تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی

دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی کاردانی و کارشناسی 1400

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

دفترچه علمی کاربردی ترم مهر 1400-1401 منتشر شد جهت ثبت نام در رشته های بدون کنکور این دانشگاه ابتدا نسبت به دانلود دفترچه راهنمای دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایید و با توجه به رشته محل های ارائه شده و شرایط پذیرش دانشجو اقدام به ثبت نام نمایید.

 

لازم به ذکر است که دفترچه کاردانی و کارشناسی  علمی کاربردی به صورت جداگانه منتشر می شود. شرایط پذیرش در دفترچه کاردانی و کارشناسی برای متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی متفاوت خواهد بود لذا متقاضیان گرامی قبل از هر گونه اقدامی حتما به صورت کامل و جامع دفترچه ها را مطالعه نمایند.

 

 

برای اطلاع دقیق از تمامی مفاد دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ، مشاوره انتخاب رشته های بدون کنکور ، نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور و اطلاع از شهریه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400-1401

همانطور که ذکر گردید این دفترچه همانند سال های گذشته ، در دو دوره مهر و بهمن در دو مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته منتشر می شود.

متقاضیان گرامی می توانند کلیه اطلاعات لازم  همچون : شامل قوانین نظام وظیفه برای آقایان، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ، زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، نحوه پذیرش در این دانشگاه و … را در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی مشاهده نمایند.

این دفترچه، برای ورودی مهر از دوم مرداد برای مقطع کاردانی در سایت سنجش قرار گرفت. برای ورودی بهمن نیز از اوایل دی ماه داوطلبین می توانند برای دریافت آن اقدام نمایند.

ضمنا به اطلاع می رسانیم با توجه به اطلاعیه سامانه جامع علمی کاربردی ثبت نام ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی از آذر ماه آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی شامل لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و توضیحات مهمی درباره نحوه ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

 ضمنا لازم به ذکر است در صورتی که داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را به درستی به انجام رسانده باشند، همزمان با شروع ثبت نام با وی تماس گرفته شده و به دانشگاه محل تحصیل ارجاع داده می شوند.

به اطلاع داوطلبان محترم ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی می رساند که حتماً لازم است دارای مدرک دیپلم نظام جدید سه ساله در یکی از نظام های آموزشی کاردانش – فنی حرفه ای و نظری باشند.

ضمناً بر اساس قوانین آموزشی نظام آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم (چهارساله ) باشند می توانند در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند.

 

 

 

دانلود دفترچه علمی کاربردی 98-99

دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 1400-1401

برای دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  کلیک کنید.

متقاضیان محترم توجه داشته باشید دفترچه مربوط به نیمسال اول ( ترم مهر ) 1400 یک هفته به موعد ثبت نام در اینجا بارگزاری خواهد شد.

 

قوانین دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 1400-1401

قوانین نظام وظیفه در دفترچه حاوی اطلاعات مهمی است که در زیر برخی از آنها آورده می شود:

دانش آموختگان مشمول مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل مجدد در رشته های مقطع كارداني دانشگاه علمی کاربردی نیستند.

مشمولان غايب مجاز به ادامه تحصيل نمي باشند و در صورت قبولي، مجوز تحصيلي براي آنان صادر نگرديده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام آن ها نیستند.

كاركنان وظيفه مجاز به تحصيل همزمان با انجام خدمت نيستند. کلیه پذيرفته شدگان سال تحصيلي 1400 جهت اخذ معافيت تحصيلي باید به دفاتر پليس + 10 شهرستان محل قبولي دانشگاه مراجعه نمايند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرید.

همچنین داوطلبان گرامی که قصد ثبت نام کاردانی این دانشگاه را دارند می توانند برای دانلود دفترچه کاردانی از این درگاه اقدام نمایند و همچنین دانلود دفترچه کارشناسی نیز از این درگاه میسر خواهد بود.

داوطلبان گرامی قبل از ثبت نام حتما دفترچه مربوط به مقطع خود را مطالعه کنند تا با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مندرج در دفترچه آشنایی داشته سپس اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

 

 

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 99-98

 

شرایط اختصاصی ثبت نام مندرج در دفترچه علمی کاربردی مقطع کاردانی

 • داشتن توانايي جسمي متناسب با رشته هاي انتخابي
 • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان
 • داوطلبین مقطع کاردانی باید ديپلم نظام قدیم و يا ديپلم نظام جدید داشته باشند

ميهمان شدن، تغيير رشته، انتقالي و مرخصي تحصيلي در نيم سال اول تحصيلي مجاز نمي باشد و از نيم سال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه علمي كاربردي بررسي مي شود.

برای آگاهی از متن کامل شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 

برای دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ،اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی، پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش، رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی و دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی ، دفترچه کارشناسی علمی کاربردی و …

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

شرایط ثبت نام مندرج در دفترچه مقطع کارشناسی ناپیوسته

داوطلبین تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی باید دارای مدرك كارداني مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و يا دیگر مراکز معتبر باشند.

کلیه داوطلبین مجاز به ادامه تحصیل در هر کدام از رشته های موجود در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی بدون توجه به رشته مقطع کاردانی هستند.

داوطلبینی که رشته ای غیر از گروه آموزشی مقطع کاردانی را انتخاب نموده اند پس از قبولی باید كليه دروس پيش نياز يا جبراني رشته قبولي را با نظر گروه آموزشي مربوط و مطابق با سرفصل برنامه مصوب بگذرانند و همچنین مي بايست در حین ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشند و مدارك مربوطه خود را به مراكز آموزشی ارائه نمايند.

 

 

 

"کانال

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم اطلاعات مفیدی را در رابطه با دفترچه علمی کاربردی 1400-1401 به شما عزیزان ارائه نماییم. با توجه به مفاد فراوان دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی و ابهامات ایجاد شده توصیه می نماییم که برای اطلاع از لینک دانلود دفترچه علمی کاربردی 1400-1401 و دریافت راهنمایی های لازم با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی کاردانی و کارشناسی 1400


 

 

برای دانلود و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی – اطلاع از رشته ها و پیش ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 1 شب.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید

 

 

برای قبولی در آزمون علمی کاربردی این مقالات را هم مطالعه نمایید:

دفترچه علمی کاربردی 1400-1401 در چه سامانه ای قرار می گیرد؟

برای دانلود دفترچه علمی کاربردی می توانید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

آیا دفترچه کاردانی علمی کاربردی برای گروه های آزمایشی مختلف متفاوت می باشد؟

خیر. دفترچه علمی کاربردی برای تمامی داوطلبان در گروه های آزمایشی مختلف یکسان است.

آیا برای دریافت دفترچه کاردانی علمی کاربردی لازم است هزینه ای را پرداخت نماییم؟

خیر. تنها لازم است به سامانه سنجش مراجعه نمایید و دفترچه مورد نظر را دانلود نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Melika
  24 شهریور 1397 ساعت 09:27

  سلام به ایران تحصیل برای دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باید به کدام سایت مراجعه کرد

  • مشاور ارشد
   24 شهریور 1397 ساعت 09:53

   سلام وقت بخیر در همین مقاله لینک دانلود گذاشته شده و می توانید دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود کنید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور