دفترچه دانشگاه علمی کاربردی – دانلود دفترچه علمی کاربردی 97-98 – www.uast.ac.ir

 دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97 - 98
دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97 – 98

 

برای دانلود و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98دفترچه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 و اطلاع از نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم با شماره زیر تماس بگیرید تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  96-97

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98 نیز مانند سالهای گذشته و در دو ورودی مهر و بهمن در زمان ثبت نام برای پذیرش و جذب دانشجو در دو مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته منتشر می شود که داوطلبین گرامی می توانند کلیه اطلاعات لازم شامل قوانین نظام وظیفه برای آقایان، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ، زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته شهر ها و … را در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ مشاهده نمایند.

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 96-97 برای ورودی مهر از دوم مرداد برای مقطع کاردانی در سایت سنجش قرار گرفت. برای ورودی بهمن نیز از اوایل دی ماه داوطلبین می توانند برای دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98 اقدام نمایند ضمنا به اطلاع می رسانیم با توجه به اطلاعیه سامانه جامع علمی کاربردی ثبت نام ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی از آذر ماه آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه خواهد داشت لذا داوطلبان محترم با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سامانه جامع علمی کاربردی ثبت نام خود را انجام دهند.

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی  97-98 شامل لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی و توضیحات مهمی درباره نحوه ثبت نام در دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد ضمنا لازم به ذکر است در صورتی که داوطلبان پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را انجام داده باشند با شروع ثبت نام با وی تماس گرفته شده و به دانشگاه محل تحصیل ارجاع داده می شوند.

به اطلاع می رساند داوطلبان ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ملزم به داشتن مدرک دیپلم نظام جدید سه ساله در یکی از نظام های آموزشی کاردانش – فنی حرفه ای و نظری می باشند ضمنا بر اساس قوانین آموزشی نظام آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم (چهارساله ) باشند نیز می توانند در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند طبق قوانین مندرج در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 96-97 شرط لازم جهت ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک کاردانی الزامی است داوطلبان برای اطلاعات بیشتر می توانند دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 96-97 را دانلود و مطالعه نمایند.

 

دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98

برای دانلود دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97 کلیک کنید.

 

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98 – قوانین نظام وظیفه برای آقایان

قوانین نظام وظیفه در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97 حاوی اطلاعات مهمی است که در زیر برخی از آنها آورده می شود:

دانش آموختگان مشمول مقطع كارداني مجاز به شروع به تحصيل مجدد در رشته های مقطع كارداني دانشگاه علمی کاربردی نمي باشند.

مشمولان غايب مجاز به ادامه تحصيل نمي باشند و در صورت قبولي، مجوز تحصيلي براي آنان صادر نگرديده و دانشگاه ها مجاز به ثبت نام از آن ها نمي باشند.
كاركنان وظيفه مجاز به تحصيل همزمان با انجام خدمت نيستند.
کلیه پذيرفته شدگان سال تحصيلي 97 جهت اخذ معافيت تحصيلي باید به دفاتر پليس + 10 شهرستان محل قبولي دانشگاه مراجعه نمايند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید همچنین داوطلبان گرامی که قصد ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را دارند می توانند برای دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی از این درگاه اقدام نمایند و همچنین دانلود دفترچه کارشناسی علمی کاربردی نیز از این درگاه میسر خواهد بود داوطلبان گرامی قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 حتما دفترچه مربوط به مقطع خود را مطالعه کنند تا با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مندرج در دفترچه آشنایی داشته سپس اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

 

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98  – شرایط ثبت نام مندرج در دفترچه علمی کاربردی مهر 97

داشتن توانايي جسمي متناسب با رشته هاي انتخابي

نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان

داوطلبین مقطع کاردانی باید ديپلم نظام قدیم و يا ديپلم نظام جدید داشته باشند

ميهمان شدن، تغيير رشته، انتقالي و مرخصي تحصيلي در نيم سال اول تحصيلي مجاز نمي باشد و از نيم سال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه علمي كاربردي بررسي مي شود. برای آگاهی از متن کامل شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97-98  با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 

برای دانلود دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی، پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، شرایط پذیرش، رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی و دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی ، دفترچه کارشناسی علمی کاربردی و …

با مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی –  ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) زمان پاسخگویی همه روزه  ۸ صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97-98 – شرایط ثبت نام مندرج در دفترچه مقطع کارشناسی ناپیوسته

داوطلبین تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی باید دارای مدرك كارداني مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و يا دیگر مراکز معتبر باشند. کلیه داوطلبین مجاز به ادامه تحصیل در هر کدام از رشته های موجود در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی بدون توجه به رشته مقطع کاردانی هستند. فقط داوطلبینی که رشته ای غیر از گروه آموزشی مقطع کاردانی خود را انتخاب نموده اند پس از قبولی باید كليه دروس پيش نياز يا جبراني رشته قبولي را با نظر گروه آموزشي مربوط و مطابق با سرفصل برنامه مصوب بگذرانند و همچنین
مي بايست در حین ثبت نام، فارغ التحصیل شده باشند و مدارك مربوطه خود را به مراكز آموزشی ارائه نمايند. برای آگاهی از متن کامل شرایط اختصاصی و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ با شماره9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید .

 

برای قبولی در آزمون علمی کاربردی این مقالات را هم مطالعه نمایید:

شهریه دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

آیا مدارک دانشگاه علمی کاربردی معتبر است

دانلود دفترچه علمی کاربردی 97-98

دفترچه کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97-98

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

تمامی رشته های مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97-98

برای دیدن لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی کلیک کنید

اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اطلاع از میزان دقیق هزینه های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مامایی بدون کنکور ۹۷ – ثبت نام و شرایط

کانال دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 96-97
کانال دانلود دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 96-97

برای دانلود و دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی – اطلاع از رشته ها و پیش ثبت نام با شماره زیر تماس بگیرید تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 1 شب.

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید