شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 98 - 97
شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 98 – 97

 

جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 98 – 97 و شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 98 – 97

شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلبان به چه صورتی است؟ شرایط پذیرش بدون کنکور علم کاربردی در مقاطع مختلف و در دوره‌های مهر و بهمن دارای شرایط عمومی و اختصاصی می‌باشد. شرایط عمومی برای ورود به دوره‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن، یکی است. اما شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور به صورت اختصاصی در مقاطع مختلف متفاوت می‌باشد. ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی برای داوطلبانی که نمی‌توانند در دوره‌های روزانه در رشته‌های پزشکی پذیرفته شوند، می‌توانند در رشته‌های داروسازی و یا در لیست رشته‌های پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب بزنند. همچنین دانشگاه علمی کاربردی فرصت خوبی برای شاغلین فراهم می‌نماید تا از طریق رشته‌های بدون کنکور مهر و بهمن بتوانند شغل موردنظر خود را به صورت آکادمیک و دانشگاهی دنبال نمایند. برخی از نگرانی‌هایی که قبل از ثبت نام و اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ممکن است وجود داشته باشد، در رابطه با اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام باشد که ما در مباحث قبلی به صورت مفصل در رابطه با آن برای داوطلبان  توضیحات کاملی را ارائه داده‌ایم. در این مقاله از سایت ایران تحصیل نیز، قصد داریم در رابطه با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور  و همچنین شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی مطالب مفیدی را به شما متقاضیان ورود به دانشگاه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ارائه دهیم.

شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی

دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی همانند دانشگاه‌های دیگر، شرایط عمومی و اختصاصی برای پذیرش دانشجویان خود در نظر می‌گیرد. داوطلبانی که این شرایط را دارا باشند، می‌توانند در دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی ثبت نام نمایند. در واقع می‌توان گفت، شرایط عمومی در حکم مجوزی برای ورود به ثبت نام می‌باشند و شرایط اختصاصی نیز، در حکم مجوز رسمی وگام بعدی برای ثبت نام تلقی می‌گردد. در ادامه به تفکیک، در رابطه با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی شامل :

 نداشتن عناد با نظام جمهوري اسلامي ايران.
 مصاديق عناد عبارتند از:
– مبارزه مسلحانه با نظام جمهوري اسلامي ايران.
– داشتن وابستگي تشكيلاتي به گروهك‌هاي محارب.
– پرداخت كمك مالي به گروهك‌هاي محارب يا هواداري تشكيلاتي از آن‌ها و يا عضويت در آن گروهك‌ها.
– تبليغ ماترياليسم و اديان ساختگي.
نداشتن فساد اخلاقي.
توضيح: مصاديق فساد اخلاقي شامل اعتياد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا مي‌باشد.

 

شرایط اختصاصی : داوطلبانی که با توجه به شرایط بالا که به صورت شرایط عمومی به آن‌ها اشاره نمودیم، این شرایط را دارا می‌باشند. می‌توانند قدم دوم را بر دارند و به دنبال شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باشند. دانشگاه علمی کاربردی خوشبختانه با توجه به اینکه بدون کنکور می‌باشد و هر سال 2بار اقدام به پذیرش دانشجویان می‌نماید، این فرصت را در اختیار داوطلبان قرار می‌دهد که می‌توانند با توجه به ترم مهر و یا ترم بهمن در هر صورتی و به هر دلیلی چنانچه از ثبت نام مهر جا مانده باشند و یا اینکه مشکلی در ثبت نام آن‌ها به وجود آمده باشد، این ثبت نام را در نیمسال دوم انجام دهند. اما چنانچه بخواهیم در رابطه با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلبان کاردانی و کارشناسی ناپیوسته سخن بگوییم، شاید اوضاع کمی متفاوت باشد و نمی‌توان شرایط اختصاصی دو مقطع کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی را یکی تلقی کرد. زیرا همان‌طور که از نام اختصاصی مشخص است، شرایط اختصاصی به این معناست که مختص به همان مقطع می‌باشد و بنابراین نمی‌تواند با مقاطع دیگر یکی باشد. در این صورت آن را باید شرایط عمومی نامید و نه شرایط اختصاصی. حالا به شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور می‌پردازیم. اگر متقاضی ثبت نام بدون کنکور در مقطع کاردانی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، (تفاوتی بین ورودی‌های نیمسال اول و نیمسال دوم) وجود نخواهد داشت. بایستی مدرک دیپلم را دارا باشید و به صورت کامل دبیرستان را به اتمام رسانده باشند و گواهینامه دیپلم شما صادر شده باشد. چنانچه قصد ثبت نام در ترم مهر را دارید اما مدرک دیپلم شما هنوز صادر نگردیده است، می‌توانید ثبت نام را به ترم بهمن موکول نمایید. یکی دیگر از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در رابطه با دانشجویانی می‌باشد که در دو مقطع و یا دو رشته مشغول به تحصیل هستند. این دانشجویان با توجه به اینکه در رشته‌های دیگر و در دانشگاه‌های غیر، مشغول به تحصیل هستند، نمی‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند. شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی برای دانشجویان و داوطلبان متقاضی بدون کنکور که شاغل می‌باشند، متفاوت می‌باشد و حتماً نیازمند صدور مجوزهایی از سازمانی که در حال انجام وظیفه می‌باشند، هستند. مرتبط بودن رشته انتخابی در دانشگاه علمی کاربردی از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نخواهد بود و این دانشگاه در این زمینه هیچ‌گونه محدودیتی ندارد. داوطلبانی که دارای دیپلم کاردانش، فنی و حرفه ای، هنرستان و رشته‌های نظری (ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی) هستند، می‌توانند با توجه به علاقه و استعداد خود اقدام به انتخاب نمایند. اما اینکه این شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته یکی خواهد بود؟ این سؤالی است که پاسخ آن را باید از مشاورین ما بخواهید. مشاورین ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخ گویی به سؤالات شما در ارتباط با شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور و همچنین شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی خواهند بود. فقط کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور 98 – 97 و شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی شرایط پذیرش علمی کاربردی بدون کنکور
کانال اطلاع رسانی شرایط پذیرش علمی کاربردی بدون کنکور

 

مطالب مرتبط

ثبت نام بدون کنکور پرستاری

ثبت نام مامایی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه آزاد مهر 97

لیست رشته های دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد بدون کنکور

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط پذیرش بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.