ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

آدرس دانشگاه علمی کاربردی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
آدرس دانشگاه علمی کاربردی

آدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

داوطلبان پس از اینکه در رشته های بدون کنکور پذیرفته می شوند، لازم است به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام نمایند. لذا اطلاع از آدرس دانشگاه علمی کاربردی به صورت دقیق بسیار ضروری می باشد. لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی شامل تمامی استان ها و دانشگاه های سراسر کشور می باشد. داوطلبان توجه داشته باشند که برای ثبت نام اولیه دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مراجعه به لیست آدرس واحد های دانشگاه علمی کاربردی نخواهند داشت. علاوه بر اطلاع از آدرس دانشگاه علمی کاربردی در ادامه می توانید با نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوید.

 

 

برای اطلاع دقیق از آدرس دانشگاه علمی کاربردی ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و دریافت شماره تلفن واحد های دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

آیا آدرس دانشگاه علمی کاربردی تغییر یافته است؟

آدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به شهر و واحدهای دانشگاهی متفاوت می‌باشد. لذا به  اطلاع کلیه داوطلبان و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌رسانیم که با توجه به تعدد واحدهای دانشگاه علمی کاربردی در تهران ،به دنبال واحد مورد نظر خود اطلاع یابید تا در یافتن آدرس دانشگاه علمی کاربردی دچار مشکل نشوید.

با توجه به اینکه دانشگاه‌های علمی کاربردی در تمامی سطوح کشور در حال گسترش می‌باشند. به همین دلیل ممکن است به لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی برخی از واحدها افزوده شود و این لیست دچار تغییراتی شود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب واحد داوطلبان و دانشجویان، منحصراً از طریق سایت و به صورت الکترونیک می‌باشد و آدرس دانشگاه علمی کاربردی جهت اموری می‌باشد که نیازمند مراجعه به محل دانشگاه علمی کاربردی و به تبع آن نیازمند آدرس دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند.

داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از آخرین تغییرات مربوط به آدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین دریافت لیست جدید آدرس دانشگاه‌های علمی کاربردی جهت مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی ، با مرکز علمی کاربردی ایران تحصیل با شماره‌های  9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( فقط استان تهران )  تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و همچنین انتخاب رشته ، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان ‌پذیر می‌باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی وارد شوید.

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

به اطلاع کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه علمی کاربردی می رسانیم که ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به صورت الکترونیک و با مراجعه به سایت سازمان سنجش امکان پذیر می‌باشد. متأسفانه برخی از داوطلبان برای ثبت نام به آدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه می‌نمایند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که مراجعه به واحدهایی که در ادامه این مبحث ارائه خواهد شد به هیچ عنوان برای پیش ثبت نام نمی‌باشد و داوطلبان تنها در صورتی که دچار مشکل در رابطه با واحد دانشگاه خود باشند می‌توانند با مراجعه به آدرس دانشگاه علمی کاربردی برای رفع ایرادات و مشکلات خود تلاش کنند.

ثبت نام برای ورودی های مهر و بهمن دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی بر اساس زمان بندی پیش بینی شده در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد و چنانچه داوطلبان در زمان معین شده برای ثبت نام اقدام ننمایند، پس از اتمام مهلت تعیین شده حتی با مراجعه به واحدهای دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نخواهد بود.

 با توجه به شرایط موجود شاید ارائه زمان دقیق در این مورد محلی از اشکال باشد و لذا به کلیه داوطلبان توصیه می‌گردد که با عضویت در کانال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از زمان ثبت نام ترم مهر وترم بهمن به صورت کامل آگاهی یابید. مراجعه به واحدهای دانشگاه علمی کاربردی زمانی لازم و ضروری می‌باشد که در زمان اعلام نتایج شما در رشته‌های انتخابی خود پذیرفته شده اید و پس از ثبت نام به صورت الکترونیک در دانشگاه مورد پذیرش خود، نیازمند ثبت نام در واحدهای دانشگاه به صورت حضوری می‌باشید. لذا توصیه می‌نماییم که به هیچ عنوان جهت ثبت نام، دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ، و انتخاب رشته، به آدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه ننمایید. 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  اینجا کلیک کنید

 

 

لیست جدید آدرس دانشگاه های علمی کاربردی

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) : نیاوران – خیابان شهید باهنر – نرسیده به سه راه یاسر – کوچه راد جنوبی – پلاک 8

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 55 تهران : تهران – خیابان سرهنگ سخایی – کوچه سادات شریف – کوچه ظفر – پلاک 6

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 44 تهران : تهران – خیابان انقلاب -نرسیده به میدان فردوسی- خیابان شهید موسوی (فرصت)-خیابان شهید محمدآقا پ 1

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 41 تهران : خ انقلاب بین چهارراه ولی عصر وحافظ ضلع شرقی پارک دانشچو خ استاد شهریار پ16 ساختمان شماره2- خیابان انقلاب – خیابان مظفر پلاک 80

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران : تهران – میدان انقلاب – ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – شماره  10،8 و 12 ( واحد خواهران) تهران – میدان انقلاب – ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – شماره 28 ( واحد برادران)

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران : ساختمان شماره (1) : تهران – انتهای اتوبان حکیم – بلوار تعاون – خیابان نیلوفر – نبش نیلوفر 3(واحد خواهران) ساختمان شماره(2) : تهران- خیابان فاطمی – انتهای خیابان پروین اعتصامی – نبش کوچه آونگ – پ 21 (واحد برادران )

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 7 تهران : ساخمان شماره 1- خیابان سمیه – نرسیده به خیابان بهار – روبروی بیمارستان آراد – پلاک  32- ساختمان شماره  2: خیابان سمیه جنب برج سپهر – خ ملک الشعرای بهار – بن بست سهند – پلاک 2

 

متقاضیان می توانند جهت اطلاع از لیست آدرس دانشگاه علمی کاربردی و اطلاغ از شرایط ادامه تحصیل با مدرک علمی کاربردی  با مشاورین ما جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند. مشاوران ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی می باشند.

 

برای اطلاع دقیق از آدرس دانشگاه علمی کاربردی ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و دریافت شماره تلفن واحد های دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

کانال اطلاع رسانی آدرس دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی آدرس دانشگاه علمی کاربردی

مطالب مرتبط :

اعلام نتایج ثبت نام علمی کاربردی مهر 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 

ورود به سامانه سما لایو علمی کاربردی

آدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

در این مقاله لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی در برخی از واحدهای آموزشی را برای شما عزیزان ارائه نمودیم. جهت اطلاع از آدرس دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود و همچنین آخرین تغییرات ایجاد شده در رابطه با آدرس دانشگاه های علمی کاربردی با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا آدرس دانشگاه علمی کاربردی به نسبت سال های گذشته تغییر یافته است؟

خیر. مکان دانشگاه های مورد نظر بدون تغییر می باشد.

 

آیا لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی برای رشته های مختلف متفاوت است؟

خیر. هر یک از واحدهای دانشگاهی دارای چندین رشته می باشند به همین دلیل لیست جداگانه ای برای رشته های مختلف منتشر نخواهد شد.

 

چکونه می توانم از لیست آدرس واحد های دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور مطلع شوم؟

می توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید و یا با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  فریبا
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

  برایرکاردانی به کارشناسی ترم بهمن چطدر ثبت نام کنم مهلت تمام شده

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط و ثبت نام با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  فریبا
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

  زمان ثبت نام بهمن ۱۴۰۱ تمام شده چطور میتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام
   میتونید با مجموعه تماس بگیرید داخلی 105 تا شرایط تون رو بررسی کنیم

 3. Avatar photo
  کاظم
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام من دیپلم نظام جدید دارم ۳۲سالمه میخوام در رشته برق قدرت ادامه تحصیل بدم کرج ساکن هستم چیکار کنم این شماره ها که واس تلفن ثابت گزاشتن نمیگزره

  • Avatar photo
   rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷

   سلام وقت بخیر
   میتوانید بسته تهیه کنید دوست عزیز
   شما چند مجموعه دانشگاه در ارتباط با رشته مهندسی برق دارید که باید دید کدام برای شما بهتر است، برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق شرایطتون میتوانید با ما تماس بگیرید.

 4. Avatar photo
  محمودی
  ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام وقت بخیر
  من تقریبا ۱۵ سال پیش از یکی از دانشگاههای علمی کاربردی فارغ التحصیل شدم الان میخوام برم ریز نمراتم رو بگیرم ولی نمیدونم باید ب کجا مراجعه کنم

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر
   باید به آموزش دانشگاه مراجعه کنید.

 5. Avatar photo
  کارشناسی
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  برای گرفتن مدرک کارشناسی ازواحد۷ کجا باید برم لطف میکنید آدرس بدید هرکجا میرم میگن از اینجا رفتن

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

   سلام وقت بخیر . باید به دانشگاه علمی کاربردی مذکور مراجعه کنید و آدرس دانشگاه در مقاله سایت میتوانید پیدا کنید

 6. Avatar photo
  محمدعلی ساقی
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  چندبار برای تاییدیه تحصیلی رفتم واحد ۲۹ حضور نداشتند ، تلفن هم پاسخگو نیستند تکلیف چیه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام وقت به خیر
   میتوانید به سازمان مرکزی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه داشته باشید و یا از طریق سایت استعلام مدرک تحصیلی اقدام نمایید.
   برای بررسی از طریق میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 7. Avatar photo
  دارائی
  ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  نمیدونم دانشگاه رو چطور باید ارزیابی کرد ،پارسال برای تدریس ، مدارکم را برای تدریس در شرق تهران ارسال کردم دوبار هزینه از من دریافت شده مدارک علمی -پژوهشی ام تایید شده از شهریور سال گذشته در سایت ضمن تایید مدارک علمی پژوهشی برای امتیاز دهی ورتبه بندی مقدماتی به کارشناسان ارجاع شده و هنوز جواب داده نشده همچنان در انتظارم ولی متاسفانه امروز متوجه شدم دانشگاه علمی کاربردی برای مرداد و شهریور مدرس جدب می کنه .لطفا وضعیت من و شاید امثال منو دانشگاه مشخص کنه و بعد برای جمع آوری هزینه ثبت نام اقدام کنید .چرا نظر رو تایید نمی کنید و الکی می نویسید تکراری

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام این شیوه و مراحل جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی هستش و قبل از اینکه مشخص بشه پذیرفته میشید یا نه ازتون هزینه میگیره

 8. Avatar photo
  دارائی
  ۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

  نمیدونم دانشگاه رو چطور باید ارزیابی کرد ،پارسال برای تدریس ، مدارکم را برای تدریس در شرق تهران ارسال کردم دوبار هزینه از من دریافت شده مدارک علمی -پژوهشی ام تایید شده از شهریور سال گذشته در سایت ضمن تایید مدارک علمی پژوهشی برای امتیاز دهی ورتبه بندی مقدماتی به کارشناسان ارجاع شده و هنوز جواب داده نشده همچنان در انتظارم ولی متاسفانه امروز متوجه شدم دانشگاه علمی کاربردی برای مرداد و شهریور مدرس جدب می کنه .لطفا وضعیت من و شاید امثال منو دانشگاه مشخص کنه و بعد برای جمع آوری هزینه ثبت نام اقدام کنید .

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام این شیوه و مراحل جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی هستش و قبل از اینکه مشخص بشه پذیرفته میشید یا نه ازتون هزینه میگیره

تماس با مشاور