تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

آدرس دانشگاه علمی کاربردی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
آدرس دانشگاه علمی کاربردی

آدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

داوطلبان پس از اینکه در رشته های بدون کنکور پذیرفته می شوند، لازم است به صورت حضوری برای ثبت نام اقدام نمایند. لذا اطلاع از آدرس دانشگاه علمی کاربردی به صورت دقیق بسیار ضروری می باشد. لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی شامل تمامی استان ها و دانشگاه های سراسر کشور می باشد. داوطلبان توجه داشته باشند که برای ثبت نام اولیه دانشگاه علمی کاربردی نیازی به مراجعه به لیست آدرس واحد های دانشگاه علمی کاربردی نخواهند داشت. علاوه بر اطلاع از آدرس دانشگاه علمی کاربردی در ادامه می توانید با نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوید.

 

 

برای اطلاع دقیق از آدرس دانشگاه علمی کاربردی ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و دریافت شماره تلفن واحد های دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

آیا آدرس دانشگاه علمی کاربردی تغییر یافته است؟

آدرس دانشگاه علمی کاربردی با توجه به شهر و واحدهای دانشگاهی متفاوت می‌باشد. لذا به  اطلاع کلیه داوطلبان و دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی می‌رسانیم که با توجه به تعدد واحدهای دانشگاه علمی کاربردی در تهران ،به دنبال واحد مورد نظر خود اطلاع یابید تا در یافتن آدرس دانشگاه علمی کاربردی دچار مشکل نشوید.

با توجه به اینکه دانشگاه‌های علمی کاربردی در تمامی سطوح کشور در حال گسترش می‌باشند. به همین دلیل ممکن است به لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی برخی از واحدها افزوده شود و این لیست دچار تغییراتی شود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب واحد داوطلبان و دانشجویان، منحصراً از طریق سایت و به صورت الکترونیک می‌باشد و آدرس دانشگاه علمی کاربردی جهت اموری می‌باشد که نیازمند مراجعه به محل دانشگاه علمی کاربردی و به تبع آن نیازمند آدرس دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند.

داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از آخرین تغییرات مربوط به آدرس دانشگاه علمی کاربردی و همچنین دریافت لیست جدید آدرس دانشگاه‌های علمی کاربردی جهت مراجعه به دانشگاه علمی کاربردی ، با مرکز علمی کاربردی ایران تحصیل با شماره‌های  9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( فقط استان تهران )  تماس حاصل نمایند. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و همچنین انتخاب رشته ، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان ‌پذیر می‌باشد.

 

 

 

 

با توجه به افزایش واحدهای دانشگاه علمی کاربردی لیست آدرس دانشگاه علمی کاربردی 1400 دچار تغییراتی شده است.

 

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

به اطلاع کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به دانشگاه علمی کاربردی می رسانیم که ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به صورت الکترونیک و با مراجعه به سایت سازمان سنجش امکان پذیر می‌باشد. متأسفانه برخی از داوطلبان برای ثبت نام به آدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه می‌نمایند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که مراجعه به واحدهایی که در ادامه این مبحث ارائه خواهد شد به هیچ عنوان برای پیش ثبت نام نمی‌باشد و داوطلبان تنها در صورتی که دچار مشکل در رابطه با واحد دانشگاه خود باشند می‌توانند با مراجعه به آدرس دانشگاه علمی کاربردی برای رفع ایرادات و مشکلات خود تلاش کنند.

ثبت نام برای ورودی های مهر و بهمن دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی بر اساس زمان بندی پیش بینی شده در دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد و چنانچه داوطلبان در زمان معین شده برای ثبت نام اقدام ننمایند، پس از اتمام مهلت تعیین شده حتی با مراجعه به واحدهای دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نخواهد بود.

 با توجه به شرایط موجود شاید ارائه زمان دقیق در این مورد محلی از اشکال باشد و لذا به کلیه داوطلبان توصیه می‌گردد که با عضویت در کانال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، از زمان ثبت نام ترم مهر وترم بهمن به صورت کامل آگاهی یابید. مراجعه به واحدهای دانشگاه علمی کاربردی زمانی لازم و ضروری می‌باشد که در زمان اعلام نتایج شما در رشته‌های انتخابی خود پذیرفته شده اید و پس از ثبت نام به صورت الکترونیک در دانشگاه مورد پذیرش خود، نیازمند ثبت نام در واحدهای دانشگاه به صورت حضوری می‌باشید. لذا توصیه می‌نماییم که به هیچ عنوان جهت ثبت نام، دریافت دفترچه دانشگاه علمی کاربردی ، و انتخاب رشته، به آدرس دانشگاه علمی کاربردی مراجعه ننمایید. 

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  اینجا کلیک کنید

 

 

لیست جدید آدرس دانشگاه های علمی کاربردی

مرکز آموزش علمی – کاربردی شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان (سهامی خاص) : نیاوران – خیابان شهید باهنر – نرسیده به سه راه یاسر – کوچه راد جنوبی – پلاک 8

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 55 تهران : تهران – خیابان سرهنگ سخایی – کوچه سادات شریف – کوچه ظفر – پلاک 6

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 44 تهران : تهران – خیابان انقلاب -نرسیده به میدان فردوسی- خیابان شهید موسوی (فرصت)-خیابان شهید محمدآقا پ 1

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 41 تهران : خ انقلاب بین چهارراه ولی عصر وحافظ ضلع شرقی پارک دانشچو خ استاد شهریار پ16 ساختمان شماره2- خیابان انقلاب – خیابان مظفر پلاک 80

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 11 تهران : تهران – میدان انقلاب – ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – شماره  10،8 و 12 ( واحد خواهران) تهران – میدان انقلاب – ابتدای کارگر جنوبی – کوچه رشتچی – شماره 28 ( واحد برادران)

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 38 تهران : ساختمان شماره (1) : تهران – انتهای اتوبان حکیم – بلوار تعاون – خیابان نیلوفر – نبش نیلوفر 3(واحد خواهران) ساختمان شماره(2) : تهران- خیابان فاطمی – انتهای خیابان پروین اعتصامی – نبش کوچه آونگ – پ 21 (واحد برادران )

مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد 7 تهران : ساخمان شماره 1- خیابان سمیه – نرسیده به خیابان بهار – روبروی بیمارستان آراد – پلاک  32- ساختمان شماره  2: خیابان سمیه جنب برج سپهر – خ ملک الشعرای بهار – بن بست سهند – پلاک 2

 

متقاضیان می توانند جهت اطلاع از لیست آدرس دانشگاه علمی کاربردی و اطلاغ از شرایط ادامه تحصیل با مدرک علمی کاربردی  با مشاورین ما جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند. مشاوران ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی می باشند.

 

برای اطلاع دقیق از آدرس دانشگاه علمی کاربردی ، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و دریافت شماره تلفن واحد های دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

کانال اطلاع رسانی آدرس دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی آدرس دانشگاه علمی کاربردی

مطالب مرتبط :

اعلام نتایج ثبت نام علمی کاربردی مهر 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 

ورود به سامانه سما لایو علمی کاربردی

آدرس دانشگاه علمی کاربردی

 

در این مقاله لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی در برخی از واحدهای آموزشی را برای شما عزیزان ارائه نمودیم. جهت اطلاع از آدرس دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود و همچنین آخرین تغییرات ایجاد شده در رابطه با آدرس دانشگاه های علمی کاربردی با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

آیا آدرس دانشگاه علمی کاربردی به نسبت سال های گذشته تغییر یافته است؟

خیر. مکان دانشگاه های مورد نظر بدون تغییر می باشد.

 

آیا لیست آدرس دانشگاه های علمی کاربردی برای رشته های مختلف متفاوت است؟

خیر. هر یک از واحدهای دانشگاهی دارای چندین رشته می باشند به همین دلیل لیست جداگانه ای برای رشته های مختلف منتشر نخواهد شد.

 

چکونه می توانم از لیست آدرس واحد های دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور مطلع شوم؟

می توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید و یا با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. هاله
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام
  در بارگذاری مدارک هم آوا (کاربرگ تعهد پذیرفته شدگان دارای مغایرت) رو اشتباهی پر کردم در حالی که مغایرتی نبود ولی بعد پاک کردم
  اگر ثبت شده باشه مشکلی برام پیش میاد؟
  باید به مرکز پیام بدم که مغایرتی نداشتم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام
   در صورتی که ثبت نام دانشگاه شما ثبت شده باشد میتوانید به واحد آموزشی دانشگاه خود به صورت حضوری مراجعه کنید و مشکل مغایرت رو حل کنید

 2. moshaverarshad
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  بارگذاری مدارک چگونه است

ایران تحصیل
تماس با مشاور