ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان ملارد
ثبت نام تیزهوشان ملارد

 

برای ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان ملاردشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان ملارد یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان ملارد طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان ملارد مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان ملارد مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان ملارد نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد ملارد به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد ملارد نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد ملارد میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان ملارد _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان ملارد  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد ملارد زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ملارد و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان ملارد یا استعداد های درخشان سمپاد ملارد اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد ملارد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد ملارد به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ملارد را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از ملارد و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان ملارد برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ملارد برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنملارد داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنملارد خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان ملارد را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان ملارد در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد ملارد را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد ملارد ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان ملارد ( استعداد درخشان سمپاد ملارد ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد ملارد کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان ملارد در سیستم ثبت نام سمپاد ملارد توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد ملارد  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان ملارد فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان ملارد یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد ملارد تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان ملارد ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان ملارد _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه ملارد _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا ملارد _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان ملارد _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه ملارد _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان ملارد _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه ملارد _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان ملارد _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان ملارد _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه ملارد _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد ملارد _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان ملارد – منابع تیزهوشان نهم به دهم ملارد و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان ملارد 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد ملارد 97-98

azmoon.org

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی ملارد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی – ملارد

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی ملارد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد – ملارد

نتایج نهایی ثبت نام دانشگاه آزاد – ملارد

برای ثبت نام تیزهوشان ملارد _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان ملارد _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان ملارد _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان ملارد _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان ملارد

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان ملارد

تیزهوشان ملارد 97-98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *