ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان لنگرود
ثبت نام تیزهوشان لنگرود

 

 

برای ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان لنگرودشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان لنگرود یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان لنگرود طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان لنگرود مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان لنگرود مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان لنگرود نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد لنگرود به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد لنگرود نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد لنگرود میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان لنگرود _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان لنگرود  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد لنگرود زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان لنگرود و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان لنگرود یا استعداد های درخشان سمپاد لنگرود اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد لنگرود به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد لنگرود به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان لنگرود را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از لنگرود و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان لنگرود برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان لنگرود برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنلنگرود داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنلنگرود خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان لنگرود را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان لنگرود در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد لنگرود را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد لنگرود ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان لنگرود ( استعداد درخشان سمپاد لنگرود ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد لنگرود کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان لنگرود در سیستم ثبت نام سمپاد لنگرود توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد لنگرود  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان لنگرود فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان لنگرود یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد لنگرود تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان لنگرود ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه لنگرود _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا لنگرود _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه لنگرود _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه لنگرود _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان لنگرود _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه لنگرود _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد لنگرود _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان لنگرود – منابع تیزهوشان نهم به دهم لنگرود و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان لنگرود 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد لنگرود 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی لنگرود

 خدمات مربوط به تیزهوشان لنگرود :

برای ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان لنگرود _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان لنگرود

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان لنگرود

تیزهوشان لنگرود 97-98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.