ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان شیراز
ثبت نام تیزهوشان شیراز

 

برای ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان شیرازشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان شیراز یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شیراز طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان شیراز مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان شیراز مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان شیراز نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد شیراز به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد شیراز نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد شیراز میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان شیراز _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان شیراز  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد شیراز زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان شیراز و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان شیراز یا استعداد های درخشان سمپاد شیراز اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد شیراز به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد شیراز به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شیراز را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از شیراز و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان شیراز برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان شیراز برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنشیراز داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنشیراز خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان شیراز را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان شیراز در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد شیراز را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد شیراز ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان شیراز ( استعداد درخشان سمپاد شیراز ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد شیراز کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان شیراز در سیستم ثبت نام سمپاد شیراز توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد شیراز  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان شیراز فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد شیراز تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان شیراز ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شیراز _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه شیراز _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا شیراز _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شیراز _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه شیراز _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شیراز _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه شیراز _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان شیراز _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شیراز _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه شیراز _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد شیراز _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان شیراز – منابع تیزهوشان نهم به دهم شیراز و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان شیراز 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد شیراز 97-98

azmoon.org

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی شیراز

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی – شیراز

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی شیراز

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد – شیراز

نتایج نهایی ثبت نام دانشگاه آزاد – شیراز

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی شیراز

لیست آدرس مدارس شاهد شیراز

ثبت نام مدارس نمونه دولتی شیراز

ثبت نام مدارس شاهد شیراز

برای ثبت نام تیزهوشان شیراز _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان شیراز _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان شیراز _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان شیراز _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان شیراز

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان شیراز

تیزهوشان شیراز 97-98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب