ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان شازند
ثبت نام تیزهوشان شازند

 

برای ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان شازندشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان شازند یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان شازند طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان شازند مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان شازند مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان شازند نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد شازند به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد شازند نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد شازند میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان شازند _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان شازند  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد شازند زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان شازند و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان شازند یا استعداد های درخشان سمپاد شازند اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد شازند به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد شازند به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شازند را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از شازند و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان شازند برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان شازند برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنشازند داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنشازند خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان شازند را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان شازند در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد شازند را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد شازند ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان شازند ( استعداد درخشان سمپاد شازند ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد شازند کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان شازند در سیستم ثبت نام سمپاد شازند توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد شازند  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان شازند فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان شازند یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد شازند تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان شازند ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شازند _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه شازند _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا شازند _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شازند _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه شازند _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شازند _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه شازند _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان شازند _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان شازند _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه شازند _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد شازند _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان شازند – منابع تیزهوشان نهم به دهم شازند و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9092305587 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان شازند 97-98

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد شازند 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی شازند

خدمات مربوط به تیزهوشان شازند :

برای ثبت نام تیزهوشان شازند _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان شازند _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان شازند _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان شازند _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان شازند

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان شازند

تیزهوشان شازند 97-98

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.