ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی
ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی

 

 

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان خراسان شمالیشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خراسان شمالی طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان خراسان شمالی نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد خراسان شمالی به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد خراسان شمالی نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد خراسان شمالی میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان خراسان شمالی _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان خراسان شمالی  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان شمالی زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی یا استعداد های درخشان سمپاد خراسان شمالی اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد خراسان شمالی به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد خراسان شمالی به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خراسان شمالی را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از خراسان شمالی و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان خراسان شمالی برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان شمالی برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنخراسان شمالی داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنخراسان شمالی خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان خراسان شمالی را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان شمالی را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد خراسان شمالی ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی ( استعداد درخشان سمپاد خراسان شمالی ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان شمالی کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی در سیستم ثبت نام سمپاد خراسان شمالی توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد خراسان شمالی  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان شمالی یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان شمالی تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان خراسان شمالی ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه خراسان شمالی _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا خراسان شمالی _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه خراسان شمالی _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان شمالی _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان خراسان شمالی _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان شمالی _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد خراسان شمالی _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان خراسان شمالی – منابع تیزهوشان نهم به دهم خراسان شمالی و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان شمالی 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان شمالی

 خدمات مربوط به تیزهوشان خراسان شمالی :

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان شمالی _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان خراسان شمالی

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان خراسان شمالی

تیزهوشان خراسان شمالی 97-98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب