ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی
ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی

 

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان خراسان جنوبیشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد خراسان جنوبی به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد خراسان جنوبی نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد خراسان جنوبی میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان خراسان جنوبی _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان جنوبی زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی یا استعداد های درخشان سمپاد خراسان جنوبی اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد خراسان جنوبی به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد خراسان جنوبی به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خراسان جنوبی را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از خراسان جنوبی و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان خراسان جنوبی برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان جنوبی برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پنخراسان جنوبی داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پنخراسان جنوبی خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان خراسان جنوبی را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان جنوبی را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد خراسان جنوبی ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی ( استعداد درخشان سمپاد خراسان جنوبی ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان جنوبی کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی در سیستم ثبت نام سمپاد خراسان جنوبی توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد خراسان جنوبی  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان جنوبی تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان خراسان جنوبی ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه خراسان جنوبی _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا خراسان جنوبی _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه خراسان جنوبی _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان جنوبی _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان خراسان جنوبی _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه خراسان جنوبی _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد خراسان جنوبی _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان خراسان جنوبی – منابع تیزهوشان نهم به دهم خراسان جنوبی و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد خراسان جنوبی 97-98

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی خراسان جنوبی

 خدمات مربوط به تیزهوشان خراسان جنوبی :

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان خراسان جنوبی _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان خراسان جنوبی

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان خراسان جنوبی

تیزهوشان خراسان جنوبی 97-98

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب