ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98 – sampad.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان اهواز
ثبت نام تیزهوشان اهواز

 

برای ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98 – دریافت نمونه سوالات و منابع آزمون مدارس تیزهوشان اهوازشرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز و اطلاع از جزییات آزمون با شماره زیر تماس بگیرید.مرکز ثبت نام سمپاد

تماس از سراسر کشور با شماره تماس 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  از ساعت 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

ثبت نام تیزهوشان اهواز یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان اهواز طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان اهواز مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان اهواز مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان اهواز نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد اهواز به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد اهواز نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد اهواز میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان اهواز _ مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان اهواز  _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد اهواز زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان اهواز و… آگاه شوید.

شماره تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب.

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98 پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز پایه ششم به هفتم                              ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز پایه نهم به دهم

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز اطلاعیه سامانه سمپاد 97-98

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان اهواز یا استعداد های درخشان سمپاد اهواز اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد اهواز به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98 به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد اهواز به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اهواز را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از اهواز و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان اهواز برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان اهواز برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه پناهواز داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه پناهواز خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98 در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان اهواز را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان اهواز در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان

را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد اهواز را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

                      ثبت نام مدارس نمونه دولتی      ________       ثبت نام مدارس شاهد اهواز ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان اهواز ( استعداد درخشان سمپاد اهواز ) 97-98

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد اهواز کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان اهواز در سیستم ثبت نام سمپاد اهواز توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد اهواز  می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان اهواز فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان اهواز یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد اهواز تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان اهواز ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهواز _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه اهواز _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا اهواز _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهواز _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه اهواز _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهواز _ ششم به هفتم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه اهواز _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان اهواز _ 20 نفر پذیرش

لیست مدارس تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان اهواز _ نهم به دهم

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه اهواز _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد اهواز _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان اهواز – منابع تیزهوشان نهم به دهم اهواز و … با ما تماس بگیرید.

تمس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099072952 ( استان تهران) _ 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب همه روزه.

کانال ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98
کانال ثبت نام تیزهوشان اهواز 97-98

 

 

مطالب مرتبط :

سامانه نام نویسی مدارس تیزهوشان سمپاد اهواز 97-98

azmoon.org

ثبت نام کنکور سراسری 97

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-98

مشاوره قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی اهواز

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

دفترچه دانشگاه علمی کاربردی 97

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی – اهواز

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی اهواز

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد – اهواز

نتایج نهایی ثبت نام دانشگاه آزاد – اهواز

ثبت نام مدارس شاهد اهواز

 لیست آدرس مدارس شاهد اهواز

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی اهواز 

برای ثبت نام تیزهوشان اهواز _ ششم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان اهواز _ نهم دخترانه

برای ثبت نام تیزهوشان اهواز _ نهم پسرانه

برای ثبت نام تیزهوشان اهواز _ششم پسرانه

آگاهی از شرایط طراحی سوالات استعدادهای درخشان سمپاد

اطلاع از بودجه بندی دروس در طرح سوالات تیزهوشان اهواز

دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان اهواز

تیزهوشان اهواز 97-98

 

2 نظر برای «ثبت نام تیزهوشان اهواز استعداد درخشان سمپاد اهواز – azmoon.medu.ir»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب