ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه ثبت نام تیزهوشان استان مازندران ۱۴۰۲-۱۴۰۳ azmoon.medu.ir

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام تیزهوشان استان مازندران

 

جهت ثبت نام تیزهوشان استان مازندران ، اطلاع از طرفیت و آدرس و شماره تماس مدارس استعداد درخشان سمپاد استان مازندران ، برنامه ریزی درسی و مشاوره قبولی در آزمون با مرکز مشاوره سمپاد استان مازندران تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور 9099075307 تماس از استان تهران 9092305587

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب

 

ثبت نام تیزهوشان استان مازندران یا ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان استان مازندران طبق سنوات گذشته امسال نیز برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می گردد لازم به ذکر است داوطلبان ثبت نام مدارس تیزهوشان برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند.

 

ثبت نام تیزهوشان استان مازندران مانند سال های گذشته از طریق سایت سمپاد به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد و مرکز مشاوره ایران تحصیل سمپاد راهنمایی ثبت نام را انجام می دهد تا دانش آموزان و اولیای گرامی در مراحل ثبت نام تیزهوشان استان مازندران مشکلی نداشته باشند ضمنا اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان استان مازندران نیز از سامانه اطلاع رسانی سمپاد استان مازندران به نشانی sampad.medu.ir انجام خواهد گرفت لازم به ذکر است اعلام نتایج آزمون تیزهوشان سمپاد استان مازندران نیز تا پایان تیرماه خواهد بود.

 

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استعداد درخشان سمپاد استان مازندران میتوانید با مشاوران متخصص سمپاد تماس بگیرید و از نحوه ی قبولی در آزمون تیزهوشان استان مازندران مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان استان مازندران _ ظرفیت مدارس تیزهوشان سمپاد استان مازندران زمان پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان استان مازندران و… آگاه شوید.

 

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت 9099075307 و در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب

شرایط و نحوه ی ثبت نام تیزهوشان استان مازندران پس از اطلاع از شرایط برای ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران روی لینک زیر کلیک کنید

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران پایه نهم به دهم

 

 

 

اطلاعیه سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران

به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیای محترم میرسانیم که تمامی مراحل ثبت نام تیزهوشان استان مازندران یا استعداد های درخشان سمپاد استان مازندران اینترنتی بوده و بصورت حضوری هیچ ثبت نامی انجام نمی گیرد. تمامی مراحل ثبت نام از طریق سایت استعدادهای درخشان سمپاد استان مازندران به نشانی : azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و اولیای گرامی می توانند به منظور ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران وارد سایت azmoon.medu.ir شوند و مشخصات داوطلب را وارد کنند لازم به ذکر است برای قسمت اول کدملی داوطلب وارد شود و برای قسمت دوم رمز سریال شناسنامه داوطلب ضمنا پس از ورود اطلاعات دانش آموز در سامانه ثبت نام تیزهوشان استان مازندران به بخش دوم ثبت نام هدایت می شوید که باید مشخصات کامل از قبیل نشانی _ کدپستی محل سکونت _ نام مدرسه و… را وارد کنید.

پس از تکمیل قسمت دوم سایت ثبت نام سمپاد استان مازندران به شما یک رسید می دهد تا در موعد مقرر مبلغ شرکت در آزمون را پرداخت کنید و کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان استان مازندران را دریافت کنید.

ضمنا در صورت بروز هر گونه مشکل در مراحل ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران و پرداخت و وجود سوال در این مورد می توانید با مرکز مشاوره سمپاد ایران تحصیل تماس بگیرید.تماس از استان مازندران و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8صبح الی 1 شب.

شرایط برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان استان مازندران برای هر گروه متفاوت است شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان استان مازندران برای پایه هفتم به صورتی است که نمرات پایه دولت آ باد داوطلب همه خیلی خوب باشد یا حداکثر یکی از نمرات داوطلب در پایه استان مازندران خوب باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان استان مازندران در آزمون برای داوطلبان پایه دهم به صورتی است که معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان استان مازندران را ندارد.

موفقیت حتمی داوطلبان ثبت نام تیزهوشان استان مازندران در گرو ذاشتن اطلاعات جامع درباره آزمون و نحوه طرح سوال و بودجه بندی می باشد و ما برای هموار کردن راه قبولی شما در این آزمون به شما توصیه می کنیم جهت قبولی حتما مقالات : ثبت نام مدارس تیزهوشان را مطالعه کنید تا با شرایط سوالات و شرایط آزمون و… آشنا شوید.

 

 

جهت تاستان مازندران رتبه آنلاین آزمون تیزهوشان استان مازندران و اطلاع از مدرسه قبولی در آزمون روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ضمنا اگر شرایط تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد استان مازندران را ندارید میتوانید در مدارس زیر تحصیل کنید _ برای آگاهی از شرایط مدارس روی آن ها کلیک کنید :

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ________ ثبت نام مدارس شاهد استان مازندران ( حتی دانش آموزان غیر شاهد)

 

 

نحوه ثبت نام تیزهوشان استان مازندران ( استعداد درخشان سمپاد استان مازندران )

ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد استان مازندران کاملا الکترونیکی خواهد بود در راستای سهولت در امر ثبت نام دانش آموزان محترم توسط اولیا در مورد نحوه ثبت نام تیزهوشان استان مازندران در سیستم ثبت نام سمپاد استان مازندران توضیحاتی را ارائه می کنیم ، اولیا محترم و داوطلبان ثبت نام مدارس استعداد درخشان سمپاد استان مازندران می توانند قبل از ثبت نام این موارد را در نظر بگیرند : سامانه ثبت نام تیزهوشان دهم استان مازندران فقط درگاه ثبت نامی azmoon.medu.ir خواهد بود ، دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند ضمنا دانش آموزان محترم جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد استان مازندران تمامی مدارک شناسایی خود را همراه داشته دانش آموزان گرامی پس ورود به سیستم تیزهوشان استان مازندران ابتدا کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و سپس وارد سامانه ثبت نام سمپاد شده و سایر مشخصات خود را وارد نمایند.

 

جهت تجزیه و تحلیل و دانلود نمونه سوالات تحلیلی آزمون تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم استان مازندران روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

مشاوره قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان استان مازندران

پس از ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان همواره از مهم ترین مسائل دانش آموزان به ویژه دانش آموزان برتر استان مازندران در مقاطع تحصیلی مختلف بوده و بعضا مشاهده شده برخی دانش آموزان علی رغم تلاش بسیار زیادی که در راستای قبولی در آزمون سمپاد استان مازندران داشته اند به موفقیت در این آزمون دست نیافته اند و همین امر سبب شده که آزمون تیزهوشان استان مازندران که اهمیت بیشتری نسبت به کنکور سراسری را دارد برای دانش آموزان و اولیا تبدیل به امری دست نیافتنی شود اما این طور نیست موفقیت در آزمون سمپاد استان مازندران هم مانند تمامی آزمون های سخت دیگر با تلاش و برنامه ریزی دست یافتنی خواهد بود.

حالا ما اینجا هستیم تا مسیر موفقیت در این آزمون را برای شما دانش آموزان استان مازندران هموار کنیم موفقیت در این آزمون سخت و مهم برنامه ریزی دقیق ، اطلاع از منابع معتبر آزمون سمپاد استان مازندران ، اطلاع از بودجه بندی دروس و مطالعه و تمرین روی نمونه سوالات سال های گذشته را می طلبد اما اینجا کار تمام نمی شود مهم تر از همه مواردی که ذکر کردیم تجربه اساتید استان مازندران و دانش آموزان موفق در این آزمون هست که به شما کمک خواهد کرد تا در این مسیر به موفقیت نزدیک تر شوید پس با ما همراه شوید موفقیت شما را تضمین می کنیم.

جهت مشاوره قبولی در آزمون سمپاد استان مازندران ، اطلاع از بودجه بندی سوالات آزمون و مشاوره و برنامه ریزی روزانه از سراسر کشور با مرکز مشاوره ایران تحصیل استان مازندران تماس بگیرید شماره تماس در انتهای صفحه موجود است.

 

جهت اطلاع از نمونه سوالات ، بودجه بندی و منایع آزمون سمپاد هشتم استان مازندران روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

لیست مدارس ششم به هفتم تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان استان مازندران

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه استان مازندران _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان پسرانه ابن سینا استان مازندران _ 20 نفر پذیرش

 

لیست مدارس نهم به دهم تیزهوشان پسرانه به تفکیک ظرفیت پذیرش ثبت نام تیزهوشان استان مازندران

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان پسرانه استان مازندران _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

 

لیست مدارس ششم به هفتم تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه استان مازندران _ ششم به هفتم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1_ مدرسه تیزهوشان دخترانه فرزانگان استان مازندران _ 20 نفر پذیرش

 

لیست مدارس نهم به دهم تیزهوشان دخترانه به تفکیک ظرفیت پذیرش

لیست زیر نشانگر نام مدارس تیزهوشان دخترانه استان مازندران _ نهم به دهم به همراه تعداد نفراتی که پذیرش می کند می باشد :

1- مدرسه ای یافت نشد.

 

 

 

مرکز مشاوره تیزهوشان سمپاد در صورت وجود هر گونه سوال و مشکل در روند ثبت نام مدارس سمپاد استان مازندران _ دانلود نمونه سوالات تیزهوشان _ آدرس مدارس تیزهوشان استان مازندران –منابع تیزهوشان نهم به دهم استان مازندران و … با ما تماس بگیرید.

تماس فقط از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره تلفن : 9099075307

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی همه روزه از 8 صبح تا 12 شب

 

کانال ثبت نام تیزهوشان استان مازندران 97-98

کانال ثبت نام تیزهوشان استان مازندران

 

 

مطالب مرتبط :

1/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام تیزهوشان استان مازندران به چه صورت است؟

ثبت نام تیزهوشان استان مازندران بصورت اینترنتی است.

ثبت نام تیزهوشان استان مازندران در چه سایتی امکان پذیر است؟

همانطور که در مقاله به آن اشاره کردیم ثبت نام تیزهوشان استان مازندران همانند سال های گذشته در سایت azmoon.medu.ir صورت میگیردد.

برای ثبت نام تیزهوشان استان مازندران به چه مدارکی احتیاج است؟

دانش آموزان عزیز حتما قبل از ورود به سیستم ثبت نام مدارس تیزهوشان استان مازندران یک عکس 4*3 از خود داشته باشند که هنگام ثبت نام باید در سیستم اپلود نمایند.

معدل داوطلب در پایه هشتم باید حداقل چند باشد تا بتواند به ثبت نام تیزهوشان استان مازندران اقدام کند؟

معدل داوطلب در پایه هشتم باید بالای 19 باشد در غیر این صورت حق شرکت در این آزمون تیزهوشان استان مازندران را ندارد.

نظرات

 1. مهدی فتحی تالارپشتی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

  چون سال پیش قائمشهر رشته تجربی قرار بود 7 نفر بگیره ولی بیشتر گرفت

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

   سلام ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان موقع ثبت نام اعلام شده است

 2. مهدی فتحی تالارپشتی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

  و اگر پذیرفته شود، چه زمانی به اون شخص اعلام می کنند؟

  • karimi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام قبول نشین درازمون راهی نداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 3. مهدی فتحی تالارپشتی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

  سلام وقت بخیر، اگر در آزمون ورودی تیزهوشان دهم قبول نشویم ، ولی مدرسه تیزهوشان اخراجی داشته باشد، آنوقت چگونه از بین کسایی که قبول نشدند در رشته مورد نظرشون انتخاب می کنند؟

  • karimi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام قبول نشین درازمون راهی نداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 4. AmirAliFallahnegadPabandi
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  خیلی سایت خوبیه .
  من میخوام تو سمپاد ثبت نام کنم 😡😡😡🥱

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام جهت ثبت نام تیزهوشان تو گوگل بزنید azmoon.medu.ir وارد سامانه بشین و ثبت نامتونو انجام بدین در صورتی که موفق به ثبت نام نشین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید کارای ثبت نام براتون انجام بدهند

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)