منابع-نظام-قدیم-کنکور-تجربی-98

به دنبال تغییراتی که وزارت آموزش و پرورش در سال‌های اخیر در سیستم آموزشی مدارس ایجاد کرده است، سازمان سنجش برای اولین بار کنکور 98 را به صورت نظام قدیم و نظام جدید و جداگانه برگزار می‌کند. بر این اساس منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 همچون رشته‌های دیگر تحصیلی با منابع مطالعه کنکور نظام جدید متفاوت می‌باشد.

به این ترتیب داوطلبان متقاضی شرکت در  کنکور تجربی 98 همچون سایر رشته‌ها، علاوه بر اطلاع از منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 معرفی‌شده از سوی سازمان سنجش ، بایستی در هنگام  ثبت نام کنکور سراسری 98  نظام قدیم بودن خود را مشخص کرده و در زمان مقرر شده از سوی سازمان سنجش در جلسه حضور یابند.

منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 همچون سال‌های پیش از دروس عمومی و تخصصی تشکیل شده است.  داوطلبان گرامی می‌توانند در سامانه ایران تحصیل علاوه بر  فهرست حذفیات کنکور 98 از منابع مطالعه کنکور تجربی مطلع شده و از مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 توسط کارشناسان و مشاوران مجرب ما بهره‌مند شوند.

 

بررسی منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98

همان‌طور که در بالا اشاره شد منابع نظام قدیم کنکور سراسری تجربی 98 شامل دروس عمومی و تخصصی است. ضرایب و اهمیت هرکدام از این دروس متفاوت است که در ادامه با نام و ضرایب آن‌ها آشنا خواهیم شد. اما نکته حائز اهمیت این است که درس زیست که از دروس تخصصی رشته تجربی به شمار می‌رود به دلیل ضریب و تأثیر بالای آن در قبولی رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی از مهم‌ترین منابع تخصصی این رشته محسوب می‌شود.

بنابراین داوطلبان گروه تجربی که مایل به قبولی در کنکور سراسری هستند، علاوه بر آگاهی از منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 که در سامانه ایران تحصیل قرار داده شده است،باید از دیگر کتب آموزشی و تستی کمک بگیرند. به این منظور در ادامه نام برخی از بهترین منابع کنکور تجربی قدیم ذکر شده است و متقاضیان می توانند برای دریافت اطلاعات و اسامی جامع، از راهنماییهای مشاورین ایران تحصیل بهره بگیرند.

 

جهت اطلاع دقیق از منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 ، بهترین منابع کنکور تجربی قدیم از نظر برترین رتبه های کنکور – مشاوره موفقیت در کنکور و حذفیات کنکور سراسری 98 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بهترین منابع کنکور تجربی نظام قدیم 98

 

 بهترین منابع کنکور تجربی قدیم

بهترین منابع کنکور تجربی قدیم

در سال‌های اخیر رشته تجربی به دلیل محبوبت رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی جایگاه خاصی را در میان داوطلبان کنکور سراسری یافته است. همین دلیل باعث شده است که داوطلبان برای رسیدن به هدفشان به انواع کتب کمک آموزشی متوسل شوند. از این رو داوطلبان نظام قدیم کنکور تجربی 98 نه تنها باید بهترین منابع کنکور تجربی نظام قدیم را بشناسند، بلکه با یک برنامه ریزی دقیق در مسیر رسیدن به هدف خود حرکت کنند.

حال در این عرصه رقابتی متأسفانه یا خوشبختانه کتاب‌های کمک‌ درسی زیادی وارد بازار شدند که گاه نه تنها به دانشجویان کمکی نمی‌کنند بلکه باعث سردرگمی و اتلاف وقت آن‌ها هم می‌شوند. داوطلبان نظام قدیم بهتر است پس از اطلاع از منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 به دنبال بهترین منابع کنکور تجربی نظام قدیم نیز باشند و کتبی را انتخاب کنند که با سطح علمی و زمان آن‌ها متناسب باشد.

متخصصان سامانه ایران تحصیل با شناخت کاملی که بر روی بهترین منابع کنکور تجربی نظام قدیم دارند، داوطلبان عزیز را از این سردرگمی نجات می‌دهند. متقاضیان گرامی در صورت هرگونه سؤال در مورد منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 و شناخت بهترین منابع کتب آموزشی می توانند به سامانه ایران تحصیل مراجعه کنند و یا با همکاران ما تماس حاصل نمایند.

 

لیست منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98

لیست-منابع-نظام-قدیم-کنکور-تجربی-98
لیست-منابع-نظام-قدیم-کنکور-تجربی-98

 

 

لیست دروس عمومی کنکور نظام قدیم 98

 

        نام درس

   نام کتاب در سالی ـ واحدی

 کد کتاب

 پایه تدریس

 سال چاپ

           ملاحظات

1- زبان و ادبیات فارسی

ادبیات فارسی (2)

1/220

دوم

94

کلیه رشته ها

ادبیات فارسی (3)

1/249

سوم

95

کلیه رشته ­ها غیر از علوم انسانی

ادبیات فارسی 3 (تخصصی انسانی)

2/249

سوم

95

مخصوص علوم انسانی

زبان فارسی 3 ( تخصصی انسانی)

4/249

سوم

95

مخصوص علوم انسانی

زبان فارسی 3 (غیر علوم انسانی)

3/249

سوم

95

کلیه رشته­ ها )غیر از علوم انسانی(

2- عربی

عربی 2 (غیر از علوم انسانی)

1/224

دوم

94

کلیه رشته ­ها (غیر از علوم انسانی)

عربی 2 ( علوم انسانی)

2/224

دوم

94

مخصوص علوم انسانی

عربی 3 ( غیر از علوم انسانی)

1/254

سوم

95

کلیه رشته­ ها (غیر از علوم انسانی)

عربی 3 (علوم انسانی)

2/254

سوم

95

مخصوص علوم انسانی

3- فرهنگ و معارف اسلامی

قرآن و تعلیمات دینی 2 (دین و زندگی)

222

دوم

94

کلیه رشته­ ها

قرآن و تعلیمات دینی 3 (دین و زندگی)

251

سوم

95

کلیه رشته ­ها

4- زبان انگلیسی

انگلیسی 3

1/252

سوم

95

کلیه رشته ­ها

انگلیسی 1 و 2

1/284

پیش دانشگاهی

96

کلیه رشته­ ها

لیست دروس تخصصی کنکور نظام قدیم تجربی 98

 

نام درس

نام کتاب در سالی ـ واحدی

کد کتاب

پایه تدریس

سال چاپ

1- زمین ­شناسی

زمین شناسی

1/262

سوم

95

علوم زمین

1/291

پیش دانشگاهی

96

2- ریاضیات

هندسه 1

2/233

دوم

94

ریاضیات 2

2/234

دوم

94

آمار و مدلسازی

5/258

سوم

95

ریاضیات 3 (ویژه علوم تجربی)

3/258

سوم

95

3- زیست شناسی

زیست­ شناسی و آزمایشگاه 1

1/231

دوم

94

زیست­ شناسی و آزمایشگاه 2

1/261

سوم

95

زیست­شناسی

2/290

پیش دانشگاهی

96

4- فیزیک

فیزیک 1 و آزمایشگاه

2/206

اول

93

فیزیک 2 و آزمایشگاه

2/226

دوم

94

فیزیک 3 و آزمایشگاه (علوم تجربی)

3/256

سوم

95

فیزیک (علوم تجربی)

1/288

پیش دانشگاهی

96

5- شیمی

شیمی 2 و آزمایشگاه

1/227

دوم

94

شیمی 3 و آزمایشگاه

1/257

سوم

95

 

 

بهترین پیشنهادات مطالعه کنکور تجربی نظام قدیم 98

 

ادبیات

کتاب ادبیات موضوعی جامع گاج که تمام ادبیات های 1، 2 و 3 را در بردارد و دارای تستهای قرابت‌های معنایی، آرایه‌های ادبی، معنای واژگان، املای واژگان و زبان فارسی تست‌هایی از کنکور سراسری، خارجی و مشابه کنکور دارد.

 

عربی

کتاب عربی کامل گاج از بهترین منابع کنکور تجربی نظام قدیم در دروس عمومی است. این کتاب تمام پایه‌ها را شامل می‌شود و دارای یک درس‌نامه در ابتدای هر فصل و تست‌های همان درس است و برای همه افراد ضعیف و قوی مناسب است.

 

زیست‌شناسی

کتاب میکرو طبقه‌بندی زیست گاج که شامل دو جلد می‌باشد. یک جلد حاوی سؤال و جلد دیگر پاسخ است. بعلاوه دو نوع تست میکرو طبقه‌بندی که شامل جداگانه هر درس و آنچه تاکنون خوانده‌اید که حاوی تست‌های ترکیبی است و داوطلب را به سطح بسیار خوبی می‌رساند. کتاب دیگر زیست‌شناسی خیلی سبز که سطح تست‌های خوب و با سؤالات کنکور شبیه‌سازی‌شده است.

 

فیزیک

 کتاب نشر الگو که دو کتاب پایه و پیش‌دانشگاهی مجزا دارد و برای پیش‌دانشگاهی دو جلد در نظر گرفته‌شده است. یک جلد آموزشی و جلد دیگر شامل سؤالات تستی است. یکی از بهترین منابع کنکور تجربی نظام قدیم کتاب‌های گاج نقره‌ای فیزیک  هست که شامل کتاب‌های فیزیک پایه و پیش را می‌باشد. هر کتاب شامل دو جلد پرسش و پاسخ هست.

 

سامانه دریافت منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98

از آنجا که موفقیت در کنکور تجربی نظام قدیم امسال تنها به شناخت منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98 ختم نمی شود، متقاضیان باید عوامل بسیار دیگری مانند روش های درسخوانی، مدیریت زمان، تست زنی ، روش حل مسایل و میانبرهای آن، غلبه بر استرس و … را به درستی اعمال کنند تا عملکرد خوبی داشته باشند. کارشناسان ما از طریق مشاوره کنکور به همه متقاضیان کمک خواهند کرد تا همه موانع و نیازهای آموزشی را برطرف کنند.

با توجه به نگرانیهای داوطلبان گرامی در مورد انتخاب بهترین منایع کنکور تجربی قدیم، سامانه ایران تحصیل زمینه ای را فراهم کرده است تا متقضاییان عزیز از طریق مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 نه تنها یک انتخاب درست در مورد کتاب مورد نظر خود داشته باشند، بلکه از طریق مشاورین ما برنامه ای متناسب با روحیه، وقت و هزینه خود در پیش بگیرند.

داوطلبان گرامی همچنین می توانند برای مشاوره تحصیلی تلفنی از طریق شماره های مندرج در جداول با متخصصان ما در تماس باشند. مشاورین و متخصصین ما در هر ساعت از شبانه روز علاوه بر کمک به انتخاب بهترین منابع کنکور تجربی قدیم، پاسخگوی همه سوالات این عزیزان است. سامانه ایران تحصیل در تمامی مراحل با متقاضیان عزیز همراه است.

 

جهت اطلاع دقیق از منابع کنکور تجربی ( نظام قدیم ) 98 ، بهترین منابع کنکور تجربی بر اساس پیشنهاد اساتید طراح سوالات کنکور 98 و مشاوره روش تست زنی pqr5 با مرکز مشاوره سازمان سنجش ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره کنکور سراسری 98
کانال اطلاع رسانی مشاوره کنکور سراسری 98

 

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *