ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره رایگان کنکور 1402 { فرم پر کن تا رتبه ها تماس بگیرن! }

اهمیت مشاوره رایگان کنکور 
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

استفاده از مشاوره رایگان کنکور مسیر موفقیت در کنکور را برای شما هموار می کند. مشاور کنکور رایگان می تواند با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان با مشاوره و راهنمایی های خود شما را از دام استرس ها و اضطراب های آزمون رها سازد و راه حل های ارزشمند و مفیدی را برای موفقیت در این آزمون را به شما ارائه دهد.

یکی از مشکلات داوطلبان شهرهایی که از امکانات اندک کمک آموزشی کنکور برخوردار هستند، نداشتن اطلاعات کافی و دقیق از شرایط و روند تحصیل در رشته مورد علاقه شان است. اشکالات و سوالاتی که فقط یک مشاور تحصیلی با تجربه می تواند به آنها جواب دهد، ممکن است از عهده خودتان برنیاد. از سوی دیگر هزینه های مشاوره تحصیلی حضوری از رفتن به یک کلاس کنکور خصوصی هم شاید بیشتر شود، اما در مشاوره رایگان کنکور این امکانات به رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

مشاور کنکور رایگان با ارائه راه حل های درست و برنامه ریزی دقیق مسیر موفقیت در آزمون را برای شما هموار می کند. تیم مجرب آکادمی ایران تحصیل متشکل از اساتید و مشاوران متخصص کنکور می تواند با ارزنده ترین راهنمایی ها، راه شما را در مسیر انتخاب رشته و برنامه ریزی کنکور کوتاه تر نماید.

 

استفاده از یک مشاور کنکور خبره و بهره گیری از برنامه ریزی درسی اختصاصی و منحصر به فرد برای هر داوطلب، می تواند سبب موفقیت در آزمون سراسری شود. آکادمی ایران تحصیل با همکاری با نخبگان ایران و بهره گیری از به روز ترین متدهای  مشاوره از جمله انجام تست شخصیت شناسی، علاقه سنجی به مشاغل مختلف، همراهی با  خانواده داوطلبان، قبولی شما داوطلبان عزیز را تضمین می کند.

جهت دریافت خدمات مشاوره ای کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

مشاوره رایگان کنکور

 

 

مشاوره رایگان کنکور

کنکور سراسری، مسیر پر فراز و نشیبی است که در دهه های اخیر به یکی از مهم ترین دغدغه های متقاضیان تبدیل شده تا جایی که غالباً اطرافیان فرد اوطلب نیز تحت تأثیر این مسئله قرار خواهند گرفت. در ارتباط با این آزمون رقابتی باید اشاره کرد که اساسی ترین و مهم ترین گام در این راه، اعتماد به مجموع توانایی های بالقوه و بالفعل خود است. دومین گام نیز اتخاذ یک نقشه راه و یا به عبارتی چراغ راهی است که با ایجاد انگیزه و هدف گذاری واقع بینانه و درست، ناجی شما در موقعیت های سخت از جمله فرایند برنامه ریزی و انتخاب رشته باشد. مشاوره رایگان کنکور بهترین راه رسیدن به هدف است.

جهت رسیدن به قله موفقیت در کنکور نیاز به شرایطی داریم که مسیر ما را هموارتر سازد. از اصلی ترین عوامل، بهره گیری از مشاوره رایگان کنکور مناسب و استفاده از برنامه ریزی اصولی و منظم می باشد. داوطلبانی که در مسیر رسیدن به اهداف خود، از توصیه های افراد مجرب و قابل اعتماد بهره می برندیا از تکنیک های ارزشمند و کلیدی در طرح ریزی برنامه مطالعاتی استفاده می کنند، شانس پیروزی خود در این ماراتون مهم را چند برابر خواهند کرد.

اهمیت استفاده از مشاوره رایگان کنکور 

شاید این پرسش مهم در ذهن شما خطور کند که دریافت مشاوره کنکور از مشاور خصوصی یا مشاور رایگان کنکور، برای داوطلبان آزمون سراسری چه اهمیتی دارد و چرا باید از این مشاوره استفاده نمایند. هنگامی که داوطلبی قصد شرکت در کنکور سراسری را دارد، حتماً باید با موارد و نکات مهمی نیز آگاهی کافی پیدا کند، به عنوان مثال باید بداند که چه منابعی را باید برای مطالعه انتخاب نماید و کدام منابع در دسته بهترین و کامل ترین منابع قرار دارند. پس بهره مندی از مشاروه رایگان کنکور بدون صرف هزینه می تواند بهترین گزینه وی باشد.

علاوه بر این با توجه به کمبود زمان برای درس خواندن باید بداند که کدام یک از روش های مطالعه برای وی بهترین می باشند و حتی در خصوص با انواع روش های تند خوانی نیز اطلاعات دست اول را به دست آورد. در همین مرحله است که نقش مشاور کنکور رایگان و دریافت این مشاوره رایگان کنکور آن هم با به صرفه ترین قیمت ارزش بسیار زیادی برای هر کدام از داوطلبان علاقه مند به شرکت در انواع گروه های آزمایشی پیدا می کند.

مشاوره رایگان کنکور می تواند جامعه آماری وسیع متقاضیان شرکت در آزمون سراسری را در مراحل مختلف برنامه ریزی و انتخاب رشته یاری نماید. دانش آموزان دبیرستانی، داوطلبان پشت کنکوری، دانشجویان انصرافی دانشگاه ها، افراد میانسالی که قصد ادامه تحصیل دارند، همگی نیازمند استفاده از این نوع مشاوره هستند و می توانند در دوران آماده سازی آزمون، زمان جمع بندی، ایام انتخاب رشته و… با استفاده از توصیه های ارزشمند مشاوران از طریق مشاوره رایگان کنکور، خود را برای مواجه موثر با آن مرحله آماده کنند.

 

برای اطلاع از چگونگی بهره مندی از مشاوره تحصیلی بر روی لینک کلیک کنید.

 

ویژگی های بهترین مشاور رایگان کنکور

بازه زمانی آماده سازی داوطلبان کنکور جهت حضور در جلسه آزمون سراسری، نسبتاً محدود است. در نتیجه نمی توان در این مسیر از ده ها مشاور متفاوت و چند شیوه مشاوره ای مختلف بهره برد و خود را در مسیرهایی قرار داد که فقط باعث گمراهی شما می شوند. از این رو شناخت ویژگی های مناسب یک مشاور کنکور رایگان، می تواند متقاضیان را در راه انتخاب مشاور، راهنمایی کند و تأثیر بسیار زیادی در کسب بهترین رتبه قبولی کنکور داشته باشد. در صورت بروز هر گونه پرسش در زمینه مشاوره رایگان کنکور، می توانید با آکادمی ایران تحصیل تماس برقرار کنید.

 

برجسته ترین ویژگی های مثبت یک مشاور:

 • مشاوران کنکوری که از تجربه بالایی برخوردارند، اساس کار خود را بر مبنای شناخت توانایی ها و نقاط ضعف داوطلب قرار می دهند و با لحنی دلسوزانه و با محبت نسبت به تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف این افراد اقدام می نمایند.
 • بهترین مشاوران کنکور، هیچ گاه یک برنامه معمولی و از پیش نوشته شده را برای استفاده تمامی مراجعه کنندگان ارائه نمی دهند و هر فردی را در وهله اول با استعدادها و ظرفیت درونی همان فرد می سنجند و بعد از آن نسبت به ارائه برنامه ای شخصی و کاملاً اختصاصی اقدام می نمایند.
 • پیگیری مداوم و سنجش و پایش تغییرات مراجعه کننده، یکی دیگر از محاسن یک مشاور حرفه ای کنکور است. اگر برنامه ای که توسط مشاور به شما داده شده، از استانداردهای کافی برخوردار باشد، سبب ایجاد تغییرات سازنده خواهد شد و این تغییرات باید به طور مداوم توسط ارائه دهنده، پیگیری شده و توصیه های کامل نیز در اختیار متقاضی شرکت در کنکور قرار گیرد. این امر در جای خود سبب ایجاد شوق و انگیزه در فرد می شود و وی را نسبت به آینده تحصیلی خود امیدوارتر می کند.
 •  ترساندن، نا امید کردن، اغراق و بزرگنمایی در مورد کنکور، عدم توجه به توانایی های داوطلب و بی توجهی به حرف های وی، لحن آمرانه و…از آن رفتارهایی است  که می تواند مشاور غیر حرفه ای را از حرفه ای متمایز سازد.

 

اطلاعیه

یکی از مهم ترین توصیه های مشاوران کنکور در حین ارائه مشاوره رایگان کنکور، حول محور معرفی بهترین منابع کمک درسی برای آماده سازی و تقویت داوطلبان است.

 

 

مشاوره حضوری کنکور رایگان

از جمله خدمات مهم آموزشی در مجموعه ایران تحصیل ارائه مشاوره حضوری به صورت رایگان است. باید اشاره کنیم که این خدمت به وسیله هر مؤسسه ای ارائه نمی گردد و استفاده از آن می تواند برای فرد بسیار مفید فایده باشد.

ارتباط دانش آموز و مشاور در مشاوره رایگان کنکور به صورت حضوری از مشاوره تلفنی قوی تر و بهتر است. در نتیجه، توصیه ما این است که در صورت نزدیکی و داشتن وقت از مشاوره حضوری استفاده کنید.

خدمات ارائه شده در رابطه با کنکور سراسری در جلسات مشاوره حضوری شامل موارد زیر می شود:

. ارائه مشاوره انگیزشی فردی به دانش آموز

. ارائه بهترین برنامه ریزی درسی به داوطلب

. آشنایی داوطلب با بودجه بندی دروس

. پرسش و پاسخ بین اولیاء دانش آموز و مشاور

. ارائه انواع تکنیک های تست زنی، تندخوانی و روش های مطالعه

 

اهمیت مشاوره رایگان کنکور

 

برنامه ریزی کنکور سراسری 

هر یک از افراد متقاضی در پروسه دریافت مشاوره رایگان کنکور، در قدم اول برنامه ریزی باید سوال هایی را برای خود مطرح کرده و به آن ها پاسخ دهد. این کار به مشخص کردن اهداف آموزشی و تحصیلی وی کمک شایانی خواهد کرد. به عنوان مثال داوطلب باید این سوال را در ذهن خود داشته باشد این که قصد تحصیل در چه رشته و چه دانشگاهی را دارد؟ و در نهایت علاقه مند به اشتغال در چه زمینه ای است؟ و دلیل او از انتخاب این رشته یا این حرفه چیست؟

برنامه ریزی مستمر و پیگیری آن به صورت تخصصی از سوی مشاور پشتیبان با تجربه یکی از اصلی ترین گام ها در راه موفقیت کنکور می باشدبه شما توصیه می کنیم برای بهره مندی از برنامه تخصصی تحصیلی در سال کنکور با مراجعه به لینک زیر، همراه با رتبه های تک رقمی از برنامه ریزی تخصصی کنکور بهره مند شوید. 

 

مشاوره رایگان کنکور

 

 

نحوه برنامه ریزی کنکور سراسری

برنامه ریزی کنکور را می توان به مثابه یک نقشه راه قلم داد کرد که هرچه دقیق تر ترسیم شده باشد، مخاطبان خود را با آگاهی بالاتری به سوی هدف رهنمون می کند. در این رابطه بهتر است که دروس عمومی و اختصاصی خود را به چند قسمت مختلف تقسیم کنید و آن ها را به شکلی دقیق در برنامه ریزی خود جای دهید. قرار دادن دروس عمومی در میان ساعات مطالعه دروس تخصصی می تواند سبب استراحت ذهن داوطلب و همچنین آمادگی آن برای مطالعه مجدد محتویات سنگین آموزشی شود.

ذکر این نکته ضروری است که یک برنامه ریزی استاندارد، توازنی متعادل بین ساعات مطالعاتی و ساعات استراحت فرد است. به این معنا که حتما باید در برنامه درسی خود، جایی برای استراحت، تفریح، تغذیه کافی، گذراندن اوقات با خانواده و دوستان، مسافرت و… خالی بگذارید. مطالعه سنگین و بدون استراحت، نتیجه ای جز خستگی جسم و ذهن داوطلب را در بر ندارد و فرایندحرکت وی به سمت اهداف تعیین شده را به صورت چشمگیری کاهش می دهد. علاوه بر این باید زمان کوتاهی در برنامه برای جبران وقت های اتلاف شده، در نظر بگیرید. 

 

مشاوره رایگان کنکور گروه های آزمایشی مختلف

بصورت کلی مشاوره و برنامه ریزی فوایدی بسیاری دارد. از جمله این که، مشاوره رایگان کنکور سراسری گروه های آزمایشی مختلف موجب می شود که به یک سری از استعدادها و ویژگی های خود پی ببرد که شاید قبلاً به آن توجهی نداشته یا اصلاً آن ها را نمی دانسته است.

شخص به اشکالات خود در روش مطالعه درسی یا روش مطالعه کنکور پی برده و می تواند آنها را رفع کند. بعلاوه، مشاوران به شخص مورد نظر راه حل های اصولی مطالعه و تکنیک های تست زنی کنکور را ارائه می دهند.

این موارد کمک بسیاری به شخص می کند تا ویژگی های خود را به راحتی بشناسد و در جهت تحصیل بهتر و مؤفق تر قدم بردارد. 

مرکز مشاوره ایران تحصیل با داشتن تجربه بالا در زمینه مشاوره تحصیلی و فعالیت های آموزشی و نیز داشتن کارشناسان و مشاوران عالی و مجرب، قادر است در زمینه هایی همچون مشاوره تحصیلی آنلاین – مشاوره رایگان کنکور تجربی – مشاوره رایگان کنکور هنر – مشاوره رایگان کنکور ریاضی  – روش های تست زنی کنکور – روش های مطالعه کنکور –  و … انجام وظیفه کند.

دریافت مشاوره رایگان کنکور 

 

اطلاعیه

با دریافت خدمات مشاوره رایگان کنکور چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری می توانید آینده ای درخشان را برای خود رقم بزنید. 

 

 

بسیاری از دانش آموزان کنکوری گروه های آزمایشی مختلف با مشکلات زیادی از جمله عدم تمرکز، نداشتن انگیزه کافی برای تحصیل ، و عدم آشنایی کامل با فضای کنکور و غیره روبه رو هستند.

این مشکلات بسیاری از داوطلبین کنکوری را از رقابت در کنکور باز می دارد.

لازم به ذکر است مسئله مهم و قابل توجه که باید به آن پرداخت نحوه جمع بندی کنکور در ماه های آخر مانده به کنکور است. در مورد این موضوع نباید دچار وسواس فکری شد و بیشترین زمان خود را باید صرف تست های کنکور سالهای قبل کرد و مطابق با آن ها جلو رفت. 

به نحوی که اگر در طول سال نکات مهم را یادداشت کرده باشید، جمع بندی ساده تر اما اگر این کار را انجام نداده اید، جمع بندی کنکور در یک ماه کمی دشوار خواهد شد. پس در این مرحله بهره مندی از مشاوره رایگان کنکور را فراموش نکنید.

داوطلبان کنکور گروه های آزمایشی مختلف که مایل به بهرمندی از مشاوره رایگان آزمون دانشگاه ها هستند، می توانند در زیر همین مطلب و در قسمت نظرات سؤالات خود را بپرسند و ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا از مشاوره رایگان تجربی ، مشاوره رایگان هنر ، مشاوره رایگان ریاضی و غیره توسط کارشناسان مرکز بهره مند شوند.

مشاوره رایگان آزمون سراسری برای تمام داوطلبان کنکور مفید و مؤثر است. زیرا بدون کوچکترین هزینه ای می توانند سؤالات و مشکلات خود را بپرسند و جواب بگیرند.

 

جهت کسب اطلاع از آموزشگاه مشاوره تحصیلی کنکوربر روی لینک کلیک کنید. 

 

مشاوره رایگان کنکور گروه آزمایشی تجربی

رشته علوم تجربی همواره، به عنوان یکی از کاربردی ترین و مهم ترین رشته ها در میان تمامی رشته های گروه نظری بوده و طرفداران خاص خود را در میان داوطلبان و دانش آموزان کنکور سراسری دارد. اما نکته قابل توجه آشنایی با فوت و فن پذیرش در رشته های سطح بالای این گروه آزمایشی و اطلاع از راه کسب موفقیت و پیشرفت است. مشاوره رایگان کنکور تجربی می تواند بسیار راهگشا باشد. 

برنامه ریزی کنکور تجربی نیز یکی از موارد بسیار کلیدی است که حتما در جلسات مشاوره رایگان کنکور در مورد آن صحبت می شود. به عبارت دیگر داشتن برنامه ریزی برای کنکور تجربی و استفاده از مشاور کنکور رایگان به قدری اهمیت دارد که در صورت عدم وجود آن نمی توانید انتظار پذیرش در یکی از بهترین رشته های این گروه و دانشگاه های معتبر را داشته باشید. بسیاری از داوطلبان علیرغم وضع درسی نه چندان مناسب و معدل نسبتاً پایین توانسته اند با داشتن برنامه ریزی دقیق و ملزم کردن خود به اجرای آن، به موفقیت های بسیار چشمگیری در فرایند انتخاب رشته کنکور تجربی برسند و پذیرش در رشته های سطح بالایی همچون پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، بینایی سنجی و یا دندان پزشکی را در بهترین دانشگاه ها از آن خود کرده اند.

مشاور رایگان کنکور

 

اطلاعیه

هرگز بدون برنامه ریزی و بهره گیری از راهنمایی های یک مشاور کنکور رایگان مطالعه را آغاز نکنید که در این صورت هیچ نتیجه مطلوبی را به دست نمی آورید.

 

 

مشاوره رایگان کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی

یکی دیگر از گروه هایی که داوطلبان آن می توانند از مشاوره رایگان کنکور بهره مند شوند، گروه علوم انسانی است. گروه علوم انسانی از دیگر گروه های آزمایشی می باشد که متقاضیان خاص خود را در میان داوطلبان کنکور سراسری دارد. از رشته های بسیار محبوب ارائه شده در این گروه آزمایشی می توان رشته حقوق، روانشناسی و هچنین رشته های مدیریتی را نام برد که هر کدام مورد توجه  داوطلبان و متقاضیان کنکور هستند. در این گروه آزمایشی هم نظیر گروه آزمایشی علوم تجربی هر فرد نیاز به دریافت مشاوره رایگان کنکور برای رسیدن به نتیجه مطلوب و مورد تقاضای خود را دارد.

مشوار کنکور رایگان که بتواند داوطلب را از بهترین منابع مورد نیاز و انواع کتب کمک درسی برای مطالعه آشنا سازد و مناسب ترین و دقیق ترین شیوه مطالعه هر یک از دروس ارائه شده در این رشته از جمله ریاضیات، روانشناسی، زبان انگلیسی و دروس دیگر را در اختیار وی قرار دهد.

مشاوره رایگان کنکور برای قبولی و پذیرش در گروه علوم انسانی یکی از موارد مهمی است که برای رسیدن به بهترین نتیجه در آزمون و ورود به رشته های پرطرفداری چون حقوق نباید از آن غافل بود. از طرف دیگر دقت داشته باشید که این مشاوره کنکور علوم انسانی باید دقیقاً بر مبنای هدف نهایی داوطلب که قبولی و پذیرش در رشته و دانشگاه معینی است، تنظیم شود. از سوی دیگر، استعداد ذاتی داوطلب نیز باید مد نظر قرار بگیرد و مشاوره طوری تنظیم شود که فرد داوطلب بتواند به آسانی و بدون هیچ گونه سختی آن را اجرا نماید. علاوه بر موارد ذکر شده، برای رسیدن به بهترین نتیجه در کنکور انسانی، قرارد دادن ساعاتی برای تست زنی و همچنین مرور مطالب برای هر کدام از افرادی که به دنبال کسب موفقیت هستند، ضروری و پر اهمیت است. 

اگر شما داوطلب گرامی خود را برای رقابتی سخت با رقبای خود در کنکور انسانی آماده ساخته اید، از توجه به بودجه بندی دروس و اطلاع از آن ها از طریق مشاور کنکور رایگان و دریافت مشاوره رایگان کنور سراسری، با پرداخت بهترین قیمت مشاوره کنکور انسانی غافل نشوید، چرا که در این شرایط است که امکان آگاهی از سوال های پر تکرار را در هر یک از ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور پیدا می کنید و بر همین اساس این امکان را دارید که به هر یک از فصول کتاب نیز پی ببرید.

به کمک سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل، داوطلبان می توانند با بهترین مشاوران در ارتباط بوده و برنامه ای متناسب با شرایط خود داشته باشند. داوطلبان برای ورود به سامانه مشاوره کنکور ایران تحصیل، بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

 

دریافت مشاوره رایگان کنکور

 

 

مشاوره رایگان کنکور گروه آزمایشی ریاضی فیزیک

گروه ریاضی فیزیک و رشته های ارائه شده در آن یکی از بهترین و پر طرفدار ترین رشته هایی هستند که داوطلبان می توانند برای انتخاب آن ها، از طریق مشاوره رایگان کنکور اقدام نمایند. از آن جا که راه یافتن به رشته و دانشگاه مورد علاقه، آگاهی از بهترین و معروف ترین منابع درسی و کمک درسی و به علاوه درس خواندن آن هم با برنامه ریزی دقیق برای هر کدام از داوطلبان این گروه آزمایشی اهمیت به سزایی دارد. به همین جهت اخذ خدمات مشاوره کنکور ریاضی از مشواران مجرب بسیار مهم و ضروری است.

یکی از موارد بسیار مهمی که در جلسات مشاوره رایگان کنکور ریاضی فیزیک، توجه به بهترین رشته های معرفی شده در گروه ریاضی فیزیک و آشنایی با زیر گروه های رشته ریاضی است. غالباً داوطلبان گروه ریاضی از انتخاب و تحصیل در رشته های گروه مهندسی مانند کامپیوتر، مهندسی برق، نفت و صنایع استقبال بیشتری می کنند. علاوه بر این باید گفت رشته های مدیریتی هم در میان داوطلبان گروه ریاضی جایگاه برجسته ای دارد و داوطلبان بسیاری تمایل زیادی به انتخاب این رشته ها از خود نشان می دهند.

 

بهترین منابع کمک آموزشی کنکور سراسری 

استفاده از برترین منابع کنکور در کنار مشاوره رایگان کنکور، یکی از راه های تقویت مهارت تست زنی و آشنایی با نحوه طراحی سوالات کنکور است. از آن جا که  بهره گیری از منابع کمک آموزشی بسیار صرفاً باعث آشفتگی ذهن شما خواهد شد، لذا توصیه می شود که بعد از تسلط کامل بر مباحث کتاب درسی، با استفاده از یک منبع کمک آموزشی دقیق، مطالب خوانده شده را در ذهنتان تثبیت کنید.

مشاور کنکور رایگان

 

اطلاعیه

لازم به ذکر است که اسامی منابع اصلی مورد مطالعه برای آزمون سراسری هر سال از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 

 

تضمین قبولی با دریافت مشاوره رایگان کنکور 

دوستان عزیز چیزی تا مارتون کنکور سال آینده یعنی سال 1402 باقی نمانده است. اگر تاکنون آن طور که باید و شاید مطالعه نکرده اید… اگر فکر می کنید دنیا تمام شده است و در چند ماه باقی مانده هیچ کاری از دستتان برنمی آید…

اگر با خود می گویید من با این همه مطلب نخوانده و تست های نزده چه کنم باید بگوییم تمام این بحث ها را کنار بگذارید. وقت را برای دریافت مشاوره رایگان کنکور از دست ندهید. 

الان وقت فکرکردن به این موارد نیست. گذشته هر چه بوده گذشته و تمام شده است. باید به فکر آینده بود.

آینده ای که می تواند با قبولی شما در بهترین رشته و دانشگاه برایتان رقم بخورد. آینده ای که همه با دیدن مؤفقیت شما انگشت به دهان بمانند. 

اما مطمئن باشید اگر قرار به رخ دادن معجزه در زندگی شما باشد مطمئناً در این مدت کوتاه هم می توان شق القمر کرد. 

اگر هنوز هم نمی دانید کجای راه هستید…. اگر هنوز هم نمی دانید برای کدام دروس برای قبولی باید وقت بیشتری بگذارید… اگر نیاز به یادگیری روش های تست زنی و یا روش های مطالعه دارید گوشی تلفن را بردارید و از مشاوران مرکز ما راهنمایی بخواهید. یا اگر امکان مراجعه حضوری دارید در جلسات حضوری مشاوره کنکور شرکت کنید. 

دوستان عزیز مطمئن باشید که ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. هیچ وقت برای رسیدن به مؤفقیت دیر نیست.

اگر دیگران توانسته اند پس حتماً شما هم می توانید. شک نکنید. فقط کافیست آستین ها را بالا بزنید و با عزم و اراده در کنار مشاوری آگاه با قدرت جلو بروید.

مشاوری که تا آخرین لحظه همگام و هم قدم شماست و برنامه مطالعاتی شما را پیگیری می کند. 

فقط یادتان نرود که باید به توصیه های مشاور خود در جلسات مشاوره رایگان کنکور توجه کنید و آن ها را مو به مو انجام دهید.

در این صورت، محال است که نتوانید به رؤیای خود یعنی قبولی در یکی از دانشگاه های سطح بالای کشور و در یکی از رشته های شناخته شده همچون رشته های مهندسی و یا پزشکی برسید و نتیجه زحمات چند ماهه خود را نبینید. 

 

اطلاعیه

برای تسلط بیشتر و یادگیری بهتر مطالب مهم ارائه شده در کتب اختصاصی و عمومی، هرگز از مرور مکرر آن ها در طول هفته و ماه غافل نشوید.

 

 

مشاوره رایگان کنکور آکادمی ایران تحصیل

در میان آموزشگاه مشاوره رایگان کنکور، آموزشگاه های متعددی وجود دارند که انواع مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین و … را در برمی گیرد و با مسئولیت پذیری بسیار سعی در یاری رساندن به داوطلبان در انتخاب رشته مناسب هسند. آکادمی ایران تحصیل یکی از مراکزی است که با داشتن کادری کارآزموده همواره در پی ارائه راهنمایی های ارزشمند به داوطلبانی است نیارمند مشاوره مناسب هستند.

ایران تحصیل، با داشتن مشاور کنکور رایگان در کنار شماست تا بهترین خدمات مشاوره ای را ارائه دهد. با توجه به در دسترس بودن مشاوره آنلاین، هر کدام از داوطلبان می توانند جهت بهره مندی از خدمات و دریافت راهنمایی های لازم با مشاوران ما در ارتباط باشند.

مشاوره رایگان کنکور از جمله خدمات چشم گیر مرکز مشاوره ایران تحصیل به شمار می آید که داوطلبان می توانند با ورود به سایت ایران تحصیل و با گذاشتن کامنت و نظر در زیر پست هایی سایت، می توانید سوالات و اشکالات خود را بپرسید و مشاوران و کارشناسان ما در اسرع وقت جواب نظرات شما را خواهند داد و یا آن را به ایمیل شما ارسال می کنند.

البته ناگفته نماند از جمله خدمات شایسته ای که مرکز مشاوره ایران تحصیل در اختیار مخاطبین کنکوری قرار داده ارائه  تخفیفات ویژه مشاوره ای است که تنها مخاطبین کنکوری می توانند با شماره گیری شماره  9099075307 ( استان تهران)  از آن برخوردار باشند.

مشاوره رایگان کنکور سراسری

 

 

برای آشنایی با مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

 

جدیدترین اخبار مشاوره رایگان کنکور

تاثیر انتخاب رشته بر آینده داوطلبان کنکور

بعد از برگزاری کنکور سراسری،فرایند انتخاب رشته می تواند به عنوان مرحله ای سرنوشت ساز برای داوطلبان کنکور محسوب شود و ضرروی است برای پشت سر گذاشتن آن به روشی اصولی و درست، حتمًا از افراد مجرب و کارشناسان تحصیلی راهنمایی دریافت نمایند.

اخذ مبالغ سنگین برای مشاوره انتخاب رشته دانش آموزان قابل قبول نیست

به گزارش ایرنا، امیر قادری روز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: نظارت ویژه در بحث نرخ مشاوره و انتخاب رشته بویژه در بخش خصوصی باید انجام و با اخذ مبالغ خارج از عرف جلوگیری شود.

نحوه دریافت مشاوره رایگان کنکورکنکور سراسری

خلاصه مطلب
در این مقاله به طور مفصل و کامل به بررسی مشاوره رایگان کنکور و نقش بهره گیری از راهنمایی های یک مشاور کنکور رایگان در فرایند انتخاب رشته پرداختیم. لازم به یادآوری است که اگر در هر یک از گروه های انسانی، ریاضی و یا تجربی هستید، برای داشتن یک انتخاب رشته مناسب بهتر است از یک مشاور مجرب و کار بلد کمک بگیرید. مشاوران دلسوز  شرایطی را فراهم می کنند که هم با منابع و سوالات آزمون و هم با شیوه صحیح تست زنی آشنا شوید.
مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با داشتن سال ها سابقه و تجربه، می توانند تمامی این موارد را به شما داوطلبان گرامی آموزش داده و به بهترین نحو مسیر موفقیت شما عزیزان را با ارائه مشاوره رایگان کنکور هموار سازند و سوالات شما را در هر مرحله از فرایند برنامه ریزی و انتخاب رشته برطرف نمایند. 
جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

4.1/5 - (7 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا مشاوره رایگان کنکور با توجه به رایگان بودن آن از کیفیت بالایی برخوردار است؟ 

بله. صددرصد. رایگان بودن مشاوره به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. این نوع مشاوره برای افرادی در نظر گرفته شده که از اوضاع مالی مناسبی برخوردار نیستند.

آیا در مشاوره حضوری دانش آموز با روش های مطالعه کنکور و روش های تست زنی هم آشنایی لازم را پیدا می کند؟ 

بله. تمامی جزئیات و نکات مرتبط با روش های مطالعه کنکور و روش های تست زنی کنکور در مشاوره حضوری ارائه می شوند.

آیا امکان دریافت مشاوره رایگان کنکور به صورت تلفنی و غیرحضوری هم برای من وجود دارد؟ 

بله. در صورت تمایل می توانید از خدمات مشاوره تلفنی و غیرحضوری هم استفاده کنید.

 

نظرات

 1. حمید
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام من میخام مهندسی کامپیوتر برم رشتمم فنیه الان من اگه کنکور بدم باید از چه کنکوری بدم و باید دروس اوت رشته رو بخونم؟ معدل تاثیری داره؟

  • rezai
   ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام وقت بخیر . کنکور رشته ریاضی فیزیک

 2. میلاد
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام خسته نباشی
  من کلاس یازدهم هستم الان رشتم انسانیه میخوام تعقیر رشته بدم برا تجربی برا دوازدهم بنظر شما میرسم برا کنکور روزی ۱۵ ساعت مطالعه کردن

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۲۵

   سلام وقت بخیر . باید تو این مدت برنامه ریزی دقیق برای شما صورت بگیره

 3. zahra
  ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۵:۲۶

  سلام خسته نباشید
  ی سوال داشتم
  مثلا کنکور قبول شدیم ولی معدل دبیرستان کم بود
  آیا تاثیر داره معدل؟

  • tahmasebi
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام دوست عزیز. قبولی شما مشروط به 40 درصد تاثیر معدل خواهد بود. پس معدل بصورت قطعی در نتیجه ی شما اثر خواهد داشت.

 4. عطیه ایزدپرست
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام وقتتون بخیر من میخوام رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه ازاد تهران غرب برم
  ولی با شرط معدل نیست باید کنکور شرکت کنم
  الان من باید کنکور ریاضی بدم یا فنی؟ و اینکه رتبش مهمه؟

  • مشاور محمدی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به رشته مهندسی کامپیوتر از طریق کنکور ریاضی باید اقدام نمایید.

 5. رامتین
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

  من پای ۱۲ هستم میخوام برم کنکور تجربی بدم برا ترمیم معدل فقط دروس اختصاصی پایه ۱۲ باید بخونیم یا عمومی هم هست در کل تغییر رشته دارم میدم اگر عمومی هم باید به دم چه دروسی

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام وقت بخیر برای ترمیم معدل صرفا دروسی که نیازمند ترمیم هستند رو میتوانید اقدام بفرمایید

 6. zahra
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام خسته نباشید
  در کنکور درسهای دینی و فارسی هم میاد؟
  و اینکه ترمیم معدل لازمه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام
   ترمیم معدل بستگی به شرایط تون داره
   و اینکه دروس عمومی درکنکور نمی آیتد
   برای برسی شرایط تون تماس بگیرید

 7. Nazi
  ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۷

  سلام وقت بخیر
  میخاستم بپرسم چ کتاب‌هایی برای کنکور انسانی بهتره؟

  • rahdar
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقت بخیر .
   برای معرفی منبع باید شرایط شما و تایم مطالعه شما و نقاط قوت و ضعف شما بررسی شود. میتوانید با ما تماس بگیرید برای کسب اطلاعات دقیق تر

 8. زنگنه
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام وقتتون بخیر. من اگر بخام در کنکور تیر ۱۴۰۳ شرکت کنم چه زمانی باید ترمیم معدل انجام بدم که نمره های جدید لحاظ بشه؟

  • rahdar
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ترمیم معدل در 3 نوبت خرداد و شهریور و دی ماه برگزار میشود و شما تا هر زمان قبل از نوبت شهریور 1403 میتوانید با شرکت در ترمیم معدل نمره های جدید خود را داشته باشید که البته بستگی به شرایط شما دارد که در کدام نوبت بهتر است ترمیم معدل را شرکت کنید که میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 9. علیرضا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام وقت بخیر
  میخاستم ببینم چه کتابهای کمک درسی برای کنکور حسابداری فنی بهترن ؟

  • مشاور صادقی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام
   کتاب های انتشارات چهارخونه برای حسابداری کتاب های خوبی هستند

 10. کریمی
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۲

  سلام خسته نباشید
  من رشتم فنی هست میخام بیام دیپلم انسانی بگیرم کنکور بدم بنظر شما برای منکه ۳ سال تدریس انسانی (کلاس۱۰،۱۱،۱۲) رو نخوندم رتبه اوردن تو کنکور برام ممکنه؟

  • مشاور براتی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز برای ادامه ی تحصیل در مقطع غیر مربوطه نکات بسیاری باید بررسی شود ازجمله توانایی شما .هدفتون.منابع و….لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • مشاور براتی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در رابطه با ادامه تحصیل در مقطع غیر مربوطه خیلی نکات باید بررسی شود از جمله توانایی شما.هدفتون .منابع و….لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 11. marjantaziky@gmail.com
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  من رشتم کامپیوترره و سال دوازدهم هستم میخام کنکور ۱۴۰۲تجربی شرکت کنم برای ترمیم معدل گفتن ما نمیتونیم چون فارق التحصیل نشدیم و یک سال بعد باید کنکور بدیم
  واینکه اینطور به نظر میرسه سال آخر که هنرستانی ها میتونن کنکور نظری هم بدن
  من امروز رفتم اداره آموزش و پرورش پرسیدم گفتن بخشنامه بیاد ببینیم باید چیکار کنید و اینکه باید فارق التحصیل شده باشید بعدا واسه ترمیم معدل امتحان بدید
  الان نمدونم من چیکار کنم ؟

  • مشاور براتی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز باتوجه به شرایط وضوابط جدید سازمان سنجش برای اینکه بخواهید کنکور تجربی شرکت بکنید بهتر هست که ترمیم معدل انجام شود .در رابطه با شرایط ترمیم معدل وقوانین ان لطفا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 12. Nazy
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام
  دفترچه جدید انتخاب رشته کی منتشر میشه؟

  • مشاور بهروزی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام روزتون بخیر بعد از اعلام نتایج

 13. zahra
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام خسته نباشید!
  کنکور آزمایشی ک دی ماه برگزار میشه اجباریه؟ و تاثیر داره رو کنکور تیر ماه؟

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام، کنکور دی ماه فقط برای دانش آموزان پایه ی دوازدهم بصورت آزمایشی خواهد بود و تاثیری در کنکور تیر ماه نخواهد داشت.

 14. zahra
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام خسته نباشید
  آیا کنکور آزمایشی ک دی ماه برگزار میشه واجبه؟
  و اینکه میخاستم بدونم ک رشته روانشناسی بدون کنکور هم دانشگاه پیام نور ثبت نام میکنن یا ن؟

  • مشاور منصوری
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام بله ثبت نام میکنن

  • مشاور صادقی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

   سلام
   دو کنکور تیر و دی ربطی به هم ندارند و میتونید فقط یک کنکور رو ثبت نام کنید
   برای رشته های بدون کنکور هم باید منتظر دفترچه های جدید انتخاب رشته باشبم

 15. حورا
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام.
  خسته نباشید
  من دیپلم تجربی سال ۸۷ گرفتم. برای شرکت تو کنکورتجربی باید برای دروس تخصصی باید امتحان بدم ؟

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 16. طاهری
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  خسته نباشید ببخشید مدرسه به شدت توی حضور غیاب سخت گیری میکنه و میگه از معدل و انظباط کم میشه . میخواستم بدونم معدل و انظباظ سال دوازدهم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اهمیت داره؟ چون مدرسه برای اینکه دانش اموز هارو بترسونه میگه اگر انظباط کم باشه توی مرحله تحقیقات برای دانشگاه فرهنگیان رد صلاحیت میشید

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام وقت بخیر
   بله تاثیر گذار میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. نازنین
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام من رشتم عکاسی بوده آبان میخوام برم دانشگاه فرهنگیان رشته ارتباط تصویری باید چیکارکنم؟؟؟

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۶

   سلام بایدکنکوربدین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 18. زهرا
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام من رشته خودم کامپیوتر هست ولی میخوام کنکور انسانی بدم واسه دانشگاه فرهنگیان الان نمی‌دونم باید کدوم کتاب درسی انسانی رو بخونم دهم تا دوازدهم رو کل کتاب هاشو بخونم یا نه میشه راهنمایی کنید ممنون

  • mohammadi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در کنکور انسانی 1402 نیاز به مطالعه دروس تخصصی سال های دهم،یازدهم و دوازدهم این است.

 19. A
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام وقتتون بخیر اینکه میگن کنکور سال بعد کسایی که معدلشون زیر ۱۹ باشه پزشکی نمیتونن بیارن درسته ؟ یعنی با معدل زیر ۱۹ نمیشه پزشکی اورد حتی پزشکی آزاد ؟

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام وقت بخیر . نه معدلی تعیین نشده برای قبولی

 20. زهرا اذری
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام من رشته تحصیلیم تجربی بوده و امسال میخوام کنکور زبان بدم.برای ترمیم معدل باید دروس تجربی رو‌ بخونم؟

  • gholizadegan
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیر ، ترمیم معدل باید برای رشته ای که قصد شرکت در کنکور ان را دارید انجام شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید .

   • میلاد
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

    سلام. من کنکور سراسری رشته تجربه شرکت کرده بودم چند ساله پیش ولی قبول نشدم و از رشته های هنر قبول شدم و لیسانسم را تمام کردم. الآن میتونم دوباره در کنکور سراسری ۱۴۰۲ رشته تجربی شرکت کنم؟

    • karimi
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 21. زینب
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

  سلام من امسال کنکور تو دوره روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم دانشگاه، و دوباره تو کنکور ۱۴٠۲ میخوام شرکت کنم، میخواستم بدونم ایا با وجود قبولی تو دوره روزانه از کنکور امسال محروم میشم؟ و اینکه اگه محروم نشم میتونم سال اینده باز هم تو دوره روزانه پذیرش بشم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت باید باید درخاست لغو محرومیت از سنجش بدهید

 22. زینب
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

  سلام
  من دیپلمه ۱۴۰۱ انسانی هستم.برای دانشگاه فرهنگیان دعوت به مصاحبه شدم و مصاحبه ام انجام شد. ولی الان که نتایج نهایی اومدن من قبول نشدم و دانشگاه غیر انتفاعی قبول شدم
  ایا امکان اعتراض زدن هست؟ نتیجه ای داره یا نه فقط وقت تلف کردنه؟
  و اینکه اگه بخام برای ۱۴۰۲ دوباره کنکور بدم شانس قبولیم نسبت به سال قبل(۱۴۰۱) کمتر میشه؟! (با توجه به متقاضیان جدیدی که سال اولشونو میخان کنکور بدن)

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر باید کارنامه سبز شما برسی شود

   • زینب
    ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

    کارنامه سبز بررسی کردم ولی هیچ کدی داخلش نیست.از اموزش و پرورش پیگیری کردم گفتن رتبه و ترازم باید بهتر باشه تا قبول بشم
    من اگه بخوام برای کنکور دی ماه بخونم نیازی به برنامه خاصی دارم؟ و اینکه کتاب ها امسال تغییرات داشتن؟
    اگه تغییرات داشته من باید کتابای جدیدو بخونم یا کتابای خودمو که مال سال قبل بوده؟!

    • isaei
     ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   چون کنکوری های 1402 کلاس هاشون قراره حضوری باشه نسبت به بچه هایی که مجازی تحصیل کردند به نسبت قوی تر خواهند بود و رقابت برای شما سخت تر خواهد بود
   اعتراض هم میتونید از طریق سایت سنجش بزنید

 23. رکسانا
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام روزتون بخیر . خسته نباشید
  من دیپلمه ی سال ۹۶ هستم میخواستم سال ۱۴۰۳ دوباره‌ کنکور شرکت کنم الان با توجه به تغییرات کنکور سراسری و اینکه گفتن باید سوابق دوازدهم و بعد یازدهم بگیریم .
  من الان چیکار باید بکنم میتونم امسال برم دوازدهم امتحان بدم یا اینکه اصلا درست هستش اینکار ؟ اگه میشه راهنمایی کنید که تکلیف ما بچه های نظام قدیمی اگه بخواهیم دوباره کنکور شرکت کنیم و قصد این رو داشته‌ باشیم که سوابقمون رو بهتر کنیم چی میشه ممنونتون هستم
  معدل دیپلمم ۱۹/۲۱ و پیش دانشگاهی ۱۸/۵۷ شده

  • isaei
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۸

   سلام با توجه به تغییرات کنکور و تاثیر 60 درصدی سوابق تحصیلی میتونید یکبار برای ترمیم نمره دوازدهم اقدام کنید

 24. حسن
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام و خداقوت خدمت شما. من دیپلم سال 89 دارم رشته تجربی با معدل کتبی سوم دبیرستان 9/40 اما بعد چند سال فاصله از درس میخام کنکور 1402 انسانی شرکت کنم. الان برای دی‌ماه ک ترمیم معدل میخام بدم دروس دوازدهم تجربی باید امتحان بدم یا دروس دوازدهم انسانی…. لطفا جوابمو بدین چون ی مدته شروع کردم ب خوندن دروس انسانی. شاد باشید

  • javadi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام روزبخیر
   اگر میخوایین ترمیم معدل انجام بدین باید دروس تجربی رو امتحان بدین.
   اگر دیپلم انسانی بخوایین بگیرین دروس مشترک تطبیق میخوره
   باقی شو باید امتحان بدین.

 25. eli
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من میخام کنکور ریاضی بدم ووارد رشته روان شناسی بشم ایا برای کنکور ۱۴۰۲ این کار از رشته ریاضی امکان‌پذیر هست یانه خیلی ذهنم رو مشغول کرده لطفا جواب بدید ممنون

  • mohammadi
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   سلام وقت به خیر
   جزئیات کنکور 1402 هنوز منتشر شده.پیگیر اخبار و اطلاعیه های سازمان سنجش باشید.

 26. ساناز
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام چرا نظر من و جوابش نیست من سوال پرسیدم اما سوال و جواب اصلا نیستن؟🥺

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر
   بفرمایید؟

 27. ساناز
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  سلام خسته نباشید من 1400و 1401رو کنکور دادم برای دانشگاه فرهنگیان مجاز میشم اما در انتخاب رشته هیج جا نمیارم میخواستم بهم بگید آیا ارزششو داره که یه سال دیگه از عمرمو بزارم پای کنکور فرهنگیان یا همین الان دانشگاه دولتی بزنم و اونجا درس بخونم. میشه لطفاً در مورد دانشگاه های روزانه بهو توضیح بدین آخه نمی‌دونم خوبن یا نه من فقط هدفم فرهنگیان حالا می‌خوام از طریق دانشگاه فرهنگیان برم یا دولتی ..ببخشید اگه مثلاً رشته روانشناسی یا مشاوره دانشگاه روزانه برم سریع میرم سر کار یا اینکه باید منتظر بمونم تا آموزش پرورش جذبم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهشمندم پاسخ بدید.

  • javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی در صورتی به صورت قطعی استخدام آموزش و پرورش میشین که دانشگاه فرهنگیان پذیرفته بشین.

 28. ساناز
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام خسته نباشید.
  ببخشید من 2تا سوال خیلی مهم دارم. اول میخواستم بدونم برای کنکور تیر 1401که گذشت معدل کل دیپلم در انتخاب رشته تاثیر نداشت ؟آخه من خواستم ویرایش معدل انجام بدم یه مشاور بهم گفت که تاثیری نداره و معدلم 18/45بود ولی 17زده بودم و دیگه ویرایش نکردم؟
  و سوال دوم:من در کنکور 1400و1401شرکت کردم و هر دو سال برای انتخاب رشته فقط دانشگاه فرهنگیان زدم وهر دو سال هیچ جا قبول نشدم اما می‌خوام الان که مهلت انتخاب رشته تمدید شده دوباره انتخاب رشته انجام بدم میخواستم بدونم دوباره فقط فرهنگیان بزنم یا دانشگاه دولتی هم بزنم.خواهش میکنم کمکم کنید.🥺
  رتبم:25000
  ترازم:7000
  منطقه:3

  • javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز برای دانشگاه سراسری و آزاد معدل کتبی و برای دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی معدل کل مهمه.
   متاسفانه شانس شما برای فرهنگیان زیاد نیست.

   • eli
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

    سلام من میخام کنکور ریاضی بدم ووارد رشته روان شناسی بشم ایا برای کنکور ۱۴۰۲ این کار از رشته ریاضی امکان‌پذیر هست یانه خیلی ذهنم رو مشغول کرده لطفا جواب بدید ممنون

    • javadi
     ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

     سلام مجدد دوست عزیز
     با سوایق تحصیلی میتونید.

  • eli
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

   سلام من میخام کنکور ریاضی بدم ووارد رشته روان شناسی بشم ایا برای کنکور ۱۴۰۲ این کار از رشته ریاضی امکان‌پذیر هست یانه خیلی ذهنم رو مشغول کرده لطفا جواب بدید ممنون

   • obeidavi obeidavi
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

    سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 29. فرناز
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۴

  سلام. چطوری میتونم سال اخذ مدرک دیپلمم رو در بخش ویرایش اصلاح کنم

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام روزتون بخیر باید در سایت بروید اگر گزینه ویرایش داشت اصلاح کنید در غیر این صورت حضوری تشریف ببرید مدرسه و کارتان را انجام دهید

 30. فرناز
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۵

  من در زمان ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱، سال اخذ دیپلم رو اشتباه زدم. الانم مجاز به انتخاب رشته هستم ولی به هیچ نحوی در قسمت ویرایش امکان ویرایش نیست
  چیکار میتونم بکنم 😔😔
  میشه راهنمایی بکنید🙏🙏🙏

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر
   با مرکز تماس حاصل فرمایید.

 31. Amirr
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای نظام جدید دارم میتونم بر اساس سوابق تحصیلی (نظری)رشته مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کنم یا نه؟چون نمیخوام کنکور فنی و حرفه ای بدم

  • alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

   سلام وقت بخیر بله مجازید به انتخاب این رشته . برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 32. امین
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  با سلام و خسته نباشید من متولد ۱۴/2/81هستم و در۵/۹۹دیپلم گرفتم در کنکور ۹۹ پذیرفته نشدم و در کنکور ۴۰۰قبول شدم و انتخاب رشته کردم نیمسال دوم افتادم اما تصمیم به انصراف گرفتم برای نظام وظیفه ترم اول رو مرخصی گرفتم و در ۲۰ شهریور ۴۰۱ انصراف میدم می‌خوام بپرسم اگر در کنکور سراسری ۴۰۲ قبول بشم میتونم مجدد معافیت تحصیلی بگیرم؟ چون تاریخ ۲۰ شهریور ۴۰۲ مهلت برای معرفی به نظام وظیفه دارم برای اینکه غیبت نخورم باید در ۱۰ شهریور۴۰۲ فرم سربازی رو پست کنم اگر در حین آموزشی سربازیم رشته مد نظرم رو قبول بشم میتونم ایست خدمت انجام بدم؟

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقت به خیر
   معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار صادر می شود،در صورت انصراف میتوانید برای بار دوم در دانشگاه ثبت نام ک کرده و از معافیت تحصیل استفاده نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 33. امین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  من متولد ۱۴/2/81هستم و در۵/۹۹دیپلم گرفتم در کنکور ۹۹ پذیرفته نشدم و در کنکور ۴۰۰قبول شدم و انتخاب رشته کردم نیمسال دوم افتادم اما تصمیم به انصراف گرفتم برای نظام وظیفه ترم اول رو مرخصی گرفتم و در ۲۰ شهریور ۴۰۱ انصراف میدم می‌خوام بپرسم اگر در کنکور سراسری ۴۰۲ قبول بشم میتونم مجدد معافیت تحصیلی بگیرم؟ چون تاریخ ۲۰ شهریور ۴۰۲ مهلت برای معرفی به نظام وظیفه دارم برای اینکه غیبت نخورم باید در ۱۰ شهریور۴۰۲ فرم سربازی رو پست کنم اگر در حین آموزشی سربازیم رشته مد نظرم رو قبول بشم میتونم ایست خدمت انجام بدم؟

  • bagheri
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   با سلام چون انصراف بار اول شما است یک سال معافیت تحصیلی مجدد به شما داده میشود

 34. بیتا سرخوش
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام من کتاب های تخصصی سال دهم و یازدهم و خوندم دوازدهمم دارم با مدرسه میرم جلو ک دیگ کم مونده تموم بشه الان واقعا نمی‌دونم بشینم دوباره مرور کنم یا تست بزنم
  اگر قرار باشه تست بزنم قبلش باید درسی و ک قرار دستشو بزنم و باید مرور کنم؟
  میشه راهنمایی کنید🥺🥺🥺🥺🥺

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت به خیر
   شرایط کنکوری خوندن و مررو دروس بستگی به نحوه مطالعه ی شما تا به اینجا دارد.
   برای دریافت مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 35. ..
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام . با چه تراز و رتبه ای میشه ادبیات فارسی دانشگاه تهران قبول شد؟ منطقه ۳ هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر
   نیازه وضعیت تحصیلی شما بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

  • ابوالفضل کریمی پناه
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام چطوری باید با مرکز مشاوره تماس بگیرم
   وقتی که تماس میگیرم اپراتور میگه شما ه در شبکه موجود تمیباشد

   • کارشناس ارشد
    ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

    سلام با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 36. مهدیه
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام من در حال حاضر دانشجوی تر م چهار پیام نور در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی هستم و می خواستم با دیپلم تجربی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت کنم. من دو تا سوال دارم یکی اینکه ایا می تونم امسال هم در کنکور سراسری زبان و هم در کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟ و دو اینکه ایا اگر در یکی از این دو کنکور رشته ای در دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم آیا میتونم هم در رشته ی خودم در دانشگاه پیام نور و هم در رشته ای که دانشگاه روزانه قبول شدم به صورت همزمان ادامه تحصیل بدهم؟ اگر میشه من رو راهنمایی کنید با تشکر از شما.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط اعلام شده در دفترچه دانشجویان غیر از دوره های روزانه میتوانند بدون انصراف در کنکور سراسری شرکت کرده و بعد از قبولی نهایی از رشته و دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.
   برای مشاوره با شماره 909902952 تماس بگیرید.

 37. زهرا
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام من دوازدهم انسانی هستم
  از مهر شروع کردم بخونم و ب نظر شما چطوری مطالعه کنم و چ درسی را تمرکز کنم ک دانشگاه فرهنگیان بیاورم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 38. کوثر تقی زاده
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام من دوازدهم هستم ،در رشته انسانی هم هستم،میخوام کنکور زبان بدم،ولی نمیدونم از کجا و چه جوری شروع کنم، نیاز به برنامه ریزی دارم،میشه کمکم کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره تحصیلی میتوانید با مشاوران حرفه ای مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 39. آرش
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۵

  باسلام. بنده کارشناسی رشته hse علمی کاربردی درحال تحصیلم. آیا برای کنکور ارشد برای رشته hse چه رتبه و درصدی برای قبولی دانشگاه های دولتی مثل تهران لازم است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام . روزانه رتیه های زیر 200

 40. Amir
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

  با رتبه زیر ۱۰۰ انسانی میشه رفت رشته کامپیوتر یه دانشگاه دولتی خوب

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۷

   سلام
   وقت بخیر
   خیر، باید کنکور ریاضی بدین

 41. مهدی
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام ببخشید من پایه هشتم هستم
  توی مدارس استعداد های درخشان درس می خونم
  من اصلا نمی تونم برنامه ریزی مفید کنم و در درس علوم هم خیلی افت کردم
  لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   برنامه ریزی درسی باید شخصی و با توجه به شرایط فرد تدوین شود.مواردی مانند زمان ،میزان اضطراب و … باید بررسی شود و بر اساس این موارد برنامه درسی شما مشخص شود.
   برای دریافت برنامه تحصیلی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 42. محمدرضا
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام وقت بخیر ببخشید من الان دوازدهم هستم ویک مشاوره برای کنکور میخواستم که روزی چند ساعت چه درس هایی رو بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر باید برنامه ریزی داشته باشین و کتاب های کمک اموزشی تهیه کنین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 43. مریم
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام وقت بخیر من دیپلم نظام قدیم سال ۹۰_۹۱ علوم انسانی دارم میخاستم ببینم امکان دادن کنکور در رشته تجربی ۱۴۰۱رو دارم یا خیر؟ ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور سراسری سال 1401 با اتوجه به اینکه نظام قدیم هستید مشکلی برای ثبت نام وجود ندارد ولی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه منابع و رتبه های لازم برای قبلی در دانشگاه های مورد نظر میتوانیدبا شماره های مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 44. nargess
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام سال دوازدهم کامپیوتر تصویرسازی هستم برای کنکور میخوام کنکور هنر بدم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقتتون بخیر در کنکور سراسری هنر شرکت کنید و برای کنکور هنر اماده شوید

 45. nargess
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام سال دوازدهم کامپیوتر تصویرسازی هستم برای کنکور میخوام کنکور هنر بدم و به مشاوره نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقتتون بخیر مشکلی در ثبتنام کنکور سراسری هنر ندارید جهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

 46. nargess
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام سال دوازدهم رشته کامپیوتر تصویرسازی هستم علاقه به رشته گرافیک دارم برای ورود به دانشگاه باید کنکور هنر بدم و نیاز به مشاوره دارم ممنون میشم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای مشاوره درزمینه با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 47. Mily
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام
  من سال یازدهم رشته ریاضی ام.
  شما برای پایه یازدهم هم خدمات رایگان دارید؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بله برا پایه یازدهم هم مشاوره رایگان ارایه میدهیم

 48. Mra
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام
  من سال دوازدهم رشته انسانی هستم و به رشته نرم‌افزار کاردانش علاقه دارم ایا میتونم در کنکور شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام جهت دریافت مشاوره رایگان کنکور با ما تماس بگیرید.

 49. احسان
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام
  من سال دوازدهمی هستم، رشته ریاضی. هدف من کنکور هنر است، آیا میتوانم با این شرایط در کنکور هنر شرکت کنم؟
  بعدش کنکور هنر چگونه است؟
  چگونه باید کتاب ها را تهیه کنم؟
  ممنونم میشم اطلاعات مفیدی در رابطه با کنکور هنر (رشته هنرهای تجسمی) ارائه بدید. مخصوصا در رابطه با سوال اول
  با سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام وقتتون بخیر
   مشکلی واسه ی شرکت در کنکور هنر ندارین
   جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با شماره های مرکز تماس بگیرین

 50. آرش
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام
  من سه سال آخر تحصیلم رو تهران بودم ولی متولد آذربایجان غربی هستم آیا میتوانم دانشگاه فرهنگیان استان محل تولدم را انتخاب کنم؟
  و این مطلبه دفترچه انتخاب رشته امسال است:
  بومی شهر-متقاضيي بومی یک شهر محسوب میشود که از چهار شهر- محل تولد و سه سال
  آخر تحصیل دوره متوسطه- حداقل دو محل آن همان شهر مورد نظر باشد
  با این شرایط من بومی دو محل هم میتوانم باشم؟
  و سن دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱ چند است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام وقت به خیر با توجه به شرایط مندرج در دفترچه در صورتی که شما قبل از دوره متوسطه دوره دوم در آذربایجان غربی سکونت داشته اید میتوانید هر دو شهر را به عنوان استان بومی انتخاب کنید.
   حداکثر سن برای دانشگاه فرهنگیان 24 سال است.

 51. علی
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام،
  بنده از مهر امسال وارد دوازدهم تجربی خواهم شد. آیا میتوانم فقط دوروس اختصاصی تجربی رو برای معدل بخونم و دروس اختصاصی ریاضی رو برای کنکور ریاضی؟
  من نمی‌خواهم کنکور تجربی بدم بلکه میخواهم کنکور ریاضی بدم ولی با این حال در حال تحصیل در رشته تجربی هستم.
  چنین چیزی شدنی هست و چگونه باید اقدام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام
   کنکور ریاضی باید ثبتنام کنید

 52. نگار
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۶

  سلام. درمورد کنکوری های 1401 ایی که پشت کنکور می‌مونن واسه سال1402 کنکور جدا برگذار میشه یا اونا هم باید به سبک جدید که عمومی نداره بخونن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقتتون بخیر.
   هنوز تغییری در وضعیت کنکور ایجاد نشده و شما هم باید تابع تغییرات جدید باشید!

 53. فاطمه فارسی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام من دوازدهم هستم و میخوام برای کنکور شروع کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم نقاط ضعف زیادی هم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقتتون بخیر.
   برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

 54. ☆♡☆
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  من رشته کامپیوتر تولید محتوا کاردانش هستم برای کنکور دقیقا چه کتاب هایی رو باید بخونم میشه بگید چون گفتند کتاب های تخصصی کامپیوتر کاردانش اصلا نمیاد و کتاب های تخصصی این سه سال فنی حرفه ای هست که میاد میشه کمک کنید خیلی مهمه برام

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام صد در صد از کتابهای تخصصی هم میاد ولی برای گرفتن مشاوره کامل باید تماس بگیرید راهنماییتون کنیم

 55. پارسا ع
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام آیا در کنکور ۱۴۰۱ تجربی ،دروس عمومی هست ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام بله هستش فعلا چیزی بصورت حتمی از سنجش اعلام نشده است

 56. محمدرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  ایا من میتوانم برحسب معدلم که بالای 19 است با رشته موردعلاقه ام وارد دانشگاه سراسری بشم بدون دادن کنکور تجربی !؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام دانشگاه های سراسری روزانه بدون کنکور پذیرش نمیکنن اگر هم باشه رشته های بدرد نخور میزارن ..ازاد و غیانتفاعی و پیام نور راحت میتونی

 57. هانیه
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام خسته نباشین میخواستم بپرسم باتراز۶۷۰۰ورتبه ۱۴۶۵۰سهمیه ۵درصدی و درمنطقه سه شانس قبولی درپردیس خودگردان رشته پرستاری تهران یاورامین وساری وگرگان داریم؟وهمینطوربرای آزادومازاداین رشته؟ممنون

مطالب مرتبط

تماس با مشاور