مشاوره رایگان کنکور

مشاوره رایگان کنکور مرکز مشاوره ایران تحصیل با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات گوناگون در زمینه مشاوره تحصیلی به دانش آموزان ، مشاوره انتخاب رشته کنکور و داوطلبان کنکور و دانشجویان در تمامی زمینه ها می باشد. ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم تا از هر شهر و استانی که هستید تنها از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. با خدمات مشاوره تلفنی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مرکز نمی باشد و از سراسر کشور می توانید از مشورت و هم فکری کارشناسان معتبر و مجرب کشوری مرکز مشاوره ایران تحصیل استفاده نمایید.

مشاوره رایگان کنکور مرکز ایران تحصیل

برای بهرمندی از مشاوره تحصیلی تلفنی و مشاوره رایگان کنکور در تمام مقاطع با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

مشاوره رایگان کنکور از جمله خدمات چشم گیر مرکز مشاوره ایران تحصیل به شمار می آید که داوطلبان می توانند با ورود به سایت ایران تحصیل و با گذاشتن کامنت و نظر در زیر پست هایی سایت، می توانید سوالات و اشکالات خود را بپرسید و مشاوران و کارشناسان ما در اسرع وقت جواب نظرات شما را خواهند داد و یا آن را به ایمیل شما ارسال می کنند. البته ناگفته نماند از جمله خدمات شایسته ای که مرکز مشاوره ایران تحصیل در اختیار مخاطبین کنکوری قرار داده ارائه ی تخفیفات ویژه ی مشاوره ای است که تنها مخاطبین کنکوری می توانند با شماره گیری شماره ی 9092305587 ( استان تهران)  از آن برخوردار باشند .

مشاوره رایگان کنکور گرو ه های آزمایشی مختلف

بصورت کلی مشاوره و برنامه ریزی  فوایدی بسیاری دارد از جمله این که شخصی که به مشاوران تحصیلی مراجعه می کند و از مشورت های آنان استفاده می کند، مشاوره رایگان کنکور گروه های آزمایشی مختلف موجب می شود که به یک سری از استعدادها و ویژگی های خود پی ببرد که شاید قبلا به آن توجهی نداشته یا اصلا آن ها را نمی دانسته است. شخص به اشکالات خود در روش مطالعه درسی یا روش مطالعه کنکور پی می برد . می تواند آنها را رفع نماید. مشاوران به شخص مورد نظر راه حل های اصولی مطالعه و تکنیک های تست زنی کنکور را ارائه می دهد. این موارد کمک بسیاری به شخص می کند تا ویژگی های خود را به راحتی بشناسد و در جهت تحصیل بهتر و موفق تر با سرعت پیش رود.

مرکز مشاوره ایران تحصیل با تجربه بالایی که در زمینه مشاوره تحصیلی و فعالیت های آموزشی دارد و نیز داشتن کارشناسان و مشاوران عالی و مجرب، قادر است در زمینه های : مشاوره تحصیلی آنلاین – مشاوره رایگان کنکور تجربی – مشاوره رایگان کنکور هنر – مشاوره رایگان کنکور ریاضی  – روش های تست زنی کنکورروش های مطالعه کنکور و … انجام وظیفه کند.

اگر از ثبت نام در کنکور جا مانده اید جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

بسیاری از دانش آموزان کنکوری گرو های آزمایشی مختلف با مشکلات زیادی از جمله عدم تمرکز ، نداشتن انگیزه کافی برای تحصیل ، و عدم آشنایی کامل با فضای کنکور و … روبه رو هستند که این مشکلات از پا افتاده بسیاری از داوطلبین کنکوری را از رقابت در کنکور باز می دارد لازم به ذکر است مسئله مهم و قابل توجه که باید به آن پرداخت نحوه ی جمع بندی کنکور در ماه های آخر مانده به کنکور است در این مبحث نباید دچار وسواس فکری شد و بیشترین زمان خود را باید صرف تست های کنکور سالهای قبل کرد و مطالبق با آن جلو رفت به نحوی که اگر در طول سال نکات مهم را یادداشت کرده باشید جمع بندی ساده تر اما اگر این کار را انجام نداده اید جمع بندی کنکور در یک ماه کمی دشوار خواهد شد .

داوطلبان کنکور گروه های آزمایشی مختلف که مایل به بهرمندی از مشاوره رایگان کنکور می باشند، می توانند در زیر همین مطلب و در قسمت نظرات سوالات خود را بپرسند و ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا از مشاوره رایگان کنکور تجربی ، مشاوره رایگان کنکور هنر ، مشاوره رایگان کنکور ریاضی و … توسط کارشناسان مرکز بهره مند شوند. مشاوره رایگان کنکور برای تمام داوطلبان کنکور مفید و موثر است زیرا بدون کوچکترین هزینه ای می توانند سوالات و مشکلات خود را بپرسند و جواب بگیرند.

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کنکور
کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کنکور

مطالب مرتبط :

یک نظر برای «مشاوره رایگان کنکور»

  • سلام خسته نباشین میخواستم بپرسم باتراز۶۷۰۰ورتبه ۱۴۶۵۰سهمیه ۵درصدی و درمنطقه سه شانس قبولی درپردیس خودگردان رشته پرستاری تهران یاورامین وساری وگرگان داریم؟وهمینطوربرای آزادومازاداین رشته؟ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.