تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره رایگان کنکور

مشاوره رایگان کنکور

مشاوره رایگان کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره رایگان کنکور مرکز مشاوره ایران تحصیل با داشتن کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات گوناگون در زمینه مشاوره تحصیلی به دانش آموزان مشاوره انتخاب رشته کنکور و داوطلبان کنکور و دانشجویان در تمامی زمینه هاست.

ما این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده ایم تا از هر شهر و استانی که هستید تنها از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوید. با خدمات مشاوره تلفنی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به مرکز نیست و از سراسر کشور می توانید از مشورت و همفکری کارشناسان معتبر و مجرب کشوری مرکز مشاوره ایران تحصیل استفاده نمایید.

 

 

جهت دربافت خدمات مشاوره کنکور و آشنایی با بودجه بندی دروس، تکنیک های تست زنی و غیره از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

روش های تست زنی کنکور

 

مشاوره رایگان کنکور مرکز ایران تحصیل

مشاوره رایگان کنکور از جمله خدمات چشم گیر مرکز مشاوره ایران تحصیل به شمار می آید که داوطلبان می توانند با ورود به سایت ایران تحصیل و با گذاشتن کامنت و نظر در زیر پست هایی سایت، می توانید سوالات و اشکالات خود را بپرسید و مشاوران و کارشناسان ما در اسرع وقت جواب نظرات شما را خواهند داد و یا آن را به ایمیل شما ارسال می کنند.

البته ناگفته نماند از جمله خدمات شایسته ای که مرکز مشاوره ایران تحصیل در اختیار مخاطبین کنکوری قرار داده ارائه  تخفیفات ویژه ی مشاوره ای است که تنها مخاطبین کنکوری می توانند با شماره گیری شماره  9099075307 ( استان تهران)  از آن برخوردار باشند.

 

 

با دریافت خدمات مشاوره به صورت رایگان چه به صورت حضوری و چه غیرحضوری می توانید آینده ای درخشان را برای خود رقم بزنید. 

 

 

مشاوره رایگان کنکور گروه های آزمایشی مختلف

بصورت کلی مشاوره و برنامه ریزی  فوایدی بسیاری دارد. از جمله این که، مشاوره رایگان آزمون سراسری گروه های آزمایشی مختلف موجب می شود که به یک سری از استعدادها و ویژگی های خود پی ببرد که شاید قبلاً به آن توجهی نداشته یا اصلاً آن ها را نمی دانسته است.

شخص به اشکالات خود در روش مطالعه درسی یا روش مطالعه کنکور پی برده و می تواند آنها را رفع کند. بعلاوه، مشاوران به شخص مورد نظر راه حل های اصولی مطالعه و تکنیک های تست زنی کنکور را ارائه می دهند.

این موارد کمک بسیاری به شخص می کند تا ویژگی های خود را به راحتی بشناسد و در جهت تحصیل بهتر و مؤفق تر قدم بردارد. 

مرکز مشاوره ایران تحصیل با داشتن تجربه بالا در زمینه مشاوره تحصیلی و فعالیت های آموزشی و نیز داشتن کارشناسان و مشاوران عالی و مجرب، قادر است در زمینه هایی همچون مشاوره تحصیلی آنلاین – مشاوره رایگان کنکور تجربی – مشاوره رایگان کنکور هنر – مشاوره رایگان کنکور ریاضی  – روش های تست زنی کنکورروش های مطالعه کنکور و … انجام وظیفه کند.

 

 

اگر از ثبت نام در کنکور جا مانده اید جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

 

بسیاری از دانش آموزان کنکوری گرو های آزمایشی مختلف با مشکلات زیادی از جمله عدم تمرکز ، نداشتن انگیزه کافی برای تحصیل ، و عدم آشنایی کامل با فضای کنکور و غیره روبه رو هستند.

این مشکلات بسیاری از داوطلبین کنکوری را از رقابت در کنکور باز می دارد.

لازم به ذکر است مسئله مهم و قابل توجه که باید به آن پرداخت نحوه جمع بندی کنکور در ماه های آخر مانده به کنکور است. در مورد این موضوع نباید دچار وسواس فکری شد و بیشترین زمان خود را باید صرف تست های کنکور سالهای قبل کرد و مطابق با آن ها جلو رفت. 

به نحوی که اگر در طول سال نکات مهم را یادداشت کرده باشید جمع بندی ساده تر اما اگر این کار را انجام نداده اید جمع بندی کنکور در یک ماه کمی دشوار خواهد شد.

داوطلبان کنکور گروه های آزمایشی مختلف که مایل به بهرمندی از مشاوره رایگان آزمون دانشگاه ها هستند، می توانند در زیر همین مطلب و در قسمت نظرات سؤالات خود را بپرسند و ایمیل خود را نیز وارد نمایند تا از مشاوره رایگان تجربی ، مشاوره رایگان هنر ، مشاوره رایگان ریاضی و غیره توسط کارشناسان مرکز بهره مند شوند.

مشاوره رایگان آزمون سراسری برای تمام داوطلبان کنکور مفید و مؤثر است. زیرا بدون کوچکترین هزینه ای می توانند سؤالات و مشکلات خود را بپرسند و جواب بگیرند.

 

 

روش های مطالعه کنکور

 

مشاوره حضوری کنکور رایگان

از جمله خدمات مهم آموزشی در مجموعه ایران تحصیل ارائه مشاوره حضوری به صورت رایگان است. باید اشاره کنیم که این خدمت به وسیله هر مؤسسه ای ارائه نمی گردد و استفاده از آن می تواند برای فرد بسیار مفید فایده باشد.

ارتباط دانش آموز و مشاور در مشاوره حضوری از مشاوره تلفنی قوی تر و بهتر است. در نتیجه، توصیه ما این است که در صورت نزدیکی و داشتن وقت از مشاوره حضوری استفاده کنید.

خدمات ارائه شده در رابطه با کنکور سراسری در جلسات مشاوره حضوری شامل موارد زیر می شود:

. ارائه مشاوره انگیزشی فردی به دانش آموز

. ارائه بهترین برنامه ریزی درسی به داوطلب

. آشنایی داوطلب با بودجه بندی دروس

. پرسش و پاسخ بین اولیاء دانش آموز و مشاور

. ارائه انواع تکنیک های تست زنی، تندخوانی و روش های مطالعه

 

با دریافت مشاوره کنکور به صورت رایگان قبولی خود را تضمین کنید

دوستان عزیز چیزی تا مارتون کنکور سال آینده یعنی سال 99 باقی نمانده و شما وقت زیادی ندارید. اگر تاکنون آن طور که باید و شاید مطالعه نکرده اید… اگر فکر می کنید دنیا تمام شده است و در چند ماه باقی مانده هیچ کاری از دستتان برنمی آید…

اگر با خود می گویید من با این همه مطلب نخوانده و تست های نزده چه کنم باید بگوییم تمام این بحث ها را کنار بگذارید. 

الان وقت فکرکردن به این موارد نیست. گذشته هر چه بوده گذشته و تمام شده است. باید به فکر آینده بود.

آینده ای که می تواند با قبولی شما در بهترین رشته و دانشگاه برایتان رقم بخورد. آینده ای که همه با دیدن مؤفقیت شما انگشت به دهان بمانند. 

اما مطمئن باشید اگر قرار به رخ دادن معجزه در زندگی شما باشد مطمئناً در این مدت کوتاه هم می توان شق القمر کرد. 

اگر هنوز هم نمی دانید کجای راه هستید…. اگر هنوز هم نمی دانید برای کدام دروس برای قبولی باید وقت بیشتری بگذارید… اگر نیاز به یادگیری روش های تست زنی و یا روش های مطالعه دارید گوشی تلفن را بردارید و از مشاوران مرکز ما راهنمایی بخواهید. یا اگر امکان مراجعه حضوری دارید در جلسات حضوری مشاوره کنکور شرکت کنید. 

دوستان عزیز مطمئن باشید که ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. هیچ وقت برای رسیدن به مؤفقیت دیر نیست.

اگر دیگران توانسته اند پس حتماً شما هم می توانید. شک نکنید. فقط کافیست آستین ها را بالا بزنید و با عزم و اراده در کنار مشاوری آگاه با قدرت جلو بروید.

مشاوری که تا آخرین لحظه همگام و هم قدم شماست و برنامه مطالعاتی شما را پیگیری می کند. 

فقط یادتان نرود که باید به توصیه های مشاور خود در جلسات مشاوره رایگان توجه کنید و آن ها را مو به مو انجام دهید.

در این صورت، محال است که نتوانید به رؤیای خود یعنی قبولی در یکی از دانشگاه های سطح بالای کشور و در یکی از رشته های شناخته شده همچون رشته های مهندسی و یا پزشکی برسید و نتیجه زحمات چند ماهه خود را نبینید. 

 

 

جهت دربافت انواع خدمات مشاوره کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

انتخاب رشته کنکور سراسری

راهنمای انتخاب رشته کنکور

بهترین منابع کنکور ریاضی

مشاوره رایگان کنکور ریاضی

مشاوره تضمینی کنکور

مشاوره کنکور

مشاوره رایگان کنکور

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا مشاوره رایگان کنکور با توجه به رایگان بودن آن از کیفیت بالایی برخوردار است؟ 

بله. صددرصد. رایگان بودن مشاوره به معنای بی کیفیت بودن آن نیست. این نوع مشاوره برای افرادی در نظر گرفته شده که از اوضاع مالی مناسبی برخوردار نیستند.

آیا در مشاوره حضوری دانش آموز با روش های مطالعه کنکور و روش های تست زنی هم آشنایی لازم را پیدا می کند؟ 

بله. تمامی جزئیات و نکات مرتبط با روش های مطالعه کنکور و روش های تست زنی کنکور در مشاوره حضوری ارائه می شوند.

آیا امکان دریافت مشاوره رایگان کنکور به صورت تلفنی و غیرحضوری هم برای من وجود دارد؟ 

بله. در صورت تمایل می توانید از خدمات مشاوره تلفنی و غیرحضوری هم استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امین
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  با سلام و خسته نباشید من متولد ۱۴/2/81هستم و در۵/۹۹دیپلم گرفتم در کنکور ۹۹ پذیرفته نشدم و در کنکور ۴۰۰قبول شدم و انتخاب رشته کردم نیمسال دوم افتادم اما تصمیم به انصراف گرفتم برای نظام وظیفه ترم اول رو مرخصی گرفتم و در ۲۰ شهریور ۴۰۱ انصراف میدم می‌خوام بپرسم اگر در کنکور سراسری ۴۰۲ قبول بشم میتونم مجدد معافیت تحصیلی بگیرم؟ چون تاریخ ۲۰ شهریور ۴۰۲ مهلت برای معرفی به نظام وظیفه دارم برای اینکه غیبت نخورم باید در ۱۰ شهریور۴۰۲ فرم سربازی رو پست کنم اگر در حین آموزشی سربازیم رشته مد نظرم رو قبول بشم میتونم ایست خدمت انجام بدم؟

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقت به خیر
   معافیت تحصیلی برای هر مقطع یکبار صادر می شود،در صورت انصراف میتوانید برای بار دوم در دانشگاه ثبت نام ک کرده و از معافیت تحصیل استفاده نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 2. امین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  من متولد ۱۴/2/81هستم و در۵/۹۹دیپلم گرفتم در کنکور ۹۹ پذیرفته نشدم و در کنکور ۴۰۰قبول شدم و انتخاب رشته کردم نیمسال دوم افتادم اما تصمیم به انصراف گرفتم برای نظام وظیفه ترم اول رو مرخصی گرفتم و در ۲۰ شهریور ۴۰۱ انصراف میدم می‌خوام بپرسم اگر در کنکور سراسری ۴۰۲ قبول بشم میتونم مجدد معافیت تحصیلی بگیرم؟ چون تاریخ ۲۰ شهریور ۴۰۲ مهلت برای معرفی به نظام وظیفه دارم برای اینکه غیبت نخورم باید در ۱۰ شهریور۴۰۲ فرم سربازی رو پست کنم اگر در حین آموزشی سربازیم رشته مد نظرم رو قبول بشم میتونم ایست خدمت انجام بدم؟

  • bagheri
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   با سلام چون انصراف بار اول شما است یک سال معافیت تحصیلی مجدد به شما داده میشود

 3. بیتا سرخوش
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام من کتاب های تخصصی سال دهم و یازدهم و خوندم دوازدهمم دارم با مدرسه میرم جلو ک دیگ کم مونده تموم بشه الان واقعا نمی‌دونم بشینم دوباره مرور کنم یا تست بزنم
  اگر قرار باشه تست بزنم قبلش باید درسی و ک قرار دستشو بزنم و باید مرور کنم؟
  میشه راهنمایی کنید🥺🥺🥺🥺🥺

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت به خیر
   شرایط کنکوری خوندن و مررو دروس بستگی به نحوه مطالعه ی شما تا به اینجا دارد.
   برای دریافت مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 4. ..
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام . با چه تراز و رتبه ای میشه ادبیات فارسی دانشگاه تهران قبول شد؟ منطقه ۳ هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر
   نیازه وضعیت تحصیلی شما بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

  • ابوالفضل کریمی پناه
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام چطوری باید با مرکز مشاوره تماس بگیرم
   وقتی که تماس میگیرم اپراتور میگه شما ه در شبکه موجود تمیباشد

   • کارشناس ارشد
    ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

    سلام با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 5. مهدیه
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام من در حال حاضر دانشجوی تر م چهار پیام نور در رشته ی مترجمی زبان انگلیسی هستم و می خواستم با دیپلم تجربی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ شرکت کنم. من دو تا سوال دارم یکی اینکه ایا می تونم امسال هم در کنکور سراسری زبان و هم در کنکور سراسری هنر شرکت کنم؟ و دو اینکه ایا اگر در یکی از این دو کنکور رشته ای در دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم آیا میتونم هم در رشته ی خودم در دانشگاه پیام نور و هم در رشته ای که دانشگاه روزانه قبول شدم به صورت همزمان ادامه تحصیل بدهم؟ اگر میشه من رو راهنمایی کنید با تشکر از شما.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط اعلام شده در دفترچه دانشجویان غیر از دوره های روزانه میتوانند بدون انصراف در کنکور سراسری شرکت کرده و بعد از قبولی نهایی از رشته و دانشگاه قبلی خود انصراف دهند.
   برای مشاوره با شماره 909902952 تماس بگیرید.

 6. زهرا
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

  سلام من دوازدهم انسانی هستم
  از مهر شروع کردم بخونم و ب نظر شما چطوری مطالعه کنم و چ درسی را تمرکز کنم ک دانشگاه فرهنگیان بیاورم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 7. کوثر تقی زاده
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام من دوازدهم هستم ،در رشته انسانی هم هستم،میخوام کنکور زبان بدم،ولی نمیدونم از کجا و چه جوری شروع کنم، نیاز به برنامه ریزی دارم،میشه کمکم کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره تحصیلی میتوانید با مشاوران حرفه ای مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 8. آرش
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۵

  باسلام. بنده کارشناسی رشته hse علمی کاربردی درحال تحصیلم. آیا برای کنکور ارشد برای رشته hse چه رتبه و درصدی برای قبولی دانشگاه های دولتی مثل تهران لازم است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام . روزانه رتیه های زیر 200

 9. Amir
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

  با رتبه زیر ۱۰۰ انسانی میشه رفت رشته کامپیوتر یه دانشگاه دولتی خوب

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۷

   سلام
   وقت بخیر
   خیر، باید کنکور ریاضی بدین

 10. مهدی
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

  سلام ببخشید من پایه هشتم هستم
  توی مدارس استعداد های درخشان درس می خونم
  من اصلا نمی تونم برنامه ریزی مفید کنم و در درس علوم هم خیلی افت کردم
  لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   برنامه ریزی درسی باید شخصی و با توجه به شرایط فرد تدوین شود.مواردی مانند زمان ،میزان اضطراب و … باید بررسی شود و بر اساس این موارد برنامه درسی شما مشخص شود.
   برای دریافت برنامه تحصیلی با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 11. محمدرضا
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

  سلام وقت بخیر ببخشید من الان دوازدهم هستم ویک مشاوره برای کنکور میخواستم که روزی چند ساعت چه درس هایی رو بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام وقت بخیر باید برنامه ریزی داشته باشین و کتاب های کمک اموزشی تهیه کنین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 12. مریم
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام وقت بخیر من دیپلم نظام قدیم سال ۹۰_۹۱ علوم انسانی دارم میخاستم ببینم امکان دادن کنکور در رشته تجربی ۱۴۰۱رو دارم یا خیر؟ ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر برای شرکت در کنکور سراسری سال 1401 با اتوجه به اینکه نظام قدیم هستید مشکلی برای ثبت نام وجود ندارد ولی برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه منابع و رتبه های لازم برای قبلی در دانشگاه های مورد نظر میتوانیدبا شماره های مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 13. nargess
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام سال دوازدهم کامپیوتر تصویرسازی هستم برای کنکور میخوام کنکور هنر بدم باید چیکار کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام وقتتون بخیر در کنکور سراسری هنر شرکت کنید و برای کنکور هنر اماده شوید

 14. nargess
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام سال دوازدهم کامپیوتر تصویرسازی هستم برای کنکور میخوام کنکور هنر بدم و به مشاوره نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

   سلام وقتتون بخیر مشکلی در ثبتنام کنکور سراسری هنر ندارید جهت مشاوره ی بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس حاصل فرمایید

 15. nargess
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵

  سلام سال دوازدهم رشته کامپیوتر تصویرسازی هستم علاقه به رشته گرافیک دارم برای ورود به دانشگاه باید کنکور هنر بدم و نیاز به مشاوره دارم ممنون میشم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای مشاوره درزمینه با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 16. Mily
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام
  من سال یازدهم رشته ریاضی ام.
  شما برای پایه یازدهم هم خدمات رایگان دارید؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بله برا پایه یازدهم هم مشاوره رایگان ارایه میدهیم

 17. Mra
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام
  من سال دوازدهم رشته انسانی هستم و به رشته نرم‌افزار کاردانش علاقه دارم ایا میتونم در کنکور شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام جهت دریافت مشاوره رایگان کنکور با ما تماس بگیرید.

 18. احسان
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام
  من سال دوازدهمی هستم، رشته ریاضی. هدف من کنکور هنر است، آیا میتوانم با این شرایط در کنکور هنر شرکت کنم؟
  بعدش کنکور هنر چگونه است؟
  چگونه باید کتاب ها را تهیه کنم؟
  ممنونم میشم اطلاعات مفیدی در رابطه با کنکور هنر (رشته هنرهای تجسمی) ارائه بدید. مخصوصا در رابطه با سوال اول
  با سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام وقتتون بخیر
   مشکلی واسه ی شرکت در کنکور هنر ندارین
   جهت دریافت راهنمایی های بیشتر با شماره های مرکز تماس بگیرین

 19. آرش
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام
  من سه سال آخر تحصیلم رو تهران بودم ولی متولد آذربایجان غربی هستم آیا میتوانم دانشگاه فرهنگیان استان محل تولدم را انتخاب کنم؟
  و این مطلبه دفترچه انتخاب رشته امسال است:
  بومی شهر-متقاضيي بومی یک شهر محسوب میشود که از چهار شهر- محل تولد و سه سال
  آخر تحصیل دوره متوسطه- حداقل دو محل آن همان شهر مورد نظر باشد
  با این شرایط من بومی دو محل هم میتوانم باشم؟
  و سن دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱ چند است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام وقت به خیر با توجه به شرایط مندرج در دفترچه در صورتی که شما قبل از دوره متوسطه دوره دوم در آذربایجان غربی سکونت داشته اید میتوانید هر دو شهر را به عنوان استان بومی انتخاب کنید.
   حداکثر سن برای دانشگاه فرهنگیان 24 سال است.

 20. علی
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام،
  بنده از مهر امسال وارد دوازدهم تجربی خواهم شد. آیا میتوانم فقط دوروس اختصاصی تجربی رو برای معدل بخونم و دروس اختصاصی ریاضی رو برای کنکور ریاضی؟
  من نمی‌خواهم کنکور تجربی بدم بلکه میخواهم کنکور ریاضی بدم ولی با این حال در حال تحصیل در رشته تجربی هستم.
  چنین چیزی شدنی هست و چگونه باید اقدام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام
   کنکور ریاضی باید ثبتنام کنید

 21. نگار
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۶

  سلام. درمورد کنکوری های 1401 ایی که پشت کنکور می‌مونن واسه سال1402 کنکور جدا برگذار میشه یا اونا هم باید به سبک جدید که عمومی نداره بخونن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقتتون بخیر.
   هنوز تغییری در وضعیت کنکور ایجاد نشده و شما هم باید تابع تغییرات جدید باشید!

 22. فاطمه فارسی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام من دوازدهم هستم و میخوام برای کنکور شروع کنم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم نقاط ضعف زیادی هم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقتتون بخیر.
   برای دریافت مشاوره تحصیلی با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

 23. ☆♡☆
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  من رشته کامپیوتر تولید محتوا کاردانش هستم برای کنکور دقیقا چه کتاب هایی رو باید بخونم میشه بگید چون گفتند کتاب های تخصصی کامپیوتر کاردانش اصلا نمیاد و کتاب های تخصصی این سه سال فنی حرفه ای هست که میاد میشه کمک کنید خیلی مهمه برام

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام صد در صد از کتابهای تخصصی هم میاد ولی برای گرفتن مشاوره کامل باید تماس بگیرید راهنماییتون کنیم

 24. پارسا ع
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام آیا در کنکور ۱۴۰۱ تجربی ،دروس عمومی هست ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام بله هستش فعلا چیزی بصورت حتمی از سنجش اعلام نشده است

 25. محمدرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  ایا من میتوانم برحسب معدلم که بالای 19 است با رشته موردعلاقه ام وارد دانشگاه سراسری بشم بدون دادن کنکور تجربی !؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام دانشگاه های سراسری روزانه بدون کنکور پذیرش نمیکنن اگر هم باشه رشته های بدرد نخور میزارن ..ازاد و غیانتفاعی و پیام نور راحت میتونی

 26. هانیه
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام خسته نباشین میخواستم بپرسم باتراز۶۷۰۰ورتبه ۱۴۶۵۰سهمیه ۵درصدی و درمنطقه سه شانس قبولی درپردیس خودگردان رشته پرستاری تهران یاورامین وساری وگرگان داریم؟وهمینطوربرای آزادومازاداین رشته؟ممنون

ایران تحصیل
تماس با مشاور