ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 1402 {ارتباط با رتبه‌ها}

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با دریافت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین، کلیه دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری می‌توانند برای بدست آوردن بهترین نتیجه در انتخاب رشته از شانس بالایی بهره مند شوند. انتخاب رشته کنکور حساسیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل دقت و اطلاع دقیق از شرایط آن می‌تواند موجب رسیدن داوطلبان به اهداف و رشته مورد نظرشان شود. مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین این امکان را برای کلیه داوطلبان فراهم می‌نماید تا پاسخ آنلاین به سؤالات را در مسیر انتخاب رشته آنلاین کنکور دریافت نمایند. استفاده از این نوع مشاوره با مزایای بسیاری از جمله استفاده بهینه از زمان همراه است و می‌تواند در زمان فرد بسیار صرفه‌جویی شود. 

بی‌شک دسترسی به بهترین مشاوره برای کلیه داوطلبان بخصوص افرادی که در شهرهای کوچک و محروم زندگی می‌کنند، میسر نیست؛ به همین سبب مشاوره انتخاب رشته آنلاین به کمک این افراد آمده است و داوطلبان مناطق محروم هم می‌توانند با استفاده از مشاوره تلفنی در کنکور خود بهترین انتخاب رشته را انجام دهند. مشاوران ما در ایران تحصیل هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین به داوطلبان خدمات را ارائه می‌دهند. برای داشتن انتخاب رشته‌ای خوب می‌توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا همکاران ما در مسیر انتخاب رشته اصولی و دقیق شما عزیزان را یاری کنند.

 

مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور

به دلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی، مزایای متنوعی به افراد جامعه تعلق گرفته است، توانسته تا در افزایش کیفیت خدمات و پیشرفت آن تأثیر زیادی داشته باشد. این موضوع دنیای کنکور و آزمون سراسری را هم در خود جای داده است و به نوعی افراد می‌توانند پس از  اعلام نتایج آزمون از سوی سازمان سنجش با راهنمایی‌های مشاوره انتخاب رشته تحصیلی آنلاین آینده کاملاً درخشانی را برای خود رقم بزنند.

مهم‌ترین ویژگی‌های مشاوره انتخاب رشته آنلاین کنکور عبارت است از:

 • صرفه جویی در وقت 
 • گستردگی امکانات 
 • کاهش هزینه‌ها 
 • حذف محدودیت‌ها 
 • حذف حضور فیزیکی و مشکلات آن 

مشاوره آنلاین انتخاب رشته کنکور

اطلاعیه

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین علاوه بر استعدادیابی داوطلبان در رشته‌های مختلف، در رابطه با رشته‌های جدید دانشگاهی و همچنین آموزش انتخاب رشته صحیح و اصولی به داوطلبان کمک می‌نمایند.

 

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین در سه مرحله صورت می‌پذیرد. در مرحله اول انتخاب رشته پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری و اعلام نتایج کنکور برای کلیه داوطلبان انجام می‌شود. در این مرحله ما با دو دسته انتخاب رشته رو به رو خواهیم بود که شامل انتخاب رشته با کنکور و بدون کنکور است. در انتخاب رشته با کنکور با توجه به رتبه کسب شده داوطلب در هر گروه آزمایشی انتخاب رشته صورت می‌گیرد.

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

 

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز برای رشته‌های با آزمون دانشگاه‌های سراسری شوند، می‌توانند با استفاده از رتبه کسب شده در هر یک از زیرگروه‌ها و با توجه به میزان ظرفیت رشته‌ها در هر یک از دانشگاه‌ها و همچنین نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط آن، اقدام به انتخاب رشته کنند. ارائه اطلاعات در رابطه با دفترچه انتخاب رشته کنکور از وظایف مشاورین ایران تحصیل است.

آیا مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین توسط ربات یا نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش صورت می‌پذیرد؟ خیر! مشاوره تحصیلی آنلاین با توجه به متخصصینی که آنلاین هستند به داوطلبان کمک می‌نمایند تا با توجه به علایق و استعداد و همچنین راهنمایی و معرفی رشته‌های دانشگاهی به شما کمک کنند تا به راحتی دست به انتخاب رشته بزنید.

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

پاسخ آنلاین به سؤالات انتخاب رشته کنکور

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری، داوطلبان زمان محدودی برای انتخاب رشته دارند. به همین دلیل بسیار مهم است که از مشاوره انتخاب رشته‌ای استفاده نمایند که بتوانند به سرعت به پاسخ خود دست یابند. برای دست یابی به این مورد، امکان پاسخ آنلاین به سؤالات انتخاب رشته کنکور یکی از بهترین گزینه‌هاست و داوطلبان را در هر زمان یاری می‌کند. هر ساله برخی از رشته‌ها در هر گروه آزمایشی افزوده می‌گردد که کسب اطلاع از رشته‌های جدید برای داوطلبان بسیار لازم و ضروری به نظر می‌رسد. ما در پاسخ آنلاین به سؤالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان در رابطه با انتخاب یا عدم انتخاب این رشته‌ها پاسخ‌هایی را مبنی بر شرایط و شخصیت داوطلبان می‌دهیم.

نوع دیگری از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین مربوط به داوطلبانی است که در رابطه با انتخاب رشته‌های جدید دانشگاه موردنظرشان دچار مشکل هستند. ما در پاسخ آنلاین به سؤالات انتخاب رشته کنکور این موضوع را مطرح می‌کنیم که با توجه به مشکلاتی که برای ورودی‌های اول هر دانشگاه وجود دارد، داشتن سعه صدر را می‌توان از عوامل اصلی اینگونه انتخاب‌ها دانست. بنابراین، اگر سوالی دارید نگران نباشید؛ می‌توانید  از مشاوران ما بپرسید. مشاوران ما در سامانه ایران تحصیل در هر ساعت از شبانه روز، به سؤالات شما پاسخ می‌دهند. 

 

مزایای داشتن مشاوره آنلاین کنکور

تمامی افرادی که مشاوره تحصیلی آنلاین دارند، از مزایایی برخوردار هستند که این مزایا سبب شده‌اند تا افراد زیادی به سراغ انتخاب مشاوره آنلاین بروند. برخی از مهم‌ترین این مزایا، شامل موارد زیر می‌باشند: 

صرفه جویی در زمان

استفاده از این مشاوره آنلاین می‌تواند از حضور فیزیکی در جلسات و اتلاف وقت در زمان‌های رفت و آمد، به ویژه در شهرهای شلوغ و بزرگ‌تر بکاهد و هزینه‌های اضافی در این راستا را نیز کاهش دهد.

 کاهش هزینه‌ها

یکی دیگر از موارد مهمی که این نوع از مشاوره برای داوطلب به همراه دارد، کاهش هزینه‌ها به دلیل امکان شرکت تعداد بیش‌تری از دانش آموزان به صورت غیر حضوری، کاهش هزینه‌های جانبی و موارد دیگر می‌باشد که سبب می‌گردد هزینه‌های متحمل شده به داوطلب کاهش محسوسی داشته باشد.

گستردگی امکانات

مشاوره انتخاب رشته آنلاین این امکان را فراهم می‌آورد تا شرکت کنندگان از اقصی نقاط کشور با شرایطی کاملاً برابر با دیگر افراد، از مشورت با بهترین و مجرب‌ترین مشاوران بهره مند شوند. در این نوع از مشاوره، هیچ داوطلبی به علت کمبود امکانات در محل زندگی خود، از رسیدن به اهداف اصلی که با شرکت در کنکور سراسری قصد رسیدن به آن‌ها را داشته است، باز نخواهد ماند.

حذف محدودیت‌ها

مشاوره انتخاب رشته آنلاین ایران تحصیل سبب می‌شود تا محدودیت‌های زمانی در برقراری تماس با مشاورها از بین رفته و در ساعت مناسب مقرر شده برای دانش‌آموز، ارتباط با کیفیت، از طرق مختلفی بر قرار گردد. داوطلب در مشاوره غیر حضوری، می‌تواند حتی پس از پایان جلسه خود با مشاور در ارتباط باقی بماند و در صورت وجود سؤالات دیگر، ارتباط خود با وی را حفظ نموده و کمال استفاده جهت کسب نتیجه مطلوب را داشته باشد.

مزایای داشتن مشاوره آنلاین کنکور

روش انتخاب رشته کنکور به صورت آنلاین

انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان یکی از حساس‌ترین مراحل است. تفاوتی ندارد که شما چه رتبه‌ای را در کارنامه خود کسب نموده‌اید، این حساسیت برای تمامی این رتبه‌ها به قوت خود باقی خواه بود. روش انتخاب رشته توصیه شده توسط مشاوره کنکور آنلاین در وهله اول، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری است.

نوع گزینش در هر یک از رشته‌های دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد. چنانچه شما از مفاهیمی همچون سهمیه مناطق، قطبی بودن، پذیرش‌های کشوری، بومی بودن و شرایط خاص اطلاعی نداشته باشید، نمی‌توانید به انتخاب رشته اصولی دست بزنید. پذیرش در برخی از رشته‌ها و دانشگاه‌ها، صرفاً بر اساس شرایط خاصی صورت می‌پذیرد که در صورت دارا بودن این شرایط پذیرفته خواهید شد.

بهترین انتخاب رشته آنلاین کنکور

برای داشتن بهترین انتخاب رشته آنلاین کنکور باید به نکاتی توجه نمایید. بهترین انتخاب رشته آنلاین کنکور را می‌توان انتخاب رشته‌ای دانست که بر اساس شخصیت، استعداد، توانایی و همچنین رتبه کسب شده باشد. برای بسیاری از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دانشگاه‌های فرهنگیان و یا دانشگاه‌های تربیت دبیر رجایی هستند در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به آن‌ها کمک می‌شود علاوه بر انتخاب رشته، از سؤالات مصاحبه نیز آگاه گردند.

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید.

 

برخی از داوطلبان مایلند خود به انتخاب رشته اقدام نمایند و تنها در رابطه با صحیح یا ناصحیح بودن انتخاب رشته به دنبال اطمینان دست می‌باشند. در این صورت پاسخ آنلاین به سؤالات انتخاب رشته کنکور به شما کمک خواهد نمود تا با بررسی دقیق رشته‌های انتخابی بپردازند. علاوه بر آن داوطلبان می‌توانند از مشاوره تلفنی کنکور نیز بهره‌مند گردند.

 

معرفی رشته‌های دانشگاه در مشاور انتخاب رشته آنلاین

چنانچه در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت نموده باشید اما در رابطه با معرفی رشته های دانشگاه اطلاعاتی نداشته باشید، به هنگام پذیرش، دچار مشکلات فراوانی می شوید. به همین دلیل از جمله خدماتی که در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان داده می شود، معرفی رشته های مختلف در هر یک از گروه های آزمایشی است. دانشگاه های مختلف شرایط پذیرش و همچنین امکانات متفاوتی دارند. به عنوان مثال، چنانچه فاصله دانشگاه و منزل شما زیاد باشد ، امکانات رفاهی همانند ارائه خوابگاه و تعهد دانشگاه در قبال آن یکی از ملزومات خواهد بود که از اهمیت بسیار زیادی برای این دسته از داوطلبان برخوردار است. برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین کافی است با شماره های مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

چگونگی دسترسی به چارت درسی هریک از رشته‌ها 

جهت دستیابی به چارت درسی هریک از رشته‌های تحصیلی کافی است با مشاوران و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید در تمامی رشته های تحصیلی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

آموزش نحوه صحیح انتخاب رشته در مشاوره انتخاب رشته آنلاین

آموزش نحوه صحیح و درست انتخاب رشته در مسیر مشاوره انتخاب رشته آنلاین بسیار اهمیت دارد. مشاوران خبره باید بتوانند بهترین روش‌های انتخاب رشته مناسب را به داوطلبان آموزش دهند تا به راحتی در یکی از رشته‌های ارائه شده در دفترچه  انتخاب رشته کنکور سراسری پذیرش شوند. کلیه داوطلبانی که مایلند خود به تنهایی جهت انتخاب رشته اقدام نمایند، اما در رابطه با اصول و شرایط دانشگاه‌های مختلف اطلاعی ندارند، می توانند با استفاده از کمک مشاورین و متخصصین ایران تحصیل کلیه اطلاعات را دریافت نمایند.

 

ویژگی های مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

 

جدیدترین اخبار مرتبط با انتخاب رشته کنکور سراسری 1402

نحوه دریافت دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1402

سازمان سنجش و آموزش کشور هر سال چند روز بعد از اعلام نتایج اولیه، دفترچه انتخاب رشته در گروه‌های آزمایشی ریاضی، انسانی، تجربی، هنر و زبان را از طریق سایت رسمی این سازمان به آدرس sanjesh.org منتشر می‌کند. داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته از میان 150 کد رشته محل، برای فرایند انتخاب رشته مورد نظر خود اقدام کنند.

زمان انتخاب رشته کنکور 1402 اعلام شد

آن دسته از داوطلبانی که بر طبق کارنامه اولیه آزمون سراسری 1402 مجاز به انتخاب رشته شده‌اند، می‌توانند در تاریخ معین برای انتخاب رشته خود اقدام نمایند. تاریخ انتخاب رشته ککور سراسری در مرداد ماه و چند روز بعد از اعلام نتایج اولیه آزمون نوبت دوم می‌باشد. داوطلبانی که کد محل رشته‌های نیمه متمرکز را انتخاب می‌نمایند، در صورت برخورداری از شرایط لازم و کسب نمره حدنصاب پس از اعلام نتایج نهایی به مصاحبه دعوت خواهند شد. 

جدیدترین اخبار مرتبط با انتخاب رشته کنکور سراسری

جهت اطلاع از نحوه دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

خلاصه مطلب

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین برای تمامی داوطلبین کنکور مناسب است و به نوعی به کمک این گزینه قادر خواهند بود تا بهترین انتخاب را داشته باشند. داوطلب در هنگام جلسه تمامی سؤالات خود را از مشاور مربوطه می‌پرسد و مشاور هم برای اینکه فرد راه خود را به خوبی انتخاب کند با توجه به تجربه‌ای که دارد در  این زمینه به فرد کمک خواهد کرد.

در بخش‌های بالا به بررسی ویژگی‌های مشاوره تحصیلی انتخاب رشته پرداختیم، اما بهتر است در اینجا مجدداً اضافه کنیم که مشاوره آنلاین به تمامی داوطلبین در تمامی مراحل و مقاطع تحصیلی کمک می‌کند تا بهترین انتخاب خود را داشته باشند. به نوعی افراد در محل زندگی خود به بهترین مشاورین تحصیلی دسترسی حضوری ندارند، اما به راحتی می‌توانند با شماره‌گیری به فرد مذکور متصل شده و تمامی مشکلات آنها برای انتخاب رشته مناسب برطرف شود. چنانچه شما داوطلبان عزیز کنکور مایل به دریافت مشاوره انتخاب رشته آنلاین کنکور هستید، می‌توانید از طریق شماره‌ 9099075307 با همکاران ما ارتباط داشته باشید تا به بهترین نحو شما عزیزان را برای انتخاب رشته اصولی و دقیق یاری کنند.

 برای دانلود PDF مطالب این صفحه کلیک کنید.

 

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مزایای دریافت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین چیست؟ 

در صورت دریافت آنلاین مشاوره تحصیلی دیگر نیازی به نگرانی در مورد مسائلی همچون دوری مسافت، عدم دسترسی به مشاوره و کمبود وقت جهت مشاوره حضوری نیست.

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود در رابطه با کنکور بهترین گزینه چیست؟ 

بهترین گزینه دریافت پاسخ آنلاین به سوالات کنکور از طریق مشاوره آنلاین و غیرحضوری است.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین برای چه مقاطعی ارائه می‌شود؟ 

این نوع مشاوره تمامی پایه های تحصیلی از دبستان تا دانشگاه را شامل می‌شود.

نظرات

 1. Avatar photo
  ژینا ندری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام من نهم هستم و معدل نوبت اولم ۱۹/۱۴ بود و علوم ۲۰ و ریاضی ۱۴ می خوام وارد رشته تجربی شم برای نمونه دولتی از الان دارم می خونم برای آزمونش به نظرتون ترم دوم ریاضی بالای ۱۷ باشه می تونم وارد رشته تجربی شم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه سال متوسطه دوره اول و آزمون رغبت سنجی انجام می شود.

 2. Avatar photo
  snf
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

  سلام من قبل از اینکه رشته انتخاب کنم به رشته هنر علاقه داشتم به مامانم گفتم باهم رشته امو انتخاب کنیم ولی مامانم بهم گفت هر چی دوست داری انتخاب کن من هم از انتخاب رشته هیچی نمی‌دونستم و بهش اصرار کردم بیا باهم انتخاب رشته کنیم ولی نیومد باهم انتخاب رشته کنیم من در حدی میدونستم که رشته انسانی کلا حفظیاته که من ازش خوشم نمی اومد و بعد رشته ریاضی فیزیک کلا حلیاته و بازهم ازش خوشم نمی اومد و رشته تجربی هم که زیست هست توش که از خوندن زیست خوشم نمی اومد و کار عملی هاش رو دوست داشتم که همین قدر میدونستم و اصلا از شغل هاشون خبر نداشتم که آخر سر این همه می‌خونی چی میشه؟
  بعدش من هم چون دیده بودم خواهرم رشته تجربی میخونه و سخته و از زیست خوشم نمی اومد نمی‌خواستم برم به رشته تجربی ولی چون زمانی که خواهر بزرگترم میخواست انتخاب رشته کنه اونم هنر دوست داشت و چون معتقد بود که رشته هنر در آمد آنچنانی مثل شغل های تجربی نداره نرفت سراغش و اگه می‌رفت هم مامانم نمیزاشت بره و خوانواده کلا معتقد بر این بودند که هنر در آمد آنچنانی نداره و منم وقتی رشته امو میخواستم انتخاب کنم گفتم که برم هنر مامانم اینا میگن چرا رفتی هنر در آمد نداره و فعلا چیزا و دعوا اینا میشه بعد دیدم چاره ای ندارم جز اینکه تجربی رو انتخاب کنم
  و سال پیش که من دهم می‌خواندم خواستم تغییر رشته بدم برم دبیری هنر مامانم گفت سالی میشه که اصلا دبیری هنر بر نمیدارن و فعلا بعد اونو ولش کردم رفتم سراغ بازیگری که از اون خوشم میاد و می‌خوام اینو بخونم اونم باز در جریان گذاشتم گفتن نه نمیشه و هزار تا دلیل گذاشتن جلوم ولی من بازم می‌خوام تغییر رشته بدم ولی بازیگری بخونم
  لطفاً کمکم کنید که من بتونم اولیام رو راضی کنم که دوازدهم رو همین طوری بخونم و به نمره و اینا کاری نداشته باشن و بعد تموم کردن برم کتاب های بازیگری رو بخونم و کنکورشو بدم لطفاً کمکم کنید
  یازدهم رشته تجربی هستم

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   با همکاران ما تماس بگیرید که شما را راهنمایی کنند

 3. Avatar photo
  snf
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  لطفاً به من کمک کنید که مامان و بابام رو راضی کنم که دوازدهم رو همین طوری بخونم یعنی به نمره و اینا توجه نکنن من بخونم دوازدهم تموم کنم برم کتاب های بازیگری کنکورشو بخونم توروخدا کمکم کنید

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام
   دوست عزیز برای گرفتن مشاوره تخصصی میتونید با مجموعه تماس بگیرید داخلی 105

 4. Avatar photo
  snf
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام من قبل از اینکه رشته انتخاب کنم به رشته هنر علاقه داشتم به مامانم گفتم باهم رشته امو انتخاب کنیم ولی مامانم بهم گفت هر چی دوست داری انتخاب کن من هم از انتخاب رشته هیچی نمی‌دونستم و بهش اصرار کردم بیا باهم انتخاب رشته کنیم ولی نیومد باهم انتخاب رشته کنیم من در حدی میدونستم که رشته انسانی کلا حفظیاته که من ازش خوشم نمی اومد و بعد رشته ریاضی فیزیک کلا حلیاته و بازهم ازش خوشم نمی اومد و رشته تجربی هم که زیست هست توش که از خوندن زیست خوشم نمی اومد و کار عملی هاش رو دوست داشتم که همین قدر میدونستم و اصلا از شغل هاشون خبر نداشتم که آخر سر این همه می‌خونی چی میشه؟
  بعدش من هم چون دیده بودم خواهرم رشته تجربی میخونه و سخته و از زیست خوشم نمی اومد نمی‌خواستم برم به رشته تجربی ولی چون زمانی که خواهر بزرگترم میخواست انتخاب رشته کنه اونم هنر دوست داشت و چون معتقد بود که رشته هنر در آمد آنچنانی مثل شغل های تجربی نداره نرفت سراغش و اگه می‌رفت هم مامانم نمیزاشت بره و خوانواده کلا معتقد بر این بودند که هنر در آمد آنچنانی نداره و منم وقتی رشته امو میخواستم انتخاب کنم گفتم که برم هنر مامانم اینا میگن چرا رفتی هنر در آمد نداره و فعلا چیزا و دعوا اینا میشه بعد دیدم چاره ای ندارم جز اینکه تجربی رو انتخاب کنم
  و سال پیش که من دهم می‌خواندم خواستم تغییر رشته بدم برم دبیری هنر مامانم گفت سالی میشه که اصلا دبیری هنر بر نمیدارن و فعلا بعد اونو ولش کردم رفتم سراغ بازیگری که از اون خوشم میاد و می‌خوام اینو بخونم اونم باز در جریان گذاشتم گفتن نه نمیشه و هزار تا دلیل گذاشتن جلوم ولی من بازم می‌خوام تغییر رشته بدم ولی بازیگری بخونم من نمی‌دونم وقتی آدم اون رشته ای رو که دوست نداشته باشه رو با زور هم که شده بخونه نمیتونه به جایی برسه چون تو آینده شاید از پزشکی و دکتری اینا قبول بشه ولی وقتی آدم اون رشته ای رو که میخواد رو نخونه این شغل براش کسل کننده میشه و نمیتونه ادامه‌اش بده
  لطفاً کمکم کنید که من بتونم اولیام رو راضی کنم که برم رشته هنر من واقعا الان بغض قلومو گرفته و خسته شدم نمی‌دونم چیکارک کنم لطفاً کمکم کنید
  یازدهم رشته تجربی هستم

 5. Avatar photo
  tahmasebi
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام دوست عزیز شما در ابتدا باید در کنور شرکت کنید و صورت قبولی و ثبت نام قطعی از دانشگاه قبلیتون انصراف بدید تا بتونید در رشته ی حقوق اذامه تحصیل بدید با توجه به اینکه باید هزینه ی انصراف رو به دانشگاه مبدا پرداخت کنید.

 6. Avatar photo
  سهیل
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام و عرض خسته نباشید.لطفا جواب من رو بدید این چند روز ذهنم خیلی درگیر شده.من چند روز پیش در درس ادبیات نمره خیلی پایینی گرفتم و به نظر میرسه که در خرداد مستمر من خیلی نمره اش پایین میشه و من میخوام برم رشته انسانی…اگه این مستمر پایین باشه موقع انتخاب رشته به مشکل نمیخورم؟و این که وقتی رشته اوردم این مستمر توی اولویت الف یا ب بودن تاثیر نمیگذاره یا موقع ثبت نام مدرسه تاثیر نمیگذاره؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام دوست عزیز برای انتخاب رشته علاوه بر نمرات و معدل، نمره ی استعداد تحصیلی شما هم ملاک خواهد بود. ضمنا شما باید در خرداد ماه عقب افتادگی خودتون رو حتما جبران کنید.

 7. Avatar photo
  koko
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی پرستاری هستم اگر ارشد یکی از رشته های امارزیستی . انفورماتیک پزشکی یا بیوتکنولوژی پزشکی قبول بشم میتونم بعدش ۲ سال طرح این رشته هارو برم بجای طرح پرستاری تا مدرکمو ازاد کنم ؟ اصلا نمیخوام طرحمو بالینی بیمارستان بگذرونم . ممنون

 8. Avatar photo
  ممد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام من پایه دهم هستم و رشته ام تعمیرات لوازم صوتی تصویری کاردانش هستش و موقع انتخاب رشته هیچ اطلاعاتی در مورد این رشته نداشتم بعدش امدم تواین رشته دیدم به شدت سخته و مخم نمی کشه برق رو
  الان می خوام تغییر رشته بدم صحبتم کردم گفتن اوکیه
  می خوام یا کامپیوتر برم یامعماری نمی دونم کدومش اسون تره لطفا کمک کنید و بگید کدومش اسون تره

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط تحصیلی و علاقه و استعداد شما و بازار کار باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 9. Avatar photo
  امیتر
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام من پایه نهم هستم و انتخاب رشته دارم من بین ریاضی و تجربی موندم من به شغل های ریاضی علاقه دارم اما طبق تحقیقاتم من توانایی های شخصیتی اونارو ندارم مانند جدی مادی گر ،عملگرا …در واقع واقع‌گرا نیستم وبیشتر حس جستجوگر دارم لطفاً راهنمایی کنید که بدرد چه رشته ای میخورم

  یه نکته بگم درباره خودم ،((من به چیز هایی علاقه دارم که نمیدانم ))

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر .
   انتخاب رشته بسیار مهم و حساس است و پیشنهاد میکنم برای بررسی دقیق شرایط خود با ما تماس بگیرید.

 10. Avatar photo
  طعنه
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام خسته نباشید برای رشته تجربی معدل نهم باید چند باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام بهتره بالای 17 باشه

 11. Avatar photo
  طهورا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

  سلام خسته نباشید برای رشته تجربی معدل نهم باید چند باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به اینکه رشته تجربی یک رشته پرمتقاضی هست اگر قصد ادامه تحصیل در رشته تجربی را دارید باید با یک برنامه ریزی اصولی ویک روش مطالعه درست پایه نهم را بخوانید وجهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 12. Avatar photo
  طهورا طعنه
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام خسته نباشید برای رشته تجربی معدل نهم باید چند باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به اینکه رشته تجربی یک رشته پر متقاضی است اگر قصد ادامه تحصیل در رشته تجربی را دارید باید با یک برنامه ریزی اصولی ویک روش مطالعه درست پایه نهم را بخوانید وترجیحا معدل بالای 19/30 قابل قبول است .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون ودریافت برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   Parisa
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام رشته کامپیوتر از ریاضی برم با فنی و حرفه ای ؟

   • Avatar photo
    مشاور ابراهیمی
    ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۴

    سلام
    از هردو می توانید
    برای بررسی شرایط تان تماس بگیرید

 13. Avatar photo
  خودمم
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام
  ریاضی هفتم :13 و علوم هفتم :14 و معدل هفتم :18.24
  ریاضی هشتم :20 و علوم هشتم :17 و معدل هشتم 19.79
  اگه ریاضی و علوم نهم رو بالای 17 بشم میتونم تجربی اولویت الف بیارم؟ لطفا جواب بدید.

  • Avatar photo
   مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام احتمالش هست برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. Avatar photo
  خودمم
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام
  ریاضی هفتم :13 و علوم هفتم :14 و معدل هفتم:18.24
  ریاضی هشتم :20 و علوم هشتم :17 و معدل هشتم 19.79
  اگه ریاضی و علوم نهم رو بالای 17 بشم میتونم تجربی اولویت الف بیارم؟ لطفا جواب بدید.

  • Avatar photo
   مشاور منصوری
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر بله برای رشته تجربی حداقل نمره 14 را در درس علوم باید بیاورید

 15. Avatar photo
  مینا
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام دوستان من رشته علوم تربیتی تو دانشگاه پیام نور قبول شدم میخواستم بدونم آیا آینده شغلی داره من این رشترو ادامه بدم!؟؟ لطفاً کمکم کنید ممنون

  • Avatar photo
   isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر
   رشته شما به عنوتن مشاوره میتونید فعالیت میکنید
   استخدام اموزش و پرورش هم میتونید بشید

 16. Avatar photo
  مینا
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام ببخشید من رشته علوم تربیتی تو دانشگاه پیام نور قبول شدم به نظرتون آینده شغلی داره اگه از دوستان کسی هست که بهم کمک کنه لطفاً بگه که همین رشترو تو پیام نور بخونم یا نه خیلی ممنون میشم اگه بهم یه کمکی بکنید

  • Avatar photo
   maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از رشته علوم تربیتی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Avatar photo
  ناشناس
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام وقتتون بخیر ببخشید برای کارشناسی نا پیوسته رشته آموزش ابتدائی بهتره یا حقوق کدوم از بازار کارو و …. بهتره لطفت جواب بدین

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر این دو رشته خیلی با هم متفاوت هستند بستگی به روحیه و علاقه شما دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 18. Avatar photo
  ناشناس
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من الان فوق دیپلمم برای کارشناسی نا پیوسته به نظرتون رشته حقوق بهتره یا آموزش ابتدائی بازار کار و مزایا از همه نظر کدوم بهتره؟

 19. Avatar photo
  m
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام میخواستم بدونم از نظز بازار کار و تحصیلات کدوم رشته بهتره مدیریت دولتی پیام نور یا زبان و ادبیات انگلیسی ازاد؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   خیلی بستگی به مهارت ها و علایق افراد داره برای بررسی شرایط تون با ایران حصیل تماس بگیرید

 20. Avatar photo
  paria
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  من دانشگاه پیام نور بدون کنکور ثبت نام کردم ، میخاستم بدونم جوابش اومده؟ اخه سایت انتخاب رشتش باز شده

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت به خیر
   سایت سنجش مجددا برای جاماندگان از انتخاب رشته باز شده است.

   • Avatar photo
    paria
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

    یعنی منم که نمیدونم دانشگاه پذیرفته شدم یانه ثبت نام کنم؟

    • Avatar photo
     bahraii
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

    • Avatar photo
     haghipor
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

     سلام وقت بخیر
     خیر این ثبت نام برای کسانی است که انتخاب رشته خودرا انجام نداده اند
     شما باید منتظر اعلام نتایج باشید

 21. Avatar photo
  هستز
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام من امسال میرم پایه نهم و معدل کل هشتمم۱۹/۸۸ بوده برای فرهنگیان چه رشته ی رو برم بهتره؟(از فارسی خوشم نمیاد)درضمن تحصیل در مدارس تیزهوشان برای قبولی فرهنگیان تاثیری داره؟با رشته تجربی یا ریاضی میشه فرهنگیان قبول شد؟ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام روزبخیر
   برای قبولی فرهنگیان ریاضی و انسانی بهتره
   با تجربی هم میشه قبول شد
   اگر تیزهوشان باشین در مصاحبه امتیاز مثبت محسوب میشه.

 22. Avatar photo
  Zahra
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام در تاریخ۱۵ تا ۱۷ شهریور امکان ویرایش انتخاب رشته وجود نداره ؟؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام اطلاعیه درباره تمدید نزاشتن

 23. Avatar photo
  الما
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام وقت بخیر
  ببخشید با رتبه نزدیک به ۱۱ هزار منطقه ۱ انسانی چند درصد احتمال داره رشته های دولتی حقوق و یا حسابداری رو قبول بشم ؟تمام شهر هارو جز ایرانشهر زدم

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام روزتان بخیر لطفا رتبه های قبولی سال های گذشته را چک کنید

 24. Avatar photo
  Ami___
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری دارم ایا میشه تغییر رشته بدم علوم تربیتی بخونم ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام بله میتوانید

 25. Avatar photo
  S
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام وقت بخیر
  نمره دادن به مشاور از چند تا چنده؟؟؟

 26. Avatar photo
  ملینا امیدی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۷

  من براي انتخاب رشته دانشگاه ازاد بدون ازمون و با سوابق تحصيلي اقدام كردم ولي با ديپلم رياضي فيزيك و خريد كارت ، رشته مديريت مالي برايم نشان داده نشد مشكل كجاست؟ايا بايد با انتخاب رشته انساني كارت بخرم؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در گروه مدیریت باید کارت علوم انسانی را تهییه کنید

 27. Avatar photo
  محمد
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام. وقت به خیر.
  آیا در صورت داشتن مدرک کارشناسی روزانه از دانشگاه دولتی، امکان شرکت در کنکور سراسری و سپس پذیرفته شدن در دانشگاه فرهنگیان ممکن است؟
  سن 22.

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   اگر مجاز برا فرهنگیان بشوید منعی ندارد

 28. Avatar photo
  Yasi
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام
  ببخشید من فرم هدایت تحصیلیم تجربی در اومده و نمره پایانی علوم تجربیم ۱۵ و ریاضیم ۱۰ شده و باید ریاضی شهریور امتحان بدم اگه نمره شهریور ریاضیم بالا بشه میتونم رشته تجربی بردارم

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام روزبخیر
   بله تاثیر داره
   ولی تنها عامل موثر در هدایت تحصیلی معدل و نمرات شما نیست.
   آزمون هدایت تحصیلی و نظرات دبیران شما هم لحاظ شده.

 29. Avatar photo
  M.k
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام وقت بخیر
  ایا میشه با دیپلم تجربی
  برای انتخاب رشته با سوابق تحصیلی کد رشته های انسانی و وارد کنم؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت به خیر
   در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی محدودیتی وجود ندارد.

 30. Avatar photo
  سارا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام وقت بخیر
  ببخشید با رتبه ۷۰۰۰ میشه مکانیک شیراز بخونم ؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر جهت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته با مشاورین ما تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   برای اظلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 31. Avatar photo
  گندم
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام لطفاً به سوالم پاسخ بدین. من رتبه زیر گروه یکم شده ۴۵۱۷ با تراز ۸۳۰۰ و رتبه زیر گروه پنج شده ۵۷۰۰ با تراز ۷۹۰۰ و برای استان مرکزی هستم. اطلاع دارین که آیا میتونم دعوت به مصاحبه بشم و قبول بشم؟ من امکان تماس گرفتن رو ندارم میشه پاسخم رو بدین ؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام روزتون بخیر اگر دعوت به مصاحبه بشوید در سایت برایتان ثبت میشود

 32. Avatar photo
  فرزانه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام وقتتون بخیر من رتبم 44 هزار شده، سهمیه هم ندارم منطقه یکم هستم، رشته تجربی، با این رتبه چی قبول میشم؟؟؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روزبخیر
   رشته هایی مثل مدیریت ها و….. میتونید قبول بشین.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 33. Avatar photo
  حسین
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  1)در انتخاب رشته سهمیه 5 درصدی باید به کدام رتبه توجه کرد ؟ رتبه در سهمیه منطقه یا سهمیه 5 درصد؟
  2)شانس قبولی در کد رشته نیمسال دوم نسبت به نیمسال اول چقدر است؟
  3)اگر ترتیب انتخاب رشته اول تمام دندانپزشکی روزانه ،دوم تمام داروسازی روزانه ، سوم تمام پزشکی روزانه باشد ، شانس قبولی (دندانپزشکی و داروسازی) افزایش می یابد؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 34. Avatar photo
  ترانه
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام ببخشید من کلاس نهمم ۳ تا از درسام را افتادم میخاسم ببینم میشه من شهریور امتحان بدم و تو معدلم تاثیر بزاره ؟لطفا جواب بدید

  • Avatar photo
   sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   دوست عزیز سلام لطفا برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته انلاین با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 35. Avatar photo
  محمد
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام من به شغل معلمی علاقه دارم اما به درسای جغرافی هم علاقه دارم چه رشته ای بعد کنکور انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام و وقت بخیر رشته های علوم انسانی (جغرافیا و …) برای شما مناسب است ، برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات داخل سایت مطالعه شود

 36. Avatar photo
  سحر
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام ، میخواستم بدونم من که به موسیقی و عکاسی طبیعت علاقه دارم سال نهم چه رشته ای بخونم؟

  • Avatar photo
   سحر
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

   یا مثلا اگر هنرستان رشته عکاسی بخونم میتونم برای دانشگاه اهنگسازی بردارم؟که بتونم در هردو زمینه به صورت ازادکار کنم؟

   • Avatar photo
    fattahi
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

    سلام وقت بخیر
    بله میتوانید در رشته موسیقی هم تحصیل کنید اما پذیرش مام دانشگاه در رشته موسیقی علاوه بر کنکور هنر آزمون عملی هم دارد.

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام
   این 2رشته که انتخاب کردید دو رشته تحصیلی متفاوت است که نیازه شما وارد هنرستان شوید ورشته فنی حرفه ای یا کاردانش رو انتخاب کنید

 37. Avatar photo
  دریا
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام وقتتون به خیر
  من پایه نهم هستم من ریاضیم واقعا ضعیفه با اینکه کلاس تقویتی میرم و بیش از حد تلاش میکنم تا حد اینکه نمره مسترمر ترم دوم ۷ شدم از بیست نمره به نظرتون باید چجور ریاضی تمرین کنم که رشته تجربی بیارم؟!

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام سوال شما به برسی تخصصی نیاز داد در صورت تمابل با داخلی 111 مشاور و برنامه ریز تخصصی مجموعه تماس بگیرید

 38. Avatar photo
  Ali
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام
  شغل خلبانی کدام رشته است؟

 39. Avatar photo
  هلنا
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام میشه مدارس نمونه دولتی که رشته کامپیوتر دارنو معرفی کنید توی خوزستان
  دزفول شوش شوشتر

 40. Avatar photo
  نازنین
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم برای رشته تجربی معدل حداقل باید چند باشه؟چون من معدلم رو ۱۷و۴۳صدم شدم برای همون میخواستم بدونم میتونم وارد رشته تجربی بشم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر
   بستگی به منطقه داره ولی باید حداقل معدل و هم دروس تخصصی رشته مقصود بالای 18 باشه

 41. Avatar photo
  ناشناس
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام من کلاس نهم هستم
  معدل کلاس هفتم و هشتم بالای ۱۸ بوده ریاضی و علوم هم ۱۸ و ۱۹ بوده ولی ترم اول نهم معدلم ۵ شدم ریاضیم ۹ و علوم ۱۰ آیا اگر برای ترم دوم معدلم را به ۱۹ یا ۲۰ برسانم میتونم تجربی بزنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   نمرات نهایی نهم شما باید مشخص شود.

 42. Avatar photo
  Shabnam
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام رشته طراحی طلاو جواهرات توی همدان دانشگاه هست؟ توروخدا جواب بدید مهمه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام . دانشگا های جامع علمی کاربردی

 43. Avatar photo
  الینا شاهارکی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام ببخشید من کلاس نهم هستم هفتم معدلم 18.45 بوده وعلومم خوب بوده ریاضیم ۳۰ از ۴۰ ترم دومم رو در هشتم معدل کلم 15 .93 بوده ترم دوم علومم ۱۰ بوده ریاضیم ۱۴ از ۲۰ حالا میخوام ببینم باید معدلم چند بشه تا بتونم برم تجربی یا اصلا میتونم برم ؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر تجربی بالای 14 ریاضی بالای 12

 44. Avatar photo
  الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته و هدایت تحصیلی برای پایه دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه ساله دوره متوسطه اول است.در صورتی که حد نصاب نمره را بر اساس فرمول میانگین نمرات کسب کنید میتوانید وارد این رشته شوید.

 45. Avatar photo
  الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟ ۰

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته و هدایت تحصیلی برای پایه دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه ساله دوره متوسطه اول است.در صورتی که حد نصاب نمره را بر اساس فرمول میانگین نمرات کسب کنید میتوانید وارد این رشته شوید.

 46. Avatar photo
  الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟

 47. Avatar photo
  الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۶

  ببخشید من ی سوال پرسیدم ولی جواب دریافت نکردم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت بخیر حجم پیام ها بالاست کمی صبر کنین حتما پاسخ میدیم ممنون

  • Avatar photo
   الینا شاهارکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟ ۰

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

    سلام وقت بخیر نمره علوم و ریاضی برای ورود به رشت تجربی مد نظر هستش که بااید سعی کنید بالا نگه دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • Avatar photo
   الینا شاهارکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

    سلام وقت بخیر
    برای بررسی شرایط انتخاب رشته شما باید نمرات نهایی نهم مشخص شود.

 48. Avatar photo
  الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۸

  سلام من کلاس نهم هستم معدل کل من در هفتم شده ۱۸.۴۵ علومم در نوبت دوم شدم ۳۸ از۴۰ وریاضی در نوبت دوم شدم ۳۰ از ۴۰ در هشتم معدل کلم شده ۱۵.۹۳ علومم در نوبت دوم ۱۰ و ریاضی ۱۴ باید معدل امسالم چند باشه تا تو رشته تجربی قبول شم یا اصلا قبول میشم؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته در پایه دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی با فرمول خاصی تعیین می شود.در صورتی که حداقل نمره را کسب کنید میتوانید وارد آن رشته شوید.

 49. Avatar photo
  Shakiba
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم نمرات ترم اول نهم برای انتخاب رشته تاثیر دارن؟! مثلا اگه ترم اول میانگین بیاد ۱۶ یا ۱۵ ولی ترم دوم ۱۹ میشه رفت رشته تجربی؟!
  لطفا جواب مرسی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام . معدل خردادماه تاثیر بیشتری دارد

 50. Avatar photo
  مجید
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۵

  سلام من علاقه به بازیگری دارم و امسال نهمم
  فقط خواستم بدونم برای بازیگری آیا باید به دبیرستان رفت یا هنرستان چون من توی اینترنت نوشته بود برای بازیگر شدن یا میتونیم بریم دبیرستان یا هنرستان
  برای این رشته کدومش برم بهتره؟ برم دبیرستان یا هنرستان؟ لطفاً بگید ممنون.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام .این رشته در دانشگاه علمی کاربردی موجود است و نیازی به رشته مرتبط در دوران مدرسه ندارد

 51. Avatar photo
  رویا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام من دانش اموز هشتمم کلاس هفتم به خاطر کلاس های مجازی علوم خیلی خراب شد یعنی ۱۱ ولی ریاضییم ۱۸ شد خاستم بگم اگه نمره های امسالم خوب باشه و سال نهم معدلم بالای ۱۸ بره میتونم برم تجربی ؟خاهش میکنم بگید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

   سلام اره چون برای انتخاب رشته میانگین نمرات سه سال رو در نظر میگیرن که بالای 15 باشه میتونی رشته تجربی رو انتخاب کنی

 52. Avatar photo
  ستایش
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام . من کارشناسی علوم باغبانی دارم و میخوام برا ارشد یه رشته ی دیگه ای بخونم ک بازار کار داشته باشه چه رشته ای بخونم خوبه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر باید معدل علاقه و شرایطتون بررسی بشه میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 53. Avatar photo
  ملینا امیدی
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۵

  میخواستم بدونم اگر به جز دانشگاه فرهنگیان در دانشگاه دیگری رشته دبیری رو بخونیم باز هم استخدام اموزش و پرورش میشویم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر باید ازمون استخدامی شرکت کنید

 54. Avatar photo
  عماد
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام خسته نباشید . حدود قیمت مشاوره تحصیلی ۱۲ام انسانی برای کنکور چقدر است؟ برای بزنامه ریزی درسی و‌‌‌.. .

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقت بخیر هزینه مشاوره روی خط تلفن لحاظ میشود

 55. Avatar photo
  صادق
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام
  بنده دانشجوی دکترای رشته علوم تربیتی هستم، امکان پذیر است که دوباره کنکور تجربی دهم و در رشته پزشکی هم درس بخوانم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر برای کنکور مجدد منعی نداره ولی درصورت قبولی باید انصراف بدیداز دانشگاه فعلی

  • Avatar photo
   وحید
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام تلفن ثابت نداریم چطور میتونم مشاوره بگیرم؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

    سلام . تنها راه ارتباطی ما شماره تلفن ثابت است

 56. Avatar photo
  ثمین
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام وقتتون به خیر. اگر دانشجوی رشته کارشناسی مددکاری اجتماعی بدون کنکور ازاد باشیم میتونیم بعد از گذشت نیم سال یا یک سال به طور همزمان یک رشته مهندسی مثل کامپیوتر یا مهندسی پزشکی در دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنیم و بخونیم؟ و توی همون زمان رشته اول تمومش کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام با مشاوران ما تماس بگیرید تا بتونیم بظور کامل راهنماییتون کنیم.

 57. Avatar photo
  نگین
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام خواهش میکنم جوابمو بدید من امسال علوم آزمایشگاهی دامپزشکی قبول شدم نمره ی قبولی تو ی حسابداری هم دارم نمی دونم آینده ی شغلی کدوم بهتره وقت کم دارم اگه حسابداری بهتره بهم بگید تغییر رشته بدم بازم لطفا لطفا لطفا زود جوابمو بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلامم امکان مقایسه بازار کار هر رشته در باکس وجود ندارد.لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 58. Avatar photo
  یوسف
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام
  شهریه ثابت رشته بهداشت مواد غذایی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران(ازاد)چقدره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام شهریه ثابت حدود 1200000000میباشد

 59. Avatar photo
  مهدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام. بین رشته چند رسانه ای خوارزمی و مهندسی برق علوم تحقیقات مردد هستم. بخصوص از نظر آینده شغلی. لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام روز بخیر رشته مهندسی برق علوم تحقیقات بهتر هستش

 60. Avatar photo
  عسل
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام وقت بخیر به نظرتون چه رشته ای از تجربی انتخاب کنم که بعدا بتونم به کشور انگلستان برای تحصیل سفر کنم؟چه رشته ای شانس قبولی بیشتر رو داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام
   شرایطتون باید دقیقتر بررسی بشه.برای ارتباط با مشاوران با شماره 9099075307 تماس بگیرید

  • Avatar photo
   الهام
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام یه سوال داشتم ازتون من سال ۱۴۰۰ یعنی همین امسال کنکور دادمو دانشگاه دولتی مجاز نشدم به خاطر همین در انتخاب رشته فقط دانشگاه پیام نور بدون کنکور رو انتخاب کردم ولی موقع ثبت نام متوجه شدم میتونستم با سوابق تحصیلی برای دانشگاه های دولتی هم انتخاب رشته بکنم میخواستم ببینم من که موقع انتخاب رشته این کار رو انجام ندادم دیگه هیچ شانسی ندارم از سوابق تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه دولتی استفاده بکنم؟؟؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

    سلام خیر فقط موقع انتخاب رشته میتونستید انتخاب کنید

 61. Avatar photo
  آرزو
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام من رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم رتبم خیلی بد شد .۶۹۰۰۰به نظرتون با این رتبه میتونم پرستاری آزاد بیارم .؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقتتون بخیر خیر شانستون بسیار پایین است

 62. Avatar photo
  ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

 63. Avatar photo
  ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

 64. Avatar photo
  ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

 65. Avatar photo
  ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت به خیر شانس قبولی شما بستگی به ظرفیت پذیرش ها،شهر های انتخابی و الویت های شما دارد(باید تمامی موارد بررسی شود).با توجه به این رتبه احتمال قبولی در پردیس شهر های کوچک تر و کم طرفدار بیشتر است.

 66. Avatar photo
  شیما
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  با سلام ببخشید یه سوال من که واسه انتخاب رشته مرداد ۱۲ ام اینا بود انتخاب رشته کردم توشون انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی هم کرده بودم بعد الان تو سایت دیدم کساییکه انتخاب رشته بر اساس سوابق میخوان باید سریال بگیرن بعد تو سایت انتخاب رشته کنن .یعنی من اشتباه انتخاب رشته کردم؟؟چون بعضیا میگن آره زمانش الانه نه اونموقع ک تو ثبت کردی اون ماله با آزمونا بوده تورو خدا جوابمو بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت به خیر با توجه به اعلام سازمان سنجش در کنکور این دوره انتخاب رشته داوطلبان گروه های آموزشی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و پذیرش بر اساس آزمون در یک لیست و یک انتخاب رشته انجام می پذیرد.

 67. Avatar photo
  Zahra
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲

  باسلام وخسته نباشیدببخشیدمیخواستم بدونم که من درحال حاضردانشجوهستم ودانشگاه دولتیم آیامیتونم دوباره کنکوربدم
  وهدفم پرستاری دانشکاه آزاده چون دانشجوام مشکلی واسم پیش نمیاد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت به خیر برای شرکت مجدد در کنکور سراسری،موظف به انصراف تا 25 اسفند ماه هستید و پس از انصراف از دانشگاه های دولتی تا یک دوره از انتخاب رشته دوره های روزانه محروم می شوید.

 68. Avatar photo
  ایدا
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۳

  سلام من با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ۵درصد ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم شهرش فرقی نمیکنه

 69. Avatar photo
  آیلار
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ۵درصدی ایثارگران ایا شانس قبولی فیزیوتراپی پردیس و دارم شهرش هم فرقی نمیکنه ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام بله میتونید در صورت انتخاب رشته دانشگاه های پردیس پذیرفته بگیرید

 70. Avatar photo
  علی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام ببخشید بارتبه 9000 میشه پرستاری استان لرستان قبول شد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام برای آزادش شانس دارید ولی کم است

 71. Avatar photo
  الناز
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام خسته نباشید
  من امسال کنکور دادم و ترارم ۶۶۳۳ هست رتبم تو منطقه یک ۲۰ هزار شده
  میخواستم بدونم با این رتبه میتونم پرستاری ازاد شهر های دیگه قبول بشم ؟و اگه میتونم کدوم شهر ها احتمالش بیشتره ؟
  ممنون میشم کمکم کنید 🙏🙏

 72. Avatar photo
  غزل
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید با رتبه ۴۱۰۰۰ تجربی که مجازم نشدم برای انتخاب رشته آیا میتونم برای آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنم؟ اگر میتونم در صورتی که آزمون عملی رو خیلی خوب بدم شانس قبولیم چقدره به نظرتون؟
  ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقتتون بخیر.
   بله میتونید انتخاب کنید.

 73. Avatar photo
  هاجر
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام وقتتون بخیر.
  من رتبه کنکور انسانیم ۲۵۰۰۰ شده چه رشته هایی را میتونم قبول بشم؟؟
  ممنون از شما…

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ایا شما سهمیه ایثارگری داشته اید یا منطقه این رتبه را کسب کرده اید؟ کدامش هست و ضمن اینکه اگر منطقه هستید کدام منطقه ؟ موفق باشید

 74. Avatar photo
  Setsreh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام خسته نباشید

  من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید
  و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی!؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 75. Avatar photo
  Setareh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی؟!

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام ستاره
   با این معدلت هم میتونی ریاضی هم میتونی تجربی بری
   از نظر ماهم جدا ازاینک کدومش علاقه داری ولی بهتر تجربی انتخاب رشته کنی که اینده شغلی خوبی دارد

 76. Avatar photo
  محدثه
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام .میخواستم بینم بعد از شرکت در کنکور سراسری میتوان در رشته کاردانی مامایی انتخاب رشته کرد؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام رشته های پیراپزشکی را از کنکور سراسری میشه ثبت نام کرد

 77. Avatar photo
  Atena
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام
  ببخشید میتونیم توی دانشگاه دوتا رشته رو با هم بخونیم؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله میتوانید هم زمان تحصیل در 2 رشته را داشته باشید ولی دانشگاه اول فرقی نمیکند ولی دانشگاه دوم حتما پیام نور باشد موفق باشید

 78. Avatar photo
  Atena
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام
  من خیلی به بازیگری من روانشناسی علاقه دارم و بین این دوتا رشته موندم
  میتونم تا فوق دیپلم تئاتر و بازیگری بخونم از فوق دیپلم تا لیسانس روانشناسی بخونم ؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز خیر نمیشه روانشناسی ناپیوسته بخونید این رشته به صورت پیوسته در مقطع لیسانس ارایه میشود و کاردانی به کارشناسی امکان پذیر نیست و ضمن اینکه رشته هایی که بهش اشاره کردید رو براسا بازار کار و روحیات فردی و تخصصی در اینده بهش نگاه کنید برای توضیحات و راهنمایی بیشتر مستوناید از طریق شماره های مزکز تماس بگیرید و از کارشناسان ما کمک بگیرید موفق باشید

   • Avatar photo
    Setsreh
    ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام خسته نباشید

    من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید
    و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی!؟

    • Avatar photo
     moshaverarshad
     ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

     سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 79. Avatar photo
  مهلا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام من دخترم میتونم دانشگاه دولتی اونم شهر تهران رشته کارگردانی بخونم‌یا فقط پسرا میتونن دولتی بخونن؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام از طریق کنکور اره میتونه

 80. Avatar photo
  مهرداد آذری
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام وقت بخیر.من قراره یک هفته بعد کنکور بدم یک نگرانی دارم در امتحانات نهایی دو امتحان عربی و حسابان رو بخاطر مشکلات شخصی نتونستم شرکت کنم آیا در انتخاب رشته دانشگاه تاثیری داره؟میتونم انتخاب رشته کنم؟خاهش میکنم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام میتونی انتخاب رشته کنی ولی تا پایان شهریور باید تموم کرده باشی

 81. Avatar photo
  علی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام وقت بخیر، با معدل17 نهایی رشته تجربی چقدر شانس پذیرش شیمی محض در دانشگاه های روزانه سراسری دارم؟( طبق دفترچه سال99 چندین دانشگاه روزانه یا شبانه در این رشته ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دارند.)

 82. Avatar photo
  King
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام.من عضو بهزیستی هستم میخواستم بدونم چجوری میشه از سهمیه معلولان استفاده کرد؟؟ یعنی همون گزینه من معلول هستم رو بزنم کافیه؟ یا باید از بهزیستی کد تایید رو بگیرم؟؟وایا اصلا مهلتی واسه ویرایش مونده؟؟ لطفا کمکم کنید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام
   شما برای ثبت نام چی میخواایین از کد بهزیستی استفاده کنید؟

 83. Avatar photo
  رحمتی
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام
  با وجود ضیف بودن چشم می توانم در رشته مخابرات هواپیما از طریق کنکور سراسری شرکت کنم؟

 84. Avatar photo
  Tara
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۹

  سلام خسته نباشید. من امسال باید انتخاب رشته کنم ولی نمی دونم آیا می تونم در رشته ی ریاضی فیزیک موفق بشم یا نه . نمرات علوم و ریاضی من در طی این سه سال ( هفتم و هشتم و نهم ) ۲۰ بوده و حتی ۱۹/۷۵ هم نداشتم . و به شدت به ریاضی علاقه دارم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۲

   سلام تارا
   بله شما به راحتی میتونین در این رشته ای که علاقه دارین انتخاب رشته کنید

 85. Avatar photo
  sahar
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام میخام برای مامور (بازرس) بهداشت بخونم باید چیکار کنم رشتم صنایع غذاییه

 86. Avatar photo
  Maryam
  ۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و امسال میخام در کنکور ریاضی شرکت کنم ایا میتونم دانشگاه هنر رشته ی عکاسی و فیلم برداری برم با کنکور ریاضی؟و اینکه حدودا چه رتبه ی میخاد برای این رشته در کنکور سراسری

 87. Avatar photo
  س
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶

  سلام وقت شما بخیر. ببخشید برا قبولی حقوق آزاد تبریز با دیپلم تجربی، بهتره که از کنکور تجربی شرکت کرد یا انسانی؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام کنکور انسانی باید شرکت نماید

 88. Avatar photo
  amin_KG
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام. لطفا جوابم رو بدید ممنون. من میخوام it بخونم نهم هستم. باید فنی حرفه ای خدمات بردارم یا فنی حرفه ای صنعت؟؟ یا اصلا باید چیز دیگه بردارم ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون.

 89. Avatar photo
  رضا
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام میخوام بدونم با این نمره ها میشه رفت رشته ریاضی یا نه اینم نمرات علوم هفتم و هشتم ۱۸و ۱۴ و ریاضی هفتم و هشتم ۱۴ و ۱۰ میخواستم بدونم باید امسال تو نهم چند بگیرم تا بتونم برم رشته ریاضی

 90. Avatar photo
  معصومه
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام،خسته نباشید،امیدوارم حالتون خوب باشه.
  می خواستم تفاوت های رشته علوم ومهندسی باغبانی بامهندسی فضای سبزروبدونم.امااطلاعات خوبی بدست نیاوردم،لطفاراهنماییم کنید.ممنون.

 91. Avatar photo
  محسن
  ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام و ممنون از سایت خوبتون برای کار در رشته هوا و فضا {ساخت ماهواره ها و فضاپیما ها} با در چه رشته تحصیلکنیم و حداقل نمره ها چقدر باشد

 92. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام من کلاس نهم هستم و امسال باید رشته انتخاب کنم اما نمیدونم کدوم بهترع کاش بشه راجب همه رشته ها توضیح بدید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام فاطمه خانم در مورد تمام رشته ها در سایت ایران تحصیل توضیح داده شده در قسمت جستجو هر رشته ای که مد نظرتون هست رو سرچ کنید .

 93. Avatar photo
  سارا
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام من روزانه بهداشت مواد غذایی دانشگاه بوعلی سینا قبول شدم وبرای آزاد میکروبیولوژی همدان بنظرتون کدوم بهتره؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر خانم سارا این دورشته با هم متفاوته اگه مدرک مد نظر باشه که دانشگاه سراسری بهتره

 94. Avatar photo
  مونا
  ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام من رشته ام تجربی هست. 1 سال روزانه دانشگاه دولتی اقتصاد خوندم و بعد تغییر رشته دادم به مامایی و بهخاطر تغییر رشته شهریه میدادم و الان هم فارغ التحصیل مامایی هستم..میخواستم بدونم میتونم دوباره کنکور شرکت کنم برای پزشکی دولتی روزانه و در اون صورت بعد قبولی باید شهریه بدم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵

   سلام وقت بخیر بله می تونید کنکور شرکت کنید برای مشاوره تخصیلی انتخاب رشته آنلاین به اطلاعات بیشتری نیازمندیم .

 95. Avatar photo
  علی اصغر
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام
  من رشته انسانی درس خواندم و در کنکور زیرگروه 1 تراز 6600 آوردم ورتبه کل 18000، دو سوال داشتم:
  1) حالا میخواهم بدانم اگر رشته های دانشگاه طالقانی قم را با اولویت بالا تری انتخاب کنم و نیاورم امتیاز آوردن رشته های دانشگاه قم را ازبین می‌برد یا نه؟
  2) من 90 رشته انتخاب کردم آیا کثرت تعداد رشته ها تاثیر منفی در پذیرش دارد یا خیر؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام جناب علی اصغر
   در جواب سوال 1 اینک اولویتتون استان قم باش نیارین مسلما اون رشته هایی که برای شهرهای دیگه انتخاب کردین تو الویت قرار میگیرد
   در جواب سوال 2 تاثیر منفی ندارد

 96. Avatar photo
  مهسا
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸

  با سلام ببخشید من کد رشته محل رشته معماری در دانشگاه تبریز و تهران رو میخواستم

 97. Avatar photo
  رضا
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام با رتبه 35000 شیمی کاربردی در پیام نور تبریز قبول میشم یانه ؟؟ لطفا جواب بدید

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر درصد قبولی شما 60 درصد می باشد .

 98. Avatar photo
  فاطمه زهرا
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام
  من سال اخر لیسانی ادیان وعرفان هستم میخوام مجدد کنکور بدم و رشته مهندسی بخونم
  رشته دبیرستانم تجربی بوده
  برای رشته مهندسی نفت دانشگاه سمنان حداق باید چه رتبه ای داشته باشم
  برای کنکور1400با کتاب های نظام قدیم میشه کنکور داد یا باید کتاب های نظام جدید رو تهیه کنم؟؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   برای کنکور بهتر که شما از کتاب های نظام قدیم استفاده کنید با توجه به وضعیتی که دارین

 99. Avatar photo
  نیما
  ۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۰

  با سلام و خسته نباشید.لطفا جوابمو بدین با تراز ۶۶۱۰زیر گروه یک و ۶۵۵۰در زیر گروه دوبهداشت عمومی ازادعادی(نه خودگردان)قبول میشم؟؟؟؟

  • Avatar photo
   hosseini
   ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۷

   شانس قبولی شما در دانشگاه پردیس بله دارین

 100. Avatar photo
  architect
  ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام من رشتم معماری میتونید و برای کنکور و انتخاب دانشگاه مشاوره میخوام میتونید کمکم کنید؟

  • Avatar photo
   moshaver
   ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام بله شما جهت راهنمایی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و بهترین انتخاب رشته رو براتون انجام بدن که درصد قبولیتون تا 80 درصد بالاتر بره

مطالب مرتبط

تماس با مشاور