تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره آنلاین انتخاب رشته

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره آنلاین انتخاب رشته
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 99 بهره مند شوند. راهنمای انتخاب رشته کنکور حساسیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل دقت و اطلاع دقیق از شرایط آن می تواند موجب رسیدن داوطلبان به اهداف و رشته مورد نظرشان شود.

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین این امکان را برای کلیه داوطلبان فراهم می نماید تا پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور را دریافت نمایند. استفاده از این نوع مشاوره با مزایای بسیاری از جمله استفاده بهینه از زمان همراه است و می تواند د زمان فرد بسیار صرفه جویی شود. 

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین و پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور ، تحلیل بازار کار ایران در رشته های مختلف و تست های شخصیت و روانشناسی با مشاورین سنجش ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین در سه مرحله صورت می پذیرد. در مرحله اول انتخاب رشته پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری و اعلام نتایج برای کلیه داوطلبان انجام می شود. 

در این مرحله ما با دو دسته انتخاب رشته رو به رو خواهیم بود که شامل انتخاب رشته با کنکور و بدون کنکور است.

در انتخاب رشته با کنکور با توجه به رتبه کسب شده داوطلب در هر گروه آزمایشی انتخاب رشته صورت می گیرد.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز برای رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری شوند، می توانند با استفاده از رتبه کسب شده در هر یک از زیرگروه ها و با توجه به میزان ظرفیت رشته ها در هر یک از دانشگاه ها و همچنین نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط آن ، اقدام به انتخاب رشته کنند.

ارائه اطلاعات در رابطه با دفترچه انتخاب رشته کنکور از وظایف مشاورین ایران تحصیل است.

آیا مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین  توسط ربات یا نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش صورت می پذیرد؟ خیر! مشاوره تحصیلی آنلاین با توجه به متخصصینی که آنلاین هستند به داوطلبان کمک می نمایند تا با توجه به علایق و استعداد و همچنین راهنمایی و معرفی رشته های دانشگاهی به شما کمک کنند تا به راحتی دست به انتخاب رشته بزنید.

 

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین علاوه بر استعداد یابی داوطلبان در رشته های مختلف ، در رابطه با رشته های جدید دانشگاهی و همچنین آموزش انتخاب رشته صحیح و اصولی به داوطلبان کمک می نمایند

 

 

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، داوطلبان زمان محدودی برای انتخاب رشته دارند.

به همین دلیل بسیار مهم است که از مشاوره انتخاب رشته ای استفاده نمایند که بتوانند به سرعت به پاسخ خود دست یابند.

برای دست یابی به این مورد، امکان پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور یکی از بهترین گزینه هاست و داوطلبان را در هر زمان یاری می کند.

هر ساله برخی از رشته ها در هر گروه آزمایشی افزوده می گردد که کسب اطلاع از رشته های جدید برای داوطلبان بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد.

ما در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان در رابطه با انتخاب یا عدم انتخاب این رشته ها پاسخ هایی را مبنی بر شرایط و شخصیت داوطلبان می دهیم.

 

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور کلیک کنید

 

 

نوع دیگری از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین مربوط به داوطلبانی است که در رابطه با انتخاب رشته های جدید فلان دانشگاه دچار مشکل هستند. 

 ما در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور این موضوع را مطرح می کنیم که با توجه به مشکلاتی که برای ورودی های اول هر دانشگاه وجود دارد، داشتن صعه صدر را می توان از عوامل اصلی اینگونه انتخاب ها دانست.

 

 

روش انتخاب رشته آنلاین

انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان یکی از حساس ترین مراحل است. تفاوتی ندارد که شما چه رتبه ای را در کارنامه خود کسب نموده اید، این حساسیت برای تمامی این رتبه ها به قوت خود باقی خواه بود.

روش انتخاب رشته توصیه شده توسط مشاوره کنکور آنلاین در وهله اول ، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری است.

 

 

جهت اطلاع از شرایط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کنید

 

 

نوع گزینش در هر یک از رشته های دانشگاه ها متفاوت می باشد. چنانچه شما از مفاهیمی همچون سهمیه مناطق ، قطبی بودن ، پذیرش های کشوری ، بومی بودن و شرایط خاص اطلاعی نداشته باشید، نمی توانید به انتخاب رشته اصولی دست بزنید.

پذیرش در برخی از رشته ها و دانشگاه ها، صرفا بر اساس شرایط خاصی صورت می پذیرد که در صورت دارا بودن این شرایط پذیرفته خواهید شد.

 

 

بهترین انتخاب رشته کنکور آنلاین

برای داشتن بهترین انتخاب رشته آنلاین باید به نکاتی توجه نمایید. بهترین انتخاب رشته را می توان انتخاب رشته ای دانست که براساس شخصیت ، استعداد، توانایی و همچنین رتبه کسب شده باشد.

برای بسیاری از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دانشگاه های فرهنگیان و یا دانشگاه های تربیت دبیر رجایی هستند در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به آن ها کمک می شود علاوه بر انتخاب رشته ، از سوالات مصاحبه نیز آگاه گردند.

 

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید

 

 

برخی از داوطلبان مایلند خود به انتخاب رشته اقدام نمایند و تنها در رابطه با صحیح یا ناصحیح بودن انتخاب رشته به دنبال اطمینان دست می باشند. در این صورت پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به شما کمک خواهد نمود تا با بررسی دقیق رشته های انتخابی بپردازند. علاوه بر آن داوطلبان می توانند از مشاوره تلفنی کنکور نیز بهره مند گردند.

 

 

معرفی رشته های دانشگاهی 

چنانچه در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت نموده باشید اما در رابطه با معرفی رشته های دانشگاه اطلاعاتی نداشته باشید، به هنگام پذیرش، دچار مشکلات فراوانی می شوید.

به همین دلیل از جمله خدماتی که در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان داده می شود معرفی رشته های مختلف در هر یک از گروه های آزمایشی است.

دانشگاه های مختلف شرایط پذیرش و همچنین امکانات متفاوتی دارند. به عنوان مثال، چنانچه فاصله دانشگاه و منزل شما زیاد باشد ، امکانات رفاهی همانند ارائه خوابگاه و تعهد دانشگاه در قبال آن یکی از ملزومات خواهد بود که از اهمیت بسیار زیادی برای این دسته از داوطلبان برخوردار است.

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین  کافی است با شماره های مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

 

چگونه می توانم به چارت درسی هر یک از رشته ها دست یابم؟

جهت دستیابی به چارت درسی هر یک از رشته های تحصیلی کافی است با مشاورن و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید در تمامی رشته های تحصیلی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

 

آیا در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین آموزش نحوه صحیح انتخاب رشته نیز داده می شود؟

بله. کلیه داوطلبانی که مایلند خود به تنهایی جهت انتخاب رشته اقدام نمایند ، اما در رابطه با اصول و شرایط دانشگاه های مختلف اطلاعی ندارند، می توانند با استفاده از کمک مشاورین و متخصصین ایران تحصیل کلیه اطلاعات را دریافت نمایند.

آینده شغلی کدام گروه آزمایشی بهتر است؟

بین رشته مورد علاقه و رشته پردرآمد کدام رشته را انتخاب نمایم؟

در چه ساعتی می توانم پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور را دریافت نمایم؟

آیا تحصیل در دانشگاه های خاص شرایط بهتری را برای استخدام در آینده ایجاد می نماید؟

برای استخدام رسمی در ارگان های دولتی چه رشته ای را انتخاب نمایم؟

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد به صورت حضوری هم هست ؟

بین رشته پرمتقاضی در دانشگاه با سطح علمی کم و رشته کم متقاضی در دانشگاه با سطح علمی بالا کدامیک را انتخاب کنم؟

 

جهت دریافت پاسخ کلیه سوالات خود ، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تما حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 98 - 99

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مطالب مرتبط :

رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد 

تخمین رتبه تیزهوشان

کارنامه قبولی دامپزشکی دانشگاه آزاد

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

مزایای دریافت مشاوره تحصییل انتخاب رشته آنلاین چیست؟ 

در صورت دریافت آنلاین مشاوره تحصیلی دیگر نیازی به نگرانی در مورد مسائلی همچون دوری مسافت، عدم دسترسی به مشاوره و کمبود وقت جهت مشاوره حضوری نیست.

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود در رابطه با کنکور بهترین گزینه چیست؟ 

بهترین گزینه دریافت پاسخ آنلاین به سوالات کنکور از طریق مشاوره آنلاین و غیرحضوری است.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین برای چه مقاطعی ارائه می شود؟ 

این نوع مشاوره تمامی پایه های تحصیلی از دبستان تا دانشگاه را شامل می شود.

نظرات

 1. Setsreh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام خسته نباشید

  من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید
  و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی!؟

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 2. Setareh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی؟!

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام ستاره
   با این معدلت هم میتونی ریاضی هم میتونی تجربی بری
   از نظر ماهم جدا ازاینک کدومش علاقه داری ولی بهتر تجربی انتخاب رشته کنی که اینده شغلی خوبی دارد

 3. محدثه
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام .میخواستم بینم بعد از شرکت در کنکور سراسری میتوان در رشته کاردانی مامایی انتخاب رشته کرد؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام رشته های پیراپزشکی را از کنکور سراسری میشه ثبت نام کرد

 4. Atena
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام
  ببخشید میتونیم توی دانشگاه دوتا رشته رو با هم بخونیم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله میتوانید هم زمان تحصیل در 2 رشته را داشته باشید ولی دانشگاه اول فرقی نمیکند ولی دانشگاه دوم حتما پیام نور باشد موفق باشید

 5. Atena
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام
  من خیلی به بازیگری من روانشناسی علاقه دارم و بین این دوتا رشته موندم
  میتونم تا فوق دیپلم تئاتر و بازیگری بخونم از فوق دیپلم تا لیسانس روانشناسی بخونم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز خیر نمیشه روانشناسی ناپیوسته بخونید این رشته به صورت پیوسته در مقطع لیسانس ارایه میشود و کاردانی به کارشناسی امکان پذیر نیست و ضمن اینکه رشته هایی که بهش اشاره کردید رو براسا بازار کار و روحیات فردی و تخصصی در اینده بهش نگاه کنید برای توضیحات و راهنمایی بیشتر مستوناید از طریق شماره های مزکز تماس بگیرید و از کارشناسان ما کمک بگیرید موفق باشید

   • Setsreh
    ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام خسته نباشید

    من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید
    و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی!؟

    • moshaverarshad
     ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

     سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 6. مهلا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام من دخترم میتونم دانشگاه دولتی اونم شهر تهران رشته کارگردانی بخونم‌یا فقط پسرا میتونن دولتی بخونن؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام از طریق کنکور اره میتونه

 7. مهرداد آذری
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام وقت بخیر.من قراره یک هفته بعد کنکور بدم یک نگرانی دارم در امتحانات نهایی دو امتحان عربی و حسابان رو بخاطر مشکلات شخصی نتونستم شرکت کنم آیا در انتخاب رشته دانشگاه تاثیری داره؟میتونم انتخاب رشته کنم؟خاهش میکنم راهنماییم کنید

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام میتونی انتخاب رشته کنی ولی تا پایان شهریور باید تموم کرده باشی

 8. علی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام وقت بخیر، با معدل17 نهایی رشته تجربی چقدر شانس پذیرش شیمی محض در دانشگاه های روزانه سراسری دارم؟( طبق دفترچه سال99 چندین دانشگاه روزانه یا شبانه در این رشته ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دارند.)

 9. King
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام.من عضو بهزیستی هستم میخواستم بدونم چجوری میشه از سهمیه معلولان استفاده کرد؟؟ یعنی همون گزینه من معلول هستم رو بزنم کافیه؟ یا باید از بهزیستی کد تایید رو بگیرم؟؟وایا اصلا مهلتی واسه ویرایش مونده؟؟ لطفا کمکم کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام
   شما برای ثبت نام چی میخواایین از کد بهزیستی استفاده کنید؟

 10. رحمتی
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام
  با وجود ضیف بودن چشم می توانم در رشته مخابرات هواپیما از طریق کنکور سراسری شرکت کنم؟

 11. Tara
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۹

  سلام خسته نباشید. من امسال باید انتخاب رشته کنم ولی نمی دونم آیا می تونم در رشته ی ریاضی فیزیک موفق بشم یا نه . نمرات علوم و ریاضی من در طی این سه سال ( هفتم و هشتم و نهم ) ۲۰ بوده و حتی ۱۹/۷۵ هم نداشتم . و به شدت به ریاضی علاقه دارم

  • moshaverarshad
   ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۲

   سلام تارا
   بله شما به راحتی میتونین در این رشته ای که علاقه دارین انتخاب رشته کنید

 12. sahar
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام میخام برای مامور (بازرس) بهداشت بخونم باید چیکار کنم رشتم صنایع غذاییه

 13. Maryam
  ۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و امسال میخام در کنکور ریاضی شرکت کنم ایا میتونم دانشگاه هنر رشته ی عکاسی و فیلم برداری برم با کنکور ریاضی؟و اینکه حدودا چه رتبه ی میخاد برای این رشته در کنکور سراسری

 14. س
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶

  سلام وقت شما بخیر. ببخشید برا قبولی حقوق آزاد تبریز با دیپلم تجربی، بهتره که از کنکور تجربی شرکت کرد یا انسانی؟

  • مشاور ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام کنکور انسانی باید شرکت نماید

 15. amin_KG
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام. لطفا جوابم رو بدید ممنون. من میخوام it بخونم نهم هستم. باید فنی حرفه ای خدمات بردارم یا فنی حرفه ای صنعت؟؟ یا اصلا باید چیز دیگه بردارم ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون.

 16. رضا
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام میخوام بدونم با این نمره ها میشه رفت رشته ریاضی یا نه اینم نمرات علوم هفتم و هشتم ۱۸و ۱۴ و ریاضی هفتم و هشتم ۱۴ و ۱۰ میخواستم بدونم باید امسال تو نهم چند بگیرم تا بتونم برم رشته ریاضی

 17. معصومه
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام،خسته نباشید،امیدوارم حالتون خوب باشه.
  می خواستم تفاوت های رشته علوم ومهندسی باغبانی بامهندسی فضای سبزروبدونم.امااطلاعات خوبی بدست نیاوردم،لطفاراهنماییم کنید.ممنون.

 18. محسن
  ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام و ممنون از سایت خوبتون برای کار در رشته هوا و فضا {ساخت ماهواره ها و فضاپیما ها} با در چه رشته تحصیلکنیم و حداقل نمره ها چقدر باشد

 19. فاطمه
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام من کلاس نهم هستم و امسال باید رشته انتخاب کنم اما نمیدونم کدوم بهترع کاش بشه راجب همه رشته ها توضیح بدید

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام فاطمه خانم در مورد تمام رشته ها در سایت ایران تحصیل توضیح داده شده در قسمت جستجو هر رشته ای که مد نظرتون هست رو سرچ کنید .

 20. سارا
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام من روزانه بهداشت مواد غذایی دانشگاه بوعلی سینا قبول شدم وبرای آزاد میکروبیولوژی همدان بنظرتون کدوم بهتره؟

  • مشاور ارشد
   ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر خانم سارا این دورشته با هم متفاوته اگه مدرک مد نظر باشه که دانشگاه سراسری بهتره

 21. مونا
  ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام من رشته ام تجربی هست. 1 سال روزانه دانشگاه دولتی اقتصاد خوندم و بعد تغییر رشته دادم به مامایی و بهخاطر تغییر رشته شهریه میدادم و الان هم فارغ التحصیل مامایی هستم..میخواستم بدونم میتونم دوباره کنکور شرکت کنم برای پزشکی دولتی روزانه و در اون صورت بعد قبولی باید شهریه بدم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵

   سلام وقت بخیر بله می تونید کنکور شرکت کنید برای مشاوره تخصیلی انتخاب رشته آنلاین به اطلاعات بیشتری نیازمندیم .

 22. علی اصغر
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام
  من رشته انسانی درس خواندم و در کنکور زیرگروه 1 تراز 6600 آوردم ورتبه کل 18000، دو سوال داشتم:
  1) حالا میخواهم بدانم اگر رشته های دانشگاه طالقانی قم را با اولویت بالا تری انتخاب کنم و نیاورم امتیاز آوردن رشته های دانشگاه قم را ازبین می‌برد یا نه؟
  2) من 90 رشته انتخاب کردم آیا کثرت تعداد رشته ها تاثیر منفی در پذیرش دارد یا خیر؟

  • مشاور ارشد
   ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام جناب علی اصغر
   در جواب سوال 1 اینک اولویتتون استان قم باش نیارین مسلما اون رشته هایی که برای شهرهای دیگه انتخاب کردین تو الویت قرار میگیرد
   در جواب سوال 2 تاثیر منفی ندارد

 23. مهسا
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸

  با سلام ببخشید من کد رشته محل رشته معماری در دانشگاه تبریز و تهران رو میخواستم

 24. رضا
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام با رتبه 35000 شیمی کاربردی در پیام نور تبریز قبول میشم یانه ؟؟ لطفا جواب بدید

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر درصد قبولی شما 60 درصد می باشد .

 25. فاطمه زهرا
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام
  من سال اخر لیسانی ادیان وعرفان هستم میخوام مجدد کنکور بدم و رشته مهندسی بخونم
  رشته دبیرستانم تجربی بوده
  برای رشته مهندسی نفت دانشگاه سمنان حداق باید چه رتبه ای داشته باشم
  برای کنکور1400با کتاب های نظام قدیم میشه کنکور داد یا باید کتاب های نظام جدید رو تهیه کنم؟؟

  • dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   برای کنکور بهتر که شما از کتاب های نظام قدیم استفاده کنید با توجه به وضعیتی که دارین

 26. نیما
  ۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۰

  با سلام و خسته نباشید.لطفا جوابمو بدین با تراز ۶۶۱۰زیر گروه یک و ۶۵۵۰در زیر گروه دوبهداشت عمومی ازادعادی(نه خودگردان)قبول میشم؟؟؟؟

  • hosseini
   ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۷

   شانس قبولی شما در دانشگاه پردیس بله دارین

 27. architect
  ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام من رشتم معماری میتونید و برای کنکور و انتخاب دانشگاه مشاوره میخوام میتونید کمکم کنید؟

  • moshaver
   ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام بله شما جهت راهنمایی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و بهترین انتخاب رشته رو براتون انجام بدن که درصد قبولیتون تا 80 درصد بالاتر بره

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور