مشاوره آنلاین انتخاب رشته

کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 99 بهره مند شوند. راهنمای انتخاب رشته کنکور حساسیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل دقت و اطلاع دقیق از شرایط آن می تواند موجب رسیدن داوطلبان به اهداف و رشته مورد نظرشان شود.

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین این امکان را برای کلیه داوطلبان فراهم می نماید تا پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور را دریافت نمایند. استفاده از این نوع مشاوره با مزایای بسیاری از جمله استفاده بهینه از زمان همراه است و می تواند د زمان فرد بسیار صرفه جویی شود.

 

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین و پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور ، تحلیل بازار کار ایران در رشته های مختلف و تست های شخصیت و روانشناسی با مشاورین سنجش ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین در سه مرحله صورت می پذیرد. در مرحله اول انتخاب رشته پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری و اعلام نتایج برای کلیه داوطلبان انجام می شود.

در این مرحله ما با دو دسته انتخاب رشته رو به رو خواهیم بود که شامل انتخاب رشته با کنکور و بدون کنکور است.

در انتخاب رشته با کنکور با توجه به رتبه کسب شده داوطلب در هر گروه آزمایشی انتخاب رشته صورت می گیرد.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز برای رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری شوند، می توانند با استفاده از رتبه کسب شده در هر یک از زیرگروه ها و با توجه به میزان ظرفیت رشته ها در هر یک از دانشگاه ها و همچنین نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط آن ، اقدام به انتخاب رشته کنند.

ارائه اطلاعات در رابطه با دفترچه انتخاب رشته کنکور از وظایف مشاورین ایران تحصیل است.

آیا مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین توسط ربات یا نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش صورت می پذیرد؟ خیر! مشاوره تحصیلی آنلاین با توجه به متخصصینی که آنلاین هستند به داوطلبان کمک می نمایند تا با توجه به علایق و استعداد و همچنین راهنمایی و معرفی رشته های دانشگاهی به شما کمک کنند تا به راحتی دست به انتخاب رشته بزنید.

 

 

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاینعلاوه بر استعداد یابی داوطلبان در رشته های مختلف ، در رابطه با رشته های جدید دانشگاهی و همچنین آموزش انتخاب رشته صحیح و اصولی به داوطلبان کمک می نمایند

 

 

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور
پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، داوطلبان زمان محدودی برای انتخاب رشته دارند.

به همین دلیل بسیار مهم است که از مشاوره انتخاب رشته ای استفاده نمایند که بتوانند به سرعت به پاسخ خود دست یابند.

برای دست یابی به این مورد، امکان پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور یکی از بهترین گزینه هاست و داوطلبان را در هر زمان یاری می کند.

هر ساله برخی از رشته ها در هر گروه آزمایشی افزوده می گردد که کسب اطلاع از رشته های جدید برای داوطلبان بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد.

ما در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان در رابطه با انتخاب یا عدم انتخاب این رشته ها پاسخ هایی را مبنی بر شرایط و شخصیت داوطلبان می دهیم.

 

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور کلیک کنید

 

 

نوع دیگری از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین مربوط به داوطلبانی است که در رابطه با انتخاب رشته های جدید فلان دانشگاه دچار مشکل هستند.

ما در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور این موضوع را مطرح می کنیم که با توجه به مشکلاتی که برای ورودی های اول هر دانشگاه وجود دارد، داشتن صعه صدر را می توان از عوامل اصلی اینگونه انتخاب ها دانست.

 

 

روش انتخاب رشته آنلاین

انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان یکی از حساس ترین مراحل است. تفاوتی ندارد که شما چه رتبه ای را در کارنامه خود کسب نموده اید، این حساسیت برای تمامی این رتبه ها به قوت خود باقی خواه بود.

روش انتخاب رشته توصیه شده توسط مشاوره کنکور آنلاین در وهله اول ، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری است.

 

 

جهت اطلاع از شرایط تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کنید

 

 

نوع گزینش در هر یک از رشته های دانشگاه ها متفاوت می باشد. چنانچه شما از مفاهیمی همچون سهمیه مناطق ، قطبی بودن ، پذیرش های کشوری ، بومی بودن و شرایط خاص اطلاعی نداشته باشید، نمی توانید به انتخاب رشته اصولی دست بزنید.

پذیرش در برخی از رشته ها و دانشگاه ها، صرفا بر اساس شرایط خاصی صورت می پذیرد که در صورت دارا بودن این شرایط پذیرفته خواهید شد.

 

 

بهترین انتخاب رشته کنکور آنلاین

برای داشتن بهترین انتخاب رشته آنلاین باید به نکاتی توجه نمایید. بهترین انتخاب رشته را می توان انتخاب رشته ای دانست که براساس شخصیت ، استعداد، توانایی و همچنین رتبه کسب شده باشد.

برای بسیاری از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دانشگاه های فرهنگیان و یا دانشگاه های تربیت دبیر رجایی هستند در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به آن ها کمک می شود علاوه بر انتخاب رشته ، از سوالات مصاحبه نیز آگاه گردند.

 

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید

 

 

برخی از داوطلبان مایلند خود به انتخاب رشته اقدام نمایند و تنها در رابطه با صحیح یا ناصحیح بودن انتخاب رشته به دنبال اطمینان دست می باشند. در این صورت پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به شما کمک خواهد نمود تا با بررسی دقیق رشته های انتخابی بپردازند. علاوه بر آن داوطلبان می توانند از مشاوره تلفنی کنکور نیز بهره مند گردند.

 

 

معرفی رشته های دانشگاهی

چنانچه در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت نموده باشید اما در رابطه با معرفی رشته های دانشگاه اطلاعاتی نداشته باشید، به هنگام پذیرش، دچار مشکلات فراوانی می شوید.

به همین دلیل از جمله خدماتی که در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان داده می شود معرفی رشته های مختلف در هر یک از گروه های آزمایشی است.

دانشگاه های مختلف شرایط پذیرش و همچنین امکانات متفاوتی دارند. به عنوان مثال، چنانچه فاصله دانشگاه و منزل شما زیاد باشد ، امکانات رفاهی همانند ارائه خوابگاه و تعهد دانشگاه در قبال آن یکی از ملزومات خواهد بود که از اهمیت بسیار زیادی برای این دسته از داوطلبان برخوردار است.

برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین کافی است با شماره های مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

 

چگونه می توانم به چارت درسی هر یک از رشته ها دست یابم؟

جهت دستیابی به چارت درسی هر یک از رشته های تحصیلی کافی است با مشاورن و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید در تمامی رشته های تحصیلی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

 

آیا در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین آموزش نحوه صحیح انتخاب رشته نیز داده می شود؟

بله. کلیه داوطلبانی که مایلند خود به تنهایی جهت انتخاب رشته اقدام نمایند ، اما در رابطه با اصول و شرایط دانشگاه های مختلف اطلاعی ندارند، می توانند با استفاده از کمک مشاورین و متخصصین ایران تحصیل کلیه اطلاعات را دریافت نمایند.

آینده شغلی کدام گروه آزمایشی بهتر است؟

بین رشته مورد علاقه و رشته پردرآمد کدام رشته را انتخاب نمایم؟

در چه ساعتی می توانم پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور را دریافت نمایم؟

آیا تحصیل در دانشگاه های خاص شرایط بهتری را برای استخدام در آینده ایجاد می نماید؟

برای استخدام رسمی در ارگان های دولتی چه رشته ای را انتخاب نمایم؟

مشاوره رایگان کارشناسی ارشد به صورت حضوری هم هست ؟

بین رشته پرمتقاضی در دانشگاه با سطح علمی کم و رشته کم متقاضی در دانشگاه با سطح علمی بالا کدامیک را انتخاب کنم؟

 

جهت دریافت پاسخ کلیه سوالات خود ، با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تما حاصل نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین 98 - 99
کانال اطلاع رسانی مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مطالب مرتبط :

رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد

تخمین رتبه تیزهوشان

کارنامه قبولی دامپزشکی دانشگاه آزاد

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

مزایای دریافت مشاوره تحصییل انتخاب رشته آنلاین چیست؟

در صورت دریافت آنلاین مشاوره تحصیلی دیگر نیازی به نگرانی در مورد مسائلی همچون دوری مسافت، عدم دسترسی به مشاوره و کمبود وقت جهت مشاوره حضوری نیست.

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود در رابطه با کنکور بهترین گزینه چیست؟

بهترین گزینه دریافت پاسخ آنلاین به سوالات کنکور از طریق مشاوره آنلاین و غیرحضوری است.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین برای چه مقاطعی ارائه می شود؟

این نوع مشاوره تمامی پایه های تحصیلی از دبستان تا دانشگاه را شامل می شود.

21 نظر برای «مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین»

 • سلام بله شما جهت راهنمایی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و بهترین انتخاب رشته رو براتون انجام بدن که درصد قبولیتون تا 80 درصد بالاتر بره

 • با سلام و خسته نباشید.لطفا جوابمو بدین با تراز ۶۶۱۰زیر گروه یک و ۶۵۵۰در زیر گروه دوبهداشت عمومی ازادعادی(نه خودگردان)قبول میشم؟؟؟؟

 • سلام
  من سال اخر لیسانی ادیان وعرفان هستم میخوام مجدد کنکور بدم و رشته مهندسی بخونم
  رشته دبیرستانم تجربی بوده
  برای رشته مهندسی نفت دانشگاه سمنان حداق باید چه رتبه ای داشته باشم
  برای کنکور1400با کتاب های نظام قدیم میشه کنکور داد یا باید کتاب های نظام جدید رو تهیه کنم؟؟

 • سلام
  من رشته انسانی درس خواندم و در کنکور زیرگروه 1 تراز 6600 آوردم ورتبه کل 18000، دو سوال داشتم:
  1) حالا میخواهم بدانم اگر رشته های دانشگاه طالقانی قم را با اولویت بالا تری انتخاب کنم و نیاورم امتیاز آوردن رشته های دانشگاه قم را ازبین می‌برد یا نه؟
  2) من 90 رشته انتخاب کردم آیا کثرت تعداد رشته ها تاثیر منفی در پذیرش دارد یا خیر؟

 • سلام من رشته ام تجربی هست. 1 سال روزانه دانشگاه دولتی اقتصاد خوندم و بعد تغییر رشته دادم به مامایی و بهخاطر تغییر رشته شهریه میدادم و الان هم فارغ التحصیل مامایی هستم..میخواستم بدونم میتونم دوباره کنکور شرکت کنم برای پزشکی دولتی روزانه و در اون صورت بعد قبولی باید شهریه بدم؟؟

 • سلام وقت بخیر بله می تونید کنکور شرکت کنید برای مشاوره تخصیلی انتخاب رشته آنلاین به اطلاعات بیشتری نیازمندیم .

 • سلام جناب علی اصغر
  در جواب سوال 1 اینک اولویتتون استان قم باش نیارین مسلما اون رشته هایی که برای شهرهای دیگه انتخاب کردین تو الویت قرار میگیرد
  در جواب سوال 2 تاثیر منفی ندارد

 • سلام من روزانه بهداشت مواد غذایی دانشگاه بوعلی سینا قبول شدم وبرای آزاد میکروبیولوژی همدان بنظرتون کدوم بهتره؟

 • سلام من کلاس نهم هستم و امسال باید رشته انتخاب کنم اما نمیدونم کدوم بهترع کاش بشه راجب همه رشته ها توضیح بدید

 • سلام فاطمه خانم در مورد تمام رشته ها در سایت ایران تحصیل توضیح داده شده در قسمت جستجو هر رشته ای که مد نظرتون هست رو سرچ کنید .

 • سلام و ممنون از سایت خوبتون برای کار در رشته هوا و فضا {ساخت ماهواره ها و فضاپیما ها} با در چه رشته تحصیلکنیم و حداقل نمره ها چقدر باشد

 • سلام،خسته نباشید،امیدوارم حالتون خوب باشه.
  می خواستم تفاوت های رشته علوم ومهندسی باغبانی بامهندسی فضای سبزروبدونم.امااطلاعات خوبی بدست نیاوردم،لطفاراهنماییم کنید.ممنون.

 • سلام میخوام بدونم با این نمره ها میشه رفت رشته ریاضی یا نه اینم نمرات علوم هفتم و هشتم ۱۸و ۱۴ و ریاضی هفتم و هشتم ۱۴ و ۱۰ میخواستم بدونم باید امسال تو نهم چند بگیرم تا بتونم برم رشته ریاضی

 • سلام. لطفا جوابم رو بدید ممنون. من میخوام it بخونم نهم هستم. باید فنی حرفه ای خدمات بردارم یا فنی حرفه ای صنعت؟؟ یا اصلا باید چیز دیگه بردارم ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *