ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین، کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند بعد از شرکت در کنکور سراسری برای بدست آوردن بهترین نتیجه در انتخاب رشته از این موقعیت به خوبی بهره مند شوند. راهنما انتخاب رشته کنکور حساسیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل دقت و اطلاع دقیق از شرایط آن می تواند موجب رسیدن داوطلبان به اهداف و رشته مورد نظرشان شود. مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین این امکان را برای کلیه داوطلبان فراهم می نماید تا پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور را دریافت نمایند. استفاده از این نوع مشاوره با مزایای بسیاری از جمله استفاده بهینه از زمان همراه است و می تواند در زمان فرد بسیار صرفه جویی شود. 

بی شک دسترسی به بهترین مشاوره برای کلیه این داوطلبان بخصوص افرادی که در شهرهای کوچک و محروم زندگی می‌کنند، میسر نیست؛ به همین سبب مشاوره انتخاب رشته آنلاین به کمک این افراد آمده است، داوطلبان مناطق محروم هم می‌توانند با استفاده از مشاوره تلفنی در کنکور خود بهترین انتخاب رشته را انجام خواهند داد. مشاوران ما در ایران تحصیل هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین به داوطلبان خدمات را ارائه می دهند. برای داشتن انتخاب رشته ای خوب می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید و وارد سامانه ایران تحصیل شوید. 

در آکادمی ایران تحصیل، مشاوران با تجربه و متخصص ما به صورت آنلاین و تلفنی شما را راهنمایی کرده و  قبولی شما را در رشته مورد علاقه‌تان تضمین می کنند. جهت ثبت نام و رزرو مشاوره انتخاب رشته روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره آنلاین انتخاب رشته تحصیلی

به  دلیل پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی، مزایای متنوعی به افراد جامعه تعلق گرفته است، توانسته تا در افزایش کیفیت خدمات و پیشرفت آن تاثیر زیادی داشته باشد. این موضوع دنیای کنکور و آزمون سراسری را هم در خود جای داده است و به نوعی افراد می‌توانند پس از  اعلام نتایج آزمون از سوی سازمان سنجش با راهنمایی‌های مشاوره انتخاب رشته تحصیلی آنلاین آینده کاملا درخشانی را برای خود رقم بزنند.

مهم‌ترین ویژگی‌های مشاوره انتخاب رشته آنلاین عبارت است از:

 • صرفه جویی در وقت 
 • گستردگی امکانات 
 • کاهش هزینه ها 
 • حذف محدودیت ها 
 • حذف حضور فیزیکی و مشکلات آن 

 

 

اطلاعیه:

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین علاوه بر استعداد یابی داوطلبان در رشته های مختلف، در رابطه با رشته های جدید دانشگاهی و همچنین آموزش انتخاب رشته صحیح و اصولی به داوطلبان کمک می نمایند.

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین در سه مرحله صورت می پذیرد. در مرحله اول انتخاب رشته پس از انتشار کارنامه کنکور سراسری و اعلام نتایج برای کلیه داوطلبان انجام می شود. در این مرحله ما با دو دسته انتخاب رشته رو به رو خواهیم بود که شامل انتخاب رشته با کنکور و بدون کنکور است. در انتخاب رشته با کنکور با توجه به رتبه کسب شده داوطلب در هر گروه آزمایشی انتخاب رشته صورت می گیرد.

 

 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مشاوره تحصیلی در تهران وارد شوید.

 

 

 

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز برای رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری شوند، می توانند با استفاده از رتبه کسب شده در هر یک از زیرگروه ها و با توجه به میزان ظرفیت رشته ها در هر یک از دانشگاه ها و همچنین نحوه پذیرش و شرایط و ضوابط آن، اقدام به انتخاب رشته کنند. ارائه اطلاعات در رابطه با دفترچه انتخاب رشته کنکور از وظایف مشاورین ایران تحصیل است.

آیا مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین توسط ربات یا نرم افزار انتخاب رشته مجازی سازمان سنجش صورت می پذیرد؟ خیر! مشاوره تحصیلی آنلاین با توجه به متخصصینی که آنلاین هستند به داوطلبان کمک می نمایند تا با توجه به علایق و استعداد و همچنین راهنمایی و معرفی رشته های دانشگاهی به شما کمک کنند تا به راحتی دست به انتخاب رشته بزنید.

 

 

خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

 

 

پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور

پس از انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ، داوطلبان زمان محدودی برای انتخاب رشته دارند. به همین دلیل بسیار مهم است که از مشاوره انتخاب رشته ای استفاده نمایند که بتوانند به سرعت به پاسخ خود دست یابند. برای دست یابی به این مورد، امکان پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور یکی از بهترین گزینه هاست و داوطلبان را در هر زمان یاری می کند. هر ساله برخی از رشته ها در هر گروه آزمایشی افزوده می گردد که کسب اطلاع از رشته های جدید برای داوطلبان بسیار لازم و ضروری به نظر می رسد. ما در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان در رابطه با انتخاب یا عدم انتخاب این رشته ها پاسخ هایی را مبنی بر شرایط و شخصیت داوطلبان می دهیم.

نوع دیگری از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین مربوط به داوطلبانی است که در رابطه با انتخاب رشته های جدید دانشگاه موردنظرشان دچار مشکل هستند. ما در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور این موضوع را مطرح می کنیم که با توجه به مشکلاتی که برای ورودی های اول هر دانشگاه وجود دارد، داشتن سعه صدر را می توان از عوامل اصلی اینگونه انتخاب ها دانست. بنابراین، اگر سوالی دارید نگران نباشید؛ می توانید  از مشاوران ما بپرسید. مشاوران ما در سامانه ایران تحصیل در هر ساعت از شبانه روز، به سوالات شما پاسخ می دهند. 

با سامانه انتخاب رشته کنکور سراسری ایران تحصیل، می توانید تمامی سوالات خود را به صورت آنلاین از مشاوران ما بپرسید و در نهایت با کمک بهترین مشاوران در ایران تحصیل، رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. برای ورود به سامانه، روی لینک رزرو آنلاین کلیک کنید.

بهترین مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

 

مزایای داشتن مشاوره تحصیلی آنلاین

تمامی افرادی که مشاوره تحصیلی آنلاین دارند، از مزایایی برخوردار هستند که این مزایا سبب شده اند تا افراد زیادی به سراغ انتخاب مشاوره آنلاین بروند. برخی از مهم ترین این مزایا، شامل موارد زیر می باشند: 

 صرفه جویی در زمان

استفاده از این مشاوره آنلاین می تواند از حضور فیزیکی در جلسات و اتلاف وقت در زمان های رفت و آمد، به ویژه در شهر های شلوغ و بزرگ تر بکاهد و هزینه های اضافی در این راستا را نیز کاهش دهد.

 

 کاهش هزینه ها

یکی دیگر از موارد مهمی که این نوع از مشاوره برای داوطلب به همراه دارد، کاهش هزینه ها به دلیل امکان شرکت تعداد بیش تری از دانش آموزان به صورت غیر حضوری، کاهش هزینه های جانبی و موارد دیگر می باشد که سبب می گردد هزینه های متحمل شده به داوطلب کاهش محسوسی داشته باشد.

 

گستردگی امکانات

مشاوره انتخاب رشته آنلاین این امکان را فراهم می آورد تا شرکت کنندگان از اقصی نقاط کشور با شرایطی کاملا برابر با دیگر افراد، از مشورت با بهترین و مجرب ترین مشاوران بهره مند شوند. در این نوع از مشاوره، هیچ داوطلبی به علت کمبود امکانات در محل زندگی خود، از رسیدن به اهداف اصلی که با شرکت در کنکور سراسری قصد رسیدن به آن ها را داشته است، باز نخواهد ماند.

 

حذف محدودیت ها

مشاوره انتخاب رشته آنلاین الو سلام مشاور، سبب می شود تا محدودیت های زمانی در برقراری تماس با مشاورها از بین رفته و در ساعت مناسب مقرر شده برای دانش آموز، ارتباط با کیفیت، از طرق مختلفی بر قرار گردد. داوطلب در مشاوره غیر حضوری، می تواند حتی پس از پایان جلسه خود با مشاور در ارتباط باقی بماند و در صورت وجود سوالات دیگر، ارتباط خود با وی را حفظ نموده و کمال استفاده جهت کسب نتیجه مطلوب را داشته باشد.

 

روش انتخاب رشته آنلاین

انتخاب رشته برای تمامی داوطلبان یکی از حساس ترین مراحل است. تفاوتی ندارد که شما چه رتبه ای را در کارنامه خود کسب نموده اید، این حساسیت برای تمامی این رتبه ها به قوت خود باقی خواه بود. روش انتخاب رشته توصیه شده توسط مشاوره کنکور آنلاین در وهله اول، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری است.

 

 

روش انتخاب رشته آنلاین

 

 

نوع گزینش در هر یک از رشته های دانشگاه ها متفاوت می باشد. چنانچه شما از مفاهیمی همچون سهمیه مناطق، قطبی بودن، پذیرش های کشوری، بومی بودن و شرایط خاص اطلاعی نداشته باشید، نمی توانید به انتخاب رشته اصولی دست بزنید. پذیرش در برخی از رشته ها و دانشگاه ها، صرفا بر اساس شرایط خاصی صورت می پذیرد که در صورت دارا بودن این شرایط پذیرفته خواهید شد.

 

بهترین انتخاب رشته کنکور آنلاین

برای داشتن بهترین انتخاب رشته آنلاین باید به نکاتی توجه نمایید. بهترین انتخاب رشته را می توان انتخاب رشته ای دانست که بر اساس شخصیت، استعداد، توانایی و همچنین رتبه کسب شده باشد. برای بسیاری از داوطلبانی که مایل به ثبت نام دانشگاه های فرهنگیان و یا دانشگاه های تربیت دبیر رجایی هستند در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین به آن ها کمک می شود علاوه بر انتخاب رشته، از سوالات مصاحبه نیز آگاه گردند.

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید.

 

 

برخی از داوطلبان مایلند خود به انتخاب رشته اقدام نمایند و تنها در رابطه با صحیح یا ناصحیح بودن انتخاب رشته به دنبال اطمینان دست می باشند. در این صورت پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به شما کمک خواهد نمود تا با بررسی دقیق رشته های انتخابی بپردازند. علاوه بر آن داوطلبان می توانند از مشاوره تلفنی کنکور نیز بهره مند گردند.

داوطلبان می توانند با استفاده از سامانه تخصصی انتخاب رشته آکادمی ایران تحصیل و با بهترین مشاورین آشنا شده و رشته مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. برای بهره مندی از خدمات انتخاب رشته در آکادمی ایران تحصیل روی لینک زیر کلیک کنید.

مزایای داشتن مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

 

معرفی رشته های دانشگاهی 

چنانچه در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت نموده باشید اما در رابطه با معرفی رشته های دانشگاه اطلاعاتی نداشته باشید، به هنگام پذیرش، دچار مشکلات فراوانی می شوید. به همین دلیل از جمله خدماتی که در پاسخ آنلاین به سوالات انتخاب رشته کنکور به داوطلبان داده می شود معرفی رشته های مختلف در هر یک از گروه های آزمایشی است. دانشگاه های مختلف شرایط پذیرش و همچنین امکانات متفاوتی دارند. به عنوان مثال، چنانچه فاصله دانشگاه و منزل شما زیاد باشد ، امکانات رفاهی همانند ارائه خوابگاه و تعهد دانشگاه در قبال آن یکی از ملزومات خواهد بود که از اهمیت بسیار زیادی برای این دسته از داوطلبان برخوردار است. برای استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین  کافی است با شماره های مشاورین و متخصصین ما تماس حاصل نمایید.

 

چگونه می توانم به چارت درسی هر یک از رشته ها دست یابم؟

جهت دستیابی به چارت درسی هر یک از رشته های تحصیلی کافی است با مشاوران و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید در تمامی رشته های تحصیلی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

آیا در مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین آموزش نحوه صحیح انتخاب رشته نیز داده می شود؟

بله. کلیه داوطلبانی که مایلند خود به تنهایی جهت انتخاب رشته اقدام نمایند ، اما در رابطه با اصول و شرایط دانشگاه های مختلف اطلاعی ندارند، می توانند با استفاده از کمک مشاورین و متخصصین ایران تحصیل کلیه اطلاعات را دریافت نمایند.

 

 

ویژگی های مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین

 

 

خلاصه مطلب

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین برای تمامی داوطلبین کنکور مناسب است و به نوعی به کمک این گزینه قادر خواهند بود تا بهترین انتخاب را داشته باشند. داوطلب در هنگام جلسه تمامی سوالات خود را از مشاور مربوطه می‌پرسد و مشاور هم برای اینکه فرد راه خود را به خوبی انتخاب کند با توجه به تجربه‌ای که دارد در  این زمینه به فرد کمک خواهد کرد. در بخش‌های بالا به بررسی ویژگی‌های مشاوره تحصیلی انتخاب رشته پرداختیم، اما بهتر است در اینجا مجددا اضافه شود که مشاوره آنلاین به تمامی داوطلبین در تمامی مراحل و مقاطع تحصیلی کمک می‌کند تا بهترین انتخاب خود را داشته باشند. به نوعی افراد در محل زندگی خود به بهترین مشاورین تحصیلی دسترسی حضوری ندارند اما به راحتی می‌توانند با شماره‌ گیری به فرد مذکور متصل شده و تمامی مشکلات وی برای انتخاب رشته آسان برطرف شود. در صورت هرگونه ابهام و یا سوال می‌توانید با استفاده از شماره‌های درج شده با همکاران ما در این زمینه صحبت کنید.

 

 

کاربران گرامی برای دانلود PDF مطالب این صفحه کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مزایای دریافت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین چیست؟ 

در صورت دریافت آنلاین مشاوره تحصیلی دیگر نیازی به نگرانی در مورد مسائلی همچون دوری مسافت، عدم دسترسی به مشاوره و کمبود وقت جهت مشاوره حضوری نیست.

برای دریافت سریع پاسخ سوالات خود در رابطه با کنکور بهترین گزینه چیست؟ 

بهترین گزینه دریافت پاسخ آنلاین به سوالات کنکور از طریق مشاوره آنلاین و غیرحضوری است.

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته آنلاین برای چه مقاطعی ارائه می شود؟ 

این نوع مشاوره تمامی پایه های تحصیلی از دبستان تا دانشگاه را شامل می شود.

نظرات

 1. koko
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام من فارغ التحصیل کارشناسی پرستاری هستم اگر ارشد یکی از رشته های امارزیستی . انفورماتیک پزشکی یا بیوتکنولوژی پزشکی قبول بشم میتونم بعدش ۲ سال طرح این رشته هارو برم بجای طرح پرستاری تا مدرکمو ازاد کنم ؟ اصلا نمیخوام طرحمو بالینی بیمارستان بگذرونم . ممنون

 2. ممد
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام من پایه دهم هستم و رشته ام تعمیرات لوازم صوتی تصویری کاردانش هستش و موقع انتخاب رشته هیچ اطلاعاتی در مورد این رشته نداشتم بعدش امدم تواین رشته دیدم به شدت سخته و مخم نمی کشه برق رو
  الان می خوام تغییر رشته بدم صحبتم کردم گفتن اوکیه
  می خوام یا کامپیوتر برم یامعماری نمی دونم کدومش اسون تره لطفا کمک کنید و بگید کدومش اسون تره

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط تحصیلی و علاقه و استعداد شما و بازار کار باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 3. امیتر
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام من پایه نهم هستم و انتخاب رشته دارم من بین ریاضی و تجربی موندم من به شغل های ریاضی علاقه دارم اما طبق تحقیقاتم من توانایی های شخصیتی اونارو ندارم مانند جدی مادی گر ،عملگرا …در واقع واقع‌گرا نیستم وبیشتر حس جستجوگر دارم لطفاً راهنمایی کنید که بدرد چه رشته ای میخورم

  یه نکته بگم درباره خودم ،((من به چیز هایی علاقه دارم که نمیدانم ))

  • مشاور محمدی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت بخیر .
   انتخاب رشته بسیار مهم و حساس است و پیشنهاد میکنم برای بررسی دقیق شرایط خود با ما تماس بگیرید.

 4. طعنه
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام خسته نباشید برای رشته تجربی معدل نهم باید چند باشه؟

  • مشاور صادقی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام بهتره بالای 17 باشه

 5. طهورا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

  سلام خسته نباشید برای رشته تجربی معدل نهم باید چند باشه؟

  • مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به اینکه رشته تجربی یک رشته پرمتقاضی هست اگر قصد ادامه تحصیل در رشته تجربی را دارید باید با یک برنامه ریزی اصولی ویک روش مطالعه درست پایه نهم را بخوانید وجهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. طهورا طعنه
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام خسته نباشید برای رشته تجربی معدل نهم باید چند باشه؟

  • مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز با توجه به اینکه رشته تجربی یک رشته پر متقاضی است اگر قصد ادامه تحصیل در رشته تجربی را دارید باید با یک برنامه ریزی اصولی ویک روش مطالعه درست پایه نهم را بخوانید وترجیحا معدل بالای 19/30 قابل قبول است .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون ودریافت برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. خودمم
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام
  ریاضی هفتم :13 و علوم هفتم :14 و معدل هفتم :18.24
  ریاضی هشتم :20 و علوم هشتم :17 و معدل هشتم 19.79
  اگه ریاضی و علوم نهم رو بالای 17 بشم میتونم تجربی اولویت الف بیارم؟ لطفا جواب بدید.

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام احتمالش هست برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 8. خودمم
  ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

  سلام
  ریاضی هفتم :13 و علوم هفتم :14 و معدل هفتم:18.24
  ریاضی هشتم :20 و علوم هشتم :17 و معدل هشتم 19.79
  اگه ریاضی و علوم نهم رو بالای 17 بشم میتونم تجربی اولویت الف بیارم؟ لطفا جواب بدید.

  • مشاور منصوری
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر بله برای رشته تجربی حداقل نمره 14 را در درس علوم باید بیاورید

 9. مینا
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام دوستان من رشته علوم تربیتی تو دانشگاه پیام نور قبول شدم میخواستم بدونم آیا آینده شغلی داره من این رشترو ادامه بدم!؟؟ لطفاً کمکم کنید ممنون

  • isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقتتون بخیر
   رشته شما به عنوتن مشاوره میتونید فعالیت میکنید
   استخدام اموزش و پرورش هم میتونید بشید

 10. مینا
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

  سلام ببخشید من رشته علوم تربیتی تو دانشگاه پیام نور قبول شدم به نظرتون آینده شغلی داره اگه از دوستان کسی هست که بهم کمک کنه لطفاً بگه که همین رشترو تو پیام نور بخونم یا نه خیلی ممنون میشم اگه بهم یه کمکی بکنید

  • maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از رشته علوم تربیتی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 11. ناشناس
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام وقتتون بخیر ببخشید برای کارشناسی نا پیوسته رشته آموزش ابتدائی بهتره یا حقوق کدوم از بازار کارو و …. بهتره لطفت جواب بدین

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر این دو رشته خیلی با هم متفاوت هستند بستگی به روحیه و علاقه شما دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 12. ناشناس
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من الان فوق دیپلمم برای کارشناسی نا پیوسته به نظرتون رشته حقوق بهتره یا آموزش ابتدائی بازار کار و مزایا از همه نظر کدوم بهتره؟

 13. m
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۳

  سلام میخواستم بدونم از نظز بازار کار و تحصیلات کدوم رشته بهتره مدیریت دولتی پیام نور یا زبان و ادبیات انگلیسی ازاد؟

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

   خیلی بستگی به مهارت ها و علایق افراد داره برای بررسی شرایط تون با ایران حصیل تماس بگیرید

 14. paria
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  من دانشگاه پیام نور بدون کنکور ثبت نام کردم ، میخاستم بدونم جوابش اومده؟ اخه سایت انتخاب رشتش باز شده

  • mohammadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت به خیر
   سایت سنجش مجددا برای جاماندگان از انتخاب رشته باز شده است.

   • paria
    ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

    یعنی منم که نمیدونم دانشگاه پذیرفته شدم یانه ثبت نام کنم؟

    • bahraii
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

    • haghipor
     ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

     سلام وقت بخیر
     خیر این ثبت نام برای کسانی است که انتخاب رشته خودرا انجام نداده اند
     شما باید منتظر اعلام نتایج باشید

 15. هستز
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام من امسال میرم پایه نهم و معدل کل هشتمم۱۹/۸۸ بوده برای فرهنگیان چه رشته ی رو برم بهتره؟(از فارسی خوشم نمیاد)درضمن تحصیل در مدارس تیزهوشان برای قبولی فرهنگیان تاثیری داره؟با رشته تجربی یا ریاضی میشه فرهنگیان قبول شد؟ممنون میشم جواب بدید

  • javadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام روزبخیر
   برای قبولی فرهنگیان ریاضی و انسانی بهتره
   با تجربی هم میشه قبول شد
   اگر تیزهوشان باشین در مصاحبه امتیاز مثبت محسوب میشه.

 16. Zahra
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام در تاریخ۱۵ تا ۱۷ شهریور امکان ویرایش انتخاب رشته وجود نداره ؟؟

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

   سلام اطلاعیه درباره تمدید نزاشتن

 17. الما
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام وقت بخیر
  ببخشید با رتبه نزدیک به ۱۱ هزار منطقه ۱ انسانی چند درصد احتمال داره رشته های دولتی حقوق و یا حسابداری رو قبول بشم ؟تمام شهر هارو جز ایرانشهر زدم

  • gholizadegan
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام روزتان بخیر لطفا رتبه های قبولی سال های گذشته را چک کنید

 18. Ami___
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری دارم ایا میشه تغییر رشته بدم علوم تربیتی بخونم ؟؟؟؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام بله میتوانید

 19. S
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام وقت بخیر
  نمره دادن به مشاور از چند تا چنده؟؟؟

 20. ملینا امیدی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۷

  من براي انتخاب رشته دانشگاه ازاد بدون ازمون و با سوابق تحصيلي اقدام كردم ولي با ديپلم رياضي فيزيك و خريد كارت ، رشته مديريت مالي برايم نشان داده نشد مشكل كجاست؟ايا بايد با انتخاب رشته انساني كارت بخرم؟

  • haghipor
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در گروه مدیریت باید کارت علوم انسانی را تهییه کنید

 21. محمد
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  سلام. وقت به خیر.
  آیا در صورت داشتن مدرک کارشناسی روزانه از دانشگاه دولتی، امکان شرکت در کنکور سراسری و سپس پذیرفته شدن در دانشگاه فرهنگیان ممکن است؟
  سن 22.

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   اگر مجاز برا فرهنگیان بشوید منعی ندارد

 22. Yasi
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام
  ببخشید من فرم هدایت تحصیلیم تجربی در اومده و نمره پایانی علوم تجربیم ۱۵ و ریاضیم ۱۰ شده و باید ریاضی شهریور امتحان بدم اگه نمره شهریور ریاضیم بالا بشه میتونم رشته تجربی بردارم

  • alizadeh
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام روزبخیر
   بله تاثیر داره
   ولی تنها عامل موثر در هدایت تحصیلی معدل و نمرات شما نیست.
   آزمون هدایت تحصیلی و نظرات دبیران شما هم لحاظ شده.

 23. M.k
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام وقت بخیر
  ایا میشه با دیپلم تجربی
  برای انتخاب رشته با سوابق تحصیلی کد رشته های انسانی و وارد کنم؟

  • mohammadi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت به خیر
   در انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی محدودیتی وجود ندارد.

 24. سارا
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام وقت بخیر
  ببخشید با رتبه ۷۰۰۰ میشه مکانیک شیراز بخونم ؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر جهت مشاوره تحصیلی انتخاب رشته با مشاورین ما تماس بگیرید.

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   برای اظلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 25. گندم
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

  سلام لطفاً به سوالم پاسخ بدین. من رتبه زیر گروه یکم شده ۴۵۱۷ با تراز ۸۳۰۰ و رتبه زیر گروه پنج شده ۵۷۰۰ با تراز ۷۹۰۰ و برای استان مرکزی هستم. اطلاع دارین که آیا میتونم دعوت به مصاحبه بشم و قبول بشم؟ من امکان تماس گرفتن رو ندارم میشه پاسخم رو بدین ؟

  • gholizadegan
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام روزتون بخیر اگر دعوت به مصاحبه بشوید در سایت برایتان ثبت میشود

 26. فرزانه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام وقتتون بخیر من رتبم 44 هزار شده، سهمیه هم ندارم منطقه یکم هستم، رشته تجربی، با این رتبه چی قبول میشم؟؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام روزبخیر
   رشته هایی مثل مدیریت ها و….. میتونید قبول بشین.
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 27. حسین
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

  1)در انتخاب رشته سهمیه 5 درصدی باید به کدام رتبه توجه کرد ؟ رتبه در سهمیه منطقه یا سهمیه 5 درصد؟
  2)شانس قبولی در کد رشته نیمسال دوم نسبت به نیمسال اول چقدر است؟
  3)اگر ترتیب انتخاب رشته اول تمام دندانپزشکی روزانه ،دوم تمام داروسازی روزانه ، سوم تمام پزشکی روزانه باشد ، شانس قبولی (دندانپزشکی و داروسازی) افزایش می یابد؟

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. ترانه
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام ببخشید من کلاس نهمم ۳ تا از درسام را افتادم میخاسم ببینم میشه من شهریور امتحان بدم و تو معدلم تاثیر بزاره ؟لطفا جواب بدید

  • sina nikdel
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۳

   دوست عزیز سلام لطفا برای مشاوره تحصیلی انتخاب رشته انلاین با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 29. محمد
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  سلام من به شغل معلمی علاقه دارم اما به درسای جغرافی هم علاقه دارم چه رشته ای بعد کنکور انتخاب کنم؟

  • alizadeh
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام و وقت بخیر رشته های علوم انسانی (جغرافیا و …) برای شما مناسب است ، برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات داخل سایت مطالعه شود

 30. سحر
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام ، میخواستم بدونم من که به موسیقی و عکاسی طبیعت علاقه دارم سال نهم چه رشته ای بخونم؟

  • سحر
   ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

   یا مثلا اگر هنرستان رشته عکاسی بخونم میتونم برای دانشگاه اهنگسازی بردارم؟که بتونم در هردو زمینه به صورت ازادکار کنم؟

   • fattahi
    ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

    سلام وقت بخیر
    بله میتوانید در رشته موسیقی هم تحصیل کنید اما پذیرش مام دانشگاه در رشته موسیقی علاوه بر کنکور هنر آزمون عملی هم دارد.

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام
   این 2رشته که انتخاب کردید دو رشته تحصیلی متفاوت است که نیازه شما وارد هنرستان شوید ورشته فنی حرفه ای یا کاردانش رو انتخاب کنید

 31. دریا
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام وقتتون به خیر
  من پایه نهم هستم من ریاضیم واقعا ضعیفه با اینکه کلاس تقویتی میرم و بیش از حد تلاش میکنم تا حد اینکه نمره مسترمر ترم دوم ۷ شدم از بیست نمره به نظرتون باید چجور ریاضی تمرین کنم که رشته تجربی بیارم؟!

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام سوال شما به برسی تخصصی نیاز داد در صورت تمابل با داخلی 111 مشاور و برنامه ریز تخصصی مجموعه تماس بگیرید

 32. Ali
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام
  شغل خلبانی کدام رشته است؟

 33. هلنا
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام میشه مدارس نمونه دولتی که رشته کامپیوتر دارنو معرفی کنید توی خوزستان
  دزفول شوش شوشتر

 34. نازنین
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم برای رشته تجربی معدل حداقل باید چند باشه؟چون من معدلم رو ۱۷و۴۳صدم شدم برای همون میخواستم بدونم میتونم وارد رشته تجربی بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر
   بستگی به منطقه داره ولی باید حداقل معدل و هم دروس تخصصی رشته مقصود بالای 18 باشه

 35. ناشناس
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام من کلاس نهم هستم
  معدل کلاس هفتم و هشتم بالای ۱۸ بوده ریاضی و علوم هم ۱۸ و ۱۹ بوده ولی ترم اول نهم معدلم ۵ شدم ریاضیم ۹ و علوم ۱۰ آیا اگر برای ترم دوم معدلم را به ۱۹ یا ۲۰ برسانم میتونم تجربی بزنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر
   نمرات نهایی نهم شما باید مشخص شود.

 36. Shabnam
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام رشته طراحی طلاو جواهرات توی همدان دانشگاه هست؟ توروخدا جواب بدید مهمه

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام . دانشگا های جامع علمی کاربردی

 37. الینا شاهارکی
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام ببخشید من کلاس نهم هستم هفتم معدلم 18.45 بوده وعلومم خوب بوده ریاضیم ۳۰ از ۴۰ ترم دومم رو در هشتم معدل کلم 15 .93 بوده ترم دوم علومم ۱۰ بوده ریاضیم ۱۴ از ۲۰ حالا میخوام ببینم باید معدلم چند بشه تا بتونم برم تجربی یا اصلا میتونم برم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر تجربی بالای 14 ریاضی بالای 12

 38. الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته و هدایت تحصیلی برای پایه دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه ساله دوره متوسطه اول است.در صورتی که حد نصاب نمره را بر اساس فرمول میانگین نمرات کسب کنید میتوانید وارد این رشته شوید.

 39. الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟ ۰

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته و هدایت تحصیلی برای پایه دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی سه ساله دوره متوسطه اول است.در صورتی که حد نصاب نمره را بر اساس فرمول میانگین نمرات کسب کنید میتوانید وارد این رشته شوید.

 40. الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

  من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟

 41. الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۶

  ببخشید من ی سوال پرسیدم ولی جواب دریافت نکردم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقت بخیر حجم پیام ها بالاست کمی صبر کنین حتما پاسخ میدیم ممنون

  • الینا شاهارکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟ ۰

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

    سلام وقت بخیر نمره علوم و ریاضی برای ورود به رشت تجربی مد نظر هستش که بااید سعی کنید بالا نگه دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • الینا شاهارکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

   من کلاس نهم هستم هفتم معدل کلم ۱۸.۴۵ بوده درسالانه خرداد علومم ۵۸ از ۶۰ و ریاضیم ۴۳ از ۶۰ هشتم معدل کلم ۱۵.۹۳ و سالانه خرداد علومم۳۴ از ۶۰ ریاضیم۴۲ از ۶۰ میخوام ببنم من باید معدلم چند باشه تا علوم تجربی قبول بشم یا اصلا تو این رشته قبول میشم یا نه؟؟؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

    سلام وقت بخیر
    برای بررسی شرایط انتخاب رشته شما باید نمرات نهایی نهم مشخص شود.

 42. الینا شاهارکی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۸

  سلام من کلاس نهم هستم معدل کل من در هفتم شده ۱۸.۴۵ علومم در نوبت دوم شدم ۳۸ از۴۰ وریاضی در نوبت دوم شدم ۳۰ از ۴۰ در هشتم معدل کلم شده ۱۵.۹۳ علومم در نوبت دوم ۱۰ و ریاضی ۱۴ باید معدل امسالم چند باشه تا تو رشته تجربی قبول شم یا اصلا قبول میشم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت به خیر
   هدایت تحصیلی و انتخاب رشته در پایه دهم بر اساس میانگین نمرات دروس تخصصی با فرمول خاصی تعیین می شود.در صورتی که حداقل نمره را کسب کنید میتوانید وارد آن رشته شوید.

 43. Shakiba
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بپرسم نمرات ترم اول نهم برای انتخاب رشته تاثیر دارن؟! مثلا اگه ترم اول میانگین بیاد ۱۶ یا ۱۵ ولی ترم دوم ۱۹ میشه رفت رشته تجربی؟!
  لطفا جواب مرسی

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام . معدل خردادماه تاثیر بیشتری دارد

 44. مجید
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۵

  سلام من علاقه به بازیگری دارم و امسال نهمم
  فقط خواستم بدونم برای بازیگری آیا باید به دبیرستان رفت یا هنرستان چون من توی اینترنت نوشته بود برای بازیگر شدن یا میتونیم بریم دبیرستان یا هنرستان
  برای این رشته کدومش برم بهتره؟ برم دبیرستان یا هنرستان؟ لطفاً بگید ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام .این رشته در دانشگاه علمی کاربردی موجود است و نیازی به رشته مرتبط در دوران مدرسه ندارد

 45. رویا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

  سلام من دانش اموز هشتمم کلاس هفتم به خاطر کلاس های مجازی علوم خیلی خراب شد یعنی ۱۱ ولی ریاضییم ۱۸ شد خاستم بگم اگه نمره های امسالم خوب باشه و سال نهم معدلم بالای ۱۸ بره میتونم برم تجربی ؟خاهش میکنم بگید

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

   سلام اره چون برای انتخاب رشته میانگین نمرات سه سال رو در نظر میگیرن که بالای 15 باشه میتونی رشته تجربی رو انتخاب کنی

 46. ستایش
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام . من کارشناسی علوم باغبانی دارم و میخوام برا ارشد یه رشته ی دیگه ای بخونم ک بازار کار داشته باشه چه رشته ای بخونم خوبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر باید معدل علاقه و شرایطتون بررسی بشه میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 47. ملینا امیدی
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۵

  میخواستم بدونم اگر به جز دانشگاه فرهنگیان در دانشگاه دیگری رشته دبیری رو بخونیم باز هم استخدام اموزش و پرورش میشویم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر باید ازمون استخدامی شرکت کنید

 48. عماد
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام خسته نباشید . حدود قیمت مشاوره تحصیلی ۱۲ام انسانی برای کنکور چقدر است؟ برای بزنامه ریزی درسی و‌‌‌.. .

  • کارشناس ارشد
   ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقت بخیر هزینه مشاوره روی خط تلفن لحاظ میشود

 49. صادق
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام
  بنده دانشجوی دکترای رشته علوم تربیتی هستم، امکان پذیر است که دوباره کنکور تجربی دهم و در رشته پزشکی هم درس بخوانم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر برای کنکور مجدد منعی نداره ولی درصورت قبولی باید انصراف بدیداز دانشگاه فعلی

  • وحید
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام تلفن ثابت نداریم چطور میتونم مشاوره بگیرم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

    سلام . تنها راه ارتباطی ما شماره تلفن ثابت است

 50. ثمین
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام وقتتون به خیر. اگر دانشجوی رشته کارشناسی مددکاری اجتماعی بدون کنکور ازاد باشیم میتونیم بعد از گذشت نیم سال یا یک سال به طور همزمان یک رشته مهندسی مثل کامپیوتر یا مهندسی پزشکی در دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنیم و بخونیم؟ و توی همون زمان رشته اول تمومش کنیم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵

   سلام با مشاوران ما تماس بگیرید تا بتونیم بظور کامل راهنماییتون کنیم.

 51. نگین
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام خواهش میکنم جوابمو بدید من امسال علوم آزمایشگاهی دامپزشکی قبول شدم نمره ی قبولی تو ی حسابداری هم دارم نمی دونم آینده ی شغلی کدوم بهتره وقت کم دارم اگه حسابداری بهتره بهم بگید تغییر رشته بدم بازم لطفا لطفا لطفا زود جوابمو بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلامم امکان مقایسه بازار کار هر رشته در باکس وجود ندارد.لطفا با مشاوران ما تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.

 52. یوسف
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام
  شهریه ثابت رشته بهداشت مواد غذایی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران(ازاد)چقدره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام شهریه ثابت حدود 1200000000میباشد

 53. مهدی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

  سلام. بین رشته چند رسانه ای خوارزمی و مهندسی برق علوم تحقیقات مردد هستم. بخصوص از نظر آینده شغلی. لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   سلام روز بخیر رشته مهندسی برق علوم تحقیقات بهتر هستش

 54. عسل
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام وقت بخیر به نظرتون چه رشته ای از تجربی انتخاب کنم که بعدا بتونم به کشور انگلستان برای تحصیل سفر کنم؟چه رشته ای شانس قبولی بیشتر رو داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام
   شرایطتون باید دقیقتر بررسی بشه.برای ارتباط با مشاوران با شماره 9099075307 تماس بگیرید

  • الهام
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام یه سوال داشتم ازتون من سال ۱۴۰۰ یعنی همین امسال کنکور دادمو دانشگاه دولتی مجاز نشدم به خاطر همین در انتخاب رشته فقط دانشگاه پیام نور بدون کنکور رو انتخاب کردم ولی موقع ثبت نام متوجه شدم میتونستم با سوابق تحصیلی برای دانشگاه های دولتی هم انتخاب رشته بکنم میخواستم ببینم من که موقع انتخاب رشته این کار رو انجام ندادم دیگه هیچ شانسی ندارم از سوابق تحصیلی برای تحصیل در دانشگاه دولتی استفاده بکنم؟؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

    سلام خیر فقط موقع انتخاب رشته میتونستید انتخاب کنید

 55. آرزو
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

  سلام من رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم رتبم خیلی بد شد .۶۹۰۰۰به نظرتون با این رتبه میتونم پرستاری آزاد بیارم .؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقتتون بخیر خیر شانستون بسیار پایین است

 56. ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

 57. ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

 58. ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

 59. ایدا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت به خیر شانس قبولی شما بستگی به ظرفیت پذیرش ها،شهر های انتخابی و الویت های شما دارد(باید تمامی موارد بررسی شود).با توجه به این رتبه احتمال قبولی در پردیس شهر های کوچک تر و کم طرفدار بیشتر است.

 60. شیما
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  با سلام ببخشید یه سوال من که واسه انتخاب رشته مرداد ۱۲ ام اینا بود انتخاب رشته کردم توشون انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی هم کرده بودم بعد الان تو سایت دیدم کساییکه انتخاب رشته بر اساس سوابق میخوان باید سریال بگیرن بعد تو سایت انتخاب رشته کنن .یعنی من اشتباه انتخاب رشته کردم؟؟چون بعضیا میگن آره زمانش الانه نه اونموقع ک تو ثبت کردی اون ماله با آزمونا بوده تورو خدا جوابمو بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت به خیر با توجه به اعلام سازمان سنجش در کنکور این دوره انتخاب رشته داوطلبان گروه های آموزشی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و پذیرش بر اساس آزمون در یک لیست و یک انتخاب رشته انجام می پذیرد.

 61. Zahra
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲

  باسلام وخسته نباشیدببخشیدمیخواستم بدونم که من درحال حاضردانشجوهستم ودانشگاه دولتیم آیامیتونم دوباره کنکوربدم
  وهدفم پرستاری دانشکاه آزاده چون دانشجوام مشکلی واسم پیش نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام وقت به خیر برای شرکت مجدد در کنکور سراسری،موظف به انصراف تا 25 اسفند ماه هستید و پس از انصراف از دانشگاه های دولتی تا یک دوره از انتخاب رشته دوره های روزانه محروم می شوید.

 62. ایدا
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۳

  سلام من با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ۵درصد ایثارگران ایا شانس قبولی در فیزیوتراپی پردیس و دارم شهرش فرقی نمیکنه

 63. آیلار
  ۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۱

  سلام با رتبه ۳۶۲۴سهمیه ۵درصدی ایثارگران ایا شانس قبولی فیزیوتراپی پردیس و دارم شهرش هم فرقی نمیکنه ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام بله میتونید در صورت انتخاب رشته دانشگاه های پردیس پذیرفته بگیرید

 64. علی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام ببخشید بارتبه 9000 میشه پرستاری استان لرستان قبول شد

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام برای آزادش شانس دارید ولی کم است

 65. الناز
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام خسته نباشید
  من امسال کنکور دادم و ترارم ۶۶۳۳ هست رتبم تو منطقه یک ۲۰ هزار شده
  میخواستم بدونم با این رتبه میتونم پرستاری ازاد شهر های دیگه قبول بشم ؟و اگه میتونم کدوم شهر ها احتمالش بیشتره ؟
  ممنون میشم کمکم کنید 🙏🙏

 66. غزل
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام خسته نباشید
  ببخشید با رتبه ۴۱۰۰۰ تجربی که مجازم نشدم برای انتخاب رشته آیا میتونم برای آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنم؟ اگر میتونم در صورتی که آزمون عملی رو خیلی خوب بدم شانس قبولیم چقدره به نظرتون؟
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقتتون بخیر.
   بله میتونید انتخاب کنید.

 67. هاجر
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام وقتتون بخیر.
  من رتبه کنکور انسانیم ۲۵۰۰۰ شده چه رشته هایی را میتونم قبول بشم؟؟
  ممنون از شما…

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ایا شما سهمیه ایثارگری داشته اید یا منطقه این رتبه را کسب کرده اید؟ کدامش هست و ضمن اینکه اگر منطقه هستید کدام منطقه ؟ موفق باشید

 68. Setsreh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام خسته نباشید

  من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید
  و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی!؟

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 69. Setareh
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی؟!

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام ستاره
   با این معدلت هم میتونی ریاضی هم میتونی تجربی بری
   از نظر ماهم جدا ازاینک کدومش علاقه داری ولی بهتر تجربی انتخاب رشته کنی که اینده شغلی خوبی دارد

 70. محدثه
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام .میخواستم بینم بعد از شرکت در کنکور سراسری میتوان در رشته کاردانی مامایی انتخاب رشته کرد؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام رشته های پیراپزشکی را از کنکور سراسری میشه ثبت نام کرد

 71. Atena
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام
  ببخشید میتونیم توی دانشگاه دوتا رشته رو با هم بخونیم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله میتوانید هم زمان تحصیل در 2 رشته را داشته باشید ولی دانشگاه اول فرقی نمیکند ولی دانشگاه دوم حتما پیام نور باشد موفق باشید

 72. Atena
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام
  من خیلی به بازیگری من روانشناسی علاقه دارم و بین این دوتا رشته موندم
  میتونم تا فوق دیپلم تئاتر و بازیگری بخونم از فوق دیپلم تا لیسانس روانشناسی بخونم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر دوست عزیز خیر نمیشه روانشناسی ناپیوسته بخونید این رشته به صورت پیوسته در مقطع لیسانس ارایه میشود و کاردانی به کارشناسی امکان پذیر نیست و ضمن اینکه رشته هایی که بهش اشاره کردید رو براسا بازار کار و روحیات فردی و تخصصی در اینده بهش نگاه کنید برای توضیحات و راهنمایی بیشتر مستوناید از طریق شماره های مزکز تماس بگیرید و از کارشناسان ما کمک بگیرید موفق باشید

   • Setsreh
    ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

    سلام خسته نباشید

    من امسال باید انتخاب رشته بکنم بعد نمیدونم چ رشته ای رو برم هم ب ریاضی هم تجربی علاقه دارم معدل کل سه سال هم شده 18.81 میشه در انتخاب رشته راهنماییم کنید
    و آیا میشه با این معدل رفت تجربی یا ریاضی!؟

    • moshaverarshad
     ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

     سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه.برای گرفتن مشاوره رشته و بازار کار باید با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 73. مهلا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام من دخترم میتونم دانشگاه دولتی اونم شهر تهران رشته کارگردانی بخونم‌یا فقط پسرا میتونن دولتی بخونن؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام از طریق کنکور اره میتونه

 74. مهرداد آذری
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

  سلام وقت بخیر.من قراره یک هفته بعد کنکور بدم یک نگرانی دارم در امتحانات نهایی دو امتحان عربی و حسابان رو بخاطر مشکلات شخصی نتونستم شرکت کنم آیا در انتخاب رشته دانشگاه تاثیری داره؟میتونم انتخاب رشته کنم؟خاهش میکنم راهنماییم کنید

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام میتونی انتخاب رشته کنی ولی تا پایان شهریور باید تموم کرده باشی

 75. علی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام وقت بخیر، با معدل17 نهایی رشته تجربی چقدر شانس پذیرش شیمی محض در دانشگاه های روزانه سراسری دارم؟( طبق دفترچه سال99 چندین دانشگاه روزانه یا شبانه در این رشته ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی دارند.)

 76. King
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  سلام.من عضو بهزیستی هستم میخواستم بدونم چجوری میشه از سهمیه معلولان استفاده کرد؟؟ یعنی همون گزینه من معلول هستم رو بزنم کافیه؟ یا باید از بهزیستی کد تایید رو بگیرم؟؟وایا اصلا مهلتی واسه ویرایش مونده؟؟ لطفا کمکم کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام
   شما برای ثبت نام چی میخواایین از کد بهزیستی استفاده کنید؟

 77. رحمتی
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام
  با وجود ضیف بودن چشم می توانم در رشته مخابرات هواپیما از طریق کنکور سراسری شرکت کنم؟

 78. Tara
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۹

  سلام خسته نباشید. من امسال باید انتخاب رشته کنم ولی نمی دونم آیا می تونم در رشته ی ریاضی فیزیک موفق بشم یا نه . نمرات علوم و ریاضی من در طی این سه سال ( هفتم و هشتم و نهم ) ۲۰ بوده و حتی ۱۹/۷۵ هم نداشتم . و به شدت به ریاضی علاقه دارم

  • moshaverarshad
   ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۲

   سلام تارا
   بله شما به راحتی میتونین در این رشته ای که علاقه دارین انتخاب رشته کنید

 79. sahar
  ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام میخام برای مامور (بازرس) بهداشت بخونم باید چیکار کنم رشتم صنایع غذاییه

 80. Maryam
  ۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و امسال میخام در کنکور ریاضی شرکت کنم ایا میتونم دانشگاه هنر رشته ی عکاسی و فیلم برداری برم با کنکور ریاضی؟و اینکه حدودا چه رتبه ی میخاد برای این رشته در کنکور سراسری

 81. س
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶

  سلام وقت شما بخیر. ببخشید برا قبولی حقوق آزاد تبریز با دیپلم تجربی، بهتره که از کنکور تجربی شرکت کرد یا انسانی؟

  • مشاور ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام کنکور انسانی باید شرکت نماید

 82. amin_KG
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام. لطفا جوابم رو بدید ممنون. من میخوام it بخونم نهم هستم. باید فنی حرفه ای خدمات بردارم یا فنی حرفه ای صنعت؟؟ یا اصلا باید چیز دیگه بردارم ممنون میشم راهنماییم کنید ممنون.

 83. رضا
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام میخوام بدونم با این نمره ها میشه رفت رشته ریاضی یا نه اینم نمرات علوم هفتم و هشتم ۱۸و ۱۴ و ریاضی هفتم و هشتم ۱۴ و ۱۰ میخواستم بدونم باید امسال تو نهم چند بگیرم تا بتونم برم رشته ریاضی

 84. معصومه
  ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳

  سلام،خسته نباشید،امیدوارم حالتون خوب باشه.
  می خواستم تفاوت های رشته علوم ومهندسی باغبانی بامهندسی فضای سبزروبدونم.امااطلاعات خوبی بدست نیاوردم،لطفاراهنماییم کنید.ممنون.

 85. محسن
  ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام و ممنون از سایت خوبتون برای کار در رشته هوا و فضا {ساخت ماهواره ها و فضاپیما ها} با در چه رشته تحصیلکنیم و حداقل نمره ها چقدر باشد

 86. فاطمه
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام من کلاس نهم هستم و امسال باید رشته انتخاب کنم اما نمیدونم کدوم بهترع کاش بشه راجب همه رشته ها توضیح بدید

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام فاطمه خانم در مورد تمام رشته ها در سایت ایران تحصیل توضیح داده شده در قسمت جستجو هر رشته ای که مد نظرتون هست رو سرچ کنید .

 87. سارا
  ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام من روزانه بهداشت مواد غذایی دانشگاه بوعلی سینا قبول شدم وبرای آزاد میکروبیولوژی همدان بنظرتون کدوم بهتره؟

  • مشاور ارشد
   ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر خانم سارا این دورشته با هم متفاوته اگه مدرک مد نظر باشه که دانشگاه سراسری بهتره

 88. مونا
  ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام من رشته ام تجربی هست. 1 سال روزانه دانشگاه دولتی اقتصاد خوندم و بعد تغییر رشته دادم به مامایی و بهخاطر تغییر رشته شهریه میدادم و الان هم فارغ التحصیل مامایی هستم..میخواستم بدونم میتونم دوباره کنکور شرکت کنم برای پزشکی دولتی روزانه و در اون صورت بعد قبولی باید شهریه بدم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵

   سلام وقت بخیر بله می تونید کنکور شرکت کنید برای مشاوره تخصیلی انتخاب رشته آنلاین به اطلاعات بیشتری نیازمندیم .

 89. علی اصغر
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام
  من رشته انسانی درس خواندم و در کنکور زیرگروه 1 تراز 6600 آوردم ورتبه کل 18000، دو سوال داشتم:
  1) حالا میخواهم بدانم اگر رشته های دانشگاه طالقانی قم را با اولویت بالا تری انتخاب کنم و نیاورم امتیاز آوردن رشته های دانشگاه قم را ازبین می‌برد یا نه؟
  2) من 90 رشته انتخاب کردم آیا کثرت تعداد رشته ها تاثیر منفی در پذیرش دارد یا خیر؟

  • مشاور ارشد
   ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام جناب علی اصغر
   در جواب سوال 1 اینک اولویتتون استان قم باش نیارین مسلما اون رشته هایی که برای شهرهای دیگه انتخاب کردین تو الویت قرار میگیرد
   در جواب سوال 2 تاثیر منفی ندارد

 90. مهسا
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸

  با سلام ببخشید من کد رشته محل رشته معماری در دانشگاه تبریز و تهران رو میخواستم

 91. رضا
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام با رتبه 35000 شیمی کاربردی در پیام نور تبریز قبول میشم یانه ؟؟ لطفا جواب بدید

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر درصد قبولی شما 60 درصد می باشد .

 92. فاطمه زهرا
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام
  من سال اخر لیسانی ادیان وعرفان هستم میخوام مجدد کنکور بدم و رشته مهندسی بخونم
  رشته دبیرستانم تجربی بوده
  برای رشته مهندسی نفت دانشگاه سمنان حداق باید چه رتبه ای داشته باشم
  برای کنکور1400با کتاب های نظام قدیم میشه کنکور داد یا باید کتاب های نظام جدید رو تهیه کنم؟؟

  • dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۸

   برای کنکور بهتر که شما از کتاب های نظام قدیم استفاده کنید با توجه به وضعیتی که دارین

 93. نیما
  ۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۲۰

  با سلام و خسته نباشید.لطفا جوابمو بدین با تراز ۶۶۱۰زیر گروه یک و ۶۵۵۰در زیر گروه دوبهداشت عمومی ازادعادی(نه خودگردان)قبول میشم؟؟؟؟

  • hosseini
   ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۷

   شانس قبولی شما در دانشگاه پردیس بله دارین

 94. architect
  ۱۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام من رشتم معماری میتونید و برای کنکور و انتخاب دانشگاه مشاوره میخوام میتونید کمکم کنید؟

  • moshaver
   ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام بله شما جهت راهنمایی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید و بهترین انتخاب رشته رو براتون انجام بدن که درصد قبولیتون تا 80 درصد بالاتر بره

مطالب مرتبط

تماس با مشاور