ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعلام نتایج کنکور

اعلام نتایج کنکور 1401 + مشاهده مستقیم نتایج

اعلام نتایج کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای اطلاع از اعلام نتایج کنکور 1401 باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. سازمان سنجش پس از بررسی فرم انتخاب رشته کنکور سراسری، وضعیت قبولی یا عدم قبولی متقاضیان این مرحله از آزمون سراسری را تحت عنوان نتایج نهایی کنکور سراسری معمولا یک ماه بعد از برگزاری آزمون از طریق سایت خود به نشانی sanjesh.org اعلام می کند. بعد از اتمام مهلت انتخاب رشته کنکور، داوطلبان باید منتظر مرحله اعلام جواب کنکور باشند. سازمان سنجش پس از بررسی فرم مذکور و کارنامه اولیه کنکور سراسری داوطلبان، وضعیت قبولی یا عدم قبولی آن ها را مشخص می کند و در سایت sanjesh.org منتشر می نماید.

داوطلبانی که در انتخاب رشته دانشگاه های سراسری اعم از روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پیام نور، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان و 4 رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد شرکت کردند، می توانند از طریق سایت مذکور برای مشاهده نتایج اقدام نمایند. این گروه از داوطلبان با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مانند (شماره پرونده، داوطلبی و …) می توانند نتایج نهایی کنکور 1401 را مشاهده کنند و در صورتی که جزو پذیرفته شدگان این مرحله باشند، می بایست به دانشگاه محل قبولی مراجعه کرده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. برای اطلاع از تاریخ اعلام نتایج کنکور تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

زمان اعلام نتایج کنکور 

نتایج کنکور سراسری را می توان به سه قسمت تقسیم نمود. یکی از زمان های اعلام نتایج کنکور را می توان نتایج اولیه کنکور سراسری دانست. در این کارنامه داوطلبان می توانند رتبه و تراز کسب شده را ملاحظه نمایند. همچنین از وضعیت مجاز و غیر مجاز شدن خود نیز آگاه شوند. در واقع در همین کارنامه است که داوطلبان می توانند از تمامی درصدهای خود در هر درس اطلاع یابند که به طور میانگین یک ماه و چند روز پس از برگزاری آزمون منتشر می شود.

نوع دوم اعلام نتایج کنکور را می توان در رابطه با نتایج نهایی کنکور دانست. نتایج نهایی کنکور همان نتایج انتخاب رشته هر یک از داوطلبان می باشد که البته این کارنامه برای داوطلبانی که در رشته های با آزمون و بدون آزمون شرکت نموده باشند، یکسان خواهد بود و هر یک از پذیرفته شدگان می توانند در اقدام بعدی نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل پذیرش اقدام نمایند.

چگونگی مشاهده نتایج کنکور

برای آشنایی با نحوه ثبت نام کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

ذکر این نکته ضروری است که نتایج نهایی داوطلبان دانشگاه های آزاد و دانشگاه های روزانه به صورت جداگانه و در زمان های متفاوتی اعلام می گردد. بنابراین زمان اعلام نتایج کنکور برای انتخاب رشته هر دو گروه متقاضی شهریور ماه می باشد. اما این زمان برای دانشگاه آزاد اندکی دیرتر از دانشگاه های روزانه خواهد بود. به طور میانگین sanjesh.org در نیمه دوم شهریور ماه نتایج را اعلام می نماید.

نوع سوم مشاهده جواب کنکور سراسری برای آن دسته از داوطلبانی است که در مهر ماه منتظر تغییر رشته و مشاهده رشته هایی که احتمال قبولی آن را داشته اند می باشند. در واقع کارنامه سبز کنکور سراسری می تواند نوع دیگر این مورد باشد. با استفاده از کارنامه مذکور می توانید نسبت به تغییر رشته و دانشگاه محل پذیرش خود بدون نیاز به انصراف از دانشگاه اقدام نمایید. این کارنامه حدودا در نیمه دوم مهر ماه منتشر می گردد.

 

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری

 

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور

داوطلبان برای اعلام نتایج کنکور سراسری دو روش پیش رو دارند. در هر یک از این روش‌ها، متقاضیان لازم است اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات کارنامه خود را وارد نمایند. بنابراین چنانچه به این اطلاعات دسترسی ندارید، حتماً باید با کارشناسان مربوطه صحبت نموده تا راه‌های پیشنهادی را به شما ارائه نمایند و از این طریق بتوانید نتایج نهایی کنکور سراسری را دریافت نمایید.

 

دیدن نتایج کنکور

 

بر روی لینک فعال “کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1401” کلیک کنید.

 

مشاهده جواب کنکور

 

در صفحه ای که پیش روی شما قرار دارد، می توانید یکی از 3 روش موجود را انتخاب نموده و به کارنامه خود دست پیدا کنید.

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور

 

روش اول: با استفاده از شماره پرونده و شماره شناسنامه است. شماره پرونده همان کدی است که پس از اتمام ثبت نام این شماره در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر به کارت ورود به جلسه خود دسترسی داشته باشید، می‌توانید این شماره را در بالای کارت خود ملاحظه نمایید. پس از وارد نمودن شماره پرونده خود، می‌توانید نتایج را دریافت نمایید.

 

روش دوم: در ابن روش مشاهده نتایج نهایی کنکور بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه است. شماره داوطلبی هر فرد، همان شماره‌ای است که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه در اختیار او قرار داده می‌شود. همچنین این شماره، بر روی دسته صندلی داوطلب به هنگام آزمون نصب شده است که باید پس از اتمام آزمون این کد را به همراه داشته باشد.

 

روش سوم: همچنین می توان با ثبت “شماره پرونده”، کد رهگیری و شماره شناسنامه کارنامه را دریافت نمود.

اعلام نتایج کنکور

 

اطلاعیه

مطابق با اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام نتایج کنکور 1401 به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نحوه دریافت کارنامه کنکور 

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور دانشگاه های آزاد و سراسری به صورت همزمان و ادغام شده صورت می پذیرد، لذا در مرحله اعلام نتایج کنکور نیز این کارنامه به صورت همزمان و برای هر دو دانشگاه در قالب یک کارنامه قابل دریافت و مشاهده می باشد. در واقع برای داوطلبان دانشگاه های آزاد نیز با توجه به کدی که در انتهای کارنامه خود مشاهده می نمایند، می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

نحوه دریافت کارنامه کنکور 

 

پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر امکان مشاهده نتایج کنکور سراسری می توانید به سامانه این سازمان مراجعه نمایید و کارنامه کنکور سراسری را دریافت نمایند. اطلاعات مورد نیاز برای مشاهده نتایج شامل اطلاعات داوطلبی و همچنین اطلاعات ثبت نام می باشد. روش های مختلفی برای دریافت کارنامه وجود دارد که هر یک از متقاضیان به صلاح دید خود می توانند آن را انتخاب نمایند. اگر نتوانستید این فرایند را تا انتها به درستی انجام دهید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

 

برای اطلاع از نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور ارشد بر روی لینک کلیک کنید.

 

نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 

برای انتخاب رشته ابتدا شما دو انتخاب خواهید داشت:

 • رشته های با آزمون 
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

رشته های با آزمون همان رشته هایی هستند که روزانه و یا نوبت دوم شبانه می باشند و بر اساس رتبه کسب شده و همچنین تراز شما نتایج نهایی را اعلام خواهند نمود که شما می توانید و یا اینکه نمی توانید در این رشته ها شرکت نمایید. چنانچه مایل به انتخاب رشته های بدون کنکور می باشید و در کنکور سراسری شرکت ننموده اید، می توانید در همان زمان اعلام نتایج کنکور نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته کنکور اقدام نمایید. کافی است هزینه را به صورت اینترنتی پرداخت نمایید تا پس از آن بتوانید نسبت به انتخاب رشته کنکور اقدام کنید. همچنین برای انتخاب رشته های با آزمون توجه به نوع گزینش آن بسیار ضروری می باشد.

نوع اولویت بندی و همچنین نحوه وارد نمودن کد رشته محل های انتخابی در پذیرش شما نقش بسیار پررنگ و بسزایی خواهد داشت. به همین دلیل توصیه ما به کلیه داوطلبان قبل از انتخاب رشته، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای اطلاع از تمامی مصوبات و همچنین شرایط انتخاب رشته می باشد. استفاده از راهنمایی های مشاورین نیز در این زمینه یاری بخش شما خواهد بود.

 

زمان اعلام نتایج کنکور

نحوه مشاهده جواب کنکور سراسری 

جهت مشاهده نتایج کنکور سراسری همانطور که ذکر شد در مرحله اولیه برای دانشگاه های آزاد و سراسری می توانید با مراجعه به پایگاه سنجش و آموزش کشور و کلیک بر روی دریافت نتایج در بخش کنکور سراسری، وارد صفحه مشاهده کارنامه خود شوید.

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز می توانید با مراجعه به پایگاه سنجش و آموزش دانشگاه آزاد نتایج خود را ملاحظه نماید. داوطلبان عزیزی که در انتخاب رشته خود کد رشته محل های نیمه متمرکز را انتخاب نموده اند نیز در مهر ماه می توانند از وضعیت پذیرش و یا عدم پذیرش خود اطلاع یابند.

همچنین داوطلبان پس از مشاهده این نتایج، در آزمون عملی که در زمان مقرر برگزار می شود، شرکت نموده و در صورت موفقیت در این آزمون در بهمن ماه می توانند نسبت به مشاهده نتایج کنکور سراسری  اقدام نمایند. متقاضیانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاهده نتایج کنکور سراسری  می باشند می توانند با برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل از تمامی اطلاعات لازم بهره مند شوند. همچنین جهت اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج کنکور 1401 برای رشته های مختلف نیز، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

تاریخ اعلام نتایج کنکور

برای دیدن اعلام نتایج آزمون دکتری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه اعتراض به نتایج کنکور

در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری افراد زیادی از نتیجه کنکور خود رضایت چندانی ندارند و به نظرشان اشتباهی صورت گرفته است. اینجا است که این سؤال برایشان بوجود می آید که آیا می توان به نتیجه نهای اعتراضی کرد یا این که راهی برای اعتراض نیست؟

در جواب باید گفت که بله در صورت نیاز می توانید برای ثبت اعتراض به نتیجه نهایی کنکور سراسری اقدام فرمایید. اما موردی که در اینجا باید مطرح کرد این است که قبل از هر اقدامی برای اعتراض به نتیجه باید از نحوه اعتراض به نتایج اطلاعاتی را بدست آورید و بدانید که چه مراحلی را باید برای ثبت اعتراض انجام دهید که مشاوران ما در این مورد راهنمای شما هستند جهت ثبت هر گونه اعتراض به نتایج می توانید از سراسر کشور با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

در مورد کارنامه سبز کنکور سراسری چه می دانید؟ 

آیا تا به حال چیزی در رابطه با کارنامه سبز کنکور به گوشتان خورده است؟ آیا می دانید کارنامه سبز چیست؟ باید بگوییم که کارنامه سبز کارنامه ای است که پس از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. در واقع، هدف از انتشار این کارنامه این است که داوطلب از امکان پذیرش خود در سایر رشته ها و دانشگاه های کشور اطلاع پیدا کند.

 

راهنمای پذیرفته شدگان کنکور

معمولاً سازمان سنجش همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 اطلاعیه ای منتشر می کند و در آن مواردی از جمله مدارک مورد نیاز، زمان و نحوه ثبت نام حضوری رو برای داوطلبانی که در یکی از رشته محل های انتخاب آن ها در نتایج نهایی این کنکور قبول شده اند، اعلام می کند تا بر اساس همان زمان بندی به دانشگاه محل قبولی شان مراجعه کنند.

البته بعضی از دانشگاه ها جزئیات نحوه ثبت نام را در سامانه خود به صورت اطلاعیه برای پذیرفته شدگان اعلام می کنند و گاهی نیاز است که قبل از مراجعه به دانشگاه، از طریق سایت، ثبت نام اینترنتی صورت گیرد. البته داوطلبان برای انجام این کار، حتما باید تأییدیه تحصیلی هم دریافت نمایند.

 

راهنمای پذیرفته شدگان کنکور 

برای آشنایی با نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

مشاوره اعلام نتایج کنکور

بعد از اعلام نتایج کنکور با چند گروه از داوطلبان مواجه می شویم: دسته اول داوطلبانی هستند که در یکی از رشته محل های انتخاب خود قبول شده و از این قبولی راضی هستند و تصمیم به ادامه تحصیل در این رشته دارند. این دسته از افراد باید وارد سایت دانشگاه محل قبولی خود شده و پیگیر اطلاعیه های مربوط به زمان و نحوه ثبت نام باشند. دسته دوم اشخاصی هستند که متوجه وجود اشتباهی در کارنامه اولیه خود اعم از اعمال نشدن سهمیه کنکور، اشتباه در محاسبه درصد و … شده اند و یا در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری از نتیجه خود راضی نبودند، می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سنجش اقدام به ثبت درخواست اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری کنند. البته این ثبت درخواست در سنجش، باید در زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش صورت گیرد.

آن گروه از پذیرفته شدگان دوره روزانه که تمایلی به ثبت نام در رشته محل قبولی خود را ندارند، مشمول شرایط محرومیت از انتخاب رشته دوره های روزانه کنکور سال بعد خواهند شد. در نهایت دسته سوم افرادی هستند که مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری شده اند، اما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401، قبولی را کسب نکرده اند یا از قبولی خود راضی نیستند.

این دسته از افراد در صورت تمایل می توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کرده و شانس خود را در این مرحله از پذیرش نیز امتحان نمایند. چنانچه بعد از مطالعه مطالب ذکر شده در این مقاله، هر گونه سوال و یا ابهامی در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 داشته باشید، می توانند از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل با مشاوران مجرب این مرکز مشاوره در ارتباط بوده و از تجربیات این کارشناسان در زمینه مورد نظر خود بهره مند شوید.

 

جدیدترین اخبار اعلام نتایج کنکور 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 1401 مشخص شد

معاون آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور، حسن مروتی گفت: جواب کنکور ارشد 1401 دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، طی هفته آینده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود. امکان انتخاب رشته برای داوطلبان مجاز، از اوایل تیر ماه فراهم خواهد شد و نتایج نهایی آزمون نیز، در نیمه اول شهریورماه اعلام می‌شود.

 

حذف جواب کنکور ارشد پس از انتشار

ایسنا نوشت: دقایقی قبل نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1401 در سایت سازمان سنجش بارگذاری شد و برخی مخاطبان نیز موفق به مشاهده نتیجه شدند. به فاصله چند دقیقه، لینک مربوطه حذف و اعلام شد که اعلام نتایج به زمان دیگری موکول شده است. پیش از این اعلام شده بود که نتایج بین 28 تا 30 خرداد منتشر خواهد شد.

نحوه مشاهده جواب کنکور سراسری 

اطلاعیه

در پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد 1401، 80 درصد آزمون کتبی و 20 درصد نیز معدل دوره کارشناسی تاثیر دارد.

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای مشاهده جواب کنکور خود باید در زمانی که سازمان سنجش مقرر کرده است،  به سایت سنجش و آموزش کشور مراجعه کنید، در غیر این صورت، نمی توانید برای مشاهده جواب کنکور خود اقدام نمایید.

اگر پس از مشاهده جواب کنکور به نتایج اعلام شده اعتراضی دارید، می توانید با همکاران ما ارتباط برقرار کنید و با کمک آن ها اعتراض خود را ثبت نمایید. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما در ایران تحصیل می توانید برای ما کامنت گذاشته و یا با شماره های ما تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به انواع سوالات شما اعم از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و … هستند. 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

 

 

4.4/5 - (15 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1401 چه زمانی است؟

نتایج نهایی کنکور سراسری معمولاًَ در اواخر شهریور و یا اوایل مهر ماه خدمت داوطلبان اعلام می شود.

به منظور مشاهده نتایج کنکور چه مدارکی را لازم داریم؟

جهت دستیابی به نتایج کنکور از سامانه سنجش شماره پرونده ، شماره داوطلبی و کد ملی را نیاز دارید.

آیا امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری برای داوطلبان وجود دارد؟

بله. داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سایت سنجش برای ثبت اعتراض به نتیجه کنکور اقدام کنند.

 

نظرات

 1. مهندس حاج حمید
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  من حمیدایمانزاده.کارشناسی ارشدمدیریت

 2. حمید
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

  درود
  نتایج پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی دوره کاردانی به کارشناسی کی اعلام میشه

  • mansuri
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر احتمالا هفته اول مهر ماه

 3. اصغری
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام
  چرا با رتبه 1001 در مترجمی زبان انگلیسی درتبریز ویا جاهای دیگر قبول نشدم
  ساکن ارومیه هستم.
  واینکه فقط نوشته مردود نه کد رشته ونه چیزی

  • haghipor
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   برا ثبت اعتراض در سامانه سنجش با ایران تحصیل تماس بگیرید

 4. فاطمه
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۶

  سلام نتایج نهایی کنکور سراسری کی اعلام میشه بخدا ما مسخره نیستیم که هر روز نگاه موبایل کنیم

  • isaei
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوشنبه یا سه شنبه

   • Amir
    ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

    چرا اینقدر بی نظمی؟؟! شما هم بگین تاریخ دقیق خبر نداریم
    ما سر کاریم فعلا

    • karimi
     ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

     سلام احتمال زیادتاامشب میادبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 5. هوشنگ عباسی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقت بخیر؛ من سوالم در مورد زمان اعلام نتیج کنکور هست، میخواستم بدونم کی میشه نتایج رو مشاهده کرد؟

  • aria
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام، مشاهده اعلام نتایج کنکور به صورت متغیر هر ساله از سه هفته تا پنجه هفته بعد از آزمون امکان پذیر خواهد بود.

  • karimi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. Hasti
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۷

  سلام وقت بخیر نتایج کنکور پس از عصرفردایکشنبه اعلام میشه

  • isaei
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام روز بخیر
   نتایج هفته دوم مرداد اعلام خواهد شد.

 7. Hasti
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام پس ازعصریک شنبه آیااعلام میشه نتایج کنکور

  • isaei
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام روز بخیر
   نتایج هفته دوم مرداد اعلام خواهد شد.

 8. مهدی
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  سلام خسته نباشید نتایج کنکور کی اعلام میشه؟

  • mansuri
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر مشخص نیست سایت سازمان سنجش را چک بفرمایید تا در صورت اعلام نتایج مطلع شوید

 9. Hasti
  ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام نتایج کنکورچندشنبه همین هفته اعلام میشه.؟

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   متعاقبا اعلام خواهد شد.

 10. افشار
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام در مقاله نتایج کنکور 1401 گفته نتایج اولیه تا 10 مرداد اعلام میشه.

 11. فرشته
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام من الان میخوام نتایج ۱۴۰۰ خودم رو بدونم چون کارنامه ۱۴۰۰ پاک شده الان هرچی شماره پرونده و شناسنامه و تاریخ تولد و کد امنیتی میزنم نمیاره من الان پشت کنکورم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام . از طریق سیستم پاسخگویی به پشتیبانی سازمان سنجش پیام دهید و درخواست رویت کارنامه 1400 کنید

 12. غلامعلی پورچنگیز
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  نتایج کنکور99

مطالب مرتبط

تماس با مشاور