ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نتایج کنکور سراسری 1402 + راهنما و تحلیل جواب – sanjesh.org

اعلام نتایج کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نتایج کنکور 1402 اعلام شد داوطلبان گرامی می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود اطلاعات هویتی و کد داوطلبی نتایج اولیه کنکور سراسری 1402 را مشاهده کرده و سپس فرم انتخاب رشته را تکمیل نمایند، بعد از اتمام مهلت انتخاب رشته کنکور، داوطلبان باید طی یکماه آینده منتظر مرحله اعلام جواب نهایی کنکور 1402 باشند. 

پس از فعال سازی لینک مشاهده کارنامه آزمون سراسری در نیمه دوم مرداد ماه 1402 داوطلبان گرامی می توانند با وارد کردن اطلاعات هویتی و داوطلبی خود مانند (شماره پرونده، داوطلبی و …) نتایج را مشاهده نمایند، داوطلبان گرامی می توانند جهت مشاهده نتیجه، بررسی وضعیت قبولی و مشاوره انتخاب رشته از سراسر کشور از طریق شماره تماس 9099075307 (تماس از طریق تلفن ثابت) با مشاوران کنکور آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشند.

اطلاعیه مهم: داوطلبانی که در دو نوبت کنکور سراسری 1402 شرکت کرده اند، نوبتی که در آن نتیجه بهتری کسب کرده اند موثر است و داوطلبانی که گروه آزمایشی دو نوبتشان با هم مغایرت دارد (برای مثال در دی ماه در کنکور انسانی و در تیر ماه در کنکور ریاضی شرکت کرده اند) تا 21 مرداد 1402 مهلت دارند از بین این دو رشته یکی را انتخاب کنند.

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری تیر ماه 1402

آزمون سراسری سال 1402 اولین کنکور تاریخ ایران است که در دو نوبت یعنی دی ماه 1401 و تیر ماه 1402 برگزار شد. همچنین اولین آزمون سراسری است که در آن سوابق تحصیلی دانش آموزان گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی تاثیر 40 درصدی قطعی روی نتایج کنکور ایشان دارد. این میزان تاثیر در گروه های زبان و هنر 26 درصد میباشد.

نتایج کنکور سراسری را می‌توان به دو دسته زمان اعلام نتایج اولیه کنکور و زمان اعلام جواب نهایی کنکور دسته بندی می شود.

در زمان نتایج اولیه کنکور سراسری، داوطلبان می‌توانند در کارنامه خود رتبه، تراز کسب شده و نمره کل سوابق تحصیلی دریافت شده از آموزش و پرورش را ملاحظه نمایند. همچنین از وضعیت مجاز و غیر مجاز شدن خود نیز آگاه شوند. در واقع در همین کارنامه است که داوطلبان می‌توانند از تمامی درصدهای خود در هر درس اطلاع یابند که به طور میانگین یک ماه و چند روز پس از برگزاری آزمون منتشر می شود.

کارنامه نهایی داوطلبان هر دو نوبت کنکور سراسری طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش هفته آینده یعنی 28 مرداد ماه 1402 در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت که حاوی نمره کل نهایی، سهمیه نهایی، استان بومی، رتبه داوطلب در سهمیه ها و رتبه کشوری و مجاز و غیرمجاز بودن شخص به انتخاب رشته در دوره‌های تحصیلی است.

 اعلام نتایج اولیه کنکور 1402 
دی ماه  سه شنبه 9 اسفند 1401
تیر ماه  شنبه 21 مرداد 1402

با اعلام نتایج نهایی کنکور که همان نتایج انتخاب رشته هر یک از داوطلبان می‌باشد، (این کارنامه برای داوطلبانی که در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون شرکت نموده‌اند، یکسان خواهد بود) هریک از پذیرفته شدگان می‌توانند در اقدام بعدی نسبت به ثبت نام در دانشگاه محل پذیرش اقدام نمایند.

سوال داری؟

ذکر این نکته ضروری است که نتایج نهایی داوطلبان دانشگاه‌های آزاد و دانشگاه‌های روزانه به صورت جداگانه و در زمان های متفاوتی اعلام می‌گردد. بنابراین زمان اعلام نتایج کنکور برای انتخاب رشته هر دو گروه متقاضی شهریور ماه می‌باشد. اما این زمان برای دانشگاه آزاد اندکی دیرتر از دانشگاه‌های روزانه خواهد بود. به طور میانگین سایت سنجش زمان انتشار نتایج کنکور (sanjesh.org) را در نیمه دوم شهریور ماه منتشر می‌کند.

برای مشاهده اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید.

فرآیند اعلام نتایج نهایی کنکور تیر چگونه خواهد بود؟

پس از اینکه نتایج اویه آزمون سراسری منتشر می‌شود، افرادی که نمره حد نصاب را کسب کرده‌اند، وارد مرحله انتخاب رشته خواهند شد و پس از آن باید منتظر نتایج نهایی کنکور سراسری باشند. تارینخ اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 1402 شهریور ماه می‌باشد. داوطلبان می‌توانند از طریق سایت سنجش به آدرس sanjesh.org برای دریافت نتایج خود اقدام کنند. 

از آنجا که آزمون سراسری در دو نوبت دی و تیر ماه برگزار می‌شود، تاریخ اعلاوم نتایج اولیه نوبت دی با زمان اعلام نتایج اولیه آزمون تیر ماه تفاوت دارد. نتایج نهایی هر دو نوبت، در شهریور ماه اعلام خواهد شد. 

برای اعتراض به نتایج کنکور سراسری روی لینک بزنید.

مشاهده نتایج کنکور سراسری تیر ماه 1402

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور

داوطلبان برای مشاهده جواب کنکور سراسری دو روش پیش رو دارند. در هر یک از این روش‌ ها، متقاضیان لازم است اطلاعات هویتی و همچنین اطلاعات کارنامه خود را وارد نمایند. بنابراین چنانچه به این اطلاعات دسترسی ندارید، حتماً باید با کارشناسان مربوطه صحبت نموده تا راه‌ های پیشنهادی را به شما ارائه نمایند و از این طریق بتوانید نتایج نهایی کنکور سراسری را دریافت نمایید. با داشتن این اطلاعات ابتدا وارد سایت سنجش اعلام نتایج کنکور به نشانی sanjesh.org شوید.

دیدن نتایج کنکور

بر روی لینک فعال “کارنامه اعلام نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1402” کلیک کنید.

دیدن نتایج کنکور

سپس مجدد گزینه “کارنامه اعلام نتایج نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 (لطفا کلیک کنید)” را کلیک نمایید.

کارنامه اعلام نتایج

در صفحه ای که پیش روی شما قرار دارد، می‌توانید یکی از 3 روش موجود را انتخاب نموده و به کارنامه خود دست پیدا کنید.

مشاهده نتایج سراسری

روش اول: با استفاده از شماره پرونده و شماره شناسنامه است. شماره پرونده همان کدی است که پس از اتمام ثبت نام این شماره در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر به کارت ورود به جلسه خود دسترسی داشته باشید، می‌توانید این شماره را در بالای کارت خود ملاحظه نمایید. پس از وارد نمودن شماره پرونده خود، می‌توانید جواب کنکور را دریافت نمایید.

روش دوم: در این روش مشاهده نتایج نهایی کنکور بر اساس شماره داوطلبی و شماره شناسنامه است. شماره داوطلبی هر فرد، همان شماره‌ای است که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه در اختیار او قرار داده می‌شود. همچنین این شماره، بر روی دسته صندلی داوطلب به هنگام آزمون نصب شده است که باید پس از اتمام آزمون این کد را به همراه داشته باشد.

روش سوم: همچنین می‌توان با ثبت “شماره پرونده”، کد رهگیری و شماره شناسنامه کارنامه را دریافت نمود.

توجه بفرمایید که نحوه مشاهده نتایج اولیه نیز برای هر دو نوبت دی ماه و تیر ماه یکسان است و به یک روش مشابه می‌توانید در زمان انتشار جواب کنکور، نتایج خود را مشاهده نمایید.

خرجش یک زنگه؟

اطلاعیه

مطابق با اطلاعیه سایت سنجش اعلام نتایج کنکور 1402 به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

نحوه دریافت کارنامه کنکور سراسری تیر ماه 1402

با توجه به اینکه ثبت نام کنکور دانشگاه های آزاد و سراسری به صورت همزمان و ادغام شده صورت می پذیرد، لذا در مرحله انتشار جواب کنکور نیز این کارنامه به صورت همزمان و برای هر دو دانشگاه در قالب یک کارنامه قابل دریافت و مشاهده می‌باشد. در واقع برای داوطلبان دانشگاه‌های آزاد نیز با توجه به کدی که در انتهای کارنامه خود مشاهده می‌نمایند، می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر امکان مشاهده نتایج کنکور سراسری می‌توانید به سامانه این سازمان مراجعه نمایید و جواب کنکور سراسری را دریافت نمایند. اطلاعات مورد نیاز برای مشاهده نتایج شامل اطلاعات داوطلبی و همچنین اطلاعات ثبت نام می‌باشد.

روش های مختلفی برای دریافت کارنامه وجود دارد که هر یک از متقاضیان به صلاح دید خود می‌توانند آن را انتخاب نمایند. اگر نتوانستید این فرایند را تا انتها به درستی انجام دهید، می‌توانید با همکاران ما در ایران تحصیل به شماره 9099075307 تماس بگیرید. مشاوران ما همه روزه آماده خدمت رسانی به شما متقاضیان گرامی هستند.

نحوه مشاهده جواب کنکور سراسری تیر ماه 1402

جهت مشاهده نتایج کنکور سراسری همانطور که ذکر شد در مرحله اولیه برای دانشگاه‌های آزاد و سراسری می‌توانید به سایت سنجش اعلام نتایج کنکور مراجعه کرده و با کلیک بر روی دریافت نتایج در بخش کنکور سراسری، وارد صفحه مشاهده کارنامه خود شوید. (راهنمای تصویری در بخش های بالایی ارائه شده است)

برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز می‌توانید با مراجعه به پایگاه سنجش و آموزش دانشگاه آزاد نتایج خود را ملاحظه نمایید. داوطلبان عزیزی که در انتخاب رشته خود کد رشته محل‌های نیمه متمرکز را انتخاب نموده‌اند نیز در مهر ماه می‌توانند از وضعیت پذیرش و یا عدم پذیرش خود اطلاع یابند.

همچنین داوطلبان پس از مشاهده این نتایج، در آزمون عملی که در زمان مقرر برگزار می‌شود، شرکت نموده و در صورت موفقیت در این آزمون در بهمن ماه می‌توانند نسبت به مشاهده نتایج کنکور سراسری اقدام نمایند. متقاضیانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با سایت سنجش انتشار  نتایج کنکور می‌باشند می‌توانند با برقراری ارتباط با مشاوران ایران تحصیل از تمامی اطلاعات لازم بهره مند شوند. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می‌باشند.

 

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری تیر ماه 1402

در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری افراد زیادی از نتیجه کنکور خود رضایت چندانی ندارند و به نظرشان اشتباهی صورت گرفته است. اینجا است که این سؤال برایشان بوجود می آید که آیا می‌توان به نتیجه نهای اعتراضی کرد یا این که راهی برای اعتراض نیست؟

در جواب باید گفت که بله در صورت نیاز می‌توانید برای ثبت اعتراض به نتیجه نهایی کنکور سراسری اقدام فرمایید. اما موردی که در اینجا باید مطرح کرد این است که قبل از هر اقدامی برای اعتراض به نتیجه باید از نحوه اعتراض به نتایج اطلاعاتی را بدست آورید و بدانید که چه مراحلی را باید برای ثبت اعتراض انجام دهید که مشاوران ما در این مورد راهنمای شما هستند جهت ثبت هر گونه اعتراض به نتایج می‌توانید از سراسر کشور با مشاوران ما در ارتباط باشید.

برای ثبت اعتراض دو روش وجود دارد:

راهنمای تصویری روش اول اعتراض به نتایج آزمون سراسری 1402:

راهنمای تصویری روش اول اعتراض به نتایج آزمون

ابتدا وارد سامانه سنجش شده و گزینه “پاسخگویی و ارتباط با سازمان” انتخاب نمایید.ثبت اعتراض

پس از ورود به صفحه جدید باید گزینه “ورود به سیستم پاسخگویی” را کلیک نمایید.

ورود به سیستم پاسخگویی

سپس در مرحله بعد باید وارد سامانه شده و اگر از قبل ثبت نام نکرده اید ابتدا ثبت نام را انجام داده و سپس وارد شده و نوع آزمون خود را انتخاب نمایید.

ثبت نام برای اعتراض

در این مرحله باید گزینه ” درخواست جدید ” را از منوی سمت راست انتخاب کرده و کلیک نمایید.

درخواست جدید برای اعتراض

سپس  نوع آزمون و سال آزمون خود را انتخاب نمایید.

نوع آزمون و سال آزمون اعتراض سراسری

در نهایت اعتراض خود را به صورت کتبی نوشته و با دلایل مستدل آن را تایید و ارسال نمایید.

کتبی نوشتن اعتراض آزمون سراسری

روش دوم اعتراض به نتایج آزمون:

 برای ثبت اعتراض و شکایت می‌توانید از طریق سامانه darkhast.sanjesh.org نیز اقدام نمایید.

به این صورت که پس از ورود به سامانه و وارد کردن اطلاعات خود پیامکی برای شما ارسال خواهد شد.

سپس آن را وارد کرده و تصویر اعتراض خود را وارد می‌نمایید.

نتیجه اعتراض شما از طریق همین سامانه darkhast.sanjesh.org قابل مشاهده و پیگیری می‌باشد.

 

مشکل ورود به سایت سنجش جهت مشاهده نتایج

افرادی که در زمان اعلام نتایج کنکور برای مشاهده نتایج خود اقدام می‌نمایند، اگر در ابتدای ساعات اعلام نتایج باشد، سامانه بسیار شلوغ بوده و ممکن است اشتباهاتی از سامانه مانند مشاهده خطای داوطلب یافت نشد مشاهده شود.

در زمان مشاهده این خطا ابتدا تمامی اطلاعاتی که وارد نموده اید را چک نمایید و مطمئن شوید تمامی اطلاعات شما صحیح وارد شده است زیرا به دلیل استرس ممکن است حرف و یا اعدادی  را به اشتباه وارد کرده باشید.

اگر پس از چک کردن تمامی اطلاعات و صحیح بودن آن باز خطای داوطلب یافت نشد را مشاهده نمودید اصلا نگران نشوید و بدانید که به دلیل شلوغی وب سایت سنجش می‌باشد و سعی کنید در چند ساعت دیگر مجدد به سامانه مراجعه کرده و نتایج خود را مشاهده نمایید.

در مورد کارنامه سبز کنکور سراسری چه می دانید؟

کارنامه سبز کنکور چیست؟ آیا تا به حال چیزی در رابطه با کارنامه سبز کنکور به گوشتان خورده است؟ باید بگوییم که کارنامه سبز کارنامه ای است که پس از اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری ورودی دانشگاه‌ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود. در واقع، هدف از انتشار این کارنامه این است که داوطلب از امکان پذیرش خود در سایر رشته‌ها و دانشگاه‌های کشور اطلاع پیدا کند.

پذیرفته شدگان در اعلام نتایج کنکور سراسری 1402 چه کنند؟

معمولاً سازمان سنجش همزمان با اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری اطلاعیه ای منتشر می‌کند و در آن مواردی از جمله مدارک مورد نیاز، زمان و نحوه ثبت نام حضوری رو برای داوطلبانی که در یکی از رشته محل های انتخاب آن ها در نتایج نهایی این کنکور قبول شده‌اند، اعلام می‌کند تا بر اساس همان زمان بندی به دانشگاه محل قبولی شان مراجعه کنند.

البته بعضی از دانشگاه‌ها جزئیات نحوه ثبت نام را در سامانه خود به صورت اطلاعیه برای پذیرفته شدگان اعلام می‌کنند و گاهی نیاز است که قبل از مراجعه به دانشگاه، از طریق سایت، ثبت نام اینترنتی صورت گیرد. البته داوطلبان برای انجام این کار، حتما باید تأییدیه تحصیلی هم دریافت نمایند.

تحلیل نتایج کنکور سراسری 1402 و راهنما داوطلبان

بعد از اعلام نتایج کنکور با چند گروه از داوطلبان مواجه می شویم: دسته اول داوطلبانی هستند که در یکی از رشته محل های انتخاب خود قبول شده و از این قبولی راضی هستند و تصمیم به ادامه تحصیل در این رشته دارند. این دسته از افراد باید وارد سایت دانشگاه محل قبولی خود شده و پیگیر اطلاعیه های مربوط به زمان و نحوه ثبت نام باشند. دسته دوم اشخاصی هستند که متوجه وجود اشتباهی در کارنامه اولیه خود اعم از اعمال نشدن سهمیه کنکور، اشتباه در محاسبه درصد و … شده‌اند و یا در زمان اعلام نتیجه نهایی کنکور سراسری از نتیجه خود راضی نبودند، می‌توانند از طریق سیستم پاسخگویی سنجش اقدام به ثبت درخواست اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری کنند. البته این ثبت درخواست در سنجش، باید در زمان تعیین شده توسط سازمان سنجش صورت گیرد.

آن گروه از پذیرفته شدگان دوره روزانه که تمایلی به ثبت نام در رشته محل قبولی خود را ندارند، مشمول شرایط محرومیت از انتخاب رشته دوره های روزانه کنکور سال بعد خواهند شد. در نهایت دسته سوم افرادی هستند که مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری شده‌اند، اما بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1402، قبولی را کسب نکرده‌اند یا از قبولی خود راضی نیستند.

این دسته از افراد در صورت تمایل می‌توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری شرکت کرده و شانس خود را در این مرحله از پذیرش نیز امتحان نمایند. چنانچه بعد از مطالعه مطالب ذکر شده در این مقاله، هر گونه سوال و یا ابهامی در خصوص زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1402 داشته باشید، می‌توانند از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل با مشاوران مجرب این مرکز مشاوره در ارتباط بوده و از تجربیات این کارشناسان در زمینه مورد نظر خود بهره مند شوید.

مشاوره نتایج کنکور

جدیدترین اخبار اعلام نتایج کنکور سراسری 1402

نتایج نوبت اول و دوم کنکور ۱۴۰۲ اعلام شد

 عبدالرسول پورعباس اعلام کرد: نتیجه علمی نوبت اول آزمون سراسری سال 1402 هم‌اکنون به‌صورت کارنامه حاوی نمرات خام به‌روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان می‌توانند با وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، کارنامه خود را مشاهده کنند.

21 مرداد ماه 1402 نیز برای دریافت کارنامه اولیه نوبت دوم کنکور یعنی تیر 1402 در نظر گرفته شده است و با مراجعه به my.sanjesh,org میتوانید نمرات خام و معدل سوابق تحصیلی خود را مشاهده نمایید. طبق آخرین اطلاعیه ها 28 مرداد ماه نتایج نهایی آزمون دو نوبتی 1402 اعلام میگردد.

از اعلام نتایج اولیه کنکور تا اختصاص حق الزحمه برای نخبگان دوره لیسانس

محمد سلیمانی قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس مرکز هیأت‌های امنا و هیأت‌های ممیزه وزارت عتف در مراسم تقدیر سالانه از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 1402-1401 دانشگاه علم و صنعت گفت: هر کس در دانشگاه علم و صنعت ایران دانشجوست بالقوه یا بالفعل، نخبه است. عالم واقعی، موحد است مگرآنکه غافل باشد. ممتازان، موثرترین افراد در پیشرفت کشور هستند و توجه به استعداد‌های درخشان، وظیفه هر مسئول در هر مجموعه‌ای است.

اطلاعیه 

در پذیرش داوطلبان کارشناسی ارشد ، 80 درصد آزمون کتبی و 20 درصد نیز معدل دوره کارشناسی تاثیر دارد.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با زمان و نحوه مشاهده اعلام نتایج کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای مشاهده جواب کنکور خود باید در زمانی که سازمان سنجش مقرر کرده است، به سایت سنجش اعلام نتایج آزمون سراسری مراجعه کنید، در غیر این صورت، نمی‌توانید برای مشاهده جواب کنکور خود اقدام نمایید. در مقاله فوق راهنمای تصویری چگونگی مشاهده نتایج کنکور، ارائه شده است. 

اگر پس از مشاهده جواب کنکور به نتایج اعلام شده اعتراضی دارید، می‌توانید به مقاله بالا مراجعه کرده و براساس روش های توضیح داده شده، اعتراض خود را ثبت کنید. چنانچه در هر یک از مراحل با مشکل و یا خطایی رو به رو شدید، می‌توانید با همکاران ما ارتباط برقرار کنید و با کمک آن ها اعتراض خود را ثبت نمایید. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل می‌توانید برای ما کامنت گذاشته و یا با شماره 9099075307 تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به انواع سوالات شما اعم از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری و … هستند. 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

4.3/5 - (20 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 1402 چه زمانی است؟

نتایج نهایی کنکور سراسری معمولاًَ در اواخر شهریور و یا اوایل مهر ماه خدمت داوطلبان اعلام می شود.

به منظور مشاهده نتایج کنکور چه مدارکی را لازم داریم؟

جهت دستیابی به نتایج کنکور از سامانه سنجش شماره پرونده، شماره داوطلبی و کد ملی را نیاز دارید.

آیا امکان اعتراض به نتایج کنکور سراسری برای داوطلبان وجود دارد؟

بله. داوطلبان می توانند از طریق مراجعه به سایت سنجش برای ثبت اعتراض به نتیجه کنکور اقدام کنند.

نظرات

31 دیدگاه دربارهٔ «نتایج کنکور سراسری 1402 + راهنما و تحلیل جواب – sanjesh.org»

  1. Avatar photo حنا گفت:

    سلام من هرکاری میکنم نمیتونم کارنامه ملاک انتخاب رشته کنکورمو ببینم با اینکه کارنامه تیر ماهمو دیدم مشکل چیه؟!

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

      سلام. میتونه مشکل سایت باشه. مجدد امتحان کنید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور