ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برنامه ریزی کنکور 1403 + pdf جدول نمونه رتبه ها | ایران تحصیل

برنامه ریزی کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با نگاهی به روند تحصیلی رتبه‌های برتر کنکور سال‌های پیشین می توان به فرمولی ثابت برای موفقیت این افراد در این آزمون دست یافت، اما صرفا مطالعه دروس به صورت صحیح نمی‌تواند منجر به موفقیت شما شود و این یک برنامه ریزی کنکور اصولی و هوشمندانه توسط مشاوره و برنامه ریزی کنکور است که می تواند برگ برنده شما نسبت به دیگر دانش آموزان باشد. همچنین Pdf برنامه ریزی کنکور و همچنین جدول برنامه ریزی کنکور می تواند در این مسیر بسیار کمک رسان باشد.

سامانه مشاوره و برنامه ریزی کنکور ایران تحصیل به کمک رتبه‌های برتر سال‌های دور و نزدیک کنکور سراسری در رشته‌های مختلف امکانی مبنی بر دریافت برنامه‌ریزی کنکور آنلاین را برای شما عزیزان ایجاد کرده است؛ شما با استفاده از برنامه‌ریزی‌های کنکوری که توسط مشاورین ایران تحصیل تدوین شده است می توانید به بهترین و مناسب ترین سبک مطالعه و تست زنی با توجه به شرایط خود دسترسی داشته باشید، با برقراری تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ضمن بهره‌مندی از برنامه‌ریزی آنلاین کنکور از پشتیبانی تحصیلی نیز بهره‌مند شوید.

اهمیت داشتن برنامه‌ریزی کنکور

لازمه موفقیت در هر کاری داشتن برنامه ریزی است. آزمون سراسری امروزه یکی از مهم ترین آزمون ها است که اکثر افراد حداقل یک بار با آن سر و کار دارند. اما اهمیت برنامه ریزی جهت کسب در آزمون سراسری چیست؟ برنامه ریزی درسی برای کنکور 1403 از مهم ترین عناصری است که داوطلبان باید در سال برگزاری کنکور برای همه لحظات خود داشته باشند و با تکیه به برنامه ریزی درسی مناسب و اصولی برای کنکور و اطلاع از نحوه مطالعه مناسب، بتوانند از رقبای خود سبقت بگیرند.

برنامه ریزی کنکور

داوطلبان کنکور با توجه به زمان باقیمانده تا برگزاری کنکور 1403 و بر اساس وضعیت تحصیلی خود لازم است برنامه ای هدفمند داشته باشند.

با توجه به اهمیت برنامه ریزی، در این مقاله قصد داریم به موضوعاتی از جمله: تعیین هدف در برنامه ریزی درسی برای کنکور 1403، گام ها و روش های مهم برنامه ریزی درسی اصولی، تنظیم ساعات مطالعه، بهترین زمان جهت تنظیم برنامه ریزی درسی کنکور سراسری و نکات ضروری که اطلاع از آن به داوطلبان کمک می کند تا یک برنامه ریزی هدفمند داشته باشد، بپردازیم.

ما در سایت برنامه ریزی درسی ایران تحصیل سعی کردیم شرایطی را فراهم کنیم که شما بتوانید  پاسخ تمامی سوالات خود را بگیرید. Pdf برنامه ریزی کنکور شامل روزها، مرور  و مجموع ساعت مطالعه می باشد.

اگر در تلاش هستید تا بهترین نتیجه را در کنکور سراسری بدست آورید بد نیست روش برنامه ریزی درسی رتبه 2 تجربی را بدانید و مسیر او برای رسیدن به رتبه برتر را پیش بگیرید.

رتبه و تراز کنکور چیست؟ برای پاسخ این سوال روی لینک کلیک کنید.

اصول برنامه ریزی کنکور 1403

کنکور هم مثل هر کار دیگه ای اگر که بدون برنامه انجام شود، مسلما یا به هدف نمی رسد یا یک دست آور ناچیز خواهد داشت. به همین خاطر هم هر داوطلبی در دوره مطالعاتی اش دست به برنامه ریزی میزند. اما آیا همه بچه ها این اصول را رعایت می کنند؟ اصلا ما باید چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم؟ چرا وقتی برنامه ای تنظیم می کنیم نمی توانیم به آن عمل کنیم؟

یکی از عواملی که در تکنیک های برنامه ریزی کنکور خیلی مهم است، توجه به عملی بودن آن هست. بعضی وقت ها ما به دلیل اینکه می خواهیم نهایت استفاده را از زمان ببریم، بیشتر از اینکه واقع بینانه نگاه کنیم، یک برنامه ریزی رویایی ترتیب می دهیم که نه تنها نمی توانیم آن را عملی کنیم، بلکه ناامید کننده و زمان بر نیز می باشند.

پس یکی از مهم ترین اصول برنامه ریزی درسی این است که شرایط تحصیلی، زندگی، شخصیتی و زمانی فرد در نظر گرفته شود. البته ممکن است همه افراد توانایی و مهارت چینش چنین برنامه ای را نداشته باشند. به همین دلیل، مشاوره و برنامه ریزی کنکور ایران تحصیل برای کمک و راهنمایی داوطلبان عزیز،  6 گام مهم برای برنامه ریزی اصولی برای کنکور را جمع آوری کردند که در ادامه آن ها را با هم مرور می کنیم.

 

راهنمایی لازم داری؟ خرجش فقط یک زنگه

 

 • گام 1: به روش کنکوری ها درس بخوانیم

برنامه‌ریزی کنکور نیازمند توجه به موضوعات مهم است. برای موفقیت، باید کتاب‌های درسی را با دقت و فهم بیشتری مطالعه کنید و به جزئیاتی که قبلا نادیده گرفته اید، توجه کنید. همچنین، مطالب را به جای حفظ کردن، باید به خاطر بسپارید تا در زمان جمع‌بندی نیاز به صرف وقت زیادی نداشته باشید.

 • گام 2: حاشیه نویسی فراموش نشود

حاشیه نویسی، روشی برای یادگیری مطالب غیرمهم اما الزامی در کتب درسی است که عمدتا در دروس حفظی مانند ادبیات، عربی، دین و زندگی، زبان انگلیسی، زیست‌شناسی و شیمی کاربرد دارد.

این روش بعد از مطالعه کامل محتوا و تست زنی انجام می‌شود و هدف اصلی آن صرفه‌جویی در زمان است. برای انجام حاشیه نویسی، باید پس از تسلط بر مبحث، نکات مهم هر صفحه را در حاشیه آن یادداشت کرد. این یادداشت‌ها باید مختصر، مفید و با نظم خاصی باشند تا با متن کتاب تداخل نداشته باشند. استفاده از جدول‌های دستی و نمودارها نیز می‌تواند در این روش مفید باشد.

 • گام 3: خلاصه نویسی

خلاصه نویسی یکی از روش‌های مطالعه است که در آمادگی برای کنکور کاربرد دارد. در این روش، پس از مطالعه دقیق کتاب درسی، نکات کلیدی و کاربردی را یادداشت می‌کنیم.

این نکات باید کوتاه، معنادار و مفهوم جمله را تداعی کنند. در این روش، نیازی به یادداشت برداری کامل از کتاب درسی نیست و باید از خلاصه نویسی نکات کم اهمیت خودداری کرد. مثال‌ها، مطالب فرعی و توضیحات اضافی جایی در خلاصه نویسی ندارند. معمولا کلیدی‌ترین بخش هر پاراگراف، یک تا دو خط اول آن است. خلاصه نویسی باید به گونه‌ای باشد که با مطالعه آن، تمامی مطلب را به یاد آوریم و بر آن تسلط داشته باشیم.

 • گام 4: تست زنی

استفاده از روش‌های تست زنی در کنکور سراسری می‌تواند به موفقیت داوطلبان کمک کند. سوالات کنکور به صورت تستی طراحی‌شده‌و مطالعه توضیحی کمک چندانی در موفقیت نخواهد کرد.

استفاده از کتاب‌های کمک آموزشی می‌تواند مهارت تست زنی را تقویت کند. در برنامه مطالعاتی خود، زمان زیادی را به تست زنی اختصاص دهید تا تسلط و تمرکز بیشتری بر مطالب آموزشی داشته باشید.

حل سوالات تستی و مراجعه به پاسخنامه تشریحی آن می‌تواند نکات مفهومی و ارزشمندی را برای یادگیری بهتر محتویات درسی فراهم کند. مراجعه به تست‌های هر مبحث درسی حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از مطالعه آن بخش توصیه می‌شود.

 • گام 5: آزمون های آزمایشی

در برنامه‌ریزی خود، زمانی را برای شرکت در آزمون‌های آزمایشی کنکور سراسری ۱۴۰۲ در نظر بگیرید. این آزمون‌ها شبیه‌ساز کنکور هستند و میزان آمادگی و توانایی‌های شما را برای کنکور واقعی ارزیابی می‌کنند. بسیاری از موسسات، این آزمون‌ها را برگزار کرده و نتایج را در قالب کارنامه منتشر می‌کنند.

 • گام 6: تفریح و استراحت مناسب

افرادی که بدون استراحت مطالعه می‌کنند، به مرور زمان انگیزه و توانایی خود را از دست می‌دهند و از شرکت در کنکور سراسری باز می‌مانند. برای موفقیت، برنامه‌ریزی صحیح و ترکیب مناسبی از ساعات مطالعه و استراحت الزامی است. این روش باعث تقویت روحیه، افزایش شادی و کاهش خستگی از مطالعه می‌شود.

برای اطلاع از یک برنامه فردی و تخصصی با مشاوره و برنامه ریزی کنکور ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 برای آشنایی با بهترین اردوی نوروزی آنلاین کافیست روی کلیک کنید.

اهمیت تعیین هدف در برنامه ریزی کنکور 1403

برنامه ریزی درسی برای کنکور یکی از مهم ترین ابزارها برای رسیدن به موفقیت به حساب می رود. تلاش افراد برای موفقیت در کنکور از دو جنبه کیفیت و کمیت قابل بررسی است. بیشتر افراد داوطلب در برنامه ریزی خود کمیت را مد نظر قرار می دهند، یعنی زمان برنامه ریزی به ساعت مطالعه خود توجه می نمایند و سعی دارند ساعات مطالعه خود را به عدد قابل ملاحظه ای در بازه 8 الی 11 ساعت در روز برسانند.

تعیین هدف در برنامه ریزی کنکور 1402

کیفیت مطالعه نیز برجسته ترین جنبه برنامه ریزی درسی به شمار می آید که چیزی غیر از روش مطالعه صحیح نمی تواند آن را تضمین نماید. اما همین که داوطلب در برنامه ریزی درسی برای کنکور 1403 ساعت مطالعه کافی داشته باشد و کمیت مطالعه را به استاندارد خوبی برساند موفقیت خود را تضمین نخواهد کرد.

برنامه ای استاندارد است که کیفیت و کمیت به صورت توامان  و مطابق با استاندارد داشته باشد. جهت رسیدن به برنامه ریزی استاندارد باید هدف اصلی فرد تعیین شده و هدف های فرعی در راستای هدف اصلی تعیین شوند.در سایت های مختلف از جمله سایت برنامه ریزی درسی ایران تحصیل نیز به لزوم داشتن دفتر برنامه ریزی تاکید ویژه ای شده است.

اولین گام برای اطلاع از اینکه چگونه برای آزمون سراسری برنامه ریزی کنیم، مشخص کردن هدف و تلاش برای رسیدن به آن است. مشخص کردن هدف نهایی موجب افزایش انگیزه و اشتیاق برای درس خواندن می شود.

توجه کنید که تعیین کردن هدف نهایی به تنهایی برای کسب موفقیت موثر نیست. بلکه فرد باید مسیر رسیدن به هدف را ترسیم کند و در این راه هدف های کوتاه تری را برای خود در نظر بگیرد و با رسیدن به هر کدام از اهداف جزئی تر به هدف اصلی خود یک گام نزدیک تر شود.

برای مشخص کردن هدف در برنامه ریزی کنکور سراسری 1403 با سوالاتی از جمله موارد زیر روبرو هستیم:

 • به چه رشته و دانشگاهی علاقه مند هستید؟
 • نحوه پذیرش در این رشته محل و رسیدن به آن از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟
 • ضرایب و زیرگروه های کنکور سراسری در رشته مورد نظر چگونه می باشد؟
 • وضعیت تحصیلی فرد چگونه می باشد؟

 

مشاورین ما آماده پاسخگویی هستند

روش های برنامه ریزی کنکور 1403

هر ساله شاهد داوطلبانی هستیم که با امیال و آرزوهای زیاد قدم در راه کنکور سراسری می گذارند و پس از یک سال تلاش مستمر به دلایل گوناگون که اصلی ترین آن در فقدان برنامه ریزی درسی صحیح برای کنکور خلاصه می شود، نمی توانند نتیجه ای مناسب با تلاش شان کسب نمایند.

یک برنامه ریزی دقیق که توسط مشاوره و برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی می شود، باید انعطاف پذیر باشد و تمام برنامه های روزانه، هفتگی و ماهانه را پوشش دهد.

دلایل عدم موفقیت را نمی توان فقط در یک جمله یا یک مقاله خلاصه جای داد. اما با توجه به تجربه های مشاوره و برنامه ریزی کنکور و همچنین با توجه به وضعیت تحصیلی و شرایط فرد برنامه ریزی جامع بر طبق اهداف مورد نظر فرد داشت. علاوه بر این، می توان با دانلود Pdf برنامه ریزی کنکور رتبه های برتر، به روش های صحیح مطالعه نیز دست یافت. برای برنامه ریزی باید بتوانید به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • برای کنکور چگونه برنامه ریزی کنکور داشته باشیم؟
 • در برنامه ریزی کنکور برای کنکور می توانیم سرفصل های آزمون آزمایشی را مبنا قرار دهیم؟
 • برنامه ریزی کنکور من چه ایراداتی دارد؟
 • حتما باید یک شخص متخصص برای من برنامه ریزی کند؟
 • در یک برنامه ریزی کنکور صحیح، نسبت دروس عمومی به اختصاصی باید چگونه باشد؟
 • چرا با وجود برنامه ریزی کنکور، همیشه وقت کم می آورم؟
 • آیا باید در جدول برنامه ریزی هفتگی برای کنکور هر درس را حتما چند بار بخوانم؟
 • آیا باید جدول برنامه ریزی روزانه برای کنکور داشت یا جدول برنامه ریزی هفتگی کافیست؟
 • آیا نیاز است تا Pdf برنامه ریزی کنکور را دانلود کنیم؟

 

6 گام مهم برای برنامه ریزی کنکور

به صورت کلی بر اساس مشاوره و برنامه ریزی کنکور  در زمان تهیه یک برنامه ریزی مناسب باید ۶ اصل را همواره در نظر داشته باشید:

✅ دسته بندی دروس بر اساس اهمیت و حجم

اولین موردی که برای برنامه ریزی کنکور بیشترین کاربرد را دارد دسته بندی دروس بر اساس اهمیت یا ضریب و هم چنین حجم آن ها است. به عنوان مثال اگر رشته انسانی هستید مهم ترین دروس شما ادبیات یا عربی است. بنابراین برنامه ریزی برای دروسی که حجم زیادی دارند و هم چنین از ضریب بالایی برخوردار هستند در اولولیت قرار دارند.

✅ ایجاد یک جدول برنامه ریزی کنکور

در این جدول برنامه ریزی کنکور، بهتر است که یک ستون را برای روزهای هفته و یک ردیف را نیز برای دروس خود ایجاد کنید. در این مرحله میتوانید از جدول درسی نفرات برتر کنکور کمک بگیرید و برنامه ریزی مشابه با آن ها برای خود درست کنید.

در انتها در جدول برنامه ریزی کنکور نیز میتوانید یک فضای خالی برای برای گزارش خود بنویسید. به عنوان مثال جلساتی که هررروز باید مطالعه کنید، حجم مباحثی که در روز باید به اتمام برسانید و …

در ادامه با ذکر نمونه جدول برنامه ریزی کنکور را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نمونه جدول برنامه ریزی کنکور گروه علوم تجربی
 روز شنبه  روز یکشنبه   روز  دوشنبه   روز  سه شنبه   روز  چهارشنبه روز  پنج شنبه جمعه
زبان انگلیسی مقطع یازدهم تحصیلی

( گرامر درس اول- 1/30 دقیقه)

ادبیات فارسی مقطع یازدهم

( درس اول- 1/30 دقیقه)

زبان انگلیسی مقطع یازدهم

(کلمات درس اول- 1/30 دقیقه)

فارسی مقطع یازدهم

( درس سوم- 1/30)

عربی مقطع دهم

(بخش لغات-2 ساعت)

 

ادبیات فارسی مقطع دهم

(درس چهارم-دو ساعت)

دین و زندگی مقطع تحصیلی یازدهم

( اولین بخس- درس اول- 2 ساعت)

عربی مقطع یازدهم تحصیلی

(لغات و قواعد درس اول- 1/20 دقیقه)

دین و زندگی مقطع یازدهم

( بخش 1- درس دوم و سوم-2 ساعت)

زبان انگلیسی مقطع یازدهم

(درس دوم- 1/30 دقیقه)

دین و زندگی مقطع دوزادهم

(بخش دوم- درس اول-2 ساعت)

زبان انگلیسی مقطع دوازدهم

(درس دوم-دو ساعت)

فیزیک شناسی مقطع یازدهم

( مبحث بار الکتریکی- 1/30 دقیقه)

ریاضیات مقطع یازدهم

( هندسه تحلیلی-درس اول- 2 ساعت و 30 دقیقه)

فیزیک شناسی پایه یازدهم تحصیلی

(بخش قانون کولن- 1/30 دقیقه)

ریاضی مقطع یازدهم

(بخش هندسه تحلیلی- درس 2-2 ساعت)

فیزیک مقطع یازدهم

(بخش میدان الکترونیکی- 2 ساعت)

ریاضیات مقطع یازدهم

(بخش هندسه تحلیلی-درس دوم- دو ساعت)

 

زیست شناسی

مقطع یازدهم تحصیلی

( اولین فصل- گفتار اول- 2 ساعت)

شیمی مقطع یازدهم تحصیلی

( تا سر مبحث رفتار عناصر و شعاع اتم- 2 ساعت)

زیست پایه یازدهم تحصیلی

( فصل 1-گفتار دوم)

2/30 دقیقه)

شیمی مقطع یازدهم

(بخش رفتار عنصرها و شعاع اتم- دو ساعت)

زیست مقطع دهم

(بخش دوم- گفتار دوم- 2 ساعت)

شیمی مقطع یازدهم

(بخش عناصر دسته D-2 ساعت)

توضیحات:

. در جدول برنامه ریزی کنکور استراحت ده دقیقه الی یک ربع بین مطالعه هر یک از دروس در نظر گرفته شده است.

. روزهای جمعه در جدول برنامه ریزی کنکور  به دلیل افزایش انرژی و داشتن استراحت کافی درس خواندن تعطیل می باشد.

. پر کردن دفتر برنامه ریزی بعد از اتمام مطالعه هر درس

✅ اندازه گیری ساعات مطالعه

در این مرحله نیاز است که میانگین ساعاتی که در شبانه روز میتوانید مطالعه کنید را بسسنجید. در واقع این بخش نیازمند این است که با خودتان رو راست باشید و هر میزانی که واقعا توانایی مطالعه دارید اعمال کنید. پس با در نظر گرفتن کارهای شخصی، فوق برنامه ها و یا حتی کارهای شخصی ساعات مطالعه خود را بسنجید و برای آن برنامه ریزی کنید.

در برنامه ریزی وضعیت هر درس مشکلی که برای اکثر داوطلبان به وجود می آید، در خصوص تنظیم ساعت برای مطالعه هر درس است. جهت پاسخ به این سوال داوطلب باید در آغاز شرایط و وضع درسی خود را بداند.

برای مثال دانش آموزی با هدف مطالعه 49 ساعت در هفته همیشه این دغدغه را دارد که چقدر از این کل زمان را به دروس اختصاصی بپردازد و چه مقدار را صرف دروس عمومی کند؟ یا اینکه در برنامه ریزی وضعیت هر درس چند ساعت از زمان مطالعه را از درس X و چه مقدار را از درس y بخواند؟

برنامه ریزی وضعیت هر درس به صورت  استاندارد چیزی نیست که اگر در تخمین اولیه مان بتوانیم به آن برسیم فکر کنیم که بسیار خوب عمل کرده ایم و یا اگر نتوانیم به آن برسیم تصور کنیم که باید قید آن درس را بزنیم! بلکه برنامه ریزی استاندارد برای آزمون سراسری صرفاً یک خط و نشان برای داوطلب است که اطلاع داشته باشد که باید در کدام دروس از همان ابتدا به فکر باشد و در کدام دروس باید وضعیت را مانند روز اول خوب و عالی حفظ کند.

نباید فراموش کنید که در برنامه ریزی وضعیت هر درس با درس دیگر تفاوت دارد و در برنامه ریزی درسی برای آزمون نباید همه درس ها را با یک رویگرد محک زد. رتبه های بترر نیز با داشتن Pdf برنامه ریزی کنکور، ساعت مطالعه خود را تنظیم می کردند. در ادامه اصول و قواعد کلی برنامه ریزی صحیح را یادآور می شویم.

جدول برنامه ریزی کنکور

✅ برنامه ریزی بر اساس اصول مطالعاتی دروس مختلف

در این مرحله شما باید بدانید که شیوه خواندن هر درس به چه صورت است و یک روش مطالعه ای را انتخاب کنید که هم سرعت یادگیری شما سریعتر میباشد و هم ترتیب مباحث مختلف آن رعایت شود.

به طور مثال برای درس عربی ابتدا میتوانید ابتدا لغات را حفظ کنید و بعد به سراغ مباحث بعدی مانند قوائد و … بروید که این مرحله کاملا سلیقه است و بستگی به طرز یادگیری فرد دارد.

✅ بخش بندی درس ها به شیوه حجمی و به دست آوردن زمان

این بخش یکی از بخش های مهم  است. شیوه عمل در این مرحله به این صورت است که اولا میتوانید کل محتوای یک درس را بخش بندی کنید و سپس برای هر بخش یک زمان پیشنهادی تعیین کنید. در واقع بعد از مشخص کردن سرفصل ها باید با توجه به این که چقدر میتوانید برای هر سرفصل زمان بگذارید برنامه ریزی کنید.

✅ مشخص کردن رشته و دانشگاه هدف

میزان سختی قبولی در کنکور بسته به رشته و دانشگاه هدف شما کاملا متغیر است، به همین سبب لازم است تا پیش از شروع مطالعه دروس و تست زنی سختی کار پیش روی خود را به دقت بسنجید و بسته به مسیری که پیش روی خود دارید برنامه ای مدون برای رسیدن به هدف را انتخاب نمایید.

لازم است بدانید که قبولی در رشته های مختلف نیازمند تسلط روی دروس متفاوتی است، چرا که ضریب هر درس برای هر رشته ممکن است متفاوت باشد، شناخت رشته هدف می تواند منجر به ایجاد امکان بودجه بندی درست ساعات برای مطالعه شما شود.

شش گام مهم برای برنامه ریزی درسی

برای کسب اطلاع از نحوه ثبت نام کنکور سراسری روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

 

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور

اهمیت برنامه ریزی مبحثی به اندازه ای است که می توان با یک برنامه ریزی درسی صحیح برای کنکور کلیه مباحث را تا تایمی مشخص تمام کرد و یا به هفته قبل از کنکور رسید و کوله باری از از درس های ناخوانده! ناگفته نماند که نمی توان بدون در نظر گرفتن سرعت مطالعه در هر درس برنامه ریزی مبحثی کنکور درستی داشت.

باید دقت کنید که برنامه ریزی های مبحثی کنکور را باید با درستی انتخاب کنیم، اما زمانی که انتخاب کردیم، دیگر به سختی باید آن را تغییر دهیم. همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا به سایت برنامه ریزی درسی آنلاین رایگان ما مراجعه کنید. علاوه بر این، می توانید Pdf برنامه ریزی کنکور را دانلود کرده و آن را به خوبی مطالعه نمایید.

علاوه بر این بسیار ضروری است که هنگامی که در برنامه ریزی کنکور برای یک ماه هدف های میان مدتی از سر فصل های کتاب تعیین می شود، باید بسیار حیاتی باشد که بتوانیم خودمان را به این اهداف برسانیم، چرا که عدم موفقیت در این اهداف به معنی شکست  است، البته در صورتی که اتفاقات غیر قابل پیش بینی پیش نیاید.

برنامه ریزی مبحثی کنکور از این لحاظ بر همه داوطلبان ضروری است که داوطلب را وادار می کند تا اگر در یک روز کم درس خواند یا به هر دلیلی نتوانست به آنچه که از خود انتظار دارد دست یابد، در عوض در روزهای دیگر ضعف و یا کم کاری خود را جبران کند.

در واقع شما یک ماه یا یک هفته را به عنوان زمانی که برای رسیدن به هدف خود لازم دارید انتخاب کرده اید. پس در برنامه ریزی صحیح برای کنکور منطقی است که کم کاری یک روز خود را باید در روزهای دیگر جبران کنید تا تعادل را برقرار کنیم.

اما بیشتر اوقات داوطلبان به چیزی فراتر از برنامه ریزی مبحثی نیاز دارند و می خواهند یک برنامه ریزی روزانه برای آزمون که دقیقا کارهای روزانه را مشخص کنند. زیرا سردرگمی که داوطلب در برنامه ریزی روزانه برای کنکور خود دارد منجر می شود روزها پشت سرهم بگذرد و نتواند از پس برنامه ریزی مبحثی بر بیاید.

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور تجربی

کنکور تجربی در سال های اخیر همواره بیشترین تعداد شرکت‌کننده را داشته و کنکور سال 1402 هم طبیعتا از این قائده مستثنی نخواهد بود، همین بالا بودن تعداد متقاضین شرکت در کنکور تجربی موجب این شده که رقابت بالایی برای رسیدن به رشته پزشکی به خصوص در دانشگاه های دولتی شکل بگیرد و دانش آموزان برای موفقیت مسیر دشوار تری داشته باشند، شما دانش آموزان گرامی برای بهره مندی از برنامه ریزی کنکور تجربی 1402 می توانید اقدام به برقراری تماس با شماره 9099075307 نمایید تا به کمک قبول شدگان پزشکی سال های پیشین برنامه ای قدرتمند را برای کنکور خود تدوین نمایید.

برنامه ریزی کنکور ریاضی

مهندسی در کنار پزشکی همواره از مشاغل محبوب بوده و هست، این نکته منجر به این شده که برای قبولی در دانشگاه های سراسری و رشته های مهندسی متقاضیان زیادی وجود داشته باشد، رشته ریاضی بر خلاقه رشته تجربی و انسانی بیش از اینکه دارای مباحث حفظی باشد دارای مطالب ادراکی و تمرینی است و این بدان معناست که نوع مطالعه دروس برای قبولی در کنکور این رشته تا حد زیادی متفاوت خواهد بود.

دانستن معیار های تاثیر گذار برای برنامه‌ریزی کنکور موردی است که بدون توجه به آن نمی توان به برنامه‌ریزی درستی دست پیدا کرد، به همین جهت به شما توصیه می کنیم تا قبل ای اینکه اقدام به تهیه برنامه ریزی تحصیلی برای موفقیت در این رشته کنید از تمامی معیار های مهم در آزمون این رشته به کمک مشاورین ایران تحصیل اطلاع کسب نمایید.

دانلود pdf برنامه ریزی کنکور 1403

با مطالعه از طریق جدول برنامه ریزی قادر خواهید بود زمان‌بندی مناسبی برای رسیدن به تمامی اهداف خود داشته باشید. نکته مهم این است که برنامه ریزی را از همان ابتدا انجام دهید و در هر شرایطی طبق همان برنامه پیش بروید. حتی اگر یمانی نتوانستید به هدف روزانه خود برسید، می‌توانید با تقسیم‌بندی آن بخش در روزهای آتی به برنامه خود برسید. جهت دریافت PDF برنامه ریزی تخصصی نکور تجربی با مشاوران ما تماس بگیرید.

pdf نمونه هفتگی رتبه ها برای کنکور ریاضی دانلود Pdf برنامه ریزی کنکور ریاضی
pdf نمونه هفتگی رتبه ها برای کنکور تحربی دانلود Pdf برنامه ریزی کنکور تجربی
pdf نمونه هفتگی رتبه ها برای کنکور  انسانی دانلود Pdf برنامه ریزی کنکور انسانی
pdf نمونه هفتگی رتبه ها برای کنکور هنر دانلود Pdf برنامه ریزی کنکور هنر
pdf نمونه هفتگی رتبه ها برای کنکور زبان دانلود Pdf برنامه ریزی کنکور زبان

برای اطلاع از مشاوره تحصیلی آنلاین ایران تحصیل کلیک نمایید.

 

نکات حائز اهمیت برای برنامه ریزی کنکور انسانی

بالا رفتن تمایل دانش آموزان به تحصیل در رشته هایی مانند وکالت، قضاوت، مدیریت و .. در سال های اخیر منجر به بالا رفتن تب و تاب کنکور انسانی شده است، لازم است بدانید که ضریب دروس رشته انسانی برای قبولی در رشته های متفاوت بسیار متغیر است و عدم اطلاع از این نکته می تواند منجر به انتخاب مسیر تحصیلی نادرستی برای شما عزیزان شود، اطلاع از رشته های برتر، دانشگاه های برتر، شیوه های مطالعه و تست زنی و … همه و همه دلایلی است که استفاده از خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور را پیش از تهیه آن برای شما واجب می نماید.

دانلود pdf برنامه ریزی کنکور انسانی

اهمیت بهره مندی از برنامه ریزی هفتگی کنکور

منظور از داشتن برنامه ریزی کنکور صرفا تهیه یک جدول برای ساعات مختلف روز نیست، ایجاد بودجه بندی مناسب برای مطالعه دروس و تست زنی است که می تواند به مرور زمان باعث موفقیت شما شود؛ برای رسیدن به موفقیت باید با انتخاب هدف های پیشرفت برای بازه های مختلفی اعم از روز، هفته، ماه و فصل برنامه ریزی کرد، دستیابی به اهداف در بازه های زمانی کوتاه تر می تواند علاوه بر ساخت پیش زمینه برای موفقیت در بازه های زمانی طولانی تر موجب عدم افت تحصیلی شما شود.

مثال: همواره توجه داشته باشید که ابتدا برنامه ریزی خود را در هر روز درست پیگیری کرده و بعد از اینکه به این مهم دست پیدا کردید اقدام به عملی کردن برنامه هفتگی، ماهانه و فصلی نمایید.

شاید بتواند ادعا کردن که برنامه ریزی اصولی برای کنکور هفتگی سه رشته نظری بالا ترین حجم اهمیت را در میان انواع برنامه ریزی های کنکوری دارا است چرا که فرصت بررسی روند تحصیلی دانشگا آموز در پایان هر هفته به صورت دقیق بدون کمترین فراموشی وجود دارد.

اهمیت بهره مندی از برنامه ریزی هفتگی کنکور

برنامه ریزی وضعیت هر درس برای تابستان

در صورت مصاحبه با نفرات برتر کنکور سراسری سال‌های گذشته درباره عوامل موفقیتشان، بدون شک یکی از نکات مشترکی که تمامی رتبه‌های برتر به آن اشاره می‌کنند، مطالعه در تابستان و دست نیافتن به ۳ ماه طلایی تابستان است.

با توجه به سنگینی دروس سال دوازدهم و محدودیت زمان برای مطالعه و مرور دروس کنکور ۱۴۰۳، مطالعه مفید و موثر در ۳ ماه تابستان می‌تواند پله‌ای برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری باشد.

مطالعه کنکور در تابستان می‌تواند به عنوان گرفتن سرعت از رقبا در نظر گرفته شود. افرادی که در این زمان، به پیش‌خوانی دروس دوازدهم و مرور مطالب درسی پایه یازدهم می‌پردازند، در مقایسه با کسانی که تابستان را به استراحت و تفریح مطلق گذرانده‌اند، دارای ذهنیت آماده‌تر و انگیزه بیشتری هستند. برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

پیشنهاد مشاوران در ۳ ماه تابستان به کنکوری‌ها چیست؟

پیشنهاد برخی مشاوران درباره استفاده بهینه از سه ماه تابستان، بر اساس مطالعه دروس پایه دهم است و برخی دیگر توصیه می‌کنند که داوطلبان در این مدت نسبت به مرور محتویات درسی پایه یازدهم اقدام نمایند. عده‌ای دیگر نیز توصیه می‌کنند که به پیش‌خوانی دروس دوازدهم بپردازند. اما مطالعه هم‌زمان و موازی این موارد، واقعا معجزه‌کننده است.

به این معنا که نه تنها از جمع‌بندی دروس دهم و یازدهم غافل نشوید، بلکه ساعاتی از روز را نیز برای آموختن محتویات درسی پایه دوازدهم اختصاص دهید. تمامی این موارد همراه با هم می‌تواند تاثیر شگرفی در آماده‌سازی شما برای شرکت در آزمون سراسری داشته باشد.

مطالعه دروس پایه، از این رو توصیه می‌شود که هنوز زمان زیادی از پشت سر گذاشتن آن نگذشته است و مطالب درسی آن هنوز رنگ و بوی تازه دارد! در نتیجه نیازی به صرف زمان زیادی برای یادآوری این محتویات نخواهد بود. پیش‌خوانی دوازدهم هم به دانش‌آموزان در داشتن زمینه ذهنی جهت تثبیت مطالب کمک می‌کند.

جهت اطلاع از برنامه ریزی برای آزمون لیسانس به پزشکی کلیک نمایید.

 

بهترین زمان برای تنظیم برنامه ریزی کنکور

حال چطور می توان برای خود برنامه ریزی روزانه صحیح انجام داد؟ برای پاسخ به این سوال باید یک سوال دیگر پرسیده شود! اینکه چه زمانی از روز نسبت به کم کردن زمان مطالعه و عقب ماندن از برنامه ریزی اصولی برای کنکور مبحثی تان بیشتر از سایر اوقات مطلع هستید؟

پاسخ این سوال یک کلمه بیشتر نیست: شب قبل از همان روز! در واقع در برنامه ریزی شما هیچ زمانی بهتر از شب قبل از هر روزی نمی توانید وضعیت خود را ارزیابی نمایید.

اگر امروز بد درس خوانده اید، اگر ساعت مطالعه تان ناکافی بوده است، یا حتی مهمان برایتان آمده است و به هر دلیلی نتوانسته اید، آنگونه که از خود انتظار داشته اید درس بخوانید، در هیچ زمانی بهتر از ساعات پایانی همان روز نمی توانید برای خود برنامه ریزی مناسبی برای فردایتان انجام دهید.

از همین رو هیچ زمانی بهتر از فردا یا یا روز بعدش نیست. بدین صورت که دانش آموز در برنامه ریزی درسی صحیح برای کنکور چون امروز را به هر دلیل مطابق انتظار درس نخوانده، باید فردا و پس فردا این اشکال را رفع کند.

نتیجتاً باید زمان بیشتری درس بخواند یا حتی می تواند زمان خود را مدیریت نماید. بدین شکل که اگر یک روز توانسته درسی را زودتر از تایمی که در نظر گرفته است تمام کند، می تواند اشکالات خود را در دروسی که نتوانسته است در روزهای قبل تمام کنید رفع کند.

بهترین زمان برای تنظیم برنامه ریزی کنکور

پس نتیجه می گیریم برنامه ریزی اصولی برای کنکور زمانی صحیح است که با آگاهی نسبت به وضعیت روزانه صورت گیرد و هیچ زمانی به اندازه ساعات پایانی هر روز از شرایط خود آگاه نیستیم. فراموش نشود که برنامه ریزی برای کنکور باید در خدمت برنامه ریزی های مبحثی باشد، به شکلی که برنامه ریزی برای کنکور همان قطعات کوچک شده برنامه مبحثی مان باشد.

برای داشتن یک برنامه اصولی و مشاهده نمونه آن می توانید Pdf برنامه ریزی کنکور را دانلود کرده و به خوبی مطالعه نمایید. تا به اینجا اصول کلی برنامه ریزی صحیح برای آزمون سراسری را یادآور شدیم. حال به تعدادی از فوت و فن های برنامه ریزی برای کنکور اشاره خواهیم کرد تا داوطلبان کنکور 1403 بتوانند برنامه بهتری را تدوین کنند:

اگر دانش آموز هستید با توجه به زمانی که دارید در برنامه ریزی روزانه برای کنکور حداکثر 2 درس اختصاصی و یک درس عمومی قرار دهید. فراموش نکنید کیفیت مطالعه قطعا از کمیت مهم تر است.

اگر فارغ التحصیل هستید، به راحتی می توانید در برنامه ریزی روزانه برای آزمون 2 درس اختصاصی و یک درس عمومی مطالعه کنید. ترجیحا به جای آنکه تعداد دروس را اضافه کنید، زمان بیشتری را برای هر درس قرار دهید تا کیفیت بالاتر رود یا می توانید تست دروس اختصاصی هم همان روز بزنید البته به شرطی که فاصله کافی بین درس و تست گذاشته شود.

درس عربی جزو دروسی است که در برنامه ریزی درسی برای کنکور باید آهسته و پیوسته خوانده شود تا به مرور زمان اسکلت آن درون ذهنتان شکل گیرد. ترجیحا از همان روزهای ابتدایی که درس خواندن برای کنکور را شروع می کنید شبی نیم ساعت الی حداکثر 1 ساعت قواعد عربی را مطالعه کنید.

اگر در برنامه ریزی اصولی برای کنکور این کار را هر شب انجام دهید بعد از 3ماه به چنان توانایی ای در قواعد می رسید که به راحتی می توانید تمامی سوالات قواعد و حتی ترجمه را (با روش حذف گزینه) پاسخ دهید.

آیا با برنامه ریزی ساعتی برای کنکور آشنایی دارید؟

عمومی ها را زمانی بخوانید که از لحاظ آمادگی در سطح پایین تری نسبت به ساعات دیگر هستید. زیرا مطالعه دروس عمومی برای ما زحمت کمتری نسبت به دروس اختصاصی دارند پس در برنامه ریزی ساعتی برای کنکور می توان ساعاتی که آماده تر هستیم دروس اختصاصی بخوانیم و ساعاتی پایانی درس خواندن روزانه مان را به مطالعه دروس عمومی بپردازیم. برای کسب اطلاعات دقیق تر می توانید Pdf برنامه ریزی افراد برتر سال های گذشته را نیز دانلود نمایید.

جالب است بدانید بهتر است که هر چقدر به کنکور نزدیک می شویم، باید زمان بیشتری برای دروس عمومی قرار دهیم. زیرا میران فرار بودن دروس عمومی بسیار بالاتر از دروس اختصاصی است. درمقابل هرچقدر  زودتر مطالعه دروس اختصاصی را آغاز کنیم ضریب ماندگاری آن دروس در ذهنمان بالاتر می رود البته به شرطی که مرور صحیح داشته باشیم.

وقتی برنامه ریزی اصولی برای کنکور را شب قبل انجام می دهیم در واقع می توانیم حتی از پیشرفت خود در روزهای قبل استفاده کرده و با قرار دادن سرفصل های کمتر در روز آینده اصطلاحا به خود جایزه دهیم!

فراموش نکنیم همیشه باید در برنامه ریزی های روزانه برای آزمون و برنامه ریزی مبحثی بدبینانه ترین حالت ممکن را پیش فرض بگیریم. اینگونه اگر هر اتفاق بدی افتاد از قبل پیش بینی کرده بودیم و اگر هم مشکلی پیش نیامد همیشه جلوتر از برنامه خود بوده ایم.

در برنامه ریزی اصولی برای کنکور همیشه پیشرفت در ساعات مطالعه را در دستور کار خود قرار دهید زیرا هرچقدر هم که کیفیت درس خواندن شما بالا باشد و برنامه ریزی مداوم داشته باشید درصورت نداشتن ساعت مطالعه کافی نمی توانید به هدف خود برسید. شما می توانید با مطالعه  Pdf برنامه‌ریزی آزمون سراسرری نیز بدانید که هدفتان چیست و برای رسیدن به آن تلاش کنید.

اینکه از چه تاریخی شروع می کنید مهم نیست، مهم این است که از زمان باقیمانده خود به چه نحوی استفاده می کنیم. پس به جای اینکه زمان خود را جهت حذف کردن مطالب از دست بدهیم بهتر است از هر زمان و از هرجایی که فکر می کنیم شروع کنیم. با خیال راحت حداقل تا یک ماه قبل از کنکور وقت داریم که با برنامه ریزی اصولی برای کنکور مباحث جدید را مطالعه کنیم.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور

مشاوره و برنامه ریزی کنکور یکی از مهمترین مراحل در آمادگی برای کنکور سراسری است. برای موفقیت در این امتحان بسیار حیاتی، باید یک برنامه دقیق و منظم داشته باشید.

برای شروع، ابتدا باید با موضوعاتی که در کنکور سراسری مطرح می‌شوند، آشنا شوید. سپس باید زمان مناسبی را برای مطالعه و تمرین هر موضوع تعیین کنید.

برنامه‌ریزی کنکور نیاز به تقسیم‌بندی مناسب زمان بر اساس اولویت‌ها و نیازهای شما دارد. همچنین باید به فاکتورهایی مثل استراحت مناسب، تغذیه مناسب و حفظ روحیه مثبت توجه داشته باشید. همچنین، برای موفقیت در کنکور سراسری، باید برنامه‌ریزی دراز مدت انجام دهید و زمان کافی را برای مرور و تکرار مطالب اختصاص دهید.

برنامه‌ریزی کنکور یک فرایند پیچیده است که نیاز به توجه و تلاش زیاد دارد، اما با برنامه‌ریزی مناسب، می‌توانید به نتایج خوبی دست یابید. برای برنامه کنکور و قبولی تضمینی آن با مشاوره و برنامه ریزی کنکور ایران تحصیل در ارتباط باشید.

برای اطلاع از برنامه ریزی برای جهشی خواندن  کلیک نمایید.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله شما داوطلبان را با برنامه ریزی کنکور و اصول و روش های مطالعه آشنا کردیم همچنین Pdf برنامه ریزی کنکور را برای شما قرار دادیم. به خاطر داشته باشید که اگر قصد دارید برای خودتان برنامه درسی طراحی کنید، باید تمامی موارد ذکر شده در ارتباط برنامه ریزی اصولی برای کنکور را رعایت نمایید و به نمونه جدول برنامه ریزی کنکور  توجه نمایید.

علاوه بر این لازم است بدانید که کلیت برنامه‌ریزی کنکور امری است که بستگی به رشته و هدف مورد نظر شما دارد، از همین جهت توصیه می کنیم بدون کمک از افراد با تجربه و مشاورین خبره به صورت فردی اقدام به برنامه‌ریزی نکنید! شما برای ارتباط مستقیم با افرادی که خود سابقه موفقیت در کنکور سراسری را دارند و کسب تجربه از مشاوره می توانید با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید تا در مجموعه ایران تحصیل با مشاورین خبر و رتبه های سال های گذشته ارتباط برقرار نمایید.

 

 برای دانلود پی دی اف کامل مقاله برنامه ریزی کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

3.9/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ویژگی های بهترین برنامه ریزی کنکور چیست؟

از میان بهترین ویژگی های بهترین برنامه ریزی کنکور می توان از انعطاف پذیر بودن، تناسب با اوضاع درسی و شرایط فردی داوطلب و ساده بودن یاد کرد.

در برنامه ریزی کنکور چند ساعت را باید برای مطالعه اختصاص دهیم؟

ساعت مطالعه برای کنکور بستگی به شرایط و توانایی شما دارد و به این ترتیب نمی توان ساعت خاصی را اعلام کرد.

لزوم استفاده از مشاور برای برنامه ریزی کنکور چیست؟

مشاور با داشتن تجربه و مهارت زیاد در برنامه ریزی کنکور می تواند بهترین برنامه ریزی را برای شما طرح ریزی کند.

نظرات

14 دیدگاه دربارهٔ «برنامه ریزی کنکور 1403 + pdf جدول نمونه رتبه ها | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo سارا گفت:

  سلام امسال قثد کنکور دارم و برا برنامه ریزی کنکور بسیار مهمه چطوری می تونم از مشاورین شما برای برنامه ریزی کنکور استفاده کنم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت صحبت و مشاور تحصیلی با شماره 9099075307 تماس بگیرید
   مشاورین برای برنامه ریزی و اطلاعات کنکور راهنماییتان میکنند .

 2. Avatar photo وحید. گفت:

  برنامه ریزی کنکور شما برای رشته های فنی و حرفه ای هم هستش؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   دو نوع برنامه ریزی وجود دارد یک نوع کلی و یک برنانه ریزی اختصاصی متناسب با شرایط داوللب برای دریافت برنامه ریزی اختصاصی کنکوری با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید
   راه ارتباطی با کارشناسان ایران تحصیل :9099075307

 3. Avatar photo نائینی گفت:

  سلام خسته نباشید. میشه برنامه ریخت که توش موسیقی هم باشه>

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   میتوانید با مشاور برای برنامه ریزی شخصی صحبت کنید.
   برای دریافت مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 4. Avatar photo جلال گفت:

  سلام برای برنامه ریزی کنکور افراد 30 سال به بالا و متاهل برنامه ای دارید؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   لطفا برای راهنمایی بهتر با کارشناسات ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید
   تلفن ارتباط با کارشناسان ما 9099075307

 5. Avatar photo pharmacist گفت:

  سلام و عرض ادب
  حدودا 50 روز تا کنکور تجربی 1402 فرصت داریم.
  اگه الان بخوام شروع کنم (البته شروع من 3 سال پیش بود اما با ساعت مطالعه کم، تعداد تست کم+ فراموشی و عدم مرور و…)
  با توجه به تاثیر بالای دروس دوازدهم((40+(30/100=18/60)=58)
  فقط دوازدهم بخونم کافیه؟
  اگه بخوام پایه بخونم فصل های تست خیز همه ی درس ها رو بخونم یا فقط یکی از درس ها (مثلا شیمی) رو برای صد بخونم و بقیه درس ها فقط دوازدهم؟

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   نباید مطالغه نوسانی داشته باشید باید ساعت مطالعه باید 10 ساعت را برای پذیرش در رشته های تاپ مثل پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در نظر داشته باشید.

 6. Avatar photo فاطیما گفت:

  سلام و درود.
  پشت کنکوری هستم و برای رشته ی انسانی در کنکور ۱۴۰۲برنامه میخواستم

  1. Avatar photo JAVADI گفت:

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی باید با آزمون برنامه بنویسید
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

   1. Avatar photo فاطیما گفت:

    عذر میخوام تماس میگیرم ولی میگه شماره اشتباست و جوابی دریافت نمیکنم

    1. Avatar photo gholizadegan گفت:

     سلام وقت بخیر ، باید با شماره ی ثابت تماس بگیرید ، اگر تمایل دارید با گوشی موبایل تماس بگیرید باید از طریق پشتیبانی بسته خریداری بفرمایید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تلفنی کنکور سراسری

  مشاوره تلفنی کنکور 1403 + رتبه ها پشت خط هستن! | irantahsil

  مشاوره تلفنی کنکور سراسری یکی از راه‌های هموار کردن مسیر موفقیت در آزمون است. کنکور یکی از مهم ترین ارزیابی‌های هماهنگ شده و سرنوشت ساز می‌باشد که هر ساله داوطبان زیادی در آن ثبت نام می‌کنند. تمامی داوطلبانی که می‌خواهند...
 • مرکز مشاوره دانشگاه آزاد

  مشاوره دانشگاه آزاد + واحد راهنمایی تحصیلی ۲۴ ساعته | irantahsil

  افرادی که تصمیم دارند در دانشگاه‌های آزاد درس بخوانند، باید در زمان مقرر برای انتخاب رشته و ثبت نام اقدام کنند. این افراد، برای این که تمامی مراحل انتخاب رشته و ثبت نام را به درستی انجام دهند، بهتر است...
 • مشاوره تغییر رشته

  مشاوره تغییر رشته {آنلاین و تلفنی} + دانشگاه و دبیرستان | irantahsil

  دریافت مشاوره تغییر رشته رایگان و آنلاین برای دانش آموزان و دانشجویان بسیار اهمیت دارد. بسیاری از دانش آموزان ممکن است پس از طی کردن مراحل هدایت تحصیلی پایه نهم یا گذراندن چند پایه در شاخه‌های نظری قصد داشته باشند...
 • بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی

  بهترین کلاس کنکور برای قبولی تضمینی

  بهترین کلاس کنکور در تهران و شهرهای دیگر کدام است؟ بهترین آموزشگاه برای قبولی در کنکور چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد تا بتوان آن را برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی بهترین کلاس نامید؟ این‌ها همه سؤالاتی است که داوطلبان...
تماس با مشاور