تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره کنکور

مشاوره کنکور 1401 + مشاوره و برنامه ریزی خصوصی

مشاوره کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کنکور سراسری یکی از مسائل مهمی است که ذهن داوطلبان و خانواده های آن ها را به خود مشغول کرده است، از این رو هر فردی به دنبال راهی است که بتواند به بهترین روش ممکن به هدف خود برسد. امکان دریافت بهترین مشاوره کنکور به صورت آنلاین یا تلفنی با کمترین هزینه برای این عزیزان فراهم شده است.

دریافت مشاوره کنکور با توجه به اهمیت آزمون ورودی دانشگاه ها و همین طور مشکل بودن این آزمون، برای هر داوطلب کنکور از اهم واجبات است. چه بسیار افرادی بوده اند که در طول سال های قبل، با دریافت مشاوره کنکور در ردیف رتبه های برتر قرار گرفته اند و پیشرفت و موفقیت را از آن خود کرده اند.

در زمان دریافت انواع مشاوره کنکور باید به قیمت مشاوره کنکور نیز توجه داشت و به دنبال مرکزی بود که بهترین قیمت را به شما پیشنهاد کند. با دریافت بهترین مشاوره کنکور، از ده مشاور برتر کنکور می توانید به قبولی تضمینی در کنکور سراسری برسید و موفق عمل کنید.

 

 

 

 

فهرست محتوا

اهمیت استفاده داوطلب کنکوری از مشاوره کنکور چیست؟

شاید این پرسش مهم از ذهن شما هم عبور کند که دریافت مشاوره کنکور از مشاور خصوصی یا ده مشاور برتر کنکور برای داوطلبان آزمون سراسری چه اهمیتی دارد و چرا باید از این مشاوره استفاده کنند.

زمانی که داوطلبی قصد شرکت در آزمون سراسری را دارد الزاماً باید با موارد و نکات مهمی نیز آشنایی لازم را پیدا کند. به طور مثال باید بداند که چه منابعی را باید برای مطالعه انتخاب کند و کدام یک بهترین هستند.

بعلاوه، با توجه به کمبود وقت برای درس خواندن باید بداند که کدام یک از روش های مطالعه برای وی بهترین هستند و حتی در رابطه با انواع روش های تندخوانی نیز اطلاعاتی را بدست آورد.

اینجاست که نقش مشاوره خصوصی و دریافت این مشاوره از ده مشاور برتر کنکور آن هم با مناسب ترین قیمت اهمیت بسیار زیادی برای هر یک از داوطلبان مایل به شرکت در انواع گروه های آزمایشی پیدا می کند.

 

 

جهت دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

ویژگی های یک مشاوره کنکور حرفه ای

از آن جایی که کنکور یکی از حساس ترین و مهم ترین آزمون هایی است که هر فرد ممکن است در طول زندگی خود در آن شرکت کند از این رو مشاوری که خدمات مشاوره را با بهترین قیمت به شما ارائه دهد، باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد تا بتواند قبولی شما را در این آزمون مهم تضمین کند و نگرانی شما را در این رابطه برطرف سازد.

حتماً‌ می پرسید این مشاور که البته بهتر است از میان ده مشاور برتر کنکور انتخاب شود الزاماً از چه خصوصیاتی باید برخوردار باشد تا بتوان وی را بهترین نامید و در زمینه ارائه

انواع خدمات مشاوره کنکور آن هم با پرداخت بهترین قیمت به وی تکیه کرد؟

در ادامه به ذکر لیستی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات یک مشاور کنکور حاضر در تیم مشاوره برای شما عزیزان می پردازیم. با حرفه ای ترین مشاوره کنکور آینده رؤیایی را برای خود رقم بزنید.

 

 

 

مشاوره کنکور

مشاوره کنکور

 

 

مشاور باید دلسوز و با محبت باشد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای تیم مشاور کنکور در نظر گرفت برخورد دلسوزانه وی با داوطلبان است.

زیرا در صورت داشتن برخوردی نامناسب و بسیار خشک با داوطلب کنکور، وی پس از مدتی دیگر تمایل چندانی به دریافت خدمات مشاوره از مشاور کنکور حتی در صورت پرداخت مناسب ترین قیمت مشاوره را ندارد.

 

 

به ضعف های درسی شما در انواع دروس پی ببرد

یکی دیگر از خصوصیات مهم یک تیم مشاوره کنکور خوب که می توان به آن اشاره کرد، شناخت وی در رابطه با نقاط ضعف شما در انواع دروس است.

با شناخت این نقاط ضعف در جلسات یک تیم مشاوره کنکور حرفه ای می توانید برای رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهید و بهترین درصدها را در دروس مختلف از آن خود کنید.

 

 

جهت مشاهده منابع درسی کنکور سراسری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

به طور مرتب پیگیر درس خواندن و روند پیشرفت شما باشد

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات مطرح شده برای تیم مشاوره کنکور، پیگیر بودن مدام آن ها در رابطه با درس خواندن و روند پیشرفت شما دوستان عزیز است.

اگر مشاور خصوصی کنکور، پیگیر کار شما و برگزاری منظم و مرتب جلسات مشاوره کنکور نباشد شما هم بعد از مدتی انگیزه خود را از دست می دهید و مانند سابق درس نمی خوانید.

نتیجه هم که چیزی به جز قبول نشدن در رشته و دانشگاه مورد علاقه نیست.

 

بتواند بهترین برنامه ریزی درسی را برای موفق شدن شما تنظیم کند

مشاور خوب کسی است که بتواند بهترین و جامع ترین برنامه ریزی ها را برای رسیدن شما به موفقیت و پیشرفت داشته باشد.

آن هم برنامه ریزی که با توجه به اصول مشخص و با توجه به وضع درسی و شرایط خانوادگی و فردی شما و همین طور نقاط قوت و ضعفتان در انواع دروس عمومی و تخصصی نوشته شده باشد.

 

 

جهت دریافت مشاوره انتخاب رشته انسانی و  لیست مشاغل رشته انسانی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

شما را با اصول و فوت و فن رسیدن به موفقیت آشنا کند

یک مشاور خصوصی کنکور باید بتواند راه و چاه رسیدن به پیشرفت و موفقیت را به شما نشان دهد و در این راه همراه خوبی برایتان باشد.

فردی که بتواند شما را با بهترین و اصولی ترین روش های درس خواندن آشنا کند و راهکارهای لازم برای قبولی از جمله شرکت در بهترین کلاس های آمادگی کنکور، مطالعه معتبرترین منابع و کتب کمک درسی و غیره را به شما ارائه کند.

 

مشاور خود تجربه رتبه برتر شدن در کنکور را داشته باشد

یکی دیگر از مهم ترین خصوصیاتی که بهتر است یک مشاور خصوصی کنکور داشته باشد در رابطه با رتبه برتر شدن وی در کنکور است.

حتماً‌ می پرسید که اصلاً چه لزومی بر رتبه برتر بودن مشاور است و چرا باید چنین فردی را برای دریافت خدمات مشاوره کنکور انتخاب کنیم؟

در پاسخ باید عرض کنیم مشاوری که خود روزی جز رتبه برترهای کنکور بوده به مراتب چند پیراهن بیشتر از شما پاره کرده و اطلاعات و تجربیات خوبی هم در رابطه با نحوه رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری و رتبه برتر شدن دارد.

شخصی که می تواند در رابطه با روش های مطالعه خود در دوران کنکور و همین طور شیوه های موفقیت آمیز تست زنی با شما صحبت کند و اطلاعات خوبی را در قبال دریافت قیمتی مناسب در اختیارتان قرار دهد.

 

 

جهت دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی برای انتخاب رشته و مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

مشاوره کنکور با بهترین قیمت مشاوره کنکور ارائه شود

از دیگر ویژگی های بهترین مشاوره کنکور می توان از ارائه خدمات مشاوره با بهترین و مناسب ترین قیمت مشاوره کنکور نام برد.

در حال حاضر، مراکز مشاوره مختلفی در زمینه ارائه خدمات مشاوره فعالیت می کنند اما خدمت ارائه شده در این مراکز چندان مناسب نیست.

در نتیجه، قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب مشاور جهت دریافت مشاوره خصوصی و قیمت آن اطلاع حاصل کنید.

 

 

مشاوره و برنامه ریزی خصوصی

مشاوره و برنامه ریزی خصوصی

 

مشاوره کنکور گروه آزمایشی تجربی

از سال ها قبل رشته علوم تجربی، به عنوان یکی از بهترین و کاربردی ترین رشته ها در میان تمامی رشته های گروه نظری مطرح بوده است و طرفداران خاص خودش را هم در میان داوطلبان و دانش آموزان کنکوری دارد.

اما نکته ای که در اینجا مهم به نظر می رسد اطلاع از فوت و فن پذیرش در رشته های سطح بالای این گروه آزمایشی و کسب موفقیت و پیشرفت است.

در ادامه این مبحث با ذکر توضیحات و نکاتی مفصل برای قبولی و پذیرش در کنکور تجربی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

جهت مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

در مورد رشته های گروه علوم تجربی شناختی کلی را به دست آورید

اولین مورد مهمی که در مورد کنکور تجربی باید خدمت شما عرض کنیم، کسب شناختی کلی در رابطه با رشته های این گروه آزمایشی است.

رشته هایی که به مراتب طرفداران پروپاقرص خود را در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دارند و می توانند به عنوان بهترین رشته های تحصیل مطرح باشند.

با شناخت این رشته ها می توانید به انتخاب شغل مورد علاقه خود برای آینده پرداخته و بدانید که به چه رشته ای علاقه مند هستید.

در ادامه این نوشته با ذکر شماری از مهم ترین و پرطرفدارترین رشته های گروه آزمایشی تجربی در خدمت شما هستیم.

 

رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی (مقطع کارشناسی)
آموزش ابتدایی آموزش کودکان استثنایی اعضای مصنوعی
بهداشت مواد غذایی علوم آزمایشگاهی فیزیوتراپی
تکنولوژی اتاق عمل میکروبیولوژی شنوایی شناسی
بینایی سنجی مامایی آموزش کودکان استثنایی
پرستاری هوشبری تکنولوژی پرتو درمانی
روان شناسی گفتار درمانی علوم تغذیه
زیست شناسی دریا کادر درمانی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
علوم و صنایع غذایی تکنولوژی پزشکی هسته ای زیست شناسی جانوری
فیزیوتراپی مدیریت بازرگانی بهداشت و بازرسی گوشت
آموزش شیمی مدیریت بیمه ساخت پروتزهای دندانی
شیمی محض اعضای مصنوعی زیست فناوری
مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار تکنولوژی پرتو شناسی تکنولوژی پرتو درمانی

 

موارد مهم درباره ضرایب زیر گروه های تجربی

هر یک از گروه های رشته علوم تجربی ضرایب متفاوتی دارند که در زمان شرکت در کنکور این رشته تحصیلی باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

با اطلاع از این ضرایب مهم می توانید به میزان اهمیت دروس گنجانده شده در هر کدام از زیر گروه ها پی ببرید تا بدین ترتیب زمان بیشتری را برای مطالعه آن ها بگذارید.

در ادامه این نوشته با ذکر جداول ضرایب دروس مختلف در انواع زیر گروه های تجربی در خدمتتان هستیم.

 

ضرایب درس های تخصصی زیر گروه های علوم تجربی
زیر گروه ها / اسامی دروس فیزیک ریاضی زمین شناسی شیمی زیست شناسی
زیر گروه یک تجربی 2 2 0 3 4
زیر گروه دو تجربی 2 3 1 4 4
زیر گروه سه تجربی 2 3 4 2 2
زیر گروه چهار تجربی 3 4 1 2 2
زیر گروه پنج تجربی 2 3 1 2 2

 

 

ضرایب درس های عمومی زیر گروه های علوم تجربی
زیر گروه ها / اسامی دروس دینی عربی زبان ادبیات فارسی
ضرایب دروس 3 2 2 4
زیر گروه دو تجربی 2 3 1 4

 

موارد مهم بودجه بندی مباحث دروس گروه تجربی

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از شرکت در کنکور تجربی و در واقع شروع مطالعه برای این آزمون حساس و سرنوشت ساز باید به آن توجه خاصی را مبذول دارید، در رابطه با بودجه بندی دروس عمومی و اختصاصی است.

حتماً‌ می پرسید که خب بودجه بندی یعنی چه و اطلاع از آن چه لزومی برای من دارد؟

بودجه بندی به این معناست که هر یک از بخش های مطرح شده در کتاب های عمومی و اختصاصی گروه تجربی، چند سؤال در کنکورهای سال های گذشته مطرح شده است.

در واقع، با اطلاع از بودجه بندی کنکور تجربی و لیست زیر گروه های رشته تجربی است که می توانید به این موضوع پی ببرید کدام یک از فصول کتاب با توجه به تعداد بیشتر سؤالات مطرح شده از بقیه مهم تر هستند و الزاماً باید زمان بیشتری را برای خواندن آن ها اختصاص بدهید.

در ادامه با ذکر جداول حاوی بودجه بندی کنکور گروه علوم تجربی در تعدادی از دروس مهم این رشته براساس آزمون سال گذشته در خدمت شما عزیزان و همراهان هستیم.

 

بودجه بندی درس دین و زندگی تجربی
شعر 1 سوال
احکام 1 سوال
متنی 9 سوال
آیات و روایات 14 سوال

 

بودجه بندی درس ادبیات فارسی گروه تجربی
مباحث ادبیات شمار سؤالات در کنکور
تاریخ ادبیات 1 سوال
دستور فارسی 5 سوال
املاء 3 سوال
آرایه های ادبی 4 سوال
قرابت معنایی 9 سوال

 

بودجه بندی درس ریاضی گروه تجربی
مباحث درس ریاضی شمار سؤالات در کنکور
احتمال  2 سؤال
مثلثات  4 سؤال
توان های گویا  0 سؤال
مشتق  4 سؤال
معادله ها و نامعادله ها  3 سؤال
 حد و پیوستگی 4 سؤال
شمارش/ بدون شمارش 1 سؤال
دنباله، الگو، مجموعه 1 سؤال
کاربرد مشتق 2 سؤال
توابع نمایی و لگاریتمی 2 سؤال

 

 

بودجه بندی درس ادبیات فارسی گروه تجربی
مباحث درس ادبیات شمار سؤالات در کنکور
تاریخ ادبیات  1 سؤال
دستور فارسی  5 سؤال
املاء  3 سؤال
آرایه های ادبی  4 سؤال
قرابت معنایی  9 سؤال

 

برنامه ریزی برای کنکور تجربی را فراموش نکنید

برنامه ریزی درسی کنکور تجربی نیز یکی از موارد بسیار مهم و کلیدی است که الزاماً در جلسات مشاوره کنکور در رابطه با آن صحبت می شود.

در واقع، داشتن برنامه ریزی تجربی آن قدر مهم است که در صورت عدم وجود آن نمی توانید انتظار پذیرش در یکی از بهترین رشته های تحصیلی و دانشگاه های معتبر کشور را داشته باشید.

چه بسیار افرادی که علیرغم اوضاع درسی نه چندان مناسب و معدل نسبتاً پایین اما با داشتن برنامه ریزی دقیق درسی و ملزم کردن خود به اجرای آن، به موفقیت های بزرگی در انتخاب رشته کنکور تجربی دست پیدا کرده اند و پذیرش در رشته های سطح بالایی همچون پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، بینایی سنجی و یا دندان پزشکی را آن هم در بهترین دانشگاه ها از آن خود کرده اند.

پس هرگز بدون برنامه ریزی برای مطالعه دروس گروه تجربی حال چه عمومی و چه اختصاصی را آغاز نکنید که هیچ اثر و نتیجه مطلوبی را به دست نمی آورید.

 

نکات مورد نیاز برای داشتن بهترین برنامه ریزی کنکور تجربی

برای داشتن بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور تجربی توجه به یک سری نکات از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به ذکر این نکات و ویژگی های خاص و منحصر به فرد برای شما دوستان و همراهان عزیز می پردازیم.

 

در برنامه ریزی درسی تجربی برای کنکور از توجه به نقاط ضعف و قوت خود غافل نشوید

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان برنامه ریزی برنامه درسی گروه آزمایشی تجربی، به آن توجه کنید توجه به نقاط قوت و ضعف است.

با شناخت نقاط قوت و ضعف است که می توانید به این موضوع پی ببرید که چه مقدار زمان را می توانید برای مطالعه دروس مختلف اختصاص بدهید و هر درس به چند ساعت زمان برای مطالعه نیاز دارد.

در واقع، اگر در درسی مشکل داشته باشید به مراتب نیاز به اختصاص زمان بیشتری برای مطالعه آن ها دارید و باید تمرکز بیشتری بر روی آن داشته باشید.

 

 

جهت دریافت انتخاب رشته رایگان کنکور بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

از توجه به ضرایب دروس عمومی و اختصاصی غافل نشوید

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان تنظیم برنامه درسی تجربی باید به آن توجه لازم را مبذول دارید، ضرایب دروس عمومی و اختصاصی است.

حتماً‌ می پرسید توجه به ضرایب دروس مختلف چه اثری در نحوه برنامه ریزی درسی ما در کنکور تجربی می تواند داشته باشد؟

در پاسخ باید عرض کنیم که دروسی همچون ادبیات فارسی، فیزیک و شیمی که ضرایب آن ها در مقایسه با دیگر دروس بیشتر است به مراتب نیاز به زمان بیشتری برای مطالعه دارند و باید وقت بیشتری را برای آن ها بگذارید.

 

از گنجاندن زمانی برای استراحت و تفریح در برنامه ریزی خود غافل نشوید

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان برنامه ریزی درسی در گروه علوم تجربی، به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با اختصاص زمانی برای استراحت و تفریح است. استراحتی که بتواند خستگی را به میزان زیادی از شما دور کند و انرژی تان را بازگرداند.

می توانید بعد از هر یک ساعت و نیم الی دو ساعت از مطالعه درسی خاص، به مدت ده الی پانزده دقیقه استراحت داشته باشید و یا حتی روزهای جمعه را بی خیال درس خواندن شوید و کامل استراحت کنید و وقت خود را در کنار خانواده، دوستان و آشنایان بگذارنید.

 

منابع مورد نیاز برای قبولی در کنکور تجربی

یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام شرکت در کنکور گروه تجربی به آن توجه خاص و ویژه ای داشته باشید در رابطه با منابع مورد نیاز برای مطالعه، یعنی همان منابع عمومی و اختصاصی است.

آیا اطلاعی از منابع اختصاصی و عمومی برای مطالعه در زمان شرکت در کنکور تجربی دارید؟ آیا می دانید چه تعداد دروس عمومی و چه تعداد درس اختصاصی را باید بخوانید؟

در این بخش با ذکر لیست دروس و منابع مورد نیاز عمومی و اختصاصی برای کنکور تجربی در خدمتتان هستیم.

 

منابع مورد نیاز برای دروس عمومی رشته تجربی (نظام جدید)
نام درس مقطع تحصیلی سال چاپ کتاب
انگلیسی (سال سوم) پایه دوازدهم تحصیلی سال 98
انگلیسی (سال دوم) پایه یازدهم تحصیلی سال 97
انگلیسی (سال اول) پایه دهم تحصیلی سال 96
دین و زندگی (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 97
دین و زندگی (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم  سال 98
دین و زندگی (سال اول) پایه تحصیلی دهم  سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم سال 98
عربی، زبان دین و قرآن (سال اول) پایه تحصیلی دهم سال 97
فارسی (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 96
فارسی (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم سال 97
فارسی (سال اول) پایه تحصیلی دهم سال 96

 

 

منابع مورد نیاز برای دروس تخصصی رشته تجربی (نظام جدید)
نام درس مقطع تحصیلی سال چاپ کتاب
شیمی (سال سوم) پایه دوازدهم تحصیلی  سال 97
شیمی (سال دوم) پایه یازدهم تحصیلی  سال 96
شیمی (سال اول) پایه دهم تحصیلی  سال 95
زمین شناسی پایه تحصیلی یازدهم  سال 96
فیزیک شناسی (سال سوم) پایه تحصیلی یازدهم  سال 98
دین و زندگی (سال اول) پایه تحصیلی دهم  سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم  سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم  سال 98
عربی، زبان دین و قرآن (سال اول) پایه تحصیلی دهم  سال 97
فارسی (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 96
فارسی (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم سال 97
فارسی (سال اول) پایه تحصیلی دهم سال 96

 

 

مشاوره کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی

گروه علوم انسانی نیز یکی دیگر از گروه های آزمایشی است که طرفداران خاص خود را در میان داوطلبان کنکوری دارد.

از میان رشته های بسیار پرطرفدار گنجانده شده در این گروه آزمایشی می توان رشته حقوق، روانشناسی و همین طور رشته های مدیریتی را نام برد که هر یک مورد توجه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هستند.

در این گروه آزمایشی هم همچون گروه آزمایشی علوم تجربی هر فرد نیاز به دریافت مشاوره کنکور برای رسیدن به نتیجه مطلوب و مورد پسند خود دارد.

فردی که بتواند داوطلب را از بهترین منابع مورد نیاز و همین طور انواع کتب کمک درسی برای مطالعه آگاه کند و بهترین شیوه مطالعه هر یک از دروس گنجانده شده در این رشته تحصیلی از جمله ریاضیات، روانشناسی، زبان انگلیسی و دروس دیگر را به وی بگوید.

 

 

جهت دریافت مشاوره کنکور فنی حرفه ای بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

اهمیت برنامه ریزی برای قبولی در کنکور انسانی

برنامه ریزی درسی برای قبولی و پذیرش در کنکور گروه علوم انسانی یکی از موارد مهمی است که جهت رسیدن به بهترین نتیجه در آزمون و ورود به رشته های تاپی همچون حقوق نباید از آن غفلت کرد.

البته دقت داشته باشید که این برنامه ریزی کنکور علوم انسانی باید دقیقاً براساس هدف داوطلب یعنی این که قصد قبولی و پذیرش در کدام رشته و دانشگاه را دارد تنظیم شود.

از طرف دیگر، توانایی های وی نیز باید مدنظر قرار بگیرد و برنامه طوری تنظیم شود که فرد داوطلب بتواند به آسانی و بدون هیچ مشقت و سختی آن را اجرا کند.

مورد مهم دیگر این که، برای رسیدن به بهترین نتیجه در کنکور انسانی، گنجاندن ساعاتی برای تست زنی و همین طور مرور مطالب نیز برای هر یک از افراد در جستجوی موفقیت ضروری و مهم به نظر می رسد.

 

 

مشاوره کنکور انسانی

مشاوره کنکور انسانی

 

 

توجه به بودجه بندی دروس اختصاصی و عمومی انسانی

اگر واقعاً خود را برای رقابتی سخت با رقبای خود در کنکور انسانی آماده کرده اید از توجه به بودجه بندی دروس و اطلاع از آن ها از طریق مشاوری خبره آن هم با پرداخت بهترین قیمت مشاوره کنکور انسانی غافل نشوید.

زیرا در این صورت است که امکان آشنایی با سؤال های پرتکرار را در هر یک از ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور پیدا می کنید و می توانید به میزان اهمیت هر یک از فصول کتاب نیز پی ببرید.

برای تسلط بیشتر و یادگیری بهتر مطالب مهم گنجانده شده در کتب اختصاصی و عمومی گروه علوم انسانی، هرگز از مرور مکرر آن ها در طول هفته و ماه غافل نشوید.

 

 

جهت دانلود سوالات کنکور انسانی به همراه پاسخنامه آن  و دانلود زیر گروه های رشته انسانی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

اطلاع از رشته های گروه انسانی در جلسات مشاوره کنکور

یکی از موارد مهمی که در جلسات مشاوره کنکور انسانی در رابطه با آن بحث می شود، رشته های گنجانده شده در زیر گروه های رشته انسانی خاص و منحصر به فرد است.

رشته هایی که شما به عنوان یک داوطلب گروه علوم انسانی باید به آن توجه خاصی را مبذول دارید و اطلاعات خوب و دقیقی را در رابطه با آن ها بدست آورید.

در ادامه این مبحث با ذکر شماری از مهم ترین رشته های گنجانده شده در گروه علوم انسانی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

رشته های تحصیلی گروه علوم انسانی در مقاطع کارشناسی و کاردانی
کاردانی بیمه مدیریت بیمه اکو جغرافیا
کاردانی جهانگردی مدیریت صنعتی باستان شناسی
حسابداری هتلداری آموزش ابتدایی
امنیت اقتصادی کاردانی امور بانکی آموزش علوم ورزشی
اقتصاد آمار علوم تربیتی
مدیریت امور گمرکی آموزش تاریخ علوم ورزشی
مشاوره کاردانی امور بانکی آمار
آموزش تاریخ جغرافیا باستان شناسی
آموزش ابتدایی آموزش علوم ابتدایی آموزش علوم ورزشی
علوم تربیتی آموزش راهنمایی و مشاوره مردم شناسی
علوم ورزشی مطالعات خانواده برنامه ریزی اجتماعی و تعاون
مشاوره کاردانی آموزش و پرورش کودکان استثنایی مردم شناسی
کاردانی علم اطلاعات و دانش شناسی جامعه شناسی آموزش علوم اجتماعی
پژوهشگری امنیت زبان و ادبیات فارسی مترجمی زبان عربی
ایران شناسی کاردانی حقوق قضایی تربیت مروج سیاسی
فقه و مبانی حقوق اسلامی فلسفه مددکاری اجتماعی

 

 

زمینه های کاری رشته انسانی 

یکی دیگر از موارد بسیار مهم و کلیدی که باید از طریق تیم مشاوره انتخاب رشته انسانی در رابطه با رشته علوم انسانی بدانید، در رابطه با زمینه های کاری این رشته شناخته شده است.

به این معنا که باید بدانید در صورت قبولی و پذیرش در رشته های مختلف معرفی شده در این گروه آزمایشی، در آینده چه مشاغلی در انتظار شماست.

به فرض مثال، در صورت ادامه تحصیل در رشته پرطرفداری همچون روانشناسی می توانید در مهد کودک ها، آموزش و پرورش، بیمارستان، بهزیستی، کانون اصلاح تربیت، شهرداری، کلینیک مشاوره، روانشناسی و دیگر مؤسسات مشغول به کار شوید.

از طرف دیگر، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های گروه مدیریت مانند مدیریت بازرگانی، صنعتی، بیمه و غیره را دارید می توانید در شرکت ها و مؤسسات خصوصی و دولتی مشغول به کار شوید و شغلی را در این مراکز برای خود دست و پا کنید.

اگر تمایل به تحصیل در رشته ای همچون حسابداری دارید باید عرض کنیم که مراکزی همچون دفاتر حسابداری، بیمارستان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و غیره در انتظار استخدام شما در آینده ای نه چندان دور هستند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه تغییر دیپلم انسانی به تجربی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

آشنایی با دانشگاه های پذیرنده رشته علوم انسانی در جلسات مشاوره کنکور

یکی از مهم ترین مواردی که به طور معمول در جلسات مشاوره کنکور گروه انسانی می توان اطلاعاتی را در رابطه با آن از طریق مشاور به دست آورد دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی است.

به طور کلی می توان گفت که دانشگاه های پذیرنده رشته های علوم انسانی شامل دانشگاه های غیرانتفاعی، روزانه، شبانه، دولتی و پیام نور می شوند.

البته به جز این دانشگاه ها امکان ادامه تحصیل داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلف تحصیلی گنجانده شده در گروه علوم انسانی نیز وجود دارد.

در ادامه این نوشته تعدادی از دانشگاه های پذیرنده رشته های تحصیلی گروه علوم انسانی را در شهرهای مختلف برای شما ذکر می کنیم.

 

 

اسامی دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه علوم انسانی
دانشگاه لرستان-خرم آباد دانشگاه علامه طباطبایی
دانشگاه گنبد دانشگاه صنعتی شاهرود
دانشگاه گلستان-گرگان دانشگاه شیراز
دانشگاه کاشان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز
دانشگاه قم دانشگاه شهید چمران-اهواز
دانشگاه فردوسی مشهد دانشگاه شهید بهشتی-تهران
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دانشگاه شهید باهنر-کرمان
دانشگاه شهرکرد دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان
دانشگاه شاهد-تهران دانشگاه سمنان
دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی-اسدآباد همدان دانشگاه زنجان
دانشگاه زابل دانشگاه خلیج فارس-بوشهر
دانشگاه رازی-کرمانشاه دانشگاه حکیم سبزواری-سبزوار
دانشگاه دامغان دانشگاه جیرفت
دانشگاه خوارزمی دانشگاه جهرم
دانشگاه تهران دانشگاه تربت حیدریه

 

مشاوره کنکور گروه آزمایشی ریاضی فیزیک

گروه آزمایشی ریاضی فیزیک و رشته های معرفی شده در آن یکی از بهترین و در واقع پرطرفدارترین رشته هایی هستند که داوطلبان می توانند برای انتخاب آن ها، از طریق ده مشاور برتر کنکور اقدام کنند.

از آن جایی که راه یابی به رشته و دانشگاه مورد علاقه، آشنایی با بهترین و شناخته شده ترین منابع درسی و کمک درسی و همین طور درس خواندن آن هم با برنامه ریزی دقیق روزانه، هفتگی و ماهانه برای هر یک از داوطلبان این گروه آزمایشی اهمیت بالایی دارد از این رو دریافت خدمات مشاوره کنکور ریاضی از تیم ده مشاور برتر کنکور می تواند بسیار مهم تلقی شود.

 

 

جهت اطلاع از نحوه  اخذ دو دیپلم همزمان بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

اطلاع از رشته های گروه ریاضی فیزیک در جلسات مشاوره کنکور

رشته های گروه ریاضی را می توان در دسته های مختلفی از جمله رشته های گروه علوم پایه و همین طور رشته های گروه فنی مهندسی دسته بندی کرد.

شما دوست عزیز کنکوری قبل از اقدام برای انتخاب رشته در گروه ریاضی فیزیک و پر کردن فرم انتخاب رشته باید در مورد این رشته های تحصیلی و همین طور بازار کار آن ها اطلاعات موثق و خوبی را بدست آورید و سپس دست به انتخاب آن ها براساس علاقه خود کنید.

از آن جایی که بد نیست با اسامی شماری از مهم ترین و پرطرفدارترین رشته های گروه ریاضی فیزیک آشنا شوید در این بخش قصد داریم اسامی شماری از این رشته ها را خدمتتان ذکر کنیم.

 

اسامی رشته های گروه ریاضی فیزیک
شیعه شناسی شیمی کاربردی
مهندسی برق شیمی محض
کاردانی علوم ورزشی کاردانی مدیریت صنعتی
کاردانی پالایش گاز کاردانی معماری
کاردانی فنی برق کاردانی فنی کشتی
کاردانی نقشه برداری مهندسی دریانوردی
کاردانی فنی معدن امنیت اطلاعات
مهندسی نفت علوم ورزشی
مهندسی پلیمر آموزش ریاضی
ریاضیات و کاربردها حسابداری
علوم انتظامی مهندسی صنایع
ریاضیات و کاربردها مهندسی شهرسازی
مهندسی ماشین آلات دریایی مهندسی ماشین های ریلی

 

 

اطلاع از بهترین رشته های گروه ریاضی فیزیک در مشاوره کنکور

یکی از موارد مهمی که در جلسات مشاوره خصوصی کنکور ریاضی فیزیک و از طریق مشاور برتر کنکور می توانید در رابطه با آن اطلاعاتی بدست آورید، بهترین رشته های معرفی شده در گروه ریاضی فیزیک و آشنایی با زیرگروه های رشته ریاضی است.

آیا می دانید کدام یک از رشته های گروه ریاضی فیزیک که شماری از آن ها را در بالا خدمتتان معرفی کردیم از بقیه بهتر هستند و جایگاه بالاتری در میان داوطلبان و متقاضیان این رشته دارند؟

به طور معمول داوطلبان گروه ریاضی از انتخاب و تحصیل در رشته های گروه مهندسی همچون مهندسی برق، نفت، کامپیوتر و صنایع استقبال بیشتری می کنند.

البته رشته های مدیریتی هم در میان داوطلبان گروه ریاضی جایگاه خاص و ویژه ای دارد و آن ها تمایل زیادی به انتخاب این رشته ها از خود نشان می دهند.

 

 

جهت اطلاع از تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

آشنایی با لیست دانشگاه های پذیرنده گروه ریاضی فیزیک در جلسات مشاوره کنکور

 لیست دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه ریاضی فیزیک نیز از مواردی است که در جلسات مشاوره خصوصی و از طریق ده مشاور برتر کنکور می توانید اطلاعاتی را در رابطه با آن ها بدست آورید.

دانشگاه هایی که انواع غیرانتفاعی، پیام نور، روزانه و همین طور شبانه را شامل می شوند.

در ادامه این بحث با شما در ذکر شماری از دانشگاه های پذیرنده رشته ریاضی فیزیک همراه شما هستیم.

 

دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه ریاضی فیزیک
دانشگاه اصفهان دانشگاه تفرش
دانشگاه تهران دانشگاه تربت حیدریه
دانشگاه شهید بهشتی-تهران دانشگاه حکیم سبزواری-سبزوار
دانشگاه الزهرا-خواهران-تهران دانشگاه دامغان
دانشگاه بناب دانشگاه خوارزمی
دانشگاه بوعلی سینا-همدان دانشگاه زنجان
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)- قزوین دانشگاه سمنان

 

 

نظرتان راجع به مشاوره خصوصی کنکور چیست؟

آیا تا به حال چیزی در مورد مشاوره اختصاصی کنکور شنیده اید؟ آیا می دانید دریافت مشاوره خصوصی کنکور از ده مشاور برتر کنکور چه مزیت هایی را برای شما در پی دارد؟ 

از میان این مزیت ها می توان به برقراری تماس تلفنی آن هم به صورت مداوم اشاره کرد و این که مشاوره خصوصی کنکور باکیفیت بالاتری به وسیله تیم مشاوره کنکور که شامل ده مشاور برتر کنکور هستند ارائه می شود. 

از طرف دیگر با دریافت مشاوره کنکور می توانید برنامه شخصی متناسب با روحیات و اوضاع درسی خود دریافت کنید.

از دیگر مزایای دریافت مشاوره اختصاصی کنکور می توان به ارائه گزارش درس خواندن به تیم مشاوره کنکور اشاره کرد که می تواند بسیار مهم باشد. 

با این تفاسیر حتماً شما هم به دریافت مشاورهکنکور از تیم مشاوره کنکور شامل ده مشاور برتر کنکور علاقمند و شده اید و قصد دارید بهترین خدمات مشاوره را از تیم مشاوره کنکور با بهترین قیمت دریافت کنید.

 

 

جهت دانلود نحوه دریافت مشاوره کنکور بر روی لینک کلیک نمایید.

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی بر آن شده است تا مشاوره کنکور 1401 را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی خصوصی برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود و انتخاب رشته موفق را از طریق مشاوره تلفنی کنکور با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

5/5 - (7 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چرا باید از مشاوره کنکور استفاده کرد؟ 

استفاده از مشاوره کنکور به خصوص مشاوره خصوصی کنکور می تواند به فرد در افزایش انگیزه و داشتن مطالعه ای بهتر برای کنکور کمک کند.

یک تیم مشاوره کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از میان ویژگی های یک تیم مشاور کنکور که بهتر است از میان ده مشاور برتر کنکور هم انتخاب شوند می توان به پیگیر بودن و یاد دادن راه و چاه رسیدن به موفقیت به داوطلب کنکور اشاره کرد.

آیا امکان دریافت خدمات مشاوره کنکور با پرداخت بهترین قیمت وجود دارد؟ 

بله. در این رابطه می توانید با مشاوران تیم ایران تحصیل در تماس باشید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. طنین موسوی
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

  من در اموزشگاه فرزانه ۲۰ بودم و واقعا از اقای فراهانی راضی بودم ؛ هم مشاورشون عالی بود و هم تدریسشون

 2. زینب
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام دوستای خوبم بهترین مشاوره کنکوری تو کرج مرکز مشاوره ایران تحصیل که ایشون به روش ۴Gمشاوره هاشون برگزار می کنند و خیلی خیلی تونستم به هدفی که می خوام برسم و بی نهایت از زحماتشون ممنونم

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام زینب
   مچکریم که با مشاوران ما در ارتباط هیسن و براتون نتایج خوبی به همرام داشته است

 3. پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  واسه یک بار هم که شده واسه مشاوره با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشین
  من که خیلی راضی بودم خیلی با حوصله و متین به تمامی سوالاتم پاسخ دادند

 4. شیدا زمانی
  ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

  من امسال کنکور دارم ، ۲ سال پیش هم خواهرم کنکور دادن و با مشاوران مرکز ایران تحصیل مشاوره انجام دادن و کلاسای کنکورشونو شرکت کردن وااقعا میتونم بگم بهترین اساتید رو دارن همینطور بهترین مشاوره هارو بهتون میدن و بازده درسی خیلی خوبی میشه از برنامه هاشون گرفت

  • moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام خانم زمانی
   مچکریم نظر لطفتتونه
   انشالله که روز به روز پیشرفت چشم گیری داشته باشین

ایران تحصیل
تماس با مشاور