تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
مشاوره کنکور انسانی

مشاوره کنکور انسانی 1401

مشاوره کنکور انسانی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

با وجود گرایش اکثر داوطلبان و دانش آموزان به رشته تجربی اما هنوز هم رشته انسانی رقابت خودش رو دارد و به همین دلیل، برای قبولی در کنکور مشاوره کنکور انسانی یکی از ضروری ترین موارد برای دانش‌آموزان و داوطلبان می باشد.

اگر بتوانید نقطه طلایی رتبه ها برای مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی را آموزش ببینید به راحتی می توانید در رابطه با قبولی خود اطمینان حاصل نمایید.

 

برای مشاوره کنکور انسانی 1401، انجام برنامه ریزی، معرفی منابع و مصاحبه با رتبه های برتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

فهرست محتوا

مشاوره کنکور انسانی چقدر میتونه کمک کننده باشه؟

 

مشاوره کنکور انسانی چقدر میتونه کمک کننده باشه؟

یکی از مشکلات داوطلبان کنکور انسانی این است که، فهرست منابع مطالعه برای قبولی در کنکور بسیار زیاد می باشد این امر موجب می‌شود که برنامه ریزی درسی برای این دسته از افراد سخت باشد به همین دلیل در قدم اول مشاور می‌تواند با توجه به هدف شما، مشاوره و برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشید.

نحوه مطالعه در کنکور به نوبه خود از مهمترین موارد می باشد. با توجه به اینکه امتحانات مدارس به صورت تشریحی برگزار می شود، دانش‌آموزان توانایی مطالعه اصولی و درست را برای کنکور ندارند به همین دلیل حتی با صرف زمان زیاد برای مطالعه نمی توانند به نتیجه مطلوب خود دست پیدا کنند. بنابراین آموزش نحوه مطالعه اصولی و درست از جمله خدمات یک مشاوره کنکور انسانی می باشد.

قطعاً مشاوران کنکوری با توجه به تجربه و علم خود می توانند به شما در رابطه با راه های موفقیت بسیار کمک کنند. اما تلاش شما و عمل به این توصیه ها از جمله موارد بسیار مهمی است که رعایت آن ضروری به نظر می رسد. بنابراین بخش مهمی از اخذ نتیجه برای کنکور به عملکرد شما مربوط می شود.

 

20 نکته طلایی رتبه ها مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی

 

20 نکته طلایی رتبه ها مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی

بسیاری از افرادی که برای کنکور شرکت می‌کنند تلاش می کنند و درس می خوانند اما تنها برخی از آنها موفق به کسب رتبه خوب می شوند به نظر شما علت آن چیست؟ چرا دانش آموزان با منابع یکسان نتیجه های متفاوتی کسب می نمایند؟ چگونه می توانید به این راهکارها دست یابید تا شما هم بتوانید رتبه مورد نظر خود را کسب نمایید؟

 

1. هدفت چیه؟

تا زمانی که شما هدف خود را تعیین نکرده باشید نمی توانید به سوی آن حرکت کنید و یا اینکه برای رسیدن به آن تلاش نمایید. بنابراین تعیین هدف در وهله اول یکی از مهم‌ترین مسائلی است که شما باید آن را مشخص نمایید اگر با رشته های مختلف آشنایی لازم را ندارید می توانید از راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور استفاده نمایید.

 

2. مطمنئی منابعی که انتخاب کردی درسته؟

شما که در حال مطالعه این مقاله می باشید ممکن است دانش آموز و یا داوطلب کنکور باشید. شاید یکی از علت‌هایی که شما داوطلب عزیز سال گذشته موفق به کسب رتبه ای خود نشده اید انتخاب نادرست منابع کنکور باشد. همچنین دانش آموز عزیزی که هنوز در کنکور شرکت نکرده اید در انتخاب منابع خود دقت لازم را داشته باش.

 

3. ضرایب کنکور رو از مشاوره کنکور انسانی دریافت کن

آیا می دانید در کنکور، هر یک از دروس از اهمیت متفاوتی برخوردار هستند؟ با توجه هدف شما کدام یک از دروس اهمیت بیشتری دارد؟ بهتر است به هنگام مراجعه به مشاور، جدول مربوط به ضرایب دروس را از او دریافت نمایید تا در برنامه‌ریزی خود برای درسی که از ضریب بیشتری برخوردار است، زمان و انرژی بیشتری را بگذارید.

 

4. برنامه ریزی اصولی داشته باش

 

برنامه ریزی اصولی داشته باش

ما در مقاله های مختلف بارها در رابطه با اهمیت برنامه ریزی درست و اصولی مطالبی را ارائه نمودیم داشتن یک برنامه ریزی درست و اصولی می تواند موجب شود تا علاوه بر اینکه زمان شما به هدر نرود، به نتیجه مطلوب خود نیز دست یابید.

اگر بتوانید با مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تضمینی با رتبه های تک رقمی در ارتباط باشید، گام بزرگی در رسیدن به موفقیت برداشته اید.

 

5. دریافت بانک سوالات از مشاوره کنکور انسانی

سوالات سال های گذشته می تواند به عنوان منبع بسیار مهمی برای شما جهت آشنایی با نحوه طرح سوالات در هر درس باشد بنابراین دریافت کنکور انسانی می تواند شما را با نحوه مطالعه اصولی و درست و همچنین مطالب مهم درس آشنا نماید.

 

6. اطلاع از بودجه بندی کنکور انسانی

سازمان سنجش و آموزش کشور هر ساله برای طرح سوال از دروس مختلف، به برخی از مباحث هر کتاب توجه ویژه‌ای دارد و به همین دلیل سوالات بیشتری را از این مباحث طرح می نماید. اطلاع از بودجه بندی کنکور می تواند به شما کمک کند تا مطالب مهم و مباحث کلیدی را بهتر بشناسید و با تمرکز بیشتر و مطالعه عمیق تر بر روی این مباحث به سوالات بیشتری در زمان کنکور پاسخ دهید.

 

7. آموزش نحوه صحیح مطالعه

گاهی اوقات برخی از دانش آموزان و داوطلبانی که برای مشاوره کنکور انسانی به مرکز ما مراجعه می‌کنند و تلاش زیادی برای درس خواندن می کنند، به دلیل اشتباهاتی که در نحوه مطالعه آنها وجود دارد موفق به کسب رتبه مناسب و خوب نمی شوند. بنابراین تغییر روش های نادرست مطالعه از جمله اقدامات ضروری برای این افراد می باشد.

 

8. هیچ درسی را حذف نکنید

تمام دروس در کنکور مهم هستند و هرگز تصور نکنید که می‌توانید برخی از درس هایی را که برایتان دشوار هستند و یا علاقه به آنها ندارید را حذف کنید و با این اقدام امیدوار باشید که می توانید رتبه دلخواه خود را کسب نمایید. چرا که طرح سوالات در سال‌های برگزاری کنکور متفاوت می باشد. بنابراین هرگز نمی توانید اطمینان داشته باشید که همه سوالات را خواهید توانست پاسخ دهید.

 

9. ناامیدی ممنوع

علت ناامیدی شما چیست؟ اگر روش های شما اشتباه است باید تلاش نمایید تا آن را تغییر دهید و اگر تا به حال نتوانسته اید موفقیت لازم را بدست بیاورید باید تلاش خود را چندبرابر کنید اگر بخواهید به ناامیدی ها اجازه بروز دهید، حتماً راه شما را سد خواهند کرد و امکان موفقیت را از شما خواهند گرفت.

 

10. به کمک مشاوره کنکور انسانی علت یابی کنید

علت اینکه شما نمی توانید از مطالعه خود نتیجه مورد نظر را کسب نمایید چیست؟ چرا پس از مطالعه خسته و کلافه می شوید چرا نمی‌توانید آن طور که باید و شاید به نتیجه دلخواه خود دست یابید؟ تمام موارد و مشکلاتی را که برایتان به وجود می‌آید را ریشه یابی کنید و به دنبال علت و دلیل آن باشید.

 

11.یادداشت برداری کنید

یادداشت برداری یکی از مهمترین موارد برای مطالعه ی صحیح و اصولی می باشد. در زمان مطالعه و مرور، یادداشت‌برداری های شما می تواند به عنوان منبع بسیار مهمی برای مطالعه به حساب می‌آید. دقت داشته باشید که یادداشت برداری باید به صورت اصولی و درست و حاوی نکات مهمی باشد.

 

12. در مشاوره کنکور انسانی و برنامه ریزی مرور را فراموش نکنید

یکی از مهمترین موارد برای موفقیت در طرح مطالعه کنکور انسانی مرور کردن می باشد. تا زمانی که شما کتاب خود را نتوانید به درستی مرور کنید هیچ یک از مطالب در ذهن شما باقی نمی ماند و همچنین می توانید بر آنها تسلط لازم را پیدا کنید. بنابراین همیشه در برنامه درسی خود زمانی را برای مرور کردن اختصاص دهید.

 

13. از دروس عمومی غافل نشوید

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان برای کنکور انسانی دارند این است که تصور می کنند تنها باید دروس تخصصی را خیلی خوب بخوانند. همه ما می‌دانیم که اهمیت دروس اختصاصی بیشتر از دروس عمومی است اما این بدان معنی نخواهد بود که دروس عمومی را باید کنار بگذارید و تمام تمرکز خود را برای دروس اختصاصی بگذارید چرا که در بسیاری از موارد، همین دروس عمومی می تواند رتبه شما را به میزان زیادی بالاتر و یا پایین‌تر بیاورند.

 

14. در کنکورهای آزمایشی شرکت کنید

با نظر و کمک مشاوره کنکور انسانی بهترین آزمون آزمایشی کنکور را بشناسید و برای ثبت نام کنکورهای آزمایشی اقدام نمایید تا شرایط کنکور واقعی را برای شما ایجاد نماید.

از کنکورهای آزمایشی می توانید به عنوان یک محک استفاده کنید. همچنین در این کارنامه رقابت سایر داوطلبان بر اساس کارنامه های ارائه شده قابل مشاهده خواهد بود. بنابراین می‌توانید متوجه شوید که رقبای شما در چه سطحی هستند و میزان فاصله شما با آنها چقدر است؟

 

15. تکنیک های تست زنی را به کار ببرید

 

تکنیک های تست زنی را به کار ببرید

ما در جلسات مشاوره خود به این موضوع بر می خوریم که داوطلبان و یا دانش آموزان نمی توانند از تکنیک های تست زنی به درستی استفاده نمایید و داوطلبان این موضوع را عنوان می‌کنند که ما تکنیک های تست زنی را به صورت کامل می‌دانیم اما در استفاده از آنها دچار مشکل می‌شوند و دلیل این امر این است که هنوز تسلط لازم را بر استفاده آنها ندارند بنابراین تنها دانستن این تکنیک ها نیست که اهمیت دارد. بلکه عمل کردن به آن ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

16. ساعات مطالعه مناسبی داشته باشید

منظور ما از ساعات مطالعه ی درست یا مناسب این نیست که شما تمام شبانه روز را بی وقفه و بدون استراحت به مطالعه بپردازید. منظور و هدف ما این است که برای هدفی که تعیین کرده‌اید، میزان ساعت مطالعه درست و مناسبی داشته باشید.

قطعاً زمان یادگیری برای هر دانش آموز ممکن است متفاوت باشد اما مدت زمان میانگینی برای رسیدن هر دانش آموز برای تحصیل در رشته های پرطرفدار وجود دارد که در صورت کم و یا زیاد شدن این ساعات، از هدف خود دور شود.

 

17. حتما برای یکبار هم که شده با کمک مشاوره کنکور انسانی سوالات کنکور را تحلیل کنید

تحلیل سوالات کنکور قدم مهمی در موفقیت شما محسوب می‌شود گاهی این تحلیل برای داوطلبان بسیار سخت است به همین دلیل به کمک یک مشاور می توانید همه سوالات را تحلیل نمایید و بر اساس تحلیل خود به جواب درست و منطقی، به اشتباه خود به هنگام مطالعه پی ببرید و تلاش در رفع این اقدامات نمایید.

 

18. تفریح و سرگرمی را در برنامه خود داشته باشید

تلاش برای کنکور بدین معنا نیست که شما از تمام زندگی خود دست بکشید و همه وقت خود را برای درس خواندن خصوصا اختصاص دهید.

همه ما انسان ها در صورتی که در زندگیمان تنوعی نداشته باشیم، نمی‌توانیم ادامه راه را به راحتی و با موفقیت پشت سر بگذاریم بنابراین در برنامه خود دقت داشته باشید که زمانی را برای تفریح و استراحت در نظر بگیرید تا بتوانید با انرژی بیشتری مطالعه را آغاز نمایید.

 

19. برای رفع استرس از مشاوره کنکور انسانی کمک بگیرید

داشتن استرس و اضطراب بسیار طبیعی می باشد چرا که آینده شما با این آزمون رقم خواهد خورد. اما این موضوع در صورتی است که استرس شما به حدی زیاد باشد که برای درس خواندن شما اختلال ایجاد نمایند. در این صورت حتماً باید با مشاور خود این موضوع را مطرح نمایید تا بر راهکارهای مناسب را به شما ارائه نماید.

 

20. اگر در درسی ضعیف هستید، در کلاس های کنکور شرکت کنید

 

اگر در درسی ضعیف هستید، در کلاس های کنکور شرکت کنید

 

برخی از دروس ممکن است برای ما سنگین و یا سخت باشند به همین دلیل حتی با مطالعه آنها نمی توانیم به خوبی از پس تست های آن بر بیاییم. در این صورت می توانید در کلاس‌های کنکور شرکت کنیم و یا فیلم های آموزشی مربوط به درس مورد نظر خود را دانلود و یا خریداری نمایید تا بتوانید تمام مشکلات به وجود آمده را برطرف نمایید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا برخی از خدمات مشاوره کنکور انسانی را برای شما ارائه نماییم. چنانچه مایل به دریافت مشاوره در رابطه با 20 نکته طلایی رتبه ها مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی می باشید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات، به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

تکنیک های ترجمه عربی کنکور

دانلود سوالات کنکور انسانی به همراه پاسخنامه تشریحی

برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی با استفاده از تجربه رتبه های برتر

چگونه آیات دینی را حفظ کنیم ؟

مشاوره کنکور انسانی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

چگونه می توانم با مشاوره کنکور انسانی 1401 در ارتباط باشم؟

برای برقراری ارتباط با مشاوران برتر ایران می توانید با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

20 نکته طلایی رتبه ها مشاوره و برنامه ریزی کنکور انسانی چیست؟

ما در این مقاله، تمام این 20 مورد را برای شما ارائه نموده ایم. برای اطلاع از هر یک از ای موارد می توانید وارد سایت شوید و این مقاله را مطالعه نمایید.

زمان دریافت مشاوره در سایت ایران تحصیل چگونه است؟

هر یک از داوطلبان می توانند در هر زمانی که مایل باشند، حتی ایام تعطیل، خدمات لازم را دریافت نمایند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. AmirhosseiN
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام و احترام
  من الان در رشتهٔ تجربی ام و دوازدهمم، آیا میشه که دیپلم تجربی بگیرم منتاها واسه کنکور انسانی ثبت نام کنم و از اونجا قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر بله میتونین کنکور انسانی ثبت نام کنین

 2. فریبا
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام من دیپلم کامپیوتر نظام قدیم دارم میخواستم بدونم میتونم بدون خوندن پیش دانشگاهی تو کنکور انسانی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقتتون بخیر لزومه ی شرکت در کنکور سراسری داشتن دیپلم 12 ساله است جهت مشاوره با تلفن مرکز تماس حاصل فرمایید

 3. محسن
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷

  رتبه قبولی توی سهمیه منطقه رشته پزشکی

 4. محسن
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۶

  ترازقبولی رشته پزشکی

 5. فرانک
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

  میخوام بدونم باتراز7000پرستاری قبول میشم

ایران تحصیل
تماس با مشاور