ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره کنکور تجربی 1403 + 20 راز مهم رتبه ها | ایران تحصیل

مشاوره کنکور تجربی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره کنکور تجربی امری تخصصی است. اگر می خواهید در کنکور 1403 در رشته مورد نظرتان قبول شوید حتما به شما توصیه می کنیم 20 نکته طلایی مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور 1403 تجربی را به دقت مطالعه کنید. شاید برای شما سوال پیش بیاید 20 نکته طلایی مشاوره حرفه ای کنکور تجربی چیست؟ در ادامه تصمیم داریم شما را با این نکات طلایی اشنا کنیم و هرکدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم.

در ابتدا بهتر است بدانید مشاوره کنکور سراسری تخصصی و اصولی به معنای برنامه ریزی و مشاوره همراه با اطلاع از بودجه بندی، روش های تست زنی، حذفیات کنکور و غیره می باشد. گاه افراد خود برای کنکور برنامه ریزی می کنند که به دلیل تجربه کم، ممکن است دچار اشتباه شوند. اگر مهارت و تجربه کمی در برنامه ریزی دارید، بهتر است دست به آزمون و خطا نزنید چرا که ریسک این روش بالاست و برنامه ریزی را به افراد حرفه ای در این حوزه بسپارید. 

فنون مشاوره کنکور تجربی 1403

مشاوره کنکور تجربی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. توجه داشته باشید برای پیروز شدن در کنکور 20 نکته طلایی وجود دارد که ما در این قسمت هرکدام را معرفی خواهیم کرد از سوی دیگر اطلاعاتی را در مورد هر کدام در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اطلاعیه

یکی از مهمترین پارامترها برای قبولی در کنکوری تجربی تکنیک های تست زنی است که باید آن را به خوبی یاد بگیرید.

از عوامل از بین رفتن تمرکز فاصله بگیرید

اگر قصد دارید در کنکور تجربی قبول شوید در گام اول باید به دنبال یک فضا مناسب برای مطالعه باشید. هرگز بر روی تخت خواب یا در حالت خوابیده درس نخوانید و در صورتی که میز مطالعه ندارید بر روی زمین بنشینید.

محیط مورد مطالعه خود را شلوغ و درهم نکنید و منابع درسی مانند جزوه، کتاب و کتاب های کمک آموزشی را در اطراف خود نچینید بلکه بعد از مطالعه هر منبع آن را جمع کرده و منبع دیگری را با آن جایگزین کنید. اگر همه منابعی که می خواهید آن ها را مطالعه کنید در معرض دید شما قرار داشته باشند ممکن است حواستان پرت شود و یا اینکه اگر فرصت کافی برای مطالعه یک منابع را پیدا نکردید استرس بگیرید. 

نور مناسب نیز از جمله عوامل پر اهمیت برای مطالعه به حساب می آید. مطالعه کردن در محیط های کم نور چشم را خسته می کند و موجب ضعیف شدن آن می شود. علاوه بر این اگر نور کافی برای مطالعه وجود نداشته باشد ممکن است پس از کمی مطالعه کلافه شوید و انگیزه تان را از دست بدهید. خوب است بدانید بهترین نور برای مطالعه در شب ترکیب لامپ های سفید و زرد می باشد. همچنین روانشناسان توصیه می کنند داشتن حداقل یک گیاه در محل مورد مطالعه علاوه بر بهبود هوای آن محیط، موجب ایجاد حس آرامش در افراد می شود.

با وجود تمام موارد ذکر شده فوق اگر در خانه شرایط مناسبی برای مطالعه شما وجود ندارد حتما به کتابخانه بروید. یکی از مزیت های مطالعه در کتابخانه فضای آرام آن است. فضایی که در آن از صدای افراد خانواده یا تلویزیون خبری نیست. علاوه بر این، مشاهده مطالعه کردن دیگران می تواند به عنوان یک محرک برای شما عمل کند و شما را به مطالعه تشویق نماید. 

بعد از قرار گرفتن در محیط مناسب برای مطالعه در گام دوم لازم است از هر چیزی که باعث از بین رفتن تمرکز شما میشود فاصله بگیرید. شایان ذکر است بدانید چنانچه از نظر فیزیکی در مکان نامناسبی قرار دارید تمام محرک های محیطی و همچنین عوامل مزاحم را از خود دور نمایید و تلاش کنید که این موانع رفع شود.

یکی از عواملی که در مشاوره کنکور تجربی داوطلبان به آن اشاره می کنند مربوط به حواس پرتی های ذهنی است. برای رها شدن از این مشکل راه حل‌هایی وجود دارد. تکنیکی که میتواند شما را از این مرداب نجات دهد این است که تمام افکاری که به ذهن شما خطور می کند و مانع مطالعه شما می شود را در برگه ای یادداشت نمایید و در طول روز یک زمان خاصی را به فکر کردن در مورد آن ها اختصاص دهید.

بسیاری از داوطلبان کنکور تجربی دچار استرس فراوانی هستند و این استرس بر عملکرد آن ها تاثیر می گذارد. بنابراین اگر قصد دارید در کنکور تجربی رتبه خوبی بدست آورید حتما اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و استرس را از خود دور کنید. در مشاوره حرفه ای کنکور تجربی این مهمترین نکته است.

از عواملی که باعث از بین رفتن تمرکز می شود فاصله بگیرید

برای شرکت در بهترین اردو نوروزی کنکور آنلاین روی لینک مربوطه کلیک کنید.

منابع مختلف را تهیه نکنید

نکته مهمی که بسیاری از داوطلبان کنکور از آن بی اطلاع می باشند و همین مسئله آنان را نا امید می کند، این است که تمامی منابع درسی کنکور سراسری و جزوه ها را تهیه می نمایند تا بسیار مسلط شوند. غافل از اینکه این موضوع موجب اضطراب و ناامیدی در آنها می شود. انجام این کار غیر از سر در گم شدن و از دست دادن انرژی برای مطالعه هیچ چیز دیگری را در پی نخواهد داشت.

در ادامه بهتر است به توصیه چندین نفر از رتبه های تک رقمی در کنکور تجربی اشاره کنیم. توجه داشته باشید اکثر افرادی که رتبه تک رقمی را در آزمون تجربی کسب کرده اند بر این مسئله معتقد هستند که منابع را باید به درستی تهیه کرد و پس از آن به صورت دقیق و با توجه به تکنیک های تست زنی کنکور تلاش کرد تا از این منابع به بهترین شکل بهره‌مند شد. اکثر رتبه های تک رقمی نیز زمان زیادی برای افزایش مهارت و تسلط خود در تست زنی صرف کردند.

این نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید وقتی تصمیم میگیرید شروع کنید و برای برنامه ریزی کنکور تجربی اقدام می کنید، اول فهرست حذفیات کنکور سراسری را طبق آمار اعلامی بدست بیاورید و در مرحله بعد به بودجه بندی کنکور تجربی توجه کنید. 

برای اینکه از بهترین منابع کنکور تجربی سال 1403 مطلع شوید و به فهرست حذفیات و بودجه بندی کنکور دست یابید می توانید هر روز هفته حتی در روزهای تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب، از تلفن ثابت با شماره 9099075307 (بدون پیش شماره استانی) تماس بگیرید و از مشاوران دلسوز و کارآزموده مرکز مشاوره ایران تحصیل راهنمایی و مشاوره دریافت کنید.

نقاط قوت را رشد و نقاط ضعف خود را پوشش دهید 

اگر داوطلب کنکور هستید و سال های گذشته موفق به پذیرش در هیچ یک از رشته های مورد نظر نشده اید بهتر است مسیری که رفته اید را یکبار مرور کنید و ببنید در چه مواردی دچار اشتباه شده اید که موجب شده است یکسال از تمامی همکلاسی های خود عقب بمانید. شاید یکی از دلایل آن، عدم استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور تجربی بوده است.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان با آن مواجه هستند این است که در برخی از دروس ضعیف می باشند و تمرکز خود را بر روی آن دروس می گذارند. توجه داشته باشید فقط به نقاط ضعف خود فکر نکنید و تلاش نمایید تا نقاط قوت خود را حفظ کنید و برای سال جاری آن ها را به کار ببرید.

هرگز از برنامه مطالعاتی موجود در اینترنت یا دوستانتان استفاده نکنید. به خاطر داشته باشید نقاط ضعف و قوت هریک از دانش آموزان و همچنین استعداد ذاتی آن ها با یکدیگر متفاوت است. بنابراین حتما از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی مرکز مشاوره ایران تحصیل استفاده کنید. مشاوران این مرکز با توجه به نقاط ضعف و قوت هر دانش آموز و استعداد و علاقه او به رشته مورد علاقه اش برای وی برنامه مطالعاتی تنظیم می کنند. برنامه ای که مختص به همان فرد است و در آن، شرایط و تمامی موارد لازم در نظر گرفته شده است.

نقاط قوت را رشد و نقاط ضعف خود را پوشش دهید 

جهت برنامه ریزی برای کنکور تجربی بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

رفع اشکال کنید

برنامه مطالعاتی خوب به این صورت است که در آن حتما زمان هایی برای رفع اشکال و همچنین دوره مطالب خوانده شده وجود داشته باشد. از این رو، در برنامه ریزی مطالعاتی پس از اینکه نقاط قوت و ضعف را مشخص نمودید باید هدفمند حرکت کنید. برای مثال برای درس هایی که تسلط کافی ندارید بهتر است زمان بیشتری را اختصاص دهید و حتما مواردی را که در آن ها اشکال دارید از معلمان خود بپرسید.

تکنیک های تست زنی را یاد بگیرید

یکی از مهمترین موارد برای قبول شدن در کنکور تجربی، یادگیری تکنیک های تست زنی درست و هوشمندانه است. لازم به ذکر است بدانید وقتی از تکنیک های تست زنی کنکور صحبت می کنیم منظور ما فقط جلسه کنکور نیست. در واقع یکی از رسالت های مشاوره کنکور تجربی این است که تکنیک های هر درس را با توجه به سطح دانش آموز آموزش می دهد.

اگر احساس می کنید در درسی ضعیف هستید توصیه می کنیم که در برنامه ریزی کنکور تجربی از تست های ساده آغاز کنید چون تست های سخت باعث کاهش انگیزه شما می شود و می تواند به طور کل مسیر شما را تغییر دهد. در صورتی که به دنبال مهارت در هر یک از دروس می باشید بهتر است بر روی تست های دشوار تمرکز بیشتری کنید.

جهت کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکوربر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

تداوم در مطالعه دروس را فراموش نکنید

نکته مهمی که نباید در مطالعه دروس کنکور فراموش شود این است که حتما تداوم را اولین اصول خود برای تسلط بر دروس قرار دهید. دروس مورد علاقه تان را به عنوان یک زنگ تفریح در کنار سایر دروس تخصصی هر روز داشته باشید.

اختصاص زمان بندی صحیح برای مطالعه دروس کنکور تجربی

قطعا ضرایب دروس کنکور تجربی با توجه به زیر گروه های مورد نظر تعیین می شود اما فراموش نکنید که ما باید به تراز فکر کنیم و نه فقط به درصدهای یک درس، بنابراین نیازی نیست تمام زمان خود را به مطالعه درس زیست شناسی اختصاص دهیم.

باید زمانی که برای درس های مختلف می گذارید را به گونه ای تقسیم نمایید که به هیچ عنوان این موضوع موجب نشود تا شما از سایر دروس عقب بمانید. به یاد داشته باشید که مهارت و تسلط شما بر روی هر یک از مطالب می تواند با ضرایب متفاوت باشد.

اطلاعیه

افرادی که نتوانند زمان خود را مدیریت کنند امکان قبولی خود را کاهش می دهند، با برنامه ریزی درست میتوان طی مدت یک سال در کنکور پزشکی قبول شد.

تنظیم کردن سرعت برای مطالعه 

بسیاری از افراد بدون برنامه ریزی کنکور برای مطالعه منابع اقدام می کنند اما بهتر است بدانید که بدون برنامه ریزی هیچ شخصی نمی تواند کنکور تجربی قبول شود. در نتیجه بهتر است ذکر کنیم که مسیر کنکور یکساله است و به همین دلیل رعایت تناسب و تعادل در این مورد بسیار مهم می باشد.

سرعت مطالعه صحیح و اصولی برای قبولی در بهترین رشته های کنکور تجربی به این صورت است که تا پیش از زمان کنکور هریک از دروس باید به طور کامل مطالعه و دوره شده باشند. دوره کردن مباخث خوانده شده باعث تثبیت بهتر آن ها در مغز می شود. توجه کنید بسیاری از داوطلبان، مطالعه برای کنکور تجربی و دوره مباحث خوانده شده را خیلی زود تمام می کنند که این کار درستی نیست. مطالعه باید توام با تست زنی باشد و دوره مباحث و نکات مهم بعد از آن قرار بگیرد. همچنین برخی از داوطلبان به دلیل کم آوردن وقت از مطالعه بعضی از مطالب چشم پوشی می کنند که این کار بسیار غلط و نادرست می باشد.

در مورد تنظیم کردن سرعت مطالعه به کند خوانی و تند خوانی توجه کنید و کند خوانی را کنار بگذارید. بسیاری از افراد بر این باور هستند که کند خوانی مزایای زیادی دارد و می تواند در قبول شدن متقاضی تاثیر زیادی بگذارد اما بهتر است بدانید کند خوانی در کنار مزایایی که دارد از نقاط ضعف هم برخوردار می باشد. برخی از اوقات همین کند خوانی می تواند موجب عقب افتادن داوطلبان شود. به عنوان مثال شما نمی توانید به برنامه ریزی درسی که داشته اید دست یابید و همچنین با حجم زیاد درس و مطالعه نشده روبه رو می شوید.

بنابراین یکی از نکات طلایی برنامه ریزی برای کنکور 1403 تجربی، استفاده از فنون تند خوانی به جای کند خوانی می باشد. در این صورت داوطلب به هیچ وجه با استرس های ناشی از حجم زیاد مطالب در آینده مواجه نمی شود. البته تندخوانی نیز باید متعادل باشد درحقیقت وقتی از معایب کند خوانی سخن می گوییم به این معنا نیست که شما در تمامی دروس باید به سرعت عبور نمایید. در برخی از دروس شاید لازم باشد نیم ساعت را صرف مطالعه یک صفحه کنید. بنابراین تند خوانی در همه جا مناسب نیست.

از موارد فوق این گونه نتیجه می گیریم که لازم است سرعت مطالعه خود را از طریق برنامه ریزی طولانی مدت تنظیم کنید و در کنار برنامه ریزی روزانه و هفتگی حتما برنامه ریزی ماهانه نیز داشته باشید و هرماه مشخص کنید که قصد مطالعه و تست زنی چه مباحثی را دارید. اما نکته مهم اینکه برنامه خود را فشرده تنظیم نکنید و همواره مقداری زمان جبرانی برای هر ماه خود در نظر بگیرید. این کار باعث می شود در صورت عقب ماندن از برنامه مطالعاتی تان دچار ناامیدی نشوید و فرصت جبران داشته باشید.

تنظیم کردن سرعت برای مطالعه 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته در تهران وارد شوید.

کیفیت رو فدای کمیت نکنید

کیفیت مطالعه حرف اول را می زند. اگرچه لازم است همه مباحث را بخوانید و تست زنی هم داشته باشید اما قطعا آنچه مطالعه کرده اید باید به درستی خوانده شده باشد تا به تسلط کافی برسید. در نتیجه به هیچ وجه کیفیت را فدای کمیت نکنید.

برنامه هفتگی داشته باشید

برنامه ریزی کنکور به شکل های مختلفی صورت می پذیرد که یکی از انواع آن را می توان برنامه ریزی هفتگی دانست. برنامه ریزی هفتگی خصوصا برای افرادی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند بسیار ضروری خواهد بود.

اطلاعیه

اکثر افرادی که در کنکور تجربی دارای رتبه تک رقمی هستند از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی بهره‌مند بودند.

از فنون مطالعه هر درس آگاه باشید

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که مطالعه به تنهایی نمی تواند به شما برای قبولی در کنکور تجربی کمک کند. یکی از مهم ترین نکات طلایی مشاوره کنکور تجربی 1403 این است که بتوانید به درست ترین شکل ممکن مطالعه نموده و بهترین نتیجه را اخذ نمایید.

با کمک مشاوره حرفه ای کنکور تجربی کارنامه های کنکور را بررسی کنید

هر یک از داوطلبان ممکن است اهداف متفاوتی از شرکت در کنکور داشته باشند. چنانچه هدف شما قبولی در رشته پزشکی است، بهتر است کارنامه داوطلبانی که در سال های گذشته پذیرفته شده اند را به صورت دقیق بررسی نمایید.

به این نکته توجه داشته باشید که کارنامه مورد نظر در صورتی به شما کمک خواهد نمود که با توجه به هدف شما و منطبق با رشته و همچنین دانشگاه مورد نظر شما باشد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که نقش سهمیه ها را نیز در همین مورد نمی توان نادیده گرفت. در صورتی که به تنهایی نمی توانید این کار را انجام دهید پیشنهاد می کنیم از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی کمک بگیرید.

جهت اطلاع از نحوه برنامه ریزی سه ماه مانده به کنکور بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

عملکرد خود را بررسی کنید

یکی از مهم ترین موضوعاتی که به شما کمک می کند از کنکور های آزمایشی نتیجه مورد نظر و دلخواه خود را کسب نمایید بررسی عملکرد خود پس از آزمون می باشد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم به تراز و همچنین رتبه خود توجه نمایید.

فنون مختلف برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

یکی از شکایت های داوطلبان در رابطه با برنامه ریزی هایی که دارند این است که نمی توانند در زمان مقرر آنچه مورد انتظار آنان می باشد را داشته باشند. نحوه برنامه ریزی خود را باید به حجمی زمانی تغییر دهید. برنامه های حجمی زمانی به این صورت است که شما هم زمان و هم محتوا را با هم تنظیم می کنید. شاید بهتر باشد این مسئله را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. برای مثال زمانی که قصد دارید درس زیست شناسی را مطالعه کنید بهتر است زمان یک ساعت را برای مطالعه نصف فصل در نظر بگیرید.

اطلاعیه

از 20 نکته طلایی مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی که در این مقاله قید شد به سادگی گذر نکنید، 20 نکته طلایی کلید قبولی شما است.

مشاوره کنکور تجربی برای درس زیست شناسی

برای مطالعه یک درس از کتاب زیست شناسی ابتدا عنوان ها، متن سرفصل ها سپس تصاویر مربوطه را مطالعه کنید. پس از آن، به سراغ تست ها بروید و برخی از تست ها را به عنوان آموزش در نظر بگیرید. برای مثال در صورتی که نتوانستید سوالی را به درستی پاسخ دهید، بهتر است توضیح تشریحی آن تست را که در کتاب تست زنی شما نوشته شده است، در کتاب درسی خود یادداشت نمایید.

مشاوره کنکور تجربی برای درس زیست شناسی

مشاوره کنکور تجربی برای درس شیمی

یکی از دروسی که داوطلبان در رشته تجربی بسیار با آن مشکل دارند درس شیمی است. اولین قدم این است که شما باید این درس را طبقه بندی کنید. یعنی قدم اول برای حل مسائل درک مفاهیم است. مانند تفاوت گرما، دما و غیره. بعد از درک مفاهیم، برای حل مسائل باید تک به تک از اجزای یک مسئله آگاه باشید تا بتوانید مسائل را شناسایی کنید. زیرا مسائل شیمی به طور معمول به صورت ترکیبی طرح می شوند. البته نقش خلاقیت در این موضوع می تواند بسیار مهم باشد. 

قبل از حضور در کنکور سراسری بهتر است خودتان را با تفکیک کردن مباحث آشنا نمایید. به عنوان مثال سوالات را به صورت معلوم و مجهول در نظر بگیرید. همچنین حتما از نکات مهم خلاصه نویسی داشته باشید زیرا برخی از سوال های کنکور تنها مفاهیم را ممکن است به گونه ای دیگری مطرح نمایند. هر چقدر شما در تست زنی تجربه بیشتری داشته باشید، در جلسه آزمون عملکرد بهتری را خواهید داشت. بنابراین حتما به تست زنی و مهارت های آن توجه داشته باشید.

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته کنکور تجربی بر روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

پادکست صوتی مقاله

اخبار پیرامون کنکور تجربی

زمان اعلام نتایج اولیه نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳

آقای علیرضا کریمیان، مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور خبر دادند نتایج اولیه نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ در اواسط مرداد اعلام شده است و انتخاب رشته افراد پذیرفته شده اولیه نوبت دوم کنکور ۱۴۰۳ تا اواخر مرداد انجام می‌ گیرد.

ایشان همچنین گفتند فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی نوبت دوم کنکور در نیمه دوم شهریور سال جاری اعلام می‌ گردد.

ظرفیت پذیرش داوطلبان کنکور تجربی 1403

آقای دکتر علی صدر، سرپرست معاونت امور آزمون‌ های سازمان سنجش ظرفیت دو رشته پزشکی و دندانپزشکی در کنکور ۱۴۰۳ را در مجموع ۱۳ هزار و ۱۶۱ نفر اعلام کردند که از این تعداد ۱۱ هزار و ۱۰۱ نفر در پزشکی و ۲ هزار و ۶۰ نفر در دندانپزشکی پذیرفته خواهند شد. ایشان خبر دادند در کنکور سال جاری نیز بیشترین ظرفیت پذیرش مربوط به گروه علوم تجربی با ۵۸ هزار و ۷۷۴ نفر است.

خلاصه مطلب

در این مقاله نکات طلایی و تکنیک های بهترین مشاوره کنکور تجربی را برای شما ذکر کردیم و گفتیم مشاوره حرفه ای کنکور تجربی شامل چه مواردی می باشد.

امیدواریم مطالعه این مطلب برایتان مفید بوده باشد و شما را برای قبولی در رشته و دانشگاهی که مد نظر دارید کمک کند. شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره حرفه ای کنکور تجربی با مرکز مشاوره ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید تا با کمک مشاوران مجرب این مرکز راه قبولی خود را هموار کنید.

برای دانلود فایل پی دی اف مقاله مشاور کنکور تجربی بر لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

4.9/5 - (12 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ظرفیت پذیرش در رشته های پزشکی سال 1403 چگونه است؟

با توجه به کمبود پزشک در سراسر کشور، یکی از سیاست های از بین بردن این کمبود افزایش ظرفیت پذیرش می باشد.

من سال سومی است که در کنکور تجربی نظام قدیم شرکت می کنم آیا امکان قبولیم وجود داره؟

امکان قبولی برای هر داوطلبی که تلاش کند و همچنین از روش های درست موفقیت استفاده کند حتما وجود خواهد داشت.

بهترین زمان تست زنی برای دروس عمومی چه زمانی است؟

بهترین زمان برای تست زدن، حدود به 24 ساعت پس از مطالعه است

نظرات

45 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره کنکور تجربی 1403 + 20 راز مهم رتبه ها | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo دیانا گفت:

  سلام روزتون بخیر یه سوال داشتم داداش من کنکور داده رفته خدمت بعد اگه دانشگاه قبول بشه میتونه همزمان با خدمت رفتنش دانشگاه هم بره؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام خیر همزمان امکان پذیر نیست

 2. Avatar photo zeinab گفت:

  سلام
  من سال 1400 بعد از سه سال پشت کنکور موندن کنکور دادم و دندانپزشکی قبول شدم فقط خواستم به افرادی که این مقاله رو میخونن بگم که برای موفقیت امروز شروع کنید و با همراه کردن توصیه‌های مشاوره کنکور تجربی 1403 با اهداف خودتان، به مقصد و هدف مورد نظر برسید ومهم‌ترین هدف خود را تیک بزنید.

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   همیشه موفق باشید

 3. Avatar photo کیانی گفت:

  سلام وقت بخیر…. من دیپلم ریاضی سال ۸۰ و لیسانس ریاضی سال ۸۴ هستم….ایا می تونم در کنکور تجربی امسال شرکت کنم….؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما سوابق تحصیلی ندارید و باید آن را ایجاد کنید . تماس بگیرید تا جزییات شرایط برای شما بیان گردد .

 4. Avatar photo میلاد گفت:

  سلام من معلم هستم با لیسانس علوم تربیتی میخوام کنکور تجربی شرکت کنم میشه ؟؟؟

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله مشکلی ندارد.

   1. Avatar photo A.M.A گفت:

    سلام من می تونم توی کنکور ۱۴۰۳ هم تجربی شرکت کنم هم ریاضی

    1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

     سلام خیر فقط یکی از رشته های سراسری را میتوانید انتخاب کنید

 5. Avatar photo حسین زاهدی گفت:

  سلام وقت شما بخیر من انسانی خوندم و کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره رو گرفتم میتونم امسال تو کنکور تجربی شرکت کنم ؟؟؟؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید در کنکور تجربی شرکت نمایید اما پیشنهاد می کنم در خصوص سوابق تحصیلی کنکور هم اطلاعاتی بدست بیاورید

 6. Avatar photo gomrokchi گفت:

  سلام یه سوال دارم. من با چه رتبه ای می تونم تو رشته فیزیوتراپی دانشگاه تهران قبول بشم؟

 7. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

  سلام وقت بخیر
  باید دیپلم تجربی داشته باشید تا سوابق تحصیلی برای شما محاسبه شود.

  1. Avatar photo آرین گفت:

   سلام من با رتبه چند در کنکور میتونم داشنگاه علوم پزشکی خرم آباد قبول شم ؟

   1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

    سلام وقت بخیر
    قبولی شما به بقیه شرکت کننده ها بستگی دارد وسوابق تحصیلی و سهمیه منطق شما

  2. Avatar photo Hout گفت:

   سلام من دیپلم انسانی هستم میخوام کنکور تجربی شرکت کنم
   با این شرایط یعنی سوابق تحصیلی برام محاسبه نمیشه
   دروس عمومی از کنکور تجربی حذف شده یعنی سوابق درس‌های عمومی هم محاسبه نمیشه

   1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

    سلام. خیر محاسبه نخواهد شد و شما برای کنکور تجربی باید ایجاد سابقه کنید و نیاز به دیپلم تطبیقی تجربی دارید.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید

  مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil

  ایران تحصیل به عنوان یکی از بهترین وب سایت‌های مشاوره تحصیلی رایگان است که به دلیل کیفیت بالای مشاوره و قیمت مناسب تا به حال توانسته بخش اعظمی از داوطلبان کنکور و دانش آموزان را به خود جذب کند. به...
 • مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  دریافت مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس جهت کسب آمادگی برای آزمون‌های مختلف و برنامه‌ریزی درست، بسیار مهم و حیاتی است. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه در حال حاضر نقش بسیار پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد...
 • مشاوره تحصیلی تلفنی

  مشاوره تحصیلی تلفنی | تمامی مقاطع + 24 ساعته | ایران تحصیل

  آیا می‌دانستید به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری می‌توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید؟ شایان ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد به همین دلیل این روزها اکثر افراد از تمایل بیشتری به استفاده...
 • برنامه ریزی درسی

  برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها + pdf برنامه 1403

  داشتن برنامه ریزی درسی مناسب می تواند به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا پیشرفت تحصیلی بهتری داشته باشند. آن دسته از افرادی که در طول ترم برای خواندن هر کدام از دروس و آمادگی جهت شرکت در امتحانات...
تماس با مشاور