ایران تحصیل
تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره کنکور تجربی

مشاوره کنکور تجربی 1402 + 20 نکته طلایی رتبه شدن

مشاوره کنکور تجربی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مشاوره کنکور تجربی امری تخصصی است. اگر می خواهید در کنکور 1402 در رشته مورد نظرتان قبول شوید حتما به شما توصیه می کنیم 20 نکته طلایی مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور 1402 تجربی را به دقت مطالعه کنید. شاید برای شما سوال پیش بیاید 20 نکته طلایی مشاوره حرفه ای کنکور تجربی چیست؟ در ادامه تصمیم داریم شما را با این 20 نکته طلایی اشنا کنیم و هرکدام را به صورت مجزا مورد بررسی قرار دهیم.

در ابتدا بهتر است بدانید مشاوره کنکور سراسری تخصصی و اصولی به معنای برنامه ریزی و مشاوره همراه با اطلاع از بودجه بندی، روش های تست زنی، حذفیات کنکور و غیره می باشد. گاه افراد خود برای کنکور برنامه ریزی می کنند که به دلیل تجربه کم ممکن است دچار اشتباه شوند. اگر مهارت و تجربی کمی در برنامه ریزی دارید، بهتر است دست به آزمون و خطا نزنید چرا که ریسک این روش بالاست و برنامه ریزی را به افراد حرفه ای در این حوزه بسپارید.

چنانچه به دنبال دریافت بهترین خدمات مشاوره ای جهت موفقیت در کنکور هستید، آکادمی ایران تحصیل با داشتن کادر مجرب و استفاده از متدهای روز مشاوره از جمله اخذ تست های شخصیت شناسی، علاقه سنجی به مشاغل مختلف، همراه کردن خانواده داطلبان، قبولی شما متقاضی عزیز را تضمین خواهد کرد. برای دریافت بهترین مشاوره کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید. 

 

مشاوره تخصصی کنکور رشته تجربی

 

فنون مشاوره کنکور تجربی 1402

فنون مشاوره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. توجه داشته باشید برای پیروز شدن در کنکور 20 طلایی وجود دارد که ما در این قسمت هرکدام را معرفی خواهیم کرد از سوی دیگر اطلاعاتی را در مورد هر کدام در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

اطلاعیه

یکی از مهمترین پارامترها برای قبولی در کنکوری تجربی تکنیک های تست زنی است که باید آن را در هر شرایط یاد بگیرید.

 

 

از عواملی که باعث از بین رفتن تمرکز می شود فاصله بگیرید

اگر قصد دارید در کنکور تجربی قبول شوید در گام اول باید به دنبال یک فضا مناسب برای مطالعه باشید. در واقع از هر چیزی که باعث از بین رفتن تمرکز شما میشود باید فاصله بگیرید. لازم به ذکر است بدانید چنانچه از نظر فیزیکی در مکان نامناسبی قرار دارید تمام محرک های محیطی و همچنین عوامل مزاحم را از خود دور نمایید و تلاش کنید که این موانع رفع شود.

یکی از عواملی که در مشاوره کنکور تجربی داوطلبان به آن اشاره می کنند مربوط به حواس پرتی های ذهنی است. برای رها شدن از این مشکل راه حل‌هایی وجود دارد. تکنیکی که میتواند شما را از این مرداب نجات دهد این است که تمام افکاری که به ذهن شما خطور می کند و مانع مطالعه شما می شود را در برگه ای یادداشت نمایید و در طول روز یک زمان خاصی را به فکر کردن در مورد آن ها اختصاص دهید.

از عواملی که باعث از بین رفتن تمرکز می شود فاصله بگیرید

 

منابع مختلف را تهیه نکنید

نکته مهمی که بسیاری از داوطلبان کنکور از آن بی اطلاع می باشند و همین مسئله آنان را نا امید می کند، این است که تمامی منابع درسی کنکور سراسری و جزوه ها را تهیه می نمایند تا بسیار مسلط شوند. غافل از اینکه این موضوع موجب اضطراب و ناامیدی در آنها می شود. انجام این کار غیر از سر در گم شدن و از دست دادن انرژی برای مطالعه هیچ چیز دیگری را در پی نخواهد داشت.

در ادامه بهتر است به توصیه چندین نفر از رتبه های تک رقمی در کنکور تجربی اشاره کنیم. توجه داشته باشید اکثر افرادی که رتبه تک رقمی را در آزمون تجربی کسب کرده اند بر این مسئله معتقد هستند که منابع را باید به درستی تهیه کرد و پس از آن به صورت دقیق و با توجه به تکنیک های تست زنی کنکور تلاش کرد تا از این منابع به بهترین شکل بهره‌مند شد. این مبحث را هم در نظر بگیرید که اکثر رتبه تک رقمی ها زمان زیادی برای افزایش مهارت و تسلط خود در تست زنی صرف کردند.

این نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید وقتی تصمیم میگیرید شروع کنید و برای برنامه ریزی کنکور تجربی اقدام می کنید، اول فهرست حذفیات کنکور سراسری رو طبق آمار اعلامی بدست بیاورید و در مرحله بعد به بودجه بندی کنکور تجربی توجه کنید.

منابع مختلف را تهیه نکنید

 

نقاط قوت را رشد و نقاط ضعف خود را پوشش دهید 

اگر داوطلب کنکور هستید و سال های گذشته موفق به پذیرش در هیچ یک از رشته های مورد نظر نشده اید بهتر است مسیری که رفته اید را یکبار مرور کنید و ببنید در چه مواردی دچار اشتباه شده اید که موجب شده است یکسال از تمامی همکلاسی های خود عقب بمانید؟ شاید یکی از دلایل آن، عدم استفاده از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی بوده است.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از داوطلبان با آن مواجه هستند این است که در برخی از دروس ضعیف می باشند و تمرکز خود را بر روی آن دروس می گذارند. توجه داشته باشید فقط به نقاط ضعف خود فکر نکنید و تلاش نمایید تا نقاط قوت خود را حفظ کنید و برای سال جاری آن ها را به کار ببرید.

 

 

جهت برنامه ریزی برای کنکور تجربی و معرفی بهترین رشته های کنکور تجربی بر روی لینک های قرمز کلیک نمایید.

 

 

رفع اشکال کنید

در برنامه ریزی که برای خود دارید پس از اینکه نقاط قوت و ضعف را مشخص نمودید باید هدفمند حرکت کنید. برای مثال برای درس هایی که تسلط کافی ندارید بهتر است زمان بیشتری را اختصاص دهید.

 

 

اطلاعیه

افرادی که نتوانند زمان خود را مدیریت کنند امکان قبولی خود را کاهش می دهند، با برنامه ریزی درست میتوان طی مدت یک سال در کنکور پزشکی قبول شد.

 

 

تکنیک های تست زنی رو یاد بگیرید

یکی از مهمترین موارد برای قبول شدن در کنکور تجربی، یادگیری تکنیک های تست زنی درست و هوشمندانه است. لازم به ذکر است بدانید وقتی از تکنیک های تست زنی کنکور صحبت می کنیم منظور ما فقط جلسه کنکور نیست. در واقع یکی از رسالت های مشاوره کنکور تجربی این است که تکنیک های هر درس را با توجه به سطح دانش دانش آموز آموزش می دهد.

اگر احساس می کنید در درسی ضعیف هستید توصیه می کنیم که در برنامه ریزی کنکور تجربی از تست های ساده آغاز کنید چون تست های سخت باعث کاهش انگیزه شما می شود. و می تواند به طور کل مسیر شما را تغییر دهد. در صورتی که به دنبال مهارت در هر یک از دروس می باشید بهتر است بر روی تست های دشوار تمرکز بیشتری کنید.

مشاوران ما در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل پس از ارائه برنامه ای مناسب، به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می نمایند. برای ثبت نام در سامانه، کافی است تا بر روی لینک زیر کلیک نمایند.

مشاوره حرفه ای کنکور تجربی

 

 

جهت کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکور بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

زمان بندی صحیح در مشاوره کنکور تجربی

قطعا ضرایب دروس کنکور تجربی با توجه به زیر گروه های مورد نظر تعیین می شود اما فراموش نکنید که ما باید به تراز فکر کنیم و نه فقط به درصدهای یک درس، بنابراین نیازی نیست تمام زمان خود را به مطالعه درس زیست شناسی اختصاص دهیم.

باید زمانی که برای درس های مختلف می گذارید را به گونه ای تقسیم نمایید که به هیچ عنوان این موضوع موجب نشود تا شما از سایر دروس عقب بمانید. به یاد داشته باشید که مهارت و تسلط شما بر روی هر یک از مطالب می تواند با ضرایب متفاوت باشد.

 

 

برای کسب اطلاعات درباره بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته در تهران وارد شوید.

 

 

دروس عمومی رو خوب بخوانید

مطمئنا یک مشاوره حرفه ای کنکور تجربی هم می داند که دروس تخصصی تاثیر بیشتری در رتبه و تراز شما برای قبولی در کنکور تجربی دارد اما اگر از دروس عمومی غافل شوید حداقل 40 درصد از موفقیت شما و قبولی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

برای اینکه بتوانید دروس عمومی را هم همانند دروس تخصصی مطالعه نمایید بهتر است در طول روز یک یا دو ساعت را به مطالعه این دروس و تسلط بر روی هر یک از مباحث آن داشته باشید تا بتوانید ضریب مناسبی را به دست بیاورید.

دروس عمومی رو خوب بخوانید

 

تداوم در مطالعه دروس عمومی را فراموش نکنید

نکته مهمی که نباید در مطالعه دروس عمومی فراموش شود این است که حتما تداوم را اولین اصول خود برای تسلط بر این دروس قرار دهید. دروس عمومی را به عنوان یک زنگ تفریح در کنار سایر دروس تخصصی خود هر روز داشته باشید.

 

تنظیم کردن سرعت برای مطالعه 

بسیاری از افراد بدون برنامه ریزی برای مطالعه منابع اقدام می کنند اما بهتر است بدانید که بدون برنامه ریزی هیچ شخصی نمی تواند کنکور تجربی قبول شود. در نتیجه بهتر است ذکر کنیم که مسیر کنکور یکساله است و به همین دلیل رعایت تناسب و تعادل در این مورد بسیار مهم می باشد.

 

 

جهت اطلاع از نحوه برنامه ریزی کنکور تجربی و موفقیت در کنکور در کمترین زمانبر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

کیفیت رو فدای کمیت نکنید

کیفیت مطالعه باید برای شما حرف اول را می زند. لازم است شما بتوانید به دروس مورد نظر هم تسلط پیدا کنید اما قطعا آنچه مطالعه می نمایید را باید به درستی بتوانید بخوانید تا تسلط کافی را بر این مسائل داشته باشید. در نتیجه به هیچ وجه کیفیت را فدای کمیت نکنید.

 

برنامه هفتگی داشته باشید

برنامه ریزی کنکور به شکل های مختلفی صورت می پذیرد که یکی از انواع آن را می توان برنامه ریزی هفتگی دانست. برنامه ریزی هفتگی خصوصا برای افرادی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند بسیار ضروری خواهد بود.

 

 

اطلاعیه

اکثر افرادی که در کنکور تجربی دارای رتبه تک رقمی هستند از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی بهره‌مند بودند.

 

 

از فنون مطالعه هر درس آگاه باشید

این نکته مهم را در نظر داشته باشید که مطالعه به تنهایی نمی تواند به شما برای قبولی در کنکور تجربی کمک کند. یکی از مهم ترین نکات طلایی مشاوره کنکور تجربی 1401 این است که بتوانید به سریع ترین شکل ممکن و به بهترین حالت مطالعه نموده و بهترین نتیجه را اخذ نمایید.

مشاوران ما در آکادمی ایران تحصیل با مشاوره VIP به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می کنند. برای دریافت مشاوره VIP کافی است تا بر روی لینک زیر کلیک کرده و در سامانه مشاوره ثبت نام نمایید.

مشاوره تخصصی کنکور سراسری رشته تجربی

 

 

با کمک مشاوره حرفه ای کنکور تجربی کارنامه های کنکور را بررسی کنید

هر یک از داوطلبان ممکن است اهداف متفاوتی از شرکت در کنکور و استفاده از کمک بهترین مشاور کنکور تجربی تهران داشته باشند. چنانچه هدف شما قبولی در رشته پزشکی است، بهتر است کارنامه داوطلبانی که در سال های گذشته پذیرفته شده اند را به صورت دقیق بررسی نمایید. به این نکته توجه داشته باشید که کارنامه مورد نظر در صورتی به شما کمک خواهد نمود که با توجه به هدف شما و منطبق با رشته و همچنین دانشگاه مورد نظر شما باشد. در ادامه بهتر است ذکر کنیم که نقش سهمیه ها را نیز در همین مورد نمی توان نادیده گرفت. در صورتی که به تنهایی نمی توانید این مورد را انجام دهید پیشنهاد می کنیم از مشاوره حرفه ای کنکور تجربی کمک بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از لیست بهترین  دبیران شیمی کنکور و نحوه برنامه ریزی سه ماه مانده به کنکور بر روی لینک های قرمز کلیک نمایید.

 

 

عملکرد خود را بررسی کنید

یکی از مهم ترین موضوعاتی که به شما کمک می کند از کنکور های آزمایشی نتیجه مورد نظر و دلخواه خود را کسب نمایید بررسی عملکرد خود پس از آزمون می باشد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم به تراز و همچنین رتبه خود توجه نمایید.

 

فنون مختلف برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی

یکی از شکایت های داوطلبان در رابطه با برنامه ریزی هایی که دارند این است که نمی توانند در زمان مقرر آنچه مورد انتظار آنان می باشد را داشته باشند. نحوه برنامه ریزی خود را باید به حجمی زمانی تغییر دهید. برنامه های حجمی زمانی به این صورت است که شما هم زمان و هم محتوا را با هم تنظیم می کنید. شاید بهتر باشد این مسئله را با ذکر یک مثال توضیح دهیم. برای مثال زمانی که قصد دارید درس زیست شناسی را مطالعه کنید بهتر است زمان یک ساعت را برای مطالعه نصف فصل در نظر بگیرید.

 

 

جهت اطلاع از روش های مطالعه نوین کنکور به روش pqr5  و  بهترین اصول برنامه ریزی کنکور بر روی لینک کلیک نمایید.

 

کند خوانی کنار بگذارید

بسیاری از افراد بر این باور هستند که کند خوانی مزایای زیادی دارد و می تواند در قبول شدن متقاضی تاثیر زیادی بگذارد اما بهتر استن بدانید که کند خوانی در کنار مزایایی که دارد از نقاط  ضعف هم برخوردار می باشد. برخی از اوقات همین کند خوانی می تواند موجب عقب افتادن داوطلبان شود. به عنوان مثال شما نمی توانید به برنامه ریزی درسی که داشته اید دست یابید و همچنین با حجم زیاد درس و مطالعه نشده روبه رو می شوید.

بنابراین یکی از نکات طلایی برنامه ریزی برای کنکور 1401 تجربی، استفاده از فنون تند خوانی به جای کند خوانی می باشد. در این صورت داوطلب به هیچ وجه با استرس های ناشی از حجم زیاد مطالب در آینده مواجه نمی شود.

 

تند خوانی رو متعادل کنید

هنگامی که از معایب کند خوانی سخن می گوییم به این معنا نیست که شما در تمامی دروس باید به سرعت عبور نمایید. در برخی از دروس شاید لازم باشد شما نیم ساعت را صرف مطالعه یک صفحه کنید. بنابراین تند خوانی در همه جا مناسب نیست.

 

 

اطلاعیه

از 20 نکته طلایی مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی که در این مقاله قید شد به سادگی گذر نکنید، 20 نکته طلایی کلید قبولی شما است.

 

مشاوره کنکور تجربی برای درس شیمی

یکی از دروسی که داوطلبان در رشته تجربی بسیار با آن مشکل دارند درس شیمی است. اولین قدم این است که شما باید این درس را طبقه بندی کنید. یعنی قدم اول برای حل مسائل درک مفاهیم است. مانند تفاوت گرما، دما و غیره. بعد از درک مفاهیم، برای حل مسائل باید تک به تک از اجزای یک مسئله آگاه باشید تا بتوانید مسائل را شناسایی کنید. زیرا مسائل شیمی به طور معمول به صورت ترکیبی طرح می شوند. و البته نقش خلاقیت در این موضوع می تواند بسیار مهم باشد.

قبل از حضور در کنکور سراسری بهتر است خودتان را با تفکیک کردن مباحث آشنا نمایید. به عنوان مثال سوالات را به صورت معلوم و مجهول در نظر بگیرید و همچنین خلاصه نمایید زیرا برخی از سوال های کنکور تنها مفاهیم را ممکن است به گونه ای دیگری مطرح نمایند. هر چقدر شما در تست زنی تحربه بیشتری داشته باشید، در جلسه آزمون عملکرد بهتری را خواهید داشت. بنابراین حتما به تست زنی و مهارت های آن توجه داشته باشید.

مشاوره کنکور تجربی برای درس زیست شناسی

برای مطالعه یک درس زیست شناسی ابتدا عنوان ها، متن سرفصل ها سپس تصاویر مربوطه را مطالعه کنید. پس از اینکه مطالعه نمودید به سراغ تست ها بروید و برخی از تست ها را به عنوان آموزش در نظر بگیرید. برای مثال در صورتی که توانستید سوالات را به درستی پاسخ دهید، بهتر است توضیح تشریحی در کتاب تست را در کتاب درسی خود یادداشت نمایید.

پس از گذر از این مرحله، شما به صورت سنجشی تست زنی می‌نمایید. به عنوان مثال شما مایل به اطلاع از میزان یادگیری می‌باشید، زمان و تعداد تست ها را مشخص می نمایید و پس از آن یک آزمون از خود می گیرید.

مشاوره کنکور تجربی برای درس شیمی

 

 

جهت اطلاع از نحوه انتخاب رشته کنکور تجربی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

پادکست صوتی مقاله

اخبار پیرامون  کنکور تجربی

بر اساس اعلام سازمان سنجش کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از ۵ تیر در اختیار داوطلبان قرار داده میشود.

طبق اعلام رئیس سازمان سنجش آزمون سال 1401 از نظر تعداد نفرات واقعی، نسبت به سال قبل حدود به ۶۳ هزار نفر افزایش دارد.

بر اساس گزارش ایسنا گروه علوم تجربی بیشترین داوطلب را در کنکور سال 1401 دارد.

برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه برنامه ریزی برای کنکور تجربی با توجه به تکنیک های بهترین مشاور کنکور تجربی در ایران، نکات طلایی مشاوره کنکور تحربی، نحوه مطالعه برخی از دروس اصلی رشته تحربی را ارائه نماییم. در نهایت امیدواریم مطالب موجود در این مقاله بتواند یک مشاوره کنکور تجربی برای شما محسوب شود و به شما کمک شایانی کند.برای کسب اطلاعات مفید درباره مشاوره کنکور وارد شوید.

 

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

 

 

4.9/5 - (11 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ظرفیت پذیرش در رشته های پزشکی سال 1401 چگونه است؟

با توجه به کمبود پزشک در سراسر کشور، یکی از سیاست های از بین بردن این کمبود افزایش ظرفیت پذیرش می باشد.

من سال سومی است که در کنکور تجربی نظام قدیم شرکت می کنم آیا امکان قبولیم وجود داره؟

امکان قبولی برای هر داوطلبی که تلاش کند و همچنین از روش های درست موفقیت استفاده کند حتما وجود خواهد داشت.

بهترین زمان تست زنی برای دروس عمومی چه زمانی است؟

بهترین زمان برای تست زدن، حدود به 24 ساعت پس از مطالعه است

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  زری
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

  ببخشید میگن که دانشگاه تهران برای رشته پزشکی سهمیه های ۵ درصدی رو نمیپذیره یعنی کسی که سهمیه ۵ درصدی داره نمیتونه پزشکی دانشگاه تهران قبول شه چون دانشگاه تهران طرفیتی براش نداره این موضوع حقیقت داره؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقتتون بخیر
   خیر حقیقت نداره

 2. Avatar photo
  زهرا
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام
  برای قبولی تربیت معلم فرهنگیان کرمانشاه تا چه رتبه ای پذیرش داره؟؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام روزتون بخیر ترازتون باید بالای 6500 باشد

 3. Avatar photo
  سولماز
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام ببخشید می خواستم بدونم با رتبه ۱۶۰۰۰منطقه ۳ رشته های پیرا پزشکی قبول میشم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر شانس قبول شما بسیار ضعیف است.

 4. Avatar photo
  علی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سللم وقت بخیر
  نمره دادن به مشاور از چند تا چنده

 5. Avatar photo
  علی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

  نمره دادن به مشاور از چند تا چنده

 6. Avatar photo
  دیلنا
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام من فارغ تحصیل سال 88 هستم امسال کنکور دادم پیش دانشگاهی هم خوندم آیا مشمول کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی هستم برم اداره بگیرم

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   باتوجه به فیلد های ثبت نام اقدام فرمایید

 7. Avatar photo
  صابر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام خسته نباشید
  رتبه کنکورم ۱۵۰۰ شده می خواستم بدونم اگه من دانشگاه روزانه اردبیل بزنم بعد ثبت نام یه ترم مرخصی بگیرم تو کنکور دی ماه بازم شرکت کنم اگه رتبم خوب شد می تونم انصراف بدم وبه به دانشگاه دیگه برم

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام روز بخیر
   خیر

 8. Avatar photo
  سعید
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۹

  سلام وقت بخیر ی سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید من خدمت سربازی هستم درکنارش میخوام کنکور شرکت کنم ولی خدمتم زمستون تموم میشه اگ قبول شم بهم وقت میدن تا خدمت تموم کنم بعد برم دانشگاه یان حتما باید قبل مهر خدمتم تموم شه؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

   سلام اگر از کنکور سراسری پذیرش بگیرید اگر نیمسال دوم باشه که مشکلی نداری اگر نیسمال اول باشه میتونی با دانشگاه صحبت کنی برای ورودی نیمسال دوم بهت پذیرش بدن

 9. Avatar photo
  سینا
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام
  وقت همگی بخیر باشه
  من از شهر اهواز قصد داشتم که به مشاورین سازمان سنجش زنگ بزنم و به شماره 52 29 907 909 با یک خط همراه اول زنگ زدم اما سیستم اعلام کرد که شماره مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد
  لطفا من را راهنمایی کنید که چگونه می توانم با مشاورین سازمان سنجش ارتباط برقرار کنم ؟
  با تشکر فراوان از همگی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر.
   امکان برقراری تماس با تلفن ثابت برقرار است.

 10. Avatar photo
  مهدیه
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام در رابطه با کنکور ازتون مشاوره میخوام من رشته تجربی هسدم نگران این هسدم که درسامو نتونم برسونم میتونید کمکم کنید؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر.
   با مشاوران ما تماس بگیرید تا کامل و جامع شما را راهنمایی کنند.

  • Avatar photo
   a
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۹

   شما اول “هستم” رو ننویس “هسدم” بعد دنبال مشاور بگرد

 11. Avatar photo
  حسین
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام. من درست متوجه نشدم. من امسال دوره روزانه دکتری قبول شدم (یک رشته مهندسی). میخوام ارشد اقتصاد هم همزمان بگیرم. میتونم ارشد اقتصاد رو هم در دانشگاه ملی بخونم؟
  اینقدر تو این قوانین ما تبصره هست که آخرش متوجه نمیشی میشه یا نه. خیلی ممنون

 12. Avatar photo
  پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  مرکز مشاوره ایران تحصیل بهترین مرکز اموزشی در کرج است

 13. Avatar photo
  پریسا
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از بهترین مشاوره تحصیلی در حیطه کنکور هستند

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام پریسا
   از اینک مجموعه مشاوره ایران تحصیل تونسته راهنمایی های لازم در روند رشد شما انجام بده افتخار بزرگی

تماس با مشاور