تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره کنکور هنر

مشاوره کنکور هنر 1400

مشاوره کنکور هنر
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

خبر خوبی که امروز برای کلیه داوطلبان گروه آزمایشی هنر داریم ، مشاوره کنکور هنر 1400 است. شاید بتوان گفت داوطلبان گروه هنر کمی مورد بی مهری مشاوران و یا مؤسسات قرار گرفته‌اند. متأسفانه دید عموم مردم در رابطه با کنکور هنر ، بسیار دید متفاوتی با سایر رشته هاست. با توجه به تعداد داوطلبان کمی که این گروه دارند، مشاوره و برنامه ریزی کمتری نیز برای این رشته قرار داده شده است.

 

مشاوره کنکور هنر از جمله خدماتی است که مشاوران ما مایلند برای کمک به داوطلبان این گروه آزمایشی داشته باشند. برعکس دید عموم مردم کنکور هنر با توجه به نامشخص بودن منابع آن و همچنین با در نظر گرفتن این نکته اطلاع از منابع آزمون و همچنین انجام  مشاوره موفقیت در کنکور سراسری ،برای داوطلبان کمی سخت خواهد بود.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر به کلیه داوطلبان کمک می‌ کند تا با توجه به علایق و استعداد خود بهترین گزینه ها را در زمان انتخاب رشته برگزینند. امکان استفاده از مشاوره کنکور هنر برای کلیه داوطلبان وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی برای تعداد تماس و یا انجام مشاوره تحصیلی تلفنی نیست.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره کنکور هنر توسط رتبه های برتر ، دریافت برنامه ریزی ، دریافت جزوات رتبه های برتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن صفر و کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر

 

 

برنامه ریزی و مشاوره کنکور هنر 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری شامل موارد متعددی است. یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان ورود به رشته هنر در رابطه با منابع آزمون است.

با توجه به اینکه رتبه کسب شده در کنکور هنر لزوماً باید رتبه پایینی باشد و چنانچه داوطلبی این رتبه را کسب نکند امکان ورود به رشته مورد علاقه خود را ندارد. 

در نتیجه از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در این مورد می‌تواناز اطلاع از منابع نام برد.

در مشاوره هنر کلیه منابع معتبر را به شما معرفی می کنیم. روش مطالعه در کنکور هنر 99 کمی متفاوت با سایر گروه‌های دیگر است.

همچنین با توجه به کم بودن ظرفیت رشته های این گروه آزمایشی مطالعه زیاد و دقیق در زمان مطالعه از ضروریات است.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که علاوه بر رشته اصلی خود همزمان در کنکور هنر شرکت کرده اید نیاز به برنامه ریزی ویژه ای دارید.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت مشاوره کنکور هنر با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایند. هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز هستیم.

انتخاب رشته کنکور هنر را با خیال آسوده به همراه مشاوره و آمادگی جهت آزمون عملی کنکور هنر انجام دهید.

 

 

مشاوره کنکور هنر شامل برنامه ریزی ، معرفی منابع ، نحوه مطالعه صحیح در هر درس و همچنین فنون تست زنی و انتخاب رشته است

 

 

شرایط دریافت مشاوره کنکور هنر

 

شرایط دریافت مشاوره کنکور هنر

شرایط دریافت مشاوره کنکور هنر

 

اولین و مهمترین شرط ما برای ارائه مشاوره ، میل و تلاش درونی داوطلب برای قبولی در کنکور هنر است. اگر به خواسته دیگران می خواهید به اجبار درس بخوانید و رغبتی ندارید، حتی با پرداخت هزینه هم، ما نمیتوانیم به شما خدمات لازم را ارائه نمایید چرا که داوطلبان زیادی هستند که عمیقا مطالعه می‌کنند و برای رسیدن به هدف خود برنامه دارند و اولویت را ما به این افراد خواهیم داد. چرا که مشاوره های ما کاملا تخصصی می باشد.

اگر شما شرط لازم را برای مشاوره تلفنی کنکور هنر دارید، ما روش های مختلفی را برای ارائه خدمات مشاوره ای در نظر گرفته ایم. مرکز مشاوره ما از ۸ صبح تا ۱۲ شب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما هیچ گونه محدودیتی در ارائه خدمات تلفنی به داوطلبان عزیز قرار نداده ایم به همین دلیل می توانید چندین و چند بار از مشاوره ما بهره مند شود.

نوع دیگر مشاوره صورت گرفته برای داوطلبان عزیز به صورت حضوری می باشد. برخی مشاوره حضوری را بیشتر ترجیح می دهند. به همین با رزرو نوبت در زمان تعیین شده می توانند به صورت حضوری با مشاوران تحصیلی و یا رتبه های برتر رشته هنر در ارتباط باشند.

هدف ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل برای ارائه خدمات مشاوره کنکور هنر این است که هر یک از داوطلبان در هر شرایطی بتوانند از خدمات لازم بهره مند شوند. به همین دلیل یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دو روش عملی وجود داشته باشد منجر به عدم بهره مندی از متخصصین و مشاوران شود این معظل را ما با ارائه خدمات مشاوره آنلاین برطرف کننده ای با این روش دیگر داوطلبان از دریافت راهنمایی بی‌بهره نمی ماند.

 

برای دریافت دفترچه انتخاب رشته هنر 1400 کلیک کنید

 

12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر

 

12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر

12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر

 

رسیدن به موفقیت، نیازمند تلاش گام به گام و مستمر می باشد. اگر بتوانید 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر به درستی به خوبی بخوانید و به آن عمل کنید. به راحتی می توانید مسیر موفقیت را طی کنید و در نهایت در زمان کنکور رتبه دلخواه خود را کسب کنید.

 

1. هدف گذاری

بهتر است قبل از شرکت در کنکور ابتدا انتخاب رشته کنید. شاید کمی تعجب کنید. چرا که ما در مشاوره کنکور هنر این مرحله را بعد از انتشار کارنامه و دریافت آن توسط داوطلب قرار می دادیم. اما منظور ما در این موقعیت این است که آیا رشته مورد هدف خود را تعیین نموده اید؟ آیا می دانید برای رسیدن به رشته مورد نظرتان چه رتبه ای را باید کسب کنید؟ درصد های شما در هر یک از دروس باید چگونه باشد؟ پاسخ به تمام این سوالات در واقع همان مسیری است که شما باید طی کنید.

 

2. منابع کنکور هنر را به درستی انتخاب کنید

منابع کنکور هنر همانند سایر گروه‌های آزمایشی نیست. بنابراین بسیار مهم است که شما بتوانید بهترین منابع کنکور هنر را بشناسید. گاهی حتی سازمان سنجش و آموزش کشور در طراحی سوالات جابجایی‌هایی در معرفی منابع دارد. بنابراین این موضوع ضرورت دریافت مشاوره کنکور هنر را به داوطلبان می رساند. پس از دریافت مشاوره در رابطه با منابع کنکور هنر آنچه بسیار ضروری به نظر می رسد نحوه مطالعه و برنامه ریزی شما برای قبولی خواهد بود.

 

3. برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشید

 

برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشید

 

برنامه ریزی پایه و اساس قبولی شما را تعیین می کند. یکی از مشکلاتی که داوطلبان کنکور هنر با منابع مطالعاتی خود دارند این است که تعداد این منابع زیاد می باشد و به همین دلیل نحوه برنامه ریزی آن سخت خواهد بود. همین مسئله باعث می‌شود که از دروس عمومی غافل شوند و یا برعکس مدت زمان بیشتری را برای مطالعه دروس عمومی قرار دهند که در هر دو مورد آن، نحوه برنامه ریزی باعث می‌شود که نتوانند رتبه دلخواه خود را کسب کنند.

 

4. اصول مطالعه صحیح را به کمک مشاوره کنکور هنر بشناسید

ما همیشه در مشاوره کنکور هنر این موضوع را به تمام داوطلبان تذکر می‌دهیم که قبولی در کنکور تنها بستگی به این مطالعه ندارد. گاهی اوقات مهم ترین اقدام برای قبولی این است که بر تغییر روش های نادرست مطالعه تسلط لازم را داشته باشید. نحوه مطالعه، نقش بسیار مهمی در قبولی شما خواهد داشت. یک مطالعه اصولی و درست ، تلاش بر متمرکز شدن بر نکات اصلی کتاب خواهد داشت و توانایی شناخت مهمترین نکات برنامه ریزی درسی می باشد.

 

5. از دروس عمومی غافل نشوید

همانطور که ذکر شد، یکی از اشتباهات داوطلبان این است که تصور می کنند تنها دروس تخصصی مهم است و نیازی نیست بر روی دروس عمومی متمرکز بشوند. ما در طی سال‌ها مشاوره، شاهد این موضوع بوده‌ایم که برخی از داوطلبان با وجود درصدهای بالا در دروس تخصصی به دلیل همین اشتباه نتوانسته اند رتبه خوبی را کسب کنند و یک سال عقب افتاده اند و از رشته مورد علاقه خود دور شده‌اند.

 

6. خلاصه نویسی را فراموش نکنید

همانطور که ذکر شد دروس تخصصی هنر، زیاد می باشند به همین دلیل یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام مطالعه دارند این است که باید تمام دروس را به خوبی مطالعه کنند و همچنین مرور خوب و مناسبی داشته باشند. یکی از مهم ترین 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر که می توانیم به شما معرفی کنیم همین خلاصه نویسی است.

خلاصه نویسی را در برنامه خود از قرار دهید. باید حاوی نکات مهمی باشد. یکی از روش‌های خوب مطالعه که می‌تواند بسیار به شما کمک کند این است که خلاصه هایتان به زبان خودشان نوشته شود. این موضوع باعث می‌شود علاوه بر یادگیری دروس به هنگام مرور نیز شما راحت‌تر مطالب درسی را به خاطر بیاورید.

 

7. اصول تست زنی را از مشاوره کنکور هنر یاد بگیرید

مهمترین کار شما این است که تست زنی را به صورت درست و اصولی یاد بگیرید. برخی از دروس تخصصی کنکور هنر محاسباتی می باشد. به همین دلیل یادگیری روش های تست زنی سریع از جمله مواردی مهم برای شما محسوب می‌شود. تست زنی علاوه بر اینکه موجب می شود تا مطالب در ذهن شما به خوبی تثبیت شوند. همچنین کمک می کند تا شما بتوانید به بهترین وجه به سوالات کنکور پاسخ دهید.

 

8. اطلاع از بودجه بندی کنکور هنر

در صورتی که از بودجه بندی دروس هنر اطلاع داشته باشید، می توانید گام مهمی را در رابطه با پذیرش خود بردارید. با این کار اولا در زمان خود صرفه جویی نموده اید و ثانیا در برنامه ریزی خود تمرکز بیشتری را برای مباحص مهم اختصاص داده اید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که ضرایب هر یک از دروس برای زیر گروه های مختلف متفاوت می باشد و طراحان سوال همیشه توجه ویژه ای به برخی مباحث دارند.

 

9. کارنامه داوطلبان سال های گذشته را بررسی کنید

 

کارنامه داوطلبان سال های گذشته را بررسی کنید

 

زمانی که ما در مشاوره کنکور هنر این موضوع را با داوطلبان مطرح می‌کنیم برخی از آن‌ها می‌گویند که مسلم است برای قبولی و کسب یک رتبه خوب ما باید درصد های مناسبی داشته باشیم اما زمانی که شما درصدهای فرد قبول شده را مشاهده کنید این درصد ها می تواند به عنوان یک الگو برای شما باشند به همین دلیل تلاش می کنید تا خود را به حداقل فاصله با این فرد و گاهاً از آن پیشی بگیرد .

 

10. سوالات کنکور هنر را به کمک مشاوره کنکور هنر تحلیل کنید

به هنگام مراجعه به مشاور کنکور هنر حتماً به خاطر داشته باشید که بانک سوالات کنکور هنر را از او دریافت نمایید. مطالعه بانک سوالات کمک می کند تا با نکات هر درس آشنا شوید. حقیقت این است که هر چقدر شما بهترین منبع تستی را انتخاب کنید، اما باز هم ممکن است طراحان سوال کنکور تغییراتی در نحوه طرح سوالات داشته باشند به همین دلیل در صورت عدم تحلیل شما به هنگام کنکور و با دیدن سوالات دچار استرس شوید و همین مسئله بر عملکرد شما بسیار تاثیرگذار شود.

 

11. جمع بندی و مرور

گاهی نحوه نوشتار یک درس برای شما ممکن است سخت باشد و به همین دلیل به خوبی متوجه مسئله نشوید. در این شرایط بهترین توصیه این است که مطلب مورد نظر را به زبان خود بنویسید. حاشیه نویسی در اطراف کتاب، بالا پایین کتاب و یا چپ و راست آن می تواند علاوه بر اینکه موجب تثبیت در مطلب در ذهن شما شود همچنین به هنگام مرور یکی از مواردی است که سرعت و عملکرد شما را بسیار بالا می برد.

 

12. آمادگی برای کنکور

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید مسیری را طی کنید و فردی، انتهای مسیر را به شما نشان دهد که شما با دیدن مسافت آن، تصور کنید این کار بسیار سخت خواهد بود اما زمانی که با آرامش و گام به گام پیش می روید به راحتی می توانید به نقطه مورد نظر و انتهای آن برسید.

این مسئله دقیقا در کنکور نیز اتفاق می‌افتد. ممکن است شما با دیدن فردی که رتبه خوبی شده است تصور کنید که فاصله شما با او بسیار زیاد است و نمی توانید به راحتی شما نیز به این نکته دست یابد. اما اگر بتوانید از مشاوره کنکور هنر به خوبی بهره مند شوید حتماً خواهید توانست به آن رشته‌ای که مدنظر خود دارید جامعه عمل بپوشانید.

 

 

شماره تماس مرکز مشاوره ایران تحصیل 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاوره کنکور هنر شامل چه خدماتی است؟

 

 خدمات مشاوره کنکور هنر

 

آنچه تا به اینجا در رابطه با 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر ذکر شد، در واقع خدمات مشاوره ما خواهد بود. برنامه ریزی یکی از مهم ترین مواردی است که ما برای داوطلبان در نظر داریم. برنامه ریزی شکل های گوناگونی دارد. در واقع ما برای برنامه ریزی ماهانه، هفتگی و روزانه، متناسب با شرایط داوطلبان به انجام می رسانیم.

 

ارائه جزوه های مفید و مختصر

داشتن یک جزوه خوب که بتواند معرف نکات مهم درس باشد، برای کسب یک رتبه خوب بسیار کمک کننده خواهد بود. جزوه هایی که در مرکز مشاوره ایران تحصیل ارائه می شود توسط افرادی نوشته شده است که در سال های گذشته موفق به کسب رتبه و یا پذیرش در رشته مورد نظر شما شده اند. جزوه ها، در کنار منابع مطالعاتی شما می تواند موفقیت تان را تضمین کند.

 

آموزش نحوه صحیح مطالعه

همانگو نه ذکر گردید، مطالعه صحیح داوطلبان یکی از مهمترین موارد می باشد. ما برای نحوه مطالعه، ابتدا از داوطلبان می خواهیم تا شرح حالی از نحوه مطالعه خود را ارائه دهند. پس از آن، به بررسی مشکلات مطالعاتی آنها می پردازیم و سپس آموزش نحوه صحیح مطالعه آنها کمک می‌کنیم تا اصول صحیح را جایگزین کنند.

 

ارائه مشاوره کنکور هنر رایگان

ما برای آن دسته از داوطلبانی که به مرکز ما مراجعه می‌کنند و جزو مراجعین مرکز ما هستند، برخی از خدمات خود را به صورت رایگان به آنها ارائه می‌دهیم. ارائه نمونه برنامه ریزی های مشاوره ای و مطالعاتی جمله خدمات مرکز ما خواهد بود.

 

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر در ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل خدمات متنوع و مختلفی را به داوطلبان و دانش آموزان در تمامی رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف ارائه می دهد.

با توجه به سوالات مختلفی که داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته دارند، ما مشاوره کنکور هنر را به صورت در اختیار داوطلبان متقاضی قرار داده ایم.

مشاوره کنکور هنر شامل مباحثی همچون مطالعه اصولی و درست با توجه به دروس مختلف، اطلاع از مباحث مهم در تمامی مباحث و همچنین ضرایب دروس با توجه به یزر گروه های انتخابی شما می شود.

لذا کلیه داوطلبان می توانند با توجه به سوالات خود، در زمینه های مختلف ، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مشاوران ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید، آماده ارائه خدمات به داوطلبان عزیز می باشند. انجام مشاوره کنکور هنر و مشاوره رایگان کنکور تجربی و مشاوره رایگان کنکور ریاضی با برقراری تماس شماره های زیر ، امکان پذیر است.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با خدمات مشاوره کنکور هنر و همچنین 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر مطالبی را به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم. در صورتی که مایل به مشاوره با رتبه های برتر مرکز ما می باشید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای مشاوره کنکور هنر – آشنایی با بازار کار رشته های دانشگاهی هنر، اطلاع از ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته ها با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

زیر شاخه های رشته گرافیک

رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران

رشته های هنر بدون آزمون دانشگاه آزاد

مشاوره و پشتیبانی کنکور 

مشاوره کنکور هنر

آیا با دریافت مشاوره کنکور هنر می توانم به کیفیت عالی این نوع مشاوره اعتماد کنم؟

بله مشاوران ما جزو رتبه های برتر کنکور هنر سال های گذشته هستند و تجربه خود را در مسیر موفقیت با شما در میان می گذارند موفقیت شما از همین جا شروع می شود.

آیا تغییری در منایع و سوالات کنکور هنر امسال محتمل است؟

بله. با تماس با مشاوران مجموعه ایران تحصیل و مشورت با آن ها از جدیدترین منابع کنکور هنر مطلع شوید.

چه زمانی می توانم برای مشاوره کنکور هنر اقدام نمایم؟

دریافت مشاوره در مرکز ایران تحصیل هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت و هر یک از داوطلبان، در بازه زمانی 8 صبح الی 12 شب ، می توانند خدمات لازم را دریافت نمایند.

آیا شرکت در کنکور هنر و تجربی همزمان امکان پذیر می باشد؟

بله هیچ مشکلی برای شرکت همزمان در 2 زیرگروه وجود ندارد البته تا زمانی که قوانین تغییری نکند.

 

 

نظرات

 1. teyeb
  ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۱

  سلام
  تماس گرفتم با پشتیبانی پ شماره هایی که گذاشتین اما پاسخی ندادین
  من امسال کنکور هنر دارم چنتا کتاب فراهم کردم اما میخاستم بدونم پیشنهاد شما برای موفقیت توی کنکورهنر خوندن چه کتاب هایی هست؟
  مشاورین انلاین دقیقا شمارشون چیه که بشه توی تلگرام یا واتساپ بهشون پیام بدیم که تا موقه کنکور از مشاوره هاشون استفاده کنیم؟
  هزینه مشاوره چقدر هستش ؟

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام تنها راه ارتباط مشاوران مرکز شماره 9099072952 با خط تلفن ثابت بدون پیش شماره

 2. Abbas
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر من ترم یک کارشناسی کارگردانی تئاتر شیرازم بنظرتون همینجا کارشناسیمو بگیرم یا کنکور بدم واسه دولتی تهران؟ ممنون

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام و درود عباس عزیز بستگی داره چه هدفی رو دنبال میکنی و چه انتظاری از مدرک دریافتی داری برای مشاوره کنکور هنر به روش تلفنی بهتر می تونم راهنمایت کنم در خدمتیم .

 3. فاطمه
  ۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۷

  سلام برای مشاوره خیلی تلاش کردم اما خب یه چیزی که بده اینه فقط به شماره هاتون میشه با تلفن ثابت زنگ زد و من تلفن ثابت نداریم و نمیتونم با مشاور تماس بگیرم و برام مشکله نمیدونم چیکار کنم

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۲

   سلام با شماره پشتیبانی 02146018960 تماس حاصل نمایید تا مشکل شما رو بر طرف نمایند موفق باشید .

 4. مانی عبدالمالکی
  ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام من رشته ریاضی فیزیک هستم و میخوام کنکور هنر بدم و وارد فیلمسازی بشم بخصوص بخش کارگردانی و نویسندگی ولی به کلی گیج شدم که چیکار کنم و احساس میکنم دارم زمانمو از دست میدم

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام شما نیاز به مشاوره تحصیلی تخصصی دارید برای بهرمندی از مشاوره تحصیل با بهترین مشاوران ایران تماس حاصل نمایید .

 5. زهرا
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۱۵

  سلام خسته نباشید من با رتبه ۲۴۳۱ هنر چه رشته ای میتونم بزنم .؟؟

 6. پانیذ
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳

  سلام من امسال انتخاب رشته دارم می خواستم درباره ی رشته ی مرمت بناهای تاریخی و مرمت اثار تاریخی از شما بپرسم
  اشتغال در زمینه ی کدام رشته بهتر است؟
  کدوم دانشگاه سطح بالاتری از این رشته را ارایه می دهند وتحصیل در ان بهتر است؟
  ضمنا رتبه کنکور هنر من505است

 7. حنانه مختاری مقدم
  ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۰

  سلام وقت بخیر من سال دواردهم رشته نقشه کشی معماری هستم خواستم در درجه اول بدوم سوالات عمومی از دروس دبیرستان میاد یا هنرستان؟ و اینکه جزو کدوم گروه بندی کنکور هنر هستش؟
  آیا می تونم با دادن کنکور خودم مستقیم کارشناسی بخونم یا نه حتما باید کنکور هنر بدم؟

 8. Zaahraa
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام خسته نباشید من سال دوازدهم رشته تجربی هستم میخوام کنککر هنر شرکت کنم،برای طراحی دوخت باید دیپلم خیاطی داشت ؟

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۲۴

   سلام و وقت بخیر شما با مدرک تجربی هم میتونید تو کنکور هنر ازمون بدین

ایران تحصیل
تماس با مشاور