تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره کنکور هنر

مشاوره کنکور هنر 1400

مشاوره کنکور هنر
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

خبر خوبی که امروز برای کلیه داوطلبان گروه آزمایشی هنر داریم ، مشاوره کنکور هنر 1400 است. شاید بتوان گفت داوطلبان گروه هنر کمی مورد بی مهری مشاوران و یا مؤسسات قرار گرفته‌اند. متأسفانه دید عموم مردم در رابطه با کنکور هنر ، بسیار دید متفاوتی با سایر رشته هاست. با توجه به تعداد داوطلبان کمی که این گروه دارند، مشاوره و برنامه ریزی کمتری نیز برای این رشته قرار داده شده است.

 

مشاوره کنکور هنر از جمله خدماتی است که مشاوران ما مایلند برای کمک به داوطلبان این گروه آزمایشی داشته باشند. برعکس دید عموم مردم کنکور هنر با توجه به نامشخص بودن منابع آن و همچنین با در نظر گرفتن این نکته اطلاع از منابع آزمون و همچنین انجام  مشاوره موفقیت در کنکور سراسری ،برای داوطلبان کمی سخت خواهد بود.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر به کلیه داوطلبان کمک می‌ کند تا با توجه به علایق و استعداد خود بهترین گزینه ها را در زمان انتخاب رشته برگزینند. امکان استفاده از مشاوره کنکور هنر برای کلیه داوطلبان وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی برای تعداد تماس و یا انجام مشاوره تحصیلی تلفنی نیست.

 

جهت استفاده از خدمات مشاوره کنکور هنر توسط رتبه های برتر ، دریافت برنامه ریزی ، دریافت جزوات رتبه های برتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن صفر و کد پیش شماره پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر

 

 

برنامه ریزی و مشاوره کنکور هنر 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری شامل موارد متعددی است. یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان ورود به رشته هنر در رابطه با منابع آزمون است.

با توجه به اینکه رتبه کسب شده در کنکور هنر لزوماً باید رتبه پایینی باشد و چنانچه داوطلبی این رتبه را کسب نکند امکان ورود به رشته مورد علاقه خود را ندارد. 

در نتیجه از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در این مورد می‌تواناز اطلاع از منابع نام برد.

در مشاوره هنر کلیه منابع معتبر را به شما معرفی می کنیم. روش مطالعه در کنکور هنر 99 کمی متفاوت با سایر گروه‌های دیگر است.

همچنین با توجه به کم بودن ظرفیت رشته های این گروه آزمایشی مطالعه زیاد و دقیق در زمان مطالعه از ضروریات است.

اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که علاوه بر رشته اصلی خود همزمان در کنکور هنر شرکت کرده اید نیاز به برنامه ریزی ویژه ای دارید.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت مشاوره کنکور هنر با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایند. هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز هستیم.

انتخاب رشته کنکور هنر را با خیال آسوده به همراه مشاوره و آمادگی جهت آزمون عملی کنکور هنر انجام دهید.

 

 

مشاوره کنکور هنر شامل برنامه ریزی ، معرفی منابع ، نحوه مطالعه صحیح در هر درس و همچنین فنون تست زنی و انتخاب رشته است

 

 

شرایط دریافت مشاوره کنکور هنر

 

شرایط دریافت مشاوره کنکور هنر

شرایط دریافت مشاوره کنکور هنر

 

اولین و مهمترین شرط ما برای ارائه مشاوره ، میل و تلاش درونی داوطلب برای قبولی در کنکور هنر است. اگر به خواسته دیگران می خواهید به اجبار درس بخوانید و رغبتی ندارید، حتی با پرداخت هزینه هم، ما نمیتوانیم به شما خدمات لازم را ارائه نمایید چرا که داوطلبان زیادی هستند که عمیقا مطالعه می‌کنند و برای رسیدن به هدف خود برنامه دارند و اولویت را ما به این افراد خواهیم داد. چرا که مشاوره های ما کاملا تخصصی می باشد.

اگر شما شرط لازم را برای مشاوره تلفنی کنکور هنر دارید، ما روش های مختلفی را برای ارائه خدمات مشاوره ای در نظر گرفته ایم. مرکز مشاوره ما از ۸ صبح تا ۱۲ شب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. ما هیچ گونه محدودیتی در ارائه خدمات تلفنی به داوطلبان عزیز قرار نداده ایم به همین دلیل می توانید چندین و چند بار از مشاوره ما بهره مند شود.

نوع دیگر مشاوره صورت گرفته برای داوطلبان عزیز به صورت حضوری می باشد. برخی مشاوره حضوری را بیشتر ترجیح می دهند. به همین با رزرو نوبت در زمان تعیین شده می توانند به صورت حضوری با مشاوران تحصیلی و یا رتبه های برتر رشته هنر در ارتباط باشند.

هدف ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل برای ارائه خدمات مشاوره کنکور هنر این است که هر یک از داوطلبان در هر شرایطی بتوانند از خدمات لازم بهره مند شوند. به همین دلیل یکی از مشکلاتی که ممکن است برای دو روش عملی وجود داشته باشد منجر به عدم بهره مندی از متخصصین و مشاوران شود این معظل را ما با ارائه خدمات مشاوره آنلاین برطرف کننده ای با این روش دیگر داوطلبان از دریافت راهنمایی بی‌بهره نمی ماند.

 

برای دریافت دفترچه انتخاب رشته هنر 1400 کلیک کنید

 

12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر

 

12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر

12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر

 

رسیدن به موفقیت، نیازمند تلاش گام به گام و مستمر می باشد. اگر بتوانید 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر به درستی به خوبی بخوانید و به آن عمل کنید. به راحتی می توانید مسیر موفقیت را طی کنید و در نهایت در زمان کنکور رتبه دلخواه خود را کسب کنید.

 

1. هدف گذاری

بهتر است قبل از شرکت در کنکور ابتدا انتخاب رشته کنید. شاید کمی تعجب کنید. چرا که ما در مشاوره کنکور هنر این مرحله را بعد از انتشار کارنامه و دریافت آن توسط داوطلب قرار می دادیم. اما منظور ما در این موقعیت این است که آیا رشته مورد هدف خود را تعیین نموده اید؟ آیا می دانید برای رسیدن به رشته مورد نظرتان چه رتبه ای را باید کسب کنید؟ درصد های شما در هر یک از دروس باید چگونه باشد؟ پاسخ به تمام این سوالات در واقع همان مسیری است که شما باید طی کنید.

 

2. منابع کنکور هنر را به درستی انتخاب کنید

منابع کنکور هنر همانند سایر گروه‌های آزمایشی نیست. بنابراین بسیار مهم است که شما بتوانید بهترین منابع کنکور هنر را بشناسید. گاهی حتی سازمان سنجش و آموزش کشور در طراحی سوالات جابجایی‌هایی در معرفی منابع دارد. بنابراین این موضوع ضرورت دریافت مشاوره کنکور هنر را به داوطلبان می رساند. پس از دریافت مشاوره در رابطه با منابع کنکور هنر آنچه بسیار ضروری به نظر می رسد نحوه مطالعه و برنامه ریزی شما برای قبولی خواهد بود.

 

3. برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشید

 

برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشید

 

برنامه ریزی پایه و اساس قبولی شما را تعیین می کند. یکی از مشکلاتی که داوطلبان کنکور هنر با منابع مطالعاتی خود دارند این است که تعداد این منابع زیاد می باشد و به همین دلیل نحوه برنامه ریزی آن سخت خواهد بود. همین مسئله باعث می‌شود که از دروس عمومی غافل شوند و یا برعکس مدت زمان بیشتری را برای مطالعه دروس عمومی قرار دهند که در هر دو مورد آن، نحوه برنامه ریزی باعث می‌شود که نتوانند رتبه دلخواه خود را کسب کنند.

 

4. اصول مطالعه صحیح را به کمک مشاوره کنکور هنر بشناسید

ما همیشه در مشاوره کنکور هنر این موضوع را به تمام داوطلبان تذکر می‌دهیم که قبولی در کنکور تنها بستگی به این مطالعه ندارد. گاهی اوقات مهم ترین اقدام برای قبولی این است که بر تغییر روش های نادرست مطالعه تسلط لازم را داشته باشید. نحوه مطالعه، نقش بسیار مهمی در قبولی شما خواهد داشت. یک مطالعه اصولی و درست ، تلاش بر متمرکز شدن بر نکات اصلی کتاب خواهد داشت و توانایی شناخت مهمترین نکات برنامه ریزی درسی می باشد.

 

5. از دروس عمومی غافل نشوید

همانطور که ذکر شد، یکی از اشتباهات داوطلبان این است که تصور می کنند تنها دروس تخصصی مهم است و نیازی نیست بر روی دروس عمومی متمرکز بشوند. ما در طی سال‌ها مشاوره، شاهد این موضوع بوده‌ایم که برخی از داوطلبان با وجود درصدهای بالا در دروس تخصصی به دلیل همین اشتباه نتوانسته اند رتبه خوبی را کسب کنند و یک سال عقب افتاده اند و از رشته مورد علاقه خود دور شده‌اند.

 

6. خلاصه نویسی را فراموش نکنید

همانطور که ذکر شد دروس تخصصی هنر، زیاد می باشند به همین دلیل یکی از مشکلاتی که داوطلبان به هنگام مطالعه دارند این است که باید تمام دروس را به خوبی مطالعه کنند و همچنین مرور خوب و مناسبی داشته باشند. یکی از مهم ترین 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر که می توانیم به شما معرفی کنیم همین خلاصه نویسی است.

خلاصه نویسی را در برنامه خود از قرار دهید. باید حاوی نکات مهمی باشد. یکی از روش‌های خوب مطالعه که می‌تواند بسیار به شما کمک کند این است که خلاصه هایتان به زبان خودشان نوشته شود. این موضوع باعث می‌شود علاوه بر یادگیری دروس به هنگام مرور نیز شما راحت‌تر مطالب درسی را به خاطر بیاورید.

 

7. اصول تست زنی را از مشاوره کنکور هنر یاد بگیرید

مهمترین کار شما این است که تست زنی را به صورت درست و اصولی یاد بگیرید. برخی از دروس تخصصی کنکور هنر محاسباتی می باشد. به همین دلیل یادگیری روش های تست زنی سریع از جمله مواردی مهم برای شما محسوب می‌شود. تست زنی علاوه بر اینکه موجب می شود تا مطالب در ذهن شما به خوبی تثبیت شوند. همچنین کمک می کند تا شما بتوانید به بهترین وجه به سوالات کنکور پاسخ دهید.

 

8. اطلاع از بودجه بندی کنکور هنر

در صورتی که از بودجه بندی دروس هنر اطلاع داشته باشید، می توانید گام مهمی را در رابطه با پذیرش خود بردارید. با این کار اولا در زمان خود صرفه جویی نموده اید و ثانیا در برنامه ریزی خود تمرکز بیشتری را برای مباحص مهم اختصاص داده اید. این نکته مهم را در نظر داشته باشید که ضرایب هر یک از دروس برای زیر گروه های مختلف متفاوت می باشد و طراحان سوال همیشه توجه ویژه ای به برخی مباحث دارند.

 

9. کارنامه داوطلبان سال های گذشته را بررسی کنید

 

کارنامه داوطلبان سال های گذشته را بررسی کنید

 

زمانی که ما در مشاوره کنکور هنر این موضوع را با داوطلبان مطرح می‌کنیم برخی از آن‌ها می‌گویند که مسلم است برای قبولی و کسب یک رتبه خوب ما باید درصد های مناسبی داشته باشیم اما زمانی که شما درصدهای فرد قبول شده را مشاهده کنید این درصد ها می تواند به عنوان یک الگو برای شما باشند به همین دلیل تلاش می کنید تا خود را به حداقل فاصله با این فرد و گاهاً از آن پیشی بگیرد .

 

10. سوالات کنکور هنر را به کمک مشاوره کنکور هنر تحلیل کنید

به هنگام مراجعه به مشاور کنکور هنر حتماً به خاطر داشته باشید که بانک سوالات کنکور هنر را از او دریافت نمایید. مطالعه بانک سوالات کمک می کند تا با نکات هر درس آشنا شوید. حقیقت این است که هر چقدر شما بهترین منبع تستی را انتخاب کنید، اما باز هم ممکن است طراحان سوال کنکور تغییراتی در نحوه طرح سوالات داشته باشند به همین دلیل در صورت عدم تحلیل شما به هنگام کنکور و با دیدن سوالات دچار استرس شوید و همین مسئله بر عملکرد شما بسیار تاثیرگذار شود.

 

11. جمع بندی و مرور

گاهی نحوه نوشتار یک درس برای شما ممکن است سخت باشد و به همین دلیل به خوبی متوجه مسئله نشوید. در این شرایط بهترین توصیه این است که مطلب مورد نظر را به زبان خود بنویسید. حاشیه نویسی در اطراف کتاب، بالا پایین کتاب و یا چپ و راست آن می تواند علاوه بر اینکه موجب تثبیت در مطلب در ذهن شما شود همچنین به هنگام مرور یکی از مواردی است که سرعت و عملکرد شما را بسیار بالا می برد.

 

12. آمادگی برای کنکور

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید مسیری را طی کنید و فردی، انتهای مسیر را به شما نشان دهد که شما با دیدن مسافت آن، تصور کنید این کار بسیار سخت خواهد بود اما زمانی که با آرامش و گام به گام پیش می روید به راحتی می توانید به نقطه مورد نظر و انتهای آن برسید.

این مسئله دقیقا در کنکور نیز اتفاق می‌افتد. ممکن است شما با دیدن فردی که رتبه خوبی شده است تصور کنید که فاصله شما با او بسیار زیاد است و نمی توانید به راحتی شما نیز به این نکته دست یابد. اما اگر بتوانید از مشاوره کنکور هنر به خوبی بهره مند شوید حتماً خواهید توانست به آن رشته‌ای که مدنظر خود دارید جامعه عمل بپوشانید.

 

 

شماره تماس مرکز مشاوره ایران تحصیل 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مشاوره کنکور هنر شامل چه خدماتی است؟

 

 خدمات مشاوره کنکور هنر

 

آنچه تا به اینجا در رابطه با 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر ذکر شد، در واقع خدمات مشاوره ما خواهد بود. برنامه ریزی یکی از مهم ترین مواردی است که ما برای داوطلبان در نظر داریم. برنامه ریزی شکل های گوناگونی دارد. در واقع ما برای برنامه ریزی ماهانه، هفتگی و روزانه، متناسب با شرایط داوطلبان به انجام می رسانیم.

 

ارائه جزوه های مفید و مختصر

داشتن یک جزوه خوب که بتواند معرف نکات مهم درس باشد، برای کسب یک رتبه خوب بسیار کمک کننده خواهد بود. جزوه هایی که در مرکز مشاوره ایران تحصیل ارائه می شود توسط افرادی نوشته شده است که در سال های گذشته موفق به کسب رتبه و یا پذیرش در رشته مورد نظر شما شده اند. جزوه ها، در کنار منابع مطالعاتی شما می تواند موفقیت تان را تضمین کند.

 

آموزش نحوه صحیح مطالعه

همانگو نه ذکر گردید، مطالعه صحیح داوطلبان یکی از مهمترین موارد می باشد. ما برای نحوه مطالعه، ابتدا از داوطلبان می خواهیم تا شرح حالی از نحوه مطالعه خود را ارائه دهند. پس از آن، به بررسی مشکلات مطالعاتی آنها می پردازیم و سپس آموزش نحوه صحیح مطالعه آنها کمک می‌کنیم تا اصول صحیح را جایگزین کنند.

 

ارائه مشاوره کنکور هنر رایگان

ما برای آن دسته از داوطلبانی که به مرکز ما مراجعه می‌کنند و جزو مراجعین مرکز ما هستند، برخی از خدمات خود را به صورت رایگان به آنها ارائه می‌دهیم. ارائه نمونه برنامه ریزی های مشاوره ای و مطالعاتی جمله خدمات مرکز ما خواهد بود.

 

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر در ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل خدمات متنوع و مختلفی را به داوطلبان و دانش آموزان در تمامی رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف ارائه می دهد.

با توجه به سوالات مختلفی که داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته دارند، ما مشاوره کنکور هنر را به صورت در اختیار داوطلبان متقاضی قرار داده ایم.

مشاوره کنکور هنر شامل مباحثی همچون مطالعه اصولی و درست با توجه به دروس مختلف، اطلاع از مباحث مهم در تمامی مباحث و همچنین ضرایب دروس با توجه به یزر گروه های انتخابی شما می شود.

لذا کلیه داوطلبان می توانند با توجه به سوالات خود، در زمینه های مختلف ، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مشاوران ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید، آماده ارائه خدمات به داوطلبان عزیز می باشند. انجام مشاوره کنکور هنر و مشاوره رایگان کنکور تجربی و مشاوره رایگان کنکور ریاضی با برقراری تماس شماره های زیر ، امکان پذیر است.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با خدمات مشاوره کنکور هنر و همچنین 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر مطالبی را به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم. در صورتی که مایل به مشاوره با رتبه های برتر مرکز ما می باشید و یا به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهند بود. کافی است با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای مشاوره کنکور هنر – آشنایی با بازار کار رشته های دانشگاهی هنر، اطلاع از ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته ها با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

زیر شاخه های رشته گرافیک

رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران

رشته های هنر بدون آزمون دانشگاه آزاد

مشاوره و پشتیبانی کنکور 

مشاوره کنکور هنر

5/5 - (2 امتیاز)

آیا با دریافت مشاوره کنکور هنر می توانم به کیفیت عالی این نوع مشاوره اعتماد کنم؟

بله مشاوران ما جزو رتبه های برتر کنکور هنر سال های گذشته هستند و تجربه خود را در مسیر موفقیت با شما در میان می گذارند موفقیت شما از همین جا شروع می شود.

آیا تغییری در منایع و سوالات کنکور هنر امسال محتمل است؟

بله. با تماس با مشاوران مجموعه ایران تحصیل و مشورت با آن ها از جدیدترین منابع کنکور هنر مطلع شوید.

چه زمانی می توانم برای مشاوره کنکور هنر اقدام نمایم؟

دریافت مشاوره در مرکز ایران تحصیل هیچ گونه محدودیتی نخواهد داشت و هر یک از داوطلبان، در بازه زمانی 8 صبح الی 12 شب ، می توانند خدمات لازم را دریافت نمایند.

آیا شرکت در کنکور هنر و تجربی همزمان امکان پذیر می باشد؟

بله هیچ مشکلی برای شرکت همزمان در 2 زیرگروه وجود ندارد البته تا زمانی که قوانین تغییری نکند.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور