تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مشاوره کنکور ریاضی 1400

مشاوره کنکور ریاضی 1401

مشاوره کنکور ریاضی 1400
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

 پذیرش در رشته های مهندسی پرطرفدار بسیار سخت است. برای کسب رتبه دلخواه باید راهکارهای کسب این رتبه را یاد بگیرید و برای اطلاع از این راهکارها می توانید از مشاوره کنکور ریاضی بهره مند شوید.

در این مقاله، در ادامه شما را با 14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی آشنا خواهیم نمود. ما در کنار شما خواهیم بود و راهکارهای لازم را به ورت مشاوره تلفنی به شما ارائه خواهیم نمود.

 

برای مشاوره کنکور ریاضی 1401، مشاوره با رتبه های برتر، انجام برنامه ریزی و دریافت بانک سوالات با رتبه های برتر با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952تماس از سراسر کشور

9099072952تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب

 

مشاوره کنکور ریاضی دقیقا چیکار میکنه؟

 

مشاوره کنکور ریاضی دقیقا چیکار میکنه؟

هر یک از داوطلبانی که برای مشاوره کنکور ریاضی مراجعه می کنند شرایط متفاوتی دارند. شرایط و تفاوت ها هم مربوط به شرایط خانوادگی آنها و همچنین مربوط به شرایط تحصیلی آنها می باشد.

بنابراین در این اولین قدم، یک مشاور خبره باید از جوانب مختلف به بررسی مشکلات بپردازد و برای هر یک به دنبال راه حل های مناسبی باشد.

گاهی داوطلبانی که به مرکز ما مراجعه می‌کنند به اصطلاح مراجعین سرپایی هستند و به همین دلیل تنها به دنبال یک راهکار در مورد مشکل خود می باشند تا بتوانند آن را برطرف نمایند.

به عنوان یک داوطلب ریاضی، ممکن است در رابطه با انجام محاسبات دچار مشکل باشید در این شرایط ما بسته محاسبات سریع کنکور را به شما معرفی خواهیم نمود تا پس از مطالعه دقیق آن بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان به تست های کنکور پاسخ دهید.

نوع دیگر مشاوره های ما به صورت بلندمدت و با پشتیبانی همراه هستند که در این شرایط ما از ابتدای راه یعنی در واقع از همان زمان ثبت نام کنکور تا زمان پس از کنکور و اعلام نتایج، با داوطلب همراه هستیم.

در این نوع، ما قدم به قدم با داوطلب همراه می شویم و برای همین یکی از مشکلات او راه حل های مناسب را ارائه می‌دهیم.

همچنین مشاوره کنکور ریاضی اما برای آن دسته از داوطلبانی که تنها یک سوال دارند و یا مشاوره کوچکی لازم دارند را فراهم کرده‌ایم که بتوانند به صورت تلفنی و آنلاین در هر زمانی که مایل باشند، با ما ارتباط برقرار نمایند.

مرکز مشاوره ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان عزیز می باشد.

 

14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی

 

14 نکته طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور ریاضی

مشاوره نمی‌تواند برای موفقیت در کنکور به داوطلبان توصیه کند که درس بخوانید چراکه بسیاری از داوطلبان تلاش خود را برای درس خواندن دارند اما مشکلات آنها مربوط به عدم کسب نتیجه مطلوب از میزان ساعات مطالعه خود می شود.

یک مشاور توانمند می‌تواند راهکارهایی را ارائه نماید که داوطلب بتواند بهترین نتیجه را به دست آورد ما در زیر ما به 14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی اشاره خواهیم نمود.

 

1. تعیین هدف با کمک مشاوره کنکور ریاضی

برخی از داوطلبان در رابطه با رشته دانشگاهی خود سردرگم هستند و هنوز نمی دانند که علاقه مند به کدام رشته دانشگاهی هستند و یا اینکه بازار کار کدام یک از رشته های دانشگاهی مناسب است؟ این سردرگمی موجب می‌شود که انرژی زیادی از داوطلبان در همان ابتدای کار گرفته شود. بنابراین اگر می خواهید موفق شوید حتما باید هدف خود را تعیین نمایید.

 

2. بر اساس هدفت گام بردار

زمانی که ما این سوال را از داوطلبان در رابطه با هدفشان می پرسیم، برخی از آنها دانشگاه های سطح اول کشور همانند صنعتی شریف و همچنین دانشگاه تهران و یا امیرکبیر را مد نظر دارند اما آنچه در عمل اتفاق می‌افتد و ما شاهد آن هستیم تلاشی در هر دانشگاه های سطح پایین از تعیین هدف به تنهایی نمی تواند موجب می شود تا شما به آنچه می خواهی دست یابید.

 

3. برنامه ریزی دقیق و منسجم داشته باشید

 

برنامه ریزی دقیق و منسجم داشته باشید

قبولی در دانشگاه بدون داشتن برنامه ریزی دقیق و منسجم امکان پذیر نیست. یکی از مشکلاتی که در روابط برنامه ریزی وجود دارد این است که نمی توانند به آن عمل کنند.

به دلیل منطبق نبودن برنامه درسی با شرایط داوطلب و یا غیر واقعی بودن آن باشد ما امکان برنامه ریزی رایگان کنکور در مشاوره کنکور ریاضی 1401 به وجود آورده ایم.

 

4. مطالعه مفید داشته باشید

مطالعه صرف موجب موفقیت نخواهد شد، آیا شما با درس خواندن با ساعت مطالعه بالا اصولی به روش رتبه های برتر آشنا هستید؟ منظور از مطالعه این است که در زمان مطالعه بیشترین حواس شما درگیر درس باشد و همچنین بتوانید در تست ها آنچه را که مطالعه نموده اید را پیاده کنید که البته این مورد در رشته ریاضی کمی سخت و دشوار می باشد اما به کمک فردی که قبلاً این مسیر را طی کرده و به نتیجه رسیده است می توان راهکارهای مناسب را بیاموزید.

 

5. برای مطالعه تنوع داشته باشید

حقیقت این است که منابع کنکور سراسری در رشته ریاضی بسیار به هم شبیه هستند که می‌توان گفت تمام آنها فرمولی می باشند و همین مسئله باعث می‌شود به هنگام مطالعه داوطلبان برای آنان خسته کننده و نفس‌گیر باشند. پیشنهاد برای یکنواختی این است که دروس عمومی را مابین برنامه خود داشته باشید این موضوع باعث می‌شود ذهن شما از حالت فرمولی دائم و یکنواخت به حالت حفظی در بیاید و این تنوع مطالعه موجب می شود که شما بهتر بتوانید در خصوص دروس فرمولی عمل کنید.

 

6.شرکت در کنکور آزمایشی

پس از آن یک مشاوره کنکور ریاضی می‌داند که هزینه‌های شرکت در کنکور های آزمایشی بالا می باشد و توان مالی داوطلبان برای پرداخت این هزینه یکسان نخواهد بود اما اگر توان مالی کافی را ندارید می توانید کنکورهای سال های گذشته را به عنوان یک امتحان آزمایشی از خود بگیرید تا بتوانید خود را محک بزنید.

یکی از محاسن بزرگ شرکت در کنکورهای آزمایشی به خصوص کنکور قلم چی وجود دارد، جامعه شرکت کنندگان آن است. زیرا می تواند نشان دهنده نمونه درستی از رقبای شما در کنکور واقعی باشد و همین مسئله موجب می‌شود که شما فاصله خود را با رقبای خود در این رشته متوجه بشوید و برای جبران این فاصله را کم کردن آن تلاش خود را روز افزون کنید.

 

7. از مهم ترین توصیه های مشاوره کنکور ریاضی تمرین، تمرین و تمرین

 

از مهم ترین توصیه های مشاوره کنکور ریاضی تمرین، تمرین و تمرین

یکی از علت‌هایی که فرمول های ریاضی برای بسیاری از داوطلبان سخت می‌باشد این است که تمرین کافی نداشته اند. آنچه شما در کتاب های تست خود تجربه می کنید همیشه همانند کنکور و دقیقاً مشابه آن نخواهد بود.

چرا که یکی از اهداف طراحان این است که می خواهند توانایی شما را در حل مسائل جدید مورد امتحان قرار دهند. داشتن تمرین کافی موجب می شود تا شما علاوه بر تسلط در تست زنی بتوانید با انواع راهکار ها برای حل مسائل آشنا شوید و به همین دلیل سرعت شما به هنگام کنکور بسیار بالا خواهد بود.

 

8. تحلیل مشاوره کنکور ریاضی سوالات کنکور

به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین موارد 14 نکته طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور ریاضی همین است. ابتدا بهتر است بانک سوالات کنکور ریاضی را خودتان حل کنید و تلاش کنید که پاسخ درست را پیدا کنید.

پس از آن حتی اگر پاسخ شما صحیح بوده است بازهم تحلیل تشریحی آن را به‌صورت دقیق مطالعه کنید زیرا در برخی از موارد ما ممکن است توانسته باشیم گزینه صحیح را انتخاب کنیم اما این گزینه تحلیل درستی نداشته باشد و این تحلیل نادرست در جلسه کنکور برای ما ایجاد مشکل می‌نماید.

 

9. به کمک مشاوره کنکو ریاضی بهترین منابع را انتخاب کنید

کتاب درسی همیشه بهترین منبع برای مطالعه است. اما اگر بخواهید بر اساس کتب درسی پیش بروید بدون اینکه از منابع کمک آموزشی و یا کتاب های تستی کنکور خود را پشت سر بگذارید، شاید به ۵ درصد سوالات هم نتوانید پاسخ درستی بدهید.

بنابراین اگر می خواهید امسال سال قبولی شما در کنکور باشد حتماً باید منابع مطالعه درستی برای خود انتخاب نمایید که این منابع تنها شامل دروس تخصصی نخواهد بود دروس عمومی و دروس تخصصی منابع تستی متفاوتی دارند که بر اساس نحوه طراحی سوالات و همچنین درسنامه های آنها از یکدیگر متمایز می شوند.

 

10. از دروس عمومی غافل نشوید

یکی از اشتباهاتی که برخی از داوطلبان دارند این است که تمام تمرکز خود را تنها بر روی دروس تخصصی می‌گذارند و تصور می‌کنند که درصد بالا در گروه تخصصی می‌تواند موجب قبولی آنها شود.

این در حالی است که بسیاری از داوطلبان در سال‌های گذشته با درصد بالای تخصصی نتوانسته اند رتبه خوبی را کسب نمایند.

یکی از اشتباهات برخی از داوطلبان این است که به دروس عمومی بی توجه بودند بنابراین بهتر است در برنامه خود این دروس را در نظر داشته باشید و به بالا بردن درصد خود در هر یک برنامه ریزی کنید.

 

11. کارنامه نفرات برتر سال های گذشته را بررسی کنید

 

کارنامه نفرات برتر سال های گذشته را بررسی کنید

یکی از توصیه‌های مهم مشاوران کنکور ریاضی به داوطلبان این است که کارنامه رتبه های زیر 1000 کنکور ریاضی دریافت و بررسی نمایند.

شما ممکن از درصدهای خوبی برخوردار باشید و یا تصور کنید که می توانید با این درصدها در رشته مورد علاقه خود پذیر شوید.

اما پس از اینکه کارنامه های سال گذشته را مشاهده می‌کنید متوجه این مسئله می شوید که درصد های شما کمتر بوده اند و یا شاید فاصله زیادی با پذیرفته شدگان رشته مورد نظر شما وجود داشته باشد که در این صورت باید برای کم کردن این فاصله تلاش و برنامه ریزی درستی داشته باشیم.

 

12. با کمک مشاوره کنکو ریاضی 1401 از تجربیات دیگران استفاده نمایید

زمانی که احساس میکنیم فاصله مان با افراد موفق زیاد است تصور می‌کنیم که آنها در شرایطی بسیار خاص و ویژه قرار داشتند و یا به دور از هرگونه مشکلی توانستند تمام تمرکز خود را بر روی درس خود بگذارند این در حالی است که وقتی با یکی از آنها صحبت می کنیم شاید متوجه شوید که سختی های بسیار زیادی برای رسیدن به هدف خود داشتند اما تلاش مستمر آنها موجب شده تا به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

اگر بتوانید با فردی که در رشته مورد علاقه شما در حال تحصیل می‌باشد، گفتگو کنید این گفتگو می تواند برای شما بسیار انگیزه ایجاد نمایند و یا هر زمانی که دچار مشکلی بشوید، می توانید با او مشورت نمایید تا بهترین راه حلی که به نظر هر دوی شما درست است را انتخاب کنید و قدمی مثبت در جهت رسیدن به اهداف خود بر داشته باشید.

 

13. بد نیست قبل از شرکت در کنکور با مشاور انتخاب رشته صحبت کنید

ممکن است شما با بازار کار رشته های مختلف و همچنین دروسی که در این رشته وجود دارد آشنا نباشید. با توجه به اینکه گروه های ریاضی، در زیر گروه های مختلف متفاوت می باشد.

یکی از توصیه‌های مهمی که به شما داوطلب عزیز می توانیم داشته باشیم این است که حتماً با یک مشاوره انتخاب رشته ریاضی برای تسلط بر 14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی صحبت کنید.

گاهی اوقات پس از اعلام نتایج، ممکن است پس از تحقیق و بررسی رشته های مختلف به این نتیجه برسید که رشته اولیه خود را تغییر دهید. اما به دلیل این که در زیر گروه های مختلف رتبه شما به گونه‌ای باشد که نتوانید در رشته خود پذیرفته شوید. حال اگر این رشته را از ابتدا بشناسید، می توانید به راحتی به هدف مورد نظر دست یابید.

 

14. برنامه غذاییتان را با مشاوره کنکو ریاضی در میان بگذارید

برنامه غذایی تاثیر بسیار زیادی می‌تواند در رابطه با عملکرد ما داشته باشد به همین دلیل بهتر است با مشاور خود در رابطه با برنامه غذایی حتماً مشورت نمایید. در صورتی که برنامه غذایی شما درست نباشد، مشاور به شما کمک خواهد کرد تا این مشکل را برطرف نمایید.

نکته بسیار مهم: قوی باشید و نا امید نشوید ما به عنوان یک مشاور کنکور ریاضی روزانه با بسیاری از دانش آموزانی مواجه هستیم که برای کوتاه مدت دچار ناامیدی می شوند به همین دلیل اگر شما نیز دچار این مسئله شده اید اصلا تصور نکنید که تنها شمایید که با این مشکلات روبرو هستید.

حتی اگر با افراد موفق نیز مشورت کنید حتما آنها به شما خواهند گفت که برای مدت زمانی ناامید شده اند و دست از تلاش بر داشته اند اما آنچه مهم است تلاش کردند دوباره برای طی مسیر خواهد بود.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با مشاوره کنکو ریاضی 1401 مطالبی را به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره در رابطه با 14 نکته طلایی موفقیت مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی می باشید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید. 

 

مطالب مرتبط

اطلاعات کامل در معرفی رشته مهندسی صنایع

مشاوره کنکور ریاضی

5/5 - (1 امتیاز)

چگونه می توانم شماره تماس مشاوره کنکور ریاضی 1401 را دریافت نمایم؟

برای تماس با مشاوران ما می توانید با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

14 نکته طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور ریاضی چیست؟

ما تمامی مواردی که مربوط به نکات طلایی شما برای موفقیت می باشند را ارائه نمودیم. در این مقاله می توانید با این موارد آشنا شوید و آن ها را برای مطالعه خود به کار ببرید.

برای دریافت مشاوره کنکور ریاضی 1401 چه زمانی می توانیم مراجعه نماییم؟

محدودیتی در رابطه با دریافت مشاوره برای داوطلبان وجود نخواهد داشت. هر یک از داوطلبان می توانند در هر زمانی که مایل باشند، مشاوره های لازم را دریافت نمایند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور