تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
مشاوره و پشتیبانی کنکور

مشاوره و پشتیبانی کنکور

مشاوره و پشتیبانی کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

سامانه مشاوره و پشتیبانی کنکور با هدف ارتقاء خدمات آموزشی، برنامه ریزی و افزایش رتبه، در خدمت داوطلبان عزیز قرار گرفت. متقاضیان عزیزی که مایلند از یک پشتیبانی توسط رتبه های برتر و مجرب ترین مشاوران تحصیلی برخوردار شوند، می توانند از طریق شماره پشتیبانی کنکور 9099072952  برای شهرستان ها و 9099072952 برای تهرانی ها با کارشناسان ایران تحصیل در تماس باشند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه بهره مندی از مشاوره و پشتیبانی تلفنی و حضوری کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ضرورت استفاده از مشاوره و پشتیبانی کنکور

 

 

پشتیبانی توسط رتبه های برتر

 

 

اهمیت کنکور در کشور ما به قدری اهمیت دارد که به عقیده بسیاری زندگی تحصیلی هر فردی با قبول شدن و یا نشدن در آن تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین دلیل، دغدغه همه والدین و دانش آموزان از سال ها پیش از آزمون به این مسئله معطوف می شود.

حال اهمیت این آزمون بزرگ و رقابت سنگینی که در بعضی از رشته های آن وجود دارد، باعث شده است تا مشورت و راهنمایی گرفتن از فردی که با این مسیر کاملا آشنایی دارد ضروری به نظر آید.

رسیدن به هدف و رتبه مورد نظر، پیچ و خم های خاص خود را دارد و شاید بدون راهنمایی یک انسان آگاه و مجرب بسیار سخت و یا حتی گاهی غیر ممکن باشد. مشاوره و پشتیبانی کنکور این نقش را به عهده دارد و با تخصص در حیطه علل ضعف و یا افت تحصیلی، شیوه های بالا رفتن اعتماد بنفس، آشنایی با تکنیک های روز مطالعه و برنامه ریزی، و چندین مورد دیگر به کمک داوطلبان آمده است. 

علاوه بر این، وقتی یک کنکوری فردی را در کنار خود می یابد که پیگیر وضعیت مطالعه او است، جدیت بیشتری را برای درس خواندن به کار می برد. البته نباید فراموش کرد که باید کار را به کاردان سپرد و از شخصی کمک گرفت که دلسوزانه و متعهدانه با ما همراه باشد. سامانه ایران تحصیل، با پشتیبانی توسط رتبه های برتر همواره در کنار داوطلبان عزیز بوده است تا آن ها را به هدف دلخواهشان نزدیک و نزدیک تر کند.

 

 

برای آشنایی با نحوه برنامه ریزی کنکور توسط رتبه های تک رقمی کلیک کنید.

 

 

چگونه از مشاوره و پشتیبانی کنکور بهره مند شویم؟

حال این سوال پیش می آید که روش دستیابی به یک مشاوره خوب چگونه است؟ این سوال همواره برای بسیاری از داوطلبان عزیز مطرح می شود، چرا که تعداد موسسات کنکوری که از تبلیغات رنگارنگ و گسترده استفاده می کنند، کم نیست.

در این میان، مشاوره و پشتیبانی کنکور ایران تحصیل که چندین سال است در همه مراحل تحصیلی در کنار دوستان عزیز بوده است، به صورت های مختلفی همچون آنلاین، تلفنی و حضوری متقاضیان عزیز کنکوری را همراهی می کند.

اما پشتیبانی توسط رتبه های برتر غالبا از طریق تلفن صورت می گیرد. برای این کار داوطلبان عزیز می توانند از طریق شماره پشتیبانی کنکور که در سایت و جدول های این مقاله موجود است، با مشاورین ما تماس بگیرید تا در یک فضای بسیار دوستانه از بهترین راهنمایی ها بهره مند شوید.

مزیت بزرگ این کار در این است که متقاضی در هر زمانی که بخواهد می تواند با مشاور خود در ارتباط بوده و دیگر نیازی به رفت و آمدهای پی در پی نخواهد بود.

سامانه مشاوره و پشتیبانی کنکور با هدف ارائه خدمات آموزشی و برنامه ریزی و افزایش رتبه، در خدمت داوطلبان عزیز قرار گرفت. متقاضیان عزیزی که مایلند از یک پشتیبانی توسط رتبه های برتر و مجرب ترین مشاوران تحصیلی برخوردار شوند، می توانند از طریق شماره پشتیبانی کنکور 9099072952  برای شهرستان ها و 9099072952 برای تهرانی ها با کارشناسان ایران تحصیل در تماس باشند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه جمع بندی درس های اختصاصی و عمومی آزمون سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

ویژگی های سامانه ارتباط با رتبه های برتر کنکور

 

شماره پشتیبانی کنکور

 

 

زمانی که داوطلبان تصمیم به برقراری ارتباط با پشتیبان های تحصیلی می گیرند، مطمئنا به دنبال دستیابی به بهترین نتایج هستند. برای این متقاضیان بسیار مهم است که بدانند چه ویژگی ها و خدماتی در این مشاوره و برنامه ریزی نهفته است. در ادامه برخی از خدمات ارائه شده را توضیح می دهیم. 

 

 

شیوه های صحیح شروع مطالعه

یکی از مشکلات اساسی که داوطلبان با آن مواجه هستند، این است که برای شروع انرژی کافی را ندارند و یا نمی دانند از کجا و چگونه باید شروع کنند. از جمله مزیت های بزرگ برخورداری از پشتیبانی توسط رتبه های برتر این است که با تکنیک های موثر و پربازده فرد را برای دوره مطالعاتی آماده می کند.

 

 

کمک به برنامه ریزی

همانطور که می دانید، رکن اصلی هر مطالعه ایی، داشتن یک برنامه ریزی استاندارد است. حال اگر فرد با محتوای دروس آشنایی داشته باشد و بداند برای هر درس چقدر زمان لازم است، می تواند پربازده ترین برنامه ریزی را منطبق بر هدف ارائه دهد. در مشاوره و پشتیبانی کنکور ایران تحصیل، با توجه به جدیدترین متدها با همکاری داوطلب، یک برنامه مطالعاتی متمرکز و اصولی در نظر گرفته می شود.

 

 

برای دریافت راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید

 

 

ارئه راهکارهای از بین بردن استرس

کلمه استرس در میان کنکوری ها یک واژه آشنا و متداول است. در بسیاری از مواقع این احساس ناشی از تلقین های درونی است و هیچ دلیل قانع کننده ایی برای آن وجود ندارد. اما گاهی، وجود کاستی ها و یا روش های غلط این حالت را تقویت می کند. شناخت سرمنشا همه این موارد ممکن است برای داوطلب چندان آسان نباشد. مشاوره و پشتیبانی کنکور ضمن یافت ریشه استرس، با ارائه شیوه های موثر به داوطلب کمک می کند تا بتواند بر آن غلبه کند.

 

 

آشنا کردن با شیوه های تست زنی

استفاده از تکنیک های تست زنی سریع و زمان دار، تاثیر بسزایی در آمادگی برای جلسه کنکور و اشراف بر دروس دارد. امروزه، نفرات برتر با استفاده از شیوه های جدید می توانند در کمترین زمان، بیشترین تست را با پاسخ های صحیح بزنند. همین امر هم باعث شده است تا درصدهای برخی از کنکوری ها نسبت به سایرین بالاتر باشد.

 

 

تغییر عادات و تصورات منفی به مثبت

ایمان و باور به توانایی ها و داشتن عادات مثبت، یکی از بزرگترین عوامل موفقیت هر فردی است. برعضی از افراد در درون خود احساس عجز و ناتوانی می کنند و رسیدن به هدف را بیش از حد بزرگ می دانند. بهره مندی از پشتیبانی توسط رتبه های برتر این به فرد این اعتماد بنفس را می دهد که دستیابی به رویاها چیز غیرممکنی است و صحبت با یک الگوی حقیقی می تواند این باور را در فرد نهادینه کند. بعلاوه، اصلاح بعضی از عادات بد یک گام بسیار بزرگ برای متقاضی کنکور به شمار می رود.

 

 

برای دریافت برنامه ریزی آنلاین کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

آموزش روش های خلاصه نویسی و جمع بندی

به دلیل اهمیت بالای جمع بندی در روزهای پایانی و نظم بخشیدن به مطالب آموخته شده، توصیه می شود که این موضوع را دست کم نگیرید. هر چند که منبع اصلی جمع بندی، همان کتب درسی اصلی می باشد، اما متقاضیان می توانند با استفاده از بهترین روش های خلاصه نویسی، سرعت و دقت جمع بندی را چند برابر کنند. مشاوره و پشتیبانی کنکور با ارائه روش های ثمربخش مرور داوطلب را در این مسیر به خوب هدایت می کند.

 

 

مزیت پشتیبانی توسط رتبه های برتر

یکی از بزرگترین امتیازاتی که پشتیبانی توسط رتبه های برتر دارد، این است که اگر فردی در طور مطالعه با موانع و مشکلات مختلف درسی، روحی، استرس، خانوادگی و یا عدم تمرکز روبرو شد، می تواند به طور دوستانه با پشتیبان خود در میان بگذارید. در چنین شرایطی، معمولا مشاور با داوطلب احساس همدردی و همزادپنداری می کند. این موضوع باعث می شود تا حل مسائل عبور از آن ها بسیار راحت تر شود.

بعلاوه به دلیل تجربه قبلی که در این زمینه وجود دارد، راهکارهایی که ارائه می شود، ملموس تر و کاربردی خواهد بود. نفرات برتر به دلیل تسلطی که بر روی همه کتاب ها و سرفصل ها دارند، بخوبی می دانند که فرد متقاضی در چه موقعیتی قرار دارد و پیش نیازهای لازم چیست.

البته نباید فراموش کرد که هیچ مشاوری به جای داوطلب درس نمی خواند و وابستگی بیش از حد نه تنها برای متقاضی خوب نیست، بلکه او را به نوعی بی انگیزه می کند. در مقابل، یک مشاور خبره با طرح سوالاتی کمک می کند تا کنکوری به خودشناسی برسد و به تدریج بتواند به طور مستقل خود را به هدف نزدیک کند.

 

 

برای اطلاع از بهترین اصول برنامه ریزی کنکور ، وارد لینک شوید

 

 

روند کار مشاوره و پشتیبانی کنکور به چه صورتی است؟

افرادی که از طریق شماره پشتیبانی کنکور ایران تحصیل با ما تماس می گیرند، طبق یک برنامه خاص با مشاور خود در ارتباط خواهند بود. حال ممکن است این سوال ایجاد شود که شیوه کار  دقیقا به نحوی است. در ادامه این مراحل را شرح می دهیم.

  • گفتگوی مستقیم با داوطلب و شناخت اهداف، روحیات و موقعیت فعلی او از نظر مطالعاتی
  • چینس یک برنامه ریزی با مشورت و همکاری متقاضی
  • پیگیری مستمر و گرفتن گزارش کار
  • بررسی و آنالیز کارنامه کنکورهای آزمایشی
  • شناخت نقاط ضعف و قوت و اینکه چرا درصدهای برخی از دروس پایین تر از سایرین است
  • معرفی بهترین کتب و منابع تستی و کمک درسی
  • پیشنهادهای سازنده برای بالا بردن درصد
  • تاکید بیشتر بر روی دروس و مباحث مهم تر و سوال خیزتر
  • ایجاد تعادل میان دروس حفظی و فرمولی

 

 

جهت آشنایی با بهترین روش های جمع بندی برای آزمون سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

نکات پایانی در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور

امروزه هر چند که صندلی های دانشگاه در کشور ما به تعداد داوطلبان کنکور است، اما رقابت بر سر رشته های تاپ همچنان داغ و سنگین است. بعلاوه، با مفهومی و پیچیده تر شدن سوالات، این مسابقه سنگین تر هم شده است. برای مثال یکی از دغدغه های مهم کنکوری های تجربی، کسب درصدهای بالای زیست شناسی است. نحوه طرح سوالات این درس باعث شده است تا پاسخگویی به آن ها بدون آگاهی از تکنیک های به روز، کار بسیار زمان بر و دشواری باشد.

از این رو، ارتباط و پشتیبانی توسط رتبه های برتر مانند یک میانبر عمل خواهد کرد. البته، یکی سوالات متداولی که متقاضیان برایشان مطرح می شود، میزان هزینه برخورداری از مشاوره و پشتیبانی کنکور است. برای اطلاع از این موضوع می توانید پس از برقراری ارتباط با شماره پشتیبانی کنکور ایران تحصیل، از جزئیات دقیق آگاهی یابید. البته که مسلما مشاوره تلفنی و انلاین از لحاظ اقتصای و زمانی به صرفه تر از مشاوره حضوری خواد بود.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله با مزایای مشاوره و پشتیبانی کنکور و همچنین نحوه برقراری سامانه ارتباط با رتبه های برتر کنکور آشنا شدیم. 

اگر شما هم قصد دارید تا در کنکور بهترین رتبه را کسب کنید و از پشتیبانی توسط رتبه های برتر برخوردار شوید، می توانید با استفاده از شماره پشتیبانی کنکور که در جدول زیر نیز قید شده است، با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ایران تحصیل در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب در خدمت و پاسخگویی همه عزیزان می باشند 

 

 

جهت رزو زمان مشاوره و پشتیبانی کنکور ایران تحصیل در همه رشته های تحصیلی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

آشنایی اهکارهای افزایش مطالعه

دریافت دفتر برنامه ریزی روزانه کنکور

با تحلیل و بررسی دشواری کنکور آشنا شوید

سهمیه منطقه 2 در کنکور

مشاوره و پشتیبانی کنکور 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

چگونه از مشاوره و پشتیبانی کنکور  بهره مند شویم؟

داوطلبان عزیز می توانند از طریق شماره پشتیبانی کنکور ایران تحصیل با متخصصین و مشاورین مجرب در ارتباط باشند.

سامانه ارتباط با رتبه های برتر کنکور چه خدماتی را ارائه می دهد؟

در این مقاله همه مزایا و ویژگی های پشتیبانی توسط رتبه های برتر ذکر شده است.

مشاوره کنکور ایران تحصیل به چند روش ارائه می شود؟

این سامانه به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین در خدمت همه کنکوری های عزیز است.

آیا می توان در مشاوره تحصیلی با رتبه های برتر هم در ارتباط بود؟

بله. خوشبختانه داوطلبان عزیز این امکان را دارند که از راهنمایی های نفرات برتر هم بهره مند شوند. 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور