ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره و پشتیبانی کنکور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

روز به روز تعداد داوطلبان برای شرکت در کنکور افزایش پیدا می کند که این مسئله موجب می گردد تا شما برای قبولی در کنکور برنامه ریزی دقیق تری داشته باشید. یکی از روش هایی که می تواند شما را به قبولی در کنکور نزدیک کند استفاده از مشاوره و پشتیبانی کنکور است. توجه داشته باشید وب سایت ایران تحصیل در حال حاضر می تواند بهترین مشاوره و پشتیبانی کنکور را به شما ارائه دهد زیرا دارای مشاورین مجرب و با تجربه است. از سوی دیگر پشتیبانی توسط رتبه های برتر انجام میشود. برای به دست آوردن شماره پشتیبانی کنکور و تماس با مشاورین مجرب این وب سایت، به راحتی می توانید از شماره تماس موجود در سایت استفاده کنید.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم که ما در این مقاله قصد داریم موارد بسیار مهمی را مورد بررسی قرار دهیم برای مثال شما بعد از مطالعه این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه به یک مشاور خوب دست پیدا کنید، از سوی دیگر ویژگی های سامانه ارتباط با رتبه برتر های کنکور را هم مورد بررسی قرار خواهیم داد. این نکته را در نظر داشته باشید در این مقاله راهکارهایی برای از بین بردن استرس ارائه شده است که میتواند در حین کنکور به شما کمک شایانی کند. در ثانی در این محتوا با شیوه های تست زنی آشنا خواهید شد. در نهایت برای به دست اوردن اطلاعات مهم در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

با استفاده از تیم مجرب ایران تحصیل میتوانید در کنکور رتبه عالی به دست بیاورید، تیم مشاوره ایران تحصیل با جدید ترین متد های روز شما را به اهداف خود می رساند. برای قبولی تضمینی در کنکو تنها کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

پشتیبانی توسط رتبه های برتر

چگونه به یک مشاوره خوب درسترسی پیدا کنیم؟

در این بخش از محتوا قصد داریم روش دستیابی به یک مشاوره خوب را مورد بررسی قرار دهیم. زیرا این سوال همواره برای بسیاری از داوطلبان عزیز مطرح می شود، چرا که تعداد موسسات کنکوری که از تبلیغات رنگارنگ و گسترده استفاده می کنند، کم نیست.در این میان، مشاوره و پشتیبانی کنکور ایران تحصیل که چندین سال است در همه مراحل تحصیلی در کنار دوستان عزیز بوده است، به صورت های مختلفی همچون آنلاین، تلفنی و حضوری متقاضیان عزیز کنکوری را همراهی می کند.

اما پشتیبانی توسط رتبه های برتر غالبا از طریق تلفن صورت می گیرد. برای این کار داوطلبان عزیز می توانند از طریق شماره پشتیبانی کنکور که در سایت و جدول های این مقاله موجود است، با مشاورین ما تماس بگیرید تا در یک فضای بسیار دوستانه از بهترین راهنمایی ها بهره مند شوید.مزیت بزرگ این کار در این است که متقاضی در هر زمانی که بخواهد می تواند با مشاور خود در ارتباط بوده و دیگر نیازی به رفت و آمدهای پی در پی نخواهد بود.

مشاوره و پشتیبانی کنکور

 

 

ضرورت استفاده از مشاوره و پشتیبانی کنکور

استفاده از مشاوره و پشتیبانی کنکور برای افرادی که هدف دارند و تصمیم دارند اینده خود را بسازند ضروری است. کنکور در کشور ما به قدری اهمیت دارد که به عقیده بسیاری زندگی تحصیلی هر فردی با قبول شدن و یا نشدن در آن تحت تاثیر قرار می گیرد. به همین دلیل، دغدغه همه والدین و دانش آموزان از سال ها پیش از آزمون به این مسئله معطوف می شود. حال اهمیت این آزمون بزرگ و رقابت سنگینی که در بعضی از رشته های آن وجود دارد، باعث شده است تا مشورت و راهنمایی گرفتن از فردی که با این مسیر کاملا آشنایی دارد ضروری به نظر آید.

رسیدن به هدف و رتبه مورد نظر، پیچ و خم های خاص خود را دارد و شاید بدون راهنمایی یک انسان آگاه و مجرب بسیار سخت و یا حتی گاهی غیر ممکن باشد. مشاوره و پشتیبانی کنکور این نقش را به عهده دارد و با تخصص در حیطه علل ضعف و یا افت تحصیلی، شیوه های بالا رفتن اعتماد بنفس، آشنایی با تکنیک های روز مطالعه و برنامه ریزی، و چندین مورد دیگر به کمک داوطلبان آمده است. 

علاوه بر این، وقتی یک کنکوری فردی را در کنار خود می یابد که پیگیر وضعیت مطالعه او است، جدیت بیشتری را برای درس خواندن به کار می برد. البته نباید فراموش کرد که باید کار را به کاردان سپرد و از شخصی کمک گرفت که دلسوزانه و متعهدانه با ما همراه باشد. سامانه ایران تحصیل، با پشتیبانی توسط رتبه های برتر همواره در کنار داوطلبان عزیز بوده است تا آن ها را به هدف دلخواهشان نزدیک و نزدیک تر کند.

 

 

جهت اطلاع ازنحوه جمع بندی درس های اختصاصی و عمومی آزمون سراسریبر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

سامانه ارتباط با رتبه های برتر کنکور چه ویژگی های دارد؟

اگر به دنبال مطلع شدن از ویژگی های ارتباط با رتبه برتری های کنکور هستید بهتر است بدانید زمانی که داوطلبان تصمیم به برقراری ارتباط با پشتیبان های تحصیلی می گیرند، مطمئنا به دنبال دستیابی به بهترین نتایج هستند. برای این متقاضیان بسیار مهم است که بدانند چه ویژگی ها و خدماتی در این مشاوره و برنامه ریزی نهفته است. در ادامه برخی از خدمات ارائه شده را توضیح می دهیم. 

 

شیوه های صحیح شروع مطالعه

یکی از روش هایی که میتواند به یک داوطلب کمک کند تا درصد قبولی وی در کنکور افزایش پیدا کند شروع مطالعه به صورت صحیح است. لازم به ذکر است بدانید یکی از مشکلات اساسی که داوطلبان با آن مواجه هستند، این است که برای شروع انرژی کافی را ندارند و یا نمی دانند از کجا و چگونه باید شروع کنند. از جمله مزیت های بزرگ برخورداری از پشتیبانی توسط رتبه های برتر این است که با تکنیک های موثر و پربازده فرد را برای دوره مطالعاتی آماده می کند.

پشتیبانی توسط رتبه های برتر

 

 

برنامه ریزی برای قبولی در کنکور

آیا میدانستید استفاده از مشاوره کنکور ایران تحصیل به شما کمک می کند تا یک برنامه ریزی دقیق برای قبول شدن در کنکور داشته باشید؟ شایان ذکر است بدانید رکن اصلی هر مطالعه ایی، داشتن یک برنامه ریزی استاندارد است. حال اگر فرد با محتوای دروس آشنایی داشته باشد و بداند برای هر درس چقدر زمان لازم است، می تواند پربازده ترین برنامه ریزی را منطبق بر هدف ارائه دهد. در مشاوره و پشتیبانی کنکور ایران تحصیل، با توجه به جدیدترین متدها با همکاری داوطلب، یک برنامه مطالعاتی متمرکز و اصولی در نظر گرفته می شود.

 

اطلاعیه

هر داوطلب که قصد دارد در کنکور رتبه خوب دریافت کند باید روش های تست زنی و مطالعه درست را آموزش ببینید.

 

آشنایی با شیوه های تست زنی صحیح

هر داوطلب اگر بتواند با شیوه صحیح تست زنی آشنا شوید میتواند مسیر خود را برای قبولی هموارتر کند، توجه داشته باشید استفاده از تکنیک های تست زنی سریع و زمان دار، تاثیر بسزایی در آمادگی برای جلسه کنکور و اشراف بر دروس دارد. امروزه، نفرات برتر با استفاده از شیوه های جدید می توانند در کمترین زمان، بیشترین تست را با پاسخ های صحیح بزنند. همین امر هم باعث شده است تا درصدهای برخی از کنکوری ها نسبت به سایرین بالاتر باشد.

هر داوطلب با برنامه ریزی تخصصی میتواند به صورت 100% تضمینی در کنکور قبول شود، این نکته را در نظر داشته باشید مشاوران تیم ایران تحصیل در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستند تا شما داوطلبان را به آرزوهایتان برسانند. برای رسیدن به آرزوهایتان فقط کافی است، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

شماره پشتیبانی کنکور

 

 

تغییر نگرش به کنکور برای کسب رتبه عالی در کنکور

یک بخش از مشاوره و پشتیبانی کنکور مربوط به تغییر نگرش است در واقع پشتیبانی توسط رتبه های برتر با عث میشود داوطلب به این مسئله مطمئن شود که میتواند در کنکور رتبه قابل توجهی کسب کند. ایمان و باور به توانایی ها و داشتن عادات مثبت، یکی از بزرگترین عوامل موفقیت هر فردی است. برعضی از افراد در درون خود احساس عجز و ناتوانی می کنند و رسیدن به هدف را بیش از حد بزرگ می دانند. بهره مندی از پشتیبانی توسط رتبه های برتر این به فرد این اعتماد بنفس را می دهد که دستیابی به رویاها چیز غیرممکنی است و صحبت با یک الگوی حقیقی می تواند این باور را در فرد نهادینه کند. بعلاوه، اصلاح بعضی از عادات بد یک گام بسیار بزرگ برای متقاضی کنکور به شمار می رود.

شماره پشتیبانی کنکور

 

 

ارائه راهکار های کاربردی برای از بین بردن استرس

اکثر افراد با نزدیک شدن به تاریخ آزمون با استرس مواجه می شوند، توجه داشته باشید این مسئله برای اکثر داوطلبان اشنا است. در بسیاری از مواقع این احساس ناشی از تلقین های درونی است و هیچ دلیل قانع کننده ایی برای آن وجود ندارد. اما گاهی، وجود کاستی ها و یا روش های غلط این حالت را تقویت می کند. شناخت سرمنشا همه این موارد ممکن است برای داوطلب چندان آسان نباشد. مشاوره و پشتیبانی کنکور ضمن یافت ریشه استرس، با ارائه شیوه های موثر به داوطلب کمک می کند تا بتواند بر آن غلبه کند.

 

اطلاعیه

همیشه مشاوره کنکور را از مرکز مشاوره ای دریافت کنید که پشتیبانی توسط رتبه های برتر انجام شود چون این اشخاص مسیر موفقیت را یک بار طی کرده اند و می توانند شما را به مقصودتان برسانند.

 

آموزش روش های خلاصه نویسی و جمع بندی

در این بخش از محتوا تصمیم داریم به روش های خلاصه نویسی و جمع بندی بپردازیم، شایان ذکر است بدانید به دلیل اهمیت بالای جمع بندی در روزهای پایانی و نظم بخشیدن به مطالب آموخته شده، توصیه می شود که این موضوع را دست کم نگیرید. هر چند که منبع اصلی جمع بندی، همان کتب درسی اصلی می باشد، اما متقاضیان می توانند با استفاده از بهترین روش های خلاصه نویسی، سرعت و دقت جمع بندی را چند برابر کنند. مشاوره و پشتیبانی کنکور با ارائه روش های ثمربخش مرور داوطلب را در این مسیر به خوب هدایت می کند.

 

برای دریافت برنامه ریزی آنلاین کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

مزیت پشتیبانی توسط رتبه های برتر

مطمئنا میدانید که رتبه برتری ها مسیر که شما در حال طی کردن هستید را قبلا طی کرده اند و با موفقیت و کسب رتبه عالی در کنار شما هستند تا بتوانند شما را به مقصودتان برسانند. یکی از بزرگترین امتیازاتی که پشتیبانی توسط رتبه های برتر دارد، این است که اگر فردی در طور مطالعه با موانع و مشکلات مختلف درسی، روحی، استرس، خانوادگی و یا عدم تمرکز روبرو شد، می تواند به طور دوستانه با پشتیبان خود در میان بگذارید. در چنین شرایطی، معمولا مشاور با داوطلب احساس همدردی و همزادپنداری می کند. این موضوع باعث می شود تا حل مسائل عبور از آن ها بسیار راحت تر شود.

بعلاوه به دلیل تجربه قبلی که در این زمینه وجود دارد، راهکارهایی که ارائه می شود، ملموس تر و کاربردی خواهد بود. نفرات برتر به دلیل تسلطی که بر روی همه کتاب ها و سرفصل ها دارند، بخوبی می دانند که فرد متقاضی در چه موقعیتی قرار دارد و پیش نیازهای لازم چیست.

البته نباید فراموش کرد که هیچ مشاوری به جای داوطلب درس نمی خواند و وابستگی بیش از حد نه تنها برای متقاضی خوب نیست، بلکه او را به نوعی بی انگیزه می کند. در مقابل، یک مشاور خبره با طرح سوالاتی کمک می کند تا کنکوری به خودشناسی برسد و به تدریج بتواند به طور مستقل خود را به هدف نزدیک کند.

برای این که بتواند رتبه عالی در کنکور به دست بیاورید بهترین روش استفاده از تجربیات رتبه های تک رقمی است. این نکته را در نظر داشته باشید با استفاده از مشاوره تک رقمی میتوانید خودتان هم تبه تک رقمی به دست بیاورید. برای کسب رتبه تک رقمی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه ارتباط با مشاوره و پشتیبانی کنکور

 

روند کار مشاوره و پشتیبانی کنکور به چه صورتی است؟

همانطور که میدانید تمام کارهایی که به موفقیت میرسند دارای روند کار می باشند، در این بخش هم روند کار مشاوره و پشتیبانی کنکور را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا افرادی که از طریق شماره پشتیبانی کنکور ایران تحصیل با ما تماس می گیرند، طبق یک برنامه خاص با مشاور خود در ارتباط خواهند بود. حال ممکن است این سوال ایجاد شود که شیوه کار  دقیقا به نحوی است. در ادامه این مراحل را شرح می دهیم.

  • گفتگوی مستقیم با داوطلب و شناخت اهداف، روحیات و موقعیت فعلی او از نظر مطالعاتی
  • چینس یک برنامه ریزی با مشورت و همکاری متقاضی
  • پیگیری مستمر و گرفتن گزارش کار
  • بررسی و آنالیز کارنامه کنکورهای آزمایشی
  • شناخت نقاط ضعف و قوت و اینکه چرا درصدهای برخی از دروس پایین تر از سایرین است
  • معرفی بهترین کتب و منابع تستی و کمک درسی
  • پیشنهادهای سازنده برای بالا بردن درصد
  • تاکید بیشتر بر روی دروس و مباحث مهم تر و سوال خیزتر
  • ایجاد تعادل میان دروس حفظی و فرمولی

پشتیبانی توسط رتبه های برتر

 

نکات پایانی در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور

امروزه هر چند که صندلی های دانشگاه در کشور ما به تعداد داوطلبان کنکور است، اما رقابت بر سر رشته های تاپ همچنان داغ و سنگین است. بعلاوه، با مفهومی و پیچیده تر شدن سوالات، این مسابقه سنگین تر هم شده است. برای مثال یکی از دغدغه های مهم کنکوری های تجربی، کسب درصدهای بالای زیست شناسی است. نحوه طرح سوالات این درس باعث شده است تا پاسخگویی به آن ها بدون آگاهی از تکنیک های به روز، کار بسیار زمان بر و دشواری باشد.

از این رو، ارتباط و پشتیبانی توسط رتبه های برتر مانند یک میانبر عمل خواهد کرد. البته، یکی سوالات متداولی که متقاضیان برایشان مطرح می شود، میزان هزینه برخورداری از مشاوره و پشتیبانی کنکور است. برای اطلاع از این موضوع می توانید پس از برقراری ارتباط با شماره پشتیبانی کنکور ایران تحصیل، از جزئیات دقیق آگاهی یابید. البته که مسلما مشاوره تلفنی و انلاین از لحاظ اقتصای و زمانی به صرفه تر از مشاوره حضوری خواد بود.

برای این که به صورت تضمینی در کنکور قبول شوید فقط کافی است به ما اعتماد کنید زیرا ما متخصص این کار هستیم، پیشنهاد می کنیم برای دسترسی به یک رتبه عالی بر روی لینک زیر که مربوط به مشاوره کنکور VIP توسط رتبه ها است کلیک کنید.

مشاوره و پشتیبانی کنکور

اخبار پیرامون مشاوره و پشتیبانی کنکور

ناشنوایی که رتبه ۳ کنکور دکترا شد

بر اساس گزارش خبرگذاری مهر زینب حافظی ناشنوایی است که با وجود همه موانع در کنکور دکترا رتبه ۳ را به دست آورده است.

دام مشاور قلابی کنکور برای دختران جوان

یک مرد جوان خود را در نرم افزار  اینستاگرام به عنوان مشاور کنکور معرفی می کردف لازم به ذکر است دختران جوان را قربانی نقشه سیاه خود می‌ کرد.

۶دانش‌آموز زیرپوشش کمیته امدادخوزستان رتبه ۲وسه رقمی کنکوررا کسب کردند

به گزارش خبرگذاری ایسنا بر اساس اعلام میته امداد خوزستان 6 دانش اموز تحت پوشش رتبه 2 و 3 رقمی دریافت کرده اند.

 

جهت آشنایی با بهترین روش های جمع بندی برای آزمون سراسری بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این محتوا اطلاعات دقیقی نسبت به مشاوره و پشتیبانی کنکور در اختیار نداشته اید اما در حال حاضر میدانید که با استفاده از شماره پشتیبانی کنکور که  در وب سایت درج شده است میتوانید از پشتیبانی توسط رتبه های برتر استفاده کنید. از سوی دیگر از موارد بسیار مهم که در کسب رتبه عالی در کنکور نقش دارند هم مطلع شده اید. در نهایت امیدواریم بتوانید با استفاده از محتویات این مقاله  و تماس با شماره پشتیبانی کنکور در این آزمون رتبه خوبی را کسب کنید.

 

برای دانلود فایل pdf مقاله شماره پشتیبانی کنکور بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

 

 

4.4/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه از مشاوره و پشتیبانی کنکور  بهره مند شویم؟

داوطلبان می توانند از طریق شماره پشتیبانی کنکور ایران تحصیل با متخصصین و مشاورین مجرب در ارتباط باشند.

مشاوره کنکور ایران تحصیل به چند روش ارائه می شود؟

این سامانه به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین در خدمت همه کنکوری های عزیز است.

آیا می توان در مشاوره تحصیلی با رتبه های برتر هم در ارتباط بود؟

بله. خوشبختانه داوطلبان این امکان را دارند که از راهنمایی های نفرات برتر هم بهره مند شوند. 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)