تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور

 

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم، سازمان سنجش و آموزش کشور در سال 1400 هیچ نوع اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های پیراپزشکی منتشر ننموده است و پذیرش دانشجو در رشته های پیراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

امکان ثبت‌نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در خارج از کشور از جمله ثبت نام های پرمتقاضی برای کنکورتجربی می باشد. شرایط فیزیوتراپی بدون کنکور در سال های گذشته توسط دفترچه دانشگاه آزاد منتشر می گردید. درسایت ایران تحصیل در مورد رشته فیزیوتراپی برای شما مطالب متنوعی را قرار داده‌ایم و مشاورین ما سعی در کمک به شما برای بالا بردن اطلاعات و همچنین کمک در موفقیت این مسیر داشته‌اند.لازم به ذکر است که ثبت‌نام رشته های بدون کنکور تجربی در زمان مقرر هرساله انجام می‌شود.

 

جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در خارج از کشور با شماره های زیر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پ

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در خارج از کشور

اگر قصد ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور 1400-1401 را دارید، بهتراست به خواندن چند خط در اینترنت و دانستن چند کلمه در مورد این رشته اکتفا نکنید و تلاش خود را درجهت کسب اطلاعات بیشتر در این موردانجام دهید. این اطلاعات را می‌توانید از مشاورین ما کسب نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هرساعت که شما مایل به تماس باشید، آماده خدمت‌رسانی به شما می‌باشند. هرساله شرایط پذیرش کنکور نسبت به سال قبل تغییر می کند و برای کسب اطلاع از این تغییرات بهتراست قبلا از ثبت‌نام  و انتخاب رشته، با چشم‌باز و آگاهی کامل از این تغییرات اقدام به ثبت‌نام نمایید. یک مشاور آگاه می‌تواند به شما اطلاعات زیادی در مورد ثبت‌نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور و شرایط فیزیوتراپی بدون آزمون و رتبه لازم برای قبولی در رشته فیزیوتراپی ارائه دهد. قطعاً دانشگاه‌های زیادی هستند که شما می‌توانید پذیرفته شوید. اما نکته مهم در اینجا،چگونگی شرایط همچنین دانشگاه و اهدافی که شما قصدرسیدن به آن رادارید می‌باشد.

 

 

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در کدام دانشگاه ؟

گرایش داوطلبان کنکور به رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی در سال‌های اخیر بسیار افزایش‌یافته است. این افزایش موجب علاقه‌مندی و بالا رفتن داوطلبان در این رشته شده است. ثبت‌نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور برای بسیاری از داوطلبانی که اطلاعی از کنکور و این رشته نداشته باشند،اندکی گیج شوند و یا اینکه دچار استرس شوند که چطور می‌توانند از شرایط فیزیوتراپی بدون آزمون آگاهی یابند؟ قبولی در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه علمی کاربردی و رشته فیزیوتراپی بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان پذیر نیست ما تیم بسیار قوی در زمینهٔ مشاوره کنکور برای خدمت‌رسانی به شما داریم. از زمان ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور تا پایان آن با شما همراه خواهیم بود. بری مشاوره در رابطه با رشته‌های با آزمون و اطلاع از درصدهای مورد نیاز ، بهتراست با مشاورین مادر تماس باشید تا به شما درمورد تاثیر معدل، شرایط ثبت‌نام، رشته‌های انتخابی، دانشگاه‌های موردپذیرش، آگاهی و اطلاع کامل بدهیم.

 

 

رشته‌های پیراپزشکی چه رشته هایی هستند؟

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور آگاهی در این مورد که رشته‌های پیراپزشکی شامل رشته‌هایی می‌شود که به بیماران کمک می‌کنند تا سلامتی خود را حفظ نمایند و یا اینکه سلامتی خود را بازگردانند. فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف پیراپزشکی می‌توانند در بیمارستان‌های خصوصی،دولتی،کلینیک‌ها، تکنیسین آزمایشگاه ، تکنسین رادیوگرافی، رادیولوژیست، فیزیوتراپیست، صحبت تراپیست، دیالیز تراپیست، تکنیسن اورژانس و … به کار مشغول شوند.پس بهتر است همین حالا با مشاورین ما برای کمک در جهت ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در خارج  و لیست رشته های تجربی بدون کنکور  تماس حاصل نمایید.

 

امکان ثبت نام در رشته فیزوتراپی بدون کنکور تنها در سال های 94،96 و 97 امکان پذیر بوده است.

 

شرایط ادامه تحصیل در رشته فیزیوتراپی چگونه است؟

بعد از ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در کشور های خارجی زمانی که شما در رشته فیزیوتراپی پذیرفته می‌شوید،در مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل خواهید شد. اما می‌توانید این تحصیلات خود را درمقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ادامه دهید. در دوره کارشناسی مانند پزشکی عمومی این رشته نیز گرایش خاصی ندارد. اما ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در کارشناسی ارشد در رشته‌های فیزیولوژی ، علوم تشریح، آناتومی امکان ادامه تحصیل برای شما وجود خدهد داشت.اگر درموردگرایش های این رشته اطلاعات خاصی ندارید،بهتراست با مشاورین ما در تماس باشد تا به شما کمک کنند به اطلاعات جامع در مورد این رشته‌ها دست‌یابید. انتخاب رشته و آینده شغلی و بازرار کاردر هر رشته‌ای نقش تعیین‌کننده‌ای در انتخاب آن خواهد داشت. پس بهتراست اگر می خواهید ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور شرکت کنید، از تمامی دروس و واحدهای رشته فیزیوتراپی آگاهی کامل یابید و سپس دست به انتخاب رشته بزنید.

 

 

بازار کار رشته فیزیوتراپی چگونه است؟

همان‌طور که خدمتتان عرض کردیم، فارغ‌التحصیلان رشته فیزیوتراپی در مراکز درمانی، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، مراکز بهداشت حلال احمر و …استخدام می‌شوند.خبر خوب درمورد رشته فیزیوتراپی این است که اکثر فارغ‌التحصیلان آن جذب بازار کار و استخدام می‌شوند. اگر می خواهید شما نیز وارد بازار کرا شوید و ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور کنید،بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید.

 

رشته فیزیوتراپی می‌توان گفت بازار کاری خوبی دارد. اما نمی توانید ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور را انجام دهید و پس از آن به فکر شغل و آینده شغلی باشید. اینکه چگونه می‌توان در این رشته پذیرفته شد و دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی کدامند چه‌ کارهایی و دروسی لازم است برای این رشته بیشتر مطالعه شود، از سوالاتی است که مشاورین ما پاسخ آن را به شما خواهند داد.مشاورین ما به صورت کامل به شما در مورد ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور توضیح خواهند داد.

 

 

جهت آموزش و مشاوره ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور در خارج از کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور

کانال اطلاع رسانی ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

رشته اپتومتری بدون کنکور

رشته پزشکی بدون کنکور

مامايي بدون كنكور

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

رتبه قبولی در رشته فیزیوتراپی پردیس بین الملل

شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آزاد 

ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور دانشگاه آزاد 

3/5 - (2 امتیاز)

آیا امکان انتخاب رشته فیزیوتراپی بدون کنکور وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته فیزیوتراپی در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، رشته فیزیوتراپی و تمام رشته های پیراپزشکی جزء رشته هایی نیستند که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته فیزیوتراپی بدون آزمون وجود دارد؟

تنها راه میانبر تحصیل این رشته در خارج از کشور است.

شهریه رشته فیزیولوژی بدون ازمون خارج از کشور به چه میزان است؟

برای اطلاع از شهریه رشته فیزیولوژی بدون ازمون خارج از کشور با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ساناز
  ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام ممكنه بفرمايين الان پذيرش دانشجو براي ارشد مهندسي بهداشت حرفه اي هست ؟ كدوم دانشگاه ها دارن ؟

 2. یوسف
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۰

  باسلام
  الان سه ساله که دنبال رشته بهداشت حرفه ای هستم . دوساله که کنکور سراسری شرکت میکنم ولی خب فقط مجاز میشم به خودگردان پردیس ، اما همونم قبول نمیشم متاسفانه.
  پیگیر دانشگاهی هستم که بدون کنکور پذیرش داشته باشه ولی موفق نمیشم
  مدرک تحصیلی خودم کارشناسی ایمنی صنعتی هست
  لطفا اگه جایی رو میشناسید که پذیرش داره بدون کنکور در رشته بهداشت حرفه ای که مورد قبول مرکز بهداشت هست معرفی کنید، دانشگاههای جامع علمی کاربردی نمیخوام چون مرکز بهداشت تاییدیه نمیده ممنونم

 3. حمیدرضا
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام، من فوق دیپلم ایمنی فرودگاهی هستم، برای کارشناسی ایمنی بهداشت بدون کنکور دانشگاه جامع مشهدم هست؟؟آدرس…

  • dr-naqizade
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

   سلام حمیدرضا جهت اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 4. سجادغروبی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام .من هر چقدر سرچ میکنم که بفهمم تو کدوم دانشگاه آزاد(بدون کنکور) تهران میتونم رشته کارشناسی ایمنی صنعتی در محیط یا بهداشت حرفه ای ثبت نام کنم موفق نمیشم
  لطفا کمکم کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام
   رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ن دانشگاه آزاد

ایران تحصیل
تماس با مشاور