ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره قبولی در کنکور سراسری

مشاوره قبولی در کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

قبولی در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها از جمله مواردی است که در این چند ماه مانده به کنکور به موضوعی با اهمیت برای داوطلبان و متقاضیان تبدیل شده است. از این رو این روزها بحث مشاوره قبولی در کنکور سراسری به بحثی داغ در میان داوطلبان تبدیل شده است.

 

مشاوره قبولی در کنکور سراسری مواردی از جمله برنامه ریزی برای کنکور، اطلاع از بودجه بندی و موادری از این قبیل را شامل می شود. در این نوشته بحثی مفصل در رابطه با قبولی در کنکور سراسری را برای شما مطرح می کنیم. امیدواریم نهایت استفاده را از این مبحث ببرید. 

 

 

جهت اطلاع از مشاوره قبولی در کنکور سراسری و 5 روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

مشاوره قبولی در کنکور سراسری

 

برنامه ریزی مشاوره قبولی در کنکور سراسری

مشاوره قبولی در کنکور سراسری موجب موفقیت شما در کنکور خواهد شد. برنامه ریزی، مطالعه مناسب، روش های مطالعه مناسب، فنون تست زنی و غیره از عواملی است که هر داوطلب کنکور برای موفقیت باید با آنها آشنا باشد و کاملا آن ها را بلد باشد.

اما با وجود رعایت تمامی این نکات، مطمئن نباشید که شما خواهید توانست در کنکور موفقیت مطلوب را کسب نمایید. مؤفقیت در کنکور تنها منحصر به داشتن اطلاعات علمی نیست.

شما به لحاظ روانی نیز باید برای موفقیت در کنکور باید کاملا آماده باشید. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم در مورد مشاوره قبولی در کنکور سراسری و 5 روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور برای شما سخن بگوییم.

 

قبولی در کنکور سراسری

قبولی در کنکور بزرگ‌ترین و مهم ترین هدفی است که داوطلبان کنکور برای رسیدن به آن در حال تلاش و رقابت می‌باشند. اما مانند هر کار دیگری چنانچه شما با اصول و قواعد کار آشنایی لازم و کافی را داشته باشد، موفقیت خود را می‌توانید تضمین نمایید.

سختی کنکور برای کسانی است که بدون رعایت قوانین و اصول لازم، پا به عرضه رقابت می‌گذارند. اما مگر رقیبان شما هم لزوماً مانند شما هستند؟ بدون اینکه به رقبای خودتان توجه کنید نمی توانید به خود امیدوار و شاید غره شوید.

فراموش نکنید که رتبه‌ها در کنکور سراسری، برحسب عملکرد داوطلبان تعیین می‌گردند و شاید سختی کار همین باشد.

پس اگر می‌خواهید پیروز میدان شوید و اگر می‌خواهید مؤفق باشید، باید مشاوره قبولی در کنکور را به خاطر بسپارید.

ما در این مطلب می‌خواهیم بایدها و نبایدهای مشاوره قبولی در کنکور و همچنین 5 روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور را برای شما به صورت کامل شرح دهیم.

 

 

هدف خود را مشخص کنید

کنکور یک مسیر است که پایان آن، هدفی است که برای رسیدن به آن در حال تلاش هستید. فرض کنید می‌خواهید از یک استان به استان دیگری سفر کنید.

قطعاً راه‌ها و جاده‌های فراوانی از استان مبدأ برای رسیدن به استان مقصد وجود دارد. شما با توجه به هزینه، زمان، راه و غیره یکی از این مسیرها را انتخاب می‌ کند و با خیال راحت پس ز طی کردن مدت زمان لازم، به مسیر مقصد خود می‌رسید.

اما اگر بدون اینکه مقصدی را برای خود مشخص نمایید، شروع به حرکت کنید و در تمام جاده‌ها به صورت شانسی حرکت نمایید.

آیا می‌توانید به جای مشخصی برسید؟ چقدر امکان اینکه مسیری که شما در حال طی کردن آن هستید و یا مقصدی که به آن می‌رسید همان مقصد دلخواه شما می‌تواند باشد؟

نداشتن هدف دقیقا همانند همین مسئله می‌تواند باشد. داشتن هدف مشخص به شما کمک خواهد کرد که بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد انتخاب نمایید و همچنین با اطلاع از درصدهای هر درس در کارنامه رشته‌های مختلف تجربی ، ریاضی، انسانی، هنر و زبان‌های خارجه، می‌توانید فاصله خود را مقایسه کنید و چنانچه هنوز به سطح مطلوب در این زمینه نرسیده‌اید، تلاش و برنامه‌ریزی نمایید.

برخی از داوطلبان در هنگام تماس جهت مشاوره قبولی در کنکور سراسری ، این موضوع را عنوان می کنند که ما هنوز در رابطه با رشته خود جهت ادامه تحصیل به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

همین مسئله موجب می شود که اظهار ناامیدی و سردرگمی کنند. مشاوره قبولی در کنکور سراسری به شما کمک می‌کند تا شناخت بهتری نسبت به خود و علایق و استعدادهایتان داشته باشید و پس از آن رشته و هدف خود را دقیقا مشخص نمایید.

 

 

 

مشاوره قبولی در کنکور سراسری

 

 منابع درستی انتخاب نمایید

منابع مطالعه کنکور بسیار مهم است. تصور کنید یک آشپز خوب، به مواد خوبی برای طبخ غذا نیازمند است. توصیه‌ای که ما به داوطلبان در مشاوره قبولی در کنکور سراسری می‌کنیم، داشتن منابع کنکور خوب در این زمینه است.

منبع کنکور تجربی، انسانی، ریاضی، هرکدام منحصر به خود این رشته‌ها هستند. مهم است که زمان و انرژی شما از چه طریقی مصرف می‌شود؟ آیا این منابع درست می‌باشند و به مؤفقیت شما در کنکور کمک خواهند نمود؟

هر چقدر شما فرد پرتلاش و با بهره هوشی بالا باشید، باز هم اطلاع از منابع درست و مطالعه بر روی آن‌ها بسیار مهم است.

 

 

برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی یکی از مهم‌ترین وسیله‌ها برای رسیدن به اهداف شما می‌باشد. داشتن برنامه ریزی به شما کمک خواهد کرد تا از حداقل منابع و امکانات خود، بهترین نتیجه را کسب نمایید.

برخی از داوطلبان به علت نداشتن برنامه ریزی درست با تلاش فراوان و کوششی که به خرج می‌دهند، باز هم در زمان کنکور، موفقیت لازم را به دست نمی‌آورند.

یکی از کارهایی که در مشاوره و برنامه ریزی  قبولی در کنکور سراسری برای داوطلبان مشاورین ما انجام می‌دهند، یک برنامه ریزی درست و اصولی است که با رعایت وقت و همچنین با توجه به شخصیت و نحوه بازدهی داوطلب ریخته شده است. 

تا حدی زیادی شاید بتوان گفت مشاوره قبولی در کنکور سراسری را با برنامه ریزی مترادف دانست.

 

 

برای قبولی در کنکور سراسری از دریافت مشاوره قبولی غافل نشوید

 

 

به لحاظ روانی خود را آماده نمایید

در مشاوره قبولی در کنکور سراسری تمرکز ما صرفاً تنها بر روی حفظ مطالب و یادگیری آن‌ها نیست. 

 داوطلبان فراوانی را می‌توانیم برای شما نام ببریم که با وجود تلاش مستمر، و پشتکار فراوان، نتوانسته‌اند نتیجه مطلوبی در کنکور بدست آورند.

بسیاری از داوطلبان به دلیل استرس فراوانی که در جلسه کنکور تجربه کرده‌اند، باعث مختل شدن نظام فکری آن‌ها شده است و همین امر موجب شده که عملکرد مناسبی در جلسه کنکور نداشته باشند.

البته این آمادگی روانی منحصر به جلسه کنکور نیست. اگر روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور دارید، حتماً آمادگی روانی را جزء برنامه خود قرار دهید.

حتی برخی از داوطلبان در طول سال که در حال مطالعه برای کنکور هستند هم این استرس و ناامیدی برای پذیرش را ممکن است داشته باشند.  در مشاوره قبولی در کنکور به داوطلبان می‌آموزیم که حتی در جلسه کنکور چگونه بتوانند خود را آرام نمایند.

 

 

مشاور خوب داشته باشید

مشاوره قبولی در کنکور سراسری یعنی داشتن یک مشاور خوب و مجرب. یک مشاور به راحتی می‌تواند راه‌های موفقیت را به شما نشان دهد.

 مشاوره تحصیلی آنلاین ایران تحصیل با داشتن مشاوری که از اصول و فنون مطالعه، برنامه ریزی، تست زنی، منابع درست اطلاع دارد، موفقیت شما را می‌تواند تضمین نماید.

تنها چیزی که شما حتی با رعایت کردن این موارد ممکن است امیدی برای پذیرفته شدن را در شما کم کند، مسئله آمادگی روانی است.

این مسئله نیز، با داشتن یک مشاور در کنار خود تا حدود زیادی قابل حل بوده و همچنین به مشاوره قبولی در کنکور سراسری کاملاً اشراف دارد.

مشاورین ایران تحصیل، همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات در زمینه مشاوره قبولی در کنکور سراسری و همچنین 5 روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور می‌باشند. فقط کافی است که با شماره‌های مندرج در سایت، تماس حاصل نمایید. 

 

 

جهت اطلاع از مشاوره قبولی در کنکور سراسری و 5 روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ 

بهترین مشاور تحصیلی در کرج

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور سراسری

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۱۴۰۳-99

نتایج نهایی کنکور 99

 کارنامه کنکور سراسری 99

مشاوره قبولی در کنکور سراسری

5 روش برنامه ریزی برای قبولی در کنکور

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری چه ویژگی های دارد؟ 

از جمله ویژگی های بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری می توان به مواردی آماده کردن داوطلب برای کنکور و کمک به داوطلب جهت داشتن برنامه ریزی هر چه دقیق تر برای کنکور است.

آیا دریافت مشاوره قبولی در کنکور سراسری ضروری است؟ 

بله. جهت قبولی در رشته و دانشگاهی عالی دریافت مشاوره قبولی در کنکور سراسری ضروری به نظر می رسد.

برای دریافت مشاوره قبولی در کنکور سراسری چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای دریافت این مشاوره می توانید از کمک مشاوران ایران تحصیل بهره بگیرید

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید

  مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید! تلفنی 24 ساعته | irantahsil

  ایران تحصیل به عنوان یکی از بهترین وب سایت‌های مشاوره تحصیلی رایگان است که به دلیل کیفیت بالای مشاوره و قیمت مناسب تا به حال توانسته بخش اعظمی از داوطلبان کنکور و دانش آموزان را به خود جذب کند. به...
 • مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه

  دریافت مشاوره تحصیلی دانش آموزان مدارس جهت کسب آمادگی برای آزمون‌های مختلف و برنامه‌ریزی درست، بسیار مهم و حیاتی است. مشاوره تحصیلی مدرسه، دانشگاهی و نظام وظیفه در حال حاضر نقش بسیار پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و بیشتر مورد...
 • مشاوره تحصیلی تلفنی

  مشاوره تحصیلی تلفنی | تمامی مقاطع + 24 ساعته | ایران تحصیل

  آیا می‌دانستید به جای مراجعه به مراکز مشاوره حضوری می‌توانید از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کنید؟ شایان ذکر است بدانید مشاوره تحصیلی تلفنی دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشد به همین دلیل این روزها اکثر افراد از تمایل بیشتری به استفاده...
 • برنامه ریزی درسی

  برنامه ریزی درسی + 11 راز مهم رتبه ها + pdf برنامه 1403

  داشتن برنامه ریزی درسی مناسب می تواند به دانش آموزان و دانشجویان کمک کند تا پیشرفت تحصیلی بهتری داشته باشند. آن دسته از افرادی که در طول ترم برای خواندن هر کدام از دروس و آمادگی جهت شرکت در امتحانات...
تماس با مشاور