مصاحبه با نفرات برتر کنکور
مصاحبه با نفرات برتر کنکور

 

جهت اطلاع از تکنیک های افزایش تمرکز و مصاحبه با نفرات برتر کنکور با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

شماره  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

مصاحبه با نفرات برتر کنکور سراسری

مصاحبه با نفرات برتر کنکور و استفاده از تجربیات رتبه های برتر کنکور، یک میانبر موفق و اصولی در را رسیدن به قبولی در کنکور سراسری است. از مصاحبه با نفرات برتر کنکور و رتبه_برتری های کنکور نتیجه می گیریم که، بدون تلاش و بدون برنامه ریزی تحصیلی هدفمند و اصولی، قادر به کسب رتبه های برتر کنکور نبودند. استفاده از مصاحبه با نفرات برتر کنکور برای مشاوره قبولی در کنکور گزینه های بسیار خوب و با اهمیتی می باشند. ما باید یاد بگیریم که چطور همانند نفرات برتر کنکور برنامه ریزی داشته باشیم، هدف گذاری کنیم، تکنیک های مطالعه و تکنیک های تست زنی را به کار ببریم.

قبل از مصاحبه با نفرات برتر کنکور این تصور را می کنید که بصورت مادر زادی اینگونه بوده اند پاک اشتباه است . آنها تنها با تلاش، همت، پشتکار که پشتش یک هدف بزرگ قرار دارد موفق شده اند. پس همه شما می توانید به همان تراز و رتبه های عالی برسید. آنها از همان سال های اول دبیرستان برای کنکور آماده می شوند و خروارها مطلب را روی هم تلمبار نمی کنند. داوطلبان گرامی در این مقاله با توجه به مصاحبه با نفرات برتر کنکور سعی شده است تا به راه های موفقیت نفرات برتر کنکور اشاره کنیم و از برترین شگردهای مطالعاتی آن ها پرده برداریم .

روش مطالعه و برنامه ریزی رتبه های تک رقمی کنکور

1- اولین شگرد بدست آمده در مصاحبه با نفرات برتر کنکور ، تمرکز بالایی هست که دارا می باشند.

همان طور که می دانید مهم ترین شیوه ای که نفرات برتر کنکور به کار می برند، داشتن تمرکز است ، متمرکز شدن یک راه کار ساده و آسان نیست و باید برای به دست آوردن و به کار بستن آن روزها تلاش کنید تا بتوانید هم چون نفرات برتر کنکور، پیروز باشید. شما باید مانند نفرات برتر کنکور فکر کنید و راهی که آنها در پیش گرفته اند را بروید. مصاحبه با نفرات برتر کنکور به این نتیجه می رسیم که داشتن تمرکز برای رسیدن به اهداف تان الزامی است. برای متمرکز شدن بر روی هدف خود که همان رسیدن به رتبه های برتر کنکور است، می بایست فقط رو به جلو حرکت کنید و از پرداختن به موضوعات غیر ضروری و حاشیه هایی که در اطراف تان رخ می دهد بپرهیزید. تمرکز خود را با کوچکتر کردن اهداف تان به مطالعه دروس در هفته و یا حتی روز، بالا ببرید. آزمون کنکور را پیش روی تان تصور کنید و به این موضوعات که چه ترازی را کسب خواهید کرد و یا با چه رتبه ای می توانید فلان رشته و یا دانشگاه را قبول شوید، اهمیتی ندهید. روحیه و انگیزه خود را با داشتن تمرکز بالا برده و بدانید که داشتن تمرکز، اولین گام به سوی موفقیت می باشد.

 

جهت اطلاع از تکنیک های افزایش تمرکز و مصاحبه با نفرات برتر کنکور با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

شماره  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

2- دومین شگرد بدست آمده در مصاحبه با نفرات برتر کنکور ، نداشتن وسواس در زدن تست و مطالعه دروس است.

نام آن را هرچه می خواهید بگذارید؛ دودلی، تردید و یا وسواس‌. داشتن وسواس فکری در امر مطالعه می تواند جبران های زیان آوری به داوطلب وارد کند و او را از رسیدن به اوج پیشرفت تحصیلی باز دارد. در مصاحبه با نفرات برتر کنکور متوجه شدیم که، تنها چیزی که ندارند وسواس است، وسواس چه در مطالعه و چه در تست زنی! نکته ای را که باید از نفرات برتر کنکور، فرا گرفت این است که، زدن تست ها را در مدت زمان یک سال و به صورت مکرر انجام می دهند و آن هم به تعداد بسیار زیاد . برای آن که بتوانید خوب تست بزنید، باید تسلط کامل بر مباحث درسی خود داشته باشید. یکی دیگر از مهارت های لازم که باید از نفرات برتر کنکور کسب کرد، داشتن یک برنامه منسجم تست زنی است. برای پیروزی در بازی کنکور، فقط با علم به اصول اولیه همانند به خاطر سپردن فرمول های فیزیک، ریاضی، قواعد عربی، دستور زبان و شیوه هایی هم چون نت برداری، حاشیه نویسی و یا تحلیل آزمون های کنکور که تنها 50 درصد از تسلط بر دروس است نمی توان پیروز میدان گشت، بلکه شما باید همانند نفرات برتر کنکور به صورت حرفه ای طبق یک برنامه تست زنی به 50 درصد دیگر دست یابید. با این روش شما نیز همانند نفرات برتر کنکور، می توانید به نکات درسی که در لابلای تست های فراوان پنهان است دست یافته و به مرور زمان به یک تسلط همه جانبه بر موضوعات درسی برسید. برای نداشتن وسواس در همه امور خود بالاخص مطالعه و تست زنی همچون نفرات برتر کنکور، باید پشتکار به خرج داده و متعهدانه تلاش کنید. در نهایت داشتن و یا نداشتن شگرد تست زنی می تواند، به قبولی و یا عدم قبولی شما در کنکور سراسری منجر شود.

جهت دریافت مشاوره تحصیلی دبیرستان _ مصاحبه با نفرات برتر کنکور  _ مشاوره قبولی کنکور _ روش های مطالعه کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

3- آخرین شگرد بدست آمده در مصاحبه با نفرات برتر کنکور ، داشتن برنامه جامع و منظم و درس خواندن به صورت هدفمند است.

شما داوطلب عزیز، برای آن که بتوانید به طور اصولی و موثر در مطالعه دروس تان پیش روید و از سردرگمی خود جلوگیری کنید، باید یک برنامه منسجم و هدفمند را دنبال نمایید. اکثر نفرات برتر کنکور ، این گونه درس خواندن با برنامه ریزی را از همان سال های ابتدایی تحصیل تجربه کرده اند و با آن نا آشنا نیستند. لذا کسانی که تا به حال در سال های تحصیل خود هیچ برنامه ریزی هدف داری را دنبال نکرده اند و تنها مطابق برنامه مدرسه پیش رفته اند، نمی توانند و نباید وقت و انرژی خود را برای طراحی یک برنامه درسی هدر دهند و می بایست این وظیفه را برعهده مشاورانی بگذارند که در این راه حرفه ای هستند، و سپس خود مطابق با این برنامه در ماه های پایانی با آخرین انرژی مطالعه کرده و از رقیبانی که بدون برنامه ریزی درس می خوانند جلو زنند. پس نکته مهمی که در اینجا از عملکرد نفرات برتر کنکور دریافت می شود، مطالعه مباحث سنگین و پر نکته کنکور با تکیه بر یک برنامه کاربردی و اصولی است.

با استفاده از مصاحبه با نفرات برتر کنکور داوطلبان می توانند با استفاده از برنامه ریزی کنکور 98 ، از مباحثی که باید در ماه، هفته و یا آن روز قرار است بخوانند مطلع شوند و بدون کلافگی و تشویش نکات مهمی که باید حتما خوانده شود و یا نکات کم اهمیت تر که نیاز به مطالعه ندارند را پیش روی خود داشته باشند. داوطلبانی که همگام با برنامه ریزی صحیح پیش روند می توانند همانند نفرات برتر کنکور، از بند نگرانی ها در رابطه با کیفیت و کمیت مطالعات خود و عدم پیشرفت درصد دروس آزمون خویش رهایی یابند. به عنوان نکته آخر، برنامه ریزی در نیمسال دوم را هرگز فراموش نکنید و همیشه به مانند نفرات برتر کنکور رفتار نمایید.

 

در آخر داوطلبانی که در خصوص روش های تست زنی و مطالعاتی مصاحبه با نفرات برتر کنکور سوالاتی دارند و یا آن عده که نیازمند یک برنامه ریزی منسجم و اصولی می باشند، می توانند با مشاوران حرفه ای و زبده مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل کرده و از کمک های ایشان بهره مند شوند.

شماره  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی مصاحبه با نفرات برتر کنکور
کانال اطلاع رسانی مصاحبه با نفرات برتر کنکور

مطالب مرتبط :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.