تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران در رشته های مختلف متفاوت می‌باشد. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران اختصاص داده‌ایم. همچنین به سوالاتی همانند دانشگاه شریعتی خوبه؟ خواهیم پرداخت. و کارنامه برخی از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران شده‌اند را ارائه خواهیم نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران و رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

جدول رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

با توجه به اینکه دانشگاه شریعتی تهران داوطلبان را از طریق کنکور سراسری و با توجه به رتبه کسب شده در کنکور پذیرش می‌نماید، بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در زمان برگزاری کنکور در جلسه آزمون حضور داشته‌اند و همچنین کارنامه کنکور سراسری برای آنان صادر شده است، می‌توانند در انتخاب رشته خود به انتخاب هر یک از رشته های این دانشگاه دست بزنند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که جدول رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران که در ادامه ارائه خواهید گردید، مربوط به سال‌های مختلف و تنها در برخی از رشته‌ها می‌باشد. با توجه به تغییر در ظرفیت پذیرش این دانشگاه به نسبت سال‌های مختلف، می‌توان رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی را متفاوت دانست.

 

تعداد ادبیات عربی معارف زبان درک عمومی هنر درک عمومی ریاضی و فیزیک ترسیم فنی خلاقیت تصویری خلاقیت نمایشی خلاقیت موسیقی خواص مواد
1 30 10 30 20 10 20 10 20 10 10 10
2 20 10 20 20 10 10 10 20 10 10 10
3 30 10 40 20 10 20 20 10 10 20 10

 

رتبه قبولی علوم انسانی در دانشگاه شریعتی تهران

 

 

ادبیات عربی معارف زبان ریاضی اقتصاد ادبیات تخصصی عربی تخصصی تاریخ و جغرافیا علوم اجتماعی فلسفه و منطق روانشناسی  رتبه
43 0 66 16 55 69 46 0 7 34 20 67 1666
38 23 54 36 29 40 40 34 23 5 18 60 1925

 

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی برای رشته علوم انسانی در سال های مختلف همانطور که اشاره شد، متفاوت می باشد. جدولی که ارائه نمودیم مربوط به سال های گذشته می باشد و این درصد به نسبت سال های مختلف در حال تغییر می باشد. بنابراین برای اینکه از حدود رتبه خود اطلاع یابید ، می توانید از تخمین رتبه کنکور سراسری استفاده نمایید.

 

 

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران با توجه به گرایش های مختلف در گروه های آزمایشی مختلف متفاوت می باشد.

 

 

رشته های دانشگاه شریعتی تهران

رشته های دانشگاه شریعتی تهران شامل چندین رشته مختلف می باشد. آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ادامه تحصیل در این دانشگاه می باشند، ابتدا لازم است که از منابع کنکور سراسری اطلاع دقیقی حاصل نمایند. دانشگاه شریعتی تهران در سال های اخیر علاوه بر جنیست دختر، آقایان را نیز در رشته های مختلف پذیرش می نمایند. این نکته نیز قابل ذکر است که تعداد رشته های این دانشگاه به صورت محدود در برخی از گروه های آزمایشی می باشد.

انستیو های دانشگاه شریعتی تهران به شرح زیر می باشند.

 • هنر
 • معماری
 • طراحی پارچه و لباس
 • علوم اداری
 • فنی
 • تربیت بدنی و عمومی
 • علوم پایه

رشته های دانشگاه شریعتی تهران نیز شامل رشته های :

 • راه و ساختمان
 • معماری
 • طراحی ماشین
 • الکترونیک
 • علوم آزمایشگاهی
 • آمار، کامپیوتر
 • حسابداری
 • حرفه و فن

متقاضیان ورود به دانشگاه شریعتی تهران توجه داشته باشند که با توجه به تاثیر معدل بر کنکور سراسری و تفاوتی که در شرکت کنندگان این دانشگاه وجود دارد، رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران می تواند به نسبت هر فرد متفاوت باشد. همچنین آنچه با عنوان رتبه آخرین نفر قبولی دانشگاه شریعتی تهران مطرح می گردد، برای هر یک از رشته ها و به تناسب هر سال رتبه متفاوتی را شامل خواهد شد.

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور کلیک نمایید.

 

دانشکده شریعتی خوبه ؟

 

دانشکده شریعتی خوبه ؟

دانشکده شریعتی خوبه ؟

 

یکی از سوالاتی که داوطلبان در قبل از ثبت نام کنکور سراسری  دارند، مربوط به این موضوع می شود که آیا دانشکده شریعتی خوبه ؟ بسته به اینکه هدف شما چیست و چه انتظاری از دانشگاه و رشته مورد نظر خود دارید، این موضوع می تواند متفاوت باشد. دانشکده شریعتی تهران در سه مقطع کاردانی کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته داوطلبان را پذیرش می نماید. بنابراین چنانچه به پذیرش بر اساس استعداد درخشان کنکور ارشد مایل هستید این دانشگاه گزینه مناسبی نخواهد بود.

یکی از مزیت های دانشکده شریعتی تهران را می توان امکانات رفاهی، همچون خوابگاه های دولتی برای داوطلبان و پذیرفته شدگان این دانشگاه دانست. بنابراین با توجه به اینکه برخی از پذیرفته شدگان این دانشگاه از استان های مختلفی می آیند، امکانات رفاهی از اهمیت فوق العاده ای برای آنان برخوردار می باشد.

چنانچه موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران در دوره روزانه نشده اید، این امکان را خواهید داشت که در نوبت دوم (شبانه) این دانشگاه انتخاب رشته نمایید. متاسفانه دانشگاه شریعتی تهران پردیس خودگران ندارد و پذیرش آن تنها از طریق نوبت اول روزانه و شبانه صورت می پذیرد. بنابراین قبولی در آن مستلزم کسب رتبه لازم می باشد.

 

 

جهت استفاده از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری کلیک نمایید.

 

 

رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

 

رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

 

همانطور که ملاحظه می نمایید ، گروه های آزمایشی مختلف که مایل به ورود به دانشگاه شریعتی تهران می باشند، با توجه به درصدهای متفاوتی امکان قبولی در این دانشگاه را خواهند داشت. بنابراین به نسبت هر یک از گروه های آزمایشی و سهمیه مناطق مختلف، رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران می تواند تفاوت باشد.

به صورت تقریبی می توان رتبه آخرین نفرد قبولی در دانشگاه شریعتی تهران را رتبه های 2000 و یا کمی بالاتر از آن دانست. چنانچه مایل باشید از رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران آگاه شوید، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما با توجه به درصدهای دروس مختلف و همچنین با استفاده از معدل هر یک از داوطلبان و ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته های سال جاری، اطلاعات مفیدی را به شما عزیران ارائه خواهند نمود.

برای اطلاع دقیق در رابطه با جزئیات رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران کافی است با شماره های مندرج در جدول تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل گردید و همچنین به پاسخ مناسبی برای سوال های خود دست یابید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

مطالب مرتبط

اعتراض به نتیجه کنکور سراسری

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری

رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه سراسری

فیزیوتراپی بدون کنکور

ثبت نام مامایی بدون کنکور

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور