ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۷۴۷
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳
رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران در رشته های مختلف متفاوت می‌باشد. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران اختصاص داده‌ایم. همچنین به سوالاتی همانند دانشگاه شریعتی خوبه؟ خواهیم پرداخت. و کارنامه برخی از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران شده‌اند را ارائه خواهیم نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران و رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 سراسر کشور و  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه شریعتی تهران کلیک کنید.

جدول رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

با توجه به اینکه دانشگاه شریعتی تهران داوطلبان را از طریق کنکور سراسری و با توجه به رتبه کسب شده در کنکور پذیرش می‌نماید، بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در زمان برگزاری کنکور در جلسه آزمون حضور داشته‌اند و همچنین کارنامه کنکور سراسری برای آنان صادر شده است، می‌توانند در انتخاب رشته خود به انتخاب هر یک از رشته های این دانشگاه دست بزنند.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که جدول رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران که در ادامه ارائه خواهید گردید، مربوط به سال‌های مختلف و تنها در برخی از رشته‌ها می‌باشد. با توجه به تغییر در ظرفیت پذیرش این دانشگاه به نسبت سال‌های مختلف، می‌توان رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی را متفاوت دانست.

 

تعداد ادبیات عربی معارف زبان درک عمومی هنر درک عمومی ریاضی و فیزیک ترسیم فنی خلاقیت تصویری خلاقیت نمایشی خلاقیت موسیقی خواص مواد
1 30 10 30 20 10 20 10 20 10 10 10
2 20 10 20 20 10 10 10 20 10 10 10
3 30 10 40 20 10 20 20 10 10 20 10

برای آشنایی با کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

رتبه قبولی علوم انسانی در دانشگاه شریعتی تهران

 

 

ادبیات عربی معارف زبان ریاضی اقتصاد ادبیات تخصصی عربی تخصصی تاریخ و جغرافیا علوم اجتماعی فلسفه و منطق روانشناسی  رتبه
43 0 66 16 55 69 46 0 7 34 20 67 1666
38 23 54 36 29 40 40 34 23 5 18 60 1925

 

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی برای رشته علوم انسانی در سال های مختلف همانطور که اشاره شد، متفاوت می باشد. جدولی که ارائه نمودیم مربوط به سال های گذشته می باشد و این درصد به نسبت سال های مختلف در حال تغییر می باشد. بنابراین برای اینکه از حدود رتبه خود اطلاع یابید ، می توانید از تخمین رتبه کنکور سراسری استفاده نمایید.

 

 

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران با توجه به گرایش های مختلف در گروه های آزمایشی مختلف متفاوت می باشد.

 

 

رشته های دانشگاه شریعتی تهران

رشته های دانشگاه شریعتی تهران شامل چندین رشته مختلف می باشد. آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ادامه تحصیل در این دانشگاه می باشند، ابتدا لازم است که از منابع کنکور سراسری اطلاع دقیقی حاصل نمایند. دانشگاه شریعتی تهران در سال های اخیر علاوه بر جنیست دختر، آقایان را نیز در رشته های مختلف پذیرش می نمایند. این نکته نیز قابل ذکر است که تعداد رشته های این دانشگاه به صورت محدود در برخی از گروه های آزمایشی می باشد.

انستیو های دانشگاه شریعتی تهران به شرح زیر می باشند.

 • هنر
 • معماری
 • طراحی پارچه و لباس
 • علوم اداری
 • فنی
 • تربیت بدنی و عمومی
 • علوم پایه

رشته های دانشگاه شریعتی تهران نیز شامل رشته های :

 • راه و ساختمان
 • معماری
 • طراحی ماشین
 • الکترونیک
 • علوم آزمایشگاهی
 • آمار، کامپیوتر
 • حسابداری
 • حرفه و فن

متقاضیان ورود به دانشگاه شریعتی تهران توجه داشته باشند که با توجه به تاثیر معدل بر کنکور سراسری و تفاوتی که در شرکت کنندگان این دانشگاه وجود دارد، رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران می تواند به نسبت هر فرد متفاوت باشد. همچنین آنچه با عنوان رتبه آخرین نفر قبولی دانشگاه شریعتی تهران مطرح می گردد، برای هر یک از رشته ها و به تناسب هر سال رتبه متفاوتی را شامل خواهد شد.

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور کلیک نمایید.

 

دانشکده شریعتی خوبه ؟

 

دانشکده شریعتی خوبه ؟
دانشکده شریعتی خوبه ؟

 

یکی از سوالاتی که داوطلبان در قبل از ثبت نام کنکور سراسری  دارند، مربوط به این موضوع می شود که آیا دانشکده شریعتی خوبه ؟ بسته به اینکه هدف شما چیست و چه انتظاری از دانشگاه و رشته مورد نظر خود دارید، این موضوع می تواند متفاوت باشد. دانشکده شریعتی تهران در سه مقطع کاردانی کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته داوطلبان را پذیرش می نماید. بنابراین چنانچه به پذیرش بر اساس استعداد درخشان کنکور ارشد مایل هستید این دانشگاه گزینه مناسبی نخواهد بود.

یکی از مزیت های دانشکده شریعتی تهران را می توان امکانات رفاهی، همچون خوابگاه های دولتی برای داوطلبان و پذیرفته شدگان این دانشگاه دانست. بنابراین با توجه به اینکه برخی از پذیرفته شدگان این دانشگاه از استان های مختلفی می آیند، امکانات رفاهی از اهمیت فوق العاده ای برای آنان برخوردار می باشد.

چنانچه موفق به کسب رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران در دوره روزانه نشده اید، این امکان را خواهید داشت که در نوبت دوم (شبانه) این دانشگاه انتخاب رشته نمایید. متاسفانه دانشگاه شریعتی تهران پردیس خودگران ندارد و پذیرش آن تنها از طریق نوبت اول روزانه و شبانه صورت می پذیرد. بنابراین قبولی در آن مستلزم کسب رتبه لازم می باشد.

 

 

جهت استفاده از مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری کلیک نمایید.

 

 

رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

 

رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران
رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

 

همانطور که ملاحظه می نمایید ، گروه های آزمایشی مختلف که مایل به ورود به دانشگاه شریعتی تهران می باشند، با توجه به درصدهای متفاوتی امکان قبولی در این دانشگاه را خواهند داشت. بنابراین به نسبت هر یک از گروه های آزمایشی و سهمیه مناطق مختلف، رتبه آخرین نفر قبولی در دانشگاه شریعتی تهران می تواند تفاوت باشد.

به صورت تقریبی می توان رتبه آخرین نفرد قبولی در دانشگاه شریعتی تهران را رتبه های 2000 و یا کمی بالاتر از آن دانست. چنانچه مایل باشید از رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران آگاه شوید، می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما با توجه به درصدهای دروس مختلف و همچنین با استفاده از معدل هر یک از داوطلبان و ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته های سال جاری، اطلاعات مفیدی را به شما عزیران ارائه خواهند نمود.

برای اطلاع دقیق در رابطه با جزئیات رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران کافی است با شماره های مندرج در جدول تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل گردید و همچنین به پاسخ مناسبی برای سوال های خود دست یابید. مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران
کانال اطلاع رسانی رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

مطالب مرتبط

اعتراض به نتیجه کنکور سراسری

مصاحبه با نفرات برتر کنکور

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری

رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه سراسری

فیزیوتراپی بدون کنکور

ثبت نام مامایی بدون کنکور

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران

3.7/5 - (17 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

747 دیدگاه دربارهٔ «رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران»

 1. Avatar photo نرگس گفت:

  سلام برا رشته معماری داخلی که بدون آزمون و شرط معدل هست چه از معدلی به بالا میشه قبول شد؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   شرایط پذیرش و حداقل معدل دانشگاه ها با یکدیگر متفاوت است.رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی به رشته،ظرفیت پذیرش و … بستگی دارد.
   کارشناس مربوطه در این زمینه سرکار خانم رنجبر داخلی 110 از ساعت 9 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما هستند

 2. Avatar photo N گفت:

  سلام روز بخیر
  من فنی هستم رشتمم حسابداریه و یازدهمم هدفمم دانشگاه شریعتیه معدلم بالاس با توجه به اینکه مشهد هستم ایا دانشگاه شریعتی از شهرستان هم با خوابگاه پذیرش داره؟
  اگه رتبم زیر ۱۰۰۰ بشه میتونم راحت ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   در دانشکده شریعتی بله خوابگاه ارائه میشود و رتبه های زیر ۲۰۰۰ شانس قبولی بالاتری دارند به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی 110 در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 3. Avatar photo massoumeh گفت:

  سلام با معدل ۱۷.۸۶ رشته طراحی دوخت میشه وارد دانشگاه شریعتی شد؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر

   ثبت نام دانشگاه فنی حرفه ای برای یک سری از رشته ها بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.ثبت نام بدون آزمون دانشگاه شریعتی از تاریخ 17 تا 24 تیرماه از طریق سایت سنجش انجام میشود.
   مشاوره مربوطه سرکار خانم رنجبر داخلی 110 از ساعت 9 الی 18 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر از طریق شماره 9099075307 آماده پاسخگویی به شما می باشند

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعتراض به نمرات در سایت هم آوا

  راهنما جامع اعتراض به نمرات در سایت هم آوا – ایران تحصیل

  یکی از بحث‌انگیزترین سوال های دانشجویان علمی کاربردی نحوه اعتراض به نمرات در سایت هم آوا می‌باشد. به طوری که آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه به نمرات دریافتی خود در آزمون‌های پایان ترم اعتراض کنند تا استادان در نمرات آن‌ها...
 • عواقب مشروط شدن در دانشگاه

  عواقب مشروط شدن در دانشگاه 1403 {دولتی، آزاد و پیام نور}

  از عواقب مشروط شدن در دانشگاه در سال 1403 شامل محدودیت در انتخاب واحد نیمسال تحصیلی بعد است. به این ترتیب طبق قانون در همه دانشگاه‌های سراسری، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی کشور اگر معدل کل پایان‌ ترم یک...
 • اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

  اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۳ + زمان و نحوه مشاهده

  نتایج آزمون لیسانس به پزشکی دو هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می‌شود. رشته پزشکی پر متقاضی‌ترین رشته گروه آزمایشی علوم تجربی است؛ سالانه دانشجویان زیادی برای قبولی در دانشگاه‌های سراسری پذیرای ورود به این رشته هستند؛ اما تنها تعداد...
 • سایت گلستان دانشگاه پیام نور

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور + ورود به سامانه

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir با هدف مکانیزه کردن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجویان، خدمات غیرحضوری و اینترنتی متعددی را فراهم آورده است. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند با ورود به سامانه آموزشی پیام نور از خدماتی...
تماس با مشاور