ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 1402

مشاوره تلفنی کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تلفنی کنکور سراسری یکی از راه های هموار کردن مسیر موفقیت در این آزمون است. همه ما می دانیم کنکور یکی از مهم ترین آزمون هایی است که تمامی محصلان حداقل یک بار در آن حضور خواهند یافت. نتیجه ای که از کنکور به دست می آید، تأثیر به سزایی بر روی آینده تحصیلی و شغلی افراد خواهد داشت و همه ابعاد زندگی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت کرده اند، اطلاع دارند که این آزمون نکات بسیاری را به همراه دارد. نحوه برنامه ریزی و آمادگی برای کنکور، نحوه مطالعه، نحوه شرکت در جلسه، نحوه اطلاع از مراحل ثبت نام در آزمون و بسیاری موارد دیگر، همگی جزء نکات با اهمیت آن به شمار می آید. از همین رو توصیه می شود که داوطلبان حتماً از خدمات مشاوره برای این آزمون استفاده کنند.

در حال حاضر انواع خدمات مشاوره به صورت حضوری، اینترنتی و … ارائه می شود. در این بین، مشاوره تلفنی کنکور سراسری را می توان بهتر از دیگر موارد دانست، چرا که با پرداخت هزینه مناسب و صرف کمترین انرژی، می توانید به همه سوالات و دغدغه های خود پاسخ دهید و در نتیجه هر زمان با بهره مندی از موثرترین مشاور ها به هدف های خود نزدیک تر شوید. از جمله مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری این است که همه افراد در سر تا سر کشور، می توانند از آن بهره مند شوند.

علاوه بر این امکان برنامه ریزی کنکور نیز با بهره گیری از خدمات مشاوره ای وجود خواهد داشت که هزینه رفت و آمد را به شکل موثری برای داوطلبان صفر کرده است. سابقاً داوطلبان می بایست  برای داشتن برنامه و حتی اطلاعات ضروری، به صورت حضوری در آموزشگاه ها حضور داشته باشند که همین امر زمان و انرژی بسیاری از افراد متقاضی می گرفت.

آکادمی ایران تحصیل با همکاری با کارشناسان متخصص و بهره گیری از متدهای روز مشاوره از جمله تست شخصیت شناسی، علاقه سنجی به مشاغل متفاوت، همراهی با خانواده داوطلبان، قبولی متقاضیان را تضمین می کند. 

برای رزرو وقت مشاوره کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید. 

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

اهمیت کنکور و تاثیر آن در آینده داوطلبان بر هیچ کس پوشیده نیست. بر همین اساس در طی چندین سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی و علم شاهد اقدامات مفید در این راستا بوده ایم. از جمله این اقدامات می توان به تأسیس موسسات آموزشی مختلف، ارائه خدمات مشاوره ای تلفنی و حضوری و آنلاین و ارائه منابع آموزشی در قالب کتاب و جزوه و …. اشاره نمود.

اما یکی از اصلی ترین اقداماتی که در راستای حمایت و راهنمایی متقاضیان کنکور صورت گرفته است، مشاوره تلفنی است. مشاوره تلفنی با هدف ارائه راهنمایی داوطلبان در تمامی مقاطع تحصیلی به خصوص کنکور ارائه می شود. 

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری

داوطلبان گروه‌ های آزمایشی مختلف، ممکن است در برنامه ریزی و روش صحیح درس خواندن کنکور مشکلاتی داشته باشند.

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور شامل موارد مختلفی می‌گردد، داشتن هدف شما را به سمت جلو هدایت می‌کند و به تبع آن به زندگی تان جهت می‌دهد. بسیاری از دانش آموزان در هدف گزاری و یافتن هدف خود دچار مشکل هستند.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری به داوطلبان کمک می‌نمایند که متناسب با علایق و استعداد خود به انتخاب رشته مناسب بپردازند.

یکی از مهم‌ترین مشکلات داوطلبان حتی پس از پذیرش در کنکور، عدم مطابقت رشته انتخابی با ویژگی‌های شخصیتی است. با توجه به تأثیر دروس و ضرایب مختلف آن، از ابتدا لازم است رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کلیه دانش آموزان و داوطلبان می‌توانند جهت استفاده از مشاوره تلفنی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. از جمله مزایای مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور برای کلیه داوطلبان، انجام مشاوره تحصیلی تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل می‌باشد.

 

برای کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکور بر روی لینک کلیک کنید.

 

مشاوره تلفنی کنکور سراسری و کاربردهای آن

همانطور که اشاره کردیم امروزه به دلیل اهمیت بسیار زیاد کنکور در زندگی تحصیلی و شغلی افراد، برای موفقیت هرچه بیشتر داوطلبان، اقدامات سودمند و راهکارهای موثری شکل گرفته است. اما این راهکارها چه مزایایی دارد؟ و هدف از ارائه این اقدامات چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در بازه زمانی که متقاضیان درگیر پروسه آزمون هستند، این احتمال وجود دارد که سوالات و مسائل متعددی برایشان به وجود بیاید که شرایط را برای دریافت مشاوره حضوری کنکور سراسری سخت کند.

از این رو یکی از مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری می تواند این باشد که امکان انجام مشاوره به صورت غیر حضوری را برای افراد متقاضی فراهم آورده است. به این شکل که افراد در هر کجا که باشند این امکان را خواهند داشت تا به صورت تلفنی جواب سوالات خود را از برترین مشاوران کنکور دریافت کنند.

 

آیا امکان داشتن برنامه ریزی کنکور به صورت تلفنی وجود دارد؟

یکی از خدماتی که مشاوران در مشاوره تلفنی کنکور سراسری در اختیار افراد داوطلب قرار می دهند، انجام برنامه ریزی کنکور در همه مقاطع تحصیلی به صورت غیر حضوری است که داوطلبان می توانند بدون آن که برای داشتن مشاوره و برنامه ریزی هزینه رفت و آمد پرداخت نمایند، صرفاً از طریق تماس تلفنی پاسخ ابهامات خود را دریافت نمایند.

چگونگی دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

اطلاعیه

علاوه بر این که امکان دسترسی به انواع مشاوره ها برای تمام افراد در هر نقاطی از کشور فراهم است، همه افراد در سراسر دنیا به صورت تلفنی این امکان را خواهند داشت که با مشاوران خبره و با تجربه در زمینه تحصیلی در ارتباط باشند.

 

مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور

داشتن برنامه ریزی یکی از اصول مهمی است که دانش آموزان مشغول به تحصیل به آن نیازمند هستند. چنانچه شما از برنامه ریزی درستی برخوردار نباشید، نخواهید توانست در آزمون، موفقیت لازم را به دست آورید.

یکی از خدماتی که مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای داوطلبان دارد، انجام برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با اصول یادگیری و برنامه ریزی برای هر داوطلب است.

برنامه ریزی برای داوطلبانی که دیپلم خود را اخذ نموده‌اند و به اصطلاح، پشت‌کنکوری محسوب می‌شوند، نوعی متفاوت از برنامه ریزی خواهد بود.

بهترین ساعات مطالعه کنکور برای هر داوطلب مختلف و متفاوت می‌باشد و همین مسئله موجب می‌گردد که در برنامه ریزی هر داوطلب به صورت جداگانه و منحصر به فرد عمل نماییم.

برنامه ریزی دقیق و متناسب با رشته هدف دانش آموز کنکوری اصلی ترین گام برای موفقیت او می باشد؛ برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور توسط رتبه های برتر در ایران تحصیل  تنها کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

 

اطلاعیه

مشاوره تلفنی کنکور سراسری به داوطلبان کمک می‌نمایند که متناسب با علایق و استعداد خود به انتخاب رشته مناسب بپردازند.

 

 

خدمات قابل ارائه مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 • طراحی و انجام برنامه ریزی برای کنکور (هفتگی، ماهانه و سالانه) در همه مقاطع تحصیلی
 • آموزش شیوه ها وتکنیک های صحیح مطالعه و تست زنی
 • ارائه مشاوره و راهنمایی در ارتباط با انتخاب رشته در تمامی مقاطع تحصیلی
 • معرفی مناسب ترین و به روز ترین منابع درسی و بهترین آزمون های آزمایشی
 • مشاوره و انجام انتخاب رشته در تمامی مقاطع تحصیلی
 • اطلاع رسانی در خصوص شرایط و شهریه در تمامی دانشگاه ها
 • آگاهی رسانی از رتبه و تراز قبولی داوطلبان سال های گذشته در کنکور
 • معرفی رشته های دانشگاهی و بازار کار آن ها
 • و …

 

تفاوت مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره حضوری

اهمیت دریافت مشاوره تلفنی کنکور را نمی توان انکار نمود، اما انجام مشاوره به صورت حضوری و یا تلفنی بستگی به شرایط افراد خواهد داشت. بسیاری از داوطلبان کنکور سراسری به دلیل زندگی در مناطق دور افتاده که امکان دریافت مشاوره حضوری برایشان فراهم نخواهد بود، بهترین گزینه دریافت مشاوره تلفنی کنکور است.

اما افراد دیگری هم وجود دارند که به دلایل مختلف از جمله شاغل بودن و یا نداشتن وقت کافی برای مشاوره حضوری ندارند و به جان آن، مشاوره تلفنی را ترجیح می دهند. ضمن اینکه افراد داوطلب در هر ساعت از شبانه روز امکان ارتباط با مشاوران را به صورت تلفنی خواهند داشت که این امتیاز در مشاوره حضوری وجود ندارد.

 

نحوه دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

اطلاعیه

داوطلبان کنکوری می توانند با صرف کمترین زمان و هزینه، بهترین برنامه ریزی را برای آمادگی در کنکور سراسری از طریق مشاوره تلفنی کنکور دریافت نمایند.

 

مشاوره تلفنی کنکور برای چه کسانی مناسب است؟

مشاوره تلفنی برای افرادی مناسب است که تمایل ندارند که وقت خود را هدر بدهند و می خواهند در هر کجا و هر موقعیتی باشند این امکان را داشته باشند که از مشاوره تلفنی کنکور استفاده کنند.

طبق تحقیقات به عمل آمده مشاوره تلفنی کنکور مانند مشاوره حضوری موثر است. در هر شرایطی می توانید با یک تماس از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید. شما داوطلبان گرامی طی آمادگی برای کنکور ممکن است دچار استرس شوید که در این شرایط یک مشاور می تواند شما را یاری کند.

 

مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری

مشاوره تلفنی کنکور سراسری محدودیت مکانی ندارد. شاید این مهم ترین دلیل امتیاز مشاوره تلفنی به مشاوره حضوری باشد. با بهره از مشاوره تحصیلی تلفنی دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاور نخواهید داشت و از هر کجای کشور با هر نوع امکانات رفاهی تنها با دسترسی به یک تلفن ثابت این امکان را دارید که به بهترین های مشاوره تلفنی وصل شوید. در واقع می توان عنوان کرد که بالاترین میزان استقبال از مشاوره تلفنی کنکو برای افرادی است که دسترسی گسترده ای به امکانات مشاوره ای ندارند و یا تمایل کمتری به مشاوره حضوری دارند.

 

معایب مشاوره تلفنی کنکور سراسری

برای افرادی که تمایل دارند از مشاوره تلفنی استفاده کنند، تنها کار استفاده از تلفن است. اما اینکه چه کسی در آن سوی تلفن به شما پاسخ بدهد، اصلی ترین مرحله مشاوره تلفنی است. واقعیت این است که کسی که قصد دارد مشاوره تحصیلی تلفنی بدهد، باید مهارت زیادی نسبت به یک مشاور حضوری داشته باشد. چرا که مشاوره حضوری شخص مقابل را رو در روی خود می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و مشخصات طرف مقابل را درک نماید و صحبت های خود را به درستی انتقال دهد. در حالی که در مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور هیچ درک فیزیکی از داوطلبی که با او در حال گفت و گو است ندارد و باید مهارت های افزون تری داشته باشد تا بتواند حرف ها و توصیه های خود را از راه دور به فرد انتقال دهد.

دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

اطلاعیه

هنگامی که اهمیت مهارت مشاور در مشاوره تلفنی کنکور را بیشتر در می یابیم، حساسیت بیشتری باید در انتخاب یک مشاور مناسب به خرج دهیم.

 

 

چگونه یک مشاور تلفنی متخصص را پیدا کنیم؟

چنانچه به دنبال یک مشاور از راه دور هستید، رعایت دو سری نکات ضروری است:

 اولین موردی که باید به آن توجه نمایید، این است که دارای مجوز باشد تا اطلاعات خود را دست شخص اشتباه ندهید.

مشاوره شما باید یک روانشناس یا مشاور آموزش دیده و متخصص باشد و بتواند در هر شرایطی شما را به خوبی راهنمایی کند.

مشاوران ما در سامانه مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل پس از ارائه برنامه ای مناسب، به صورت 24 ساعته داوطلبان را پشتیبانی کرده و قبولی آن ها را در کنکور تضمین می نمایند. برای ثبت نام در سامانه، کافی است تا بر لینک زیر کلیک نمایند.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

اهمیت مشاوره تلفنی کنکور در انتخاب رشته

دریافت مشاوره تلفنی کنکور در زمان انتخاب رشته در انواع رشته های تحصیلی دانشگاهی می تواند بسیار مؤثر و مفید باشد و فرد را به سمت داشتن انتخاب رشته ای منطقی و درست سوق دهد.

هر فرد در زمان دریافت مشاوره، می تواند با انواع رشته های دانشگاهی، دانشگاه های پذیرنده رشته ها و حتی ظرفیت رشته های تحصیلی آشنا شود و اطلاعات خوب و به روزی را در این رابطه به دست آورد.

 

شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان

مشاوره تحصیلی رایگان هیچ گونه تفاوتی در ارائه خدمات، نسبت به مشاوره‌های پولی نخواهند داشت. با توجه به اینکه مشاورین و متخصصین در رشته‌های مختلف، دارای تجربه و تخصص می‌باشند، بنابراین به خوبی از حساسیت کنکور و تأثیر آن بر سرنوشت افراد آگاهی کامل دارند، بنابراین در ارائه خدمات نهایت دقت عمل را به خرج خواهند داد.

مشاوره تلفنی کنکور شامل موارد مختلفی می‌باشد مثلاً برخی از داوطلبان ممکن است در برنامه ریزی خود دچار مشکل باشند.

برای برخی دیگر ممکن است به دست آوردن منابع معتبر کمی سخت باشد. همچنین با توجه به اینکه سایت‌های مختلف، منابع مختلفی را منتشر می‌نمایند، بنابراین اطلاع از این موضوع با کمک یک مشاور، دست یافتنی تر به نظر برسد.

مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل می‌تواند به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری، برای رسیدن به اهداف خود کمک نماید بنابراین نیازی به صرف هزینه در هیچ گونه موسسه نخواهید داشت.

اهمیت مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

برای اطلاع از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته دانشگاهی بر روی لینک کلیک کنید. 

 

هزینه مشاوره تلفنی کنکور

هزینه تحصیل برای برخی از داوطلبان و یا دانش آموزان ممکن است بسیار سنگین باشد و واقعیت این است انتظار موفقیت از یک دانش آموزی که در روستاهای دورافتاده مشغول به تحصیل می‌باشد با دانش آموزی که در بهترین منطقه تهران در حال تحصیل می‌باشد، یکسان نخواهد بود. ما با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور قصد داریم تمام این فاصله‌ها را کم کنیم.

شماره تلفن مشاوره تحصیلی رایگان برای هر داوطلبی این امکان را قرار می‌دهد تا به بهترین وجه، بتواند سوالات کنکوری خود را با مشاورین ما در میان بگذارد.

موفقیت سهم تمام افرادی است که برای آن تلاش می‌کنند، اما این موفقیت به راحتی به دست نمی‌آید و نیازمند خدمات مختلفی برای افراد است که شاید مشاوره تلفنی کنکور این نیاز را برآورده نماید.

متخصصین ما همانند مشاوره‌های حضوری، شما را از خدمات مشاوره تلفنی کنکور بهره مند می‌سازند. در هر مرحله‌ای که هستید و نیازمند خدمات می‌باشید، این خدمات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

مشاوره تلفنی رایگان کنکور

مشاوره تلفنی کنکور همان‌طور که در بالا اشاره شد، به صورت کاملاً رایگان خواهد بود و نیازمند هیچ گونه هزینه مشاوره تلفنی کنکور نخواهید بود.

یکی از مهم‌ترین اصولی که هر داوطلب نیازمند آن می‌باشد در رابطه با نحوه صحیح مطالعه می‌باشد، حقیقت این است که نمی‌توان هیچ گونه روش واحدی را برای مطالعه دروس مختلف در نظر داشت.

تفاوت یادگیری داوطلبان، منجر به برنامه ریزی و همچنین تفاوت متدهای مختلف مطالعه می‌گردد. به هر حال نمی‌توان با همه، به شکل یکسان برخورد نمود و توقع یکسانی از تمامی داوطلبان داشت.

ازجمله مواردی که بسیار شاهد آن می‌باشیم، در رابطه با سردرگمی‌های داوطلبان برای یافتن علاقه و استعداد خود در رشته‌های مختلف می‌باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان، این امکان را در اختیار کلیه داوطلبان قرار می‌دهد تا بدون فوت وقت و هزینه، به راحتی هر نوع سؤال خود را مطرح نمایند و به آنچه لایق آن می باشند و شغل مورد نظر خود، دست یابند.

 

مشاوره تلفنی کنکور در چه زمینه هایی ارائه می شود؟

زمانی که صحبت از ارائه مشاوره تلفنی کنکور به میان می آید باید عرض کنیم که این خدمات تمامی مباحث مرتبط با کنکور سراسری را در بر می گیرند.

به فرض مثال اگر نیاز به دریافت مشاوره در رابطه با انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی را دارید می توانید از این خدمات استفاده کنید.

از طرف دیگر، در صورتی که تمایل به اطلاع از بهترین منابع درسی و کمک آموزشی برای کنکور سراسری را دارید دریافت خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری بهترین گزینه ممکن در این روزهای کرونایی است.

البته در مشاوره تلفنی کنکور اطلاعاتی هم در رابطه با دانشگاه های معتبر و همین طور رشته های دانشگاهی نیز ارائه می شود.

 

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور در ایران تحصیل

مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، شامل مجموعه بزرگی است که هدف خود را بر مبنای کمک به تمامی داطلبان برای برطرف نمودن نیازهای آنان قرار می دهند.

از جمله خدمات این مرکز، می توان به مشاوره تلفنی کنکور سراسری اشاره نمود. ما کمک می نماییم که هیچ داوطلبی به دلیل عدم تمکن مالی، از اهداف خود عقب نماند و با مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور به تمامی اهداف خود دست یابد.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری شامل: معرفی منابع درسی در گروه های آزمایشی مختلف، برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با نیازهای داوطلبان است.

همچنین، انجام انتخاب رشته با توجه به علاقه و استعداد داوطلبان از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

نحوه تست زنی در کنکور نیز، از اصول مهمی است که داوطلبان مختلف بدان نیازمند هستند. کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی، به اطلاعات کامل در زمینه های مختلف دست یابند.

ایران تحصیل منحصر به یک سایت نمی باشد، بلکه متشکل از یک تیم بسیار قوی و پر انرژی است که تمام تلاش خود را در ارائه بهترین خدمات به داوطلبان عزیز می نماید.

از محاسن مشاوره تلفنی کنکور ایران تحصیل می توان به پاسخگویی همه روزه آن اشاره نمود. هر داوطلبی می تواند در هر ساعت از شبانه روز، بدون صرف هیچ گونه هزینه ای، با مشاورین ما در ارتباط باشد.

علاوه بر خدمات مشاوره ای که در این مرکز صورت می پذیرد، کلیه خدمات مربوط به انجام ثبت نام و انتخاب رشه نیز، از کارهای دیگری است که در این مرکز انجام می شود.

با توجه به اینکه هر داوطلب کنکور برای رسیدن به اهداف خود لازم است از مشاوره و برنامه ریزی برای موفقیت خود استفاده نماید، بنابراین نیازمند خدمات مشاوره‌ای خواهد بود. 

مشاوره تلفنی کنکور در رشته‌های مختلفی امکان پذیر می‌باشد. قطعاً سؤالات داوطلبان در تمامی گروه‌های آزمایشی را نمی‌توان یکسان تلقی نمود.

با توجه به اینکه در هر گروه آزمایشی برای موفقیت، مسیرهای متفاوتی وجود خواهد داشت، بنابراین ارائه مطالبی مانند: روش صحیح درس خواندن کنکور، فهرست حذفیات کنکور، بهترین منابع مطالعه کنکور، افزایش سرعت تست زنی کنکور، فنون تست زنی و غیره باز هم ناکافی می‌باشد.

هر داوطلبی حتی با اطلاع از موارد ذکر شده بالا، ممکن است سؤالات متفاوتی داشته باشد که برای یافتن پاسخ این سؤالات، ملزم به استفاده از مشاوره تلفنی کنکور می باشد.

مزایای مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

توصیه مشاوران آکادمی ایران تحصیل

یکی از اشتباهات رایج که بین کنکوری ها وجود دارد این موضوع است که با درس خواندن بسیار می توانند در رشته مورد علاقه خود قبول شوند، اما فراموش نکنید که شما نسبت به رشته ای که می خواهید در آن قبول شوید، لزوماً نباید همه دروس را با درصد بالا بزنید.

علاوه بر این لازم نیست که ساعات زیادی از روز را مشغول مطالعه باشید، بلکه باید بر اساس هدفی که دارید برنامه ریزی مناسب و دقیق داشته باشید. از همان روز اول ساعات مطالعه زیاد باعث دلزدگی شما خواهد شد.

یک مشاور تلفنی کنکور با داشتن مهارت های کافی، در مرحله اول شما و شرایط شما را آنالیز می کند و برنامه را مطابق با شمای کلی از موقعیت شما تنظیم می نماید. مشاور همیشه همراه شماست و اگر از برنامه عقب ماندید، برایتان برنامه جبرانی در نظر می گیرد و شرایط درسی تان را بررسی و در نقاط ضعفتان کمکتان می کند.

 

اطلاعیه

مشاوره تلفنی کنکور سراسری برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقه‌ای، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد.

 

مشاوره تلفنی کنکور ریاضی

در کنکور ریاضی فیزیک رشته های متنوعی برای انتخاب کردن وجود دارد اما بسیاری از داوطلبان برای قبولی در رشته های مهندسی با یکدیگر رقابت می کنند. با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور ریاضی ابتدا اینکه شما به چه رشته ای علاقه دارید و قصد ورود به کدام حوزه را دارید. پس از مشخص شدن این مورد، مشاور برای شما برنامه ریزی کرده و نحوه مطالعه صحیح و اصولی را آموزش خواهد داد. به علاوه در هر رشته ای از جمله رشته ریاضی شما باید با فوت و فن های مطالعه و خصوصاً تست زنی آشنا باشید. زیرا سوال های رشته ریاضی اکثراً مفهومی و حل کردنی هستند و شما برای موفقیت بیشتر باید با روش های تست زنی آشنایی کافی را داشته باشید. پس با استفاده از خدمات مشاوره ما می توانید آموزش حرفه ای تست زنی، آموزش برنامه ریزی، آموزش مطالعه دروس و بسیاری موارد دیگر را دریافت کنید.

 

مشاوره تلفنی کنکور تجربی

افرادی که رشته تجربی را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند، به خوبی می دانند که رقابت خیلی سنگینی در این رشته وجود دارد. دروس رشته تجربی از درجه سختی کمتری نسبت به ریاضی برخوردار است اما در عوض رقابت بسیار سنگین تر است. از طرفی در رشته تجربی آشنایی با انواع رشته ها در زیرگروه ها نیز بسیار مهم است. به طور مثال رشته های تاپ گروه تجربی که شامل پزشکی، دندان پزشکی، رادیولوژی و غیره می شود همگی در زیرگروه اول قرار گرفته اند و برای قبولی در رشته های این زیرگروه باید با ضرایب دروش آشنایی کافی را داشته باشید. از طرفی یک سری رشته های دیگر که پر طرفدار نیز هستند مانند داروسازی در زیرگروه 2 قرار گرفته و برای قبولی در این رشته ها نیز باید نکات لازم را بدانید. در مشاوره تلفنی به شما در رابطه با همه این موارد توضیحات کاملی داده خواهد شد و می توانید با خیالی آسوده مطالعه خود را آغاز نمایید. از طرفی پروسه مطالعه، نحوه انجام آن و نکات مهم در رابطه با نحوه مطالعه نیز آموزش داده می شود.

 

مشاوره تلفنی کنکور هنر

شاید برخی داوطلبان در رشته هنر بر این باور باشند که این رشته نیازی به دریافت مشاوره ندارد. اما اینطور نیست و در این رشته نیز شما باید با منابع، نحوه مطالعه درس و آمادگی برای آزمون اطلاعات خوبی را کسب نمایید. زیرا این رشته نیز یک سری منابع خاص و مهم دارد که آشنایی با آن ها بسیار سرنوشت ساز است و همچنین در این کنکور آشنایی با نحوه طرح سوالات نیز می تواند بسیار کمک کننده به شما باشد.

 

برنامه ریزی کنکور به صورت تلفنی

همانطور که در موارد قبلی اشاره کرده بودیم یکی از کاربردهای مشاوره تلفنی کنکور، انجام برنامه ریزی است که می توانید از آن به راحتی استفاده نمایید. با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی شما می توانید به راحتی شرایط خود را به مشاور توضیح داده و برنامه خود را دریافت کنید. برخی افراد برنامه تخصصی و برخی دیگر نیازمند برنامه عمومی هستند. هر دو مورد از طریق مشاوره تلفنی قابل دریافت است. فراموش نکنید که امکان دسترسی به این گونه مشاوره ها برای همه ی افراد در هر نقاطی از کشور فراهم بوده و افراد در سراسر دنیا به صورت تلفنی این امکان را خواهند داشت که با مشاوران خبره و با تجربه در زمینه تحصیلی در ارتباط باشند.

 

تفاوت مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری

استفاده از خدمات مشاوره برای تمامی افراد ضروری است؛ اما اینکه از کدام یک از روش های مشاوره تلفنی و یا حضوری استفاده کنید، بستگی به شرایط خودتان دارد. مشاوره حضوری به برخی افراد توصیه می شود؛ اما مشاوره تلفنی تقریباً می تواند برای تمامی افراد مناسب باشد.بنابراین در این حالت، انجام مشاوره به صورت تلفنی بهترین گزینه برای داوطلبان می باشد.

همانطور که می دانید مشاوره تلفنی هزینه بسیار کمتری نسبت به مشاوره حضوری خواهد داشت. در مشاوره تلفنی شما می توانید در هر مکان به مشاور دسترسی داشته باشید. در حالی که برای مشاوره حضوری باید به مکانی خاص مراجعه نمایید. در مشاوره تلفنی شما به سرعت پاسخ سوالات خود را می گیرید، در حالی که برای مشاوره حضوری حداقل یک ساعت زمان از شما گرفته خواهد شد.

 

اطلاعیه

در صورتی که تمایل به اطلاع از بهترین منابع درسی و کمک آموزشی برای کنکور سراسری را دارید دریافت خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری بهترین گزینه  است.

 

بهترین مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

نه تنها در مقطع کارشناسی، برای مقاطع بالاتر مانند ارشد و دکتری نیز باید از خدمات مشاوره استفاده کنید.

ما تنها در مقطع کارشناسی نیاز به مشاور نداریم، بلکه هر چقدر مقطع تحصیلی بالاتر می رود، نیاز بیشتری به مشاور پیدا می کنیم. به طور مثال ما بارها این موضوع را دیده ایم که بسیاری از افراد با داشتن رتبه های خوب نتیجه خوبی از کنکور و انتخاب رشته ارشد و دکتری نگرفته اند. برای کنکور ارشد باید یک برنامه متناسب داشته و از منابع نیز اطلاعات خوبی داشته باشید که در مشاوره تلفنی تمامی این موارد به شما آموزش داده می شود. برای انتخاب بهترین مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری، نیاز است ابتدا اصالت و اعتبار مشاوره دهنده را بررسی کرده و همچنین از سابقه آن ها اطلاعات کافی را بدست آورید.

 

نکات مهم برای رتبه برتر شدن

 1. برنامه ریزی صحیح بسته به توانایی
 2. خلاصه برداری درست از مطالب
 3. انتخاب منابع درست و کاربردی

همانطور که می دانید برای موفقیت، پیمودن این راه به تنهایی میسر نیست و به یک مشاور نیاز دارید که به اصول کنکور کارشناسی مسلط باشد.

 

 

یک مشاور خوب برای شما باید شما را در زمینه های زیر بتواند راهنمایی کند:

 • هدف کامل شما را از شرکت در آزمون را بداند.
 • تسلط کافی در رشته مورد نظر شما و ارائه منابع دقیق
 • تسلط کامل در مورد شرایط آزمون و شرکت در آن
 • تسلط کامل بر رتبه ها و درصدهای مورد نیاز برای قبولی
 • تسلط در شناخت اساتید برجسته کنکور و کلاس های مناسب
 • توانمندی در ارائه برنامه ریزی بلند مدت بر طبق شرایط تان
 • تجربه بالا در هدایت داوطلبان

 

ویژگی های مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

برای آشنایی با چگونگی دریافت مشاوره تحصیلی بر روی لینک کلیک نمایید.

 

جدیدترین اخبار کنکور سراسری

درس ادبیات از کنکور حذف می شود؟

معاون امور آزمون‌ های سازمان سنجش آموزش کشور شایعه حذف درس ادبیات از کنکور سراسری سال ۱۴۰۲ را رد کرد.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با رد برخی اخبار در مورد حذف درس ادبیات از کنکور ۱۴۰۲ گفت: دروس عمومی و اختصاصی در آزمون سال آینده تغییری نخواهد داشت و درس ادبیات نیز مانند دیگر دروس عمومی این آزمون است.

به گزارش سلام نو به نقل از انتخاب، حسن مروتی در واکنش به برخی گزارش‌ها و یادداشت قائم مقام وزیر میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی در اینستاگرام در خصوص حذف دروس عمومی افزود: استناد قائم مقام محترم وزیر میراث فرهنگی به سخنانی از رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در توضیح مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص حذف دروس عمومی از آزمون سراسری و انتقال محاسبه نمرات آن به سوابق تحصیلی مطرح شده که مصوبه مذکور با توجه به اصلاحات مورد نظر این شورا تاکنون ابلاغ نشده است.

 

جزییات زمان برگزاری و مقررات کنکور

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر اساس مقررات آزمون سال گذشته برگزار می‌شود، از اعلام تاریخ دقیق آزمون سراسری پس از نشست شورای سنجش و پذیرش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش، عبدالرسول پور عباس با بیان اینکه آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ براساس مقررات آزمون سال ۱۴۰۲ برگزار می‌ شود، گفت: با توجه به اینکه مصوبه جدیدی در مورد آزمون سراسری ابلاغ نشد، آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در سال ١٣٩٢ و اصلاح آن در سال ۱۳۹۵ برگزار می‌ شود.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: تغییرات جزئی مربوط به ضرایب و سایر موارد مطابق هر سال در صورت تصویب در شورای سنجش و پذیرش اعلام خواهد شد.

 

نحوه دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری

 

خلاصه مطلب

در این مقاله به بررسی ضرورت استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری پرداختیم. همانطور که می دانید بهره مندی از مشاوره تلفنی کنکور نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های شما خواهد شد، بلکه باعث اطلاع از انواع نکات ضروری نیز خواهد شد که به شما در طی نمودن مسیر کنکور کمک شایانی خواهد کرد.

فراموش نکنید مشاوره تلفنی، سریع ترین، کم هزینه ترین و بهترین راه استفاده از خدمات مشاوره است که این روزها برای داوطلبان کنکوری فراهم شده است. چنانچه نمی توانید به هر دلیلی از خدمات مشاوره حضوری استفاده نمایید، کارشناسان مجرب ما در ایران تحصیل آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی کنکور به شما عزیزان هستند.

 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

 

 

 

 

 

4.6/5 - (10 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مزایای استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری در مقایسه با مشاوره حضوری چیست؟

از میان مهمترین مزیت های استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد.

آیا دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری با هزینه بالایی برای من همراه است؟

خیر. شما می توانید با کمترین هزینه برای دریافت مشاوره تلفنی کنکور سراسری اقدام کنید.

آیا به جز مشاوره تلفنی کنکور سراسری می توان از مشاوره آنلاین نیز استفاده کرد؟

بله. برای این منظور با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. Avatar photo
  فاطمه
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام وقت بخیر من دانشجو دوره روزانه هستم میتونم شرکت کنم در کنکور ۱۴۰۲ و بعداز جواب کنکور انصراف بدم میتونم فرهنگیان برم ؟؟؟ممنون میشم هرچی سریع تر بهم اطلاع بدین

  • Avatar photo
   rahdar
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت بخیر.بله میتوانید ولی انصراف از فرهنگیان شرایط خاص خود را دارد.

 2. Avatar photo
  حشمت
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام وقت شما بخیر، میخواستم بدونم که مشاوره تلفنی کنکور برای رشته هنر هم در ایران تحصیل انجام خواهد شد یا صرفا این نوع از مشاوره مختص به رشته های نظری هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقت بخیر برای دریافت مشاوره با کارشناسان ایران تحصیل با شماره 9099075307تماس حاصل بفرمایید

  • Avatar photo
   irani
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام، مشاوره تلفنی کنکور برای تمامی رشته ها از سوی مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام می شود.

 3. Avatar photo
  hadis
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من واسه کارشناسی میخوام تغییر رشته بدم .رتبه قبولی واسه رشته گرافیک در دانشگاه دکتر شریعتی باید چند ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به تعداد شرکت کنندگان هرساله پذیرش برای این دانشگاه رتبه بندی متغیر دارد .

 4. Avatar photo
  Alireza
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام تلفن ثابت نداریم چطور ارتباط برقرارکنیم جهت ثبت ونام

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

   سلام وقت بخیر میتونین بسته خریداری کنین

 5. Avatar photo
  Ali
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام من دانشجوی دوره روزانه هستم و قصد دارم که در کنکور 1401 شرکت کنم.من به هیچ وجه علاقه ای به انصراف از دانشگاه ندارم. آیا امکانش هست که دوره خودم رو تغییر بدم و دانشجوی دوره شبانه بشم و بعدش در کنکور 1401 شرکت کنم.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

   سلام
   وقت بخیر
   امکان تغییر دوره وجود ندارد

 6. Avatar photo
  مریم
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام چرا هرچقدر با شماره تماس میگیریم میگه در شبکه موجود نیست؟؟؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام تماس از تلفن ثابت بدون کد انجام میشود

مطالب مرتبط

تماس با مشاور