نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

راهنمای نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

جهت اطلاع از نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 97-98 و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر 97-98

نحوه پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد  مهر 97 – 98 به چه صورتی است؟ یکی از دغدغه‌های جوانان در مورد ورود به دانشگاه، مرحله گذر از کنکور بود. کنکور برای بسیاری از داوطلبان که به علت شرایط استرس زا، از آن به‌عنوان غول بی شاخ و دم یاد می‌کنند که تقریبا اگر تلاش و پشتکار نباشد همین طور هم خواهد بود اما ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز می تواند کمک بسزایی در موفقیت داوطلبان محترم داشته باشد . ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد موجب سهولت کار داوطلبانی شده است که در جلسه کنکور به دلیل استرس فراوان ، عملکرد مناسبی نمی‌توانند داشته باشند. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 97-98 و کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد برای شما صحبت نماییم.

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97-98 در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیز موجود است که داوطلبان محترم می توانند جهت اطلاع از روند ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال های اول و دوم تحصیلی دفترچه را مطالعه نمایند و ضمن اطلاع از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و نحوه ثبت نام در این رشته از شهریه دانشگاه آزاد 97-98 نیز مطلع گردند ضمنا شایان ذکر است رعایت قوانین مندرج در دفترچه برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود و در غیر این صورت دانشگاه از پذیرش دانشجو معذور خواهد بود.

زمان و نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98

ثبت نام در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بدون کنکور  دانشگاه آزاد اسلامی در دو نوبت مهر و بهمن 97-98 برگزار می شود. دانشگاه هایی که قصد پذیرش دانشجو در نیمسال اول 97-98 یا مهرماه را دارند مطابق سنوات گذشته از نیمه دوم مرداد ماه می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند و همین طور آن دسته از متقاضیانی که مدرک پایه آن ها تا اخر شهریور آماده نشود می بایست از اواخر آذرماه از طریق سامانه azmoon.org نسبت به تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند ضمنا شایان ذکر است ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98 همانند سال گذشته به صورت الکترونیکی و از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می گیرد برای ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد ، پس از مراجعه به سایت داشنگاه آزاد، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید. پس از خریداری کارت یک شماره سریال در اختیار شما قرار می گیرد. شماره سریال اجازه ثبت نام و ورود به ثبت نام را برای شما فراهم می آورد. دقت داشته باشید که ثبت نام شما هنگامی تکمیل شده است که اطلاعت شما به صورت کامل وارد شده باشد و تمام مراحل را پشت سر گذاشته باشید.

از مهم ترین نکات نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98 دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون آزمون و بررسی قوانین و شرایط پذیرش است لذا داوطلبان گرامی قبل از ثبت نام حتما نسبت به تکمیل این روند اقدام نمایند شایان ذکر است ثبت نام داوطلبان به صورت دو مرحله ای به همراه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون خواهد بود که از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی مهر 97-98

دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد. یکی از سوالاتی که داوطلبان ورودی جدید دانشگاه آزاد درگیر آن می‌شوند، تفاوت بین کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می‌باشد. در واقع می‌توان گفت تفاوتی که بین رشته‌های کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته وجود دارد، در ارائه تعداد رشته ها می‌باشد. معمولاً تنوعی که در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد 97-98 وجود دارد از رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد برابر می‌باشد. همانند ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن ماه برگزار می‌شود. در مورد نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98 در مقطع کاردانی باید بگوییم، ثبت‌نام مانند هر سال به صورت الکترونیک و اینترنتی می‌باشد و از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. داوطلبانی که متقاضی شرکت در رشته‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد می‌باشند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کاردانی بدون آزمون می توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org اقدام نمایند.

دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان ضروری می‌باشد. اما معدل و سوابق تحصیلی هیچ تأثیری در قبولی رشته‌های کاردانی بدون آزمون نخواهد داشت شایان ذکر است نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورتی است که داوطلب پذیرش در رشته های کاردانی می بایست حتما در رشته هایی پیش ثبت نام نماید که با مدرک دیپلم وی متناسب باشد جهت بررسی تناسب رشته های کاردانی و مدرک پایه تان می توانید با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد به شماره 9099072952 تماس بگیرید.

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی مهر 97-98

پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد نیز همانند مقطع کاردانی در دو دسته پیوسته یا ناپیوسته انجام می گیرد. تفاوتی که در نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی وجود دارد، در نوع ارائه مدارک می‌باشد لازم به ذکر است داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام ننموده اند می توانند جهت پذیرش در رشته های بدون کنکور اقدام نمایند. داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های کارشناسی پیوسته را دارند، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی برای آن‌ها الزامی می‌باشد و همچنین برای داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های بدون کنکور در مقاطع کارشناسی ناپیوسته را دارند، می‌بایستی حتماً مدرک فوق دیپلم آن‌ها آماده باشد. همان‌طور که در نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی خدمت شما عرض نمودیم. ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی در دو نوبت، مهر و بهمن برگزار می‌گردد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون‌های نوبت مهرماه را دارند، در اواسط مرداد ماه، باید برای ثبت‌نام اقدام نمایند. و داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های نوبت دوم بهمن ماه را دارند، باید از اواسط دی ماه برای ثبت‌نام اقام نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام و همچنین پاسخ به سؤالات شما در خصوص نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین کاردانی و کارشناسی بدون آزمون، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و  نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط :

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

آموزش نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر 97-98

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.