نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

جهت اطلاع از نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 97-98 و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099071612 و در صورت شلوغی 02170707024 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر 97-98

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد  مهر 97 – 98 به چه صورتی است؟ یکی از دغدغه‌های جوانان در مورد ورود به دانشگاه، مرحله گذر از کنکور بود. کنکور برای بسیاری از داوطلبان که به علت شرایط استرسزا، از آن به‌عنوان غول بی شاخ و دم یاد می‌کنند. چهار ساعت جلسه کنکور برای داوطلبان سرنوشت آن‌ها را تعیین می‌کند. این مسئله استرس بیشتری را برای داوطلبان کنکور به وجود می‌آورد و این امر موجب می‌شد داوطلبان با وجود اینکه اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه داشتند، اما موفق به کسب رتبه قبولی نشوند. ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد موجب سهولت کار داوطلبانی شده است که در جلسه کنکور به دلیل استرس فراوان ، عملکرد مناسبی نمی‌توانند داشته باشند. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول 97-98 و کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد برای شما صحبت نماییم.

 

در دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون می‌توانید رشته‌های موردعلاقه خود را انتخاب نمایید. اطلاع از نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر 97-98 لازم و ضروری می‌باشد. قبل از اینکه رشته‌های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، ابتدا از شرایط رشته‌ها و قوانین به صورت کامل آگاهی یابید. زیرا برخی از رشته‌ها شرایط خاصی برای پذیرش دانشجو دارند. همچنین میزان شهریه دانشگاه آزاد امری مهم و اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 98 – 97 لازم و ضروری می‌باشد.

زمان و نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98

ثبت نام در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بدون کنکور  دانشگاه آزاد اسلامی در دو نوبت مهر و بهمن 97-98 برگزار می شود. دانشگاه هایی که قصد پذیرش دانشجو در نیمسال اول 97-98 یا مهرماه را دارند، در اواسط مردادماه ثبت نام می نمایند و داوطلبین متقاضی بهمن، می توانند جهت ثبت نام از اوسط آذر ماه ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد azmoon.org انجام دهند. ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98 همانند سال گذشته به صورت الکترونیکی و از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می گیرد برای ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد ، پس از مراجعه به سایت داشنگاه آزاد، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید. پس از خریداری کارت یک شماره سریال در اختیار شما قرار می گیرد. شماره سریال اجازه ثبت نام و ورود به ثبت نام را برای شما فراهم می آورد. دقت داشته باشید که ثبت نام شما هنگامی تکمیل شده است که اطلاعت شما به صورت کامل وارد شده باشد و تمام مراحل را پشت سر گذاشته باشید. از سایت دانشگاه آزاد دفترچه انتخاب رشته را نیز دانلود نمایید در ضمن لازم به ذکر است با توجه به قوانین مصوب جدید با تغییر در روند پذیرش داوطلب ثبت نام این دسته از داوطلبان پس از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.net قطعی تلقی خواهد شد.

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی مهر 97-98

دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به صورت پیوسته و ناپیوسته دانشجو جذب می نماید. یکی از سوالاتی که داوطلبان زیادی درگیر آن می‌شوند، تفاوت بین کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می‌باشد. در واقع می‌توان گفت تفاوتی که بین رشته‌های کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته وجود دارد، در ارائه تعداد رشته ها می‌باشد. معمولاً تنوعی که در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد 97-98 وجود دارد از رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد برابر می‌باشد. همانند ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن ماه برگزار می‌شود. در مورد نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ماه 97-98 در مقطع کاردانی باید بگوییم، ثبت‌نام مانند هر سال به صورت الکترونیک و اینترنتی می‌باشد و از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. داوطلبانی که متقاضی شرکت در رشته‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد می‌باشند، در صورت دارا بودن شرایط، در زمان مقرر در هر نوبت با فراهم آوری مدارک مورد نیاز، اقدام به ثبت‌نام نمایند. زمان ثبت‌نام در نوبت مهرماه دانشگاه آزاد از اواسط مرداد ماه و زمان ثبت‌نام در نوبت بهمن ماه، اوسط آذر ماه صورت می‌پذیرد.

دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان ضروری می‌باشد. اما معدل و سوابق تحصیلی هیچ تأثیری در پذیرفته شدن رشته‌های کاردانی بدون کنکور نخواهد داشت. چنانچه متقاضی شرکت در رشته‌های کنکور کاردانی پیوسته می‌باشید، شما منحصراً در رشته‌های مرتبط با مدرک دیپلم خود می‌توانید انتخاب رشته نمایید. داوطلبان متقاضی شرکت در رشته‌های کاردانی ناپیوسته آزاد، می‌توانند بدون توجه و در نظر گرفتن مدرک دیپلم خود، در رشته‌های دلخواه ثبت‌نام نمایند.

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی مهر 97-98

مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد نیز همانند مقطع کاردانی، به دو صورت پیوسته و ناپیوسته دانشجو جذب می‌نماید. تفاوتی که در نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته وجود دارد، در نوع ارائه مدارک می‌باشد. ثبت‌نام در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد برای متقاضیانی که در کنکور سراسری نیز شرکت نکرده‌اند، امکان‌پذیر می‌باشد. داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های کارشناسی پیوسته را دارند، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی برای آن‌ها الزامی می‌باشد و همچنین برای داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های بدون کنکور در مقاطع کارشناسی ناپیوسته را دارند، می‌بایستی حتماً مدرک فوق دیپلم آن‌ها آماده باشد. همان‌طور که در نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی خدمت شما عرض نمودیم. ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی در دو نوبت، مهر و بهمن برگزار می‌گردد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون‌های نوبت مهرماه را دارند، در اواسط مرداد ماه، باید برای ثبت‌نام اقدام نمایند. و داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های نوبت دوم بهمن ماه را دارند، باید از اواسط دی ماه برای ثبت‌نام اقام نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام و همچنین پاسخ به سؤالات شما در خصوص نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین کاردانی و کارشناسی بدون آزمون، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و  نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099071612 و در صورت شلوغی 02170707024 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط :

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

آموزش نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول مهر 97-98

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد 97 – 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + نوزده =

رفتن به نوارابزار