ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم مهر ۱۴۰۳

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

راهنمای نحوه ثبت‌نام اینترنتی بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

با توجه به نحوه ثبت‌نام اینترنتی بدون آزمون دانشگاه آزاد هر یک از داوطلبان تنها می توانند از طریق سامانه دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام نمایند. در صورت طی نمودن مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به صورت موفقیت آمیز پس از اتمام مراحل رسید ثبت نام دریافت خواهید نمود لذا کد رهگیری ثبت نام خود را تا انتخاب واحد و دریافت کارت دانشجویی واحد نگهداری کنید.

راهنمای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد به صورت گام به گام در این اطلاعیه جهت سهولت امر ثبت نام قرار داده شده لازم به ذکر است متقاضیان محترم جهت طی مراحل ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد می بایست به سامانه azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۴ و اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در کلیه واحد ها از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم مهر

نحوه پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر و بهمن به چه صورتی است؟ یکی از دغدغه‌های جوانان در مورد ورود به دانشگاه، مرحله گذر از کنکور بود. کنکور برای بسیاری از داوطلبان که به علت شرایط استرس زا، از آن به‌عنوان غول بی شاخ و دم یاد می‌کنند که تقریبا اگر تلاش و پشتکار نباشد همین طور هم خواهد بود اما ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز می تواند کمک بسزایی در موفقیت داوطلبان محترم داشته باشد .

نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد موجب سهولت کار داوطلبانی شده است که در جلسه کنکور به دلیل استرس فراوان ، عملکرد مناسبی نمی‌توانند داشته باشند. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال اول و کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد برای شما صحبت نماییم.

نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد در دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نیز موجود است که داوطلبان محترم می توانند جهت اطلاع از روند ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال های اول و دوم تحصیلی دفترچه را مطالعه نمایند و ضمن اطلاع از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و نحوه ثبت نام در این رشته از شهریه دانشگاه آزاد نیز مطلع گردند ضمنا شایان ذکر است رعایت قوانین مندرج در دفترچه برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود و در غیر این صورت دانشگاه از پذیرش دانشجو معذور خواهد بود.

زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن برگزار می شود. دانشگاه هایی که قصد پذیرش دانشجو در نیمسال اول یا همان ترم مهر را دارند مطابق سنوات گذشته از نیمه دوم مرداد ماه می توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند و همین طور آن دسته از متقاضیانی که مدرک پایه آن ها تا اخر شهریور آماده نشود می بایست از اواخر آذرماه از طریق سامانه azmoon.org نسبت به تکمیل روند ثبت نام اقدام نمایند .

شایان ذکر است ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ماه همانند سال گذشته به صورت الکترونیکی و از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می گیرد برای ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد ، پس از مراجعه به سایت داشنگاه آزاد، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید. پس از خریداری کارت یک شماره سریال در اختیار شما قرار می گیرد. شماره سریال اجازه ثبت نام و ورود به ثبت نام را برای شما فراهم می آورد. دقت داشته باشید که ثبت نام شما هنگامی تکمیل شده است که اطلاعت شما به صورت کامل وارد شده باشد و تمام مراحل را پشت سر گذاشته باشید.

از مهم ترین مواردی که در راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون آزمون و بررسی قوانین و شرایط پذیرش است لذا داوطلبان گرامی قبل از ثبت نام حتما نسبت به تکمیل این روند اقدام نمایند شایان ذکر است ثبت نام داوطلبان به صورت دو مرحله ای به همراه اعلام نتایج ثبت نام بدون آزمون خواهد بود که از طریق سامانه azmoon.net انجام خواهد گرفت.

مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد. یکی از سوالاتی که داوطلبان ورودی جدید دانشگاه آزاد درگیر آن می‌شوند، تفاوت بین کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می‌باشد. در واقع می‌توان گفت تفاوتی که بین رشته‌های کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته وجود دارد، در ارائه تعداد رشته ها می‌باشد.

معمولاً تنوعی که در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد وجود دارد از رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد برابر می‌باشد. همانند ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی ، ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در دو نوبت مهر و بهمن ماه برگزار می‌شود. در مورد نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ماه در مقطع کاردانی باید بگوییم، ثبت‌نام مانند هر سال به صورت الکترونیک و اینترنتی می‌باشد و از طریق سایت دانشگاه آزاد صورت می‌گیرد. داوطلبانی که متقاضی شرکت در رشته‌های کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد می‌باشند در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام کاردانی بدون آزمون می توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه azmoon.org اقدام نمایند.

دارا بودن شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان ضروری می‌باشد. اما معدل و سوابق تحصیلی هیچ تأثیری در قبولی رشته‌های کاردانی بدون آزمون نخواهد داشت شایان ذکر است نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورتی است که داوطلب پذیرش در رشته های کاردانی می بایست حتما در رشته هایی پیش ثبت نام نماید که با مدرک دیپلم وی متناسب باشد جهت بررسی تناسب رشته های کاردانی و مدرک پایه تان می توانید با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد به شماره 9099075307 تماس بگیرید.

نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد – مقطع کارشناسی

پذیرش مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد نیز همانند مقطع کاردانی در دو دسته پیوسته یا ناپیوسته انجام می گیرد. تفاوتی که در نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی وجود دارد، در نوع ارائه مدارک می‌باشد لازم به ذکر است داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام ننموده اند می توانند جهت پذیرش در رشته های بدون کنکور اقدام نمایند.

داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های کارشناسی پیوسته را دارند، دارا بودن مدرک پیش‌دانشگاهی برای آن‌ها الزامی می‌باشد و همچنین برای متقاضیانی که مایل به ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور مقاطع کارشناسی ناپیوسته می باشند، می‌بایستی حتماً مدرک فوق دیپلم آن‌ها آماده باشد. همان‌طور که در نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی خدمت شما عرض نمودیم.

ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی در دو نوبت، مهر و بهمن برگزار می‌گردد. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون‌های نوبت مهرماه را دارند، در اواسط مرداد ماه، باید برای ثبت‌نام اقدام نمایند. و داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های نوبت دوم بهمن ماه را دارند، باید از اواسط دی ماه برای ثبت‌نام اقام نمایند. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام و همچنین پاسخ به سؤالات شما در خصوص نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و همچنین کاردانی و کارشناسی بدون آزمون، با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

یکی از راه های پذیرش در دانشگاه ظرفیت مازاد است برای دریافت پاسخ ظرفیت مازاد چیست؟ کلیک کنید.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد و نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط :

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

در این مقاله تلاشم نمودیم تا در رابطه با نحوه ثبت ‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اطلاعاتی به شما عزیزان اراده نماییم. چنانچه هنوز در رابطه با مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور سوالی دارید و یا مایل به دریافت راهنمای ثبت نام دانشگاه آزاد می باشید، با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا نحوه ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نسبت به سال های گذشته دچار تغییر شده است؟

با توجه به تقسیم داوطلبان به نظام قدیم و جدید ، در برخی از موارد شاهد تغییراتی در رابطه با مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور خواهیم بود.

برای انجام ثبت نام به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

با توجه به نحوه ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد داوطلبان باید به سامانه دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایند.

 ثبت نام برای رشته های بدون کنکور از چه زمانی آغاز می شود؟

جهت انجام ثبت نام می توانید در دو ترم مهر و بهمن نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه ثبت نام بدون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور ارشد آزاد ۱۴۰۳ + دانلود PDF

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای متقاضیان و دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل ارشد بدون کنکور هستند منتشر شده است و تمام داوطلبان میتوانند با دانلود و مطالعه دقیق آن از ضوابط و شرایط ثبت...
 • ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

  ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1403 + جدول رشته و واحد

  انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان واجد شرایط امکان پذیر است. همزمان با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم  می توانید انتخاب رشته نمایید. قبل از ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه آزاد ابتدا دفترچه...
 • نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور

  نتایج کارشناسی ارشد بدون کنکور 1403+ زمان مشاهده | sanjesh

  هر ساله داوطلبان زیادی از سهمیه استعداد درخشان خود برای ادامه تحصیل به صورت دوره بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد استفاده می کنند، همچنین بعضی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیز اقدام به پذیرش دانشجو به صورت...
 • تغییرات پذیرش براساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور

  تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور 1403

  شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور آنچه در حال حاضر برای قبولی در هر کدام از رشته‌های آزاد بدون کنکور مهم است، برخورداری از بالاترین نمره شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۳-۱۴۰۴ خواهد بود. یکی از مهم‌ترین تغییرات دانشگاه...
تماس با مشاور