تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون در دو نوبت نیمسال اول و دوم 1401 دانشجو می پذیرند. داوطلبان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام، فرایند نام نویسی و انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. دانشگاه آزاد هر سال علاوه بر کنکور سراسری، به صورت بدون کنکور نیز در گروه های آزمایشی تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر دانشجو می پذیرد. داوطلبان زیادی متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 در مقاطع مختلف کاردانی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هستند. در ادامه به مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ و بررسی آخرین تمدید مهلت ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد می پردازیم.

 

فهرست محتوا

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بعد از انتشار اطلاعیه ای از سوی روابط عمومی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد. بنابراین در این بازه زمانی داوطلبان واجد شرایطی که خواستار پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد هستند، می توانند با داشتن مدارک ثبت نامی بدون کنکور دانشگاه آزاد، برای ثبت نام خود در زمان تعیین شده اقدام کنند.

با توجه به اهمیت اطلاع رسانی به موقع به داوطلبان و همچنین لزوم انجام مراحل ثبت نام در مهلت تعیین شده، در ادامه به جزئیات زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ برای ورودی مهر و بهمن اشاره خواهیم کرد.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401

همانگونه که اشاره شد دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هر یک از این مقاطع برای ورودی مهر ۱۴۰۱ پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته مهر 1401

مطابق تقویم زمانبندی، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ورودی مهر سال های گذشته، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ از اواخر تیر آغاز می شود و تا نیمه های شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت. لذا داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد را به نشانی  azmoon.org انجام دهند.

آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

برای اطلاع بیشتر از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهر 1401

 

با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش در ارتباط با پذیرش دانشگاه ها در سال جاری زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱، همزمان با ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری و بعد از انتشار نتایج کنکور سال جاری در بازه زمانی مرداد ماه آغاز خواهد شد.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 1401

با استناد به زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر سال های گذشته که از اوایل تیر ماه شروع شده، احتمالا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 1401 نیز از اوایل تیر ماه سال جاری اغاز می شود.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401

دانشگاه های آزاد سالانه علاوه بر ورودی نیمسال اول ( مهر ) برای ورودی نیمسال دوم ( بهمن ماه ) نیز از طریق پذیرش صرفاْ بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند. زمان ثبت نام هر یک از این مقاطع برای ورودی بهمن 1401 پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود.

آخرین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

آخرین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

برای  مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن 1401

فرایند ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته بهمن معمولاْ بصورت اینترنتی و بدون آزمون انجام می شود. طبق رویه زمانبندی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن سال گذشته که هر سال از نیمه های آذر آغاز می شود، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن ۱۴۰۱ نیز احتمالاْ از اواخر آذر اغاز می شود.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن 1401

هر سال معمولاْ ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد ( ناپیوسته ) و کارشناسی پیوسته همزمان با هم آغاز می شوند. براساس روند زمانبندی سال گذشته که از نیمه های آذر آغاز شده، احتمالاْ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن ۱۴۰۱ نیز از اواخر آذر شروع می شود.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بهمن 1401

با توجه به مراحل ثبت نام ورودی بهمن هر ساله نام نویسی مقطع کاردانی پیوسته بهمن، معمولاْ بصورت اینترنتی و بدون آزمون صورت می گیرد. با توجه رویه زمانبندی سال گذشته که از نیمه های آذر آغاز شده، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بهمن 1401 نیز از اواخر آذر آغاز خواهد شد.

آخرین زمان تمدید ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

آخرین زمان تمدید ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد جیرفت بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

داوطلبانی که خواستار ادامه تحصیل در هر کدام از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته یا کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۱ هستند، باید از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام برخوردار باشند. مهم ترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به شرح زیر است:

 • داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته تحصیلی انتخابی 
 • تدین به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران
 • ممنوعیت نقل و انتقال در صورت پذیرفته شدن بر اساس سوابق تحصیلی
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم اشتهار به فساد اخلاقی
 • پذیرفتن کلیه مقررات دانشگاه 
 • پرداخت شهریه بر اساس مصوب سالانه

 

مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

 

مدارک مورد پذیرش برای مقطع کارشناسی پیوسته : داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم 3 ساله نظام جدید ( 6 – 3 – 3 ) نظری، فنی حرفه ای و کاردانش، دیپلم نظام قدیم سالی – واحدی / ترمی – واحدی رشته های نظری، فنی حرفه ای و کاردانش + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) 

 

مدارک مورد پذیرش برای مقطع کارشناسی ناپیوسته : ارائه مدرک کاردانی ( پیوسته یا ناپیوسته )

 

مدارک مورد پذیرش برای مقطع کاردانی پیوسته : داشتن مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا یک مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید رشته های نظری، فنی حرفه ای و کاردانش.

 

مدارک مورد پذیرش برای مقطع کاردانی ناپیوسته : ارائه مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم 3 ساله نظام جدید ( 6 – 3 – 3 ) نظری، فنی حرفه ای و کاردانش، دیپلم نظام قدیم سالی – واحدی / ترمی – واحدی رشته های نظری، فنی حرفه ای و کاردانش + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم)

 

گذراندن 12 واحد جبرانی برای فارغ التحصیلان دیپلم نظری متقاضی رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد که شرط تجانس رشته را رعایت نکرده اند. 

 

توجه: رشته تربیت بدنی از شرط تناسب با مدرک دیپلم ( کاردانی پیوسته ) مستثنی است.

 

آخرین زمان تمدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

آخرین زمان تمدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 بر روی لینک کلیک کنید. 

 

آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

همانگونه که اشاره شد، افرادی که قصد پذیرش در رشته های بدون آزمون و صرفاْ بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد را دارند، باید حتماْ در مهلتی که از سوی سنجش و پذریش دانشگاه آزاد تعیین شده، برای تکمیل مراحل ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که خارج از مهلت مقرر شده برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر یا بهمن 1401، دیگر امکان ثبت نام یا انتخاب رشته برای داوطلبان فراهم نخواهد شد. بنابراین داوطلبان با اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام باید همه مدارک لازم و اطلاعات خواسته شده را تا تاریخ اعلامی در سایت بارگذاری نمایند.

توجه داشته باشید که اگر قصد ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد را دارید، باید در عین حال برای ثبت نام در دانشگاه آزاد از تفاوت دوره های تمام وقت و پاره وقت دانشگاه آزاد مطلع باشید.

 

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

 

1 – مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org

2 – دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

3 – مطالعه شرایط و ضوابط و بررسی لیست رشته های ارائه شده 

4 – آماده نمودن مدارک لازم برای ثبت نام

5 – خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام

6 – تکمیل فرم ثبت نام و فرم انتخاب رشته

7 – دریافت کد رهگیری ثبت نام

 

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

یکی از مزیت های مهم تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 به عدم درج عنوان ” بدون کنکور ” و یا عباراتی دال بر پذیرش بدون کنکور در مدرک فارغ التحصیلی، تساوی قوانین و مقررات دانشگاه برای همه پذیرفته شدگان ( اعم از با کنکور و بدون کنکور )، عدم مغایرت شهریه دانشگاه آزاد برای پذیرفته شدگان با آزمون و بدون آزمون، عدم امکان نقل و انتقال و مهمانی در رشته های بدون آزمون و … است.

دواطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۱ هستند، لازم است نکاتی را در نظر بگیرند و با توجه به این نکات انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را انجام دهند: 

 

۱- دانشگاه آزاد یک دانشگاه شهریه پرداز است. بنابراین دانشجویان این دانشگاه پس از پرداخت شهریه هر ترم مجاز به حضور در کلاس درس و بهره مندی از دانشگاه خواهند بود.

 

۲- بعلاوه مد نظر قرار دادن مسافت رفت و آمد، هزینه و بازار کار رشته انتخابی و علاقه، باعث برنامه ریزی مناسب و انتخاب هر چه بهتر و دقیق تر رشته محل های مورد نظر در فرم انتخاب رشته خواهد شد. 

 

در سال های اخیر دانشگاه آزاد رشته های خود را در مقاطع کاردانی و کارشناسی به دو روش با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. از همین رو، امکان پذیرش متقاضیان در اکثر رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیه گروه های آزمایشی ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی وجود دارد. داوطلبان می توانند در موعد مقرری که برای دو نوبت مهر و بهمن ماه مشخص می شود، درخواست خود مبنی بر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را با مراجعه به سایت مربوطه و درج کد رشته محل های مورد نظر خود یا به صورت حضوری انجام دهند.

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

اطلاعیه 

فرآیند نام نویسی بدون کنکور ورودی بهمن ماه دانشگاه آزاد، در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به دو صورت پیوسته و ناپیوسته و در زمان مقرر انجام می پذیرد.

 

 

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

متقاضیان علاقه مند به تحصیل در رشته های بدون کنکور، می توانند در صورت احراز شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. تمدید زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر یک از دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه به شرح زیر می باشد.

 

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه

همان گونه که اشاره شد، داوطلبان می توانند با ثبت درخواست پذیرش خود در رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد به تحصیل در رشته مورد علاقه خود مشغول شوند. طبق روال سال های گذشته، معمولاْ مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول سال تحصیلی ممکن است از مرداد ماه آغاز شود.

بعلاوه امکان مهلت مجدد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیز وجود دارد و یا به دلیل استقبال داوطلبان و یا حتی برای بازماندگان از ثبت نام تمدید گردد. اما به دلیل این که در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های آزاد 1401 تعیین نشده، لذا تمدید مهلت آن نیز مشخص نیست.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد وارد شوید.

 

 

تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در بهمن ماه

افرادی که قصد ادامه تحصیل بدون آزمون از نیمسال دوم این دانشگاه را دارند، می بایست با انتخاب یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 1401 در زمان مقرر با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اقدامات لازم را برای نام نویسی خود انجام دهند.

سال گذشته، ثبت نام در این دوره به صورت مجزا برای مقطع کاردانی و کارشناسی صورت گرفت که انتظار می روند زمان تقریبی آن در سال 1401 نیز از اواخر آذر یا اوایل دی ماه در نظر گرفته شود. با توجه به روند سالانه، امکان تمدید مهلت نام نویسی این فرآیند در سال 1401 نیز وجود دارد.

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون آزاد

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون آزاد

اطلاعیه 

قبل از اینکه داوطلبان اقدام به نام نویسی در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کنند باید دفترچه راهنمایی که در همان زمان بر روی سایت قرار میگیرد را به خوبی مطالعه کنند. تا از لیست رشته های بدون کنکور و شرایط ثبت نام بدون کنکور و شرایط و ضوابط و قوانین دانشگاه آزاد اطلاعات کافی را دریافت کنند. 

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

همانگونه که پیش از این نیز اشاره شده است، دانشگاه آزاد در هر دو مقطع کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد. تفاوت پذیرش در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد در مدارک مورد قبول برای پذیرش بوده و هر داوطلب با توجه به نوع رشته تحصیلی، سال فارغ التحصیلی و مدرک پایه باید مقطع مناسب را انتخاب کند.

 

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1401

این مقطع مختص فارغ التحصیلان دیپلم نظام سالی واحدی / ترمی واحدی، نظام جدید ( 3-3-6 ) و نظام قدیم رشته های فنی حرفه ای و کاردانش که پیش دانشگاهی ندارند می باشد. پذیرش داوطلبان کاردانی پیوسته این گروه از داوطلبان بر اساس معدل کل دیپلم آنها انجام می شود.

مهم ترین رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ عبارتند از :

 

آخرین تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

آخرین تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1401

این مقطع برای فارغ التحصیلان دیپلم نظام سالی واحدی / ترمی واحدی و پیش دانشگاهی، نظام جدید ( 3-3-6 ) و نظام قدیم 4 ساله است. دقت داشته باشید که ملاک پذیرش برای این گروه معدل کتبی دیپلم بوده و برای رشته های فنی یا نظام قدیم همان معدل کل دیپلم می باشد.

مهم ترین رشته های پرطرفدار بدون کنکور مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد سال 1401 عبارتند از:

 

آخرین تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

آخرین تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

دانشگاه آزاد علاوه بر مقاطع کاردانی و کارشناسی به تفکیک برای هر دو مقطع کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ نیز دانشجو می پذیرد. تفاوت قبولی این دو مقطع مدارک مورد قبول برای پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بوده و هر داوطلب با توجه به نوع رشته تحصیلی، سال فارغ التحصیلی و مدرک پایه باید مقطع مناسب را انتخاب کند.

 

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 1401

این مقطع مختص آن دسته از افرادی است که فارغ التحصیل پایه فوق دیپلم یا همان کاردانی ( پیوسته / ناپیوسته ) باشند. دقت داشته باشید که ملاک پذیرش برای این گروه معدل کل کاردانی و فوق دیپلم آنها می باشد.

مهم ترین رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سال 1401 عبارتند از :

 

آخرین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

آخرین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 1401

 

این مقطع مختص فارغ التحصیلان دیپلم نظام سالی واحدی / ترمی واحدی و پیش دانشگاهی، نظام جدید و نظام قدیم 4 ساله بوده و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد برای این گروه بر اساس معدل کتبی دیپلم می باشد. البته داوطلبان فارغ التحصیل رشته های فنی حرفه ای و کاردانش و یا نظام قدیم بر اساس معدل کل دیپلم سنجیده می شوند.

مهم ترین رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ عبارتند از :

 

آخریی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

آخریی زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

 

اخبار جدید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 تمدید ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون های دانشگاه آزاد تا ۱۴ مهر

براساس باز نشر پرتال قدم یار، به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد، ثبت‌نام و انتخاب رشته برای آن دسته از رشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که پذیرش آنها صرفاً براساس سوابق تحصیلی است تا روز دوشنبه ۱۴ مهر ماه تمدید شد.

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی، در صورت تمایل و داشتن شرایط نسبت به تهیه کارت اعتباری، ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

 

مهلت ثبت نام داوطلبان مصاحبه دکتری در دانشگاه آزاد 

به گزارش بهداشت نیوز، ثبت نام داوطلبان شرکت در مصاحبه آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از چهارشنبه ۱۱ خرداد آغاز شد و تا روز شنبه ۲۱ خرداد ماه ادامه دارد.

داوطلبان راه یافته به مرحله مصاحبه علمی به منظور شرکت در مصاحبه می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی به آدرس http://azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون آزاد اسلامی

آخرین مهلت تمدید ثبت نام بدون آزمون آزاد اسلامی

برای اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شاهرود بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف کاردانی و کارشناسی پرداختیم. اطلاع از آخرین مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، باعث می شود تا داوطلبان شانس ثبت نام خود را از دست ندهند. چنانچه پس از مطالعه مقاله زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 سوالی در خصوص تاریخ و یا مهلت ثبت نام ورودی مهر و بهمن سال جاری داشته باشید، می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان مجرب ایران تحصیل، سوالات خود را در این زمینه در میان بگذارید و ابهامات خود را برطرف کنید. 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام ورودی مهر کارشناسی دانشگاه آزاد چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نامکارشناسی دانشگاه آزاد مهر معمولا از مرداد ماه آغاز می شود.

 

آیا در مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باید کد سوایق تحصیلی را دریافت نماییم؟

مهلت دریافت کد سوابق تحصیلی قبل از شروع ثبت نام می باشد.

 

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد برای ترم مهر چیست؟

از زمان شروع ثبت نام به مدت 7 روز امکان ثبت نام خواهید داشت.

نظرات

 1. فاطمه
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام
  اخرین مهلت ثبت نام ارشد ۱۴۰۱ ازاد، بدون ازمون(براساس معدل)،تا کی هستش؟؟

  • javadi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام ارشد به پایان رسیده است .

 2. محمد
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام خسته نباشید.من ورودی ۹۶حقوق بودم الان فارغ التحصیل شدم.میتونم برای ۱۴۰۱کنکور بدم و تربیت معلم قبول شم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقت به خیر حداکثر سن برای ورود به دانشگاه فرهنگیان 24 سال است.

 3. مشاور ارشد
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۰

  سلام برا بهمن ماه نمیتونید بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنید

 4. علی
  ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ترم بهمن چیکار باید بکنم لطفا راهنمایی کنین

  • irantahsil
   ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۵

   سلام جهت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت بگیرد

 5. مسلم
  ۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام من دیر رسیدم نشد ثبت نام کنم
  لطفا راهنماییم کنید تو دانشگاه آزاد ثبت نام کنم اگه نشه باید برم خدمت سربازی معافیت تحصیلی ام تا بهمن تمام میشه وقتش میخوام درس بخونم تورو خدا کمک کنید

  • irantahsil
   ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۷

   سلام آقای مسلم شما جهت ثبت نام در دانشگاه ازاد بدون آزمون با شماره هایی ک گذاشتیم تو سایت تماس بگیرید و ثبت نامتونو تکمیل کنید

 6. فرشته
  ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۹

  سلام من کارت ثبت نام بدون ازمون خریدم ولی وارد سایت که میشه برای ثبت نام فقط رشته های مرتبط با مدرک دیپلمم میاره،من میخوام رشته دیگه ثبت نام کنم نمیاره،چیکارباید کنم

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۴

   سلام شما اشتباهی انتخاب کردید جهت ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور