تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در کد رشته های موجود در واحد های سراسر کشور می توانند از امروز مراحل ثبت نام خود را با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون و یا تماس با مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره های تماس بگیرید ضمنا متقاضیان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اطلاعیه این صفحه را با دقت مطالعه نمایند.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی ترم مهر امسال بر خلاف سال های گذشته بسیار زودتر از موعد در حال انجام گیری می باشد لذا متقاضیان محترم توجه داشته باشند با توجه به محدودیت در ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در اولین فرصت با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد به شماره 9099072952 تماس بگیرند و امور ثبت نام خود را پیگیری نمایند.

 

ضمنا به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رسانیم سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد از نشانی azmoon.org به نشانی azmoon.iau.ac.ir تغییر نشانی داده ضمنا در راستای رفاه حال متقاضیان محترم در صورتی که وارد نشانی قبلی نیز شوید به صورت خودکار به سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتقل خواهید شد.

 

جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم بهمن در مقاطع کاردانی و کارشناسی – اطلاع از رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد و ویرایش ثبت نام بدون آزمون آزاد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور –  9099072952 تماس از استان تهران

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

جهت بررسی خلاصه این اطلاعیه می توانید فایل صوتی زیر را گوش کنید

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبانی که مایل به ثبت نام در دانشگاه آزاد می باشند، باید از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد. با توجه به اینکه ثبت نام در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت جداگانه صورت می پذیرد، لذا در ادامه در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی هر دو مقطع توصیحاتی را ارائه خواهیم نمود.

 

کلیه شرایط پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی که سازمان مرکزی دانشگاه آزاد امسال تصویب نموده در دفترچه راهنمای ثبت نام آمده که به منظور تسهیل در امر ثبت نام به اختصار در اینجا به آن اشاره می کنیم.

 

 

شرایط ثبت نام کاردانی 

 • دارا بودن مدرک دیپلم برای داوطلبان نظام جدید 6-3-3 الزامی خواهد بود. همچنین آن دسته از داوطلبانی که در حال حاضر شاغل به تحصیل می باشند، در صورتی که تا قبل از پذیرش در دانشگاه، مدرک خود را دریافت نمایند، خواهند توانست در ثبت نام  شرکت نمایند.
 • آن دسته از فارغ التحصیلانی که مایل به ثبت نام کنکور می باشند، در صورتی خواهند توانست در این ثبت نام شرکت نمایند که دارای مدرک کاردانی باشند.
 • با توجه به اینکه پذیرش دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی صورت می پذیرد، لذا داوطلبان در صورت برخورداری از شرایط معدلی لازم می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
 • ثبت نام و پذیرش برای داوطلبان پسر در صورتی امکان پذیر است که دارای کارت معافیت از خدمت باشند و یا معافیت تحصیلی را اخذ نموده باشند.
 • داوطلبان باید از شرایط  معدلی ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون برخوردار باشند.

 

 

شرایط ثبت نام کارشناسی

 • دارا بودن مدرک دیپلم برای داوطلبان نظام قدیم متوسطه یا گواهی دیپلم و همچنین مدرک پیش دانشگاهی برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود.
 • داوطلبانی که فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند، به هیچ عنوان امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
 • فارغ التحصیلانی که دارای مدارک کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشند اما از شرایط لازم برخوردار نیستند، امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
 • متقاضیانی که دارای مدرک حوزوی می باشند و این مدرک مورد تائید حوزه علمیه قرار گرفته است، می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
 • داوطلبانی که در گذشته در دانشگاه تحصیل نموده اند اما از دانشگاه اخراج شده و یا از تحصیل انصراف داده اند، برای مقاطع پایین تر از مقطع تحصیلی مورد نظر امکان ثبت نام را نخواهند داشت.
 • برخورداری از شرایط جسمانی و روانی برای برخی از رشته ها الزامی می باشد.

 

لازم به ذکر است سامانه ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org به صورت شبانه روزی فعال بوده و داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام یا تماس با مرکز ثبت نام (9099072952 ) مراحل ثبت نام را تکمیل نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع از جزییات بیشتر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل باشید

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

 1. اصل و کپی کارت ملی
 2. اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
 3. اصل دیپلم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی
 4. مدرک گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه
 5. تکمیل فرم های دفترچه ثبت نام
 6. تاییدیه تحصیلی
 7. شش قطعه عکس سه در چهار.
 8. با توجه به تغییر مکرر مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور حتما قبل از مراجعه به مراکز ثبت نام یکبار مدارک را با مشاوران سازمان از طریق تلفن مذکور چک بفرمائید.

 

مراحل ثبت نام 

ثبت نام آزاد بدون آزمون طی مراحلی مشخص برای هر فرد داوطلب انجام می گیرد. در ادامه به طور مفصل این مراحل را خدمتتان عرض می کنیم.

. در ابتدا فرد باید جهت ثبت نام بدون آزمون وارد سایت azmoon.iau.ac.ir شود.

. در گام دوم داوطلب باید اقدام به دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام در مقطعی که قصد تحصیل در آن را دارد.

. در گام سوم نوبت به خرید کارت اعتباری و واریز مبلغ درخواستی می رسد.

. مرحله بعدی شامل دریافت 2 مورد شناسه و نام کاربری از سایت ثبت نام آزاد می شود.

در گام بعدی فرد باید به وسیله نام کاربری و شناسه دریافتی و همچنین کد ملی خود وارد لینک ثبت نام مقطع دلخواه خود جهت ثبت نام شود.

. در قدم بعدی نوبت به تکمیل کامل فرم ثبت نام با توجه به اطلاعات تحصیلی و شخصی داوطلب می رسد.

. در این مرحله فرد باید اقدام به بارگذاری عکس سه در چهار خود در سایت ثبت نام آزاد کند.

. گام بعدی انتخاب رشته های مورد علاقه است.

. در نهایت و با گذراندن کلیه مراحل فرد باید اطلاعات خود را تأیید و ثبت نهایی کند و کد رهگیری خود را دریافت کنید.

 

نکته مهم :

انتخاب رشته صحیح جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز مانند انتخاب رشته کنکور سراسری دارای اهمیت فراوانی است شایان ذکر است سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر فراوانی در انجام ثبت خواهد داشت شایان ذکر است سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر مستقیم و بسزایی در ثبت نام در اولویت های ابتدایی متقاضی خواهد داشت لذا در این راستا مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد امکان مشاوره انتخاب رشته و معرفی بازار کار و چارت درسی رشته های مختلف را برای متقاضیان ثبت نام از سراسر کشور فراهم نموده است شایان ذکر است متقاضیان محترم می توانند از سراسر کشور جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره و راهنمایی انتخاب رشته با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

زمان ثبت نام کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ترم مهر از اوایل مرداد ماه آغاز می شود و تا اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد برای هر یک از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد به صورت مجزا و با توجه به شرایط متفاوت آن امکان پذیر است.

داوطلبین هر یک از مقاطع بالا پس از مراجعه به سایت azmoon.org در دانشگاه آزاد ثبت نام نمایند و بدون کنکور وارد دانشگاه شوند و در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام نمایند اما یکی از مواردی که در بهمن ماه برای ورود بدون کنکور داوطلبین به دانشگاه آزاد تصویب شد تاثیر سوابق تحصیلی دانش آموزان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بود به نحوی که داوطلبینی که نمرات نهایی و معدل دیپلم بالایی دارند درصد قبولی بیشتری در رشته های دانشگاه آزاد را دارند .

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و شرایط و ظوابط جدید دانشگاه آزاد با شماره 9099072952 و یا 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  برای تمامی رشته ها در سراسر کشور به صورت همزمان می باشد. متقاضیان پس از مراجعه به سایت دانشگاه آزاد و خرید کارت اعتباری، ثبت نام خود را آغاز نمایند. خرید کارت ثبت نام اولین مرحله از ثبت نام به حساب می آید.

بدیهی است که مبلغ کارت ثبت نام برای هریک از مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد متفاوت می باشد و داوطلبین برای تهیه این کارت باید به سایت azmoon.org مراجعه نمایید و با وارد نمودن رمز ثبت نام و شناسه ثبت نام وارد مرحله دوم شود در این مرحله باید اطلاعات شناسنامه ای و اطلاعات کارنامه ای را وارد نمایید و بعد از بارگذاری عکس وارد مرحله بعد می شوید.

 

 

زمان ثبت نام کارشناسی و کارشناسی ارشد

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز از مهم ترین موضوعاتی است که می تواند در ثبت نام شما موثر باشد ، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی و ارشد هم همانند کاردانی ها معمولا دوبار در سال انجام می گیرد ، یک بار برای ورودی های نیمسال اول یا همان ورودی های ترم بهمن و بار دیگر برای ورودی های نیمسال دوم سال تحصیلی یا همان ورودی های ترم بهمن از طریق سامانه ثبت نام بدون آزمون مهر و بهمن به نشانی azmoon.iau.ac.ir انجام می شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور مهر ماه از مرداد ماه آغاز شده و تا زمان شروع کلاس های نیمسال اول یا همان اواخر مهر ماه ادامه خواهد داشت و زمان ثبت نام بدون آزمون آزاد برای ترم بهمن از اواخر آبان ماه آغاز شده و تا اواخر بهمن ادامه می یابد اما با توجه به اینکه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال های مختلف شاهد تغییراتی می باشیم،بهتر است که داوطلبان گرامی جهت اطلاع از زمان ثبت نام با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرند.

در صورتی که داوطلبان گرامی در مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام به ثبت نام ننمایند ثبت نام وی در دانشگاه آزاد در این ترم عملا ناممکن خواهد بود لذا متقاضیان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند جهت ثبت نام در زمان پیش ثبت نام دانشگاه آزاد که معمولا دو ماه قبل از زمان ثبت نام خواهد بود نسبت به تکمیل فرم و ارسال مدارک ثبت نام دانشگاه آزاد نمایند تا در روند ثبت نام وی مشکلی بوجود نیاید.

 

 

نحوه پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد 

پذیرش بدون آزمون دانشجو در دانشگاه آزاد  مطابق جدیدترین تصمیمات شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی دانشگاه آزاد اسلامی دستخوش تغییراتی قرار گرفت که لازم دانستیم اطلاعات و شرایط جدید ثبت نام را مطابق جدیدترین تغییرات در اختیار داوطلبان قرار دهیم.

پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مطابق تصمیمات جدید به صورت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود یعنی عامل مهم و حیاتی که تاثیر به سزایی در قبولی متقاضیان در دانشگاه آزاد خواهد داشت معدل کتبی و کل داوطلبان خواهد بود البته مشاوره انتخاب رشته آزاد داوطلبان گرامی نیز در پذیرش آن ها دخیل خواهد بود به عنوان مثال ضریب تاثیر معدل داوطلبانی که در رشته های متجانس با مدرک پایه خود ثبت نام نمایند بیشتر از داوطلبانی خواهد بود که در رشته های نامتجانس با مدرک پایه خود باشد.

پیرو قوانین جدید پذیرش متقاضیان موظف به انتخاب بیست کد رشته به ترتیب اولویت خواهند بود که با توجه به ظرفیت رشته و دانشگاه و سطح علمی داوطلب (معدل کتبی و کل مدرک پایه) در یکی از رشته های انتخابی خود قبول خواهد شد، با توجه به این داوطلبان گرامی می بایست در نحوه انتخاب رشته و شناخت رشته های موجود شناخت کافی را داشته باشند.

 

جهت اطلاع از شرایط جدید رشته مامایی بدون کنکورداروسازی بدون آزمون و روانشناسی بدون آزمون روی اینجا کلیک کنید

 مقاطع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون در چندساله گذشته متقاضیان بسیاری داشته است. عده ای از این متقاضیان به علت کار و مشغله زندگی مدتی از تحصیل و دانشگاه دور بوده اند و از شرایط جدید پذیرش دانشگاه ها – تفاوت مدرک پاره وقت و تمام وقتتفاوت دوره های روزانه و شبانهشهریه رشته های بدون کنکور – شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه و… آشنایی کافی را ندارند لذا با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد با شماره های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) تماس بگیرند.

به اطلاع می رسانیم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در تمامی زیر گروه های تجربی – ریاضی – انسانی – هنر و زبان در تمامی رشته ها انجام می گیرد متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام بدون آزمون در واحد های دانشگاه آزاد پس از مطالعه دفترچه و اطلاع از شرایط پذیرش به سامان ثبت نام بدون آزمون به آدرس اینترنتی azmoon.org وارد شوند.

 

 

 

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد مقطع کاردانی پیوسته

متقاضیان محترم به اطلاع شما می رسانیم ثبت نام دانشگاه آزاد در ترم مهر و بهمن در مقطع کاردانی بدون کنکور نیز انجام خواهد گرفت لذا متقاضیان محترم می توانند جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی نیز اقدام نمایند.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اکثرا از رشته های فنی حرفه ای و هنرستان می باشد اگر بخواهیم به چند مورد از رشته های بدون کنکور کادانی دانشگاه آزاد اشاره کنیم می توانیم به رشته های زیر اشاره کنیم :

 • رشته حسابداری
 • رشته گرافیک
 • رشته تربیت بدنی
 • رشته الکترونیک برق صنعتی
 • رشته الکترونیک تاسیسات الکترونیکی
 • رشته الکترونیک عمومی
 • رشته نقشه کشی معماری
 • رشته نقشه کشی صنعتی
 • رشته نقشه کشی نقشه برداری
 • طراحی دوخت
 • گرافیک
 •  زمین شناسی

 

رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته

 

سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی ناپیوسته نیز انجام می گیرد منظور از مقطع کاردانی ناپیوسته همان مقطع کاردانی است اما داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی هستند و علاقه مند به رشته های خاص هستند بیشترین متقاضیان این مقطع دانشگاهی را تشکیل می دهند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در این مقطع در رشته های مختلفی انجام می گیرد که به چند نمونه از این رشته ها اشاره می کنیم :

 • رشته دامپزشکی
 • رشته آموزش و پرورش ابتدایی
 • رشته کاردانی علوم ورزشی
 • رشته کاردانی مدیریت بازرگانی
 • کاردانی فنی برق
 • کاردانی فنی مخابرات
 • کاردانی امور بانکی
 • کاردانی مدیریت گمرکی
 • و….

 

رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته

از دیگر مقاطعی که پذیرش در این مقطع انجام می گیرد مقطع کارشناسی ناپیوسته است ، مقطع کارشناسی ناپیوسته مختص داوطلبانی است که مدرک  کاردانی دارند و می خواهند ادامه تحصیل دهند این دسته از داوطلبان می توانند ابتدا مدرک کارشناسی ناپیوسته خود را اخذ کنند و سپس اگر قصد ادامه تحصیل داشته باشند در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون یا با آزمون مشغول به تحصیل شوند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته های زیر ارائه می گردد :

 • رشته حسابداری
 • آمار
 • معماری
 • مدیریت بیمه
 • محیط زیست
 • باستان شناسی
 • آموزش ریاضی
 • مدیریت صنعتی
 • مدیریت بازرگانی
 • آموزش زبان انگلیسی
 • بهداشت مواد غذایی
 • مهندسی تکنولوژی مخابرات
 • مهندسی تکنولوژی هواپیما
 • مهندسی تکنولوژی الکترونیک
 • هنرهای تجسمی – نقاشی
 • مهندسی شهرسازی
 • مهندسی تکنولوژی فنی رسانه
 • ایمنی صنعتی و محیط کار
 • آموزش و پرورش ابتدایی
 • آموزش راهنمایی و مشاوره
 • رشته مهندسی فناوری متالوژی
 • مهندسی تکنولوژی برق مخابرات
 • مهندسی تکنولوژی برق کنترل
 • مهندسی تکنولوژی برق سوئئیچینگ
 • مهندسی فناوری نرم افزار
 • مهندسی اجرایی عمران
 • مدیریت بازارگانی
 • مهندسی مکانیک خودرو
 • و….

رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین متقاضی را در رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دارد،چون تمامی داوطلبانی که در کنکور سراسری نتیجه مطلوب خود را نمی گیرند و یا به عبارتی در رشته مورد علاقه خود قبول نمی شوند برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته مورد نظرشان از طریق ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته وارد می شوند،از جهتی می توان گفت تقریبا تمامی رشته هایی داوطلبان در کنکور تلاش می کنند که در این رشته ها قبول شوند به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد موجود است.

ضمنا لازم به ذکر است متقاضیان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می توانند علاوه بر رشته های متجانس با مدرک پیش دانشگاهی خود در رشته های زیر گروه های دیگر نیز انتخاب رشته کنند و این موضوع نیز کمک به سزایی به داوطلبانی دارد که در انتخاب رشته دبیرستان به درستی انتخاب رشته ننموده اند،از جمله رشته های پرمتقاضی این زیر گروه رشته های زیر می باشند:

 • رشته مهندسی عمران
 • رشته مهندسی برق
 • رشته مهندسی مکانیک
 • رشته مهندسی صنایع
 • رشته مهندسی معماری
 • رشته مهندسی IT
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت امور بانکی
 • مدیریت دولتی
 • حسابداری
 • حقوق
 • فقه و حقوق اسلامی
 • مترجمی زبان
 •  شیلات
 •  شیمی
 •  محیط زیست
 •  مهندسی عمران
 •  ادبیات داستانی
 •  باستان شناسی
 • حسابداری
 • روانشناسی
 •  علوم قضایی
 •  علوم سیاسی
 • دبیری زبان و ادبیات عربی
 • حقوق
 • علوم تربیتی
 • فلسفه
 • فلسفه و حکمت اسلامی
 • علوم حدیث
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت مالی
 • مدیریت دولتی
 • عکاسی
 • طراحی لباس
 • موسیقی
 • ادبیات نمایشی
 • نمایش – بازیگری
 • آموزش زبان انگلیسی
 • مترجمی زبان آلمانی
 • زبان و ادبیات انگلیسی
 • زبان اسپانیایی

 

یکی از راه های پذیرش در دانشگاه ظرفیت مازاد است برای دریافت پاسخ ظرفیت مازاد چیست؟ کلیک کنید.

 

دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون آزمون چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه ثبت نام آزاد بدون کنکور به طور معمول چند روز قبل از شروع ثبت نام توسط سایت سازمان سنجش و پذیرش آزاد به آدرس azmoon.net منتشر می شود.

دفترچه ثبت نام آزاد بدون آزمون شامل لیست کلیه رشته های دانشگاه های بدون کنکور می شود. بدین ترتیب، هر داوطلب با دانلود دفترچه ثبت نام آزاد بدون آزمون می تواند از لیست کامل رشته ها و دانشگاه های بدون آزمون آزاد به طور کامل مطلع شود.

پس از کسب اطلاعاتی کامل در مورد دانشگاه ها . رشته های بدون کنکور امکان ثبت نام در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای وی فراهم می شود.

 

 

سایت ثبت نام دانشگاه آزاد

 

 

سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

در رابطه با زمان ثبت نام آزاد بدون آزمون باید خدمت شما عزیزان داوطلبان عرض کنیم که دانشگاه آزاد هر ساله و در زمان مشخصی فرصت ثبت نام را در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در دو بازه زمانی شهریور و دی ماه است که متقاضیان می توانند در این بازه زمانی وارد سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی شده و امور ثبت نام خود را تکمیل کنند.

در واقع، ثبت نام آزاد بدون آزمون جهت داوطلبان ورودی بهمن و داوطلبان ورودی بهمن برای تحصیل در رشته های بدون کنکور انجام می شود.

 

 

مطالب مرتبط :

رشته ساخت پروتز های دندانی

سامانه امتحانات آنلاین دانشگاه آزاد

پیراپزشکی بدون آزمون

azmoon.net

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

کد رشته های دانشگاه آزاد 

ثبت نام رشته حسابداری بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سایت مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه نشانی است؟

از نیمسال گذشته سامانه azmoon.iau.ac.ir جهت ثبت نام دانشجویان بدون آزمون فعال گریده.

معدل لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چقدر است؟

با توجه به رشته و زیر گروه معدل پذیرش متفاوت می باشد جهت اطلاع دقیق از معدل قبولی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

زمان و مهلت ثبت نام برای ترم مهر 1400 به چه صورت است؟

مرحله پیش ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون هم اکنون شروع شده و تا اوایل مهر ادامه می یابد اما ظرفیت محدود است.

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی امکان پذیر است؟

بله پذیرش با مدرک دیپلم فنی - کاردانش و یا چهارساله نظام قدیم امکان پذیر است.

نظرات

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!

ایران تحصیل
تماس با مشاور