تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 + رشته محل ها

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در کد رشته های موجود در واحد های سراسر کشور برای ترم بهمن 1400 به زودی اعلام می شود.

داوطلبان عزیز می توانند به محض تعیین زمان  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، مراحل ثبت نام خود را با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون و یا تماس با مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد انجام دهند. 

ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور بر پایه سوابق تحصیلی دانشجو می باشد بیشترین رشته های این دانشگاه غیر از پزشکی و پیرا پزشکی به این صورت ارائه می شود . در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته ( لیسانس ) و کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی ) بدون آزمون می توان در دانشگاه آزاد ثبت نام و ادامه تحصیل داد . تنوع رشته محل های بدون کنکور دانشگاه آزاد به دلیل بالا بودن تعداد واحدهای دانشگاه بسیار زیاد است و هر داوطلب می‌تواند رشته ی مورد علاقه خود را انتخاب و به تحصیل ادامه دهد . متقاضیان ثبت نام در دانشگاه آزاد با اطلاع از شرایط و ضوابط و شهریه و زمان ثبت نام می توانند در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام کنند .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر در مقاطع کاردانی و کارشناسی، اطلاع از رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد و ویرایش ثبت نام بدون آزمون آزاد با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 تماس از استان تهران

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

فهرست محتوا

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

سالی دوبار دراول مهر و بهمن بدون آزمون می توان در ثبت نام دانشگاه آزاد شرکت کرده و در مقطع تحصیلی مورد دلخواه خود شروع به تحصیل کرد .

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن

زمان ثبت نام ورودی بهمن این دانشگاه در آذر شروع می‌شود و اعلامیه آن جهت ثبت نام منتشر و به اطلاع همگان می رسد . دانشجویان درمقطع های کاردانی به کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته بهمن ۱۴۰۰ می توانند از ۱۴ بهمن تا ۲۴ بهمن نسبت به ثبت نام در دانشگاه آزاد اقدام کنند . در این ورودی سوابق تحصیلی بسیار تاثیر دارد داوطلبانی که نمرات نهایی و معدل دیپلم بالایی دارند درصد قبولی بیشتری در رشته های دانشگاه آزاد دارند .

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر

اطلاعیه ثبت نام ورودی مهر دانشگاه به اطلاع همه رسانده می شود این زمان اصولا از ۹ تیر آغاز می شود که زمان دقیق آن در کانال تلگرام و صفحه اینیستا گرام دانشگاه آزاد اطلاع رسانی می شود .

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد که دانشجویان هر مقطع و دوره باید از تمام آنها اطلاع دقیق داشته و پس از بررسی آنها ثبت نام به عمل بیاورند . بر عکس شرایط اختصاصی که برای هر مقطع متفاوت است شرایط عمومی بین تمام مقاطع و رشته های تحصیلی یکسان می باشد .

 

 

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

 • اعتقاد و التزام به دین اسلام و یکی از ادیان موجود در قانون اساسی
 • مورد تایید بودن و موافقت با جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن اعتیاد و انحرافات اخلاقی
 • داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی
 • موافقت با همه ی شرایط و ضوابط وضع شده در دانشگاه آزاد اسلامی
 • عدم تعهد دانشگاه به تامین خوابگاه برای دانشجویان
 • عدم مشکلات و موانع برای ادامه تحصیل
 • نداشتن مشکل نظام وظیفه برای آقایان
 • تعداد حداکثر ۲۰ واحد انتخاب برای هر رشته ورودی مهر و بهمن

داوطلبان می توانند با دانلود دفترچه و مطالعه دقیق آن از سایر شرایط ثبت نام و انتخاب رشته اطلاع پیدا کنند .

 

 

اگر می خواهید بدانید چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنیم؟ بر روی لینک نمایید.

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 کاردانی پیوسته

الزام مدرک دیپلم برای دانشجویان داوطلب نظام جدید ۳ ، ۳ ،۶  و همچنین آن افرادی که در حال حاضر شاغل به تحصیل هستند به شرطی که نا قبل از پذیرش دانشگاه مدرک خود را دریافت کنند مجاز به ثبت نام می باشند . داوطلبانی دیپلم کار و دانش گرفته اند اگر در یکی از رشته ها ی متناسب دیپلم قبول شوند باید حداکثر ۱۴ واحد جبرانی بگذرانند . کسانی که دیپلم کارو دانش ، فنی حرفه ای و هنرستان قدم را دارا می باشند می توانند انتخاب رشته ای مرتبط با دیپلم داشته باشند . اگر دانشجو دیپلم تطبیقی داشته باشد می تواند برای کاردانی پیوسته ثبت نام کند هرکدام از دانشجویان نی توانند در یک رشته ثبت نام کنند و شرط تطابق رشته را نیز باید رعایت کنند اما در تربیت بدنی این قانون مجزا می باشد . داوطلبان باید شرط معدل پذیرش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشند .

 

 

شرایط اختصاصی کاردانی ناپیوسته

کسانی که دیپلم نظام جدید شاخه های نظری ، فنی ، حرفه ای کارو دانش را دارند باید مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را تا شهریور دریافت کرده باشند . اگر دیپلم فرد در یکی از رشته های فنی و حرفه ایی ، کارو دانش نظام قدیم است مدرک پیش دانشگاهی را ارائه ندهد نمی تواند در پذیرش دانشگاه آزاد بدون  کنکور کاردانی ناپیوسته شرکت کند . داشتن معدل کتبی و معدل کل برای کل رشته ها واجب شرایط است اگر فردی عمدا و یا سهوا معدل خود را وارد نکرده باشد مجاز به ثبت نام نیست . دانشجویان دارای مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته می توانند برای کاردانی ناپیوسته بدون کنکور شرکت کنند . اگر متقاضی دارای مدرک کاردانی علوم پزشکی و مشمول سربازی باشد اگر گواهی پایان دوره طرح پزشکی خود و نظام وظیفه را ارائه دهد می تواند در این دوره شرکت کند . متقاضیان رشته های تربیت بدنی باید از سلامت جسمی بالا برخوردار باشند. کسانی که قصد ورود به رشته های هنر را دارند نباید دارای مشکلات جسمی و بیماری‌های قلبی و تنفسی و غیره باشند در غیر اینصورت در ثبت نام مجاز نخواهند بود .

 

 

به منظور آشنایی بانحوه ورود به سامانه وادانا – vadamp.iauec.ac.ir وارد لینک قرمز شوید.

 

 

شرایط اختصاصی کارشناسی پیوسته

اخذ مدرک دیپلم نظام جدید و پیش دانشگاهی نظام قدیم تا قبل از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد الزامی است در غیر اینصورت ثبت نام غیرممکن است . باید معدل کتبی و معدل کل را دقیق در تقاضا نامه ثبت نام درج کرده و اگر فرد در حال تحصیل نظام آموزشی ۶ ، ۳ ، ۳ است است باید پس از دریافت دیپلم معدل را تا فرصت تعیین شده در سایت مرکز سنجش وارد کند . کسانی که مدرک کاردانی پیوسته یا ناپیوسته غیر مشمول را دارند  می توانند در مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنند . دانشجویانی که مدرک کاردانی علوم پزشکی را دارند باید زمان ثبت نام گواهی پایان دوره و تعهد نظام وظیفه را به همراه داشته باشند. کسی که از دانشگاه اخراج شد و یا انصراف داده و تحصیل او نیمه تمام مانده و مدرک پایین تر را گرفته نمی تواند در این دوره ثبت نام کند مگر اینکه کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت دائم داشته باشد . کسانی که می خواهند در رشته تربیت بدنی تحصیل کنند باید از سلامت جسمی کاملی برخوردار باشند .

 

 

شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی نا پیوسته

معدل کتبی و کل موردنیاز برای ثبت نام را داشته باشند و کسانی که معدل آنها کمتر از ۱۲ باشد نمی توانند ثبت نام کنند . اگر دانشجویی در مقطع کارشناسی تحصیل کرده اما به هر دلیلی نتوانسته به پایان برساند و مدرک کاردانی را دارد به شرط داشتن کارت پایان خدمت و معافیت دائم می تواند در ثبت نام شرکت کند . اگر پس از فارغ التحصیلی معدل کمتر از ۱۲ باشد هیچگونه مدرکی به آن تعلق نمی‌گیرد و فقط گواهی پایان دوره دریافت خواهد کرد .

 

 

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

 • اصل و کپی کارت ملی
 • اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • اصل دیپلم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی
 • مدارک گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه
 • تکمیل فرم های دفترچه ثبت نام
 • تاییدیه تحصیلی
 • عکس شش قطعه عکس ۴×۳

 

 

ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

تحصیل در رشته های پزشکی و پیرا پزشکی مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد فقط از طریق کنکور امکان پذیر می باشد البته این رشته ها را در هیچ یک از دانشگاها بدون آزمون دانشجو پذیرش نمی کنند . دانشگاه آزاد با توجه به شهریه پرداز بودنش هزینه پذیرش دانشجوی با کنکور و بدون کنکور یکی می باشد . داوطلبانی که درهر رشته محل کنکور کاردانی یا کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته دانشگاه آزاد ورودی مهر و یا بهمن ۱۴۰۰ قبول شده اند و قصد ثبت نام و ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارند باید درمهلت تعیین شده از سوی این دانشگاه مدارک خود را آماده و به سایت آموزشیار برای ثبت نام و تشکیل پرونده مراجعه کنند .

 

 

برای اطلاع از زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد در دوره بدون کنکور و با کنکور  کلیک کنید.

 

 

زمان و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۰ تا ۲۴ آذر ماه ادامه دارد . ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۰ از ۱۴ آذر شروع می شود. بر اساس اطلاعیه منتشر شده ثبت نام کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته آزاد بهمن ماه از ۱۴ آذر شروع تا ۲۴ آذر ادامه دارد .

 

               برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج انتقالی دانشگاه آزاد اسلامی وارد لینک مربوطه شوید.

 

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

این ثبت نام نیز مانند کاردانی دوبار در سال می باشد یکبار برای نیمسال اول ورودی مهر و یکبار هم نیمسال دوم ورودی بهمن که این ثبت نام در سایت دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir انجام می‌شود. زمان ثبت نام ورودی مهرماه از مرداد شروع و تا شروع کلاس ها ادامه دارد اما ثبت نام ورودی بهمن از اواخر بهمن ادامه دارد . به اطلاع می رسانیم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد در تمام زیر گروه های تجربی ، ریاًی ، انسانی ، هنر ، زبان  درتمامی رشته ها دانشجو می پذیرد . متقاضیان می توانند بعد از مطالعه و اطلاع از شرایط پذیرش نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1400

در ابتدا لازم است بدانید که مراحل ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع های کاردانی و کارشناسی تفاوتی با هم ندارند. روال ثبت نام نیز مانند سال های پیش به صورت اینترنتی است و از سایت دانشگاه آزاد انجام می شود.

مراحل کلی ثبت نام به شرح زیر است که می توانید مطالعه کنید:

 •  در ابتدا به سایت دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org مراجعه کنید.
 • سپس برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام مقطع مورد نظر و بررسی رشته ها اقدام نمایید.
 • کار بعدی که لازم است انجام دهید، خرید کارت اعتباری است که باید هزینه آن را بپردازید.
 • پس از خرید برای شما شناسه و کلمه عبور ثبت نام ارسال می شود.
 • سپس می توانید برای ورود به لینک ثبت نام مقطع مورد نظر با استفاده از شناسه و کلمه عبور ثبت نام و کد ملی اقدام کنید.
 • در نهایت لازم است به تکمیل فرم ثبت نام بپردازید.
 • مدارک را آپلود کرده و سپس کدرهگیری را دریافت کنید.

 

 

راهنمای تصویری مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400

ثبت نام آزاد بدون آزمون طی مراحلی مشخص برای هر فرد داوطلب انجام می گیرد. در ادامه به طور مفصل این مراحل را خدمتتان عرض می کنیم.

 

 • در ابتدا فرد باید جهت ثبت نام بدون آزمون وارد سایت azmoon.iau.ac.ir شود. سپس بر روی کلیک بر روی اطلاعیه ” ثبت نام دوره های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ” کلیک کرده. در مرحله بعد، دفترچه راهنمای ثبت نام در مقطعی که قصد تحصیل در آن دارید، را دانلود نمایید.

 

 

مراحل ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

 

 • در گام بعد نوبت به خرید کارت اعتباری و واریز مبلغ درخواستی می رسد. بدیهی است که مبلغ کارت ثبت نام برای هریک از مقاطع تحصیلی دانشگاه آزاد متفاوت می باشد و با وارد نمودن رمز ثبت نام و شناسه ثبت نام وارد مرحله دیگر شود. 

 

 

شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد-

 

 

 • در این مرحله فرد باید به وسیله نام کاربری و شناسه دریافتی و همچنین کد ملی خود وارد لینک ثبت نام مقطع دلخواه خود جهت ثبت نام شود.

 

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد-

 

 

 • در قدم بعدی نوبت به تکمیل کامل فرم ثبت نام با توجه به اطلاعات تحصیلی و شخصی داوطلب می رسد. در این قسمت فرد باید اقدام به بارگذاری عکس سه در چهار خود در سایت ثبت نام آزاد کند.

 

 • گام بعدی انتخاب رشته های مورد علاقه است. در نهایت و با گذراندن کلیه مراحل فرد باید اطلاعات خود را تأیید و ثبت نهایی کند و کد رهگیری خود را دریافت کنید.

 

نکته مهم: انتخاب رشته صحیح جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز مانند انتخاب رشته کنکور سراسری دارای اهمیت فراوانی است.

شایان ذکر است سوابق تحصیلی متقاضی تاثیر فراوانی در انجام ثبت خواهد داشت لذا در این راستا مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد امکان مشاوره انتخاب رشته و معرفی بازار کار و چارت درسی رشته های مختلف را برای متقاضیان ثبت نام از سراسر کشور فراهم نموده است.

 

 

 

برای ورود به سامانه ساجد دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

 

 

جهت اطلاع از شرایط جدید رشته مامایی بدون کنکور، داروسازی بدون آزمون و روانشناسی بدون آزمون روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

 

جهت آگاهی از میزان شهریه کارشناسی و ارشد دانشگاه مجازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته

به منظور آشنایی با نرخ شهریه دانشجویان مهمان دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

معرفی چند رشته پرطرفدار مقاطع مختلف

رشته های بدون کنکور آزاد مقاطع کاردانی پیوسته

رشته حسابداری ، رشته گرافیک ، رشته تربیت بدنی ، رشته الکترونیک برق صنعتی،  رشته الکترونیک تاسیسات الکترونیکی ، رشته الکترونیک عمومی ، رشته نقشه کشی معماری،  رشته نقشه کشی صنعتی ، رشته نقشه کشی نقشه برداری ، طراحی دوخت ، زمین شناسی

رشته های مورد انتخاب اکثر دانشجویان بدون آزمون کاردانی ناپیوسته

رشته دامپزشکی ، رشته آموزش و پرورش ابتدایی،  رشته کاردانی علوم ورزشی ، رشته کاردانی مدیریت بازرگان ، کاردانی فنی برق ، کاردانی فنی مخابرات ، کاردانی امور بانکی ، کاردانی مدیریت گمرکی

رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته

رشته حسابداری ، آمار،  معماری ، مدیریت  بیمه ، محیط زیست ، باستان شناسی ، آموزش ریاضی ، مدیریت صنعتی ، مدیریت بازرگانی ، آموزش زبان انگلیسی ، بهداشت مواد غذایی ، مهندسی تکنولوژی مخابرات ،  مهندسی شهرسازی ، هنرهای تجسمی  نقاشی ، آموزش راهنمایی و غیره

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته

رشته مهندسی عمران ، رشته مهندسی برق ، رشته مهندسی مکانیک،  رشته مهندسی صنایع ، رشته مهندسی معماری،  مدیریت دولتی ، محیط زیست ، و حقوق ، مدیریت امور بانکی ، شیمی ، ادبیان داستان ، علوم قضایی ، علوم سیاسی   زبان اسپانیایی ، آموزش زبان انگلیسی ، مدیریت مالی ‌و غیره

 

برای اطلاع از شرایط مهمانی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

خلاصه مطالب

همانطور که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد سالی دو بار بدون کنکور دانشجو پذیرش می کند یعنی برای دو نیمسال یکی نیمسال اول مهر و نیمسال دوم بهمن می باشد . داوطلبان می توانند چند روز قبل از شروع ثبت نام دفترچه راهنمایی را دانلود و با مطالعه کامل و دقیق آن از تمام شرایط عمومی که برای همه ی مقاطع یکسان است و خصوصی که مختص هر مقطع می باشد باخبر شوند . این دانشگاه فقط در رشته ی پزشکی و پیرا پزشکی بدون آزمون دانشجو پذیرش نمی‌کند که این شرایط برای تمام دانشگاه ها یکسان است. برای ثبت نام در این دانشگاه با سوابق تحصیلی دانشجو یعنی معدل دیپلم و پیش دانشگاهی براحتی می‌توان در رشته ی مورد علاقه ثبت نام و ادامه تحصیل داد .

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

 

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

 

جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر در مقاطع کاردانی و کارشناسی با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9099072952 تماس از استان تهران

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

سایت مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به چه نشانی است؟

از نیمسال گذشته سامانه azmoon.iau.ac.ir جهت ثبت نام دانشجویان بدون آزمون فعال گریده.

معدل لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چقدر است؟

با توجه به رشته و زیر گروه معدل پذیرش متفاوت می باشد جهت اطلاع دقیق از معدل قبولی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

زمان و مهلت ثبت نام برای ترم مهر 1400 به چه صورت است؟

مرحله پیش ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون هم اکنون شروع شده و تا اوایل مهر ادامه می یابد اما ظرفیت محدود است.

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی امکان پذیر است؟

بله پذیرش با مدرک دیپلم فنی - کاردانش و یا چهارساله نظام قدیم امکان پذیر است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ناشناس
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من دیپلم تربیت بدنی رو گرفتم میخام واسه دانشگاه تغییر رشته بدم رشته حقوق میتونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر
   اگر دیپلم شما نظام جدید باشد منعی وجود ندارد.

 2. Asal
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

  سلام خسته نباشید
  میشه بگید که مهندسی پزشکی بهتره یا میکروبیولوژی از لحاظ بازار کار؟و اینکه من امسال برای بهمن ازاد با سوابق قبول شدم اگه ثبت نام نکنم و انصراف بدم میتونم مهرماه مجدد با سوابقم دانشگاه ازاد ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام
   بستگی داره
   لطفا با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 3. وحید
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام من سال 83 دیپلم کاردانش و فنی حرفه ای گرفتم و پیش دانشگاهی نخوندم آیا میتوانم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر میتونین برای کاردانی اقدام کنین بدون ازمون

 4. aghaei
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام من سال۹۴ دیپلم ریاضی فیزیک گرفتم پیش دانشگاهی هم نخوندم الان میتونم ثبت نام کنم ودررشته حسابداری ادامه تحصیل بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام وقت بخیر بستگی داره چه مقطعی بخواین بخونین

 5. مهلا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام ببخشید من کد دانشجویی موقت دارم دیگ خیالم از بابت ثبت نام تا احراز هویت راحت باشه؟؟اخه زمان ثبت نام تقریبا داره تموم میشه ولی من ثبت نام اولیه انجام دادم و مدارکو فرستادم من تقریبا ثبت نام شدم درسته؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام وقتتون بخیر باید منتظر پیام دانشگاه باشید تا مدارک خود را حضوری ببرید دانشگاه یا اینکه شماره دانشجویی تون رو براتون میفرستن

 6. مهلا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام ببخشید من کد دانشجویی موقت دارم دیگ خیالم از بابت ثبت نام تا احراز هویت راحت باشه؟؟اخه زمان ثبت نام تقریبا داره تموم میشه ولی من ثبت نام اولیه انجام دادم و مدارکو فرستادم من تقریبا ثبت نام شدم درسته؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت بخیر.شما مراحل رو طی کردید.از طریق سایت پیگیر باشید و کد دانشجویی دائمتون رو دریافت کنید.

 7. مهلا
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام من کد دانشجویی موقت دارم الان ثبت نام شدم اخه هنوز هیچ صفحه اطلاعیه لی برای پرداخت شهریه ندادم و من نگرانم ک ثبت نام نشده باشم و نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت بخیر بعد از ثبت نام اولیه حدودا 2-3 روز زمان میبرد برای احراز هویت و بعد از ان پرداخت شهریه میتونید انجام بدید

 8. سارینا
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  پذیرش حضوری از دانشگاه ها ممکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۵

   سلام بستگی به دانشگاه داره

 9. کیوان
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام، پذیرش دانشجوی ارشد بدون آزمون در دانشگاه آزاد به چه صورتی خواهد بود؟
  با معدل 16.10 پذیرش میکنن یا نه؟
  رشته های علوم پایه دانشگاه آزاد کدوماش خوبه و آینده داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام
   بر اساس دفترچه پذیرش با سوابق تحصیلی ست که باید از سایت sanjesh.org و azmoon.org اعلام شود.هم اکنون دفترچه در سایت بارگذاری نشده است و باید از این دوسایت پیگیری فرمایید.
   برای بررسی رشته ها و بازار کارها با شماره 9099072952 تماس بگیرید

 10. Ali
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام و عرض ادب ببخشید ثبتنام حضوری دانشگاه آزاد از کی شروع میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت به خیر نتایج ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اواخر شهریور اعلام می شود.بعد از اعلام نتایج ثبت نام های حضوری انجام می شود.

 11. علیرضا
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام ببخشید من روز آخر ثبت نام بود عکس سه در چهار و اداری نداشتم و یه عکس دیگه فرستادم این اشکال داره آیا؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام وقت بخیر.
   نخیر مشکلی ایجاد نخواهد کرذ.

 12. میلاد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام
  من در پاره وقت دانشگاه ازاد بدون ازمون انتخاب رشته کردم.
  میتونم تمام وقت هم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر.
   میتونید ولی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

 13. هلیا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید با تراز ۵۰۰۷ در زیر گروه اول کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز قبول شد ؟؟
  امسال کنکور دادن و منطقه ۲ هستن
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت به خیر احتمال قبولی به انتخاب رشته دیگر داوطلبان هم بستگی دارد اما با توجه به ترازشان احتمال قبولی را دارند.

   • هلیا
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

    ممنون از پاسخگوییتون
    ببخشید با تراز ۶۳۱۲ در زیر گروه اول زبان چطور ؟؟

 14. سمیرا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید چه اقداماتی انجام داد ممنون از مشاوران ایران تحصیل

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور برای 1400 هنوز دفترچه ای نیومده براش و از طریق سایت سنجش دانشگاه ازاد ارائه میشه

   • سروش
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

    سلام عذر میخوام میدونید آیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برای رشته فلسفه برای دانشجویان شهرستانی امکانات خوابگاهی و تغذیه ارایه می‌کنه یا نه؟ ممنون.

ایران تحصیل
تماس با مشاور