ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

با انتشار نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۲ و مشخص شدن نتایج انتخاب رشته متقاضیان ورود به دانشگاه های کشور متقاضیان پذیرفته وارد دانشگاه های مربوطه می شوند و آن دسته از داوطلبانی که انتخاب رشته موفقی نداشته اند و یا در هیچ رشته محلی پذیرفته نشده اند می توانند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند و در رشته محل هایی که در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ذکر شده اعلام درخواست ثبت نام نمایند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از جمله مواردی است که این دسته از داوطلبان همواره نگران داشتن این مدارک هستند تا ثبت نام خود را قطعی نمایند ، مدارکی که شما متقاضیان گرامی جهت تکمیل روند پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد نیاز دارید در دفترچه پذیرش نیز ذکر شده که ما نیز در این اطلاعیه به بررسی مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می پردازیم.

شایان ذکر است متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع دقیق از مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و همچنین اطلاع از شرایط پذیرش – شهریه رشته های بدون کنکور و مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سراسر کشور با تلفن ثابت با شماره های مرکز مشاوره دانشگاه آزاد 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

اعلام مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی99-۱۴۰۲ از طرف سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اعلام شد.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف و برای جنسیت های مرد و زن متفاوت است . برای سهولت در امر ثبت نام دانشگاه آزاد در سال ۱۴۰۲ حتما مدارکی را که در این اطلاعیه اعلام می شود را قبل از ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آماده کنید.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر یک از مقاطع تحصیلی متفاوت است و باید به صورت تک به تک آنها را بررسی کرد .هر ساله بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ، متقاضیان برای ورود به دانشگاه آزاد سوال های متعددی را از مشاوران دانشگاه آزاد می پرسند یکی از این سوالهای رایج مدارکی است که متقاضیان می بایست در سامانه azmoon.org آپلود کنند و همچنین موارد لازم هنگام اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.net و یا مدارکی که می بایست به صورتی مراجعه حضوری تحویل قسمت آموزش دانشگاه کنند است.

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مدارک لازم جهت پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد و ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد  با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (استان تهران)

 

 

جهت اطلاع دقیق از جهت میزان شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع مختلف کلیک کنید

 

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99-۱۴۰۲ – کاردانی

دانشگاه آزاد اسامی برای پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته مدارک متفاوتی مشخص کرده لذا شرایط متقاضیان ورود به مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد در صورت پیوسته و ناپیوسته بودن متفاوت خواهد بود شایان ذکر است کاردانی پیوسته مختص دانش آموزانی که رشته پایه آن ها فنی حرفه ای بوده و دارای دیپلم سه ساله در هنرستان فنی حرفه ای و یا دیپلم کاردانش باشند که همان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی است.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته :

 1. اصل و کپی کارت ملی
 2. اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
 3. اصل مدرک تحصیلی دیپلم فنی یا کاردانش با ریز نمرات
 4.  مدرک گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه و یا کارت پایان خدمت برای متقاضیان ذکور
 5. تکمیل فرم های دفترچه ثبت نام
 6. تاییدیه تحصیلی
 7. دوازده قطعه عکس سه در چهار
 8. با توجه به تغییر مکرر مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  حتما قبل از مراجعه به مراکز ثبت نام یکبار مدارک را با مشاوران سازمان از طریق تلفن مذکور چک بفرمائید.

 

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته :

ثبت نام رشته های کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد از بین متقاضیان محترمی انجام می گیرد که دارای مدارک دیپلم کامل نظام قریم ( 4 ساله) پایه نظری یا همان مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید باشند و قصد شرکت در پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد را داشته باشند،مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته :

 1. اصل و کپی کارت ملی
 2. اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
 3. اصل مدرک دیپلم کامل نظام قدیم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید به همراه ریز نمرات
 4. مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مذکر
 5. تکمیل فرم های دفترچه ثبت نام بدون آزمون در سامانه
 6. تاییدیه تحصیلی
 7. دوازده قطعه عکس 3*4

 

جهت ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ – کارشناسی

در چند سال اخیر اکثر موسسات آموزش عالی و دانشگاه های کشور اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور و با سوابق تحصیلی کرده اند. هر کدام از این موسسات شرایطی را برای تحصیل دارند.

یکی دیگر از نقاط قوت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد این است که در سیستم آموزشی دانشگاه آزاد بدون کنکور سوالات امتحانی دانشجویان به صورت هماهنگ طرح میگردد و همین موضوع نیز سبب شانس بیشتر موفقیت دانشجویان دانشگاه آزاد در کنکور کارشناسی ارشد می گرد در ادامه به مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می پردازیم.

ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد که هر یک از این مقاطع متقاضیان با شرایط خاص خود را چذیرش خواهند کرد شایان ذکر است پذیرش کارشناسی پیوسته از بین متقاضیان با مدرک پایه پیش نظام جدید و یا دیپلم کامل نظام قدیم است که بیشترین متقاضی را در بین مقاطع داشته و برترین رشته ها نیز در این مقطع هستند:

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته :

 1. اصل و کپی کارت ملی
 2. اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
 3. اصل مدرک دیپلم نظام قدیم و یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی
 4.  مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان مذکر
 5. دوازده قطعه عکس سه در چهار.
 6. با توجه به تغییر مکرر مدارک ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد حتما قبل از مراجعه به مراکز ثبت نام یکبار مدارک را با مشاوران سازمان از طریق تلفن مذکور چک بفرمائید.

 

جهت اطلاع از روند پذیرش رشته پرستاری بدون کنکور کلیک کنید

 

و اما در مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانیم بگوییم پذیرش دانشجو فقط از بین آن دسته از متقاضیانی انجام می شود که مدرک تحصیلی کاردانی کامل داشته باشند و قصد ادامه تحصیل در رشته های کاردانی به کارشناسی را داشته باشند ، شایان ذکر است دانشجویان گرامی توجه داشته باشید پذیرش با تمامی مدارک کاردانی حتی کاردانی علمی کاربردی نیز نجام می پذیرد ، مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه آزاد نیز به صورت زیر خواهد بود:

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته :

 1. اصل و کپی مدارک شناسایی هویتی مثل شناسنامه کارت ملی
 2. اصل و معادل مدرک کاردانی کامل به همراه ریز نمرات
 3. اصل و کپی مدرک تایید وضعیت سربازی داوطلبان مرد
 4. اصل و کپی مدارک محل سکونت
 5. دوازده قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده

 

ارائه مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه خواهد بود؟

متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد دقت داشته باشید مدارکی که شما می بایست جهت تکمیل مدارک ثبت نام نیاز خواهید داشت دو دسته اند و در دو مرحله مختلف بارگزاری خواهند شد مرحله اول مدارک دانشجویی و همچنین برخی مدارک هویتی شما هنگام مراجعه به سامانه آزمون بارگزاری می شود و پس از بارگزاری و تکمیل ثبت نام در مرحله اول یک مرحله دیگر نیز می بایست تمامی مدارک خود ائم از تصویر 4*3 متقاضی – مدارک تحصیلی – تصویر تمامی صفحات شناسنامه و … می بایست در ثبت نام ده مرحله ای دانشگاه آزاد وارد سامانه شود.

 

توجه : همراه داشتن تمامی مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در زمان مراجعه حضوری جهت ثبت نام نیز الزامی است

 

 

مطالب مرتبط :

انتخاب رشته مجازی دانشگاه آزاد

monada.iau.ac.ir

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد به سراسری

شرایط اخذ مهمان دانشگاه سراسری

تفاوت پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد 

رشته اپتومتری بدون کنکور

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کارشناسی پیوسته

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در کدام سامانه است؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org چگونه است؟

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  در سامانه sanjesh.org داخل مقاله بطور کامل شرح داده شده است اگر در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خود نتواسته اید موفق باشید کارشناسان مجرب ایران تحصیل آماده راهنمایی شما هستند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۲-۱۴۰۳ چه چیزی است؟

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99_۱۴۰۲ با توجه به مقطع تحصیلی متفاوت است که با توجه به مقطع تحصیلی به شرح ن میپردازیم.

نظرات

 1. Avatar photo
  شیرین
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۲

  سلام من مدرک دیپلم رو نگرفتم تک درس ریاضی دارم و می خوام دانشگاه ازاد زبان بخونم چه مدرکی باید جایی گزین مدرک دیپلم تحویل بدم تا دی ماه که مدرک می گیرم

 2. Avatar photo
  ایدا
  ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۶

  سلام ،رشته دیپلم من ریاضی و فیزیک هست ،کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی دارم ،چگونه میتونم در رشته پرستاری یا مامایی بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   moshaver
   ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۲۹

   سلام جهت اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 با مشاوران مرکز ایرانتحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد.

 3. Avatar photo
  مریم خانم
  ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۸

  هرچی شمارتونو میگیرم میگه اشتباهه چرا؟؟؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۲

   سلام سرکار خانم بخاطر شلوغی خطاست شما میتوانید با شماره 9099075307 یا اینک اشغال باش با شماره 9099075307 ( استان تهران) تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور