ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

azmoon.net + ورود به سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد

azmoon.net
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه آزاد اسلامی در راستای تسهیل در ارائه خدمات الکترونیکی خود به متقاضیان و دانشجویان، سامانه جدیدی را با عنوان “azmoon.net”  راه اندازی کرده است. نتایج ثبت نام  پذیرش بدون آزمون و تنها بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد نیز به وسیله همین سایت اعلام می گردد بنابراین افراد متقاضی رشته های بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته می بایست برای مشاهده نتیجه پذیرش خود در موعد مقرر وارد سایت azmoon.net گردند. با توجه به نزدیکی تاریخ اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه آزاد، در مقاله زیر به مراحل و چگونگی مشاهده نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی در این سایت پرداخته ایم.

توصیه می کنیم با توجه به ترافیک سنگین سایت و مراجعه افراد زیاد در روزهای اولیه اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد، چنانچه برای ورود به این سامانه دچار مشکل شدید از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید و مشاهده نتیجه خود را به کارشناسان ایران تحصیل بسپارید. همچنین متقاضیان گرامی می‌ توانند در خصوص اعتراض به نتیجه آزمون نیز با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایند و از مشاورین ما مشاوره دریافت نمایند.

 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در azmoon.net

دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن از متقاضیان ورود به دانشگاه آزاد، دانشجو می پذیرد؛ همان طور که در اطلاعیه های قبلی ذکر شده است، بیش از 90% از رشته ها به صورت بدون کنکور ارائه خواهند شد، در نتیجه متقاضیان میتوانند شانس خود را برای تحصیل در رشته مورد نظر خود با سوابق تحصیلی امتحان کنند.

مطابق با آخرین تغییرات ایجاد شده در وب سایت azmoon.net کلیه داوطلبانی که در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام و انتخاب رشته نموده اند می توانند جهت مشاهده نتایج به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد کارنامه خود را دریافت نمایند.

داوطلبان گرامی می توانند برای مشاهده نتایج خود چند روز پس از ثبت نام وارد سایت azmoon.net شوند. لازم به ذکر است زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور در نیمسال اول (مهر) دانشگاه آزاد 5 الی 27 مرداد ماه است و با توجه به اینکه زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم (بهمن) در بازه زمانی 14 لغایت 24 آذر می باشد، نتایح آن نیز در بازه زمانی 20 الی 27 دی ماه منتشر می گردد.

 اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در azmoon.net

🔔 برای اطلاع از جزئیات و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور کلیک کنید.🔔

مراحل مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد در azmoon.net

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

همانطور که گفته شد افراد متقاضی ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد می بایست پس از انجام انتخاب رشته خود، برای مشاهده نتایج شان به سایت azmoon.net مراجعه کنند، مراحل اطلاع از وضعیت قبولی در این سامانه به شرح زیر است:

🔸 جستجوی نشانی azmoon.net در نوار جستجوی مرورگر خود و ورورد به سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه ازاد اسلامی 

🔸 ورود به صفحه اصلی و انتخاب لینک اعلام نتایج مقطع مورد نظر

🔸 درج اطلاعات فردی: شماره شناسنامه، تاریخ تولد و کد ملی/  کد رهگیری اتباع خارجی

🔸 مشاهده نتایج

 

📢 اطلاعیه 📢

نتایج رشته های با آزمون دانشگاه آزاد در سامانه azmoon.org قابل مشاهده می باشد.

راهنمای تصویری ورود به سایت azmoon.net

  1) جستجوی آدرس azmoon.net در نوار جستجو و ورود به صفحه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی.

 

نحوه ورود به سامانه آزمون

 2) انتخاب لینک مورد نظر بر اساس مقطع تحصیلی (کارشناسی، کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته)

 

سامانه نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

 3) وارد کردن شماره شناسنامه، کد ملی و تاریخ تولد و در ادامه درج کد امنیتی و کلیک بر روی گزینه جستجو

مراحل مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

اقدامات لازم پس از دریافت نتایج دانشگاه آزاد از azmoon.net

 1. آن دسته از داوطلبانی که پس از دریافت نتایج موفق به پذیرش در هر یک از رشته های انتخابی خود شده اند، لازم است در زمان مقرر و تعیین شده به سامانه آموزشیار مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام الکتروینک نمایند.
 2. زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام در هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد متفاوت می باشد به همین دلیل در صورتی که در زمان تعیین شده جهت ثبت نام غیر حضوری اقدام نکنید این کار به منزله انصراف شما از پذیرش خواهد بود.
 3. با توجه به محدود بودن تعداد خوابگاه های موجود در دانشگاه، در صورتی که مایل به دریافت خوابگاه می باشید، توصیه می شود به موقع جهت تکمیل تقاضانامه در امور رفاهی اقدام نمایید.
 4. هزینه و شهریه دانشگاه آزاد در هر یک از رشته ها متفاوت می باشد. چنانچه این هزینه برای شما قابل پرداخت نمی باشد می توانید در صورت دارا بودن شرایط، از وام های دانشجویی بهره مند شوید.
 5. در صورت وجود اعتراض شما میتوانید از طریق ثبت  اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد اقدام به ثبت درخواست خود کنید، تا در موعد مقرر مورد بررسی قرار گیرد.

 

💣 ضمنا یادآوری می کنیم ثبت نام  و انتخاب رشته دانشگاه آزاد طریق سامانه azmoon.org و اعلام نتایج از طریق سیستم اعلام نتایج پذیرش آزاد به نشانی azmoon.net انجام خواهد گرفت.

 

🔔 جهت اطلاع از شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور آزاد بر روی  لینک  کلیک کنید. 🔔

بررسی امکان اعتراض به نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد 

بسیاری از داوطلبان می‌خواهند بدانند آیا امکان اعتراض به نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه آزاد  وجود دارد یا خیر؟ بنابراین در این خصوص باید بگوییم با توجه به اینکه معیار سنجش افراد متقاضی ورود به رشته های بدون کنکور، صرفاً سوابق تحصیلی این افراد است؛ داوطلبانی که معدل بالا دارند و در یکی از کد رشته محل های انتخاب شده خود قبول شده باشند می‌ توانند به دانشگاه راه یابند.
البته گاهی پیش می آید که داوطلبانی که سوابق تحصیلی خوب و معدل بالایی دارند موفق به پذیرش در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد نمی شوند بنابراین این دسته از داوطلبان می‌ توانند با ثبت درخواست اعتراض خود منتظر بررسی مجدد بمانند.
اما نکته مهم اینکه زمان ثبت اعتراض به نتایج کنکور دانشگاه آزاد برای نیمسال اول ورودی مهرماه دو روز پس از زمان دریافت این نتایج است. همچنین متقاضیان ورودی بهمن و نیمسال دوم می‌ توانند از اواسط آذر تا آخر دی  ماه برای ثبت اعتراض خود اقدام نمایند.
بنابراین توصیه می‌کنیم در روزهای اولیه اعلام نتایج با مراجعه به سایت azmoon.org از نتیجه کسب شده خود مطلع شوید تا در صورت بروز اشتباه در بررسی سوابق تحصیلیتان فرصت کافی برای اعتراض را داشته باشید.

 

📢 اطلاعیه 📢

 در صورتی که کلمه مردودی در کارنامه شما ملاحظه می شود بدین معناست که شما پذیرفته نشده اید.

نحوه ثبت اعتراض نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

کلیه داوطلبان از طریق مراجعه حضوری، سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد و یا از طریق برقراری تماس تلفنی قادر به ثبت اعتراض نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند.
افراد متقاضی می بایست برای پیگیری تلفنی نتیجه اعتراض خود با شماره گویای 4143-021 تماس بگیرند و درخواست خود را مطرح کنند.
داوطلبانی هم که قصد مراجعه حضوری دارند باید به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایند. آدرس این سازمان تهران انتهای بزرگراه شهید ستاری میدان دانشگاه بلوار شهدای حصارک سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.
افزون بر دو روش فوق و همانطور که گفته شد سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی نیز روش دیگری برای ثبت اعتراض است. به همین منظور داوطلبان باید از قسمت ارتباط با ما در این سایت به سامانه پرسش و پاسخ وارد شده و از لینک طرح پرسش، اعتراض خود را ثبت کنند.
شایان ذکر است پس از آن که درخواست فرد متقاضی ثبت شد کارشناسان مربوطه این درخواست را بررسی می‌ کنند و نتیجه آن پس از گذشت ۷۲ ساعت به داوطلب اعلام می گردد.

همچنین برای ثبت اعتراض می توان از طریق سامانه ساپ نیز عمل کرد. این سامانه برای جلوگیری از مراجعه حضوری داوطلبان به ساختمان اصلی و مرکزی دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی “ sede.iau.ac.ir ” راه اندازی شده است و داوطلبان می توانند پس از اعلام نتایج انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و در صورت داشتن اعتراض، اطلاعات خود را وارد کرده راز خود را به ثبت برسانند.

توجه 💣: چنانچه در نوبت اول و ورودی مهر ماه موفق به پذیرش نشده اید، می توانید در رشته های بدون آزمون نوبت دوم (ترم بهمن) دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته و ثبت نام نمایید.

پشتیبانی تلفنی سیستم اعلام نتایج پذیرش دانشگاه آزاد و azmoon.net

متقاضیان محترم در صورت بروز هر گونه مشکل در ورود به سامانه، مشاهده نتیجه انتخاب رشته خود و یا ثبت اعتراض به نتیجه پذیرش از سیستم پشتیبانی تلفنی مرکز ایران تحصیل استفاده کنند. متقاضیان عزیز برای ارتباط با کارشناسان ایران تحصیل لازم است از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرند. لازم به یادآوری است این مرکز پشتیبانی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات افراد متقاضی می باشد.

پشتیبانی تلفنی مرکز ایران تحصیل

اخبار پیرامون سامانه azmoon.net

نام نویسی در دوره کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از دانشگاه آزاد، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی هستند به جز رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبانی که رشته/ محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی نمی یابند، توجه داشته باشند که بیش از ۹۵ درصد رشته/محل های دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستند که در صورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org می‌ توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

 

🔔 برای اطلاع از زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری  کلیک کنید. 🔔

خلاصه مطلب 📝

در مقاله فوق تلاش نمودیم تا اطلاعات جامع و مفیدی را در خصوص سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.net در اختیار داوطلبان تحصیل در این دانشگاه قرار دهیم. همانطور که گفته شد متقاضیانی که روند انتخاب رشته و ثبت نام اولیه خود را در سایت سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام داده اند برای مشاهده نتایج نهایی باید طبق مراحل توضیح داده شده در مقاله بالا به سایت azmoon.net مراجعه و از وضعیت پذیرش خود مطلع شوند.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. شما همراهان گرامی می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاوران ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید و یا سوال خود را به صورت کامنت در انتهای این مطلب بنویسید تا در کوتاهترین زمان ممکن به شما پاسخ داده شود.

 

🔔 برای دانلود پی دی اف کامل متن مقاله کلیک کنید. 🔔

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

5/5 - (10 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای دریافت نتایج در سامانه azmoon.net چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

پس از ورود به لینک مورد نظر کافی است شماره کد ملی و شماره شناسنامه خود را وارد نمایید.

آیا نتایج پذیرش در رشته های با آزمون در سامانه azmoon.net  اعلام می گردد؟

خیر. برای دریافت نتایج رشته های با آزمون دانشگاه آزاد باید به سامانه azmoon.org مراجعه نمایید.

نتایج رشته های بدون کنکور مهر 1402 چه زمانی اعلام می شود؟

هنوز زمان دقیق اعلام نتایج 1402 مشخص نشده است اما طبق پیش بینی ها نتایج در نیمه اول شهریور ماه اعلام خواهد شد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  Eri
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام
  نتایج ثبت نام نیمسال دوم هنوز اعلام نشدن؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

   سلام روزتون بخیر
   خیر هنوز اعلام نشده. به محض آمدن نتایج، لینک رو در سایت قرار خواهیم داد

 2. Avatar photo
  فرزاد
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام
  من هرچی اطلاعاتم رو میزنم میگه با این اطلاعات موردی یافت نشد یعنی چی؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   لطفا از صحت اطلاعات وارد شده مطمین شوید ویا سامانه دچار اختلال شده در یک بازده زمانی دیگر مجدد وارد شوید

 3. Avatar photo
  ارسلان
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام وقتتون بخیر، من از صبح در حال تلاش برای ورود به سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.net هستم ولی هرکاری می کنم نمیتونم وارد بشم، مشکل کجاست؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام، با مرورگر فایرفاکس و با فیلتر شکن خاموش امتحان کنید، علاوه بر این شلوغی سایت azmoon.net هم می تواند یکی از علل مشکل باشد.

 4. Avatar photo
  قادر
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقتتون بخیر، میخواستم بدونم برای ثبت نام ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه ازاد باید از طریق سایت azmoon.net اقدام کرد؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام بله، خیر این موارد در سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد که به آدرس azmoon.org هستش انجام نمی شود.

 5. Avatar photo
  سعیده معتضدیان
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام خدا قوت
  نتایج دکتری با ازمون(متاخرین) چه زمانی واز چه طریق اعلام می‌شود
  با تشکر

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 6. Avatar photo
  هانیه
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵

  سلام برای کارشناسی پیوسته روانشناسی بدون کنکور معدل کتبی نهایی باید چقدر باشه؟
  من هرچی تو سایت میزنم میگه موردی یافت نشد مشکل چیه کی جواب ازمون میاد ؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی پیوسته از طریق سایت انجام شده.

 7. Avatar photo
  هانیه
  ۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۳

  سلام برای کارشناسی پیوسته روانشناسی معدل کتبی نهایی باید چقدر باشه؟
  من هرچی تو سایت میزنم میگه موردی یافت نشد مشکل چیه کی جواب ازمون میاد ؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده است.اعلام نتایج کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد داخل سایت انجام شده است.

 8. Avatar photo
  مهدی صلحی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

  ببخشید نتایج بدون آزمون کاردانی پیوسته کی اعلام می‌شود

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت به خیر
   سامانه اعلام نتایج دانشگاه آزاد را بررسی بفرمایید.

 9. Avatar photo
  ://///
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام من معدل دیپلمم ۱۷و خوردی و کتبی ۱۱شده آیا میتونم دانشگاه آزاد اصفهان روانشناسی بخونم؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما شانس قبولیتون ضعیفه.

 10. Avatar photo
  رها
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام من برای دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی باید کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 11. Avatar photo
  ریحانه
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

  سلام وقت بخیر بنده آموزش از راه دور درس خواندم معدل کل دیپلمم ۱۵ هست ولی معدل کتبی ۹ به نظر شما قبول میشم تو رشته زیست با تشکر

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام روزتان بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 به بالا است

 12. Avatar photo
  ملیکا
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

  ترم اول رو میشه مرخصی گرفت ؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت بخیر خیر نمیتوانید ترم اول مرخصی بگبربد.

 13. Avatar photo
  نیکو
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

  سلام کسی که سربازه الان تو اموزشیه نتایج الان اعلام شده قبول شده میتونه ثبت نام کنه ترم ؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲

   سلام وقت بخیر بستگی به اخرین مقطع تحصیلی شما داره برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانتحصیل تماس بگیرید

   • Avatar photo
    نیکو
    ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

    آخرین مقطع تحصیلی لیسانس هست ، دسترسی به تلفن ثابت ندارم راهی بجز تلفن ثابت دارید ؟‌

    • Avatar photo
     karimi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   javadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

   سلام روزبخیر
   اگر مقطع کاردانی به بالا باشید براتون ایست خدمت تعلق میگیره.

 14. Avatar photo
  الهام
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴

  من مصاحبه دکتری ثبت نام نکرده بودم ونمدونستم که باید ثبت نام کنم فکر میکردم خودشون اطلاع رسانی میکنند … الان برای جاماندگان مصاحبه ثبت نامی وجود ندارد ؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر
   از طریق تکمیل ظرفیت می توانید اقدام کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo
  مهدی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام. متاسفانه از مصاحبه دکترا 1401 جا ماندم. آیا دانشگاه آزاد تکمیل ظرفیت اعلام میکنه؟ ممنون

  • Avatar photo
   haghipor
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   به طور معمول دانشگاه آزاد در مقطع دکتری تکمیل ظرفیت ندارد

 16. Avatar photo
  مرضیه
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام وقت بخیر، من کاردانی پیوسته ثبت نام کردم نتاظر اعلام نتایجم کی اعلام میشن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۶

   سلام
   نتایج برای ورودی بهمن 1400 اعلام شده است

 17. Avatar photo
  منيره
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام و درود ،من به اشتباه در فرم ثبت نام كارشناسي ارشد استعداد درخشان ٥ترم نوشتم ولي من ٤ترم كارشناسي رو خوندم
  چجوري ميتونم تصحيح كنم ؟؟؟؟
  جواب ارشد استعداد درخشان كي مياد؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقتتون بخیر درخواست خود را در سایت azmoon.org ثبت کنید که سنجش برای شما اگر امکانش باشد ویرایش را لحاظ کند

 18. Avatar photo
  مانیا
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۰

  سلام ببخشید من کارشناسی بدون آزمون ثبت نام کردم میخواستم بدونم وقتی اعلام نتایج اومد مطمئن باشم که قبول شدم یانه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام
   بستگی به دانشگاه.رشته مد نظر و معدلتون داره.لطفا بیشتر توضیح بدید

 19. Avatar photo
  مریم
  ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام وقتتون بخیر من ۷ مهر بدون کنکور ثبت نام کردم سایت نتیجه رو با اطلاعات من بالا نمیاره علت چیه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام چه مقطعی؟

 20. Avatar photo
  مریم
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  مدت زمان مراجعه به سایت جهتمشاهده نتیجه ثبت نام بر اساس سوابق چقده بعد سه روز مراجعه کردم ب سایت بالا نمیاره علت همینه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام سایت دچاراختلال شده

 21. Avatar photo
  مریم
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۱

  ببخشید من ۷ مهرماه کارشناسی پیوسته با سوابق ثبت نام کردم،حالا وارد سایت میشم نمیشه جواب رو مشاهده کنم الان ۱۰ مهره الان باید چکار کنم آیا زود مراجعه ب سایت میکنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۳

   سلام جناب دوباره به سایت مراجعه کنید

 22. Avatar photo
  Yones
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷

  سلام خسته نباشید به صورت حضوری در دانشگاه ثبت نام کارشناسی پیوسته با سوابق تحصیلی انجام دادم ولی وقتی وارد سایت میشم شمارا شناسنامه و… وارد کردم ولی سامانه میزنه وارد نشده از ۴۸ساعتی که دانشگاه به ما گفته بودنم گذشته چه زمانی اعلام میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

   سلام
   از طریق دانشگاه پیگیری نمایید

 23. Avatar photo
  کیمیا
  ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام وقتتون به خیر نتایج کارشناسی پیوسته با سوابق تحصیلی چه زمانی اعلام میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام روز بخیر برای مشاهده نتایج دانشگاه ازاد از سایت azmmon.org طی جند روز اینده چک کنید

 24. Avatar photo
  مائده
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸

  سلام من مقطع کارشناسی پیوسته با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ثبت نام کردم نتایج کی اعلام میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام وقت بخیر نتایج دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته در سامانه azmoon.org میتوانید در هفته اینده مشاهده کنید احتمالا هفته اینده نتایج اعلام میشود

 25. Avatar photo
  بهار
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام ببخشید نتایج آزاد برای کارشناسی پیوسته با کنکور بعد از نتایج سنجش اعلام میشه یا قبلش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام
   به طور قطع مشخص نیست اما احتمالا هفته اول مهر ماه اعلام میشوند

 26. Avatar photo
  مهدیس
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام خسته نباشید،نتایج بدون کنکور مقطع کارشناسی پیوسته چه زمانی اعلام میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر.
   نهایتا تا اواسط مهر ماه اعلام خواهد شد .

 27. Avatar photo
  Golden
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام
  من مرداد ماه برای مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کردم .
  و هنوز هیچ خبری نشده که برم دانشگاه مدارک ببرم.
  میشه بگید باید اعلام کنن یا ک خودم باید به دانشگاه مراجعه کنم ؟!
  مچکرم میشم پاسخ بدید!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقتتون بخیر لطفا جهت مراجعه حضوری اقدام کنید و یا تماس بگیرید با دانشگاهتون

 28. Avatar photo
  ...
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام نتایج دانشگاه ازاد مقطع کاردانی پیوسته کی منتشر میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

   با سلام
   تا هفته اول مهر

 29. Avatar photo
  غزال
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام من در دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کردم نتایج چه زمانی اعلام میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام
   نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد تا اواسط مهر ماه اعلام خواهد شد

 30. Avatar photo
  ابوالفضل بیگ زاده
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام علیک، بنده اهل افغانستان هستم می خواهم در رشته علوم کمپیوتر ثبت کنیم .لطفا راهنمای بفرمایید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقتتون بخیر …اگر غیر قانونی ایران نباشید میتونید ثبت نام کنید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)