ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 اعلام شد!

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت آزمون منتشر می شود لذا متقاضیان تحصیل در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد می توانند از طریق مراجعه به این سایت از اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور مطلع شوند. لازم به ذکر است این نتایج نهایتا 10 روز پس از پایان یافتن مهلت ثبت نام اعلام می گردند. 

شایان ذکر است در این مقاله نحوه مشاهده اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را به طور کامل به همراه راهنمای آن توضیح می دهیم اما چنانچه متقاضیان در خصوص هریک از این مراحل با مشکل مواجه شدند یا در مورد اعتراض به نتایج سوالی داشتند می توانند از تلفن ثابت به صورت 24 ساعته با شماره 9099075307 تماس بگیرند و از کارشناسان ایران تحصیل مشاوره دریافت نمایند یا در صورت تمایل مشاهده نتیجه یا ثبت اعتراض خود را به صورت تلفنی انجام دهند.

 

پذیرش بدون آزمون آزاد

بررسی رشته های دانشگاه آزاد 

در ابتدا بهتر است بگوییم کلیه رشته های دانشگاه آزاد اسلامی در دو دسته رشته های پزشکی – غیرپزشکی خلاصه می گردد که خود رشته های پزشکی نیز دارای دسته رشته های پیراپزشکی هستند. همچنین در میان رشته های دانشگاه آزاد تعدادی از آن ها بدون کنکور و با پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بوده و مابقی بر اساس کنکور می باشند. اما لازم است ذکر کنیم هیچ یک از رشته های پزشکی و پیراپزشکی به صورت بدون کنکور در دانشگاه های آزاد ارائه نمی شوند. برخی از رشته های بدون آزمون که تنها براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد ارائه می شوند به صورت زیر هستند:

رشته‌های مهندسی مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی
زبان‌های خارجی زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی و زبان ایتالیایی
رشته‌های علوم انسانی حقوق، روانشناسی، مدیریت و حسابداری
رشته‌های هنری سینما، عکاسی، کارگردانی و موسیقی
رشته‌های علوم تجربی زیست شناسی، شیمی، مهندسی کشاورزی و شیلات

لازم به یادآوری است هر داوطلب باید حداکثر 20 رشته محل را از دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد انتخاب نماید و پس از پایان مهلت ثبت نام منتظر اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد باشد.

 

👈🏻 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید.

زمان اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن اعلام می‌ شود. این نکته را در نظر داشته باشید طبق رویه سال های گذشته، معمولاً اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد چند روز بعد از پایان زمان ثبت نام صورت می پذیرد. در نتیجه پس از آنکه ثبت نام و انتخاب رشته خود را در یکی از ترم های مهر یا بهمن انجام دادید می بایست بین ۳ تا ۷ روز پس از این زمان وارد سایت دانشگاه آزاد شوید تا از اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آگاه گردید.

اما شاید برای شما سوال پیش بیاید که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های آزاد از چه تاریخی شروع و تا چه تاریخی ادامه خواهد داشت؟ در پاسخ به این سوال بهتر است به زمان ثبت نام اشاره کنیم.

ثبت نام دانشگاه آزاد در نیمسال اول تحصیلی (مهر) از تیر و مرداد شروع می‌شود و تا اواخر شهریور ادامه دارد. ثبت نام ترم دوم تحصیلی (بهمن) نیز در اواسط دی ماه است و معمولا تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت.

 

قبولی با معدل در دانشگاه آزاد

 

مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای دریافت نتیجه ثبت نام در دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور در گام اول باید وارد سایت آزمون شوید. آدرس اینترنتی این سایت همانطور که در تصویر زیر نشان داده ایم azmoon.net  می باشد.

حال پس از ورود به سایت آزمون برای مشاهده نتایج می بایست مانند تصویر زیر بر روی لینک “اعلام نتیجه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال بهمن ماه سال 1401” کلیک نمایید.

پس از ورود مقطع تحصیلی خود را انتخاب نمایید تا بتوانید اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را مشاهده کنید.

اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد

در مرحله بعد باید با استفاده از شماره شناسنامه، کد ملی و سال تولد وارد سامانه شده و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.

مشاهده بر اساس شماره شناسنامه، کد ملی و سال تولد

 

👈🏻 برای ورود به سامانه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه سراسری کلیک کنید.

 

قبولی تضمینی در رشته های پزشکی بدون کنکور

نحوه اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

همانطور که در آموزش تصویری نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مشاهده کردید امکان دریافت نتایج از درگاه ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی کشور به نشانی azmoon.org وجود دارد. 

اما خبر خوب اینکه به اطلاع تمام داوطلبان ثبت نام بدون کنکور (با سوابق تحصیلی) دانشگاه آزاد اسلامی می رسانیم چنانچه در مورد نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اعتراضی داشتند می توانند در بازه زمانی 1 تا 7 روز پس از اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور اعتراض خود را از طریق سایت ticket.azmoon.iau.ac.ir و azmoon.org به ثبت برسانند. 

در روش اول برای ثبت درخواست در azmoon.org  لازم است ابتدا به این سایت مراجعه کرده و سپس گزینه “ارتباط با ما” را انتخاب کنید. پس از انجام این کار نیز از سامانه پرسش و پاسخ یکی از دو حالت “پرسخ و پاسخ متداول” و “طرح پرسش” را انتخاب کرده و درخواست خود را با ذکر علت آن ثبت کنید. برای مشاهده نتیجه اعتراض خود نیز باید بعد از گذشت 72 ساعت اداری به قسمت “دریافت پاسخ” از همین سامانه مراجعه نمایید.

در روش دوم نیز پس از ورود به سایت ticket.azmoon.iau.ac.ir می باست بر گزینه “سامانه ثبت درخواست الکترونیکی” کلیک کنید. سپس بعد از مشاهده اطلاعیه، کد ملی و رمز عبور خود را وارد نموده و دکمه “ورود” را انتخاب کنید. پس از ورود به سامانه نیز امکان ثبت اعتراض فراهم می باشد. البته یادآوری می کنیم برای این کار باید حتما از قبل با انتخاب گزینه “ثبت نام” در سامانه ثبت درخواست دانشگاه آزاد نام نویسی خود را انجام داده باشید.

 

📢اطلاعیه 📢

پس از انکه با اعتراض شما موافقت شد می بایست برای ثبت نام مجدد اقدام نمایید و مدارک خود را در edu.iau.ac.ir بارگذاری نمایید.

 

اخبار پیرامون مشاهده نتیجه رشته های بدون کنکور در دانشگاه آزاد

✅ کنکور 1402 مانند سال های گذشته انجام می شود

بر اساس اعلام رئیس سازمان سنجش، اگر مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی تا ۱۵ تیر ابلاغ نشود کنکور ۱۴۰۲ همانند گذشته برگزار می‌شود.

✅ تعیین مهلت تمدید برای ثبت نام و انتخاب رشته

مهلت ثبت نام و انتخاب رشته های بدون کنکور تمدید شد. این زمان برای متقاضیان ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته تا 12 دی می باشد.

رشته های بدون کنکور

خلاصه مطلب📝

در این مقاله در رابطه با نتیجه ثبت نام در دانشگاه آزاد مطالبی را به شما ارائه نمودیم. همچنین تلاش کردیم تا شما را از زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مطلع کنیم. از سوی دیگر تمام مراحل مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز به صورت تصویری به شما آموزش داده شده است.

در نهایت امیدواریم مطالب موجود در این مقاله برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی در این زمینه دارید و یا به کمکی احتیاج دارید، می توانید از همکاران ما در ایران تحصیل یاری بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز به شما کمک خواهند کرد. برای دریافت مشاوره تنها کافی است از تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 

👈🏻برای دانلود فایل پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانیم نسبت به دریافت نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نماییم؟

در زمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد نسبت به دریافت نتایج اقدام نمایید.

برای مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد چه اطلاعاتی مورد نیاز است؟

جهت دریافت نتایج وارد نمودن اطلاعات ثبت نام و همچنین اطلاعات هویتی ضروری می باشد.

در صورتی که نتوانیم جواب ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور را دریافت نماییم چه کاری می توانیم انجام دهیم؟

می توانید با سیستم پاسخگویی سامانه دانشگاه آزاد مراجعه نمایید و یا با مشاوران ما برای رفع مشکل در ارتباط باشید.

نظرات

 1. مصیب
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  سلام
  من در سایت دانشگاه میروم
  وبعد می‌روم قسمت راهنمای پذیرش سایت سنجش زده 12مراحعه کنید ولی هنوز این قسمت فعال نشد میخوام ببینم موقع ثبت نام غیر حضوری و حضوری کی است ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور جوادی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام وقت بخیر
   اگر برای دانشگاه آزاد می فرمایین از 16 همین ماه باید اقدام کنید.

 2. امیر
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقتتون بخیر
  من موقع انتخاب رشته برای ورودی بهمن امسال، توی دو تا گروه متفاوت (علوم انسانی و زبان های خارجی؛ هر دوتا کارشناسی پیوسته) ثبت نام کردم. ولی الان فقط نتایج یکیشون(زبان های خارجی) برام میاد و چیزی درباره نتیجه انتخاب رشته علوم انسانی نوشته نشده. می‌خواستم بدونم این یعنی من علوم انسانی رو کلاً مردود شدم یا مشکل از جای دیگه‌اس؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   سلام باید برای هرکدام از انتخاب رشته هاتون نتیجه اعلام میشد و برای ثبت نام دانشگاه اقدام میکردید

 3. فرزاد
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام.
  پس از اعلام نتایج چه تاریخی باید وارد سایت آموزشیار بشیم؟
  یه جا خوندم نوشته بود صبح یکشنبه ۱۶ بهمن باید برای بارگذاری مدارک وارد سایت آموزشیار بشیم.درسته؟؟
  ممنون

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر
   از تاریخ 16 بهمن ماه می توانید نسبت به بارگذاری غیر حضوری مدارک در سایت آموزشیار اقدام نمایید .

 4. فرزاد
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام
  در سایت آموزشیار تو قسمت نام کاربری و کلمه عبور چه چیزی رو باید وارد کنیم؟
  من شماره دانشجویی موقت رو وارد میکنم میگه نام کاربری و کلمه عبور اشتباه است.

  • مشاور رضایی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام وقت بخیر در قسمت نام کاربری و رمز ورود شماره دانشجویی موقت وارد بشود

 5. Mahdi
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

  سلام من نتایج زده برام مردود اما تو بند توضیحات این نوشته :
  کد 32) داوطلب گرامي! وضعيت شما در رشته هاي پذيرش صرفاً بر اساس سوابق تحصيلي کارداني دانشگاه هاي علوم پزشکي در دست بررسي مي باشد، براي اطلاع بيشتر به توضيحات مندرج در اطلاعيه اعلام اسامي پذيرفته شدگان مراجعه نمائيد.
  منظورش نفهمیدم یعنی چی!؟ باید چیکار کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام وقتتون بخیر برای دریافت نتیجه ی قرعه کشی با ما تماس بفرمایید

 6. مصیب
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام وقت بخیر
  زمان ثبت نام غیرحضوری دانشگاه بجنورد از چه موقع شروع میشه

  • مشاور اقازاده
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر
   نیازه شما از خود واحد دانشگاهی پیگیری کنید

 7. ماریا معروفی
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۸

  با سلام ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.من روزانه قبول شدم ولی نمی دونم ثبت نام حضوری است یا مجازی .ایا بابد حضوری بریم برای ثبت نام؟ واینکه معمولا کلاس ها از چندم شروع میشه برای روزانه .

  • tahmasebi
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام دوست عزیز شما در مرحله ی اول باید وارد سایت دانشگاه بشوید و ثبت نام اولیه خودتون رو بصورت اینترنتی انجام بدید و بعد از اون منتظر اطلاعیه برای ثبت نام قطعی باشد.

 8. Hani
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام انتحاب واحد شروع شده ولی نتیجه هنوز نیومده میشه بگید چه خاکی بریزیم سرمون؟؟؟؟؟الان چیکار کنیم؟ انتخاب واحد کنیم ؟؟ولی هنوز نتیجه نیومده!!

  • مشاور ملکی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای ترم اول ورودی بهمن ماه دانشگاه ازاد بدون کنکور انتخاب واحد را خود دانشگاه برای شما انجام می دهد.

 9. یاس
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

  سلام کی نتایج میاد
  اخه این چ وضعشع !!!گرفتین مارو
  ی تاریخ دقیق بگید دیگ این همه ادمو بلاتکلیف نگه داشتین ک چی
  کارمون شده روزی ده بار چک کردن سایت سنجش😐🤨

  • مشاور جوادی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی متاسفانه هنوز از طرف دانشگاه چیزی گفته نشده.
   جهت اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی ما عضو بشید.

 10. مصیب
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام وقت بخیر دوست گرامی
  نتایج تکمیل ظرفیت کی اعلام می شود
  حالا بحث اینجاست که قرار بود در باره زمانی دهه سوم اعلام بشه ولی هنوز خبری نیست یه جواب درست حسابی اگه بدی ممنون میشم البته بی احترامی نشه ما کوچکه شماییم

  • مشاور اقازاده
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز زمان بندی دقیقی دراین مورد اطلاع رسانی نشده است نیازه شما سایت اصلی رابررسی کنید اما احتمالا تانیمه دوم بهمن انجام شود

  • مشاور ملکی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقت بخیر
   درحال حاضر ثبت نام دانشگاه ازاد در ترم بهمن ماه به پایان رسیده است.
   اما از طریق ثبت درخواست به دانشگاه ازاد می توانید شانس خود را مجدد برای ورودی بهمن ماه امتحان کنید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 11. هانیه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام روز بخیر پس نتایخ دانشگاه ازاد بدون کنکور کاردوانی ناپیوسته کی میاد؟؟خسته شدم اونقد نگاه کردم و نیومده

  • مشاور اقازاده
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام وقت بخیر
   زمان بندی مشخصی درخصوص اعلام نتایج ارایه نشده است پس نیازه شما از طریق سایت اصلی بررسی کنید

 12. شایان
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۳

  باسلام اقا پس چی شد این نتایج اگر واقعا نتایجی در کار نیست بهمون بگید تا تکلیفون مشخص شه؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام وقت بخیر
   شما باتوجه به اینکه برای کدام واحددانشگاهی اقدام کردید نیازه از طریق سایت مربوطه وارد شوید

 13. مصیب
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

  سلام
  امروز هست ۹بهمن ماه حالا شما میگید که این هفته میاد قبلاً می گفتین هفته اول میاد اگه این هفته نیاد صددر صد میگید هفته بعدش میاد یه تاریخ درست حسابی بگید به والله قسم این همه آدم منتظرند تا این نتایج بیاد باتشکر

  • مشاور صادقی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام
   وقت بخیر سامانه انتخاب رشته باید اعلام نتایج کنه
   احتمالا تا آخر این هفته نتایج اعلام بشه

 14. Shaian
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام مشادرین محترم اگر قرار نتایج رو نزن بهمون بگید خب

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر
   طبق اطلاعیه اول تاریخ اعلام نتایج بازه زمانی دهه سوم دی ماه قید شده بود اما هنوز اعلام نتایج انجام نشده است.

 15. مهدی
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید این انتخاب واحد ها که الان شروع شده
  مربوط به ما که تازه منتظریم جواب اعلام نتایج هست
  و
  این که واقعا این هفته نتایج اعلام میکنن دیگه
  درسته
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام و انتخاب واحد ورودی های جدید با ورودی های قبل متفاوت است.اعلام نتایج تا حداکثر نیمه بهمن ماه انجام می شود.

 16. مهدی
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام
  کی قراره اعلام بشه
  گفتن آخر دی
  آخر دی رسید گفتن
  اول بهمن
  الانم که میگن نیمه بهمن
  خدایی واقعا سرکاریه
  قیدشو بزنیم
  خسته شدیم
  همش سایت نگاه کردیم
  توروخدا یه تاریخی دقیقی بگید
  خدا رو خوش نمیاد
  ممنون میشم

  • مشاور ملکی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر
   تا هفته دوم بهمن ماه نتایج اعلام می شود.
   جهت اطلاع بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

  • مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام
   از اول اسفند کلاس ها شروع میشه
   نیمه بهمن ماه باید نتایج بیاد

 17. علی سینا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام،وقت بخیر
  اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه کی جوابش میاد؟
  امروز یه لینک اومده انتخاب واحد نیمسال دوم، این برای ماست ؟

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   احتمالا نتایج تاآخر هفته اعلام میشه

 18. شایان
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱

  سلام اعلام نتایج کارشناسی ازاد کی میزنن؟؟؟

  • tahmasebi
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

   سلام دوست عزیز، زمان قطعی فعلا مشخص نمیباشد. باید از طریق سایت رسمی پیگیری کنید.

 19. سایه
  ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  این هفته هم تموم شد !پس کی میاد نتایج ؟؟؟؟؟؟

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام
   بخاطر تعطیلی های اخیر امتحانات ترم اول دیرتر برگزار میشه
   در نتیجه ترم مهر ماه هم دیرتر تموم میشه و به تناسب اون ترم بهمن ماه هم دیر تر شروع میشه
   اما احتمال زیاد تا آخر این هفته نتایج اعلام میشه

 20. یاس
  ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  پس کی نتایج میاد
  گرفتین مارو؟این همه ادم منتظر گذاشتید ک چی خب حداقل ی تاریخ دقیق بگید 😐

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام
   احتمالا تا آخر این هفته اعلام میشه

 21. مریم
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  سلام پس اعلام نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کی میاد ؟

  • rahdar
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه هنوز نتایج اعلام نشده است و به زودی منتشر خواهد شد

 22. شایان
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام پس چی شد اعلام نتابج دانشگاه ازاد کی میاد مشادرین محترم گفتید ک اخر دی ممکنه اصلا نتایج نیاد؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام روزتون بخیر
   در نیمه بهمن ماه نتایج میاد
   سایت دانشگاه آزاد رو چک بفرمایید

 23. رازقی.
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام خسته نباشید
  بعد قبولی در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان انتقالی وجود داره؟ ممنون میشم جواب بدین.

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۹

   سلام وقت بخیر در ورود بدون کنکور دانشگاه ازاد فرد شامل شرایط نقل و انتقالات نمیگردد

 24. امین اسکندری
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام خسته نباشید نتایج بهمن ماه کارشناسی ارشد نیومده هنوز؟

  • tahmasebi
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام دوست عزیز برای ارشد آزمون در اسفند ماه برگزار خواهد شد.

  • rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر .
   نتایج بهمن ماه برای مقطع ارشد نبوده دوست عزیز.

 25. M
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

  بهمن شد چرا نیومد پس??????

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام روزتون بخیر
   در بازه دوهفته اول بهمن نتایج میاد سایت رو چک بفرمایید در این مدت

 26. رمضانی
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام خدمت مشاورین محترم اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه ازاد کی میزنن ؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام روزتون بخیر
   انشالا دو هفته اول بهمن ماه نتایج اعلام میشه

 27. شایان
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام نتایج کی مباد دانشگاه ازاد اگر بیا هر ۴ مقطع رو باهم میزنن؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت بخیر
   اطلاع رسانی زمان بندی مشصی ندارد نیازه شما از طریق سایت اصلی که azmoon.orgبررسی کنید

 28. امیر علی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام اعلام نتایج ازاد ک نبومد باسوابق مشاورین محترم گفتید ک اخر دی میاد خبری نشد؟؟

  • rahdar
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر.
   نتایج تا پایان دهه سوم دی ماه اعلام خواهد شد.

   • starre
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

    سلام وقت بخیر جواب کارشناسی نا پیوسته کی میاد میشه اطلاع بدبد

    • مشاور ابراهیمی
     ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

     سلام
     روزتون بخیر
     دوهفته تول بهمن ماه نتایج میاد سایت رو چک کنید در این بازه

 29. شایان پور
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  سلام این اعلام نتایج کارشناسی نامپیوسته دانشگاه ازاد بدون ازمون پس کی میاد الان هفته سوم دی هستیم که؟؟

  • rahdar
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر .
   دهه سوم دی ماه نتایج اعلام میشود دوست عزیز.

 30. بنیتا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۱

  سلام وقت بخیر شرط معدل رشته صنایع شیمیای در دانشکده رازی تهران چند است ؟

  • مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر
   هر ساله با توجه به شرایط متغییر میباشد جهت اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 31. شایان
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۴

  سلام معمولا اعلام نتایج بهمن ماه کی میاد

  • tahmasebi
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام دوست عزیز نتایج تا اواخر دی ماه اعلام خواهد شد.

 32. زانیار
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۰

  سلام من ۱۲ مهر ۱۴۰۱ در دانشگاه فرم پیش ثبت نام رو انجام دادم
  الان ۱۸ مهر هستش تقریبا یک هفتس
  ولی هنوز هیچ کد دانشجویی برام ارسال نشده
  چجوری باید پیگیری کنم که آیا اطلاعات از طرف دانشگاه ارسال شده یا نه؟

  • JAVADI
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی شما باید به واحد آموزش مراجعه کنید.

 33. رافائل
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

  سلام من تو اعلان نتایج دانشگاه ازاد نه برام مردود نوشته نه قبول نه ذخیر فقط یه خط- گذاشتن
  نتیجه اخلاقیش چیه؟

  • behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام روزتون بخیر متاسفانه مردود شدید

 34. علیرضا
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام . وقت بخیر .
  جواب کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد کی میاد پس ؟

  • bahraii
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر اعلام شده

 35. شیرین
  ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

  پس جواب کاردانی پیوسته کی اعلام میشه 1 مهر هست؟ امکانش هست اصلا اعلام نکنن؟

  • bahraii
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر اعلام شده

 36. روشن
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام وقت بخیر
  من برای دیدن نتایج ثبت نام دانسگاه ازاد بر اساس سوابق به مشکل خوردم
  یعنی هر چی میزنم نتیجرو برام نمیاره و مینویسه موردی یافت نشد چیکار کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت بخیر با پشتیبانی سایت تماس حاصل فرمایید

 37. علی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام
  نتیاج کاردانی پیوسته کی میاد چرا تو سایت دانشگاه ازاد نیست همچین چیزی

  • mohammadi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org اعلام می شود.

 38. امیز
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

  سلام اگه کسی دارای یک تجدید باشد و به هر دلیلی نتونه در شهریور قبول شه
  امکان ثبت نام در دانشگاه آزاد بدون کنکور وجود دارد
  یعنی اینکه دیپلم رو برای ترم دوم ببریم براشون

  • hedayati
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقت بخیر
   جهت ثبت نام در دانشگاه باید دارای مدرک دیپلم باشید.

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر بخیر شما شرایط ورود به دانشگاه را ندارید.

 39. Arash
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام وقت بخیر
  تاریخ دقیق اعلام اسامی قبولی با سوابق تحصیلی ک‍ِی هست؟

  • hedayati
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وقت بخیر
   نیمه دوم شهریور ماه.

  • behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام میتونین از طریق مقاله اطلاعیه جدید را مشاهده کنید ولی هنوز سایت باز هست

 40. حدیث
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام ببخشید من اشتباهی موقع کارت خریدن زدم پاره وقت ولی میخوام تمام وقت باشه چجوری ویرایشش کنم؟

  • bahraii
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر امکان ویرایش کارت وجود ندارد

 41. آرزو
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام و عرض ادب
  تاریخ ثبت نام کارشناسی ناپیوسته تا چه تاریخی ادامه دارد؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 42. هوشنگ عباسی
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  سلام مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق چه سایتی ممکن است؟

 43. مهرشاد
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام خسته نباشید من میخوام با تلفن همراه با شما تماس بگیرم ولی نمیدونم کد تهران چیه و چیکار کنم اگه میشه بگید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر 021

 44. فاطمه
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام میخواستم بفرستم اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه ازاد ترم بهمن چه زمانی نتیجه میاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقت بخیر بذای مشاهده نتایج بدون کنکور هفته اول بهمن ماه چک کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 45. فاطمه
  ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام وقتتون بخیر پس چرا بعد از چند روز جواب کارشناسی پیوسته نیومده ؟حدودا کی میاد؟!

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   هفته اول مهر ماه از سایت AZMOON.ORG پیگیری کنید

 46. hana
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۸

  این یعنی چی ک باید بیست تا رشته محل انتخاب کنیم اگ فقط یکی زده باشیم قبول نمیشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

   سلام وقت به خیر هرچه الویت هایی که انتخاب میکنید بیشتر باشد احتمال قبولی بالاتر می رود.

 47. پ،پ
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  رشته پرستاری و مامایی بدون کنکور هم هست؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام خیر در دفترچه های بدون کنکور دانشگاه ازاد هیچوقت این رشته ها نبودن امسالم نیستن

 48. Mina
  ۱۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۴

  سلام ورودی بهمن ثبت نام شروع شده؟ پرستاری بدون کنکور هم هست؟

  • irantahsil
   ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام بله پیش ثبت نام اولیه دانشگاه های بدون آزمون شروع شده انجام پیش ثبت نام دانشگاهای بدون آزمون با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 49. ناهید
  ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام من رمز ثبت نام گم کردم! و اصلا برام ایمیل یا پیامک نشد راهی هست که بازیابی کنم؟دانشگاهم رفتم نامرد راهنمایی نکرد اصلا. الان نمیتونم اعلام نتایج ببینم

  • irantahsil
   ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید نتایجتونو اعلام کنند

 50. Nnnnn
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۲

  سلام خسته نباشید من میخام زبان خارجه شهر خودم بخونم ازاد اما سایت باز نیست چرا نمیتونم ثبت نام کنم

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام جهت اطلاع دقیق انتخاب رشته با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 51. کوثر
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته بدون کنکور سایت چه زمانی باز میشه؟ گفت از امروز ولی همچنان سایت بستس

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام هم اکنون ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته انجام می شود شما می توانید برای ثبت نام کارشناسی پیوسته بدون آزمون با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 52. احمد
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۴

  سلام به مشاوران ایران تحصیل برای مشاهده نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد باید رسید ثبت نام رو داشته باشیم

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام بله جهت مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 رسید ثبت نام رو باید داشته باشید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور