اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 – 99

اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور
اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

 

برخی از داوطلبان ممکن است آنچه در کارنامه مشاهده می نمایند را مطابق با انتخاب رشته خود نمی یابید، می توانید نسبت به اعتراض به نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نمایید. در صورتی که مایل به ثبت درخواست اعتراض به نتایج بدون کنکور آزاد خود می باشید، می توانید با استفاده از سامانه قرار داده شده اقدام نمایید. برای اطلاع از شرایط ثبت اعتراض به نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد با ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

 

جهت اطلاع دقیق از اعتراض به نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد ، مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد   از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه ثبت اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور از امروز امکان پذیر می باشد ، شایان ذکر است تمامی متقاضیان محترمی که با توجه به معدل بالای خود در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد پذیرفته نشده اند و داوطلبانی که در ثبت مشخصات تاثیر گذار خود مانند معدل اشتباه نموده اند که عدم قبولی ایشان ناشی از اینگونه اشتباهات می باشد می توانند جهت اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور اقدام نمایند.

اعتراض به نتایج بدون کنکور آزاد صرفا از طریق سامانه azmoon.org بوده و هر گونه اعتراضی را باید با این درگاه پیگیری و ثبت کنید لذا دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که هر گونه مراجعه حضوری جهت ثبت اعتراض به نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد بی نتیجه خواهد بود و هیچ قسمتی در دانشگاه ها جهت پاسخگویی به این اعتراضات تعبیه نشده است لذا جهت ثبت اعتراض و پیگیری آن حتما از طریق سامانه azmoon.org اقدام کنید.

به اطلاع می رسانیم اگر در ورود به سامانه azmoon.org و ثبت اعتراض به نتایج قبولی بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشکل مواجه می باشید می توانید از سراسر کشور با مرکز  مشاوره ثبت نام و اعتراض به نتایج دنشگاه آزاد تماس بگیرید و امور ثبت نام و یا اعتراض خود را به صورت تلفنی پیگیری نمایید پاسخگویی در مرکز دانشگاه آزاد همه روزه از ساعات 8 صبح الی 1 شب خواهد بود شماره های تماس با مرکز نیز 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 تماس از استان تهران خواهد بود.

 

 

 

زمان ثبت اعتراض به نتایج پذیرش بدون کنکور 97-98

پذیرش بدون کنکور در دانشگاه آزاد در هر سال تحصیلی دوبار برای نیمسال اول و دوم انجام می گیرد یعنی ترم مهر و بهمن ، ثبت نام اینترنتی برای ترم مهر ماه از اواسط مرداد ماه آغاز می شود و تا اخر شهریور ماه ادامه خواهد داشت و متقاضیان می توانند در تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به صورت اینترنتی ثبت نام نمایند ، شایان ذکر است کلیه امور ثبت نام نیز از درگاه azmoon.org  و سامانه ایران تحصیل انجام می گیرد سپس در هفته اول مهر ماه دانشجویان گرامی می توانند جهت اطلاع از نتایح پذیرش بدون کنکور از طریق سامانه azmoon.net اقدام به مشاهده نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد شوند.

دانشجویان ترم مهر در صورت داشتن شرایط اعتراض به نتایج بدون کنکور آزاد می توانند در همان دو روز ابتدایی اعلام نتایج با شماره های مذکور تماس بگیرند و اعتراض خود را نسبت به عدم قبولی در اولویت های مورد نظر ثبت نمایند و پس از دو روز جهت پیگیری امور اعتراض و یا ثبت نام اقدام نمایند.

پذیرش بهمن ماه نیز معمولا در اواسط آذرماه به صورت اینترنتی صرفا از سامانه مذکور آغاز می شود و اغلب تا اواسط بهمن ماه نیز ادامه می یابد لذا دانشجویان محترم می توانند جهت پذیرش در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در این بازه اقدام نمایند ضمنا اگر هر یک از متقاضیان محترم به نتایج پذیرش اعتراض داشته باشند فقط در صورت داشتن شرایط اعتراض می توانند در زمان اعلام نتایج بدون آزمون بهمن نسبت به ثبت اعتراض خود از طریق شماره های اعلامی اقدام نماید.

 

کانال اطلاع رسانی اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد

 

جهت ثبت اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی – پیگیری اعتراضات به سامانه azmoon.org و اطلاع از رشته های جدید دانشگاه آزاد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 از سراسر کشور – 9092305587 تماس از استان تهران

 

 

مطالب مرتبط :

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون پیش دانشگاهی

مامایی بدون کنکور

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

monada.iau.ac.ir

portal.saorg.ir

سامانه ثبت اعتراض به عدم قبولی در دانشگاه آزاد

شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که هنوز هم سوالی در رابطه با اعتراض به نتایج بدون کنکور آزاد دارید ، می توانید سوالات خود را با مشاوران ما مطرح نمایید مشاوران ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل در ارائه خدمات به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

 

 

اعتراض به نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد در چه مواردی امکان پذیر است؟

مواردی از جمله عدم تاثیر معدل در انتخاب رشته از جمله مواردی است که می توانید در رابطه با آن اقدام نمایید.

 

 آیا اعتراض به نتایج بدون کنکور آزاد موثر خواهد بود؟

در صورتی که اعتراض شما در زمره موارد تعیین شده دانشگاه آزاد باشد بله.

 

برای اعتراض به نتایج قبولی دانشگاه آزاد بدون کنکور به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

جهت ثبت اعتراض خود می توانید به سامانه دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.