ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم مهر ۱۴۰۲

 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد امکان پذیر شد. آن دسته از داوطلبانی که فرم مربوطه را به صورت نادرست تکمیل نموده اند، می توانند نسبت به تصحیح آن اقدام نمایند. جهت انجام این امر لازم است به سامانه azmoon.net مراجعه نمایید. تصحیح فرم تنها برای داوطلبانی امکان پذیر است که واجد شرایط لازم باشند.

 

 

برای ویرایش اطلاعات ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ – ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org

از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

برای تصحیح فرم با ثبت درخواست و تماس با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی می توانید موارد لازم را به انجام برسانید. شایان ذکر است کلیه متقاضیان گرامی می توانند در صورت ورود اطلاعات نادرست در مراحل ثبت نام جهت ویرایش و تصحیح اطلاعات وارد شده از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایند شایان ذکر است مشاهده نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.net قابل مشاهده خواهد بود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد در مورد متقاضیانی است که معدل مدارک پایه ، اعم از پیش دانشگاهی و یا معدل کاردانی خود را اشتباه وارد کرده اند نیز حتما باید انجام پذیرد شایان ذکر است با توجه به اینکه پذیرش دانشجویان با تاثیر سوابق تحصیلی و معدل می باشد لذا سازمان مرکزی از پذیرش دانشجویانی که فرم خود را به صورت اشتباه وارد نموده اند موافقت نخواهد کرد.

 

 

شرایط تصحیح اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

پیرو شروع ثبت نام بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه azmoon.org تمامی متقاضیان محترم پذیرش در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند از امروز جهت اسکن و ارسال تمامی مشخصات شناسنامه ای و دانشجویی مورد نیاز جهت ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به تغییرات اندکی که در ساختار سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ایجاد شده برخی از متقاضیان جهت تکمیل روند ثبت نام از سامانه azmoon.org با مشکل مواجه شده اند که این مشکل بعضا از ساختار سامانه جدید بوده که رفع گردیده و متقاضیان محترم فی الحال می توانند تمامی روند ثبت نام خود را از طریق سامانه پیگیری نمایند ضمنا لازم به ذکر است تمامی متقاضیان محترم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانند از سراسر کشور جهت تکمیل روند ثبت نام خود از طریق سامانه ایران تحصیل که جهت سهولت امر ثبت نام در خدمت متقاضیان محترم است امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

با توجه به تغییراتی که در سامانه azmoon.org بوحود آمده است از زمان شروع تا به این لحظه مراجعات بسیاری در مورد امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به مرکز سنجش و پذیرش داشته ایم امکان اختصاص زمانی برای تصحیح فرم خواهد بود که در این مورد دانشجویان گرامی می توانند با شماره های 9099075307 و 9099075307 ( استان تهران) تماس گرفته و  را از این طریق پیگیری نمایند.

 

 

 

 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد صرفا با در اختیار داشتن اطلاعات ثبت نام و کارت اعتباری ثبت نام امکان پذیر خواهد بود

 

 

 

 

نحوه تصحیح اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۲

با توجه به اینکه در برخی موارد مشاهده شده ، داوطلبان با مشکلی مواجه شده اند که این مشکل ناشی از ورود داده های نادرست در سیستم می باشد ، فرم مربوط به این دسته از داوطلبان محترم نیازمند تصحیح خواهد بود. لذا متقاضیان محترم می بایست از طریق سامانه azmoon.org درخواست خود را مبنی بر مورد مذکور اعلام نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از نحوه تصحیح فرم ثبت نام و بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد با مرکز تماس بگیرند و اقدامات لازم جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد را انجام دهند شایان ذکر است با توجه به ازدیاد اینگونه اشتباهات در خصوص ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدامات لازم را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون آزمون انجام خواهد داد لذا داوطلبان گرامی ضمن همراه داشتن مدارک هویتی خود و رمز و شناسه ثبت نام می توانند جهت انجام ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های 9099075307 و 9099075307 ( استان تهران) از 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است داوطلبانی که تاکنون ثبت نام خود را در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد تکمیل نکرده اند جهت جلوگیری از بروز این چنین مشکلاتی از روند ثبت نام خود حتما ثبت نام خود را از طریق مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تکمیل نمایند و در صورتی که خود داوطلب جهت ثبت نام اقدام نماید در ورود اطلاعات خود نهایت دقت را داشته باشند تا در ادامه روند پذیرش بدون کنکور وی مشکلی بوجود نیاید.

 

 

متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد جهت مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید

 

 

 

موارد نیاز به ویرایش اطلاعات در ثبت نام دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

با توجه به تغییر در روند پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد به پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی متذکر می شویم جهت انجام صحیح ثبت نام و عدم مواجه با مشکلات ثانویه در روند تکمیل فرم مربوطه حتما در ورود معدل خود در سامانه azmoon توجه ویژه داشته باشند تا معدل وی به صورت صحیح و دقیق وارد شود تا تضییع حق دیگر داوطلبان در پذیرش دانشگاه آزاد صورت بگیرد و همچنین در مراحل بعدی نیاز به ویرایش وجود نداشته باشد ضمنا جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی در ثبت نام توصیه می کنیم داوطلبان گرامی به هیچ وجه ثبت نام خود را از طریق کافی نت ها تکمیل نکنند.

با توجه به بروز مشکلات از این دست در انجام ثبت نام ، برخی موارد که ممکن است به درستی وارد نشود و یا تصحیح در مورد آن صورت نپذیرد، توصیه می کنیم دقت بیشتری در وارد نمودن اطلاعات داشته باشید. چند مورد از مشکلاتی که تکمیل روند ثبت نام را با اخلال مواجه می کند را ذکر می نماییم :

 • عدم ورود دقیق معدل یا جا به جا وارد کردن معدل داوطلب ، معدل درخواستی در سیستم معدل کتبی دیپلم داوطلب خواهد بود و در صورتی که بیشتر یا کمتر از این مقدار وارد شود ثبت نام وی کم لم یکن تلقی خواهد شد.
 • عدم مطابقت تصویر داوطلب با تصویر وارد شده ، بعضا در برخی مواردی که تکمیل فرم از طریق کافی نت انجام شده تصویر داوطلب به صورت اشتباهی با تصویر داوطلب دیگر تداخل پیدا کرده که این مورد نیز می تواند روند ثبت نام را با مشکل مواجه کند ضمنا بیشتر درخواست ها مبنی بر تغییر فرم مربوطه در این مورد است.
 • عدم اسکن دقیق مدارک هویتی داوطلب ، مدارک هویتی و تحصیلی باید به صورت صحیح ، بدون تاری و مشکل در خوانایی در سامانه اسکن شوند.
 • عدم انتخاب مقطع صحیح ، هر یک داوطلبان محترم می بایست با توجه به مدرک پایه خود در مقطع متناسب با پایه خود وارد سیستم شود تا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد نباشد.
 • انتخاب صحیح اولویت ها با توجه کد رشته محل های موجود در دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد ، لازم به ذکر است تمامی اولویت های خود را از دفترچه انتخاب کنید و در مرحله آخر چک کنید.

 

 

توجه توجه توجه : جهت جلوگیری از بروز مشکلات در روند ثبت نام و جلوگیری از مشکلات در ادامه روند پذیرش حتما در مرحله آخر ثبت نام تمامی اطلاعات وارد شده در سیستم را یکبار چک کنید تا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام نیز نداشته باشید

 

 

 

مطالب مرتبط :

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کیش

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 ویرایش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

monada.iau.ac.ir

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد

رشته های تجربی دانشگاه آزاد

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. همانطور که ذکر گردید، امکان ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد تنها در سامانه این دانشگاه امکان پذیر خواهد بود. برای انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد برای تمامی رشته ها یکسان است؟

بله. هم زمان با آغاز ثبت نام تمامی داوطلبان تمامی گروه های آزمایشی مختلف می توانند برای ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

آیا امکان ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد برای تمامی اطلاعات وجود دارد؟

خیر. انجام ویرایش تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است .

آیا امکان ویرایش تصویر و یا تغییر آن در مهلت تعیین شده وجود دارد؟

تصاویر تار و همچنین عکس شخصی داوطلبانی که بارگذاری نشده است، امکان ویرایش آن وجود خواهد داشت.

 

 

نظرات

 1. Avatar photo
  محدثه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

  سلام وقت بخیر من پذیرش اولیه شدم با سوابق تحصیلی از دانشگاه مورد نظرم،در قسمت ثبتنام انلاین از طریق اموزشیار یک فرم رو اشتباهی بارگذاری کردم
  چطور میتونم درستش کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز در رابطه با ویرایش اطلاعات باید بررسی شود شما کدام بخش را اشتباه وارد کردید .لطفا جهت بررسی دقیق تر وضعیت تحصیلیتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  شیما
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۱۱

  سلام وقت بخیر من شماره شناسنامه و سریال رو موقع ثبت نام اشتباه وارد کردم بعد از پذیرش امکان ویرایش هست گیر نمیدن؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر
   بله از طریق دانشگاه باید ویرایش خود را انجام دهید.

 3. Avatar photo
  Mrs.Afrah
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

  زمان خرید کارت اعتباری دانشگاه نظام آموزشی رو اشتباه به جای پاره وقت زدم تمام وقت امکان تغییر هست ؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه امکان ویرایش وجود ندارد و باید مجددا کارت خریداری کنید.

 4. Avatar photo
  لیلا
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

  سلام وقتتون بخیر.من سهوا دوره آموزشی رو تمام وقت زدم میتونم ویرایشش کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز اگر منظورتون ثبت نام دانشگاه ازاد صرفابراساس سوابق تحصیلی هست بله تا دهم دی ماه امکان ویرایش هست .دررابطه با جزئیات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر .
   متاسفانه امکان ویرایش سریال کارت اعتباری که خریدید وجود ندارد.

 5. Avatar photo
  سحر
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام میخواستم بدونم چجوری میشه فرم ثبت نامو ویرایش کرد؟ تو سایت فقط گزینه ثبت نام و خرید کارت و بازیابی کارت داره چیزی ب نام ویرایش نیست.

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت به خیر
   تا زمانی که سایت ثبت نام باز باشد میتوانید با کد کارت خریداری شده و کد ملی وارد صفحه شده و ویرایش را انجام دهند.

 6. Avatar photo
  زهرا
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام میخواستم بدونم برای ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد میشه رشته رو تغییر داد و اگ نمیشه باید چیکار کنیم ؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت ویرایش اطلاعات و ثبت نام با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. Avatar photo
  امیرحسین طاهری
  ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام خسته نباشید ببخشید سوال داشتم میخواستم ببینم من موقع ثبت نام که دانشگاه برام انجام داده الان اطلاعاتمو میزنم فامیلی و تاریخ تولد من اشتباهی زده شده میشه ویرایش داد

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام وقت بخیر
   کاربر گرامی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه ازاد برای شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  زینب
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام من معدلم گفتن وسط شهریور ماه میاد چون میگن هنوز جمع نزدن چون سایت بستس، بعد هر جا میپرسم درست جواب نمیدن الان ثبت نام کنم ، شهریور نمیشه تغییر داد؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. Avatar photo
  زهرا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

  ثبت نام دانشگاه آزاد تمدید نمیشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام
   نیازه سایت رو چک کنید در صورت تمدید اطلاع رسانی میشود

 10. Avatar photo
  Mahdi
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام…
  ماه پیش ثبت نام انجام دادم در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد کافی نت اشتباهی شماره شناسنامه رو وارد کرده الان که نتایج اومده به مشکل خوردم بنده هم تازه متوجه شدم.آیا امکان ویرایش هست یا باید نوبت بعدی مجدد ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام وقت بخیر در صورت قبولی در دانشگاه باید به دانشگاه مربوطه مراجعه و ویرایش اطلاعات را از اونجا و یا از طریق ثبت درخواست از سایت دانشگاه ازاد افدام کنیدبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 11. Avatar photo
  سجاد محمد طاهری
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام ببخشید من ثبت ناممو از طریق کافی نت انجام دادم ولی در صفحه اول که اطلاعات از قبیل شماره ملی و معدل….خواسته
  جنسیت نزده مرد بخش جنسیت در کاغذ خالیه
  مشکلی از این جهت وجود ندارد؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که تمام اطلاعات به درستی وارد نشود امکان ثبت نام وجود ندارد . تا زمانی که لینک ثبت نام فعال باشد امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام را دارید .

 12. Avatar photo
  سارا
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام. ممنون میشم کمکم کنید. من موقع ثبت نام در دانشگاه ازاد عکس بدون اسکنمو بار گذاری کرده خیلی بده.حتی ارم عکاسیم افتاده😂😭 چجوری باید ویرایشش کنم؟؟اصلا ایراد میگیرن بعدها یا برام مشکل میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر امکان ویرای شاطلاعات از طریق واحد دانشگاهی امکان پذبر است

 13. Avatar photo
  سارا
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام من عکس خودم و مدارکمو بدون اسکن گذاشتم باید چیکار کنم؟؟؟؟کجا برم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر.میتونید از قسمت ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه ازاد1400 اقدام کنید.

   • Avatar photo
    سارا
    ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

    من متاسفانه مدارکو تایید کردم. بازم امکانش هست؟و چجوری؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

     سلام وقت بخیر امکان ویرایش اطلاعات از طریق خود واحد دانشگاهی امکان پذیر است

   • Avatar photo
    سارا
    ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۱

    من متاسفانه اطلاعاتم رو تایید هم کردم. بازم میشه ویرایش کرد؟میشه دقیق تر بگید اگ میشه ویرایش کرد چجوری

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

     سلام
     از طریق دانشگاه پیگیری کنید

 14. Avatar photo
  zahra
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۰

  من فامیلیم صاحبی هست ولی صحابی تو کافی‌نت ثبت نام کردن منظورم ثبت نام اولیه همون با بدون کنکور و سوابق تحصیلی نیست بلکه موقع اسکن و ایناس و رفتم دانشگاه گفتم گفتن مشکلی نیست مهم کاملی هست ولی هنوز استرس دارم ک اگه در آینده مشکلی ب وجود بیاد در رابطه با مدرکم یا مثلا الان تو حظور و غیاب داشنگاه چی بگم تو سایت lms صحابی میاره برا همه بگم صاحبی هستم اشتباه شده؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام وقت بخیر.میتونید ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه ازاد 1400 رو داشته باشید.مشکلی پیش نمیاد.

 15. Avatar photo
  نیازجدگال
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۵

  سلام من ۴ ترم در سامانه سیدا خوندم و همه را پاس کردم و ۲ ترم در آموزشیار خوندم آیا اطلاعات قبلی بنده انتقال داده میشه و چجوری؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت به خیر سامانه آموزشیار جایگزین سامانه سیدا و اطلاعات تحصیلی شدن از سیدا به آموزشیار منتقل می شود.

 16. Avatar photo
  مینو
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

  می‌خوام شماره موبایلم رو توی آموزشیار تغییر بدم اگه کسی بلده راهنمایی کنه لطفاً

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام
   برای تغییر شماره تماس به واحد دانشگاهی مراجعه کنید

 17. Avatar photo
  .
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

  سلام خسته نباشید برای انتخاب رشته با سوابق دانشگاه آزاد قسمت درج اطلاعات در قسمت نام خانوادگیم اشتباه تایپی رخ داده آیا امکان ویرایش وجود داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت به خیر وارد سایت دانشگاه شوید اگر امکان ویرایش فعال بود این کار را انجام دهید.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام نه امکانش نیست

 18. Avatar photo
  بیتا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام ببخشید من معدل دیپلممو واسه ثبت نام دانشگاه آزاد ندارم میتونم الان معدل تقریبی بزنم و ۶ شهریور ویرایشش کنم ؟ اخه امروز ۵ شهریوره و گفته شده ثبت نام بسته میشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام
   معدلی که برای ثبت نام وارد میکنید باید از نزدیک به نمره اصلیتون و یا کمتر از آن باشد تا مشکلی ایجاد نشود.

 19. Avatar photo
  مونا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام من قسمت اطلاعات کارت اعتباری اشتباهی به جای تمام وقت پاره وقت زدم باید چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقتتون بخیر.
   باید کارت مجدد خریداری کنید.

 20. Avatar photo
  امیر
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

  سلام من به دلیل کرونا نتونستم تو چند تا امتحان شرکت کنم برای ثبت نام باید چیکار کنم از یکی پرسیدم گفت معدل کف در نظر بگیر بزن تا شهریور امتحان بدی بعد ویرایش کنی اطلاعات

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام اره میتونی گواهی پزشکی ببری و شهریور دوباره آزمون بدی

 21. Avatar photo
  توحید
  ۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۲

  با سلام خدمت شما و سایت خوبتون ، بنده چند روز پیش وقتتون رو گرفته بودم ، میخواستم دوباره سوال کنم من عضو کانال ایران تحصیل شدم و تو کانال اطلاع دادین که زمان ویرایش دانشگاه آزاد بدون کنکور شروع شده که به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کردم ولی ویرایش اطلاعات معدل برای بنده امکان پذیر نبود و با شماره تماس مشاوره شما هم تماس حاصل نمودیم که گفتین امکان ویرایش وجود نداره ممنون میشم راهنمایی کنید تا بتونم معدل دیپلم رو به معدل کتبی دیپلم ویرایش کنم تا به مشکل برنخورم

  با سپاس

 22. Avatar photo
  سینا
  ۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۲

  سلام من به جای آپلود مدرک موقت دیپلم، اشتباهی ریزنمرات رو آپلود کردم، موقع ویرایش میتونم درستش کنم؟
  زمان فارغ اتخصیلی هم باید سالی باشه که سوم دبیرستان تموم شد؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۲

   سلام جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 23. Avatar photo
  زهرا
  ۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۶

  برای گروه ازمایشی هم میشه ویرایش انجام داد؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱

   بله می توانید گروه آزمایشی ثبت نام در دانشگاه آزادو انجام بدین در صورتی ک نتونستین از مشاوران ایران تحصیل راهنمایی بگیرید

 24. Avatar photo
  توحید
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵

  بی نهایت سپاسگذارم از پشتیبانی عالی ؛ عضو شدم ممنون از کانال اطلاع رسانی ایران تحصیل

 25. Avatar photo
  توحید
  ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۸

  با سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم ، میخواستم بپرسم که تو قسمت معدل دیپلم باید معدل کل دیپلم رو وارد کنیم یا معدل کتبی دیپلم ؟ من معدل کل دیپلم رو وارد کردم . میخواستم بدونم اگر معدل کتبی دیپلم رو بایستی وارد میکردیم چجوری میتونم ویرایشش کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا به مشکل برنخورم

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام ممنون
   شما باید معدل کتبی را وارد میکردین حالا باتوجه به اینک اشتباهی وارد کرد برای ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 97-98 بایستی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل بشوید تا در زمان ویرایش اطلاعات شما را آگاه کنیم

 26. Avatar photo
  hmd
  ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام
  ویرایش دانشگاه ازاد بدون ازمون از کی شروع میشه ؟؟؟
  من کارت خریدم و اشتباها گرکه آزمایشیمو ریاضی زدم ولی میخاسم گروه ازمایشیم انسانی باشه و الان هر کاری میکنم ک یه کارت دیگ بخرم نمیشه و تو صفحه میگه ک شما قبلا با این شناسه پرداخت کردین خوب من باید چیکار کنم الان؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 97-98 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 27. Avatar photo
  پ
  ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۲

  سلام خسته نباشید.من یه مشکل خیلی بزرگ دارم.
  من دادم داداشم برام انتخاب رشته کنه .زد گروه ازمایشی تجربی
  من گروه ازمایشی ریاضی میخواستم.الان رشته های تجربی اومده.
  میخوام کارت اعتباری بخرم واس یه گروه ازمایشی دیگه نمیشه .نه میشه ویرایشش داد نه چیزی.تو ذفترچه راهنما هم گفته میتونین مجددا کارت اعتباری بخرید ولی الان هعی میزنم میگه شناسه قبلا پرداخت شده .تو کافی نتم رفتم گفت ک فقط با یه کد ملی کارت اعتباری میدن مگه اینکه ویرایش بزنن.الان من چیکاااارکنم .خواهش میکنم کمک کنید:((((((((((((((((

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۹

   سلام ممنون
   به محض ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 ما در کانال تلگرامی ایران تحصیل میزاریم جهت اطلاع دقیق عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور