ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور ترم مهر 99

 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد امکان پذیر شد. آن دسته از داوطلبانی که فرم مربوطه را به صورت نادرست تکمیل نموده اند، می توانند نسبت به تصحیح آن اقدام نمایند. جهت انجام این امر لازم است به سامانه azmoon.net مراجعه نمایید. تصحیح فرم تنها برای داوطلبانی امکان پذیر است که واجد شرایط لازم باشند.

 

 

برای ویرایش اطلاعات ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 99 – ویرایش انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد از سامانه azmoon.org

از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

برای تصحیح فرم با ثبت درخواست و تماس با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی می توانید موارد لازم را به انجام برسانید. شایان ذکر است کلیه متقاضیان گرامی می توانند در صورت ورود اطلاعات نادرست در مراحل ثبت نام جهت ویرایش و تصحیح اطلاعات وارد شده از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072952 تماس حاصل نمایند شایان ذکر است مشاهده نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد از طریق سامانه azmoon.net قابل مشاهده خواهد بود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد در مورد متقاضیانی است که معدل مدارک پایه ، اعم از پیش دانشگاهی و یا معدل کاردانی خود را اشتباه وارد کرده اند نیز حتما باید انجام پذیرد شایان ذکر است با توجه به اینکه پذیرش دانشجویان با تاثیر سوابق تحصیلی و معدل می باشد لذا سازمان مرکزی از پذیرش دانشجویانی که فرم خود را به صورت اشتباه وارد نموده اند موافقت نخواهد کرد.

 

 

شرایط تصحیح اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

پیرو شروع ثبت نام بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه azmoon.org تمامی متقاضیان محترم پذیرش در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانند از امروز جهت اسکن و ارسال تمامی مشخصات شناسنامه ای و دانشجویی مورد نیاز جهت ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به تغییرات اندکی که در ساختار سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ایجاد شده برخی از متقاضیان جهت تکمیل روند ثبت نام از سامانه azmoon.org با مشکل مواجه شده اند که این مشکل بعضا از ساختار سامانه جدید بوده که رفع گردیده و متقاضیان محترم فی الحال می توانند تمامی روند ثبت نام خود را از طریق سامانه پیگیری نمایند ضمنا لازم به ذکر است تمامی متقاضیان محترم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانند از سراسر کشور جهت تکمیل روند ثبت نام خود از طریق سامانه ایران تحصیل که جهت سهولت امر ثبت نام در خدمت متقاضیان محترم است امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

با توجه به تغییراتی که در سامانه azmoon.org بوحود آمده است از زمان شروع تا به این لحظه مراجعات بسیاری در مورد امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور به مرکز سنجش و پذیرش داشته ایم امکان اختصاص زمانی برای تصحیح فرم خواهد بود که در این مورد دانشجویان گرامی می توانند با شماره های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) تماس گرفته و  را از این طریق پیگیری نمایند.

 

 

 

 

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد صرفا با در اختیار داشتن اطلاعات ثبت نام و کارت اعتباری ثبت نام امکان پذیر خواهد بود

 

 

 

 

نحوه تصحیح اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد مهر 99

با توجه به اینکه در برخی موارد مشاهده شده ، داوطلبان با مشکلی مواجه شده اند که این مشکل ناشی از ورود داده های نادرست در سیستم می باشد ، فرم مربوط به این دسته از داوطلبان محترم نیازمند تصحیح خواهد بود. لذا متقاضیان محترم می بایست از طریق سامانه azmoon.org درخواست خود را مبنی بر مورد مذکور اعلام نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیان محترم می توانند جهت اطلاع از نحوه تصحیح فرم ثبت نام و بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد با مرکز تماس بگیرند و اقدامات لازم جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد را انجام دهند شایان ذکر است با توجه به ازدیاد اینگونه اشتباهات در خصوص ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدامات لازم را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون آزمون انجام خواهد داد لذا داوطلبان گرامی ضمن همراه داشتن مدارک هویتی خود و رمز و شناسه ثبت نام می توانند جهت انجام ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) از 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند.

شایان ذکر است داوطلبانی که تاکنون ثبت نام خود را در سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد تکمیل نکرده اند جهت جلوگیری از بروز این چنین مشکلاتی از روند ثبت نام خود حتما ثبت نام خود را از طریق مرکز مشاوره دانشگاه آزاد ایران تحصیل تکمیل نمایند و در صورتی که خود داوطلب جهت ثبت نام اقدام نماید در ورود اطلاعات خود نهایت دقت را داشته باشند تا در ادامه روند پذیرش بدون کنکور وی مشکلی بوجود نیاید.

 

 

متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد جهت مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد روی لینک کلیک کنید

 

 

 

موارد نیاز به ویرایش اطلاعات در ثبت نام دانشگاه آزاد 99

با توجه به تغییر در روند پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد به پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی متذکر می شویم جهت انجام صحیح ثبت نام و عدم مواجه با مشکلات ثانویه در روند تکمیل فرم مربوطه حتما در ورود معدل خود در سامانه azmoon توجه ویژه داشته باشند تا معدل وی به صورت صحیح و دقیق وارد شود تا تضییع حق دیگر داوطلبان در پذیرش دانشگاه آزاد صورت بگیرد و همچنین در مراحل بعدی نیاز به ویرایش وجود نداشته باشد ضمنا جهت جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی در ثبت نام توصیه می کنیم داوطلبان گرامی به هیچ وجه ثبت نام خود را از طریق کافی نت ها تکمیل نکنند.

با توجه به بروز مشکلات از این دست در انجام ثبت نام ، برخی موارد که ممکن است به درستی وارد نشود و یا تصحیح در مورد آن صورت نپذیرد، توصیه می کنیم دقت بیشتری در وارد نمودن اطلاعات داشته باشید. چند مورد از مشکلاتی که تکمیل روند ثبت نام را با اخلال مواجه می کند را ذکر می نماییم :

 • عدم ورود دقیق معدل یا جا به جا وارد کردن معدل داوطلب ، معدل درخواستی در سیستم معدل کتبی دیپلم داوطلب خواهد بود و در صورتی که بیشتر یا کمتر از این مقدار وارد شود ثبت نام وی کم لم یکن تلقی خواهد شد.
 • عدم مطابقت تصویر داوطلب با تصویر وارد شده ، بعضا در برخی مواردی که تکمیل فرم از طریق کافی نت انجام شده تصویر داوطلب به صورت اشتباهی با تصویر داوطلب دیگر تداخل پیدا کرده که این مورد نیز می تواند روند ثبت نام را با مشکل مواجه کند ضمنا بیشتر درخواست ها مبنی بر تغییر فرم مربوطه در این مورد است.
 • عدم اسکن دقیق مدارک هویتی داوطلب ، مدارک هویتی و تحصیلی باید به صورت صحیح ، بدون تاری و مشکل در خوانایی در سامانه اسکن شوند.
 • عدم انتخاب مقطع صحیح ، هر یک داوطلبان محترم می بایست با توجه به مدرک پایه خود در مقطع متناسب با پایه خود وارد سیستم شود تا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد نباشد.
 • انتخاب صحیح اولویت ها با توجه کد رشته محل های موجود در دفترچه ثبت نام بدون آزمون آزاد ، لازم به ذکر است تمامی اولویت های خود را از دفترچه انتخاب کنید و در مرحله آخر چک کنید.

 

 

توجه توجه توجه : جهت جلوگیری از بروز مشکلات در روند ثبت نام و جلوگیری از مشکلات در ادامه روند پذیرش حتما در مرحله آخر ثبت نام تمامی اطلاعات وارد شده در سیستم را یکبار چک کنید تا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نام نیز نداشته باشید

 

 

 

مطالب مرتبط :

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد کیش

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه آزاد

monada.iau.ac.ir

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. همانطور که ذکر گردید، امکان ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد تنها در سامانه این دانشگاه امکان پذیر خواهد بود. برای انجام ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور آزاد و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد برای تمامی رشته ها یکسان است؟

بله. هم زمان با آغاز ثبت نام تمامی داوطلبان تمامی گروه های آزمایشی مختلف می توانند برای ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

 

آیا امکان ویرایش ثبت نام دانشگاه آزاد برای تمامی اطلاعات وجود دارد؟

خیر. انجام ویرایش تنها در موارد تعیین شده امکان پذیر است .

 

آیا امکان ویرایش تصویر و یا تغییر آن در مهلت تعیین شده وجود دارد؟

تصاویر تار و همچنین عکس شخصی داوطلبانی که بارگذاری نشده است، امکان ویرایش آن وجود خواهد داشت.

 

 

12 نظر برای «ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 99»

 • سلام خسته نباشید.من یه مشکل خیلی بزرگ دارم.
  من دادم داداشم برام انتخاب رشته کنه .زد گروه ازمایشی تجربی
  من گروه ازمایشی ریاضی میخواستم.الان رشته های تجربی اومده.
  میخوام کارت اعتباری بخرم واس یه گروه ازمایشی دیگه نمیشه .نه میشه ویرایشش داد نه چیزی.تو ذفترچه راهنما هم گفته میتونین مجددا کارت اعتباری بخرید ولی الان هعی میزنم میگه شناسه قبلا پرداخت شده .تو کافی نتم رفتم گفت ک فقط با یه کد ملی کارت اعتباری میدن مگه اینکه ویرایش بزنن.الان من چیکاااارکنم .خواهش میکنم کمک کنید:((((((((((((((((

 • سلام ممنون
  به محض ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 97 – 98 ما در کانال تلگرامی ایران تحصیل میزاریم جهت اطلاع دقیق عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 • سلام
  ویرایش دانشگاه ازاد بدون ازمون از کی شروع میشه ؟؟؟
  من کارت خریدم و اشتباها گرکه آزمایشیمو ریاضی زدم ولی میخاسم گروه ازمایشیم انسانی باشه و الان هر کاری میکنم ک یه کارت دیگ بخرم نمیشه و تو صفحه میگه ک شما قبلا با این شناسه پرداخت کردین خوب من باید چیکار کنم الان؟؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

 • با سلام و خسته نباشید یه سوالی داشتم ، میخواستم بپرسم که تو قسمت معدل دیپلم باید معدل کل دیپلم رو وارد کنیم یا معدل کتبی دیپلم ؟ من معدل کل دیپلم رو وارد کردم . میخواستم بدونم اگر معدل کتبی دیپلم رو بایستی وارد میکردیم چجوری میتونم ویرایشش کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا به مشکل برنخورم

 • سلام ممنون
  شما باید معدل کتبی را وارد میکردین حالا باتوجه به اینک اشتباهی وارد کرد برای ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد 97-98 بایستی عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل بشوید تا در زمان ویرایش اطلاعات شما را آگاه کنیم

 • سلام من به جای آپلود مدرک موقت دیپلم، اشتباهی ریزنمرات رو آپلود کردم، موقع ویرایش میتونم درستش کنم؟
  زمان فارغ اتخصیلی هم باید سالی باشه که سوم دبیرستان تموم شد؟

 • با سلام خدمت شما و سایت خوبتون ، بنده چند روز پیش وقتتون رو گرفته بودم ، میخواستم دوباره سوال کنم من عضو کانال ایران تحصیل شدم و تو کانال اطلاع دادین که زمان ویرایش دانشگاه آزاد بدون کنکور شروع شده که به سایت دانشگاه آزاد مراجعه کردم ولی ویرایش اطلاعات معدل برای بنده امکان پذیر نبود و با شماره تماس مشاوره شما هم تماس حاصل نمودیم که گفتین امکان ویرایش وجود نداره ممنون میشم راهنمایی کنید تا بتونم معدل دیپلم رو به معدل کتبی دیپلم ویرایش کنم تا به مشکل برنخورم

  با سپاس

 • بله می توانید گروه آزمایشی ثبت نام در دانشگاه آزادو انجام بدین در صورتی ک نتونستین از مشاوران ایران تحصیل راهنمایی بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.