شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی از جمله مسائلی است که دانش آموزان دوره های هنرستان برای ثبت نام دانشگاه آزاد به آن می پردازند دانشگاه آزاد هر ساله در مقطع های کاردانی و کارشناسی با مدارک مختلف دانشجو می پذیرد باید به این نکته اساسی توجه کنیم که دانشگاه های غیر انتفاعی ، پیام نور ، سراسری ، علمی کاربردی هم با مدرک دیپلم می توانید در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته شروع به تحصیل کنید در ضمن به اطلاع می رساند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد فقط از درگاه ثبت نام azmoon.org انجام می گیرد.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی برای همه ی داوطلبان تحصیل در این دانشگاه فراهم است ودانش آموزان می توانند با مدرک دیپلم برای ثبت نام در بعضی از رشته ها اقدام کنند ولی باید گفت که برای ثبت نام در رشته های پرمتقاضی نیازبه مدرک پیش دانشگاهی است در ادامه به مدارک مورد نیاز ثبت نام با مدرک دیپلم و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی می پردازیم.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی
شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی  بصورت الکترونی و انتخاب رشته با مرکز مشاوره دانشگاه آزاد – ایران تحصیل تماس بگیرید و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 پاسخگویی : ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

مدارک و شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

هر ساله دانشگاه آزاد برای جذب دانشجویان در دوره های کارشناسی و کاردانی به صورت پیوسته و ناپیوسته رشته های متنوعی ارائه می دهد و مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  برای هر مقطع به صورت جداگانه در خواست می شود هر ساله بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری ، داوطلبان تحصیل در دانشگاه های آزاد برای ورود به دانشگاه سوال های فراوان و متنوعی را از مشاوران مامی پرسند  از سوالهای رایج می توان به چگونگی شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی  و مدارک ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های ، آزاد ، غیر انتفاعی ، پیام نور ، سراسری می باشد شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبانی که در مدارس هنرستان مدرک دیپلم را اخذ نموده اند فراهم است و این داوطلبان می توانند در مقاطع کاردانی به صورت پیوسته و در مقاطع کارشناسی پیوسته در بعضی از رشته ها شروع به تحصیل کنند.

اما آن دسته از دانش آموزانی که در گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی تحصیل کرده و مدرک دیپلم دارند می توانند در مقاطع کاردانی به صورت ناپیوسته و مقاطع کارشناسی به صورت ناپیوسته و پیوسته تحصیل کنند برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک کنید در ادامه به مدارک ثبت نام می پردازیم.

  1.  شناسنامه و کپی از تمام صفحات شناسنامه.
  2. اصل دیپلم برای داوطلبین مدارس هنرستان و گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی برای داوطلبین دبیرستانها.
  3.  با رسیدن به سن اعزام به خدمت باید گواهی معافیت تحصیلی از نظام وظیفه گرفته شود.
  4. اصل و کپی کارت ملی
  5. پیرینت  و تکمیل فرم ثبت نام از سایت و یادفترچه ثبت نام
  6. تاییدیه تحصیلی که بسیار مهم است.
  7. شش قطعه عکس سه در چهار.
  8. با توجه به تغییر مکرر شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی حتما قبل از مراجعه به مراکز ثبت نام یکبار مدارک را با مشاوران سازمان از طریق تلفن مذکور چک بفرمائید.

به شما توصعه می شود برای آگاهی بیشتر و اطلاع دقیق و به روز شده وارد کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید.

کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی
کانال اطلاع رسانی شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

مطالب مفید :

ورود به سامانه اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد

اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور

دانشگاه آزاد های پذیرنده پزشکی – azmoon.org

رشته های بدون کنکور پزشکی

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی

ثبت نام دانشگاه آزاد 98

 شرایط دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد 

 شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی 97

2 نظر برای «شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی»

  • سلام من چن تا از درسای پیش دانشگاهیم و قبول نشدم رشتم تجربیه میخواستم بدونم امسال امکانش هست که برم دانشگاه؟؟؟

  • سلام شما می توانید جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون مدرک پیش دانشگاهی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.