ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ مهر ۱۴۰۱
چگونه رشته پزشکی قبول شویم
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه رشته پزشکی قبول شویم؟برای اینکه بدانید چگونه پزشکی قبول شویم اولین قدم برنامه ریزی در کنکور با هدف و صحیح می باشد. برای اینکه بتوانید در دانشگاه های مورد علاقه و معتبر خود قبول شوید باید در کنکور تجربی بتوانید رتبه خوبی را کسب کنید.و اگر شما جز افرادی هستید که به دنبال قبولی در رشته پزشکی می باشید با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.در ادامه به بررسی کامل قبول شدن در رشته پزشکی خواهیم پرداخت.برای پاسخ به پرسش های مانند چگونه پزشکی قبول شویم در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

نحوه قبولی در رشته پزشکی

راهکار هایی برای چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ سؤالی است که چند سالی است برای خیلی از افراد و داوطلبین رشته تجربی دغدغه بزرگی تبدیل‌شده است. در کودکی یکی از سوالاتی که بزرگ‌ترها از ما می پرسیند این بود که دلت می‌خواهد چه‌کاره شوی ؟ و معمولاً جواب همه پزشک شدن بود. اما واقعیت این است برای خیلی از ما فقط در حد حرف و آرزو باقی ماند. اما مگر افرادی که پزشک می‌شوند چه مسیری را می‌روند که دیگران نمی‌روند؟ ایران تحصیل به شما کمک خواهد کرد تا به اهداف و آرزوهایتان برسید.

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – خودتان را باور داشته باشید

دانش‌آموزی را می‌شناختم که به‌ شدت در درس ریاضی ضعیف بود. در حدی که حتی نمره قبولی رو نمی‌توانست کسب کند.باور این دانش‌آموز به کم‌هوش بودن و عدم توانایی در یادگیری ریاضی بود. تنها چیزی که من به‌ عنوان یک مشاور به او آموختم این بود که خود را باور داشته باش. کم‌کم توانستم به این دانش‌آموز کمک کنم و همین دانش‌آموز هنگام ورود به دبیرستان با نمره 20 ریاضی را قبول می‌شد و حتی به‌ عنوان نخبه ریاضی در دبیرستان معرفی شد.

 

برای اطلاع از پکیج قبولی پزشکی کلیک کنید.

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ –  سخت تلاش کنید

اگر واقعاً هدفتان قبولی در رشته پزشکی است و پرسشی مانند چگونه پزشکی قبول شویم را دارید باید خدمتتان عرض شود که باید سختی کار را قبول کنید و اگر می‌خواهید باکم کاری و جدی نگرفتن درس داوطلب کنکور شوید بهتر است رک و پوست‌کنده به شما بگویم که قید پزشکی را بهتر است بزنید. روش صحیح درس خواندن کنکور را بیاموزید این مسیر طولانی و همراه با سختی است پس بهتر است خودتان را برای طی کردنش آماده کنید.

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – از مشاور خوب کمک بگیرید

شما یک سال زمان برای تعیین آینده و سرنوشت خوددارید. اگر بخواهید خودتان این مسیر را بدون کمک هیچ مشاوره ای طی کنید باید آماده تجربه شدن برای دیگران شوید. آن‌قدر پشت کنکور بمانید و اشتباه کنید و تجربه کسب کنید که هم از آینده خود عقب بمانید و هم اینکه برای دیگران به‌عنوان نمونه ناموفق معرفی و شناخته شوید. یک مشاور علاوه بر علم خود، تجربه کار با افراد موفق را دارا می‌باشد و به شما کمک خواهد کرد تا بهتر بتوانید موفق شوید. مشاوران مجرب ما آماده خدمت‌رسانی به شما هستند تا بتوانند شما را در رسید به هدفتان کمک نمایند.

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – دانشگاه مدنظرتان را مشخص کنید

وقتی دانشگاه خود را مشخص نمایید بهتر می‌توانید در جهت هدفتان حرکت کنید زیرا درصدهای قبولی‌های پزشکی سال قبل را می‌توانید ملاحظه نمایید و فاصله خود را با آن‌ها بسنجید و درصدد جبران فاصله‌ها قدم بردارید. دانشگاه مد نظر خود را مشخص کنید و هر لحظه آن را تجسم کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تضمین قبولی در رشته پزشکی وارد شوید.

شرایط قبولی در رشته پزشکی

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – امیدوار باشید

تنها چیزی که می‌تواند شما را از پا درآورد ناامیدی است. حتی اگر شما بهترین تلاش و بهترین برنامه‌ریزی را داشته باشید ولی ناامید باشد نخواهید توانست موفق شوید. برای امید واری یکی از راه های پیشنهادی ما به شما مصاحبه با نفرات برتر کنکور است که تاثیر به سزای دارد .

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ - امیدوار باشید

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – برنامه‌ریزی کنید

برنامه‌ریزی به شما کمک خواهد کرد تا با آرامش در برابر سخت‌ترین موانع برخورد نمایید و در آن‌ها نفوذ کرده و موفق شوید.اما این برنامه‌ریزی باید درست و اصولی باشد. مشاوران ما آماده کمک به شما هستند تا یک برنامه‌ریزی درست متناسب با هدفتان انجام دهید و بدانید چگونه پزشکی قبول شویم.

 

برای اطلاع از دوره پزشکی عمومی چند سال است؟ کلیک کنید.

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – در آزمون‌های آمادگی شرکت نمایید

شرکت در آزمون های آمادگی لزومانمی تواند برگ برنده شما باشد اما به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط آزمون قرار بگیرید خود را با رقیبان مقایسه نمایید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. بهترین آزمون را خود شما می توانید برگذار کنید پیشنهاد ما به شما تست زنی نکور سال های قبل است .

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – از منابع خوب استفاده کنید

داشتن منابع کنکور تجربی خوب به شما کمک خواهد کرد تا تلاش و انرژی‌تان به هدر نرود و به بهترین نحو از تلاشتان نتیجه بگیرید.برای پیدا کردن منابع خوب باید با یک مشاور مجرب در ارتباط باشید تا با تحلیل خصوصیات شما کتاب و منبع خوبی را به شما معرفی کند .

چگونه در رشته تجربی موفق باشیم ؟

چگونه پزشکی قبول شویم برای پاسخ به این سوال بهتر است در ابتدا قبل از فکر کردن به موفقیت در رشته پزشکی باشید و باید به این فکر کنید که چگونه می توانید در رشته تجربی موفق باشید.رشته پزشکی یکی از بهترین رشته های تجربی می باشد اما قطعا رشته های خوب دیگری وجود دارد. برای موفقیت در رشته تجربی در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه در رشته تجربی موفق باشیم ؟ – عادات مطالعه خود را بررسی کنید

عادات مطالعه غلط یکی از دلایل عدم موفقیت برای هر فردی می‌تواند باشد.پس برای اینکه بدانید چگونه پزشکی قبول شویم باید عادات مطالعه غلط را از بین ببرید.شما تلاش و پشتکار خود رادارید و ساعات مطالعه خوبی را دارید اما به دلیل اینکه درست مطالعه نمی‌کنید مانند این است که شما آبی را قطره‌ قطره جمع نمایید و به‌ جای اینکه پای درخت یا گل و سبزه بریزید آن را در جوب بریزید.

 

برای اطلاع از مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی کلیک کنید.

 

چگونه در رشته تجربی موفق باشیم ؟ – با علاقه درس بخوانید

اجبار یعنی استرس.خوب است که شما هدف مشخصی داشته باشد. خوب است که به اهدافتان فکر کنید خوب است که به خودتان سختی دهید.اما تمام این‌ها نباید باعث استرس شما شوند. استرس 50درصد راندمان را کاهش می‌دهد. یعنی اگر شما یک کتاب را به‌ صورت کامل مطالعه نموده‌اید باکسی که تنها نصف کتاب را مطالعه کرده است برابر هستید.اگر در زمینهٔ استرس توانایی کنترل آن را ندارید و یا نیاز به مشاوره دارید؛ مشاورین ما با تمام انرژی در خدمت شما هستند تا شما را به مقصودتان برسانند. برای موفق شدن نباید یکجا نشست و تلاش نکرد. برای اینکه بدانید چگونه پزشکی قبول شویم باید هر چیزی که گمان می‌کنید ممکن است به شما کمک کند تا به هدفتان برسید انجام دهید و دست از تلاش برندارید .

برای قبولی در پزشکی باعلاقه درس بخوانید

کارنامه قبولی پزشکی

برای اینکه بتوانید برنامه ریزی خوب و دقیقی بر روی دروس داشته باشید ما در ادامه چندین نمونه کارنامه قبولی پزشکی را برای شما قرار داده ایم برای اینکه بدانید چگونه پزشکی قبول شویم با ما همراه باشید 

کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ، سهمیه منطقه ۱

رتبه کشوری ۲۰۵۵
رتبه در سهمیه ۷۱۴
تراز ۱۰۴۳۵
درصد ادبیات ۶۲
درصد عربی ۷۰
درصد معارف ۷۹
درصد زبان ۴۵
درصد زمین ۳۹
درصد ریاضی ۶۷
درصد زیست ۸۶
درصد فیزیک ۸۹
درصد شیمی ۷۸

کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه ایران ، سهمیه منطقه ۲

رتبه کشوری ۴۴۲
رتبه در سهمیه ۲۲۱
تراز ۱۱۳۱۴
درصد ادبیات ۷۰
درصد عربی ۵۹
درصد معارف ۸۱
درصد زبان ۶۶
درصد زمین ۹
درصد ریاضی ۷۸
درصد زیست ۸۸
درصد فیزیک ۹۷
درصد شیمی ۹۷

کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ، سهمیه منطقه ۳

رتبه کشوری ۶۶۵۳
رتبه در سهمیه ۱۴۹۴
تراز ۹۷۰۸
درصد ادبیات ۵۲
درصد عربی ۵۷
درصد معارف ۸۱
درصد زبان ۸۶
درصد زمین ۰
درصد ریاضی ۳۸
درصد زیست ۸۴
درصد فیزیک ۷۲
درصد شیمی ۶۳

اگر به هر 3 این کارنامه ها توجه بفرمایید خواهید دید که هر سه کارنامه تقریبا میزان درصد همه دروس شبیه به هم می باشد.

جزییات قبولی در رشته پزشکی

اخبار پیرامون چگونه رشته پزشکی قبول شویم

افزایش ظرفیت پزشکی برای کنکور ۱۴۰۳

دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور افزود: به نظر می‌رسد مسئولان وزارت بهداشت با افزایش ورودی در دانشگاههای پزشکی موافق هستند، البته معتقدند که ظرفیت رشته های پزشکی عمومی کمتر از ظرفیت رشته های پزشکی تخصصی افزایش یابد.

عمان مثل جاروبرقی در حال جذب پزشکان ایرانی است/ چرا با حقوق ۶میلیون تومان رزیدنت بمانند؟

حرف‌های محمد رئیس‌زاده، رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور پنج‌شنبه گذشته در همایش ملی روز پزشک در همدان، مثل بمب ترکید. او گفت:«تخصص جراحی قلب در سال جاری ۱۸ نفر ظرفیت داشته اما هیچ کس متقاضی نشده و در کل کشور فقط ۲ فارغ‌التحصیل جراحی اطفال داریم.»رئیس‌زاده، گریزی هم به گذشته دور زد و گفت که اگر این وضع ادامه پیدا کند شاید مجبور شویم، هم‌چون ۴۰ سال پیش پزشک از هند و پاکستان بیاوریم.

مشاوره قبولی در رشته پزشکی

خلاصه مطلب

چگونه رشته پزشکی قبول شویم؟یکی از اصلی ترین راه برای قبولی در رشته های خوب پزشکی مانند دندانپزشکی و یا داروسازی برنامه ریزی دقیق و منسجم است.ما در این مقاله پاسخ به پرسش چگونه پزشکی قبول شویم را به طور کامل و دقیق بیان کردیم.پس اگر شما هم جز داوطلبینی هستید که به دنبال قبولی در رشته های پزشکی هستید حتما این مقاله را به طور کامل مطالعه نمایید.همچنین اگر  پس از مطالعه دقیق این مقاله با سوال، اشکال و یا ابهامی مواجه شدند، می توانند با کارشناسان مجرب ما در مجموعه ایران تحصیل، تماس حاصل فرمایند. هم چنین می توانند برای ما کامنت بگذارند. سوالات شما در اسرع وقت توسط کارشناسان و مشاوران ما پاسخ داده خواهند شد.

 

 

برای دریافت و مطالعه پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

 

4.3/5 - (15 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه راه هایی برای قبولی در پزشکی وجود دارد؟

تنها چیزی که به آن نیاز دارید، قرار گرفتن در یک مسیر درست و استفاده از راهنمایی های یک فرد آگاه است. ما در مقاله این مسیر را کامل بیان کرده ایم.

چگونه در پزشکی  دانشگاه مورد نظرمان  قبول شویم؟

برای قبول شدن در کنکور سراسری در بهترین دانشگاه ها، به یک برنامه ریزی دقیق نیاز است.

چگونه پزشک عمومی شویم؟

در صورتی که موفق به قبول شدن در رشته پزشکی شوید، بعد از پشت سر گذاشتن دوره کارورزی بالینی، به عنوان یک پزشک عمومی شناخته خواهید شد.

 

 

نظرات

26 دیدگاه دربارهٔ «چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟»

 1. Avatar photo ابوالفضل گفت:

  سلام من میخاستم بدونم برا کنکور تجربی از سال چندم شروع به خواندن بکنم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بستگی به برنامه ریزی خودتون داره
   اول سال دهم و نیسمال اول دوازدهم
   بعد از پایان ترم یک سال یازدهم و نیمسال دوم دوازدهم

 2. Avatar photo زهره گفت:

  سلام وقت بخیر من امسال دیپلم انسانی میگیرم اما به رشته پزشکی علاقه دارم سوالم از شما اینکه برای شرکت در کنکور تجربی باید حتما دیپلم تجربی داشته باشم اگه بله من چطور میتونم اقدام کنم

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به تاثیر قطعی سوابق تحصیلی شما می بایست دیپلم تجربی دریافت کنید برای شرکت در دیپلم و تغییر رشته با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید
   راره ارتباط:9099075307

 3. Avatar photo مبینا گفت:

  سلام وقت بخیر
  میشه خیلی خلاصه راهنمایی کنید چطوری درس بخونیم تا موفق بشیم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر تماس بگیرید

 4. Avatar photo محمدی گفت:

  سلام خسته نباشید.من دانش آموز پایه یازدهم رشته حسابداری هستم و به ناچار به این رشته اومدم و می خوام کنکور تجربی شرکت کنم .
  به نظرتون بهترین راه برای قبولی رشته پزشکی چیه؟
  از کی شروع کنم به خواندن؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   بهترین راه تسلط روی کتاب های درسی سه سال تجربی و تست زنی

 5. Avatar photo پریسا گفت:

  سلام و وقت بخیر
  من ۱۳ سال پیش توی رشته تجربی بنا ب دلایلی از طریق آموزش از راه دور و خودخوان دیپلم رو گرفتم و متاسفانه باعث افت معدلم شد
  کل دوره دبیرستان رو خودخوان خوندم و چون امیدی به قبولی نداشتم کنکور شرکت نکردم،در صورتی که همیشه معدل بالا داشتم و اگه اون مشکلات نبود و مجبور به آموزش از راه دور نبودم شاید همون سالها پزشکی رشته مورد علاقه ام رو میاوردم.
  الان بشدت مشتاق به ادامه هستم،به نظرتون با شرایط گفته شده امیدی هست؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز، شما برای قبولی و ادامه تحصیل هیچ محدودیتی ندارید با یک برنامه ی مدون و منسجم قطعا میتونید رویای خودتون رو پیش ببرید.

 6. Avatar photo امیرعلی گفت:

  سلام وقت بخیر من تلفن ثابت ندارم برای تماس .در مورد مدارس سوال داشتم ۰۹۱۲۴۸۷۱۲۶۷

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   از بخش شارژینگ انلاین نسبت به خرید بسته ی مشاوره اقدام کنید

 7. Avatar photo پزشک آینده. دانیال فضل ازاد گفت:

  باسلام خدمت سایت ایرنتحصیل 🌹
  من الان کلاس دهم تجربی هستم و معدل نوبت اولم گرفتم شده ۱۹/۵۰ و تمام درس های تخصصی رو ۲۰ گرفتم ، عمومی باعث کم‌شدن معدلم شد.
  اگر با پیشرفت بهتر در سال‌های آینده، میتونم با رتبه و دانشگاه خوب پزشکی قبول بشم؟ ؟؟
  با تشکر🌹🌹

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   بله حتما

 8. Avatar photo تارا گفت:

  سلام خسته نباشید من دانش اموز یازدهم تجربیم میخواستم بدونم اگه از الان شروع کنم میتونم پزشکی قبول بشم؟الیته درسم خوبه و قبلا هم میخوندم ولی مرور نداشتم و به دلایلی چند وقت نتونستم درس بخونم میخواستم بدونم که از الان اگه شروع کنم میتونم خودمو به کنکور سال اینده برسونم؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام
   بله چرا که نه
   برای برنامه ریزی تحصیلی و راهنمایی دقیق تر تماس بگیرید

 9. Avatar photo nil گفت:

  سلام من دانش اموز یازدهم تجربیم راستش من به پزشکی خیلی علاقه دارم اما روش درس خوندنم رو که تو نهم و اینا میرفتم جلو انگار فراموش کردم و اصلا تمرکز روی متن و یا کاری که میکنم ندارم و بیش از حد استرسی و وسواس درسی دارم وقبلا این استرسم باعث میشد تمام دروس دو هفته رو تموم کنم و تا ازمون دی همه ی درسا رو فول شم اما الان وقتی استرس دارم بیخال میشم و نمیتونم درس بخونم و تا به الان 4تا مشاور گرفتم و راضی نبودم و میخوام خودم بخونم چونن راحت ترم اما انگار سر دوراهیم وقتی زیست میخونم میگم ریاضی مونده وقتی شیمی میخونم میگم فیزیک مونده کلا تعادل درسی ندارم و این به شدت منو عصبی میکنه ممنون میشم بگین چیکار کنم چون ادمی نیسم که بیکار بشینم و منتظر معجزه باشم ولی در عین حال خیلی قاطی کردم.

  1. Avatar photo مشاور عیسائی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید دقیق تر بررسی شود جهت دریافت برنامه درسی و جزوات آموزشی مناسب با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 10. Avatar photo AMIR گفت:

  سلام وقت بخیر رشته علوم تجربی سخته یا اسونه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   بستگی به علاقه ،هدف و اراده ی شما دارد.

 11. Avatar photo ستایش گفت:

  سلام جواب شما برای سوال قبلی من نیمده برام چطور باید بفهمم که جواب دادید کجا میاد

 12. Avatar photo فاطمه گفت:

  به نظر شما یه ادمی که سال اولی که پشت کنکور مونده و همه وقت هاشو تلف کرده و شش ماه دیگه کنکورشه این شش ماه رو مطاله خوب داشته باشه پزشکی شیراز رو می یاره

  1. Avatar photo مشاور ارشد گفت:

   سلام و درود سوال شما خیلی کلیه و نمیشه یک نسخه واسه همه پیچید بله ما شخصی داشتیم که ۳ ماه مونده به کنکور سراسری شروع کرده و در پزشکی دانشگاه تهران قبول شده شما باید از مشاوره تحصیلی مناسب استفاده کنی تا بتونی از برنامه ریزی دقیق بهرمند شوی تا در رشته مورد علاقت قبول شی .

 13. Avatar photo امیر حسین گفت:

  من حدودا 570 روز زمان دارم واسه کنکور 1401 واقعا میتونم با مشاوره تو یه رشته خوب از پزشکی قبول بشم و بتونم به درس مدرسه هم برسم🙄
  لطفا راهنمایی کنید. اساتید با تجربه

  1. Avatar photo irantahsil گفت:

   سلام امیر حسین جان برای شرکت در کنکور سراسری و قبولی در رشته های پزشکی باید نکات زیادی رو رعایت کنی و نحوه ی مظالعه و توانایی هاتو برسی کنیم شما باید در اولین فرصت با مشاوران مرکز ایران تحصیل که از رتبه های تک رقمی سالهای گذشته هستم مشاوره در یافت کنی تا بهترین برنامه ریزی رو دریافت کنی .

 14. Avatar photo irantahsil گفت:

  سلام امیر علی جان شما می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس داشته باشید تا با یک انتخاب رشته صحصیح از رشته پزشکی قبول بشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 + شرایط و دانشگاه ها

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 اعلام شد. افرادی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور تجربی را دارند ابتدا باید از شرایط ثبت نام در این رشته‌ها اطلاعات کامل را به دست آورده و سپس برای اسم...
 • نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل کنکور

  نحوه دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل کنکور 1403 | ایران تحصیل

  دریافت تاییدیه تحصیلی برای ترمیم معدل یکی از بهترین روش‌هایی بسیار مفید برای داوطلبان کنکور سراسری به شمار می‌رود. با استفاده از این تاییدیه، داوطلبان می‌توانند تاثیر بسیار زیادی در بهبود رتبه کنکور خود داشته باشند. همان طور که می‌دانید،...
 • تغییر رشته از پرستاری به داروسازی

  تغییر رشته از پرستاری به داروسازی + بخشنامه 1403

  آیا تغییر رشته از پرستاری به داروسازی امکان‌پذیر است؟ چگونه می‌توان از رشته پرستاری به رشته‌های دیگر مانند داروسازی تغییر رشته داد؟ برای این تغییر رشته باید چه شرایطی داشت؟ آیا تغییر رشته در این زمینه تصمیم درستی است؟ در...
 • کارنامه قبولی پرستاری سراسری

  رتبه قبولی پرستاری 1403 + تحلیل کارنامه‌ مناطق قبولی آزاد

  کارنامه قبولی پرستاری سراسری می‌‌تواند شما را با درصد دروس و رتبه قبولی پرستاری سراسری آشنا سازد. چرا که با بررسی کارنامه پرستاری متوجه خواهید شد برای مطالعه هر درس لازم است چقدر زمان صرف کنید و بر کدام یک...
تماس با مشاور