تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
چگونه رشته پزشکی قبول شویم

چگونه رشته پزشکی قبول شویم

 

مشاورین ما به شما کمک می کنند تا بدانید چگونه رشته پزشکی قبول شوید ؟ جهت برنامه ریزی تحصیلی فوق العاده توسط رتبه های برتر کنکور سال های گذشته و آموزش فنون مطالعه و تست زنی مختص کنکور پزشکی با ما همراه باشید

پزشکی از آن چه که فکر می کنید به شما نزدیک تر است کافی است با ما تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

راهکار هایی برای چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ سؤالی است که چند سالی است برای خیلی از افراد و داوطلبین رشته تجربی دغدغه بزرگی تبدیل‌شده است. در کودکی یکی از سوالاتی که بزرگ‌ترها از ما می پرسیند این بود که دلت می‌خواهد چه‌کاره شوی ؟ و معمولاً جواب همه پزشک شدن بود. اما واقعیت این است برای خیلی از ما فقط در حد حرف و آرزو باقی ماند. اما مگر افرادی که پزشک می‌شوند چه مسیری را می‌روند که دیگران نمی‌روند؟ ایران تحصیل به شما کمک خواهد کرد تا به اهداف و آرزوهایتان برسید.

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – خودتان را باور داشته باشید

دانش‌آموزی را می‌شناختم که به‌شدت در درس ریاضی ضعیف بود. در حدی که حتی نمره قبولی رو نمی‌توانست کسب کند.باور این دانش‌آموز به کم‌هوش بودن و عدم توانایی در یادگیری ریاضی بود. تنها چیزی که من به‌عنوان یک مشاور به او آموختم این بود که خود را باور داشته باش. کم‌کم توانستم به این دانش‌آموز کمک کنم و همین دانش‌آموز هنگام ورود به دبیرستان با نمره 20 ریاضی را قبول می‌شد و حتی به‌عنوان نخبه ریاضی در دبیرستان معرفی شد.

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ –  سخت تلاش کنید

اگر واقعاً هدفتان قبولی در رشته پزشکی است باید سختی کار را قبول کنید و اگر می‌خواهید باکم کاری و جدی نگرفتن درس داوطلب کنکور شوید بهتر است رک و پوست‌کنده به شما بگویم که قید پزشکی را بهتر است بزنید. روش صحیح درس خواندن کنکور را بیاموزید این مسیر طولانی و همراه با سختی است پس بهتر است خودتان را برای طی کردنش آماده کنید.

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – از مشاور خوب کمک بگیرید

شما یک سال زمان برای تعیین آینده و سرنوشت خوددارید. اگر بخواهید خودتان این مسیر را بدون کمک هیچ مشاوره ای طی کنید باید آماده تجربه شدن برای دیگران شوید. آن‌قدر پشت کنکور بمانید و اشتباه کنید و تجربه کسب کنید که هم از آینده خود عقب بمانید و هم اینکه برای دیگران به‌عنوان نمونه ناموفق معرفی و شناخته شوید. یک مشاور علاوه بر علم خود، تجربه کار با افراد موفق را دارا می‌باشد و به شما کمک خواهد کرد تا بهتر بتوانید موفق شوید. مشاوران مجرب ما آماده خدمت‌رسانی به شما هستند تا بتوانند شما را در رسید به هدفتان کمک نمایند.

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – دانشگاه مدنظرتان را مشخص کنید

وقتی دانشگاه خود را مشخص نمایید بهتر می‌توانید در جهت هدفتان حرکت کنید زیرا درصدهای قبولی‌های پزشکی سال قبل را می‌توانید ملاحظه نمایید و فاصله خود را با آن‌ها بسنجید و درصدد جبران فاصله‌ها قدم بردارید. دانشگاه مد نظر خود را مشخص کنید و هر لحظه آن را تجسم کنید . 

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – امیدوار باشید

تنها چیزی که می‌تواند شمارا از پا درآورد ناامیدی است. حتی اگر شما بهترین تلاش و بهترین برنامه‌ریزی را داشته باشید ولی ناامید باشد نخواهید توانست موفق شوید. برای امید واری یکی از راه های پیشنهادی ما به شما مصاحبه با نفرات برتر کنکور است که تاثیر به سزای دارد .

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – برنامه‌ریزی کنید

برنامه‌ریزی به شما کمک خواهد کرد تا با آرامش در برابر سخت‌ترین موانع برخورد نمایید و در آن‌ها نفوذ کرده و موفق شوید.اما این برنامه‌ریزی باید درست و اصولی باشد. مشاوران ما آماده کمک به شما هستند تا یک برنامه‌ریزی درست متناسب باهدفتان انجام دهید.

 

جهت اطلاع از روش برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور تجربی کلیک کنید و از رتبه های تک رقمی مشاوره بگیرید

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – در آزمون‌های آمادگی شرکت نمایید

شرکت در آزمون های آمادگی لزومانمی تواند برگ برنده شما باشد اما به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط آزمون قرار بگیرید خود را با رقیبان مقایسه نمایید و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. بهترین آزمون را خود شما می توانید برگذار کنید پیشنهاد ما به شما تست زنی نکور سال های قبل است .

 

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟ – از منابع خوب استفاده کنید

داشتن منابع کنکور تجربی خوب به شما کمک خواهد کرد تا تلاش و انرژی‌تان به هدر نرود و به بهترین نحو از تلاشتان نتیجه بگیرید.برای پیدا کردن منابع خوب باید با یک مشاور مجرب در ارتباط باشید تا با تحلیل خصوصیات شما کتاب و منبع خوبی را به شما معرفی کند .

 

راهکار هایی برای چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

راهکار هایی برای چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

 

چگونه در رشته تجربی موفق باشیم ؟

 

چگونه در رشته تجربی موفق باشیم ؟ – عادات مطالعه خود را بررسی کنید

عادات مطالعه غلط یکی از دلایل عدم موفقیت برای هر فردی می‌تواند باشد. شما تلاش و پشتکار خود رادارید و ساعات مطالعه خوبی رادارید اما به دلیل اینکه درست مطالعه نمی‌کنید مانند این است که شما آبی را قطره‌قطره جمع نمایید و به‌جای اینکه پای درخت یا گل و سبزه بریزید آن را در جوب بریزید.

 

چگونه در رشته تجربی موفق باشیم ؟ – باعلاقه درس بخوانید

اجبار یعنی استرس.خوب است که شما هدف مشخصی داشته باشد. خوب است که به اهدافتان فکر کنید خوب است که به خودتان سختی دهید.اما تمام این‌ها نباید باعث استرس شما شوند. استرس 50درصد راندمان را کاهش می‌دهد. یعنی اگر شما یک کتاب را به‌صورت کامل مطالعه نموده‌اید باکسی که تنها نصف کتاب را مطالعه کرده است برابر هستید.اگر درزمینهٔ استرس توانایی کنترل آن را ندارید و یا نیاز به مشاوره دارید؛ مشاورین ما با تمام انرژی در خدمت شما هستند تا شمارا به مقصودتان برسانند. برای موفق شدن نباید یکجا نشست و تلاش نکرد. هر چیزی که گمان می‌کنید ممکن است به شما کمک کند تا به هدفتان برسید انجام دهید و دست از تلاش برندارید .

 

مشاورین ما به شما کمک می کنند قبولی شما حتمی است، جهت برنامه ریزی تحصیلی فوق العاده توسط رتبه های برتر کنکور سال های گذشته و آموزش فنون مطالعه و تست زنی مختص کنکور پزشکی با ما همراه باشید

پزشکی از آن چه که فکر می کنید به شما نزدیک تر است کافی است با ما تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

کانال مشاوره کنکور

مطالب مرتبط : 

روش های درس خواندن رتبه های برتر کنکور

بینایی سنجی بدون آزمون

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

بهترین روش مطالعه زیست شناسی کنکور

روش مطالعه دروس عمومی کنکور

روش های نوین مطالعه کنکور

حذفیات کنکور تجربی

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ستایش
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام جواب شما برای سوال قبلی من نیمده برام چطور باید بفهمم که جواب دادید کجا میاد

 2. فاطمه
  ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۰

  به نظر شما یه ادمی که سال اولی که پشت کنکور مونده و همه وقت هاشو تلف کرده و شش ماه دیگه کنکورشه این شش ماه رو مطاله خوب داشته باشه پزشکی شیراز رو می یاره

  • مشاور ارشد
   ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام و درود سوال شما خیلی کلیه و نمیشه یک نسخه واسه همه پیچید بله ما شخصی داشتیم که ۳ ماه مونده به کنکور سراسری شروع کرده و در پزشکی دانشگاه تهران قبول شده شما باید از مشاوره تحصیلی مناسب استفاده کنی تا بتونی از برنامه ریزی دقیق بهرمند شوی تا در رشته مورد علاقت قبول شی .

 3. امیر حسین
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰

  من حدودا 570 روز زمان دارم واسه کنکور 1401 واقعا میتونم با مشاوره تو یه رشته خوب از پزشکی قبول بشم و بتونم به درس مدرسه هم برسم🙄
  لطفا راهنمایی کنید. اساتید با تجربه

  • irantahsil
   ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام امیر حسین جان برای شرکت در کنکور سراسری و قبولی در رشته های پزشکی باید نکات زیادی رو رعایت کنی و نحوه ی مظالعه و توانایی هاتو برسی کنیم شما باید در اولین فرصت با مشاوران مرکز ایران تحصیل که از رتبه های تک رقمی سالهای گذشته هستم مشاوره در یافت کنی تا بهترین برنامه ریزی رو دریافت کنی .

 4. irantahsil
  ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام امیر علی جان شما می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس داشته باشید تا با یک انتخاب رشته صحصیح از رشته پزشکی قبول بشین

ایران تحصیل
تماس با مشاور