افزایش سرعت تست زنی کنکور
افزایش سرعت تست زنی کنکور

داوطلبان گرامی برای اطلاع از افزایش سرعت تست زنی کنکور ، آموزش تکنیک های تست زنی و منابع مهم کنکور 97 از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099072952  و در صورت شلوغی خطوط با  9092305587 ( استان تهران) تماس بگیرید.

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل .

افزایش سرعت تست زنی کنکور 98

آگاهی از روش های افزایش سرعت تست زنی کنکورو  روش های مطالعه کنکور کلید طلایی کنکور به حساب می آید و نقش به سزایی در سرنوشت داوطلبان دارد روش های افزایش سرعت تست زنی کنکور در کتاب های آموزشی فراوانی ذکر شده اما کدام روش صحیح است ؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت خصوصیات جسمی و روحی و توان ذهنیت یادگیری هر داوطلب منحصر به فرد است تا زمانی که فرد از مشاوره تحصیلی برای شناخت مشخصات فردی استفاده نکند نمی توان گفت کدام روش برای شما مؤثر است و با کدام روش می توانید افزایش سرعت تست زنی کنکور داشته باشید. نا گفته نماند علاوه بر روش های افزایش تست زنی کنکور باید دلایل کندی در کنکور و منابع کنکور نیز پرداخت که در ادامه به آن اشاره شده است.

افزایش سرعت تست زنی کنکور – دلایل کندی

کند بودن سر جلسه کنکور سراسری نتیجه بسیار مخربی را برای سرنوشت یک فرد رغم می زند که کندی در تست زنی کنکور مشکله بزرگ بسیاری از داوطلبین است و نتایج ضعیف علی رقم تسلط کافی بر مباحث دارد پس به شما توصیه می شود اگر این مشکل را دارید و از روش های افزایش سرعت تست زنی کنکور مطلع نیستید با مشاوران مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید تا بتوانید با افزایش سرعت تست زنی کنکور در سرنوشت خود موفق باشید در ادامه به مشکلات کندی تست زنی می پردازیم. برای بهرمندی از مشاوره رایگان کنکور  مرکز مشاوره ایران تحصیل روی عبارت کلیک کنید .

1. یادگیری ناقص

همان طور که مطلع هستید برای افزایش سرعت تست زنی کنکور سراسری باید در ابتدا مباحث را به خوبی یاد بگیرید و بر مباحث مربوط به آن موضوع مسلط باشید برای این کار باید تمرین و مرور داشته باشید تا بتوانید سرعت یادآوری مطالب را افزایش دهید.

2- وسواس فکری

بسیاری از داوطلبین شرکت در کنکور سراسری با وسواس فکری برای یادگیری مباحث توصیفی روبه رو می باشند داوطلبین برای یاد گیری زمان زیادی را سپری می کنند و گاها برای یادگیری مبحثی چندین بار مرور می کنند که این موضوع باعث می شود داوطلب دچار وسواس فکری شود و در آزمون سراسری زمان زیادی را برای پاسخ به یک سؤال صرف کند و در تصمیم گیری نهایی برای انتخاب یک گزینه دچار اشتباه شود که این خود یکی از عوامل جلوگیری از افزایش سرعت تست زنی کنکور است . برای رفع این مشکل می توانید با مشاوران برتر مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید.

3-پاسخ به همه سؤالات

عادت پاسخ به همه ی سوالات در بعضی از داوطلبین مشاهده می شود این افراد از یک عادت اشتباه پیروی می کنند و گذشت از تست هایی که نمی توانند به آن ها پاسخ دهند برایشان بسیار سخت است زمان زیادی را برای حل تست ها سپری می کنند برای حل این مشکل دانش آموزان باید برای تشخیص توانایی خود اقدام کنند به طوری که به آن ها توصیه می شود برای افزایش سرعت تست زنی کنکور 98 سوالهای آزمون سالهای قبل را مشاهده کند و سوالهایی را که توانایی حل آن را ندارد تشخیص دهد و از آن بگذرد در تست های دوره ای اولین اولویت را به تشخیص سؤال اختصاص دهد.

  افزایش سرعت تست زنی کنکور – برنامه ریزی صحیح

به طور کلی افراد برای کسب موفقیت باید از یک برنامه از پیش تعیین شده استفاده کنند داشتن یک برنامه صحیح و امتحان شده نقش مهمی در موفقیت و افزایش سرعت تست زنی کنکور می توانند داشته باشد سرعت عمل وتمرکز بالا ،برنامه دقیق و اطلاع از روش های مطالعاتی صحیح در موفقیت کنکور سراسری بسیار مهم است به دلیل زیادی حجم مطالب قادر به ارائه مطالب در این مقاله نبودیم برای بر خورداری از برنامه ریزی صحیح و روش های نوین افزایش سرعت تست زنی کنکور با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

 

<<<با مشاوره و برنامه ریزی 3 ماه مانده به کنکور می توان هدفمند و هوشمندانه به سوی هدف پیش رفت >>>

برای دریافت راهنمایی و مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ، حذفیات کنکور 98 ، افزایش سرعت تست زنی کنکور با گروه ایران تحصیل تماس بگیرید 9099072952 زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب

کانال اظلاع رسانی افزایش سرعت تست زنی کنکور
کانال اظلاع رسانی افزایش سرعت تست زنی کنکور

 

مطالب مرتبط :

اطلاع از بودجه بندی جدید کنکور 98

مشاوره تحصیلی دبیرستان

برای اطلاع از منابع نظام قدیم کنکور تجربی 98

برنامه ریزی برای کنکور تجربی 98

منابع کنکور ریاضی 98

مشاوره تضمینی کنکور 98

روش مطالعه دروس عمومی کنکور

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه  آزاد

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

روش خواندن آیات دین و زندگی کنکور

تکنیک های تست زنی  – ایران تحصیل

کنکور انسانی 98

حذفیات کنکور انسانی 98

و هزاران سوال دیگر….

با مرکز مشاوره سامانه ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.