ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

پرستاری بدون کنکور ۱۴۰۲

پرستاری بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

در میان داوطلبان کنکور رشته تجربی، رشته پرستاری از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز یکی از رشته‌های برتر علوم تجربی محسوب می‌شود. افراد برای تحصیل در رشته پرستاری می‌توانند در کنکور سراسری شرکت کرده و پس از کسب رتبه بالا، در این رشته درس بخوانند. در گذشته در مقطع کوتاهی رشته پرستاری در دفترچه پذیرش بدون کنکور هم وجود داشت و داوطلبان می‌توانستند بدون شرکت در کنکور در رشته پرستاری ثبت نام کنند. اما از سال 97 به بعد امکان ثبت نام پرستاری بدون کنکور برداشته شد و تحصیل در پرستاری مثل اغلب رشته‌های پیراپزشکی فقط از طریق کنکور سراسری ممکن است.

برای اطلاع آن دسته از داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته پرستاری هستند عرض می‌کنیم، پذیرش پرستاری به صورت بدون آزمون در دانشگاه‌های معتبر ترکیه و اتحادیه اروپا از طریق کالج مدیکال ایران تحصیل امکان پذیر است. شاید باورش مشکل باشد اما، شرکت در دوره یک ساله کالج و آزمون‌های بین‌المللی پذیرش دانشجو در اتحادیه اروپا، از شرکت در کنکور سراسری ایران راحت‌تر است. داوطلبان می‌توانند با پشت سر گذاشتن سال اول تحصیلی خود در کالج مدیکال ایران تحصیل در تهران و شرکت در یک یا چند آزمون معتبر پذیرش دانشجوی بین‌المللی، پذیرش پرستاری در یکی از معتبرترین دانشگاه‌های اتحادیه اروپا را بدست آورند. شرکت در این دوره برای تمامی متقاضیانی که امکان شرکت در کنکور را دارند امکان پذیر است.

متقاضیان پرستاری بدون آزمون همین امروز می‌توانند با تماس با شماره 02148810144 مراحل اخذ پذیرش در رشته پرستاری در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا را جویا شده و همین امروز در آزمون‌های ورودی ثبت نام کنند.

اگر می‌خواهید بدون شرکت در کنکور در یک دانشگاه معتبر بین‌المللی پرستاری بخوانید، در صورت نیازبه اطلاعات تکمیلی، با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

 

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

پرستاری بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

 

پرستاری بدون کنکور از رویا تا واقعیت!

رشته پرستاری برای بار اول سال 1394 از طریق انتخاب رشته کنکور سراسری، از بخش پذیرش براساس سوابق تحصیلی متقاضیان انجام شد. متقاضیان این رشته و دیگر رشته‌های پیراپزشکی در سال 94 با شرایط ویژه و تعهد به خدمت در نقاط محروم کشور، در این رشته‌ها پذیرفته شده و وارد این حرفه‌ها شدند. از سال 97 به بعد رشته پرستاری دوباره به دفترچه کنکور سراسری بازگشت و امکان پذیرش رشته پرستاری در دانشگاه‌های داخل کشور از طریق بدون کنکور برداشته شد.

در حال حاضر تنها راه موجود برای تحصیل در رشته پرستاری بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری، تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا است. کالج مدیکال ایران تحصیل برای رفاه حال هموطنان عزیز، اقدام به پذیرش و آماده‌سازی داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا می‌کند. با شرکت در دوره یک ساله کالج، راه شما برای ورود به دانشگاه‌های اتحادیه اروپا از همیشه هموارتر خواهد شد، حتی هموارتر از مسیر کنکور سراسری ایران.

 

تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا

تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا

تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا

رشته پرستاری جزء رشته‌های پیراپزشکی است و اگر بخواهید وارد این رشته شوید، باید در کنکور سراسری شرکت کنید. در گذشته در مقطعی تقریبا سه ساله، رشته پرستاری به صورت بدون کنکور ارائه شد. اما از سال 97 به بعد تنها راه موجود برای فارغ‌التحصیلان ایرانی برای تحصیل در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور، تحصیل در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا یا ترکیه است. برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید، اخذ پذیرش در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه‌های ترکیه یا اتحادیه اروپا، سخت‌تر از مسیر کنکور سراسری نیست.

برای اخذ پذیرش در یکی از دانشگاه‌های ترکیه کافی است ابتدا یک دوره یکساله را به عنوان پیش‌دانشگاهی تخصصی پزشکی/پیراپزشکی پشت سر بگذارید. برای آماده‌سازی داوطلبان جهت تحصیل در دانشگاه‌های معتبر اتحادیه اروپا، این دوره‌ها به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند. بعد از آن با آمادگی که کسب کرده‌اید در یکی از آزمون‌های بین‌المللی پذیرش دانشجو شرکت می‌کنید. آزمون‌های بین‌المللی که در این مرحله برای سنجش دانش پایه و زبان انگلیسی داوطلبان برگزار می‌شوند و هیچکدام از این آزمون‌ها به سختی کنکور سراسری نیستند.

با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل قادر خواهید بود ظرف یکسال، آمادگی لازم جهت کسب نمره لازم در آزمون را بدست آورده و در یکی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی پرستاری بخوانید.

شرایط تحصیل رشته پرستاری بدون کنکور 

شرایط تحصیل رشته پرستاری بدون کنکور

شرایط تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور 

داوطلبان عزیزی که به هر دلیلی قصد دارند بدون شرکت در کنکور سراسری وارد رشته پرستاری شوند، بایستی منتظر باشند تا این رشته دوباره به دفترچه ثبت نام بدون کنکور بازگردد، در غیر اینصورت به غیر از تحصیل در خارج، موفقیت در کنکور سراسری تنها راه ثبت نام بدون کنکور در رشته پرستاری است. برای موفقیت در کنکور سراسری و اخذ پذیرش در رشته پرستاری می‌توانید از بسته‌های کمکی آکادمی ایران تحصیل استفاده کنید. با کسب مشاوره و راهنمایی و کسب تدریس خصوصی از رتبه‌های برتر کنکور می‌توانید رتبه لازم برای اخذ پذیرش در رشته پرستاری را کسب کنید.

یک گام تا رتبه شدن

یک گام تا رتبه شدن

از هر یک از راه‌های موجود که می‌خواهید برای ثبت نام در رشته پرستاری اقدام کنید، باید یکسری شرایط را دارا باشید. چه متقاضیان ادامه تحصیل بدون کنکور در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و چه متقاضیان شرکت در کنکور سراسری، باید مدرک دوره پیش دانشگاهی و دیپلم متوسطه را دارا باشند. داوطلبان شرکت در کنکور در صورت کسب رتبه لازم، قادر خواهند بود در رشته پرستاری در دانشگاه‌های داخل کشور ثبت نام کنند. آخرین رتبه پذیرش شده پرستاری در کنکور سراسری 1400-۱۴۰۲، در سهمیه منطقه 1 رتبه 11492، و در سهمیه منطقه 3 رتبه 17502 بود.

داوطلبان تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا قادر خواهند بود پس از طی یک دوره یکساله در کالج ایران تحصیل، در دانشگاه‌های معتبر اروپایی به صورت بدون کنکور ثبت نام کنند. 

 

برای آشنایی با سهمیه ایثارگران در کنکور روی لینک آبی رنگ کلیک کنید. 

 

آیا امکان تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور وجود دارد؟

برای پذیرش بدون کنکور در این رشته باید شرایط خاص داشت و هر کسی امکان پذیرش بدون آزمون را ندارد. یکی از رشته‌هایی که اکثر داوطلبان با انتخاب رشته تجربی برای قبولی در آن تلاش می‌کنند، رشته پرستاری است. رشته پرستاری از مجموعه رشته‌های علوم پزشکی-پیراپزشکی می‌باشد که دانشجویان این رشته نقش مراقبتی و بالینی از بیمار را عهده دار هستند. رشته پرستاری دارای محبوبیت فراوانی بین رشته‌های تحصیلی است و همین باعث شده که این رشته از دفترچه بدون کنکور برداشته شود.

برای تحصیل در رشته پرستاری بدون اینکه در کنکور سراسری شرکت کنید، می‌توانید با طی یک دوره یکساله به عنوان کالج رشته نجربی، در کالج ایران تحصیل روند پذیرش خود در یک دانشگاه معتبر اتحادیه اروپا و یا ترکیه را آغاز کنید. راه دیگر تحصیل بدون کنکور در رشته پرستاری استفاده از سهمیه استعداد درخشان است که این مهم با انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری از سوی سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

بدون کنکور پرستار شوید

بدون کنکور پرستار شوید

جهت مطالعه مقالهلیست شهرهای پرستاری بدون کنکور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

ثبت نام پرستاری بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

برای اطلاع داوطلبان عزیز عرض می‌کنیم که چه در مقطع کارشناسی ارشد، ثبت نام بدون آزمون رشته پرستاری وجود ندارد. تنها راه ثبت نام در رشته پرستاری در مقطع ارشد بدون شرکت در کنکور سراسری، استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان است. داوطلبان واجد شرایطی که می‌توانند از سهمیه استعداد درخشان استفاده کنند، می‌توانند همزمان با ثبت نام کنکور سراسری در تیرماه، برای ارشد پرستاری از طریق سهیمه استعداهای درخشان اقدام کنند. داوطلبانی که در مقطع کارشناسی جزو 15 درصد برتر ورودی خود هستند، می‌توانند از این سهمیه استفاده کنند.

ثبت نام پرستاری بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

ثبت نام پرستاری بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

جدای از سهمیه استعدادهای درخشان، امکان تحصیل در رشته ارشد پرستاری در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و ترکیه هم وجود دارد. داوطلبان می‌توانند با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل، یک دوره یک ساله کسب آمادگی را پشت سر گذاشته و به صورت تضمینی پذیرش یکی از دانشگاه‌های تریکه یا اتحادیه اروپا را بدست آروند. لازم است اضافه شود شرکت در آزمون‌های بین‌المللی پذیرش دانشجو، به هیچ عنوان از شرکت در کنکور سراسری ایران سخت‌تر نیست. داوطلبان در دوره یکساله کالج مدیکال ایران تحصیل، آمادگی لازم جهت کسب نمره قبولی در دانشگاه‌های اروپایی را بدست می‌آورند. در صورت عدم پذیرش داوطلب در هیچ یک از دانشگاه‌های معتبر اروپا، هزینه ثبت نام به داوطلب بازگردانده خواهد شد.

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام کمک پرستاری روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

جدیدترین اخبار پرستاری بدون کنکور

استقبال دانشجویان از رشته پرستاری افزایش یافته است/ رشته‌های پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد تحت ارزیابی وزارت بهداشت

طاهره نصر آبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: تاکنون پذیرش دانشجو در ۹۵ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در رشته پرستاری انجام شده و مجری آموزش رشته پرستاری هستند.

هشتمین دوره آزمون عملی نهایی رشته پرستاری دانشجویان در حال برگزاری است

طاهره نصر آبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی از برگزاری هشتمین دوره آزمون عملی نهایی رشته پرستاری دانشجویان ورودی مهر ۹۷ در روزهای  ۳، ۴ و ۵ مرداد ماه خبر داد.

اختصاص ظرفیت ۴ هزار نفری به آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۱۴۰۲

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۲ در ۳۴ حوزه امتحانی برای ۴۳ رشته و ۱۱ مجموعه در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای ۵ و ۶ خرداد برگزار شد.

 

خلاصه مطلب

 ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با پرستاری بدون کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که پس از اعلام زمان ثبت نام از سوی سازمان سنجش، در صورتی که می‌توانید از سهمیه استعدادهای درخشان استفاده کنید، باید حتما در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنید. علاوه بر این، بهتر است که پیش از ثبت نام اطلاعات دقیقی را در رابطه با دانشگاه‌ها و شهریه‌های هر دانشگاه -در صورت وجود به دست آورید. به منظور کسب اطلاع دقیق از نحوه اجرای سهمیه‌ها و ثبت نام می‌توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید 9099075307 تا ثبت نام شما را به صورت اینترنتی انجام دهند.

داوطلبان عزیزی که قصد دارند در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و ترکیه در درشته پرستاری تحصیل کنند همین امروز با شماره 02148810144 تماس بگیرند تا از تاریخ آزمون‌های ورودی و نحوه ثبت نام در دانشگاه‌های اروپا مطلع شوند. با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل و طی دوره یک ساله کالج، پذیرش شما در یک دانشگاه معتبر تضمینی خواهد بود. همین امروز تماس بگیرید و لیست دانشگاه‌های پذیرش کننده را دریافت کنید.

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

🎧پادکست صوتی مقاله🎧

4.1/5 - (23 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه آزاد موجود است؟

بله، رشته پرستاری و تمام رشته های پیراپزشکی جزء رشته هایی هستند که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته پرستاری بدون آزمون وجود دارد؟

تنها راه میانبر تحصیل این رشته در خارج از کشور و یا شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی  است.

شهریه رشته پرستاری بدون ازمون خارج از کشور به چه میزان است؟

برای اطلاع از شهریه رشته پرستاری بدون آزمون خارج از کشور با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. علیرضا
  ۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۳

  از ۹۴ به بعد پرستاری بدون کنکور حذف شده نه از ۹۷

 2. سارا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

  اگه کنکور بدم با چه رتبه ی به پرستاری دانشگاه ازاد میتونم قبول شم آذربایجان شرقی

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت بخیر . دانشگاه ازاد با تراز بالای 6500 پذیرش پرستاری می دهد

 3. زهرا رشیدی
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

  رشتم انسانی هست و در روستامون در خانه بهداشت خدمت کردم و علاقه خیلی خاصی ب این رشته دارم پرستاری 22سالمه
  میگن ثبت نام میکنن

  • مشاور محمدی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت به خیر
   رشته های پیراپزشکی بدون کنکور تحت شرایطی و در بعضی مناطق ارائه میشود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 4. لیلا خمیسی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام ببخشید من رشتم‌ انسانیه‌ امسال دوازدهم هستم میشه کسی که مدرک دیپلم انسانی داره پرستاری بدون کنکور ثبت نام کنه؟

  • rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقت بخیر.
   رشته پرستاری بدون کنکور پذیرش و ورودی ندارد

 5. :)
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام ،وقتتون بخیر.
  من فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی هستم و ۲۳سال سن دارم و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم رشته تجربی دارم و معدل کتبیم هم بالای ۱۵ هست،به نظر شما امکانش هست که در رشته بدون کنکور پرستاری ثبت نام کنم یا نه؟؟میشه لطفا توضیح بدین برای ثبت نام باید کنکور بدیم یا نه؟؟لطفا در این رابطه توضیح بدین.

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که دراین رشته یعنی پرستاری بدون کنکور ازجانب دانشگاه فرواخوانی زده شد شما میتوانید اقدام کنید

 6. :)
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام،وقتتون بخیر.
  من فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی هستم و ۲۳ سال سن دارم و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم دارم.به نظر شما من شرایط لازم برای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور رو دارم؟؟

  • tahmasebi
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام دوست عزیز، برای رشته پرستاری در داخل کشور بدون کنکور پذیرشی وجود ندارد.

  • سوگند
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام من ۲۲ سالم هست دیپلم تجربی نظام قدیم هستم با دیپلم ۱۷ دارای سهمیه ایثارگری و فرزند پرسونل علوم پزشکی هستم آیا میتوانم در این مورد ثبت نام کنم شانسی برای من هست؟

   • مشاور فتح اللهی
    ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

    سلام وقت بخیر رشته پرستاری از رشته های با کنکور میباشد که شما باید در ازمون سراسری شرکت کرده باشید

 7. بهار
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

  سلام وقتتون بخیر.متولد۶۹هستم میخواستم بدونم کنکور شرکت کنم درصورت قبولی میتونم رشته پرستاری بخونم؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۶

   سلام
   باید ببینید رشته ای که می خواید رو ارائه میدن یانه
   که معمولا پرستاری بدون کنکور نداریم
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 8. Mah
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام. رشتم تجربی بوده و به پرستاری علاقه دارم آیا میشه پرستاری آزاد ثبت نام کنم که بر اساس معدل باشه ؟

  • tahmasebi
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام دوست عزیز رشته های زیرگروه پزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند.

  • مشاور براتی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز یکسری رشته های پیراپزشکی بدون کنکور جذب دارد اما جذب این رشته ها بستگی به شرایط شمای داوطلب دارد از جمله سن .ساکن چه شهری هستید و…که باید بررسی شود .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • باران محمدی
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

    سلام من ۱۹ سالم هست معدل کتبی نهایی۱۸٫۹۷ و دیپلم ۱۷٫۶۳ نظام جدید تجربی هستم و سهمیه ایثارگری دارم آیا واجد شرایط هستم که ثبت نام کنم و ساکن چهارمحال بختیاری هستن

    • مشاور اقازاده
     ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

     سلام وقت بخیر
     شما درصورتی میتوانید برای این مورد اقدام کنید که فراخوانی ازسمت دانشگاه زده شود

 9. Ghodousi
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

  رشته تجربي پيش دانشگاهى وديپلم معدل١٧نزديكترين دانشگاه شمال تهران حضوري كجابايد مراجعه كرد

  • مشاور حمامی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام وقتتون بخیر روند ثبت نام دانشگاه به صورت مجازی است و حضوری پاسخگو نیستن

 10. Atiyeh
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۵

  سلام.
  دانشگاه البرز پرستاری بدون کنکور داره؟؟

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله پرستاری بدون کنکور شرایط خاص خود را دارد جهت اطلاعات بیشتر مطالب داخل مقاله را مطالعه فرمایید

 11. فیروزی
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام وقت بخیر من متولد ۷۷ هستم کارشناسی حسابداری دارم میتونم امسال کنکور شرکت کنم برای پرستاری؟دیپلم تجربی نظام قدیم هستم

  • JAVADI
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

   سلام وقت بخیر
   پیش دانشگاهی دارین؟

   • فیروزی
    ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

    بله فکر میکنم داشته باشم
    نظام قدیما همه دارن درسته؟

    • karimi
     ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 12. سالاری
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام من رشتم علوم انسانیه حداقل معدلم باید چقد باشه تا قبول شم؟
  وتو روستا زندگی میکنم دانشگاه خیلی از محل زندگیم دوره نمیتونم بومی بودنمو بزنم چکار کنم؟ وبرای ثبت نام کجا برم؟

  • maleki
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر
   40 درصد معدل در کنکور سراسری شماتاثیر ندارد باید دیپلم تجربی داشته باشید.

 13. فاطمه
  ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام رشته بی کنکور رادیولوژی هست ایا؟؟

  • karimi
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام بستگی به شرایط داره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 14. رها
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام.دیپلم تجربی دارم کنکور ۱۴۰۱ رتبم تو منطقه دو ۶۰ هزار شد
  میخواستم بپرسم میشه دانشگاه بین الملل کیش پرستاری بخونم؟با معدل ۱۵

  • JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی این رشته بدون کنکور ارائه نمیشه.

 15. رها
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام.دیپلم تجربی دارم کنکور ۱۴۰۱ رتبم تو منطقه دو ۶۰ هزار شد
  میخواستم بپرسم میشه دانشگاه بین الملل کیش پرستاری بخونم؟

  • JAVADI
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی متاسفانه پرستاری بدون کنکور نداریم.

 16. Jahan
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام با معدل زیر 15 پذیرش دانشگاه آزاد برا رشته پرستاری ممکنه ؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. Sara
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام کسی ک معدل زیر 15 دارد میتونه رشته پرستاری آزاد بره ؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۵

   سلام رشته پرستاری پذیرش بدون کنکور ندارد

 18. Jahan
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

  سلام ببخشید کسی ک معدلش زیر 15 شده میتونه با این شرایط دانشگاه ازاد برا پرستاری بره ؟؟؟

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

   سلام رشته پرستاری فقط از طریق کنکور سراسری پذیرش دانشجو دارد

 19. فاطمه
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام و وقت بخیر
  من متولد ۶۶ هستم و کارشناس فناوری اطلاعات
  میخواستم بدونم اصلا شرایط ثبت نام برای رشته پرستاری برام وجود داره یا خیر؟ چه با کنکور چه بدون کنکور
  ممنون

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

   سلام وقت بخیر . نهایت سن شما باید 25 سال باشد

 20. صادق واحدی
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام وقتتون بخیر، شرایط پرستاری بدون کنکور به چه صورت هست؟ آیا امکان تحصیل در رشته هایی که زیر نظر وزارت بهداشت هستند وجود دارد؟

  • aria
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام، خیر متاسفانه در حال حاضر امکان تحصیل در پرستاری بدون کنکور و رشته های زیر نظر وزارت بهداشت وجود ندارد.

 21. سجادکمالی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام من رشته ریاضی بودم حالاجواب کنکوراومده ولی میخوام برم پ رستاری؟میشه

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 22. negar
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

  ترو خدا جوابمو بدین
  با هر شرایطی و هزینه ش هر چقدر باشه قبول دارم فقط بگین چه جوری باید ثبت نام کنم

  • bahraii
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع از ثبت نام رشته پرستاری مقاله را خوب مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 23. negar
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام ببخشید الان باید چه جوری ثبت نام کنم
  کد کدوم شهرو بزنم برای شماره ی ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ؟؟؟؟

  • bahraii
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر با تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 24. محمد علی گلگونی
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۳

  بنده دارای دیپلم بهیاری می‌باشم میخواهم در رشته پرستاری بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد تهران دماوند یا پیشوا ثبت‌نام وامسال مشغول به تحصیل شوم آیا امکان پذیر می‌باشد متشکرم 09109927090

  • abbasi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد لطفا با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 25. سلام میشه براساس سوابق تحصیلی پرستاری خوند؟؟
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم براساس سوابق پرستاری بخونم؟؟

  • javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام روزبخیر
   اگر پیش دانشگاهی داشته باشین یا نظام جدید باشین بله میتونید با کنکور وارد این رشته بشین.

 26. فاطمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۹

  با سلام
  با دپیلم رشته انساني امکانش هست بدون کنکور پرستاری خوند؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت بخیر رشته پرستاری امسال به صورت بدون کنکور ارایه نشده برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 27. فاطمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  با سلام
  من رشته انساني هستم‌ و تازه انتخاب رشته کردم رشته حسابداری
  راه حلی وجود نداره که پرستاری برم و بخونم؟؟؟؟بدون کنکور امکان داره؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر رشته پرستاری جز رشته های بدون کنکور امسال نبوده برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

   • چرا تماس میگیرم بعد این که کلید ۵ رو میزنم کسی پاسخ نمیده
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

    میخواستم پرستاری یا یکی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور رو ثبت نام‌کنم باید چیکار کنم؟

    • mohammadi
     ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

     سلام وقت به خیر
     پرستاری بدون کنکور تحت شرایطی ارائه می شود اما هر ساله در همه دانشگاه ها نیست.

 28. فاطمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  با سلام
  من رشته انساني هستم‌ و تازه انتخاب رشته کردم رشته حسابداری
  راه حلی وجود نداره که پرستاری برم و بخونم؟؟؟؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر رشته پرستای امسال بدون کنکور ارایه نشده برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 29. حسین اهواز
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام خسته نباشید بنده لیسانس برق قدرت دارم چطور میتونم از اول برای رشته پرستاری مجدد تحصیل کنم؟سپاس

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقت بخیر
   باید در کنکور سراسری شرکت کنید.

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام روزبخیر
   اگر از لحاظ نظام وظیفه مشکل ندارین
   از طریق کنکور سراسری اقدام کنید

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام روز بخیر یه شرایط خاصی دارد لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 30. اهورا
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام. آیا با دیپلم رشتا انسانی ، امکان انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود دارد؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر رشته پرستاری با دیپلم انسانی امکان پذیر نمی باشد.

 31. fateme
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام وقت بخیر باتوجه به افزایش ظرفیت پرستاری دانشگاه آزاد

  من با رتبه ۸۵ هزار منطقه ۲
  میتونم پرستاری ازادخودگردان،یا همون ظرفیت مازاد بخونم؟

  توراخدا لطفا جواب بدین
  باتشکر

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما بسیار ضعیف است.

 32. کاربر چت
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰ سالمه یک ساله که دیپلم تجربی گرفتم
  ایا میتونم امسال دانشگاه ازاد رشته پرستاری تو شهر بجنورد بدون کنکور و ازمون ثبت نام کنم ؟

  • bahraii
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر رشته پرستا امسال جز رشته های بدون کنکور اعلام نشده

 33. Saein
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام وقتتون بخیر من امسال کنکور تجربی ۱۴۰۱ دادم تزازم شده ۴۹۰۰ امکانش هست با این تراز بتونم، پرستاری ازاد سنندج بخونم؟

  • haghipor
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شانس قبولی شما با توجه به تراز پایین است ولی باید رتبه در سهمیه شما برسی شود

 34. نگین
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام
  من رتبه کنکورم 40 هزار شده… میتونم پرستاری دانشگاه ازاد اصفهان بخونم؟

  • mohammadi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه ازاد پذیرش کشوری و بر اساس تراز دارد.

   • نگین
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

    تراز 5600 اصلا نمیشه پرستاری ازاد؟

    • hedayati
     ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

     سلام وقت بخیر
     جهت قبولی پرستاری باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 35. شادی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام ببخشید به نظرتون با رتبه 23هزار منطقه سه و 68هزار کشوری میتونم پرستاری آزاد تبریز یا سراب رو بیارم ؟؟چون گفتن امسال ظرفیاتا زیاد شده میپرسم .

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما کم است.

 36. کاربر
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

  ببخشید. من منطقه ۳ با رتبه ۲۵۰۰۰ در سهمیه و تراز ۷۱۰۰ در رشته تجربی هستم. امکان قبولی در پزشکی های ازاد و شهریه پرداز و پرستاری های روزانه و آزاد را دارم؟

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام روزبخیر
   برای پزشکی شانستون ضعیقه
   برای پرستاری روزانه شانستون متوسطه.

 37. کاربر
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام من مجاز به انتخاب رشته ازاد اسلامی شدم، ولی رتبه خوبی ندارم، میتونم برم پرستاری بدون کنکور؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام پرستاری بدون کنکور ارائه نمی شود.

   • فاطمه
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۱

    با سلام
    با دپیلم رشته انساني امکانش هست بدون کنکور پرستاری خوند؟

    • gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

     سلام روزنون بخیر بستگی دارد یهسری شرایط خاص دارد

  • کاربر۲
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   من همینجوری هست همشو مجاز شدم بجز روزانه
   امکان اینکه به صورت بومی بگیرن هست؟

   • maleki
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

    سلام وقت بخیر
    پرستار بومی پذیر هست.

   • obeidavi obeidavi
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

    سلام خیر نمیتوانید.

 38. شکیبا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  من نمیتونم با این رشته تماس بگیرم لطفا شماره بزارید ک با گوشی تماس بگیرم

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره تماس فرمایید.

 39. Rrr
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۰

  متولد ۷۲ هستم

 40. Rrr
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام ببخشید من فوق دیپلم نرم‌افزار کامپیوتر دارم میتونم کنکور پزشکی ثبت‌نام کنم؟

  • mansuri
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقتتون بخیر
   شما در صورتی که پیش دانشگاهی تجربی داشته باشین میتونید کنکور پزشکی ثبت نام کنید

 41. حسین
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام.متولد79هستم.دیپلم انسانی دارم.از امسال باید برم سربازی 21ماه طول میکشه
  متقاضی برای پرستاری دانشگاه ازاد باکنکور هستم
  1. محدودیت سنی به چه نحوی هس؟
  2.تاکی فرصت براکنکور دارم؟
  3.ایا با دیپلم انسانی مجاز به شرکت هستم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام با مدرک دیپلم تا اوایل 20 سالگی امکان معافیت هست حتما پیگیری کنید و جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 42. سیمی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم انسانی دارم میتونم بدون کنکور برم دانشگا ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیربرای ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور ردانشگاه ازاد امکان پذیر نیست ولی برای کسب اطلاعات بیشتردرزمینه ورود به رشته پرستاری بدون کنکوربامشاورین مرکز تماس بگیرید

 43. رضا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام وقتتون بخیر با توجه به افزایش ظرفیت رشته پرستاری1401با رتبه تخمینی 36000 منطقه 2 شانسی هست برای پرستاری(ازاد عادی پردیس)؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   با سلام امکان قبولی در این رشته وجود دارد

 44. miss
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام خسته نباشید
  من ۲۰ ساله با معدل ۱۸ دیپلم تجربی دارم و ۵ درصد ایثارگر چه قدر شانس قبولی در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور مخصوصا پرستاری بدون کنکور رو دارم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام رشته های پیراپزشکی بدون کنکوروجودنداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 45. هانیه
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام روز بخیر
  ببخشید بالا نوشتین که میتونیم با دردست داشتن یه سری مدارک به دانشگاه آزاد بومی خودمو برای تحصیل دررشته پرستاری درخواست بدیم؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام سال های قبل برای یکسری استانهای محروم انجام میشد ولی الان در حال حاضر پرستاری بدون کنکور نداریم

 46. دلارام
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  اینکه میگید منتظر اعلام سازمان سنجش باشیم یعنی امکانش هست ک پذیرش بدون کنکور پرستاری داشته باشن امسال؟؟؟؟

  • aghazade
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   احتمالش پایین میباشد اما نیازه مرتب چک کنید

   • دلارام
    ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

    از کجا چک کنیم؟‌ همینجا از شما بپرسیم جواب میدید؟

    • fathollahi
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

     سلام برای دریافت مشاوره باید با شماره تلفن ثابت تماس بگیرید

  • امیر
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام
   ببخشید بنده دو روز دیگه کنکور میدم اما کنکور فقط برای دانشگاه های دولتی ثبت نام کردم
   ایا این امکان وجود دارد که در دانشگاه ازاد پرستاری ثبت نام کنم بعد از اعلام نتایج کنکور ؟

   • karimi
    ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

    سلام ازادباسراسری یکی شده

 47. دلارام
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

  الان شما اینجا زدید ک واسه ۱۴۰۱ پذیرش بدون کنکور دارید چرا میگید ن؟؟؟ سازمان سنجش کی اعلام میکنه؟

  • aghazade
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   در صورت زدن اطلاعیه از سمت سازمان امکان پذیر میباشد

 48. شیدا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام وقت بخیر ببخشید این خبر ک برای سال ۴۰۱ ظرفیت پرستاری بدون کنکور گزاشتن قطعیه؟؟؟ و زمان ثبت نام رو کی اعلام میکنننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید

  • mohammadi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت به خیر
   رشته پرستاری بدون کنکور طی چند سال اخیر ارائه نشده.منتظرانتشار دفترچه و اطلاعیه سازمان سنجش باشید.

 49. شیدا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

  زمان ثبت نام پرستاری بدون‌کنکور سال ۴۰۱ کی هست؟؟؟

  • mohammadi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت به خیر
   رشته پرستاری بدون کنکور طی چند سال اخیر ارائه نشده است.پیگیر دفترچه و اطلاعیه های سازمان سنجش باشید.

 50. رقیه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام من رشتم انسانیه نظام قدیمه منم میتونم شرکت کنم

 51. الهام
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام وقت بخیر من رشته گرافیک ترم ۲ هستم و علاقه شدید ب پرستاری دارم و تو سایتتون زده ک بدون کنکور میشه وارد شد ایا میتونم بدون کنکور وارد شم و پرستاری بخونم در کل میتونم رشتمو عوض کنم ؟؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر بدون ازمون در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در حال حاضر موجود نیست.

 52. گودرزی
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام وقت بخیر ۳۶ سالمه دیپلم ریاضی و معدل بالای ۱۸ و لیسانس زبان انگلیسی تو شرایط کمک پرستاری مثل اینکه متولدین ۶۹ به بعد میتونن شرکت کنن .. من نمیتونم شرکت کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید …

  • mohammadi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت به خیر
   پرستاری از رشته پر طرفدار زیر گروه تجربی است و بدون آزمون بسار محدود ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 53. ابوالفضل رضوان
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام
  من درحال تحصیل دردبیرستان نمونه علی ابن ابی طالب زابل هستم ایا میتوانم در رشته پرستاری تحصیل کنم یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام در حال حاضر رشته پرستاری در هیچ دانشگاهی بدون کنکور برگزار نمیشود شما میتوانید در کنکور تجربی شرکت کرده و شانس قبولی خودتان را در رشته پرستاری از طریق کنکور سراسری امتحان نمایید.

 54. نگین
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۹

  سلام وقتتون بخیرباشه .سوال من این بودکه من شاخه فنی وحرفه ای رشته کاردانی معماری دارم علاقه شدیدی به پرستاری دارم.اعلام کردن سال ۱۴۰۲ کنکور وحذف میکنن.خواستم بدونم امکانش هست کاردانی من بعنوان پیش دانشگاهي حساب بشه منم برای دانشگاه ازادثبت نام کنم حالاباازمون بدون آزمون ممنون میشم راهنماییم کنین.

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام بله میتوانید برای کنکور سراسری تجربی ثبت نام کنید اما رشته پرستاری پذیرش بدون کنکور در هیچ دانشگاهی ندارد.

 55. امید
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۹

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید دلیل این کسایی که رشته پرستاری میخونن و بعد از تموم شدن…بدون شرکت کردن توی ازمون استخدامی وزارت بهداشت یا علوم پزشکی پرستار میشن چیه…؟من واقعا سردرنمیارم ممننون میشم اهنمایی کنین…

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام
   استخدام وزارت بهداشت به صورت قراردادی میباشد اما رشته پرستاری به صورت رسمی میباشد

 56. امیرحیدری
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  من رشته ام انسانی میشه درکنکور تجربی شرکت کرد یا بدون کنکور میشه یانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام . برای پرستاری حالت بدون کنکور وجود ندارد و باید در کنکور تجربی شرکت کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 57. محمد
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام.من فارغ التحصیل از استعداد های درخشان هستم معدلم بالای ۱۵ هست.آیا پرستاری بدون کنکور میتونم بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶

   سلام خیر برای رشته پرستاری پذیرش بدون کنکوری نداریم و فقط از طریق کنکور میباشد

 58. Rzgar
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام خسته نباشین
  ببخشین سوالم این بود ک :من دانش اموز نظام قدیم رشته تجربی هستم ک پیش دانشگاهی هم خوندم، معدلم بای 18 هسش، خدمت سربازی هم تموم کردم، جزو منطقه 3 هستم ایا پرستاری بدون کنکور میتونم ثبت نام کنم یا نه
  ممنون میشم ازتون اگ راهنمایی کنین🙏

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   بدون ازمون فعلا برای رشته پرستاری داخل ایران نیست برای دوره های کمک پرستاری میتوانید ثبت نام کنید برای اگاهی از شرایط دوره تماس بگیرد

 59. مهدی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام خسته نباشید ببخشید توی مقاله گفتید باید توی کنکور شرکت کنیم تا بتونیم توی رشته پرستاری برا اساس سوابق قبول بشیم منظورتون از شرکت کردن، ثبت نام کردنه یا باید در کنکور حضور داشته باشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۸

   سلام بدون کنکور پرستاری نداریم درحال حاضرباکنکوره

 60. Z
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم تجربی دارم یعنی اول باید کنکور ثبت نام کنم بعد اگه رتبه مورد نیاز نیاوردم می تونیم رشته پرستاری بدون کنکور بخونم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر برای پرستاری بدون کنکور در بعضی مناطق محروم پذیرش وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 61. محمدرضا
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم و خدمتم رو تمام کردم.
  میشه رشته پرستاری دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم .معدل کل من 15هستش.ممنون از شما.

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   امکان تحصیل در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور وجود ندارد

 62. فرشاد
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام من در دانشگاه پیام نور رشته حسابدای هستم علاقه زیادی به پرستاری دارم آیا ممکنه رشته پرستاری رو بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر برای رشته ی پرستاری باید کنکور بدین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 63. masome
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام
  من فنی تربیت کودک هستم و سال یازدهمم ایا میتونم برای دانشگاه پرستاری بخش اطفال بدون کنکور برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقت بخیر باید کنکور بدین برای پرستاری البته بستگی داره که در زمان ورود شما به دانشگاه شرایط به چه صورت است

 64. لیلاشریفی
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۷

  س ببخشید من فنی خوندم معدلمن بالاست و بهیاری هم گذروندم امکانش هس ک پرستاری شزکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت به خیر
   رشته پرستاری و یا به طور کلی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمی شود.در بعضی دوره ها تحت شرایطی بدون کنکور پذیرش انجام شده اما هرساله و به طور روتین نبوده.
   برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • فهیمه
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

    سلام، من سال 92 دانشگاه ازاد رشته پرستاری قبول شدم اما ثبت نام نکردم میخواستم بدونم الان امکانش هست دوباره ثبت نام کنم بدون کنکور؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

     سلام وقت بخیر بله می توانید

 65. یاسین
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام من دیپلم حسابداری دارم آیا می تونم ثبت نام بدون کنکور در پرستاری بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت به خیر
   پذیرش پرستاری بدون کنکور در صورت ارائه از رشته مرتبط انجام می پذیرد.به طور کلی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمی شود.
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 66. ژیلا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام خسته نباشین
  من تویی بیمارستان شاغل هستم در سمت کمک پرستاری متن که در مورد ازمون بدون کنکور 1400برای رشته پرستاری گذاشتین میخوام بدونم منم میتونم رشته تحصیلی دیپلم من ریاضی و فیزیک هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام برای 1400 پرستاری رو بدون کنکور اعلام نکردن

 67. زهرا
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام من دیپلم تجربی دارم ۱۹سالمه خواستم ببینم میتونم بدون کنکور پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر پرستاری بدون کنکور ارایه نمیشود مگر تحت دوره کمک پرستاری برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 68. مژده
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

  خسته نباشید من فوق دیپلم تجربی دارم ایا میتونم رشته پرستاری توی شهر خودم بدون کنکور ثبت نام کنم واینکه سنم ۳۷ ساله

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت بخیر بدون ازمون خیر برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

   • فاطمه
    ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۸

    سلام خسته نباشید من رشته انسانی ام دیپلم امسال میگیرم میخاستم بپرسم بدون دیپلم میتونم ازمون بدم و اینکه رشته انسانی برمیدارن نیرو؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

     سلام وقت به خیر
     برای شرکت در کنکور سراسری و وارد شدن به رشته پرستاری به حداقل مدرک دیپلم نیاز دارید.
     برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 69. o
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۲

  منم عین توعم چاره ای پیدا کردی واسه سوالت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   .

 70. Sh
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام من سال اخر دبیرستان رشته انسانی هستم میخواستم بپرسم بعد گرفتن مدرک دیپلم انسانی میتونم بدون کنکور دانشگاه ازاد پرستاری ثبت نام بکنم ؟یا حتما باید کنکور تجربی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام
   از طریق کنکور تجربی میتوانید اقدام کنید

 71. Zahra
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام وقت بخیر ایا میشه مجدد در دانشگاه ازاد پرستاری ثبت نام کرد با رتبه کنکور ۱۴۰۰
  منظورم بهمن ماه هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

   سلام رشته پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیست و فعلا هیچ بخشنامه ای برای این رشته نیامده است

 72. Hadise
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و دیپلم فنی دارم دوره های بهیاری دیدم و میخام دانشگاهم همینو بخونم ایا دانشگاه قبولم میکنه با دیپلم فنی و اینکه اگر بخام کنکور بدم باید حتما برم ازمون پیش دانشگاهی تجربی بدم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقتتون بخیر در برای شرکت در کنکور سراسری حتما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید

  • سلاممیشه بگین چجوری تو دوره بهیاری شرکت کردین منم میخوام شرکت کنم
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلاممیشه بگین چجوری تو دوره بهیاری شرکت کردین منم میخوام شرکت کنم

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

    سلام وقت به خیر
    دوره های بهیاری توسط جهاد دانشگاهی زیر نظر وزارت بهداشت برگزار میشود.
    برای اطلاع از شرایط ثبت نام کمک پرستاری با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 73. سلام
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام
  وقت با دیپلم تجربی میشه تو دانشگاه غیر انتفاعی رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور تو این ترم ثبت نام کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام بله میتونید ثبت نام و انتخاب رشته انجام بدید ولی پذیرش شدنتون بستگی به معدل شما و بقیه داوطلبین دارد

 74. نسترن
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام وقتتون بخیر برای رشته ریاضی چه رشته هایی هست که تو تهران بشه خوند و بدون کنکور باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت بخیر.برای مقطع کارشناسی دانشگاه هایی هستن که رشته های مربوط به ریاضی رو بدون کنکور ارائه میدن.

 75. علی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام من امسال (1400) باتوجه به اینکه معدل بالایی داشتم و همه شرایط پذیرش استعداد درخشان ارشد رو داشتم اما قبول نشدم.. خواستم بپرسم امکانش هست بهمن1400 بازهم دانشگاه ازاد پذیرش استعداد درخشان داشته باشه؟ و اینکه قرار بر این بود اگر ظرفیت15درصدی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (استعداد درخشان ارشد) هر دانشگاه تکمیل نشه دانشگاه برای پذیرش میره سراغ 10درصد برتر بعدی و اونارو پذیرش میکنه.. این قضیه چه زمانی اتفاق میفته و از کجا باید از نتیجش اطلاع پیدا کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت بخیر.باید منتظر اعلام تکمیل ظرفیت باشید.

 76. زینب
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام.وقتتون بخیر .لیسانس روانشناسی دارم راهی هست بدون کنکور رشته پرستاری ازاد بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   راه ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی کنکور است و این رشته بدون کنکور در حال حاضر ارائه نمیشود.

  • قاسمی
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام با معدل ۱۵/۲۷میشه پرستاری خوند رشته تجربی

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

    سلام وقت بخیر
    رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 77. الهام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  ببخشید من ۳۴ سال سن دارم آیا میتونم تو رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   با سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 78. Zeinab babaeu
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام ببخشید من میخام سال دیگ بعد اینکه کنکور دادم تو دانشگاه ازاد پرستاری بخونم برای ورود ب دانشگاه نیازمند ازمون هست؟و اینکه ازمونش ب چه شکلع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام
   ورود به رشته های پیراپزشکی درجه یک مثل پرستاری،اتاق عمل، مامایی، رادیولوژی صرفا بر اساس کنکور سراسری میباشد و سنجش بر اساس تراز کنکور شما انجام میگیرد.
   برای دانشگاه آزاد آزمون مجزا گرفته نمیشود.

 79. ح زراعتی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام میخوام ارشد پرستاری ثبت نام کنم
  لطفا راهنمایی میکنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام پرستاری از طریق کنکور سراسری انجام میشه و بدون ازمون پذیرشی انجام نمیشود

 80. فاطمه راستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

  دوستان پرستاری بدون آزمون به چه صورته

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   داخل ایران پرستاری بدون کنکور ارایه داده نمیشود

 81. آیدا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام ببخشید اطلاعیه پرستاری بدون کنکور هنوز نیومده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   عمدتا رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور نداریم!
   ولی از طریق سایت sanjesh.org پیگیر اطلاعیه ها باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   رشته های پر متقاضی مثل پژشکی پیراپزشکی و… بدون کنکور ارایه نمیشود

   • علی
    ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

    سلام خسته نباشید
    من بهتون چند بار زنگ زدم میگه درشیکه موجود نمیباشد
    من کنکور تجربی دادم میخواستم رشته پرستاری بدون ازمون شرکت کنم باید چیکار کنم

    • کارشناس ارشد
     ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

     سلام علی
     بدون آزمون پرستاری امکانش نیست

 82. سالاری
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام ببخشید مزاحم شدم ، من با معدل تجربی ۱۹،۴۷ که البته امثال به دلیل کرونا امتحان زبان ندادم و شهریور میدم و گرنه معدلم بیشتر میشد ، کنکور هم دادم ولی پرستاری نمیارم آیا امکان داره که بر اساس سوابق تحصیلی پرستاری بیارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور سال 1400 امکان ثبت نام وجود ندارد این رشته فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیرش هست موفق باشید

  • سمرا
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام عزیزم از طریق بهیاری بخون به پذیرش های بهیاری شهرتو برید بعد از یک سال امتحان میگیرند بعد شروع کار و ادامه تحصیل

   • کارشناس ارشد
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

    سلام وقت بخیر رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور ارائه نمیشن و فقط یسری واحدهای جهاد دانشگاهی دوره های ازاد اموزشی برگزار میکنن

 83. ریحانه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  با رتبه۵۳۶۸۲با تراز۴۲۰۰ معدل۱۶ میتونم دانشکده پرستاری بدون کنکورشرکت کنم..

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نشده و از کنکور پذیرش میکنه که تراز شما پایین هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون به خیر اگر مد نظرتون ثبت نام با سوابق تحصیلی در دانشگاه باشد که به رتبه و تراز کنکورتون توجهی نمیشه و ملاک پذیرش معدل و سوابق تحصیلی شماست.و ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور سال 1400 از طرف سارمان سنجش اعلام نشده و متاسفانه در این رشته و از قبیل رشته ها بدون آزمون و یا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداریم.

 84. مصلحی
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷

  سلام چراشماره تماس مشاوره از تلفن ثابت میگه این شماره تغییر کرده؟
  شماره دیگه ای هست؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام خیر همان شماره ای که در سایت هست رو بدون پیش شماره بگیرید

 85. رسول
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  با دیپلم انسانی میشه پرستاری بدون کنکور شرکت کرد چه دانشگاهی و چه انسانی داره میشه جواب بدین؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام خیر پرستاری باید حتما کنکور تجربی رو بدی که بتونی وارد دانشگاه بشی بدون کنکور هم پذیرش ندارد

 86. زهرا
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام من دیپلم بهیاری دارم بامعدل کل۱۸/۷۲؛وسن ۱۹ساله می توانم پرستاری بدون آزمون شرکت کنم.

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند.

 87. علی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی دارم
  میتونم بدون کنکور پرستاری دانشگاه آزاد بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند

 88. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام من رشتم زیست سلولی مولکولی هست.هیچ راهی نیست بتونم ارشد پرستاری بخونم؟
  یا اینکه راهی برای قبولی کارشناسی پرستاری بجز کنکور سراسری وجود داره؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام خیر میتونید در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنی که شرایطش در سایت موجوده ولی برای پرستاری بدون کنکور هیچ گزینه ای نداری

 89. صبا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

  من رشتم تجربیه و معدل کتبی نهایی 13/27 و معدل کل دیپلم 17/79 ایا میتونم رشته پیراپزشکی یا مهندسی معماری یا اموزش زبان انگلیسی قبول بشم

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام بدون کنکور فقط میتونی معماری با زبان انتخاب رشته کنی پرستاری بدون کنکور نیست

 90. میلاد
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من معدل کل 18.5 و کتبی16.2 تجربی نظام جدید هستم پرستاری بدون کنکور میتونم برم؟استان تهران زندگی میکنم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام پرستاری که بدون کنکور نشده ولی میکروبیولوژی و سایر رشته های علوم پایه رو میتونی برای 1400 انتخاب کنی

 91. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام‌لطفا‌راهنمایی کنید با سن بالا هم میشه تو رشته های پیرا پزشکی شرکت کرد زیر چهل سال وچطور میشه با کارشناسی یه رشته دیگه ارشد این رشته ها رو شرکت کرد

 92. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام کاردانی‌ رشته‌معماری و کارشناسی عمران دارم چطور میتونم کارشناسی
  پرستاری، مامایی، یا رشته های دیگر پبرا پزشگی رو بخونم یا اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم

 93. دنیا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۸

  من میخوام واسه کنکور سال دیگه بخونم تجربی ولی میتونم با همون مدرک دیپلم انسانی نظام جدید ثبت نام کنم با باید دیپلم تجربی داشته باشم و شرایط پرستاری بدون کنکور چطوری میشه بگید

 94. دنیا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام وعرض ادب ببخشید من دیپلم انسانی دارم اولین سالمه کنکور میدم گفتم میشه برم دانشگاه ازاد برای پرستاری یا همون مدرک خودم یا باید مدرک تجربی داشته باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام دنیا
   شما جهت شرکت در کنکور تجربی در صورتی که نظام قدیم باشین باید دیپلم تجربی داشته باشین

 95. Milad
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام اگه رتبه دولتی وآزاد پرستاری رو نیاریم بازم میتونیم پرستاری بخونیم؟؟!

 96. فاطمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۳

  سلام وقت بخیر
  میخاستم ببینم میشه با معدل ۱۲ پرستاری بدون کنکور ثبت نام کنم برا ۱۴۰۰.
  ممنون میشم جوابمو بدید.

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام خانم فاطمه
   ن متاسفانه نمیشه با معدل 12 پرستاری بدون کنکور پذیریش بگیرید

 97. پریا
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۱

  سلام ..من فارع التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری هستم ،،در ضمن دوران دبیرستان رشته ریاضی ک فیزیک بودم ،،چطور میتونم پرستاری بدون کنکور بخونم؟؟

  • moshaverarshad
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

   سلام خانم پریا
   جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام رشته پرستاری با مشاروان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 98. شهرام
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام انمکان تماس وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید

 99. بهناز
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۶

  سلام وقت بخیر برای من که فارغ التحصیل رشته دامپزشکیم سال ۹۴ الان میتونم پرستاری بدون کنکور شرکت کنم ؟!

 100. ارش غلامی ابی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام دیپلم فنی و مدرک فوق دیپلم دارم میتوانم پرستاری بدو ن کنکور ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

   سلام رشته های پیراپزشکی از جمله رشته ی پرستاری بدون آزمون ارائه نمی شود.

 101. ELIZABTH
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر
  چطور می توانم در رشته پرستاری بدون آزمون ثبت نام کنم شرایط کامل هم دارم

 102. Fatemeh
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من دانشجوی رشته شیمی هستم میخوام پرستاری بدون کنکور بخونم شرایطش چی هستش میشه راهنمایی کنید؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در رشته های پرستاری بدون آزمون امکان پذیر نیست و دفترچه انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در این رشته ارائه نشده است .

   • Elahe
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

    سلام من معدلم ۱۴ هست رشت هنرستانم کامپیوتر بوده می تونم وارد رشت پرستاری بدون کنور بشم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

     سلام وقتتون بخیر رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

 103. امیر
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام میخام بدونم بدون کنکور میتونم برم دانشگاه ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   با سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

   • moshaverarshad
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

    سلام دفترچه رشته های بدون کنکور هنوز اعلام نشده از سنجش پیگیری کنید

 104. سارا
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام هنوزم ثبت نام پرستاری بدون کنکور امکان پذیره ؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام جهت اطلاع از کد محل رشته ها با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 105. Fatemeh
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام ببخشید هرچی تماس می گیرم وصل نمیشه
  میشه بگید چ طوری باید ثبت نام کرد؟

 106. ماریا
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام امسال هم بدون کنکور پذیرش میشه در رشته پرستاری؟

  • نرگس
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام خسته نباشید
   من سال اخر رشته تربیت کودک هستم
   آیا میتونم کنکور تجربی بدم و دانشگاه آزادپرستاری بخونم
   شهریه دانشگاه آزاد پرستاری چقدر هست

   • کارشناس ارشد
    ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

    با سلام.امکان ان برای شما وجود دارد و شهریه ان برای سال اینده در ماه های اتی اعلام میشود.

 107. بهار
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ،تکلیف ما دهه شصتیا چی میشه که شرط سنی داره هیچ جا نمیتونیم ثبت نام کنیم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام و وقت بخیر
   بخاطر تعهد به خدمت است

 108. آیدا
  ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی منایع آب هستم. به چه طریقی میتونم برای رشته پرستاری بدون کنکور شرکت اقدام کنم؟

  • irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

   جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 109. hasti
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام. من رشتم انسانیه الا میخام پرستاری بدپن کنکور بخونم. شرایطش چیه

 110. ...
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵

  ببخشید از طریق سامانه ینی چجوری بابد ثبت نام کنیم؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶

   سلام جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 111. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

  رشته ی فیزیوتراپی هم جز رشته های بدون کنکورتون هست؟؟؟؟؟ و برای رشته های بدون کنکوردر چه شهر هایی میتونیم تحصیل کنم ؟؟..

  • نرگس
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام خسته نباشید
   من سال اخر رشته تربیت کودک هستم
   آیا میتونم کنکور تجربی بدم و دانشگاه آزادپرستاری بخونم
   شهریه دانشگاه آزاد پرستاری چقدر هست

 112. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام میخواستم شرایط ثبت نام مامایی بدون کنکور رو بدونم…..لطفا اگه میشه زود بهم جواب بدین

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲

   سلام جهت آگاهی دقیق از شرایط ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 113. Hossein
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

  تماس گرفتم ولی به کارشناس وصل نمیشه

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

   ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 فقط از طریق سامانه می باشد و به علت تعدد کاربران خطوط مشغول است

  • اسدي
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۴

   هر چقدر تماس ميگيرم ميگه امكان پذير نيست

   • irantahsil
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷

    برای ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید در صورتی شلوغی مجددا تماس بگیرید

    • حمزه لو
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

     سلام من رشتم تجربیه کنکور که دادم پرستاری آزاد آوردم ولی انتخاب رشته که کردم تو اولویتام پرستاری رو نزدم میخواستم بدونم میتونم بدون انتخاب رشته پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام تماس بگیرید کارشناسامون پاسخگو هستند

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر باید چندین بار تماس بگیرید تا وصل بشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر باید چندبار تماس بگیرید
   برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور