تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
پرستاری بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور 1401

پرستاری بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

 در میان داوطلبان کنکور رشته تجربی، رشته پرستاری از محبوبیت خاصی برخوردار است و جز یکی از رشته های برتر علوم تجربی محسوب می شود. افراد برای تحصیل در رشته پرستاری می توانند در کنکور سراسری شرکت کرده و پس از کسب رتبه بالا، در این رشته درس بخوانند. اما، برخی از افراد نیز تصمیم دارند تا بدون شرکت در کنکور در این رشته درس بخوانند. آن ها باید شرایطی را دارا باشند تا بتوانند در رشته پرستاری بدون کنکور ثبت نام نمایند. علاوه بر این، افراد برای ثبت نام در این رشته باید معدل بالایی نیز داشته باشند و مدارکی را در هنگام ثبت نام با خود به همراه داشته باشند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید در رشته پرستاری بدون شرکت در آزمون درس بخوانید، به یاد داشته باشید که باید حتما تمامی شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام را دارا باشید.

 

تحصیل در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور

 

پرستاری بدون کنکور از رویا تا واقعیت!

پرستاری بدون کنکور برای بار اول سال 1394 از طریق انتخاب رشته کنکور سراسری، از بخش پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان انجام پذیرفت. متقاضیان این رشته و دیگر رشته های پیراپزشکی در سال 94 با شرایط ویژه و تعهد به خدمت در نقاط محروم کشور، در این رشته ها پذیرفته شده و وارد این حرفه ها شدند. در سال های 97 و 98 با توجه به عدم انتشار دفترچه پذیرش، بر اساس سوابق تحصیلی از جانب سازمان سنجش تعداد زیادی از داوطلبان پرستاری بدون آزمون از پذیرش در این رشته جا ماندند که امسال در صورت انتشار دفترچه انتخاب رشته می توانند اقدام نمایند.

لازم به  ذکر است تا بدانید که ثبت نام بدون کنکور پرستاری به صورت اینترنتی انجام می گیرد. ضمنا کلیه متقاضیان محترم می توانند جهت تکمیل روند ثبت نام بدون کنکور پرستاری و اطلاع از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نموده و روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

آیا امکان تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور وجود دارد؟

تحصیل در رشته پرستاری بدون شرکت در کنکور سراسری

اگرچه بسیاری از افراد تصور می کنند با انتخاب رشته پرستاری به صورت بدون کنکور دیگر خبری از آزمون و کنکور نیست؛ اما باید به شما بگوییم که رشته پرستاری جزء رشته های پیراپزشکی است و حتی اگر بخواهید به صورت بدون کنکور وارد این رشته شوید، باید در کنکور سراسری شرکت کنید. در واقع هر ساله دفترچه ای جدا مخصوص رشته های پیراپزشکی منتشر می شود که در آن لیست رشته های بدون کنکور و شرایط وارد شدن به آن ها آمده است. ممکن است بپرسید که زمان انتخاب رشته پرستاری بر اساس سوابق تحصیلی چه زمانی است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولا انتخاب رشته های بدون کنکور در اواخر شهریور ماه انجام می گردند. 

 

تحصیل رشته پرستاری در اروپا بدون کنکور

 

شرایط تحصیل رشته پرستاری بدون کنکور 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شما داوطلبان و متقاضیان عزیز برای ثبت نام در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی، حتما باید شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشید. در غیر این صورت، پذیرش شما در این رشته غیر ممکن خواهد بود. برخی از مهم ترین این شرایط، شامل موارد زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی پذیرش در رشته پرستاری بدون آزمون

 • در ابتدا لازم است بدانید که چه افرادی مجاز به ثبت نام در این آزمون هستند. افرادی مجاز به ثبت نام هستند که دارای مدرک دیپلم رشته تجربی نظام جدید و مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم، باشند. توجه داشته باشید که ممکن است (نوع دیپلم متقاضیان ممکن است در دوره های مختلف متفاوت بوده و صرفا ویژه دانش آموختگان گروه آزمایشی علوم تجربی نباشد.)
 • داشتن سلامتی کامل جسمی و روانی نیز جزء شرایطی است که تعیین شده است.
 • داوطلبان آقا یا باید کارت معافیت داشته باشند و یا دوره خدمت را گذرانده باشند.
 • قبولی در جلسه مصاحبه نیز جزء موارد ضروری است. زیرا این رشته جزء موارد پر تقاضا بوده و تنها افرادی که در مصاحبه نیز پذیرفته شده باشند، می توانند در این آزمون شرکت کرده و وارد تحصیل در آن دوره شوند.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور

علاوه بر شرایط عمومی، شما عزیزان باید تعدادی از شرایط اختصاصی را نیز دارا باشید که برخی از مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشند: 

 • تمامی داوطلبان رشته پرستاری بدون کنکور، باید حداکثر 25 سال تمام را داشته باشند. برای آقایان که دو سال خدمت دارند، این سن با دو سال اضافه یعنی 27 در نظر گرفته خواهد شد.
 • برخی از رشته ها ممکن است شرط معدل داشته باشند که عموماً معدل بالای 15 است.
 • برخی رشته به صورت بومی گزینی پذیرش دارند و ممکن است افراد بومی شانس بیشتری برای پذیرش در آن رشته داشته باشند.
 • برخی رشته ها ممکن است دارای شرط تعهد خدمتی نیز باشند که رشته پرستاری از آن دسته موارد است. عموماً سه سال برای خدمت در نظر گرفته می شود.
 • توجه داشته باشید که شرایط پذیرش رشته پرستاری به صورت بدون کنکور ممکن است هر ساله تغییراتی را داشته باشد که تمامی جزئیات در دفترچه ارائه خواهد شد. 

 

قبولی تضمینی در رشته پرستاری بدون کنکور

 

 

شرایط پذیرش کاردانی رشته پرستاری بدون کنکور 

شرایط تحصیل رشته پرستاری بدون کنکور 

1) داوطلب پذیرش در این رشته ها باید بومی منطقه تحصیل باشد(منظور محل اخذ دیپلم می باشد).

2) دانش آموختگان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا حق پذیرش در این مقطع را ندارند مگر با پرداخت شهریه.

3) داوطلبان پذیرش باید دارای حداقل 18 و حداکثر 23 سال سن باشند.

4) داشتن گواهی سلامت پزشکی به منظور عدم نقص عضو.

5) قبولی داوطلب از بخش کمیته پذیرش با توجه به سوابق تحصیلی و مصاحبه. اشراف کامل بر رشته و دلیل انتخاب این رشته و برخی موضوعات مربوطه از الزامات قبولی در بخش کمیته مذکور می باشد و پذیرش بصورت نیمه متمرکز است.

6) اگر داوطلب رشته پرستاری بدون آزمون و رشته های دیگر متاهل باشد ملزم به ارائه رضایت همسر به صورت کتبی می باشد.

7) متقاضیان آقا به لحاظ خدمت سربازی نباید مشکلی داشته باشند.

8) داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه های ایثارگری و شاهد را دارند باید گواهی مربوطه را از بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مربوطه تهیه کنند.

 

 

برای آشنایی با سهمیه ایثارگران در کنکور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

مدارک ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شما داوطلبان عزیز برای ثبت نام در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی باید مدارکی را نیز با خود به همراه داشته باشید که بری از مهم ترین این مدارک، شامل موارد زیر می باشند: 

1) داوطلب پذیرش باید تقاضانامه کتبی مبنی بر تقاضای ثبت نام را به دانشگاه مربوطه ارائه دهد.

2) ارائه اصل آخرین مدرک تحصیلی برای دانش آموختگان نظام جدید دیپلم و پیش دانشگاهی و برای دانش آموختگان نظام قدیم ارائه مدرک چهارساله مبنی بر اخذ مدرک دیپلم.

3) ارائه اصل مدرک شناسنامه و کپی از تمام صفحات آن، اگر شناسنامه داوطلب پذیرش دارای توضیحات باشد ضمیمه کردن توضیحات لازم است.

4) اصل کارت ملی داوطلب و ارائه کپی پشت و روی کارت ملی

5) ارائه شش قطعه عکس پرسنلی 4*3 پشت نویسی شده

6) ارائه گواهی مبنی بر بومی بودن و مقبولیت داوطلب طبق نظر شورایاری های شهر یا روستای مربوط به محل سکونت داوطلب که به تایید نظر کارشناسان بخش کمیته پذیرش رسیده باشد.

 

 

مدارک ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 

 

 

آیا امکان تحصیل در رشته پرستاری بدون کنکور وجود دارد؟

برای پذیرش بدون کنکور در این رشته باید شرایط خاص داشت و هر کسی امکان پذیرش بدون آزمون را ندارد. یکی از رشته هایی که اکثر داوطلبان با انتخاب رشته تجربی برای قبولی در آن تلاش می کنند، رشته پرستاری است. رشته پرستاری از مجموعه رشته های علوم پزشکی-پیراپزشکی می باشد که دانشجویان این رشته نقش مراقبتی و بالینی از بیمار را عهده دار هستند. رشته پرستاری دارای محبوبیت فراوانی بین رشته های تحصیلی است که سبب شده برخی دانشگاه های کشور اقدام به پذیرش بدون کنکور این رشته تحصیلی کنند. پرستاری بدون کنکور در چند سال اخیر در دانشگاه ها ارائه می شود. شهرهای مختلفی نسبت به این کار اقدام می نمایند که برای اطلاع از لیست شهرهای پرستاری بدون آزمون می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید. 

 

 

جهت مطالعه مقاله لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

ثبت نام پرستاری بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

بسیاری از دانشجویان سوال می کنند که آیا می توان بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد در رشته پرستاری مشغول به تحصیل شد؟ در مورد این سوال باید بگوییم بله، ثبت نام آزمون وزارت بهداشت و درمان برای دانشجویانی که دارای شرایط استعداد های درخشان باشند این امکان وجود دارد. حال ممکن است سوال کنید که چه دانشگاه هایی دانشجو ارشد پرستاری بدون کنکور جذب می کنند؟

طبق سنوات گذشته هر کدام از دانشگاه ها که ظرفیت خالی برای پذیرش دانشجو در رشته پرستاری بدون کنکور داشته باشند به وزارت بهداشت اعلام می کنند و وزارت بهداشت از طریق ثبت نام آزمون اقدام به جذب دانشجویان استعداد های درخشان کرده و به مرکز مربوطه معرفی می کند. برخی از دانشگاه های آزاد نیز نسبت به ثبت نام اقدام می نمایند که شامل موارد زیر می باشند:

 • دانشگاه واحد مهاباد
 • دانشگاه واحد اردبیل
 • دانشگاه واحد خلخال
 • دانشگاه اصفهان / واحد دهاقان
 • دانشگاه اصفهان واحد فلاورجان
 • دانشگاه اصفهان واحد گلپایگان
 • دانشگاه استان بوشهر / واحد بوشهر
 • دانشگاه استان البرز / واحد کرج
 • دانشگاه استان تهران / واحد دماوند
 • دانشگاه خراسان رضوی / واحد سبزوار
 • دانشگاه خراسان رضوی / واحد فردوس
 • دانشگاه چهار محال و بختیاری / واحد قوچان
 • دانشگاه استان خوزستان / واحد آبادان
 • دانشگاه استان خوزستان / واحد بهبان

 

 

ثبت نام پرستاری بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد

 

 

جدیدترین اخبار پرستاری بدون کنکور

استقبال دانشجویان از رشته پرستاری افزایش یافته است/ رشته‌های پزشکی و پرستاری دانشگاه آزاد تحت ارزیابی وزارت بهداشت

طاهره نصر آبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: تاکنون پذیرش دانشجو در ۹۵ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در رشته پرستاری انجام شده و مجری آموزش رشته پرستاری هستند

هشتمین دوره آزمون عملی نهایی رشته پرستاری دانشجویان در حال برگزاری است

طاهره نصر آبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی از برگزاری هشتمین دوره آزمون عملی نهایی رشته پرستاری دانشجویان ورودی مهر ۹۷  در روزهای  ۳، ۴ و ۵ مردادماه خبر داد.

اختصاص ظرفیت ۴ هزار نفری به آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی ۱۴۰۱

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۱۴۰۱ در ۳۴ حوزه امتحانی برای ۴۳ رشته و ۱۱ مجموعه در دانشگاه‌های علوم پزشکی در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روزهای ۵ و ۶ خرداد برگزار شد.

 

تحصیل بدون کنکور در خارج از کشور

 

خلاصه مطلب

 ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با پرستاری بدون کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که پس از اعلام زمان ثبت نام از سوی سازمان سنجش، باید حتما در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنید. علاوه بر این، بهتر است که پیش از ثبت نام اطلاعات دقیقی را در رابطه با دانشگاه ها و شهریه های هر دانشگاه به دست آورید. برای کسب این اطلاعات، می توانید از مشاوران مختلفی که دانش کافی در این زمینه دارند، کمک بگیرید. همکاران ما در ایران تحصیل با داشتن دانش کافی می توانند شما عزیزان را در این زمینه یاری رسانند. برای برقراری ارتباط با همکاران ما کافی است تا با شماره های ما تماس گرفته و یا در زیر این مقاله کامنت بگذارید. 

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

پادکست صوتی مقاله

3.9/5 - (11 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان تحصیل در رشته پرستاری در دانشگاه آزاد موجود است؟

بله، رشته پرستاری و تمام رشته های پیراپزشکی جزء رشته هایی هستند که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته پرستاری بدون آزمون وجود دارد؟

تنها راه میانبر تحصیل این رشته در خارج از کشور و یا شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی  است.

شهریه رشته پرستاری بدون ازمون خارج از کشور به چه میزان است؟

برای اطلاع از شهریه رشته پرستاری بدون آزمون خارج از کشور با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. صادق واحدی
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام وقتتون بخیر، شرایط پرستاری بدون کنکور به چه صورت هست؟ آیا امکان تحصیل در رشته هایی که زیر نظر وزارت بهداشت هستند وجود دارد؟

  • aria
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام، خیر متاسفانه در حال حاضر امکان تحصیل در پرستاری بدون کنکور و رشته های زیر نظر وزارت بهداشت وجود ندارد.

 2. سجادکمالی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام من رشته ریاضی بودم حالاجواب کنکوراومده ولی میخوام برم پ رستاری؟میشه

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 3. negar
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۵

  ترو خدا جوابمو بدین
  با هر شرایطی و هزینه ش هر چقدر باشه قبول دارم فقط بگین چه جوری باید ثبت نام کنم

  • bahraii
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع از ثبت نام رشته پرستاری مقاله را خوب مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

 4. negar
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

  سلام ببخشید الان باید چه جوری ثبت نام کنم
  کد کدوم شهرو بزنم برای شماره ی ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ ؟؟؟؟

  • bahraii
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر با تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 5. محمد علی گلگونی
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۳

  بنده دارای دیپلم بهیاری می‌باشم میخواهم در رشته پرستاری بدون آزمون دانشگاه آزاد واحد تهران دماوند یا پیشوا ثبت‌نام وامسال مشغول به تحصیل شوم آیا امکان پذیر می‌باشد متشکرم 09109927090

  • abbasi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد لطفا با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 6. سلام میشه براساس سوابق تحصیلی پرستاری خوند؟؟
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم براساس سوابق پرستاری بخونم؟؟

  • javadi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام روزبخیر
   اگر پیش دانشگاهی داشته باشین یا نظام جدید باشین بله میتونید با کنکور وارد این رشته بشین.

 7. فاطمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۹

  با سلام
  با دپیلم رشته انساني امکانش هست بدون کنکور پرستاری خوند؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت بخیر رشته پرستاری امسال به صورت بدون کنکور ارایه نشده برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 8. فاطمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۸

  با سلام
  من رشته انساني هستم‌ و تازه انتخاب رشته کردم رشته حسابداری
  راه حلی وجود نداره که پرستاری برم و بخونم؟؟؟؟بدون کنکور امکان داره؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر رشته پرستاری جز رشته های بدون کنکور امسال نبوده برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

   • چرا تماس میگیرم بعد این که کلید ۵ رو میزنم کسی پاسخ نمیده
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

    میخواستم پرستاری یا یکی از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور رو ثبت نام‌کنم باید چیکار کنم؟

    • mohammadi
     ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

     سلام وقت به خیر
     پرستاری بدون کنکور تحت شرایطی ارائه می شود اما هر ساله در همه دانشگاه ها نیست.

 9. فاطمه
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  با سلام
  من رشته انساني هستم‌ و تازه انتخاب رشته کردم رشته حسابداری
  راه حلی وجود نداره که پرستاری برم و بخونم؟؟؟؟

  • bahraii
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر رشته پرستای امسال بدون کنکور ارایه نشده برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 10. حسین اهواز
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

  سلام خسته نباشید بنده لیسانس برق قدرت دارم چطور میتونم از اول برای رشته پرستاری مجدد تحصیل کنم؟سپاس

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام وقت بخیر
   باید در کنکور سراسری شرکت کنید.

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام روزبخیر
   اگر از لحاظ نظام وظیفه مشکل ندارین
   از طریق کنکور سراسری اقدام کنید

  • gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام روز بخیر یه شرایط خاصی دارد لطفا جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 11. اهورا
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام. آیا با دیپلم رشتا انسانی ، امکان انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود دارد؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت بخیر
   خیر رشته پرستاری با دیپلم انسانی امکان پذیر نمی باشد.

 12. fateme
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

  سلام وقت بخیر باتوجه به افزایش ظرفیت پرستاری دانشگاه آزاد

  من با رتبه ۸۵ هزار منطقه ۲
  میتونم پرستاری ازادخودگردان،یا همون ظرفیت مازاد بخونم؟

  توراخدا لطفا جواب بدین
  باتشکر

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما بسیار ضعیف است.

 13. کاربر چت
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقت بخیر
  من ۲۰ سالمه یک ساله که دیپلم تجربی گرفتم
  ایا میتونم امسال دانشگاه ازاد رشته پرستاری تو شهر بجنورد بدون کنکور و ازمون ثبت نام کنم ؟

  • bahraii
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقت بخیر رشته پرستا امسال جز رشته های بدون کنکور اعلام نشده

 14. Saein
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام وقتتون بخیر من امسال کنکور تجربی ۱۴۰۱ دادم تزازم شده ۴۹۰۰ امکانش هست با این تراز بتونم، پرستاری ازاد سنندج بخونم؟

  • haghipor
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شانس قبولی شما با توجه به تراز پایین است ولی باید رتبه در سهمیه شما برسی شود

 15. نگین
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

  سلام
  من رتبه کنکورم 40 هزار شده… میتونم پرستاری دانشگاه ازاد اصفهان بخونم؟

  • mohammadi
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه ازاد پذیرش کشوری و بر اساس تراز دارد.

   • نگین
    ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

    تراز 5600 اصلا نمیشه پرستاری ازاد؟

    • hedayati
     ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

     سلام وقت بخیر
     جهت قبولی پرستاری باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 16. شادی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام ببخشید به نظرتون با رتبه 23هزار منطقه سه و 68هزار کشوری میتونم پرستاری آزاد تبریز یا سراب رو بیارم ؟؟چون گفتن امسال ظرفیاتا زیاد شده میپرسم .

  • obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر شانس قبولی شما کم است.

 17. کاربر
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

  ببخشید. من منطقه ۳ با رتبه ۲۵۰۰۰ در سهمیه و تراز ۷۱۰۰ در رشته تجربی هستم. امکان قبولی در پزشکی های ازاد و شهریه پرداز و پرستاری های روزانه و آزاد را دارم؟

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام روزبخیر
   برای پزشکی شانستون ضعیقه
   برای پرستاری روزانه شانستون متوسطه.

 18. کاربر
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  سلام من مجاز به انتخاب رشته ازاد اسلامی شدم، ولی رتبه خوبی ندارم، میتونم برم پرستاری بدون کنکور؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام پرستاری بدون کنکور ارائه نمی شود.

   • فاطمه
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۱

    با سلام
    با دپیلم رشته انساني امکانش هست بدون کنکور پرستاری خوند؟

    • gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

     سلام روزنون بخیر بستگی دارد یهسری شرایط خاص دارد

  • کاربر۲
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   من همینجوری هست همشو مجاز شدم بجز روزانه
   امکان اینکه به صورت بومی بگیرن هست؟

   • maleki
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

    سلام وقت بخیر
    پرستار بومی پذیر هست.

   • obeidavi obeidavi
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

    سلام خیر نمیتوانید.

 19. شکیبا
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  من نمیتونم با این رشته تماس بگیرم لطفا شماره بزارید ک با گوشی تماس بگیرم

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره تماس فرمایید.

 20. Rrr
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۰

  متولد ۷۲ هستم

 21. Rrr
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۹

  سلام ببخشید من فوق دیپلم نرم‌افزار کامپیوتر دارم میتونم کنکور پزشکی ثبت‌نام کنم؟

  • mansuri
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام وقتتون بخیر
   شما در صورتی که پیش دانشگاهی تجربی داشته باشین میتونید کنکور پزشکی ثبت نام کنید

 22. حسین
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام.متولد79هستم.دیپلم انسانی دارم.از امسال باید برم سربازی 21ماه طول میکشه
  متقاضی برای پرستاری دانشگاه ازاد باکنکور هستم
  1. محدودیت سنی به چه نحوی هس؟
  2.تاکی فرصت براکنکور دارم؟
  3.ایا با دیپلم انسانی مجاز به شرکت هستم؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام با مدرک دیپلم تا اوایل 20 سالگی امکان معافیت هست حتما پیگیری کنید و جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 23. سیمی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم انسانی دارم میتونم بدون کنکور برم دانشگا ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیربرای ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور ردانشگاه ازاد امکان پذیر نیست ولی برای کسب اطلاعات بیشتردرزمینه ورود به رشته پرستاری بدون کنکوربامشاورین مرکز تماس بگیرید

 24. رضا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام وقتتون بخیر با توجه به افزایش ظرفیت رشته پرستاری1401با رتبه تخمینی 36000 منطقه 2 شانسی هست برای پرستاری(ازاد عادی پردیس)؟

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   با سلام امکان قبولی در این رشته وجود دارد

 25. miss
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

  سلام خسته نباشید
  من ۲۰ ساله با معدل ۱۸ دیپلم تجربی دارم و ۵ درصد ایثارگر چه قدر شانس قبولی در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور مخصوصا پرستاری بدون کنکور رو دارم؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

   سلام رشته های پیراپزشکی بدون کنکوروجودنداره برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 26. هانیه
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام روز بخیر
  ببخشید بالا نوشتین که میتونیم با دردست داشتن یه سری مدارک به دانشگاه آزاد بومی خودمو برای تحصیل دررشته پرستاری درخواست بدیم؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام سال های قبل برای یکسری استانهای محروم انجام میشد ولی الان در حال حاضر پرستاری بدون کنکور نداریم

 27. دلارام
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

  اینکه میگید منتظر اعلام سازمان سنجش باشیم یعنی امکانش هست ک پذیرش بدون کنکور پرستاری داشته باشن امسال؟؟؟؟

  • aghazade
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   احتمالش پایین میباشد اما نیازه مرتب چک کنید

   • دلارام
    ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

    از کجا چک کنیم؟‌ همینجا از شما بپرسیم جواب میدید؟

    • fathollahi
     ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

     سلام برای دریافت مشاوره باید با شماره تلفن ثابت تماس بگیرید

  • امیر
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام
   ببخشید بنده دو روز دیگه کنکور میدم اما کنکور فقط برای دانشگاه های دولتی ثبت نام کردم
   ایا این امکان وجود دارد که در دانشگاه ازاد پرستاری ثبت نام کنم بعد از اعلام نتایج کنکور ؟

   • karimi
    ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

    سلام ازادباسراسری یکی شده

 28. دلارام
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

  الان شما اینجا زدید ک واسه ۱۴۰۱ پذیرش بدون کنکور دارید چرا میگید ن؟؟؟ سازمان سنجش کی اعلام میکنه؟

  • aghazade
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام
   در صورت زدن اطلاعیه از سمت سازمان امکان پذیر میباشد

 29. شیدا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

  سلام وقت بخیر ببخشید این خبر ک برای سال ۴۰۱ ظرفیت پرستاری بدون کنکور گزاشتن قطعیه؟؟؟ و زمان ثبت نام رو کی اعلام میکنننن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید

  • mohammadi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت به خیر
   رشته پرستاری بدون کنکور طی چند سال اخیر ارائه نشده.منتظرانتشار دفترچه و اطلاعیه سازمان سنجش باشید.

 30. شیدا
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

  زمان ثبت نام پرستاری بدون‌کنکور سال ۴۰۱ کی هست؟؟؟

  • mohammadi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت به خیر
   رشته پرستاری بدون کنکور طی چند سال اخیر ارائه نشده است.پیگیر دفترچه و اطلاعیه های سازمان سنجش باشید.

 31. رقیه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام من رشتم انسانیه نظام قدیمه منم میتونم شرکت کنم

 32. الهام
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام وقت بخیر من رشته گرافیک ترم ۲ هستم و علاقه شدید ب پرستاری دارم و تو سایتتون زده ک بدون کنکور میشه وارد شد ایا میتونم بدون کنکور وارد شم و پرستاری بخونم در کل میتونم رشتمو عوض کنم ؟؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر بدون ازمون در رشته های پزشکی و پیراپزشکی در حال حاضر موجود نیست.

 33. گودرزی
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام وقت بخیر ۳۶ سالمه دیپلم ریاضی و معدل بالای ۱۸ و لیسانس زبان انگلیسی تو شرایط کمک پرستاری مثل اینکه متولدین ۶۹ به بعد میتونن شرکت کنن .. من نمیتونم شرکت کنم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید …

  • mohammadi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت به خیر
   پرستاری از رشته پر طرفدار زیر گروه تجربی است و بدون آزمون بسار محدود ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 34. ابوالفضل رضوان
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام
  من درحال تحصیل دردبیرستان نمونه علی ابن ابی طالب زابل هستم ایا میتوانم در رشته پرستاری تحصیل کنم یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام در حال حاضر رشته پرستاری در هیچ دانشگاهی بدون کنکور برگزار نمیشود شما میتوانید در کنکور تجربی شرکت کرده و شانس قبولی خودتان را در رشته پرستاری از طریق کنکور سراسری امتحان نمایید.

 35. نگین
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۹

  سلام وقتتون بخیرباشه .سوال من این بودکه من شاخه فنی وحرفه ای رشته کاردانی معماری دارم علاقه شدیدی به پرستاری دارم.اعلام کردن سال ۱۴۰۲ کنکور وحذف میکنن.خواستم بدونم امکانش هست کاردانی من بعنوان پیش دانشگاهي حساب بشه منم برای دانشگاه ازادثبت نام کنم حالاباازمون بدون آزمون ممنون میشم راهنماییم کنین.

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام بله میتوانید برای کنکور سراسری تجربی ثبت نام کنید اما رشته پرستاری پذیرش بدون کنکور در هیچ دانشگاهی ندارد.

 36. امید
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۹

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید دلیل این کسایی که رشته پرستاری میخونن و بعد از تموم شدن…بدون شرکت کردن توی ازمون استخدامی وزارت بهداشت یا علوم پزشکی پرستار میشن چیه…؟من واقعا سردرنمیارم ممننون میشم اهنمایی کنین…

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام
   استخدام وزارت بهداشت به صورت قراردادی میباشد اما رشته پرستاری به صورت رسمی میباشد

 37. امیرحیدری
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  من رشته ام انسانی میشه درکنکور تجربی شرکت کرد یا بدون کنکور میشه یانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام . برای پرستاری حالت بدون کنکور وجود ندارد و باید در کنکور تجربی شرکت کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 38. محمد
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

  سلام.من فارغ التحصیل از استعداد های درخشان هستم معدلم بالای ۱۵ هست.آیا پرستاری بدون کنکور میتونم بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۶

   سلام خیر برای رشته پرستاری پذیرش بدون کنکوری نداریم و فقط از طریق کنکور میباشد

 39. Rzgar
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام خسته نباشین
  ببخشین سوالم این بود ک :من دانش اموز نظام قدیم رشته تجربی هستم ک پیش دانشگاهی هم خوندم، معدلم بای 18 هسش، خدمت سربازی هم تموم کردم، جزو منطقه 3 هستم ایا پرستاری بدون کنکور میتونم ثبت نام کنم یا نه
  ممنون میشم ازتون اگ راهنمایی کنین🙏

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   بدون ازمون فعلا برای رشته پرستاری داخل ایران نیست برای دوره های کمک پرستاری میتوانید ثبت نام کنید برای اگاهی از شرایط دوره تماس بگیرد

 40. مهدی
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام خسته نباشید ببخشید توی مقاله گفتید باید توی کنکور شرکت کنیم تا بتونیم توی رشته پرستاری برا اساس سوابق قبول بشیم منظورتون از شرکت کردن، ثبت نام کردنه یا باید در کنکور حضور داشته باشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۸

   سلام بدون کنکور پرستاری نداریم درحال حاضرباکنکوره

 41. Z
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم تجربی دارم یعنی اول باید کنکور ثبت نام کنم بعد اگه رتبه مورد نیاز نیاوردم می تونیم رشته پرستاری بدون کنکور بخونم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر برای پرستاری بدون کنکور در بعضی مناطق محروم پذیرش وجود دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 42. محمدرضا
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم و خدمتم رو تمام کردم.
  میشه رشته پرستاری دانشگاه ازاد بدون کنکور ثبت نام کنم .معدل کل من 15هستش.ممنون از شما.

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

   امکان تحصیل در رشته پرستاری به صورت بدون کنکور وجود ندارد

 43. فرشاد
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام من در دانشگاه پیام نور رشته حسابدای هستم علاقه زیادی به پرستاری دارم آیا ممکنه رشته پرستاری رو بخونم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر برای رشته ی پرستاری باید کنکور بدین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 44. masome
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۵

  سلام
  من فنی تربیت کودک هستم و سال یازدهمم ایا میتونم برای دانشگاه پرستاری بخش اطفال بدون کنکور برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقت بخیر باید کنکور بدین برای پرستاری البته بستگی داره که در زمان ورود شما به دانشگاه شرایط به چه صورت است

 45. لیلاشریفی
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۷

  س ببخشید من فنی خوندم معدلمن بالاست و بهیاری هم گذروندم امکانش هس ک پرستاری شزکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت به خیر
   رشته پرستاری و یا به طور کلی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمی شود.در بعضی دوره ها تحت شرایطی بدون کنکور پذیرش انجام شده اما هرساله و به طور روتین نبوده.
   برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • فهیمه
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

    سلام، من سال 92 دانشگاه ازاد رشته پرستاری قبول شدم اما ثبت نام نکردم میخواستم بدونم الان امکانش هست دوباره ثبت نام کنم بدون کنکور؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

     سلام وقت بخیر بله می توانید

 46. یاسین
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام من دیپلم حسابداری دارم آیا می تونم ثبت نام بدون کنکور در پرستاری بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت به خیر
   پذیرش پرستاری بدون کنکور در صورت ارائه از رشته مرتبط انجام می پذیرد.به طور کلی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمی شود.
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 47. ژیلا
  ۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام خسته نباشین
  من تویی بیمارستان شاغل هستم در سمت کمک پرستاری متن که در مورد ازمون بدون کنکور 1400برای رشته پرستاری گذاشتین میخوام بدونم منم میتونم رشته تحصیلی دیپلم من ریاضی و فیزیک هست ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

   سلام برای 1400 پرستاری رو بدون کنکور اعلام نکردن

 48. زهرا
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام من دیپلم تجربی دارم ۱۹سالمه خواستم ببینم میتونم بدون کنکور پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر پرستاری بدون کنکور ارایه نمیشود مگر تحت دوره کمک پرستاری برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 49. مژده
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

  خسته نباشید من فوق دیپلم تجربی دارم ایا میتونم رشته پرستاری توی شهر خودم بدون کنکور ثبت نام کنم واینکه سنم ۳۷ ساله

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت بخیر بدون ازمون خیر برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

   • فاطمه
    ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۰۸

    سلام خسته نباشید من رشته انسانی ام دیپلم امسال میگیرم میخاستم بپرسم بدون دیپلم میتونم ازمون بدم و اینکه رشته انسانی برمیدارن نیرو؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

     سلام وقت به خیر
     برای شرکت در کنکور سراسری و وارد شدن به رشته پرستاری به حداقل مدرک دیپلم نیاز دارید.
     برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 50. o
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۲

  منم عین توعم چاره ای پیدا کردی واسه سوالت؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   .

 51. Sh
  ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام من سال اخر دبیرستان رشته انسانی هستم میخواستم بپرسم بعد گرفتن مدرک دیپلم انسانی میتونم بدون کنکور دانشگاه ازاد پرستاری ثبت نام بکنم ؟یا حتما باید کنکور تجربی بدم

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام
   از طریق کنکور تجربی میتوانید اقدام کنید

 52. Zahra
  ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام وقت بخیر ایا میشه مجدد در دانشگاه ازاد پرستاری ثبت نام کرد با رتبه کنکور ۱۴۰۰
  منظورم بهمن ماه هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

   سلام رشته پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیست و فعلا هیچ بخشنامه ای برای این رشته نیامده است

 53. Hadise
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه و دیپلم فنی دارم دوره های بهیاری دیدم و میخام دانشگاهم همینو بخونم ایا دانشگاه قبولم میکنه با دیپلم فنی و اینکه اگر بخام کنکور بدم باید حتما برم ازمون پیش دانشگاهی تجربی بدم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقتتون بخیر در برای شرکت در کنکور سراسری حتما باید دیپلم 12 ساله داشته باشید

  • سلاممیشه بگین چجوری تو دوره بهیاری شرکت کردین منم میخوام شرکت کنم
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلاممیشه بگین چجوری تو دوره بهیاری شرکت کردین منم میخوام شرکت کنم

   • کارشناس ارشد
    ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

    سلام وقت به خیر
    دوره های بهیاری توسط جهاد دانشگاهی زیر نظر وزارت بهداشت برگزار میشود.
    برای اطلاع از شرایط ثبت نام کمک پرستاری با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 54. سلام
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام
  وقت با دیپلم تجربی میشه تو دانشگاه غیر انتفاعی رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور تو این ترم ثبت نام کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام بله میتونید ثبت نام و انتخاب رشته انجام بدید ولی پذیرش شدنتون بستگی به معدل شما و بقیه داوطلبین دارد

 55. نسترن
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۷

  سلام وقتتون بخیر برای رشته ریاضی چه رشته هایی هست که تو تهران بشه خوند و بدون کنکور باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت بخیر.برای مقطع کارشناسی دانشگاه هایی هستن که رشته های مربوط به ریاضی رو بدون کنکور ارائه میدن.

 56. علی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام من امسال (1400) باتوجه به اینکه معدل بالایی داشتم و همه شرایط پذیرش استعداد درخشان ارشد رو داشتم اما قبول نشدم.. خواستم بپرسم امکانش هست بهمن1400 بازهم دانشگاه ازاد پذیرش استعداد درخشان داشته باشه؟ و اینکه قرار بر این بود اگر ظرفیت15درصدی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (استعداد درخشان ارشد) هر دانشگاه تکمیل نشه دانشگاه برای پذیرش میره سراغ 10درصد برتر بعدی و اونارو پذیرش میکنه.. این قضیه چه زمانی اتفاق میفته و از کجا باید از نتیجش اطلاع پیدا کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت بخیر.باید منتظر اعلام تکمیل ظرفیت باشید.

 57. زینب
  ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام.وقتتون بخیر .لیسانس روانشناسی دارم راهی هست بدون کنکور رشته پرستاری ازاد بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   راه ورود به رشته های پزشکی و پیراپزشکی کنکور است و این رشته بدون کنکور در حال حاضر ارائه نمیشود.

  • قاسمی
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام با معدل ۱۵/۲۷میشه پرستاری خوند رشته تجربی

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

    سلام وقت بخیر
    رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 58. الهام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  ببخشید من ۳۴ سال سن دارم آیا میتونم تو رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   با سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 59. Zeinab babaeu
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام ببخشید من میخام سال دیگ بعد اینکه کنکور دادم تو دانشگاه ازاد پرستاری بخونم برای ورود ب دانشگاه نیازمند ازمون هست؟و اینکه ازمونش ب چه شکلع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام
   ورود به رشته های پیراپزشکی درجه یک مثل پرستاری،اتاق عمل، مامایی، رادیولوژی صرفا بر اساس کنکور سراسری میباشد و سنجش بر اساس تراز کنکور شما انجام میگیرد.
   برای دانشگاه آزاد آزمون مجزا گرفته نمیشود.

 60. ح زراعتی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام میخوام ارشد پرستاری ثبت نام کنم
  لطفا راهنمایی میکنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام پرستاری از طریق کنکور سراسری انجام میشه و بدون ازمون پذیرشی انجام نمیشود

 61. فاطمه راستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

  دوستان پرستاری بدون آزمون به چه صورته

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   داخل ایران پرستاری بدون کنکور ارایه داده نمیشود

 62. آیدا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام ببخشید اطلاعیه پرستاری بدون کنکور هنوز نیومده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   عمدتا رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور نداریم!
   ولی از طریق سایت sanjesh.org پیگیر اطلاعیه ها باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   رشته های پر متقاضی مثل پژشکی پیراپزشکی و… بدون کنکور ارایه نمیشود

   • علی
    ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

    سلام خسته نباشید
    من بهتون چند بار زنگ زدم میگه درشیکه موجود نمیباشد
    من کنکور تجربی دادم میخواستم رشته پرستاری بدون ازمون شرکت کنم باید چیکار کنم

    • کارشناس ارشد
     ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

     سلام علی
     بدون آزمون پرستاری امکانش نیست

 63. سالاری
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام ببخشید مزاحم شدم ، من با معدل تجربی ۱۹،۴۷ که البته امثال به دلیل کرونا امتحان زبان ندادم و شهریور میدم و گرنه معدلم بیشتر میشد ، کنکور هم دادم ولی پرستاری نمیارم آیا امکان داره که بر اساس سوابق تحصیلی پرستاری بیارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور سال 1400 امکان ثبت نام وجود ندارد این رشته فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیرش هست موفق باشید

  • سمرا
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام عزیزم از طریق بهیاری بخون به پذیرش های بهیاری شهرتو برید بعد از یک سال امتحان میگیرند بعد شروع کار و ادامه تحصیل

   • کارشناس ارشد
    ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

    سلام وقت بخیر رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور ارائه نمیشن و فقط یسری واحدهای جهاد دانشگاهی دوره های ازاد اموزشی برگزار میکنن

 64. ریحانه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  با رتبه۵۳۶۸۲با تراز۴۲۰۰ معدل۱۶ میتونم دانشکده پرستاری بدون کنکورشرکت کنم..

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نشده و از کنکور پذیرش میکنه که تراز شما پایین هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون به خیر اگر مد نظرتون ثبت نام با سوابق تحصیلی در دانشگاه باشد که به رتبه و تراز کنکورتون توجهی نمیشه و ملاک پذیرش معدل و سوابق تحصیلی شماست.و ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور سال 1400 از طرف سارمان سنجش اعلام نشده و متاسفانه در این رشته و از قبیل رشته ها بدون آزمون و یا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداریم.

 65. مصلحی
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷

  سلام چراشماره تماس مشاوره از تلفن ثابت میگه این شماره تغییر کرده؟
  شماره دیگه ای هست؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام خیر همان شماره ای که در سایت هست رو بدون پیش شماره بگیرید

 66. رسول
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  با دیپلم انسانی میشه پرستاری بدون کنکور شرکت کرد چه دانشگاهی و چه انسانی داره میشه جواب بدین؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام خیر پرستاری باید حتما کنکور تجربی رو بدی که بتونی وارد دانشگاه بشی بدون کنکور هم پذیرش ندارد

 67. زهرا
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام من دیپلم بهیاری دارم بامعدل کل۱۸/۷۲؛وسن ۱۹ساله می توانم پرستاری بدون آزمون شرکت کنم.

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند.

 68. علی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی دارم
  میتونم بدون کنکور پرستاری دانشگاه آزاد بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند

 69. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام من رشتم زیست سلولی مولکولی هست.هیچ راهی نیست بتونم ارشد پرستاری بخونم؟
  یا اینکه راهی برای قبولی کارشناسی پرستاری بجز کنکور سراسری وجود داره؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام خیر میتونید در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنی که شرایطش در سایت موجوده ولی برای پرستاری بدون کنکور هیچ گزینه ای نداری

 70. صبا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

  من رشتم تجربیه و معدل کتبی نهایی 13/27 و معدل کل دیپلم 17/79 ایا میتونم رشته پیراپزشکی یا مهندسی معماری یا اموزش زبان انگلیسی قبول بشم

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام بدون کنکور فقط میتونی معماری با زبان انتخاب رشته کنی پرستاری بدون کنکور نیست

 71. میلاد
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من معدل کل 18.5 و کتبی16.2 تجربی نظام جدید هستم پرستاری بدون کنکور میتونم برم؟استان تهران زندگی میکنم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام پرستاری که بدون کنکور نشده ولی میکروبیولوژی و سایر رشته های علوم پایه رو میتونی برای 1400 انتخاب کنی

 72. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام‌لطفا‌راهنمایی کنید با سن بالا هم میشه تو رشته های پیرا پزشکی شرکت کرد زیر چهل سال وچطور میشه با کارشناسی یه رشته دیگه ارشد این رشته ها رو شرکت کرد

 73. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام کاردانی‌ رشته‌معماری و کارشناسی عمران دارم چطور میتونم کارشناسی
  پرستاری، مامایی، یا رشته های دیگر پبرا پزشگی رو بخونم یا اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم

 74. دنیا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۸

  من میخوام واسه کنکور سال دیگه بخونم تجربی ولی میتونم با همون مدرک دیپلم انسانی نظام جدید ثبت نام کنم با باید دیپلم تجربی داشته باشم و شرایط پرستاری بدون کنکور چطوری میشه بگید

 75. دنیا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام وعرض ادب ببخشید من دیپلم انسانی دارم اولین سالمه کنکور میدم گفتم میشه برم دانشگاه ازاد برای پرستاری یا همون مدرک خودم یا باید مدرک تجربی داشته باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام دنیا
   شما جهت شرکت در کنکور تجربی در صورتی که نظام قدیم باشین باید دیپلم تجربی داشته باشین

 76. Milad
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام اگه رتبه دولتی وآزاد پرستاری رو نیاریم بازم میتونیم پرستاری بخونیم؟؟!

 77. فاطمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۳

  سلام وقت بخیر
  میخاستم ببینم میشه با معدل ۱۲ پرستاری بدون کنکور ثبت نام کنم برا ۱۴۰۰.
  ممنون میشم جوابمو بدید.

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام خانم فاطمه
   ن متاسفانه نمیشه با معدل 12 پرستاری بدون کنکور پذیریش بگیرید

 78. پریا
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۱

  سلام ..من فارع التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری هستم ،،در ضمن دوران دبیرستان رشته ریاضی ک فیزیک بودم ،،چطور میتونم پرستاری بدون کنکور بخونم؟؟

  • moshaverarshad
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

   سلام خانم پریا
   جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام رشته پرستاری با مشاروان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 79. شهرام
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام انمکان تماس وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید

 80. بهناز
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۶

  سلام وقت بخیر برای من که فارغ التحصیل رشته دامپزشکیم سال ۹۴ الان میتونم پرستاری بدون کنکور شرکت کنم ؟!

 81. ارش غلامی ابی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام دیپلم فنی و مدرک فوق دیپلم دارم میتوانم پرستاری بدو ن کنکور ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

   سلام رشته های پیراپزشکی از جمله رشته ی پرستاری بدون آزمون ارائه نمی شود.

 82. ELIZABTH
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر
  چطور می توانم در رشته پرستاری بدون آزمون ثبت نام کنم شرایط کامل هم دارم

 83. Fatemeh
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من دانشجوی رشته شیمی هستم میخوام پرستاری بدون کنکور بخونم شرایطش چی هستش میشه راهنمایی کنید؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در رشته های پرستاری بدون آزمون امکان پذیر نیست و دفترچه انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در این رشته ارائه نشده است .

   • Elahe
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

    سلام من معدلم ۱۴ هست رشت هنرستانم کامپیوتر بوده می تونم وارد رشت پرستاری بدون کنور بشم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

     سلام وقتتون بخیر رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

 84. امیر
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام میخام بدونم بدون کنکور میتونم برم دانشگاه ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   با سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

   • moshaverarshad
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

    سلام دفترچه رشته های بدون کنکور هنوز اعلام نشده از سنجش پیگیری کنید

 85. سارا
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام هنوزم ثبت نام پرستاری بدون کنکور امکان پذیره ؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام جهت اطلاع از کد محل رشته ها با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 86. Fatemeh
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام ببخشید هرچی تماس می گیرم وصل نمیشه
  میشه بگید چ طوری باید ثبت نام کرد؟

 87. ماریا
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام امسال هم بدون کنکور پذیرش میشه در رشته پرستاری؟

  • نرگس
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام خسته نباشید
   من سال اخر رشته تربیت کودک هستم
   آیا میتونم کنکور تجربی بدم و دانشگاه آزادپرستاری بخونم
   شهریه دانشگاه آزاد پرستاری چقدر هست

   • کارشناس ارشد
    ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

    با سلام.امکان ان برای شما وجود دارد و شهریه ان برای سال اینده در ماه های اتی اعلام میشود.

 88. بهار
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ،تکلیف ما دهه شصتیا چی میشه که شرط سنی داره هیچ جا نمیتونیم ثبت نام کنیم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام و وقت بخیر
   بخاطر تعهد به خدمت است

 89. آیدا
  ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی منایع آب هستم. به چه طریقی میتونم برای رشته پرستاری بدون کنکور شرکت اقدام کنم؟

  • irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

   جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 90. hasti
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام. من رشتم انسانیه الا میخام پرستاری بدپن کنکور بخونم. شرایطش چیه

 91. ...
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵

  ببخشید از طریق سامانه ینی چجوری بابد ثبت نام کنیم؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶

   سلام جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 92. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

  رشته ی فیزیوتراپی هم جز رشته های بدون کنکورتون هست؟؟؟؟؟ و برای رشته های بدون کنکوردر چه شهر هایی میتونیم تحصیل کنم ؟؟..

  • نرگس
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

   سلام خسته نباشید
   من سال اخر رشته تربیت کودک هستم
   آیا میتونم کنکور تجربی بدم و دانشگاه آزادپرستاری بخونم
   شهریه دانشگاه آزاد پرستاری چقدر هست

 93. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام میخواستم شرایط ثبت نام مامایی بدون کنکور رو بدونم…..لطفا اگه میشه زود بهم جواب بدین

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲

   سلام جهت آگاهی دقیق از شرایط ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 94. Hossein
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

  تماس گرفتم ولی به کارشناس وصل نمیشه

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

   ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 فقط از طریق سامانه می باشد و به علت تعدد کاربران خطوط مشغول است

  • اسدي
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۴

   هر چقدر تماس ميگيرم ميگه امكان پذير نيست

   • irantahsil
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷

    برای ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید در صورتی شلوغی مجددا تماس بگیرید

    • حمزه لو
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

     سلام من رشتم تجربیه کنکور که دادم پرستاری آزاد آوردم ولی انتخاب رشته که کردم تو اولویتام پرستاری رو نزدم میخواستم بدونم میتونم بدون انتخاب رشته پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام تماس بگیرید کارشناسامون پاسخگو هستند

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر باید چندین بار تماس بگیرید تا وصل بشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • کارشناس ارشد
   ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقت بخیر باید چندبار تماس بگیرید
   برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور