ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب ۱۴۰۲-۱۴۰۳

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب

 

لیست رشته های علمی کاربردی تکاب- ترم بهمن

لیست رشته های علمی کاربردی تکاب- ترم مهر

 

ثبت نام بدون آزمون در رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب آغاز شد کلیه متقاضیان گرامی می توانند جهت تسهیل در امور ثبت نام و اطلاع از لیست رشته ها، جزئیات و شرایط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی تکاب از سراسر کشور با مرکز مشاوره علمی کاربردی تکاب تماس حاصل نمایند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب منتشر شد ، هر ساله دانشگاه علمی کاربردی تکاب در دو نیمسال مهر و بهمن از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به جذب دانشجو می کند و متقاضیان ثبت نام رشته های علمی کاربردی تکاب همه ساله در دو ترم مهر و بهمن وارد دانشگاه علمی کاربردی تکاب می شوند ، رشته های بدون آزمون علمی کاربردی تکاب در ترم های مهر و بهمن متفاوت می باشد به طوری که پذیرش دانشجو از لیست رشته های علمی کاربردی تکاب در ترم مهر شامل 100% رشته های موجود در دانشگاه می باشد اما در ترم بهمن به علت کمتر بودن متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر تکاب و به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجو جهت تشکیل کلاس های دانشگاه به ثبت نام تعداد رشته کمتری از لیست رشته های علمی کاربردی تکاب اکتفا می کند ضمنا متقاضیان محترم جهت مطالعه اطلاعیه های دانشگاه علمی کاربردی تکاب به سامانه www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

 

جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی تکاب – شرایط – آدرس دانشگاه های علمی کاربردی تکاب و شماره تماس دیگر دانشگاه های علمی کاربردی تکاب از سراسر کشور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر

 

نحوه پذیرش دانشجو در رشته های علمی کاربردی تکاب

پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب پیرو مندرجات دفترچه علمی کاربردی همه ساله از دو روش از انجام می گیرد :

 • ثبت نام اینترنتی رشته های دانشگاه علمی تکاب که همه ساله از طریق سامانه سنجش آموزش کشور صورت می گیرد
 • ثبت نام حضوری دانشگاه علمی کاربردی تکاب که در این روش متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و تحصیلی خود به مراکز علمی کاربردی تکاب مراجعه نمایند.

 

مطابق اعلام سازمان سنجش لیست رشته های علمی کاربردی تکاب دارای چهار زیر گروه مدیریت – صنعت – کشاورزی و هنر می باشد

 

زمان ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی تکاب ترم مهر و بهمن

مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی تکاب ، زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تکاب در ترم مهر از اواخر مرداد آغاز شده و داوطلبان محترم می بایست هر چه سریع تر نسبت به مطالعه لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی تکاب برای ترم مهر و بهمن اقدام نمایند لازم به ذکر است لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی تکاب شامل رشته های بهمن ماه نیز می باشد که به صورت جداگانه مشخص شده اند.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب برای ترم بهمن یا همان نیمسال دوم نیز از آذرماه آغاز خواهد شد لذا متقاضیان محترمی که دارای شرایط ورود بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی تکاب می باشند می توانند از طریق مراجعه به سامانه www.uast.ac.ir یا تماس با مرکز مشاوره علمی کاربردی تکاب مراحل پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

شیوه پذیرش در لیست رشته های علمی کاربردی تکاب نیز همانند سنوات گذشته بر اساس معدل مدرک پایه داوطلبان انجام خواهد گرفت لذا داوطلبانی که دارای معدل بالاتر نسبت به دیگر متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی تکاب می باشند در اولویت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تکاب قرار خواهند گرفت ضمنا شایان ذکر است پذیرش متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی تکاب به صورت نیمه مترکز به ترتیب اولویت های انتخابی داوطلبان انجام خواهد گرفت و همچنین سهمیه های آزمون های سراسری نیز در پذیرش لیست رشته های علمی کاربردی تکاب تاثیر گذار خواهد بود.

تذکر : به اطلاع متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی تکاب می رسانیم اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد گشت ضمنا جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج علمی کاربردی تکاب ترم مهر یا بهمن در کانال اطلاع رسانی عضو باشید لینک کانال انتهای صفحه موجود است.

 

 

اعلام نتایج پذیرش لیست رشته های علمی کاربردی تکاب برای ترم مهر و بهمن از سامانه سنجش به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید

 

 

شرایط ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی تکاب

به اطلاع می رسانیم تمامی متقاضیانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب را دارند می بایست دارای شرایط تحصیل در مرکز آموزش کاربردی تکاب باشند شایان ذکر است شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر ارومیه به طور کامل در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده که در اینجا به چند مورد از شرایط مهم دانشگاه علمی کاربردی تکاب اشاره می کنتکاب.

کلیه متقاضیان ثبت نام رشته های علمی کاربردی تکاب می بایست دارای مدرک پایه متناسب با مقطع ورودی خود باشند لذا داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی تکاب را دارند می بایست دارای مدرک پایه دیپلم متوسطه یا هنرستان یا کاردانش باشند و متقاضیان ثبت نام رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تکاب ملزم به ارائه مدارک دال بر تحصیل در مقطع کاردانی در یکی از دانشگاه های علمی کاربردی تکاب یا دیگر دانشگاه های خواهند بود که مهلت زمان اخذ مدرک پایه با زمان ثبت نام ترم مهر یا بهمن علمی کاربردی تکاب متناسب خواهد بود به عبارت دیگر کلیه متقاضیان لیست رشته های علمی کاربردی تکاب که می توانند تا مورخ سی و یکم شهریور ماه نود و هفت موفق به اخذ مدرک پایه خود شوند می توانند در نیمسال اول یا ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی تکاب ثبت نام نمایند در غیر این صورت می بایست از میان لیست رشته های علمی کاربردی تکاب رشته های ترم بهمن را انتخاب نمایند.

از دیگر شرایط ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی تکاب می توان موارد زیر را نیز ذکر کرد :

 • تناسب شرایط جسمی داوطلب با رشته انتخابی وی در دانشگاه علمی کاربردی تکاب
 • نداشتن منع نظام وظیفه برای داوطلبان آقا که قصد ثبت نام در لیست رشته های علمی کاربردی تکاب را دارند الزامی می باشد.

تذکر مهم : به اطلاع آن دسته از داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب که دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت باشند می توانند در صورت قبولی در رشته های دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر یا بهمن مشغول به تحصیل در این دانشگاه شوند.

 

آیا پس از ثبت نام در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب می توان انتقالی گرفت؟

بله دانشگاه جامع علمی کاربردی تکاب امکان نقل و انتقال دانشجو را در کلیه واحد ها فراهم نموده به منظور انتقال از دانشگاه علمی کاربردی تکاب کافی است وارد سامانه نقل و انتقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی تکاب شوید و درخواست خود را مبنی بر انتقال یا مهمانی دانشگاه علمی کاربردی ثبت کنید.

نقل و انتقال و مهمانی در دانشگاه علمی کاربردی تکاب نیز تابع کلیه قوانین نقل و انتقالات دانشجویی در وزارت علوم می باشد.

 

سامانه های اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی تکاب

 

 

 

لازم به ذکر است دانشگاه علمی کاربردی تکاب در راستای سهولت امر ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان ، سامانه مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی تکاب – ایران تحصیل را راه معرفی نموده لذا متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب ترم مهر یا بهمن – اطلاع از لیست رشته ها و مشاوره شغلی و استعدادیابی تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل تکاب تماس حاصل نمایند شایان ذکر است مرکز مشاوره علمی کاربردی ایران تحصیل علاوه بر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب کلیه امور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تکاب و معرفی رشته های بدون آزمون آن را نیز انجام می گیرد.

 

ثبت نام تدریس در دانشگاه علمی کاربردی تکاب

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی دانشگاه علمی کاربردی تکاب و متقاضیان ثبت نام در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب می رسانیم این دانشگاه به منظور ارتقا سطح علمی دانشگاه علمی کاربردی تکاب اقدام به جذب مدرس می نماید.

دانشجویان و متقاضیان گرامی که قصد ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی تکاب را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی تکاب وارد سامانه جذب اساتید علمی کاربردی شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع از لیست رشته های جامع علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب – اطلاع از رشته ها و آدرس و شماره تماس دیگر دانشگاه های علمی کاربردی تکاب از سراسر کشور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از تکاب و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

کانال مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

کانال مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط :

رشته داروسازی دانشگاه علمی کاربردی تکاب

رشته های پیراپزشکی دانشگاه علمی کاربردی تکاب

اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام

رشته های پزشکی علمی کاربردی تکاب

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

آدرس دانشگاه علمی کاربردی تکاب

شماره تلفن دانشگاه علمی کاربردی تکاب

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تکاب از چه تاریخی انجام می گیرد؟

دانشگاه علمی کاربردی تکاب همه ساله در دو ترم مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو می نماید، پذیرش ترم مهر از مرداد ماه و ترم بهمن از دی ماه انجام می شود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب در چه زیر گروه هایی می باشد؟

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب در چهار زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، صنعت و هنر می باشد.

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تکاب از کجا اقدام کنیم؟

دانشجویان محترم می توانند جهت پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی  تکاب از سامانه سنجش و یا تماس با مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی  تکاب ایران تحصیل اقدام نمایند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی تکاب در چه مقاطعی هست؟

دانشگاه علمی کاربردی تکاب در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

 

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت شماره دانشجویی علمی کاربردی

  دریافت شماره دانشجویی علمی کاربردی + فراموشی و بازیابی | uast.ac.ir

  به منظور دریافت شماره دانشجویی علمی کاربردی دانشجویان باید ابتدا در این دانشگاه ثبت نام نمایند تا از واحد آموزش این دانشگاه شماره دانشجویی دریافت کنند. این شماره برای هریک از دانشجویان منحصر بفرد است و چنانچه هر دانشجو به...
 • شرایط کارورزی علمی کاربردی

  شرایط کارورزی علمی کاربردی 1402 + نمونه تکمیل فرم 1و2 | uast.ir

  بعضی از رشته‌ها در دانشگاه‌های علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی، درسی به نام کارورزی ارائه می‌دهند. دانشجو در انتخاب این واحد درسی موظف است که به محل مربوطه دانشگاه حاضر‌شده‌ و شرایط کارورزی علمی کاربردی را بداند. در...
 • انتخاب-واحد-دانشگاه-علمی-کاربردی-مهر

  انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی مهر 1402 + حذف و اضافه

  زمان انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۲ مشخص شد. دانشجویانی که در هر کدام از مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل می‌کنند، بایستی بر اساس تاریخ‌های اعلام شده و انتخاب واحد قید شده در تقویم آموزشی این دانشگاه، اقدام...
 • راهنما-انتخاب-واحد-در-سامانه-هم-آوا

  راهنما جامع انتخاب واحد سامانه هم آوا + + زمان بندی 1402

  اولین قدم پیش از شروع کلاس‌های هر ترم تحصیلی، انتخاب واحد به صورت اینترنتی است. در این ایام دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی، به دنبال تاریخ دقیق انتخاب واحد هستند و اگر در مدت زمان معین شده اقدامی برای انتخاب...
تماس با مشاور