ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۵ مهر ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام بدون آزمون در رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه آغاز شد کلیه متقاضیان گرامی می توانند جهت تسهیل در امور ثبت نام و اطلاع از لیست رشته ها، جزئیات و شرایط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی ارومیه از سراسر کشور با مرکز مشاوره علمی کاربردی ارومیه تماس حاصل نمایند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه منتشر شد ، هر ساله دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در دو نیمسال مهر و بهمن از طریق سامانه سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به جذب دانشجو می کند و متقاضیان ثبت نام رشته های علمی کاربردی ارومیه همه ساله در دو ترم مهر و بهمن وارد دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می شوند، رشته های بدون آزمون علمی کاربردی ارومیه در ترم های مهر و بهمن متفاوت می باشد.

به طوری که پذیرش دانشجو از لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه در ترم مهر شامل 100% رشته های موجود در دانشگاه می باشد اما در ترم بهمن به علت کمتر بودن متقاضیان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر ارومیه و به حد نصاب نرسیدن تعداد دانشجو جهت تشکیل کلاس های دانشگاه به ثبت نام تعداد رشته کمتری از لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه اکتفا می کند ضمنا متقاضیان محترم جهت مطالعه اطلاعیه های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه به سامانه www.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

 

جهت ثبت نام و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه – شرایط – آدرس دانشگاه های علمی کاربردی ارومیه و شماره تماس دیگر دانشگاه های علمی کاربردی ارومیه از سراسر کشور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر

 

نحوه پذیرش دانشجو در رشته های علمی کاربردی ارومیه

پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه پیرو مندرجات دفترچه علمی کاربردی همه ساله از دو روش از انجام می گیرد :

 • ثبت نام اینترنتی رشته های دانشگاه علمی ارومیه که همه ساله از طریق سامانه سنجش آموزش کشور صورت می گیرد
 • ثبت نام حضوری دانشگاه علمی کاربردی ارومیه که در این روش متقاضیان می توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و تحصیلی خود به مراکز علمی کاربردی ارومیه مراجعه نمایند.

مطابق اعلام سازمان سنجش لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه دارای چهار زیر گروه مدیریت – صنعت – کشاورزی و هنر می باشد.

زمان ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه ترم مهر و بهمن

مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی ارومیه ، زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ارومیه در ترم مهر از اواخر مرداد آغاز شده و داوطلبان محترم می بایست هر چه سریع تر نسبت به مطالعه لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ارومیه برای ترم مهر و بهمن  اقدام نمایند لازم به ذکر است لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی ارومیه شامل رشته های بهمن ماه نیز می باشد که به صورت جداگانه مشخص شده اند.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه برای ترم بهمن یا همان نیمسال دوم نیز از آذرماه آغاز خواهد شد لذا متقاضیان محترمی که دارای شرایط ورود بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می باشند می توانند از طریق مراجعه به سامانه www.uast.ac.ir یا تماس با مرکز مشاوره علمی کاربردی ارومیه مراحل پیش ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

برای اطلاع از شرایط دانشگاه ارومیه روی لینک کلیک کنید.

شیوه پذیرش در لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه نیز همانند سنوات گذشته بر اساس معدل مدرک پایه داوطلبان انجام خواهد گرفت لذا داوطلبانی که دارای معدل بالاتر نسبت به دیگر متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می باشند در اولویت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ارومیه قرار خواهند گرفت ضمنا شایان ذکر است پذیرش متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی ارومیه به صورت نیمه مترکز به ترتیب اولویت های انتخابی داوطلبان انجام خواهد گرفت و همچنین سهمیه های آزمون های سراسری نیز در پذیرش لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه تاثیر گذار خواهد بود.

تذکر : به اطلاع متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی ارومیه می رسانیم اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در اواخر شهریور ماه اعلام خواهد گشت ضمنا جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج علمی کاربردی ارومیه ترم مهر یا بهمن در کانال اطلاع رسانی عضو باشید لینک کانال انتهای صفحه موجود است.

اعلام نتایج پذیرش لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه برای ترم مهر و بهمن از سامانه سنجش به اطلاع داوطلبان گرامی خواهد رسید.

شرایط ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه

به اطلاع می رسانیم تمامی متقاضیانی که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه را دارند می بایست دارای شرایط تحصیل در مرکز آموزش کاربردی ارومیه باشند شایان ذکر است شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر ارومیه به طور کامل در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ذکر شده که در اینجا به چند مورد از شرایط مهم دانشگاه علمی کاربردی ارومیه اشاره می کنبم.

کلیه متقاضیان ثبت نام رشته های علمی کاربردی ارومیه می بایست دارای مدرک پایه متناسب با مقطع ورودی خود باشند لذا داوطلبانی که قصد ثبت نام رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ارومیه را دارند می بایست دارای مدرک پایه دیپلم متوسطه یا هنرستان یا کاردانش باشند و متقاضیان ثبت نام رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ارومیه ملزم به ارائه مدارک دال بر تحصیل در مقطع کاردانی در یکی از دانشگاه های علمی کاربردی ارومیه یا دیگر دانشگاه های خواهند بود که مهلت زمان اخذ مدرک پایه با زمان ثبت نام ترم مهر یا بهمن علمی کاربردی ارومیه متناسب خواهد بود به عبارت دیگر کلیه متقاضیان لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه که می توانند تا مورخ سی و یکم شهریور ماه نود و هفت موفق به اخذ مدرک پایه خود شوند می توانند در نیمسال اول یا ترم مهر دانشگاه علمی کاربردی ارومیه ثبت نام نمایند در غیر این صورت می بایست از میان لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه رشته های ترم بهمن را انتخاب نمایند.

از دیگر شرایط ثبت نام لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه می توان موارد زیر را نیز ذکر کرد :

 • تناسب شرایط جسمی داوطلب با رشته انتخابی وی در دانشگاه علمی کاربردی ارومیه
 • نداشتن منع نظام وظیفه برای داوطلبان آقا که قصد ثبت نام در لیست رشته های علمی کاربردی ارومیه را دارند الزامی می باشد.

تذکر مهم : به اطلاع آن دسته از داوطلبان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه که دارای برگه اعزام به خدمت بدون غیبت باشند می توانند در صورت قبولی در رشته های دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر یا بهمن مشغول به تحصیل در این دانشگاه شوند.

آیا پس از ثبت نام در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می توان انتقالی گرفت؟

بله دانشگاه جامع علمی کاربردی ارومیه امکان نقل و انتقال دانشجو را در کلیه واحد ها فراهم نموده به منظور انتقال از دانشگاه علمی کاربردی ارومیه کافی است وارد سامانه نقل و انتقالات دانشگاه جامع علمی کاربردی ارومیه شوید و درخواست خود را مبنی بر انتقال یا مهمانی دانشگاه علمی کاربردی ثبت کنید.

نقل و انتقال و مهمانی در دانشگاه علمی کاربردی ارومیه نیز تابع کلیه قوانین نقل و انتقالات دانشجویی در وزارت علوم می باشد.

سامانه های اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی ارومیه

لازم به ذکر است دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در راستای سهولت امر ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان ، سامانه مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی ارومیه – ایران تحصیل را راه معرفی نموده لذا متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه ترم مهر یا بهمن – اطلاع از لیست رشته ها و مشاوره شغلی و استعدادیابی تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل ارومیه تماس حاصل نمایند شایان ذکر است مرکز مشاوره علمی کاربردی ایران تحصیل علاوه بر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه کلیه امور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ارومیه و معرفی رشته های بدون آزمون آن را نیز انجام می گیرد.

ثبت نام تدریس در دانشگاه علمی کاربردی ارومیه

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی دانشگاه علمی کاربردی ارومیه و متقاضیان ثبت نام در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه می رسانیم این دانشگاه به منظور ارتقا سطح علمی دانشگاه علمی کاربردی ارومیه اقدام به جذب مدرس می نماید.

دانشجویان و متقاضیان گرامی که قصد ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی ارومیه را دارند می توانند در صورت داشتن شرایط تدریس در دانشگاه علمی کاربردی ارومیه وارد سامانه جذب اساتید علمی کاربردی شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

جهت اطلاع از لیست رشته های جامع علمی کاربردی – ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه – اطلاع از رشته ها و آدرس و شماره تماس دیگر دانشگاه های علمی کاربردی ارومیه از سراسر کشور با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از ارومیه و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

1/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ارومیه از چه تاریخی انجام می گیرد؟

دانشگاه علمی کاربردی ارومیه همه ساله در دو ترم مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو می نماید، پذیرش ترم مهر از مرداد ماه و ترم بهمن از دی ماه انجام می شود.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در چه زیر گروه هایی می باشد؟

رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در چهار زیر گروه مدیریت و خدمات اجتماعی ، کشاورزی ، صنعت و هنر می باشد.

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ارومیه از کجا اقدام کنیم؟

دانشجویان محترم می توانند جهت پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه از سامانه سنجش و یا تماس با مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی ارومیه ایران تحصیل اقدام نمایند.

رشته های دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در چه مقاطعی هست؟

دانشگاه علمی کاربردی ارومیه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • کارت ورود به جلسه المپیاد۱

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون المپیاد دانش آموزی 1403 | my.medu.ir

  اطلاع از نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد 1403 بسیار اهمیت دارد. المپیاد دانش آموزی در چند مرحله هر ساله برگزار شده و افرادی که برای آن ثبت نام می کنند لازم است به صورت غیر حضوری...
 • چگونه سردفتر شویم

  چگونه سردفتر شویم؟ مزایا، معایب و درآمد

  اگر به شغل سردفتری علاقه دارید، ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه سردفتر شویم؟ سردفتری چه مزایا و معایبی دارد؟ سردفتری به شغلی گفته می‌شود که فرد در دفاتر اسناد رسمی و یا دفاتر ازدواج...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز

  بهترین مشاور انتخاب رشته اهواز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  بسیاری از افراد در ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز سؤال دارند و می‌خواهند بدانند به کدام مراکز در این شهر مراجعه کنند. افرادی که در ارتباط با انتخاب رشته، مهارت‌های تحصیلی، روش‌های مطالعه منابع و آمادگی جهت شرکت...
تماس با مشاور