شروع کنکور از عید برنامه ریزی استارت کنکور از فروردین

جهت مشاوره تحصیلی تلفنی و برنامه ریزی مطالعاتی در راستای شروع کنکور از عید با مرکز مشاوره تلفنی کنکور کنکور ایران تحصیل تماس بگیرید.

 شماره  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

شروع کنکور از عید یا شروع از فروردین برای کنکور

بنظر شما استارت و شروع کنکور از عید می تواند موفقیت آمیز باشد؟ عده ای از داوطلبان پس از ثبت نام کنکور بنا به دلایلی تصمیم می گیرند از عید و فروردین تازه استارت بزنند و بقول معروف شانس خود را امتحان کنند. شروع کنکور از عید هم امکان پذیر است. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. تنها تلاشتان باید دو برابر بقیه داوطلبان باشد تا بتوانید وقت های از دست رفته را به نحوی جبران کرده و از وقت های باقی مانده نهایت استفاده ببرید پس ما به شما می گوییم که در صورتی که اراده ای محکم داشته باشید، شانس قبولی در کنکور برای شما نیز فراهم است.

شروع کنکور از عید نیاز به یک برنامه ریزی صد در صد اصولی و علمی نیاز خواهد داشت برنامه ای که توسط مشاوران مجرب تنظیم شده باشد و این مژده را هم به شما می دهیم که طبق برنامه ریزی ها و مطالعاتی که روی شیوه مطالعه کنکور و نحوه برنامه ریزی صحیحی که رتبه های تک رقمی داشته اند می توان گفت این کار امکان پذیر خواهد بود اما با توجه به محدودیت زمان و کثرت مطالب باید روی اهداف محدود تری تمرکز کنیم.

شروع کنکور از عید فقط مناسب داوطلبانی خواهد بود که به هر دلیل نتوانسته اند در زمان مناسب مطالعه خود را آغاز کنند و طبق برنامه پیش بروند و به هیچ وجه توصیه نمی شود داوطلبی مطالعه و برنامه ریزی خود را به چندماه آخر محول کند مگر در شرایط خاص که امیدواریم برای داوطلبی پیش نیاید اما با این حال برنامه ریزی را آماده کرده ایم تا داوطلبان کنکوری در این شرایط نیز بتوانند نتیجه مطلوب را بگیرند.

جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری کلیک کنید

توصیه هایی بیشتر برای شروع کنکور از عید

شما داوطلبان عزیز برای موفق شدن در این زمان محدود و حساس (شروع کنکور از عید)، به یک سری ابزار نیاز دارید که این ابزارها را یک مشاور متخصص و با تجربه می تواند برای شما معرفی نماید. برنامه ای که به هیچ عنوان یک برنامه حجمی نباشد، زیرا شروع کنکور از عید دارای زمانی چهار ماهه می باشد که در این 4 ماه برنامه حجمی یعنی معرفی بسیاری از منابع ریز و درشت، به هیچ عنوان مناسب نیست. شما تنها به یک برنامه زمانی آن هم طبق وضعیت و شرایط درسی که دارید نیازمندید. مشاور می بایست بر این اساس منابع و کتاب های تستی را به شما معرفی نماید تا بتوانید طبق یک برنامه ریزی سه ماهه کنکور اصولی و دقیق به مطالعه آنها بپردازید.

کسانی که به یکباره شروع کنکور از عید را برای خود هدف گذاری می نمایند، معمولا انرژی فوق العاده زیادی در خود می بینند و به شدت می خواهند که تلاش کنند و اگر این انرژی و تلاش را در بستر یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده قرار دهند، حتما به موفقیت خواهند رسید.

در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که در جهت شروع از فروردین برای کنکور مفید و موثر است و باید در روش های مطالعه خود از آن بهره ببرید.

 

عدم وسواس به منظور تمام کردن تمام دروس

یکی از موارد مهمی که درباره تصمیم شروع کنکور از عید باید به آن توجه نمایید این است که نباید وسوسه شوید که تمام دروس را بخوانید. شما تنها به مطالعه مطالب و مباحثی از کتب درسی می پردازید که طبق نظر مشاورتان از موارد مهم در سوالات کنکور است و اگر در همین ها مسلط شوید نتیجه خوبی خواهید گرفت. پس همین مطالب را تکرار و تمرین نمایید برای اینکه شروع کنکور از عید برای شما موثر واقع شود.

 

برای شروع کنکور از عید ناامید نشوید!

اگر در آزمون هایی که در این روزها شرکت می کنید، تراز خوبی کسب نکردید، نباید ناامید شوید و باید صبور بمانید. اگر در خانه، در هنگام تست زنی کنکور، کمی مشکل دارید، نباید ناامید شوید. باید برای موفقیتت، تلاش کنی و عقب ننشینی.

برای شروع کنکور از عید اگر بدون برنامه ریزی اصولی اقدام کنید، نتیجه ای نخواهید گرفت زیرا تنها سه ماه فرصت دارید و در این زمان اندک باید بدانید و متوجه باشید که چه می خواهید و چه می کنید؟
با جدیت و با شور و اشتیاق شروع کنید به مطالعه و قبل از هرچیز یک بررسی انجام دهید تا ببینید در چه دروسی قوی هستید؟ در چه دروسی ضعیف هستید؟ در هر درس بررسی کنید که چه مباحثی را مسلط و چه مباحثی را ضعف دارید؟ با این بررسی می توانید متوجه شوید که چه مباحثی را باید کاملا حذف کنید و چه مباحثی را باید وقت گذاشته و تمرین و تکرار کنید و البته تست بزنید.

در برنامه ریزی مربوط به شروع کنکور از عید سعی کنید روی دروس عمومی زیاد وقت بگذارید زیرا بازدهی بیشتر و وقت کمتری جهت مطالعه نیاز دارند. البته به دلیل فرار بودن می بایست با مرور و تکرار از فراموش شدن مطالب جلوگیری کرد. در این مدت سه ماهه که برخلاف تصور عموم، زمان فوق العاده ای جهت مطالعه و شروع کنکور از عید می باشد تلاشتان را بر این بگذارید تا تمام دروس و مباحثی که در آنها تسلط دارید و در بودجه بندی کنکور سهم قابل ملاحظه ای دارند را مطالعه کرده و تمامی تست های مربوط به آنها مخصوصا تست های کنکور سراسری سال های گذشته را بزنید و تمرین نمایید. باور داشته باشید که تسلط روی همان مباحثی که بلدید، تاثیر قابل ملاحظه ای در موفقیت شما در کنکور دارد.

پس جهت شروع از فروردین برای کنکور ، مباحث و دروس مشکل دار و دردسر ساز باید حذف شده ، فقط و فقط به مرور و تست زنی درس هایی پرداخت که در آنها دچار ضعف نمی باشید.

برنامه ریزی روزانه کنکور به شما کمک می کند که ساعات مطالعه خود را در این سه ماه افزایش دهید و با ذهن باز پیش بروید.

باز هم تاکید می کنیم که برای موفقیت در این سه ماه و نتیجه گرفتن از شروع کنکور از عید، حتما و الزاما از یک مشاور مجرب و متخصص کمک بگیرید تا اصول درس خواندن در این 4 ماه را بطور دقیق به شما آموزش داده و برنامه ریزی اصولی و منسجمی برای شما تنظیم نماید.

مشاوران تحصیلی می توانند روش های تست زنی کنکور، روش های مطالعه کنکور با توجه به شرایط داوطلب را آموزش داده و تنظیم برنامه ریزی کنکور و مشاوره تحصیلی کنکور را برای داوطلبان انجام دهند.

اگر از ثبت نام در کنکور جا مانده اید جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید

 

داوطلبان گرامی که قصد شروع کنکور از عید را دارید می توانید از مشاوران مجرب مرکز مشاوره ایران تحصیل کمک بگیرید. بدین منظور می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

شماره  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی شروع کنکور از عید

کانال برنامه ریزی شروع کنکور از عید

مطالب مرتبط :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 5 =

رفتن به نوارابزار