تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
جزوه دین و زندگی کنکور

جزوه دین و زندگی کنکور

جزوه دین و زندگی کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سوالات کنکور هر ساله سخت تر و مفهومی تر از گذشته می شوند. به همین دلیل با مطالعه جزوه دین و زندگی کنکور می توانید مرور و جمع بندی بهتری داشته باشید. پس از دانلود جزوه خلاصه ای جامع جمع بندی دینی می توانید بر مباحث مهم آن تسلط یابید. برای دانلود جزوه دینی یازدهم می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. اما اینکه جزوه خلاصه دین و زندگی کنکور ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟ موضوعی است که در ادامه بدان خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که جزوه جمع بندی دین و زندگی کنکور را رتبه های برتر ما فراهم نموده اند.

 

 

برای دریافت جزوه دین و زندگی کنکور – اطلاع از جزئیات دیگر این جزوات و همچنین دریافت مشاوره در رابطه با نحوه مطالعه با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

جزوه دین و زندگی کنکور ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟

 

جزوه دین و زندگی کنکور ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟

جزوه دین و زندگی کنکور ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟

 

تعریف دقیق و اصولی جزوه این است که خلاصه از درس که می تواند حاوی مهم ترین مطالب کتاب باشد. روش خواندن آیات دین و زندگی کنکور در سال های اخیر نسبت به سال های گذشته کاملا متفاوت شده است و اگر شما از این روش ها اطلاعی نداشته باشید، قطعا نخواهید توانست درصد بالایی در کنکور داشته باشید. برای روزهای پایانی آزمون، یکی از موارد بسیار هم این است که شما بتوانید جمع بندی مناسبی داشته باشید. اما با تمام این تفاسیر، این جزوه جاوی چه نکاتی می باشد؟

اولا جزوه ایران تحصیل را رتبه های برتر کنکور تهیه و نگاشته شده است. به همین دلیل تمام نکات مهمی که باید شما برای آزمون سراسری درس دین و زندگی آن را رعایت نمایید، در این جزوه جای داده شده است. نکته دوم در این رابطه این است که برخی از موارد مفهومی که در مطالعه درس دین و زندگی ضروری می باشد، در جزوه دین و زندگی کنکور این است که به صورت دقیق گردآوری شده باشد. به همین دلیل شما به راحتی می توانید با تمامی جزئیات آن آشنا شوید و در کنکور درصد بالایی در این درس داشته باشید.

نوعی از جزوه تهیه شده توسط رتبه های برتر کنکور ، جزوه خلاصه دین و زندگی کنکور می باشد که مختص به داوطلبانی است که در روزهای پایانی کنکور قرار دارند. برای دریافت هر یک از این جزوات می توانید با شماره های 9099072952 (سراسر کشور) و 9099072952 (استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

چگونه درس دین و زندگی را برای درصد بالا بخوانم؟

بنده به عنوان یک مشاور که موفق به داشتن درصد بالا در درس دین و زندگی شده است، همیشه این توصیه را به داوطلبان می نمایم که شما برای داشتن 20 درصد و 30 درصد در کنکور ، حتی با یک روخوانی و آماده شدن برای امتحانات پایان ترم، می توانید این درصدها را به دست آورید. اما زمانی می توانید به درصد 50 و یا 60 برسید که علاوه بر مطالعه دقیق کتاب های خود، تست زنی را هرگز فراموش نکنید، نکات مهم را یادداشت نمایید، خلاصه برداری کنید و… اما رسیدن به درصد های 70 تا 100 تکنیک هایی را می طلبد که شاید هر داوطلبی نمی تواند به شخصه به آن دست یابد.

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از داوطلبان کنکور دارند، بی توجهی به پیام آیات می باشد. به عنوان مثال شاید اینگونه تصور می نمایند که مطالعه متن به تنهایی کفایت می کند و به همین دلیل شاید می توانند با مطالعه این متن، حداقل 50 درصد را داشته باشند. اما چند نکته مهم را باید در این خصوص ارائه نماییم. اولا : متن و آیه های قرآنی در بسیاری از سوالات کنکور در هم تنیده شده است بنابراین تسلط بر تنها یکی از این موراد، مشکل آفرین خواهد بود و شما نخواهید توانست به سوالات آن در کنکور پاسخ دهید.

نکته دومی که ذکر آن ضروری است، اطلاع از سطح بندی سوالات کنکور می باشد. حتی اگر ما این فرض شما را درست بدانیم باز هم از کجا می توانیم اطمینان داشته باشید که از 50 درصد در نظر گرفته شده شما حداقل 20 درصد از سوالات در سطح بسیار دشوار نمی باشد؟؟ چقدر می توان اطمینان داشت که شما 50 درصد فرضی را به صورت درست پاسخ خواهید داد؟ این فرض شبیه این است که شما این اطمینان را داشته باشید که در کنکور به 100 درصد سوالات پاسخ خواهید داد.

برای خرید جزوه دین و زندگی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با جزئبات جزوه تهیه شده با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور ) و 9099072952 (از استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

 

آیا مطالعه جزوه خلاصه دین و زندگی کنکوربه تنهایی کافی می باشد؟

 

دانلود جزوه دینی یازدهم

دانلود جزوه دینی یازدهم

 

تلاش ما، کمک به داوطلبان است و نه تبلیغ جزوه دین و زندگی کنکور و یا خدمات خودمان. تمام مشاوران بر این موضوع اتفاق نظر دارند که برای هر آزمونی، کتاب های درسی، بهترین منبع می باشند. اما تجربه سال های اخیر این موضوع را ثابت نموده است که مطالعه کتب درسی به تنهایی نمی تواند تعیین کننده موفقیت شما باشد. بنابراین اگر بخواهید بدانید که چگونه دینی کنکور را 100% بزنیم ؟ باید بدانید که کتب درسی را به خوبی و به صورت دقیق مطالعه نمایید، تست زنی کنید و جزوه خلاصه دین و زندگی کنکور را که موجب تثبیت ذهنی شما خواهد شد را مطالعه نمایید.

اگر بخواهید حجم کتاب های سه سال دبیرستان را به همراه کتاب گاج بر روی هم بگذارید مجموعا حدود چند صفحه می شود؟؟ آیا می توانید این ادعا را داشته باشید که شما این حجم را می توانید در یک روز و یا یک هفته به صورت کامل و دقیق مطالعه نمایید و در عین حال بر آن کاملا مسلط شوید؟؟ پاسخ منطقی آن قطعا خیر خواهد بود. حتی در صورتی که خلاصه برداری نموده اید، چقدر اطمینان دارید که خلاصه های شما می تواند نماینده تمام متن مورد نظر باشد؟؟ به خاطر تمامی همین دلایل است که مشاوره و برنامه ریزی کنکور ما، توصیه به مطالعه جزوه جمع بندی دین و زندگی کنکور می نماید.

پاورقی هایی که در درس دین و زندگی وجود دارد، به نوبه خود از مهم ترین مباحثی است که در کنکور حائز اهمیت می باشد. هر ساله سوالاتی از این مباحث طرح می شود. این پاورقی ها را در تمامی این جزوات قرار داده ایم همچنین پیام های آیه های قرآنی را نیز بدان ربط داده ایم.

 

 

جزوه جمع بندی دین و زندگی کنکور

همانطور که ذکر گردید، برای دوران پایانی کنکور، جزوه جمع بندی دین و زندگی کنکور را تهیه نموده ایم. داوطلبانی که در هفته های پایانی کنکور قرار دارند، می توانند پس از مطالعه دقیق این منابع، خود را برای آزمون آماده نمایند. تمامی نکات مهمی که در کتب سه سال دبیرستان در رابطه با درس دین و زندگی وجود دارد را ما در این جزوه فراهم نموده ایم. هرچقدر هم که شما مطالعه خوبی در رابطه با درس دین و زندگی داشته باشید، اما نتوانید جمع بندی درستی داشته باشید، در هنگام تست زنی، دو به شک خواهید بود و نمی توانید تست ها را به درستی پاسخ دهید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با جزوه دین و زندگی کنکور به شما داطولبان عزیز ارائه نماییم. برای دانلود جزوه خلاصه ای جامع جمع بندی دینی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. پس از دانلود جزوه دینی یازدهم در صورتی که سوالی در رابطه با این موارد دارید، می توانید از مشاوران ما سوالات خود را بپرسید. لتزم به ذکر است که جزوه جزوه جمع بندی دین و زندگی کنکور برای دانش آموزان مشغول به تحصیل که زمان بیشتری دارند، متفاوت می باشد. داوطلبانی که در زمان پایانی هستند، می توانند خلاصه دین و زندگی کنکور را خریداری نمایند.

 

 

مطالب مرتبط

تکنیک های تندخوانی کنکور

بهترین کتاب فیزیک کنکور تجربی

دانلود جزوه دینی یازدهم

3.7/5 - (3 امتیاز)

جزوه دین و زندگی کنکور شامل چه مباحثی می شود؟

پس از دانلود جزوه خلاصه ای جامع جمع بندی دینی کتابی جامع و خلاصه که شامل مهم ترین مباحث محتوایی دروس ، آیات دین و زندگی به همراه پیام های آن و همچنین تکات پر تکرار می باشد دسترسی خواهید داشت.

 

آیا جزوه خلاصه دین و زندگی کنکور تنها مختص به داوطلبان نظام جدید می باشد؟

جزوه جمع بندی دین و زندگی کنکور هم برای داوطلبان نظام قدیم و هم نظام جدید تهیه شده است.

 

چگونه می توانم برای دانلود جزوه دینی یازدهم اقدام نمایم؟

برای خرید جزوات آموزشی می توانید با شماره های 9099072952 (سراسر کشور) و 9099072952 (استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شیوا
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

  سلام
  آیا امکان تحصیل همزمان در دکتری و کارشناسی ارشد روزانه دولتی وجود دارد؟(هر دو روزانه دولتی)
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام نه امکان ندارد

 2. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 3. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 4. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 5. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 6. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 7. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 8. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 9. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 10. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 11. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 12. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 13. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 14. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 15. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 16. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 17. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 18. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 19. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 20. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 21. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 23. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 24. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 25. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 26. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 27. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 29. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 30. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 31. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور