ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس شاهد تبریز ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ آبان ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس شاهد تبریز

ثبت نام مدارس شاهد تبریز

سامانه شاهد و امور ایثارگران تبریز 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد تبریز مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد تبریز در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در تبریز و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد تبریز و تضمین قبولی در مدارس شاهد تبریز از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد تبریز تماس بگیرید

9099075307 (تماس از تبریز و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد تبریز 99-۱۴۰۳

 

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در تبریز و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد تبریز و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد تبریز و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط تبریز اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد تبریز در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد تبریز به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد تبریز در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد تبریز 99-۱۴۰۳

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد تبریز همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد تبریز به منظور تکمیل مدارک در مدارس تبریز.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد تبریز فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد تبریز اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد تبریز امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی تبریز و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد تبریز از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد تبریز 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد در تبریز نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد تبریز می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد تبریز از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در تبریز همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در تبریز مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد تبریز تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان تبریز دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد تبریز سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی تبریز نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد تبریز می باشد دانش آموزان غیر شاهد تبریز نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد تبریز در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان تبریز خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد تبریز نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد تبریز آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد تبریز را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد تبریز اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد تبریز روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد تبریز 99-۱۴۰۳

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم تبریز نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد تبریز را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان تبریز بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد تبریز ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد تبریز به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس تبریز وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان تبریز را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان تبریز در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در تبریز مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد تبریز بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد تبریز ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد تبریز می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در تبریز انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد تبریز باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان تبریز هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد تبریز به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد تبریز می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد تبریز را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد تبریز تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد تبریز نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد تبریز

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد تبریز سازمان امور شاهد و ایثارگران تبریز با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد تبریز با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان تبریز که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد تبریز اقدام می نمایند و در موعد مقرر در تبریز که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد تبریز اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد تبریز از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از تبریز و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد تبریز و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت تبریز با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از تبریز و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد تبریز :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد تبریز

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی تبریز

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی تبریز

ثبت نام مدارس نمونه دولتی تبریز

 لیست آدرس مدارس شاهد تبریز

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد تبریز

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد تبریز

 

 

1/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «سامانه ثبت نام مدارس شاهد تبریز ۱۴۰۳-۱۴۰۴»

 1. Avatar photo === گفت:

  با سلام
  خسته نباشید
  آیا دانش آموزانی که از خانئ=واده ایثارگران نیستند هم میتونن در این مدرسه ثبت نام کنند؟اگه میشه شرایطش چجوریه

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   شانس پایینی دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام پیش دبستانی

  ثبت نام پیش دبستانی 1403 + زمان، مدارک و سن ورود

  ثبت نام پیش دبستانی آغاز شده است. ثبت نام برای مقطع پیش دبستانی به صورت اختیاری بوده و والدین جهت آمادگی فرزند خود می توانند از سن 4 تا 6 سالگی جهت ثبت نام اقدام نمایند. با ثبت نام در...
 • امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است

  امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است؟ + نمره قبولی 1403

  امتحانات مدرسه بزرگسالان همزمان با سایر پایه‌ها انجام می‌شود. با این‌حال، این امتحان شرایط و قوانین خاصی دارد که باید حتما دانش‌آموزان همه آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت، نتیجه امتحان آنها مردود اعلام خواهد شد. ما در...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز

  بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  هر دانش آموزی با نزدیک شدن به سالی که باید در کنکور سراسری شرکت کند، حداقل یکبار به فکر مشاور تحصیلی افتاده است. مشاور تحصیلی خبره می تواند نقش کاربری و مهمی را در مسیر آمادگی شما برای کنکور سراسری...
تماس با مشاور