شرایط و سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 99-1400

ثبت نام مدارس نمونه دولتی
ثبت نام مدارس نمونه دولتی

سایت آزمون ورودی ششم به هفتم – tehranedu.ir

سایت آزمون ورودی نهم به دهم – tehranedu.ir

 

جهت تکمیل روند ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان های نمونه دولتی – دریافت لیست مدارس نمونه دولتی سراسر کشور ، اطلاع از تراز قبولی در آزمون نمونه دولتی و مشاوره قبولی در آزمون نمونه دولتی با شماره زیر تماس بگیرید :

9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

اطلاعیه سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی از با توجه به شیوع ویروس کرونا با تاخیر چند ماهه از امروز 17 خرداد ماه 99 آغاز شد لذا اولیا گرامی قبل از هر گونه اقدامی در راستای خرید کارت ثبت نام و یا تکمیل مراحل نسبت به مطالعه شیوه نامه و شرایط ثبت نام اقدام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره از سراسر کشور با شماره 9099072952 تماس حاصل نمایند شایان ذکر است ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی طبق سنوات گذشته به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد.

 

هزینه شرکت در آزمون سال تحصیلی 99-1400 برابر 250/000 ریال معادل بیست و پنج هزار تومان می باشد که دانش آموزان و اولیا گرامی فقط از طریق درگاه ثبت نام اقدام به پرداخت نمایند

 

ضمنا به اطلاع می رسانیم دانش آموزان گرامی جهت ثبت نام از سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی به نشانی tehranedu.ir ، روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند و جهت اطلاعات بیشتر در مورد روند ورود به مدارس نمونه دولتی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایند ضمنا شایان ذکر است روال نام نویسی آزمون همانند سنوات گذشته فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام به نشانی nemoone.medu.ir انجام خواهد شد.

 

هیچگونه پذیرشی به صورت حضوری انجام نخواهد شد لذا داوطلبان گرامی می توانند پس از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان نام نویسی در آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند ضمنا دانش آموزان گرامی باید کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت کرده و در آزمون شرکت کنید لازم به ذکر است نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مطابق سنوات گذشته حدودا پس گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل مشاهده خواهد بود ضمنا لازم به ذکر است ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت داوطلب صورت خواهد گرفت.

 

مطابق شرایط جدید هر داوطلب پایه نهم حق انتخاب صرفا یک رشته در هنگام ثبت نام آزمون را خواهد داشت

 

ثبت نام آزمون همانند سال های گذشته که هر یک از مراکز استان های کشور برای دانش آموزان آن استان یک سامانه ثبت نام معرفی کرده بود برای سال تحصیلی نیز دانش آموزان می توانند از همان درگاه های ثبت نام قبلی اقدام به ثبت نام نمایند لازم به ذکر است که پذیرش در مدارس نمونه دولتی از پذیرش در مدارس تیزهوشان راحت تر است و این موضوع به دلیل این است که ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی بیشتر از ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان است لذا دانش آموزانی که تلاش کنند حتما در آزمون موفق می شوند و این هدف برای آن ها دست یافتنی خواهد بود ضمنا جهت دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و مشاوره قبولی می توانید از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل بهره مند شوید و موفقیت خود را تضمین کنید.

 

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به نشانی tehranedu.ir از امروز 17 خرداد ماه آغاز به کار کرد

 

 

 

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 99-1400

پذیرش در مدارس نمونه دولتی همه ساله از طریق آزمون ورودی انجام می شود ، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتر از مدارس سمپاد خواهد بود اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که در این آزمون موفق شوید. به اطلاع کلیه داوطلبان می رسانیم که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که داوطلبان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی باشند که چند مورد از قوانین آن را ذکر می کنیم :

 • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.
 • ثبت نام مدارس نمونه دولتی صرفا در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) اجرا خواهد شد.
 • کلیه داوطلبان ثبت نام در مقطع دهم مدارس نمونه دولتی حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت ( نهم به دهم ) .
 • پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
 • ملاک ثبت نام در آرمون نمونه دولتی طبق سنوات گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.
 • قانون پذیرش برای دانش آموزان دوقلو به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی پذیرش شود.
 • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی جایگزین وی خواهد شد.

 

برگزاری آزمون ورودی روز 20 تیرماه 1399 روز جمعه ساعت 9 صبح به صورت سراسری در کل کشور خواهد بود

 

ثبت نام دانش آموزان در مناطقی که مدارس نمونه دولتی ندارند چگونه خواهد بود؟

به اطلاع می رساند آن دسته از دانش آموزانی که در مناطقی سکونت دارند که منطقه دارای مدرسه نمونه دولتی نمی باشد می بایست پیرو جدول مندرج در شیوه نامه ثبت نام نسبت به انتخاب مدرسه جایگزین اقدام نمایند شایان ذکر است در غیر این صورت حتی اگر دانش آموز در آزمون پذیرفته شود پذیرش وی کان لم یکن تلقی خواهد شد و دانش آموز حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

شایان ذکر است مطابق دفترچه ثبت نام ثبت نام دانش آموزان مناطق زیر در مدارسی خواهد بود که در جلوی مناطق ذکر گردیده:

دانش آموزان منطقه 3 (پسرانه) = دبیرستان امام موسی صدر واقع در منطقه یک شهرداری

دانش آموزان پسر منطقه 11 = دبیرستان نمونه دولتی جاودان واقع در منطقه شش شهرداری

دانش آموزان منطقه 13 (پسر) = دبیرستان دکتر حسابی منطقه 14 تهران

 

ملاک پذیرش در آزمون مطابق آخرین اطلاعیه آموزش و پرورش 50% تاثیر آزمون و 50% تاثیر معدل کتبی ترم دوم پایه نهم (در صورتی که بالای 17 باشد) خواهد بود

 

سهمیه های دانش آموزان خاص در آزمون مدارس نمونه دولتی

پیرو آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی و انتشار دفترچه ثبت نام در سایت ثبت نام نمونه دولتی به اطلاع آن دسته از دانش آموزان که عضو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند می رسانیم که در این دوره از پذیرش مدارس نمونه دولتی نیز سهمیه 10 % به ترتیب اولویت به شرح زیر به این عزیزان اختصاص داده شد ضمنا کلیه داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه های 10 % جهت پذیرش را دارند می بایست تا موعد ثبت نام اقدام به دریافت کد احراز هویت از بنیاد نمایند تا در موعد ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند.

 • اولویت اول جهت استفاده از سهمیه شاهد : فرزندان شاهد
 • اولویت دوم سهمیه شاهد برای فرزندان جانبازان بالای 50% و دانش آموزانی که پدرشان بالای 3 سال اسارت داشته است.
 • اولویت سوم استفاده از این سهمیه در ثبت نام نمونه دولتی با فرزندان جانبازان 25 تا 49% و فرزندان آزادگان بالای 6 ماه اسارت خواهد بود.
 • اولویت چهارم : استفاده از سهمیه شاهد برای قبولی در مدارس نمونه دولتی با فرزند جانباز زیر 25 درصد و آزاده زیر 6 ماه اسارت خواهد بود.

تبصره : ثبت نام مدارس نمونه دولتی در صورتی برای داوطلبان خانواده های شاهد و ایثارگران با اعمال سهمیه خواهد بود که دانش آموز متقاضی حداقل 70% نمره آخرین دانش آموزی که در آزمون شرکت کرده را کسب نماید اعمال سهمیه در پذیرش انها تاثیر نخواهد داشت ضمنا تمامی سهمیه های مربوط به ثبت نام آزمون نمونه دولتی در صورتی که در کارنامه آزمون نمونه دولتی دانش آموزان درج نگشته باشد هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

 

جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

منابع و سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی 99-1400

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی می رسانیم که اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن الزامی خواهد بود که بدین منظور مرکز مشاوره ایران تحصیل آماده ارائه بهترین منابع قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد که توصیه می کنیم دانش آموزان و اولیا گرامی قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید و موفقیت خود را با اطلاعات دقیق در مورد سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی تضمین نمایید ضمنا تماس برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مرکز مشاوره ایران تحصیل از سراسر کشور با تلفن ثابت امکان پذیر خواهد بود ، شماره تماس های مشاوره 9099072952 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود شایان ذکر است توضیح کوچکی در مورد سوالات آزمون نمونه دولتی می دهیم که امیواریم مفید واقع شود :

 • بهترین منابع برای آزمون مدارس نمونه دولتی کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت است کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می توانددر موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.
 • توجه فرمایید 80% محتوای سوالات آزمون ورودی از محتوای کتب آموزشی پایه نهم خواهد بود و 20% مربوط به سال های پیش .

 • آن دسته از دانش آموزانی که از اقلیت های مذهبی می باشند می بایست به سوالات مربوط به ادیان خود پاسخ دهند.
 • ضمنا سوالات پیام های آسمان آزمون نمونه دولتی به صورتی مطرح می شود که تمام دانش آموزان مذاهب شیعه و اهل تسنن پاسخ دهند.

 

ثبت نام آزمون دبیرستان نمونه دولتی دهم
ثبت نام آزمون دبیرستان نمونه دولتی دهم

 

نکاتی مهم که باید قبل از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بدانید

 • 1- در صورتی که ظرفیت مدارس نمونه دولتی مذکور پس از ثبت نام دانش آموزانی که اسامی آن ها در اسامی قبول شدگان نمونه دولتی پذیرفته شده تکمیل نگردد مدارس نمونه دولتی از دانش آموزانی که اسامی آنان که در لیست ذخیره می باشد ظرفیت را تکمیل می کنند.
 • 2- برای پذیرش در هنرستان های نمونه دولتی باید موافقت نامه ای تنظیم گردد فی ما بین دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت و این که باید از ظرفیت کلاس ها مطلع شوند.
 • 3- آن دسته از داوطلبان ثبت نام مدارس نمونه دولتی فنی حرفه ای که در آزمون مدارس نمونه دولتی در هنرستان مشخصی قبول شده باشند حق ثبت نام حضوری در واحد دیگری نخواهند داشت و صرفا می توانند در همان هنرستان تحصیل کنند لذا توصیه اکید داریم داوطلبان محترم در انتخاب مدارس دبیرستان و هنرستان دقت لازم را به عمل آورند.
 • 4- با توجه به سطح بالا تدریس در مدارس نمونه دولتی ، برگزاری کلاس های تقویتی یکی از اصول شیوه نامه آموزشی مدارس نمونه دولتی می باشد و همه دانش آموزانی که در این مدارس قبول کنند ملزم به شرکت در کلاس های فوق برنامه مدارس نمونه دولتی می باشند و موظفند نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی اقدام کنند.

 

 

نحوه امتیاز بندی سوالات در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند هر پاسخ صحیح در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم دارای 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه دارای یک امتیاز منفی خواهد بود لذا از پاسخ به سوالاتی که پاسخ آن را نمی دانید پرهیز کنید شایان ذکر است سوالاتی که دارای پاسخ نباشد بدون امتیاز مثبت یا منفی محاسبه خواهند شد و سوالاتی که دو گزینه مختلف را انتخاب کنید حتی اگر یکی از گزینه ها به عنوان گزینه صحیح باشد به صورت امتیاز منفی محاسبه می شود.

کانال اطلاع رسانی ثبت نام مدارس نمونه دولتی
کانال اطلاع رسانی آزمون مدارس نمونه دولتی

 

مطالب مرتبط:

دریافت رمز عبور همگام مدارس

نمونه سوالات آزمون تیزهوشان

مزایای تحصیل در مدارس نمونه دولتی

روش قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

پیش ثبت نام مدارس شاهد

ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران

ثبت نام مدارس نمونه دولتی در چه پایه هایی صورت می گیرد؟

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی همه ساله برای دانش آموزان 2 مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی چه زمانی است؟

امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا ثبت نام با تاخیر چندماهه از 17 خرداد ماه آغاز شده و تا 27ام ادامه خواهد داشت.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه زمانی خواهد بود؟

پیرو اطلاعیه ثبت نام آزمون برگزاری آزمون در روز جمعه 20 خرداد ساعت 9 صبح خواهد بود

20 نظر برای «سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400»

 • سلام بله شما می توانید در مدارس نمونه دولتی 98-98 ثبت نامتونو انجام بدین خوابگاه هم باید تماس بگیرید مشاوران مرکز ایران تحصیل بهتون اطلاع بدن

 • سلام و وقت بخیر
  سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی دهم 99-1400 به احتمال زیاد نیمه اول اردیبهشت باز بشه شما جهت اینک اطلاع کامل داشته باشین با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام و وقت بخیر
  سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400 به احتمال خیلی زیادی نیمه دوم اردیبهشت باز بشه که جهت اطلاع کافی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام خسته نباشید.میشه ی بار کاملا بگین ک زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و منابعشون چیا هستن؟؟من از هرکس میپرسم ی چیزی بم میگه.لطفاا سریع تر.مرسی‌ممنون

 • سلام وقت بخیر جهت اطلاع شرایط و زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم ئ دهم 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام دوستم پایه پنجم در نوبت دوم یک خوب داشت اما پایه ششم نوبت اول و دوم خیلی خوب بوده ومی خواهد ثبت نام کند آیا می تواند ثبت نام کند!؟

 • ببخشید برای آزمون بین پایه ای نمونه دولتی منبع سوالات چگونه است چه چیزهاییو باید بخونیم چقدر باید تلاش کنیم

 • سلام دوست عزیز شما جهت اطلاع از منابع ازمون نمونه دولتی میان پایه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 • سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی شهر پاکدشت باید چیکار کنم؟
  اگه رهنمایی کنید ممنون میشم

 • سلام و وقت بخیر
  جهت دریافت کارت ورود به جلسه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرد براتون ارسال کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *