ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1402 + مراحل و شرایط | ایران تحصیل

ثبت نام مدارس نمونه دولتی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

هر ساله ثبت نام مدارس نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از دانش آموزان باهوش و با استعداد از طریق سایت ثبت نام نمونه دولتی صورت می گیرد. گرچه در سال های اخیر، پذیرش آن ها از طریق آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شده و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود. دانش آموزان گرامی باید جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی اداره کل آموزش و پرورش استان خود اقدام نمایند. در سال های گذشته هر یک از مراکز استان های کشور برای دانش آموزان آن استان، یک سامانه ثبت نام معرفی کرده بودند. برای سال تحصیلی جدید نیز دانش آموزان می توانند از همان درگاه های ثبت نام قبلی اقدام به ثبت نام کنند. لازم به ذکر است که پذیرش در مدارس نمونه دولتی از پذیرش در مدارس تیزهوشان راحت تر است.

این موضوع به دلیل این است که ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی بیشتر از ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان است لذا دانش آموزانی که تلاش کنند، حتما در آزمون موفق می شوند و این هدف برای آن ها دست یافتنی خواهد بود ضمنا جهت دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و مشاوره قبولی می توانید از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل با شماره 9099075307 بهره مند شوید و موفقیت خود را تضمین کنید.

 

🔔 اطلاعیه: ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از 15 فروردین 1402 آغاز شده و در 25 فروردین 1402 پایان می یابد.

 

ثبت نام سراسری مدارس نمونه دولتی 1402

ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1402 – 1403 همانند سال های گذشته به صورت هماهنگ و از طریق سامانه ثبت نام استانی انجام می شود. ثبت نام این آزمون در سال گذشته از اواسط فروردین ماه آغاز گردید و تا 10 روز تمدید شد.

امسال نیز تاریخ آغاز ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از تاریخ سه شنبه 15 فروردین 1402 اعلام شده و مهلت ثبت نام در 25 فروردین 1402 پایان خواهد یافت.

اولیای گرامی قبل از هر گونه اقدامی در راستای خرید کارت ثبت نام و یا تکمیل مراحل نسبت به مطالعه شیوه نامه و شرایط ثبت نام اقدام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره از سراسر کشور با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایند. شایان ذکر است ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی طبق سنوات گذشته به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد.

هیچگونه پذیرشی به صورت حضوری انجام نخواهد شد لذا داوطلبان گرامی می توانند پس از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان نام نویسی در آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام به سامانه ثبت نام نمونه دولتی گلستان مراجعه کرده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. ضمنا دانش آموزان گرامی باید کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت کرده و در آزمون شرکت کنند.

لازم به ذکر است نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مطابق سنوات گذشته حدودا پس گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل مشاهده خواهد بود ضمنا لازم به ذکر است ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت داوطلب صورت خواهد گرفت.

بنر کال تو اکشن

 زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1402

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت هماهنگ در استان ها اعلام می شود. مدارس تیزهوشان برای هر پایه تحصیلی با توجه به زمان بندی ثبت نام آزمون تیزهوشان دانش آموزان را در پایه های مختلف تحصیلی ثبت نام می نماید. مدارس نمونه  نیز، همانند سایر مدارس دیگر ابتدا زمان بندی برای هر پایه در نظر دارند و بر اساس آن، ثبت نام را برای کلیه داوطلبان به انجام خواهند رسانید.

ثبت نام هایی که به صورت اینترنتی می باشند ، از طریق سامانه ثبت نام تیزهوشان صورت می پذیرد. لذا داوطلبان در صورتی خواهند توانست در ثبت نام این مدارس شرکت کنند که سامانه امکان ثبت نام را در اختیار آنان قرار دهد. پس از اتمام مهلت ثبت نام، سامانه به صورت خودکار بسته خواهد شد و لذا امکان ثبت نام برای هیچ یک از دانش آموزان پس از آن وجود نخواهد داشت.

در زمان ثبت نام نمونه دولتی دفترچه ثبت نام در اختیار کلیه داوطلبان از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان قرار داده خواهد شد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند، لازم است ابتدا به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون پرداخته و پس از آن نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک در سامانه مورد نظر اقدام کنند.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه دهم 1402

ثبت نام برای کلیه داوطلبان و دانش آموزان پایه نهم تحصیلی در مقطع دبیرستان به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم به سامانه Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برای این مقطع در سال های اخیر در یک روز صورت خواهد پذیرفت.

زمان ثبت نام نمونه دولتی در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است و همین مسئله موجب شده تا دانش آموزان برای ثبت نام دچار مشکلاتی شوند. با توجه به برخی از تغییراتی که در رابطه با زمانبندی آزمون تیزهوشان صورت گرفته است، جابه جایی های ممکن است در زمان ثبت نام این آزمون ملاحظه گردد. در سال های گذشته زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم به بعد از فروردین موکل گردید.

 

🔔 اطلاعیه 🔔

از مهم ترین شرایط اختصاصی ثبت نام در آزمون نمونه دولتی  شرط معدل آن می باشد.

 

 

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه هفتم 1402

تغییرات ایجاد شده در رابطه با زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم در سال های اخیر ، موجب حذف این آزمون گردیده است. به طوری که در سال های گذشته ما شاهد عدم برگزاری این آزمون بوده ایم و این مدارس به شکل های دیگری در حال فعالیت می باشند. چنانچه قوانین جدید تغییر یابند، ثبت نام برای دانش آموزان همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی خواهد بود.

شکل تغییر یافته مدارس تیزهوشان پایه دوم متوسطه به صورت مدارس هیئت امنایی می باشد. به همین دلیل این مدارس دیگر آزمون ورودی نخواهند داشت و ثبت نام آنان به صورت حضوری و در مدارس مربوطه صورت خواهد پذیرفت. لذا دانش آموزان واجد پذیرش در این مدارس خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

 

 

📌 جهت دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی و اطلاع از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم، همزمان با ثبت نام سایر مدارس صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه دانش آموزان عزیز می توانند به مدارس محل تحصیل خود جهت ثبت نام مراجعه نمایند. شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای این دانش آموزان نیز کمتر از این شرایط ثبت نام نمونه دولتی نخواهد بود. لذا دانش آموزان عزیز لازم است نسبت به اطلاع از این شرایط اقدامات لازم را انجام دهند.

 

مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی  1402

مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1402

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر ساله به صورت استانی برگزار می گردد و روند ثبت نام هر استان مختلف می باشد. اما یک سری مراحل سراسری برای تمامی استان ها وجود دارد که کلیه دانش آموزان برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به مقطع دهم باید آن ها را طی نمایند. این مراحل به صورت زیر می باشد:

🔶  ابتدا دانش آموزش پایه نهم باید به سامانه آموزش پرورش استان خود مراجعه نماید.

🔶 سپس کد ملی و رمز سامانه همگام خود را وارد نماید و وارد ناحیه کاربری خود شود.

🔶 پس از ورود به بخش ناحیه کاربری باید تمامی اطلاعات خواسته شده را با دقت و صحیح وارد نماید. این اطلاعات شامل موارد زیر است:

نام نام خانوادگی نام و کد دبیرستان
کد ملی منطقه و استان محل تحصیل سهیه دانش آموزی

🔶 پس از تکمیل تمامی اطلاعات خواسته شده باید اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام کنند. هزینه شرکت در آزمون سال تحصیلی سال گذشته برابر 250/000 ریال معادل بیست و پنج هزار تومان بود.

🔶 در نهایت پس از پرداخت هزینه رسید و شماره پیگیری را دریافت کرده و نزد خود نگه دارند.

🔶 همچنین شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از مامی مراحل ثبت نام و همچنین جدیدترین اطلاعیه های آموزش پرورش دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را از روی سامانه آموزش پرورش استان محل زندگی خود دانلود کرده و مطالعه نمایید. همچنین می توانید این دفترچه ر از مشاورین ایران تحصیل درخواست و تحویل نماید.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از راه قبولی در آزمون نمونه دولتی روی لینک بزنید.

مراحل ثبت نام آزمون نمونه دولتی

مراحل ویرایش ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1402

اگر دانش آموزان در زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی اطلاعات خود را به اشتباه وارد نمایند، اجازه ورود به آزمون داده نخواهد شد و حتی در صورت پذیرفته شدن در آزمون اجازه تحصیل به آن ها داده نخواهد شد. به همین دلیل آموزش و پرورش فرصت مجددی برای افرادی که اطلاعات خود را به درستی وارد نکرده است قرار داده است. دانش آموزان بر اساس اطلاعیه های آموزش پرورش استان خود باید در زمان مشخص شده برای ویرایش اقدام نمایند.

افراد در سه مرحله می توانند اطلاعات اشتباه خود را ویرایش نمایند:

📑 در بازه زمان نام نویسی اگر اطلاعات خود را اشتباه وارد نمودید می توانید در فرصت باقی مانده آن ها را اصلاح نمایید. از این رو به شما پیشنهاد می دهیم در روزهای اول ثبت نام مراحل ثبت نام خود را تکمیل کرده تا در صورتی که نیاز به ویرایش داشته باشید فرصت وجود داشته باشد.

📑 در زمانی که آموزش و پرورش مهلت ویرایش اطلاعات می دهد می توانید برای ویرایش اقدام نمایید.

📑 آخرین زمان، در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نیز فرصت ویرایش اطلاعات خود را خواهید داشت.

برای اقدام به ویرایش ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باید مراحل زیر را طی نمایید:

🔵 برای ویرایش اطلاعات باید ابتدا وارد سایت ثبت نام نمونه دولتی استانی محل زندگی خود شده و بر روی ویرایش اطلاعات ثبت نام کلیک نمایید.

🔵 سپس کد ملی و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد ناحیه کاربری خود شوید.

🔵 سپس اطلاعات مورد نظر خود را ویرایش نمایید و در نهایت گزینه ثبت در سایت ثبت نام نمونه دولتی  را کلیک نمایید.

🔵 کد پیگیری ثبت نام خود را مشاهده و آن را یادداشت نمایید.

🔵 اگر به هر دلیلی رمز عبور خود را فراموش کرده باشید باید به صورت حضوری به مراکز آموزش پرورش استان محل زندگی خود مراجعه کرده و رمز جدید را دریافت نمایید.

📌 برای اطلاع از ثبت نام مدارس تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید.

 

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم

سایت ثبت نام نمونه دولتی پایه نهم به دهم به شرح زیر است:

💻 سایت ثبت نام نمونه دولتی پایه نهم به دهم 💻 
استان آدرس سایت ثبت نام نمونه دولتی
آذربایجان شرقی namatest.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
اردبیل my.medu.ir
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان رضوی nemone.razavi.medu.ir
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
قم qom.natije.ir
کردستان 10.249.7.204
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

سایت ثبت نام نمونه دولتی

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1402

پذیرش در مدارس نمونه دولتی همه ساله از طریق آزمون ورودی انجام می شود، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتتر از مدارس سمپاد خواهد بود. اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که در این آزمون موفق شوید. به اطلاع کلیه داوطلبان می رسانیم که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که داوطلبان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند، باید حتما تابع شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی را داشته باشند. در ادامه شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در پایه های مختلف را بیان خواهیم کرد. 

سوال داری؟

شرایط عمومی ثبت نام مدارس دولتی 

کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.

ثبت نام نمونه دولتی صرفا در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) اجرا خواهد شد.

پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.

قانون پذیرش برای دانش آموزان دوقلو به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام نمونه دولتی پذیرش شود.

در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی جایگزین وی خواهد شد.

همه داوطلبان باید طبق نتیجه آزمون های هدایت تحصیلی خود، انتخاب رشته نمایند. 

 

📌 برای آشنایی و نحوه ثبت نام سامانه Pada.medu.ir کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس نمونه دولتی

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم و نهم به شرح زیر است:

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم
☑️ داشتن تابعیت ایرانی 
☑️ دانش آموز داوطلب باید خیلی خوب در یکی از دروس و یا حداکثر خوب در دروس نیم سال اول و یا نیم سال دوم پایه ششم خود داشته باشد.
شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه نهم
☑️ در پایه نهم خود حداقل معدل 17 را داشته باشد.
☑️ تابعیت ایرانی داشته و در پایه نهم مشغول به تحصیل باشد
☑️ اگر از افراد کوچ رو هستند می توانند در هر منطقه ای از استان ثبت نام نمایند.
☑️ اگر امکان ثبت نام در دو مدرسه در ناحیه خود را داشته باشد می تواند بر اساس اولویت های خود یکی از آن ها را ثبت نام نماید.
☑️ رقابت بر سر رشته های هنرستان بدون در نظر گرفتن منطقه یا ناحیه  صورت می گیرد.
☑️ مبلغ پرداخت شده برای ثبت نام قابل بازگشت نخواهد بود و باید قبل از ثبت نام دفترچه را با دقت مطالعه نمایید.

شرایط اختصاصی ثبت نام

ثبت نام دانش آموزان در مناطقی که مدارس نمونه دولتی ندارند چگونه خواهد بود؟

به اطلاع می رساند آن دسته از دانش آموزانی که در مناطقی سکونت دارند که منطقه دارای مدرسه نمونه دولتی نمی باشد می بایست پیرو جدول مندرج در شیوه نامه ثبت نام نسبت به انتخاب مدرسه جایگزین اقدام نمایند شایان ذکر است در غیر این صورت حتی اگر دانش آموز در آزمون پذیرفته شود پذیرش وی کان لم یکن تلقی خواهد شد و دانش آموز حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. شایان ذکر است مطابق دفترچه ثبت نام ثبت نام دانش آموزان مناطق زیر در مدارسی خواهد بود که در جلوی مناطق ذکر گردیده:

دانش آموزان منطقه 3 (پسرانه) = دبیرستان امام موسی صدر واقع در منطقه یک شهرداری

دانش آموزان پسر منطقه 11 = دبیرستان نمونه دولتی جاودان واقع در منطقه شش شهرداری

دانش آموزان منطقه 13 (پسر) = دبیرستان دکتر حسابی منطقه 14 تهران

 

 

🔔 اطلاعیه 🔔

ملاک پذیرش در آزمون مطابق آخرین اطلاعیه آموزش و پرورش 50% تاثیر آزمون و 50% تاثیر معدل کتبی ترم دوم پایه نهم (در صورتی که بالای 17 باشد) خواهد بود.

 

 

 

سهمیه های دانش آموزان خاص در آزمون مدارس نمونه دولتی 1402

پیرو آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی و انتشار دفترچه ثبت نام در سایت ثبت نام نمونه دولتی به اطلاع آن دسته از دانش آموزان که عضو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند می رسانیم که در این دوره از پذیرش مدارس نمونه دولتی نیز سهمیه 10 % به ترتیب اولویت به شرح زیر به این عزیزان اختصاص داده شد ضمنا کلیه داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه های 10 % جهت پذیرش را دارند می بایست تا موعد ثبت نام اقدام به دریافت کد احراز هویت از بنیاد نمایند تا در موعد ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند.

سهمیه های دانش آموزان خاص در آزمون مدارس نمونه دولتی

اولویت اول جهت استفاده از سهمیه شاهد : فرزندان شاهد
اولویت دوم سهمیه شاهد برای فرزندان جانبازان بالای 50% و دانش آموزانی که پدرشان بالای 3 سال اسارت داشته است.
اولویت سوم استفاده از این سهمیه در ثبت نام نمونه دولتی با فرزندان جانبازان 25 تا 49% و فرزندان آزادگان بالای 6 ماه اسارت خواهد بود.
اولویت چهارم : استفاده از سهمیه شاهد برای قبولی در مدارس نمونه دولتی با فرزند جانباز زیر 25 درصد و آزاده زیر 6 ماه اسارت خواهد بود.

 

تبصره : ثبت نام نمونه دولتی در صورتی برای داوطلبان خانواده های شاهد و ایثارگران با اعمال سهمیه خواهد بود که دانش آموز متقاضی حداقل 70% نمره آخرین دانش آموزی که در آزمون شرکت کرده را کسب نماید اعمال سهمیه در پذیرش آنها تاثیر نخواهد داشت ضمنا تمامی سهمیه های مربوط به ثبت نام آزمون نمونه دولتی در صورتی که در کارنامه آزمون نمونه دولتی دانش آموزان درج نگشته باشد هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

 

 

📌 جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاع از دریافت لیست مدارس نمونه دولتی برروی لینک قرمز کلیک نمایید.

سهمیه های دانش آموزان خاص در آزمون مدارس

منابع و سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی 1402

به اطلاع کلیه داوطلبان می رسانیم که اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن الزامی خواهد بود که بدین منظور مرکز مشاوره ایران تحصیل آماده ارائه بهترین منابع قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد.

توصیه می کنیم دانش آموزان و اولیا گرامی قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید و موفقیت خود را با اطلاعات دقیق در مورد سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی تضمین نمایید ضمنا تماس برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مرکز مشاوره ایران تحصیل از سراسر کشور با تلفن ثابت امکان پذیر خواهد بود، شماره تماس های مشاوره 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود شایان ذکر است توضیح کوچکی در مورد سوالات آزمون نمونه دولتی می دهیم که امیدوارم مفید واقع شود :

بهترین منابع برای آزمون مدارس نمونه دولتی کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت است کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می تواند در موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.
توجه فرمایید 80% محتوای سوالات آزمون ورودی از محتوای کتب آموزشی پایه نهم خواهد بود و 20% مربوط به سال های پیش .

آن دسته از دانش آموزانی که از اقلیت های مذهبی می باشند می بایست به سوالات مربوط به ادیان خود پاسخ دهند.

ضمنا سوالات پیام های آسمان آزمون نمونه دولتی به صورتی مطرح می شود که تمام دانش آموزان مذاهب شیعه و اهل تسنن پاسخ دهند.

 

منابع آزمون ورودی نمونه دولتی ضریب منابع تعداد سوالات آزمون هر منبع محدوده  سوالات آزمون
زبان انگلیسی 1 7 پایان درس 4 (صفحه 79)
مطالعات اجتماعی (جغرافیا، تاریخ و مدنی) 1 10 پایان درس 19 (صفحه 132)
زبان عربی 1 8 پایان درس 8 (صفحه 90)
آموزش قرآن و پیام های آسمانی 2 10 قرآن تا پایان درس 8 (صفحه 93) و پیام های آسمانی تا پایان درس 9 (صفحه 108)
فارسی 2 15 پایان درس 14 (صفحه 110)
علوم تجربی 2 25 پایان درس 12 (صفحه 132)
ریاضی 3 25 پایان درس 6 (صفحه 112)

 

نحوه امتیاز بندی سوالات در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1402

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند هر پاسخ صحیح در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم دارای 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه دارای یک امتیاز منفی خواهد بود لذا از پاسخ به سوالاتی که پاسخ آن را نمی دانید پرهیز کنید شایان ذکر است سوالاتی که دارای پاسخ نباشد بدون امتیاز مثبت یا منفی محاسبه خواهند شد و سوالاتی که دو گزینه مختلف را انتخاب کنید حتی اگر یکی از گزینه ها به عنوان گزینه صحیح باشد به صورت امتیاز منفی محاسبه می شود.

 

 

📌 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران وارد شوید.

 

نکاتی مهم که باید قبل از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بدانید

🔶 در صورتی که ظرفیت مدارس نمونه دولتی مذکور پس از ثبت نام دانش آموزانی که اسامی آن ها در اسامی قبول شدگان نمونه دولتی پذیرفته شده تکمیل نگردد مدارس نمونه دولتی از دانش آموزانی که اسامی آنان که در لیست ذخیره می باشد ظرفیت را تکمیل می کنند.

🔶 برای پذیرش در هنرستان های نمونه دولتی باید موافقت نامه ای تنظیم گردد فی ما بین دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت و این که باید از ظرفیت کلاس ها مطلع شوند.

🔶 آن دسته از داوطلبان ثبت نام مدرسه نمونه دولتی فنی حرفه ای که در آزمون مدارس نمونه دولتی در هنرستان مشخصی قبول شده باشند حق ثبت نام حضوری در واحد دیگری نخواهند داشت و صرفا می توانند در همان هنرستان تحصیل کنند لذا توصیه اکید داریم داوطلبان محترم در انتخاب مدارس دبیرستان و هنرستان دقت لازم را به عمل آورند.

🔶 با توجه به سطح بالا تدریس در مدارس نمونه دولتی ، برگزاری کلاس های تقویتی یکی از اصول شیوه نامه آموزشی مدارس نمونه دولتی می باشد و همه دانش آموزانی که در این مدارس قبول کنند ملزم به شرکت در کلاس های فوق برنامه مدارس نمونه دولتی می باشند و موظفند نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی اقدام کنند.

📌 برای اطلاع از ثبت نام مدارس غیر حضوری کلیک کنید.

 

نکاتی مهم قبل از ثبت نام آزمون

آخرین اخبار ثبت نام آزمون نمونه دولتی 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه مردمی

فرهاد اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی که قرار بود۲۸ مرداد اعلام شود، فردا چهارشنبه سوم مرداد اعلام خواهد شد.

ثبت‌ نام مدارس نمونه دولتی بدون محدوده‌ بندی است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش‌ و پرورش اصفهان گفت: آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۵ مردادماه برگزار شده و نتیجه این آزمون‌ها مشخص شده است و دانش‌آموزان می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند، ثبت‌نام در این مدارس محدوده‌ بندی ندارد.

راهنمای تلفنی 24 ساعته

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی بر آن شده است تا ثبت نام مدارس نمونه دولتی به صورت کامل و مفصل برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم.سپس به شرح کامل مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و شرایط ثبت نام آن پرداختیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص زمان ثبت نام نمونه دولتی و یا  سایت ثبت نام نمونه دولتی داشتید، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل با شماره 9099075307 در میان بگذارید.

 

 

📥 جهت دانلود پی دی اف مقاله ثبت نام مدارس نمونه دولتی کلیک کنید. 

4.4/5 - (18 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی چگونه می باشد؟

 داوطلبان می بایست با مراجعه به سامانه آموزش پرورش محل زندگی خود، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند که در این مقاله می توانید نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی  را مشاهده نمایید.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی چه زمانی است؟

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی از 15 فروردین 1402 آغاز می شود. مهلت ثبت نام 25 فروردین 1402 می باشد.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه زمانی خواهد بود؟

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی تیر ماه خواهد بود. جهت اطلاعات دقیق تر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. Avatar photo
  امیرمحمد
  ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام
  اگه معدل کتبی نوبت دوم نهمم بالای ۱۷ باشه
  آزمونو قبول شم
  یک درسو حد نصابشو نیارم شهریور امتحان مجدد تعیین رشته بدم
  میتونم نمونه ثبت نام کنم با اینکع معدل کتبیم بالای ۱۷ شده آزمونم قبول شدم؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۱

   وقت بخیر
   احتمال این مورد پایین میباشد چون مدرسه بعد از هدایت تحصیلی اولیه اقدام به جذب انجام میدهد

   • Avatar photo
    امیرمحمد
    ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۷

    پس دولتی عادی و غیرانتفاعی میتونم برم دیگه آره؟

    • Avatar photo
     rezai
     ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۹

     سلام وقت بخیر . جذب فقط از رشته نظری انجام میشود

 2. Avatar photo
  خلقتی
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۷

  خسته نباشید. مدرسه نمونه دولتی با تیزهوشان جدان؟ نمیشه تو جفتش ثبت نام کرد هرکدوم قبول شد همونو رفت؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای ورودی پایه دهم جداگانه انجام می شود.

 3. Avatar photo
  هاشمی
  ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام برای ثبت نام تو مدرسه نمونه دولتی دیر نیست الان؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   تمام شده زمان ثبت نام
   🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 4. Avatar photo
  متین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام من کلاس هفتم هستم ، آیا می توانم برای کلاس هشتم به مدارس نمونه دولتی بروم

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت به خیر
   در صورت داشتن ظرفیت پذیرش امکان جابه جایی وجود دارد.

 5. Avatar photo
  ژینا ندری
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام من نهم هستم و معدل نوبت اول ۱۹.۱۴ بود و نوبت دوم هم می خوام بیشتر باشه یه سوال داشتم اگر کسی معدلش بالا باشه و درصد آزمون هم بالا باشه ولی اون رشته رو به دلیل کم بودن یکی از دروس مربوطه کم آورده باشه آیا امکان اینکه در اون دبیرستان تحصیل کنه هست یا نه

  • Avatar photo
   rezai
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام وقت بخیر . بله امکان پذیر میباشد

 6. Avatar photo
  آر
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام من پایه نهم هیتم و از ثبت نام ازمون نمونه دولتی جا موندم . امکانش هست دوباره تمدید شه ؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر
   برای چه مقطعی در نظر دارید؟

 7. Avatar photo
  ممد
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام وقت بخیر
  من میخاستم برای یازدهم به دوازدهم شرکت کنم میخاستم ببینم که:
  ۱_ایا ازمونش سخت تر از کتابو ازمونای قلمچیه یا همون هم سطح تستای اسون کنکوره؟
  ۲_نمونه سوالتشو از کجا باید پیدا کنم؟
  ۳_ایا فقط ۱۱ امه یا دهم و دوره اولم هست
  ۴_ایا عمومیم میاد
  لطفا کمک کنبد

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۹

   وقت بخیر
   باتوجه به تعدادسوالات شما برای مشاوره وراهنمایی میتوانید با مرکز تماس بگیرید

 8. Avatar photo
  فرزادی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۶

  سلام وقت بخیر
  برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی میخواستم به بهترین اطلاعات راجب معلم ها دسترسی داشته باشم
  سامانه یا سایتی هست که این اطلاعات رو در اختیار من قرار بده؟

 9. Avatar photo
  نیاز
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۴

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی با ثبت نام مدارس تیزهوشان یکیه ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام این دو مدارس از یکدیگر جدا و ازمون ورودی مجزا دارند.

 10. Avatar photo
  girl
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام
  برای ورودی دهم بجز کتاب های نهم لازمه کتاب های هفتم و هشتم رو هم بخونیم اگر بله کل کتابها؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر
   کتاب درسی پایه نهم تحصیلبی

 11. Avatar photo
  ناهید.
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقت بخیر
  در مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی اگر نیاز به ویرایش داشته باشیم این امکان وجود دارد که چندین بار ویرایش انجام بدهیم؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با ویرایش اطلاعات امکان ویرایش وجود ندارد اما اگر گزینه ی ویرایش باشد داخل خود سایت قبل از دریافت کارت ورود به جلسه این گزینه فعال میشود وامکان ویرایش هست .

 12. Avatar photo
  بهاره.
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام
  سوالات ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق کدام سایت منتشر می شود؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر
   azmoon.tehranedu.ir شما از طریق این سامانه میتوانید پیگیری کنید

  • Avatar photo
   مریم
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۲۷

   سلام و ضمن تشکر از توضیحات شما.اگر دانش آموزی بخواهد در پایه دهم در هنرستان ادامه تحصیل دهد آیا میتواند در آزمون مدارس نمونه دولتی امسال ۴۰۱-۴۰۲ ثبت نام کند؟ یا فقط میتواند در یکی از رشته های گروه دبیرستان شرکت گند؟

   • Avatar photo
    مشاور اقازاده
    ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۸

    سلام وقت بخیر
    متاسفانه این نوع مدارس فقط برای شاخه های نظری میباشد

 13. Avatar photo
  Maedeh
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

  آیا مدارس نمونه دولتی رشته ی هنر را هم دارند؟و هنرستان نمونه دولتی در استان زنجان هست؟
  مشاور هم پاسخ ندادند..

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاع از مدارس نمونه دولتی زنجان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 14. Avatar photo
  :)
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام من پایه هفتم هستم معدلم ۱۷٫۶۹ شده
  میخاستم بدونم میشه برای هشتمم در مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنم ؟
  ازمون ورودی داره ؟؟ الان هم میشه ثبت نام کنم اخه دو ماه بیشتر نمونده تا شروع مدارس ؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام وقت بخیر . برای شرکت در مدارس نمونه دولتی در میان پایه باید معدل بالای 19 داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 15. Avatar photo
  یونس
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  دو اولــویــت نــمــونــه دولــتــی مــی تــونــیــم هر دو رو پذیرش بگیریم تماس گرفتم جواب ندادین

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام خیر فقط یکی از مدارس نمونه دولتی انتخابی پذیرش میشید

 16. Avatar photo
  یونس
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  دو اولــویــت نــمــونــه دولــتــی مــی تــونــیــم هر دو رو پذیرش بگیریم

 17. Avatar photo
  محمد
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام، وقت بخیر

  دانش آموزان، در چه تاریخی باید معدل کتبی نوبت دوم رو برای مدرسه نمونه وارد کنند؟؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام باید با مدرسه نمونه دولتی که پذیرش شدید صحبت کنید بهتون اطلاع میدن

 18. Avatar photo
  Mehrad
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  با سلام،یه سؤال داشتم،بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم،بلافاصله ثبت نام دبیرستان نمونه دولتی برای پذیرفته شدگان شروع می شود یا بین این دو فرایند فاصله وجود دارد؟با سپاس

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

   با سلام برغای کسب اطلاعات مقاله ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1401 سایت را مورد برسی فرار دهید

 19. Avatar photo
  مریم
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقت بخیر. زمان ثبت نام تمام شده؟ در صورت اتمام تمدید می شود و چگونه دوباره ثبت نام می کنند؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 20. Avatar photo
  Mah
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من پایه دهم هستم و در مدرسه دولتی درس میخونم موتونم در ازمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنم و پایه دهمم رو دوباره در مدرسه نمونه دولتی بخونم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت به خیر
   آزمون نمونه دولتی برای ورودی پایه دهم است و برای میان پایه دهم به یازدهم شرایطی دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 21. Avatar photo
  Mahyar
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام من دانش آموز پایه نهم هستم معدل هفتم ۱۸/۸۶
  معدل هشتم ۱۹/۱۲ و معدل دی ماهم چون چهار تا از امتحانات رو نتونستم بدم ار ۱۷ پایین تر هستش و در مدرسه هم موجه شد و گفتن نمرات خرداد رو برام میزارن با این شرایط میتونم برای آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام . شما واجد شرایط مدارس نمونه دولتی هستید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 22. Avatar photo
  محسن
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام من برای عکس رو نمیتونم توی سایت ثبت نام بارگذاری کنم باید چطور انجام بدم حجم عکس هم پایین هست به مشاور هم تماس میگیرم جواب نمیدن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام
   نیازه حجم عکس رو چک کنید

 23. Avatar photo
  سید ناصر
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام من برای ثبت نام نمونه دولتی به آدرسی که بالای صفحتون توی تیتر خورده مراجعه کردم و چیزی برای ثبت نام پیدا نکردم، یعنی اصلا برای شهر ما نبود برای تهران بود.

  • Avatar photo
   irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام، برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی باید به سایتی مراجعه کنید که برای شهر شما در نظر گرفته شده، در اواسط مقاله در قالب یک جدول آدرس تمامی سامانه های ثبت نامی برای استان های مختلف ذکر شده است.

 24. Avatar photo
  ارسلان
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام، من ساکن یه شهر در شهرستان سقز هستم، تا جایی که اطلاع دارم در شهر ما مدرسه نمونه دولتی ای وجود نداره، میخواستم بپرسم با توجه به این موضوع من باید برای ثبت نام چه مدرسه ای رو انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام، شما بر اساس دفترچه ثبت نامی مدارس نمونه دولتی چون تو شهر خودتون مدرسه نمونه دولتی ندارید باید اقدام به انتخاب مدرسه جایگزین کنید.

 25. Avatar photo
  علی
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام، برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان البرز به شما سامانه ای باید مراجعه کرد؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت شما بخیر، ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج و استان البرز از طریق سامانه azmoon.albmedu.ir صورت می گیره، برای انجام فرایند ثبت نام به این سامانه مراجعه کنید.

 26. Avatar photo
  ناشناس
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

  با سلام.من کلاس نهم هستم و سال گذشته در پایه ی هشتم در کارنامه ی نوبت دوم،درس کار و فناوری را ده گرفتم ولی سایر دروس نمراتشان 20 هستند.آیا امکان ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را دارم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   با سلام.اگر شرط معدل لازم(17)را داشته باشید امکان ان وجود دارد

 27. Avatar photo
  زهره
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  محل تحصیل پایه نهم ام منطقه 6 است ولی محل سکونتم منطقه 2 است.ایا میتوانم در فرم ثبت نام نمونه دولتی منطقه محل سکونتم رو انتخاب کنم؟؟:

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام بله امکانپذیره

 28. Avatar photo
  نادر
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام، زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی کی می باشد؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام، بلافاصله بعد از انتشار نتایج آزمون ورودی به مدارس نمونه دولتی می تواند اقدام به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی کرد.

 29. Avatar photo
  امنه
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی کی اعاز میشه؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام، ثبت نام مداس نمونه دولتی هر ساله به صورت هماهنگ برای هر استان از سوی این مدارس اعلام می گردد.

 30. Avatar photo
  Khale ghezi
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهريش چقده؟

  • Avatar photo
   irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام، اطلاع از شهریه ثبت نام مدارس نمونه دولتی به موارد متعدد بسیاری اعم از پایه، رشته، ناحیه و … بستگی دارد، بهتر است تا در زمان قبولی در این آزمون اقدام به بررسی این مورد نمایید.

 31. Avatar photo
  فاطمه
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام وقتتون بخیرثبت نام نمونه دولتی پایه دهم تمام شده؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

   سلام فاطمه
   بله ثبت نام مدارس نمونه دولتی تموم شده

 32. Avatar photo
  محمد
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام وقت بخیر ، محمد هستم.
  میخواستم بپرسم سوالات از کل کتابه یا از قسمتی از کتاب و بقیه اش حذف شده، چون الان که تو این جدول که تعداد سوال و ضریب را نوشته ، مثلا فارسی تا درس ۱۸ هست، میخواستم بدونم الان من تا درس ۱۸ بخونم یا تا کل کتاب ( پایه نهم از کرج)

 33. Avatar photo
  رضا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام.من کد رهگیری رو گم کردم چطور باید بازیابی کنم ؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام کد رهگیری لازم نیست رمز ورود همگام برای مدارس نمونه دولتی 1400 کافیه

 34. Avatar photo
  Zohre
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام. آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای ششم به هفتم کی هست؟ آیا بر گذار میشه؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام نمونه دولتی فقط برای پایه دهم ازمون وروذی داره . برای ورودی هفتم بصورت هیات امنایی هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

   با کارشناسان متخصص ماتماس بگیرین

 35. Avatar photo
  Mohammad
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من آلبرت انیشتین هستم چگونه میشه فیزیک رو بیست شد ممنون میشم اگر بگین ،🤟🤟🤟🤟🤘🤘🤘🗽

 36. Avatar photo
  Mohammad
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام من آلبرت انیشتین هستم چگونه میشه فیزیک

 37. Avatar photo
  کارزان
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام ببخشید رشته کامپیوتر هم می تواند در ازمون شرکت کند

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۰

   سلام کارزان
   بله میتونید رشته کامپیوتر در نمونه دولتی دهم انتخاب رشته کنید

 38. Avatar photo
  مصطفی
  ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی شهر پاکدشت باید چیکار کنم؟
  اگه رهنمایی کنید ممنون میشم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۳

   سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت کارت ورود به جلسه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرد براتون ارسال کنند

 39. Avatar photo
  Parimah
  ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۷

  ببخشید برای آزمون بین پایه ای نمونه دولتی منبع سوالات چگونه است چه چیزهاییو باید بخونیم چقدر باید تلاش کنیم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶

   سلام دوست عزیز شما جهت اطلاع از منابع ازمون نمونه دولتی میان پایه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 40. Avatar photo
  Sairan
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام دوستم پایه پنجم در نوبت دوم یک خوب داشت اما پایه ششم نوبت اول و دوم خیلی خوب بوده ومی خواهد ثبت نام کند آیا می تواند ثبت نام کند!؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴

   سلام و وقت بخیر تو مجموع پنجم و ششم یک خوب داشته باش میتونه بخونه

 41. Avatar photo
  رها
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام
  ایا اصفهان مدرسه ی نمونه دولتی شبانه روزی دارع؟دخترانهبرای رشته ی ریاضی؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰

   سلام
   لیست مدارس از مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید راهنمایی بگیرید

 42. Avatar photo
  mr.gol
  ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام خسته نباشید.میشه ی بار کاملا بگین ک زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و منابعشون چیا هستن؟؟من از هرکس میپرسم ی چیزی بم میگه.لطفاا سریع تر.مرسی‌ممنون

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع شرایط و زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم ئ دهم 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 43. Avatar photo
  رضا صفری نسب
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام نمونه دولتی خوبه یا شاهد؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام برای پایه ششم به هفتم نمونه دولتی نداریم شاهد هم مدرسه خیلی خوبیه

 44. Avatar photo
  drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام و وقت بخیر
  سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400 به احتمال خیلی زیادی نیمه دوم اردیبهشت باز بشه که جهت اطلاع کافی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 45. Avatar photo
  ابوالفضل
  ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰

  ببخشید میخواستم زمان ثبت نام آزمون نمونه سال 98_99 رو بدونم.
  لطفا هر چه سریع تر پاسخ دهید.

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام و وقت بخیر
   سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی دهم 99-1400 به احتمال زیاد نیمه اول اردیبهشت باز بشه شما جهت اینک اطلاع کامل داشته باشین با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 46. Avatar photo
  .....
  ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام من نامزدم در شهر لالی هستن میتونن ثبت نام کنن و ایا خوابگاه دارد؟

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام بله شما می توانید در مدارس نمونه دولتی 98-98 ثبت نامتونو انجام بدین خوابگاه هم باید تماس بگیرید مشاوران مرکز ایران تحصیل بهتون اطلاع بدن

 47. Avatar photo
  ..
  ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام من دنبال یکی از مدارس تو پرند هستم ک ریس مدرسه شخصی بنام خانم خرمی هست میشه کمکم کنید

  • Avatar photo
   irantahsil
   ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام جهت اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی پرند با مشاوران مرکز تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور