تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1401

ثبت نام مدارس نمونه دولتی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

هر ساله ثبت نام مدارس نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از دانش آموزان باهوش و با استعداد ثبت نام به عمل می آورند. گرچه در سال های اخیر، پذیرش آن ها از طریق آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شده و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

دانش آموزان گرامی جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سامانه آن به نشانی tehranedu.ir، روند ثبت نام خود را تکمیل نمایند و جهت اطلاعات بیشتر در مورد روند ورود به مدارس نمونه دولتی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایند ضمنا شایان ذکر است روال نام نویسی آزمون همانند سنوات گذشته فقط به صورت الکترونیکی و از طریق سایت ثبت نام به نشانی nemoone.medu.ir انجام خواهد شد.

ثبت نام نمونه دولتی همانند سال های گذشته که هر یک از مراکز استان های کشور برای دانش آموزان آن استان یک سامانه ثبت نام معرفی کرده بود برای سال تحصیلی نیز دانش آموزان می توانند از همان درگاه های ثبت نام قبلی اقدام به ثبت نام نمایند لازم به ذکر است که پذیرش در مدارس نمونه دولتی از پذیرش در مدارس تیزهوشان راحت تر است.

این موضوع به دلیل این است که ظرفیت پذیرش مدارس نمونه دولتی بیشتر از ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان است لذا دانش آموزانی که تلاش کنند حتما در آزمون موفق می شوند و این هدف برای آن ها دست یافتنی خواهد بود ضمنا جهت دریافت نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی و مشاوره قبولی می توانید از سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل بهره مند شوید و موفقیت خود را تضمین کنید.

 

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام نمونه دولتی ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402 به صورت هماهنگ و از طریق سامانه ثبت نام استانی انجام می شود. ثبت نام این آزمون در سال گذشته از اواسط فروردین ماه آغاز گردید، لذا ممکن است تاریخ ثبت نام آزمون نمونه دولتی برای سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲​ نیز حوالی همین تاریخ انجام شود.

اولیا گرامی قبل از هر گونه اقدامی در راستای خرید کارت ثبت نام و یا تکمیل مراحل نسبت به مطالعه شیوه نامه و شرایط ثبت نام اقدام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره از سراسر کشور با شماره 9099075307 تماس حاصل نمایند شایان ذکر است ثبت نام این دوره مدارس نمونه دولتی طبق سنوات گذشته به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد.

 

اطلاعیه

هزینه شرکت در آزمون سال تحصیلی برابر 250/000 ریال معادل بیست و پنج هزار تومان می باشد که دانش آموزان و اولیا گرامی فقط از طریق درگاه ثبت نام اقدام به پرداخت نمایند.

 

 

هیچگونه پذیرشی به صورت حضوری انجام نخواهد شد لذا داوطلبان گرامی می توانند پس از آگاهی از شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و زمان نام نویسی در آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام به سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی مراجعه کرده و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند ضمنا دانش آموزان گرامی باید کارت حضور در جلسه آزمون نمونه دولتی را دریافت کرده و در آزمون شرکت کنید.

لازم به ذکر است نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مطابق سنوات گذشته حدودا پس گذشت 3 هفته از برگزاری آزمون روی سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی قابل مشاهده خواهد بود ضمنا لازم به ذکر است ثبت نام دانش آموزان در مدارس با توجه به آدرس مدارس نمونه دولتی و محل سکونت داوطلب صورت خواهد گرفت.

 

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی به صورت هماهنگ در استان ها اعلام می شود. مدارس تیزهوشان برای هر پایه تحصیلی با توجه به زمان بندی ثبت نام آزمون تیزهوشان دانش آموزان را در پایه های مختلف تحصیلی ثبت نام می نماید. مدارس نمونه  نیز ، همانند سایر مدارس دیگر ابتدا زمان بندی برای هر پایه در نظر دارند و بر اساس آن، ثبت نام را برای کلیه داوطلبان به انجام خواهد رسانید. ثبت نام هایی که به صورت اینترنتی می باشند ، از طریق سامانه ثبت نام تیزهوشان صورت می پذیرد. لذا داوطلبان در صورتی خواهند توانست در ثبت نام این مدارس شرکت نمایند که سامانه امکان ثبت نام را در اختیار آنان قرار دهد. پس از اتمام مهلت ثبت نام ، سامانه به صورت خودکار بسته خواهد شد و لذا امکان ثبت نام برای هیچ یک از دانش آموزان پس از آن وجود نخواهد داشت.

در زمان ثبت نام نمونه دولتی دفترچه ثبت نام در اختیار کلیه داوطلبان از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان قرار داده خواهد شد. لذا آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند، لازم است ابتدا به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای آزمون اقدام نمایند و پس از آن نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک در سامانه مورد نظر اقدام نمایند.

 

 

اطلاعیه

زمان ثبت نام نمونه دولتی در سال های اخیر دچار تغییراتی برای پایه های مختلف شده است.

 

 

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه دهم

ثبت نام برای کلیه داوطلبان و دانش آموزان پایه نهم تحصیلی در مقطع دبیرستان به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان لازم است در زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم به سامانه Azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. متقاضیان توجه داشته باشند که ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برای این مقطع در سال های اخیر در یک روز صورت خواهد پذیرفت.

زمان ثبت نام نمونه دولتی در سال های اخیر با تغییراتی همراه بوده است و همین مسئله موجب شده تا دانش آموزان برای ثبت نام دچار مشکلاتی شوند. با توجه به برخی از تغییراتی که در رابطه با زمانبندی آزمون تیزهوشان صورت گرفته است، جابه جایی های ممکن است در زمان ثبت نام این آزمون ملاحظه گردد. در سال های گذشته زمان ثبت نام نمونه دولتی دهم به بعد از فروردین موکل گردید.

 

 

اطلاعیه

از مهم ترین شرایط اختصاصی ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402 شرط معدل آن می باشد.

 

 

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه هفتم

تغییرات ایجاد شده در رابطه با زمان ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم در سال های اخیر ، موجب حذف این آزمون گردیده است. به طوری که در سال های گذشته ما شاهد عدم برگزاری این آزمون بوده ایم و این مدارس به شکل های دیگری در حال فعالیت می باشند. چنانچه قوانین جدید تغییر یابند، ثبت نام برای دانش آموزان همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی خواهد بود.

شکل تغییر یافته مدارس تیزهوشان پایه دوم متوسطه به صورت مدارس هیئت امنایی می باشد. به همین دلیل این مدارس دیگر آزمون ورودی نخواهند داشت و ثبت نام آنان به صورت حضوری و در مدارس مربوطه صورت خواهد پذیرفت. لذا دانش آموزان واجد پذیرش در این مدارس خواهند توانست در این آزمون پذیرفته شوند.

 

 

جهت دریافت نمونه سوالات نمونه دولتی و اطلاع از مدارک ثبت نام آزمون نمونه دولتی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

زمان ثبت نام نمونه دولتی هفتم، همزمان با ثبت نام سایر مدارس صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه دانش آموزان عزیز می توانند به مدارس محل تحصیل خود جهت ثبت نام مراجعه نمایند. شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای این دانش آموزان نیز کمتر از این شرایط ثبت نام نمونه دولتی نخواهد بود. لذا دانش آموزان عزیز لازم است نسبت به اطلاع از این شرایط اقدامات لازم را انجام دهند.

 

 

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 

 

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم

 

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 1401 – 1402
استان آدرس سامانه
آذربایجان شرقی namatest.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
اردبیل 217.219.153.218
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان رضوی 10.69.78.13
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
قم qom.natije.ir
کردستان 10.249.7.204
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی

پذیرش در مدارس نمونه دولتی همه ساله از طریق آزمون ورودی انجام می شود، آزمون مدارس نمونه دولتی تقریبا کمی راحتتر از مدارس سمپاد خواهد بود. اما با این حال باز هم تلاش بسیاری را می طلبد که در این آزمون موفق شوید. به اطلاع کلیه داوطلبان می رسانیم که ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی نیز دارای شرایط خاصی می باشد به صورتی که داوطلبان محترم که قصد ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی را دارند باید حتما تابع شرایط پذیرش مدارس نمونه دولتی مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی را داشته باشند. در ادامه شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام در مدارس نمونه دولتی در پایه های مختلف را بیان خواهیم کرد. 

 

شرایط عمومی ثبت نام مدارس دولتی پایه 

 • کلیه دانش آموزانی که قصد ثبت نام در آزمون نمونه دولتی را دارند باید تابعیت رسمی ایران را داشته باشند.
 • ثبت نام نمونه دولتی صرفا در محدوده محل سکونت هر دانش آموز (ترجیحا) اجرا خواهد شد.
 • پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی بر اساس تاثیر معدل (50%) و تاثیر آزمون (50%) خواهد بود.
 • قانون پذیرش برای دانش آموزان دوقلو به صورتی است که اگر یکی از آن ها در مدارس نمونه دولتی قبول شوند قل دیگر در صورت کسب حداقل 80% امتیاز قبولی آخرین دانش آموز که در آن مقطع قبول شده می تواند جهت ثبت نام نمونه دولتی پذیرش شود.
 • در صورتی که دانش آموزانی که قبولی وی قطعی شده در موعد مقرر به واحد نمونه دولتی قبولی خود مراجعه ننمایند ثبت نام وی ملغی و یک نفر از لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی جایگزین وی خواهد شد.
 • همه داوطلبان باید طبق نتیجه آزمون های هدایت تحصیلی خود، انتخاب رشته نمایند. 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام مدارس نمونه دولتی

 • کلیه داوطلبان ثبت نام در مقطع دهم حق انتخاب یک رشته در رشته های موجود را خواهند داشت ( نهم به دهم ) .
 • ملاک ثبت نام طبق سنوات گذشته برای پایه ششم به هفتم کلیه دروس خیلی خوب و یا یک درس خوب و مابقی دروس خیلی خوب و برای پایه نهم به دهم معدل نیمسال اول سال تحصیلی بالای هفده مد نظر خواهد بود.
 • تمامی داوطلبان پایه نهم باید اشتغال به تحصیل داشته باشند. 

 

 

اطلاعیه

پذیرش دانش آموزان برای تحصیل در پایه دهم مدارس نمونه دولتی صرفا بر اساس کسب رتبه مبتنی بر امتیاز کل آزمون ورودی می باشد.

 

 

ثبت نام دانش آموزان در مناطقی که مدارس نمونه دولتی ندارند چگونه خواهد بود؟

به اطلاع می رساند آن دسته از دانش آموزانی که در مناطقی سکونت دارند که منطقه دارای مدرسه نمونه دولتی نمی باشد می بایست پیرو جدول مندرج در شیوه نامه ثبت نام نسبت به انتخاب مدرسه جایگزین اقدام نمایند شایان ذکر است در غیر این صورت حتی اگر دانش آموز در آزمون پذیرفته شود پذیرش وی کان لم یکن تلقی خواهد شد و دانش آموز حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. شایان ذکر است مطابق دفترچه ثبت نام ثبت نام دانش آموزان مناطق زیر در مدارسی خواهد بود که در جلوی مناطق ذکر گردیده:

دانش آموزان منطقه 3 (پسرانه) = دبیرستان امام موسی صدر واقع در منطقه یک شهرداری

دانش آموزان پسر منطقه 11 = دبیرستان نمونه دولتی جاودان واقع در منطقه شش شهرداری

دانش آموزان منطقه 13 (پسر) = دبیرستان دکتر حسابی منطقه 14 تهران

 

 

اطلاعیه

ملاک پذیرش در آزمون مطابق آخرین اطلاعیه آموزش و پرورش 50% تاثیر آزمون و 50% تاثیر معدل کتبی ترم دوم پایه نهم (در صورتی که بالای 17 باشد) خواهد بود.

 

 

سایت ثبت نام نمونه دولتی

 

 

سهمیه های دانش آموزان خاص در آزمون مدارس نمونه دولتی

پیرو آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی و انتشار دفترچه ثبت نام در سایت ثبت نام نمونه دولتی به اطلاع آن دسته از دانش آموزان که عضو خانواده معظم شهدا و ایثارگران هستند می رسانیم که در این دوره از پذیرش مدارس نمونه دولتی نیز سهمیه 10 % به ترتیب اولویت به شرح زیر به این عزیزان اختصاص داده شد ضمنا کلیه داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه های 10 % جهت پذیرش را دارند می بایست تا موعد ثبت نام اقدام به دریافت کد احراز هویت از بنیاد نمایند تا در موعد ثبت نام با مشکلی مواجه نشوند.

 • اولویت اول جهت استفاده از سهمیه شاهد : فرزندان شاهد
 • اولویت دوم سهمیه شاهد برای فرزندان جانبازان بالای 50% و دانش آموزانی که پدرشان بالای 3 سال اسارت داشته است.
 • اولویت سوم استفاده از این سهمیه در ثبت نام نمونه دولتی با فرزندان جانبازان 25 تا 49% و فرزندان آزادگان بالای 6 ماه اسارت خواهد بود.
 • اولویت چهارم : استفاده از سهمیه شاهد برای قبولی در مدارس نمونه دولتی با فرزند جانباز زیر 25 درصد و آزاده زیر 6 ماه اسارت خواهد بود.

تبصره : ثبت نام نمونه دولتی در صورتی برای داوطلبان خانواده های شاهد و ایثارگران با اعمال سهمیه خواهد بود که دانش آموز متقاضی حداقل 70% نمره آخرین دانش آموزی که در آزمون شرکت کرده را کسب نماید اعمال سهمیه در پذیرش انها تاثیر نخواهد داشت ضمنا تمامی سهمیه های مربوط به ثبت نام آزمون نمونه دولتی در صورتی که در کارنامه آزمون نمونه دولتی دانش آموزان درج نگشته باشد هیچ تاثیر مثبتی نخواهد داشت.

 

 

جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاع از دریافت لیست مدارس نمونه دولتی برروی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

منابع و سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی 

به اطلاع کلیه داوطلبان می رسانیم که اطلاع از منابع آزمون نمونه دولتی برای شرکت در آزمون و موفقیت در آن الزامی خواهد بود که بدین منظور مرکز مشاوره ایران تحصیل آماده ارائه بهترین منابع قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد.

توصیه می کنیم دانش آموزان و اولیا گرامی قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی با مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید و موفقیت خود را با اطلاعات دقیق در مورد سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی تضمین نمایید ضمنا تماس برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مرکز مشاوره ایران تحصیل از سراسر کشور با تلفن ثابت امکان پذیر خواهد بود، شماره تماس های مشاوره 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب خواهد بود شایان ذکر است توضیح کوچکی در مورد سوالات آزمون نمونه دولتی می دهیم که امیدوارم مفید واقع شود :

 • بهترین منابع برای آزمون مدارس نمونه دولتی کتب درسی دانش آموزان است ولی چون سطح تدریس آن متفاوت است کتب آموزشی یا کمک آموزشی بیشتر می تواند در موفقیت در آزمون تاثیر گذار باشد.
  توجه فرمایید 80% محتوای سوالات آزمون ورودی از محتوای کتب آموزشی پایه نهم خواهد بود و 20% مربوط به سال های پیش .
 • آن دسته از دانش آموزانی که از اقلیت های مذهبی می باشند می بایست به سوالات مربوط به ادیان خود پاسخ دهند.
 • ضمنا سوالات پیام های آسمان آزمون نمونه دولتی به صورتی مطرح می شود که تمام دانش آموزان مذاهب شیعه و اهل تسنن پاسخ دهند.

 

ثبت نام آزمون دبیرستان نمونه دولتی دهم

 

نحوه امتیاز بندی سوالات در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

دانش آموزان عزیز توجه داشته باشند هر پاسخ صحیح در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم دارای 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه دارای یک امتیاز منفی خواهد بود لذا از پاسخ به سوالاتی که پاسخ آن را نمی دانید پرهیز کنید شایان ذکر است سوالاتی که دارای پاسخ نباشد بدون امتیاز مثبت یا منفی محاسبه خواهند شد و سوالاتی که دو گزینه مختلف را انتخاب کنید حتی اگر یکی از گزینه ها به عنوان گزینه صحیح باشد به صورت امتیاز منفی محاسبه می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران وارد شوید.

 

 

ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم

 

نکاتی مهم که باید قبل از ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بدانید

 • در صورتی که ظرفیت مدارس نمونه دولتی مذکور پس از ثبت نام دانش آموزانی که اسامی آن ها در اسامی قبول شدگان نمونه دولتی پذیرفته شده تکمیل نگردد مدارس نمونه دولتی از دانش آموزانی که اسامی آنان که در لیست ذخیره می باشد ظرفیت را تکمیل می کنند.
 • برای پذیرش در هنرستان های نمونه دولتی باید موافقت نامه ای تنظیم گردد فی ما بین دفتر آموزش های فنی و حرفه ای وزارت و این که باید از ظرفیت کلاس ها مطلع شوند.
 • آن دسته از داوطلبان ثبت نام مدرسه نمونه دولتی فنی حرفه ای که در آزمون مدارس نمونه دولتی در هنرستان مشخصی قبول شده باشند حق ثبت نام حضوری در واحد دیگری نخواهند داشت و صرفا می توانند در همان هنرستان تحصیل کنند لذا توصیه اکید داریم داوطلبان محترم در انتخاب مدارس دبیرستان و هنرستان دقت لازم را به عمل آورند.
 • با توجه به سطح بالا تدریس در مدارس نمونه دولتی ، برگزاری کلاس های تقویتی یکی از اصول شیوه نامه آموزشی مدارس نمونه دولتی می باشد و همه دانش آموزانی که در این مدارس قبول کنند ملزم به شرکت در کلاس های فوق برنامه مدارس نمونه دولتی می باشند و موظفند نسبت به پرداخت شهریه مدارس نمونه دولتی اقدام کنند.
برای اطلاع از ثبت نام مدارس غیر حضوری کلیک کنید.

 

 

 

آخرین اخبار ثبت نام آزمون نمونه دولتی 

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه مردمی

فرهاد اسماعیلی مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی که قرار بود۲۸ مرداد اعلام شود، فردا چهارشنبه سوم مرداد اعلام خواهد شد.

نتایج آزمون ورودی دبیرستان ها و هنرستان های نمونه دولتی تهران اعلام شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهر تهران از اعلام نتایج آزمون ورودی دبیرستان‌ ها و هنرستان‌ های نمونه دولتی تهران خبر داد.

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی زنجان اعلام شد

محمد خندان، رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان اظهار کرد: در مجموع ۸۷۰ نفر در آزمون ورودی پایه دهم مدارس نمونه دولتی استان زنجان پذیرفته شدند.

ثبت‌ نام مدارس نمونه دولتی بدون محدوده‌ بندی است

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش‌ و پرورش اصفهان گفت: آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۵ مردادماه برگزار شده و نتیجه این آزمون‌ها مشخص شده است و دانش‌آموزان می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند، ثبت‌نام در این مدارس محدوده‌ بندی ندارد.

آغاز ثبت نام آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی در مازندران

معاون آموزش متوسطه مازندران از آغاز ثبت نام شرکت در آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی از امروز ۳۰ فروردین خبر داد.

نام نویسی در آزمون مدارس نمونه دولتی چهارمحال و بختیاری

نام نویسی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی از امروز در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

آغاز ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از ۳۰ فروردین ماه

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان یزد: ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از ۳۰ فروردین ماه سال جاری آغاز می‌ شود.

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی بر آن شده است تا ثبت نام مدارس نمونه دولتی + سایت نمونه دولتی + سایت ثبت نام نمونه دولتی + ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم + ثبت نام نمونه دولتی هفتم را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص زمان ثبت نام نمونه دولتی + سایت نمونه دولتی + سایت ثبت نام نمونه دولتی + ثبت نام نمونه دولتی نهم به دهم + ثبت نام نمونه دولتی هفتم برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت کنید.

 

4.7/5 - (15 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام مدارس نمونه دولتی در چه پایه هایی صورت می گیرد؟

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی همه ساله برای دانش آموزان 2 مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود.

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی چه زمانی است؟

زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی از فروردین آغاز میشود. جهت اطلاع از زمان و اطلاعات دقیق تر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی چه زمانی خواهد بود؟

زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی تیر ماه خواهد بود. جهت اطلاعات دقیق تر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Maedeh
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

  آیا مدارس نمونه دولتی رشته ی هنر را هم دارند؟و هنرستان نمونه دولتی در استان زنجان هست؟
  مشاور هم پاسخ ندادند..

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاع از مدارس نمونه دولتی زنجان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 2. :)
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۱

  سلام من پایه هفتم هستم معدلم ۱۷٫۶۹ شده
  میخاستم بدونم میشه برای هشتمم در مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنم ؟
  ازمون ورودی داره ؟؟ الان هم میشه ثبت نام کنم اخه دو ماه بیشتر نمونده تا شروع مدارس ؟

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام وقت بخیر . برای شرکت در مدارس نمونه دولتی در میان پایه باید معدل بالای 19 داشته باشید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 3. یونس
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  دو اولــویــت نــمــونــه دولــتــی مــی تــونــیــم هر دو رو پذیرش بگیریم تماس گرفتم جواب ندادین

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام خیر فقط یکی از مدارس نمونه دولتی انتخابی پذیرش میشید

 4. یونس
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  دو اولــویــت نــمــونــه دولــتــی مــی تــونــیــم هر دو رو پذیرش بگیریم

 5. محمد
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام، وقت بخیر

  دانش آموزان، در چه تاریخی باید معدل کتبی نوبت دوم رو برای مدرسه نمونه وارد کنند؟؟

  • fathollahi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام باید با مدرسه نمونه دولتی که پذیرش شدید صحبت کنید بهتون اطلاع میدن

 6. Mehrad
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  با سلام،یه سؤال داشتم،بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم،بلافاصله ثبت نام دبیرستان نمونه دولتی برای پذیرفته شدگان شروع می شود یا بین این دو فرایند فاصله وجود دارد؟با سپاس

  • bagheri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

   با سلام برغای کسب اطلاعات مقاله ثبت نام مدارس نمونه دولتی 1401 سایت را مورد برسی فرار دهید

 7. مریم
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام وقت بخیر. زمان ثبت نام تمام شده؟ در صورت اتمام تمدید می شود و چگونه دوباره ثبت نام می کنند؟

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

   سلام وقت به خیر
   برای ورود به مدارس نمونه دولتی متوسطه دوره دوم باید در آزمون ورودی این مدارس شرکت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 8. Mah
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من پایه دهم هستم و در مدرسه دولتی درس میخونم موتونم در ازمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنم و پایه دهمم رو دوباره در مدرسه نمونه دولتی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت به خیر
   آزمون نمونه دولتی برای ورودی پایه دهم است و برای میان پایه دهم به یازدهم شرایطی دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9. Mahyar
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۷

  سلام من دانش آموز پایه نهم هستم معدل هفتم ۱۸/۸۶
  معدل هشتم ۱۹/۱۲ و معدل دی ماهم چون چهار تا از امتحانات رو نتونستم بدم ار ۱۷ پایین تر هستش و در مدرسه هم موجه شد و گفتن نمرات خرداد رو برام میزارن با این شرایط میتونم برای آزمون مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنم ؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام . شما واجد شرایط مدارس نمونه دولتی هستید . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 10. محسن
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۳

  سلام من برای عکس رو نمیتونم توی سایت ثبت نام بارگذاری کنم باید چطور انجام بدم حجم عکس هم پایین هست به مشاور هم تماس میگیرم جواب نمیدن

  • کارشناس ارشد
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام
   نیازه حجم عکس رو چک کنید

 11. سید ناصر
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام من برای ثبت نام نمونه دولتی به آدرسی که بالای صفحتون توی تیتر خورده مراجعه کردم و چیزی برای ثبت نام پیدا نکردم، یعنی اصلا برای شهر ما نبود برای تهران بود.

  • irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام، برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی باید به سایتی مراجعه کنید که برای شهر شما در نظر گرفته شده، در اواسط مقاله در قالب یک جدول آدرس تمامی سامانه های ثبت نامی برای استان های مختلف ذکر شده است.

 12. ارسلان
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام، من ساکن یه شهر در شهرستان سقز هستم، تا جایی که اطلاع دارم در شهر ما مدرسه نمونه دولتی ای وجود نداره، میخواستم بپرسم با توجه به این موضوع من باید برای ثبت نام چه مدرسه ای رو انتخاب کنم؟

  • irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام، شما بر اساس دفترچه ثبت نامی مدارس نمونه دولتی چون تو شهر خودتون مدرسه نمونه دولتی ندارید باید اقدام به انتخاب مدرسه جایگزین کنید.

 13. علی
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام، برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان البرز به شما سامانه ای باید مراجعه کرد؟

  • irani
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت شما بخیر، ثبت نام مدارس نمونه دولتی کرج و استان البرز از طریق سامانه azmoon.albmedu.ir صورت می گیره، برای انجام فرایند ثبت نام به این سامانه مراجعه کنید.

 14. ناشناس
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

  با سلام.من کلاس نهم هستم و سال گذشته در پایه ی هشتم در کارنامه ی نوبت دوم،درس کار و فناوری را ده گرفتم ولی سایر دروس نمراتشان 20 هستند.آیا امکان ثبت نام در مدارس نمونه دولتی را دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   با سلام.اگر شرط معدل لازم(17)را داشته باشید امکان ان وجود دارد

 15. زهره
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

  محل تحصیل پایه نهم ام منطقه 6 است ولی محل سکونتم منطقه 2 است.ایا میتوانم در فرم ثبت نام نمونه دولتی منطقه محل سکونتم رو انتخاب کنم؟؟:

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام بله امکانپذیره

 16. نادر
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام، زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی کی می باشد؟

  • irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام، بلافاصله بعد از انتشار نتایج آزمون ورودی به مدارس نمونه دولتی می تواند اقدام به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی کرد.

 17. امنه
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی کی اعاز میشه؟

  • irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام، ثبت نام مداس نمونه دولتی هر ساله به صورت هماهنگ برای هر استان از سوی این مدارس اعلام می گردد.

 18. Khale ghezi
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

  ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهريش چقده؟

  • irani
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام، اطلاع از شهریه ثبت نام مدارس نمونه دولتی به موارد متعدد بسیاری اعم از پایه، رشته، ناحیه و … بستگی دارد، بهتر است تا در زمان قبولی در این آزمون اقدام به بررسی این مورد نمایید.

 19. فاطمه
  ۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام وقتتون بخیرثبت نام نمونه دولتی پایه دهم تمام شده؟

  • moshaverarshad
   ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۳

   سلام فاطمه
   بله ثبت نام مدارس نمونه دولتی تموم شده

 20. محمد
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام وقت بخیر ، محمد هستم.
  میخواستم بپرسم سوالات از کل کتابه یا از قسمتی از کتاب و بقیه اش حذف شده، چون الان که تو این جدول که تعداد سوال و ضریب را نوشته ، مثلا فارسی تا درس ۱۸ هست، میخواستم بدونم الان من تا درس ۱۸ بخونم یا تا کل کتاب ( پایه نهم از کرج)

 21. رضا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام.من کد رهگیری رو گم کردم چطور باید بازیابی کنم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام کد رهگیری لازم نیست رمز ورود همگام برای مدارس نمونه دولتی 1400 کافیه

 22. Zohre
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام. آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای ششم به هفتم کی هست؟ آیا بر گذار میشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

   سلام نمونه دولتی فقط برای پایه دهم ازمون وروذی داره . برای ورودی هفتم بصورت هیات امنایی هست

  • کارشناس ارشد
   ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

   با کارشناسان متخصص ماتماس بگیرین

 23. Mohammad
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام من آلبرت انیشتین هستم چگونه میشه فیزیک رو بیست شد ممنون میشم اگر بگین ،🤟🤟🤟🤟🤘🤘🤘🗽

 24. Mohammad
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام من آلبرت انیشتین هستم چگونه میشه فیزیک

 25. کارزان
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام ببخشید رشته کامپیوتر هم می تواند در ازمون شرکت کند

  • moshaverarshad
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۰

   سلام کارزان
   بله میتونید رشته کامپیوتر در نمونه دولتی دهم انتخاب رشته کنید

 26. مصطفی
  ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی شهر پاکدشت باید چیکار کنم؟
  اگه رهنمایی کنید ممنون میشم

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۳

   سلام و وقت بخیر
   جهت دریافت کارت ورود به جلسه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرد براتون ارسال کنند

 27. Parimah
  ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۷

  ببخشید برای آزمون بین پایه ای نمونه دولتی منبع سوالات چگونه است چه چیزهاییو باید بخونیم چقدر باید تلاش کنیم

  • dr-naqizade
   ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۶

   سلام دوست عزیز شما جهت اطلاع از منابع ازمون نمونه دولتی میان پایه با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 28. Sairan
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام دوستم پایه پنجم در نوبت دوم یک خوب داشت اما پایه ششم نوبت اول و دوم خیلی خوب بوده ومی خواهد ثبت نام کند آیا می تواند ثبت نام کند!؟

  • dr-naqizade
   ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۴

   سلام و وقت بخیر تو مجموع پنجم و ششم یک خوب داشته باش میتونه بخونه

 29. رها
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام
  ایا اصفهان مدرسه ی نمونه دولتی شبانه روزی دارع؟دخترانهبرای رشته ی ریاضی؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰

   سلام
   لیست مدارس از مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید راهنمایی بگیرید

 30. mr.gol
  ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام خسته نباشید.میشه ی بار کاملا بگین ک زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم و منابعشون چیا هستن؟؟من از هرکس میپرسم ی چیزی بم میگه.لطفاا سریع تر.مرسی‌ممنون

  • dr-naqizade
   ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع شرایط و زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم ئ دهم 99-1400 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 31. رضا صفری نسب
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام نمونه دولتی خوبه یا شاهد؟

  • dr-naqizade
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام برای پایه ششم به هفتم نمونه دولتی نداریم شاهد هم مدرسه خیلی خوبیه

 32. drnaqizade
  ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام و وقت بخیر
  سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هفتم و دهم 99-1400 به احتمال خیلی زیادی نیمه دوم اردیبهشت باز بشه که جهت اطلاع کافی با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 33. ابوالفضل
  ۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰

  ببخشید میخواستم زمان ثبت نام آزمون نمونه سال 98_99 رو بدونم.
  لطفا هر چه سریع تر پاسخ دهید.

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۰

   سلام و وقت بخیر
   سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی دهم 99-1400 به احتمال زیاد نیمه اول اردیبهشت باز بشه شما جهت اینک اطلاع کامل داشته باشین با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 34. .....
  ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۰

  سلام من نامزدم در شهر لالی هستن میتونن ثبت نام کنن و ایا خوابگاه دارد؟

  • irantahsil
   ۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام بله شما می توانید در مدارس نمونه دولتی 98-98 ثبت نامتونو انجام بدین خوابگاه هم باید تماس بگیرید مشاوران مرکز ایران تحصیل بهتون اطلاع بدن

 35. ..
  ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام من دنبال یکی از مدارس تو پرند هستم ک ریس مدرسه شخصی بنام خانم خرمی هست میشه کمکم کنید

  • irantahsil
   ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام جهت اطلاع از لیست مدارس نمونه دولتی پرند با مشاوران مرکز تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور