تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
آزمون لیسانس به داروسازی 98

آزمون لیسانس به داروسازی 1400

آزمون لیسانس به داروسازی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

داروسازی از مجموعه شاخه های پزشکی می‌باشد همانند سایر رشته‌های پزشکی ، بسیاری از داوطلبان گروه تجربی، مایل و علاقه‌مند به شرکت در آزمون لیسانس به داروسازی  می‌باشند. برای پذیرش در این آزمون همانند سایر آزمون‌های پیش رو نیازمندی به برنامه ریزی و همچنین داشتن مشاوره تلفنی کنار برای دریافت راهنمایی‌های لازم یکی از اموری است که می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

خوشبختانه برای آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه‌مند به پذیرش در رشته‌های پزشکی هستند ما به هر دلیل موفق به پذیرش در هنگام کنکور نشده اند این فرصت را با استفاده از آزمون لیسانس به داروسازی  در اختیار تمامی آنان قرار گرفته است تا با توجه به موفقت در این آزمون ، بتوانند به رشته داروسازی راه یابند.

آزمون لیسانس به داروسازی همانند رشته مامایی دانشگاه پیام نور راه را برای ورود به حوزه‌های پزشکی هموار نموده است. در واقع ثبت نام در این آزمون همانند ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می‌باشد و با استفاده از این موارد ، کلیه داوطلبانی که واجد شرایط تعیین شده می‌باشند، خواهند توانست در آزمون ثبت نام کرده و موفقیت خود را تضمین نمایند.

 

جهت اطلاع دقیق از آزمون لیسانس به داروسازی  ، منابع آزمون لیسانس به داروسازی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

منابع آزمون لیسانس به داروسازی

برای موفقیت در آزمون نیازمند داشتن منابع آزمون لیسانس به داروسازی می‌باشید. کلیه داوطلبانی که مثال به شرکت در این آزمون می‌باشند، لازم است با استفاده از این منابع برنامه ریزی‌های لازم را داشته باشند، همچنین با توجه به اینکه سؤالات آزمون از منابع معرفی شده در ادامه طرحیم گردند، لذا اطلاع از یکایک این منابع امری لازم ضروری به نظر می‌رسد.

متأسفانه عده‌ای از افراد سودجو در معرفی منابع آزمون لیسانس به داروسازی به صورت اختیاری و تمایلی عمل می‌نمایند. بدین معنا که هر یک از آنان با توجه به اینکه آنچه خود مایل هستند به تمامی داوطلبان معرفی می‌نمایند. در نتیجه همین امر موجب انحراف متقاضیان عزیز از مسیر انتخابی و اهداف آنان می‌گردد. بنابراین توصیه ما به کسب اطلاع دقیق و استناد به سایت‌های رسمی است.

ما در ادامه مطلبی که در سایت ایران تحصیل قرار داده‌ایم ، به ذکر برخی از این منابع از جمله منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی و منابع آزمون لیسانس به پزشکی اشاره خواهیم نمود. اما با توجه به اینکه این منابع کنکور لیسانس به داروسازی برای آزمون جاری تغییراتی را به همراه داشته باشد، بنابراین می‌توانید با شماره تماس‌های مندرج در سایت برای کسب اطلاعات کامل در این زمینه تماس حاصل نمایید. همچنین مشاوره قبولی در آزمون لیسانس به داروسازی با استفاده ز این آزمون قابل انجام خواهد بود.

 

 

منابع کنکور لیسانس به داروسازی شامل دروس عمومی پایه پزشکی و همچنین دروس اختصاصی داروسازی می باشد.

 

 

ثبت نام کنکور لیسانس به داروسازی 

 

برای ثبت نام آزمون لیسانس به داروسازی همانند ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی سال‌های گذشته نیازی به هیچ‌گونه مراجعه حضوری به مراکز مختلف و واحدهای دانشگاهی وجود نخواهد داشت. با استفاده از سامانه پیش بینی شده ، هر یک از داوطلبان با توجه به آماده نمودن مدارک خود، می‌توانند خود را برای آزمون آماده نماند. متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که این آزمون شرایط خاصی دارد که برای شرکت در آن باید بدان توجه ویژه‌ای شود.

برای ثبت نام آزمون لیسانس به داروسازی کلیه داوطلبان باید مبلغی را با عنوان خرید کارت اعتباری که به صورت الکترونیکی و با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب صورت می‌پذیرد باید به هنگام ثبت نام این مبلغ را که حدوداً 50 هزار تومن می‌باشد، پرداخت نمایند. متقاضیان گرامی باید در رشته‌های تعیین شده تجربی و یا فنی و ریای لیسانس خود را اخذ نموده باشند.

شرایط ثبت نام در آزمون لیسانس به داروسازی  شامل شرایط سنی ، نوع مدارک زبان ، معدل لازم ، حدنصاب نمره مورد نظر را کسب نمایند. زمان ثبت نام معولا در بهمن ماه می‌باشد. توصیه ما برای موفقیت در این آزمون تهیه منابع آزمون لیسانس به داروسازی ، شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی ، قبل از ثبت نام و آمادگی . برنامه ریزی اولیه برای این آزمون می‌باشد.

معرفی منابع آزمون لیسانس به داروسازی 

 

منابع آزمون لیسانس به داروسازی شامل دروس عمومی و اختصاصی می باشد بنابراین برای شرکت در این آزمون باید ابتدا منابع پایه آزمون لیسانس به داروسازی را تهیه نموده و پس از آن ، به تیه منابع اختصاصی بردازند. در ادامه به ذکر موارد درسی عمومی و اختصاصی به صورت کامل خواهی پرداخت . اما در رابطه با مولف و انتشارات آن اطلاعاتی است که لازم است از مشاورین ما تهیه نمایید.

منابع پایه پزشکی

 • انگل شناسی
 • میکروب شناسی
 • قارچ شناسی
 • شیمی آلی
 • شیمی عمومی
 • تجزیه

دروس اختصاصی

 • فارماکولوژی
 • میکروب شناسی دارویی
 • گیاه شناسی دارویی
 • سم شناسی
 • کنترل میکروب دارویی
 • روشهای دستگاهی

موفقیت در ازمون آزمون لیسانس به داروسازی 

 

برای موفقیت در کنکور لیسانس به داروسازی شما نیازمند برنامه ریزی درست و اصولی برای موفقیت می باشید. کلیه داوطلبان گرامی که مایل به شرکت در این آزمون می باشند، لازم است در رابطه با این آزمون اطلاعات لازم را کسب نمایند. برای کسب اطلاعات در رابطه با منابع آزمون لیسانس به داروسازی و آزمون لیسانس به پزشکی  می توانید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

موفقیت در هیچ آزمونی و هیچ مرحله ای از زندگی اتفاقی نخواهد بود بنابراین برای متضمین موفقیت خود، بهتر است در رابطه با منابع آزمون لیسانس به داروسازی اطلاعات لازم را در رابطه با ناشرین مربوطه و همچنین منابع معتبر برای مطالعه تست های مختلف و تهیه آنها به دست آورید. با توجه به تعدد فرااوان کتب مربوطه و همچنین سختی آزمون ما سامنه ای را برای کلیه داوطلبان گرامی تهیه دیده ایم.

با استفاده از سامانه ایران تحصیل ، کلیه داوطلبان می توانند با توجه به کمک متخصصین ما در رابطه با آزمون لیسانس به داروسازی و آزمون لیسانس به پزشکی اطلاعات لازم را کسب نمایند. منابع کنکور لیسانس به داروسازی می توانی با متخصصین ما تماس حاصل نمایید. مشاورین ما آماده ارائه خدمات به کلیه داوطلبان گرامی در تمامی رابطه های مورد نیاز آنان می باشند.

جهت اطلاع دقیق از آزمون لیسانس به داروسازی 1400-1401  ، منابع کنکور لیسانس به داروسازی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اظلاع رسانی آزمون لیسانس به داروسازی 99

کانال اظلاع رسانی آزمون لیسانس به داروسازی 

بیشتر بدانید

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

رشته داروسازی بدون کنکور

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی

مامايي بدون كنكور

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

رشته پزشکی بدون کنکور 

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

منابع لیسانس به پزشکی 
کنکور لیسانس به داروسازی

منابع آزمون لیسانس به داروسازی

آزمون لیسانس به داروسازی

1.5/5 - (4 امتیاز)

شرایط شرکت در آزمون لیسانس یه داروسازی چیست؟

برای شرکت در ازمون لیسانس به داروسازی باید واجد شرایطی باشید که به مطالعه مقاله بپردازید.

آیا ثبت نام آزمون لیسانس به داروسازی حضوری است؟

خیر، با استفاده از سامانه مذکور و مدارک مورد نیاز میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید.

منابع ازمون لیسانس به داروسازی چه کتبی هستند؟

منابع آزمون لیسانس به داروسازی شامل دروس عمومی و اختصاصی می باشد که در مقاله به توضیح بیشتر پرداخته ایم.

آیا برای ثبت نام ازمون لیسانس به داروسازی باید هزینه ای پرداخت کنیم؟

به هنگام ثبت نام باید حدوداً 50 هزار تومن پرداخت نمایند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Roya
  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام وخسته نباشید.من لیسانس حسابداری هستم میتونم بدون کنکور در رشته بهداشت عمومی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام رشته بهداشت خانواده یا بهداشت عمومی در دانشگاه ها بدون کنکور ارائه نشده است

 2. نازنین ریسی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۰

  من دیپلم انسانی سال ۱۳۹۹هستم می تونم برم دانشگاه بهداشت خانواده بخونم

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

   سلام نازنین
   در صورتی که نظام جدید 6-3-3 خونده باشین شرایط ثبت نام دارین

ایران تحصیل
تماس با مشاور