شرایط پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی

رشته پزشکی و وارد شدن به آن، یکی از مهم ترین آرزوهای تمامی افراد می‌باشد. همچنین پذیرفته شدن در این رشته آن‌قدر سخت است که بسیاری از افراد بر سر این رقابت تمام تلاش خود را می‌نمایند. آرزوی پزشک شدن می‌تواند از راه‌های مختلفی محقق شود که یکی از این راه‌ها  آزمون لیسانس به پزشکی است و امروز قصد داریم به موضوع ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 بپردازیم.

برای پذیرش در این آزمون، همانند تمامی آزمون‌های دیگر و تمامی مراحل دیگر در کنکورهای مختلف ، ابتدا باید برنامه‌ریزی درست و اصولی داشت و پس از آن به صورت دقیق منابع لیسانس به پزشکی 98 را تهیه نمود و بر اساس همین منابع سعی در مطالعه اصولی مباحث مهم کرد. ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی  در سال‌های مختلف اندک تغییری خواهد داشت و به همین دلیل نمی‌توان همیشه از تعداد مشخصی نام برد.

تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی 98 ، به نوبه خود مشخص کننده بسیاری از موارد می‌تواند باشد. با توجه به ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 ساعت تلاش و همچنین شدت رقابت نقش تعیین کننده ای برای افرادی که در این امتحان شرکت می کنند و آمادگی و مطالعه مورد نیاز برای پذیرش را مشخص نماید. در ادامه به توضیحات کاملی در این رابطه خواهیم پرداخت.

 

جهت اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 ، تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی، منابع مطالعه معتبر ، تعداد سوالات ، درصدهای مورد نیاز در هر درس با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید . 9099072952 سراسر کشور 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی

 

تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی در هر سال، شامل تعداد بالایی نمی باشد. با توجه به ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 ، فرصت زیادی برای پذیرش در رشته پزشکی در اختیار داوطلبان شرکت کننده قرار نخواهد داشت. به همین دلیل بسیاری از داوطلبانی که در این آزمون شرکت می‌کنند حتماً لازم است از برنامه درست و اصولی برای پذیرش در رشته پزشکی استفاده نمایند.

در سال گذشته تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی حدودا 300 تا 400 نفر بود. این تعداد با توجه به شرایط ثبت نام هرساله رو به افزایش نخواهد بود. زیرا بسیاری از داوطلبان به علت همین شرایط تعیین شده نخواهند توانست در این آزمون ثبت نام نمایند. به همین دلیل خود به خود از تعداد شرکت کنندگان کاسته خواهد شد. در واقع شرایط موجود همانند فیلتری عمل می کند که اجازه ورود به اکثر داوطلبان را نمی دهد.

برای اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 ، می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در ارتباط باشید مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید می‌توانند‌ اطلاعات دقیق را در اختیار شما قرار دهد. همچنین در رابطه با امکان تغییر این ظرفیت با تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی نیز ، می‌توانید اطلاعات کافی و جامعی را کسب نمایید.

 

 

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 تعداد زیادی را شامل نخوهد شد.

 

 

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 – 99

 

در ادامه به برخی از شرایطی که برای پذیرش  و شرایط شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی که داوطلبان باید واجد آن باشند اشاره خواهیم نمود. کلیه داوطلبان عزیز می توانند بر اساس همین شرایط ، نسبت به ثبت نام ، جهت پذیرفته شدن اقدام نمایند. شرایط ذکر شده از ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 کاملا مجزا خواهد بود و هیچ ارتباطی بین این دو وجود نخواهد داشت.

 

شرایط پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی سال 98
شرایط پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی سال 98

 

  • کلیه فارغ التحصیلان رشته های علوم تجربی و فنی و ریاضی با توجه به ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 می توانند در این آزمون شرکت کنند.
  • داوطلبان پیشتر لازم است حتما در زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی کارت پایان خدمت را به همراه داشته باشند و یا اینکه دارای کارت معافیت باشند. آن دسته از داوطلبانی که خدمت سربازی را به پایان رسانده اند نیز، این زمان را به سن آنها خواهند افزود.
  • سن داوطلبان شرکت کننده نباید بیشتر از 25 سال باشد . آن دسته از داوطلبانی که خدمت سربازی را پشت سر گذاشته اند نیز، می توانند تا سن 27 سال در این آزمون شرکت کنند.
  • کلیه داوطلبانی که دارای مدرک المپیادهای علمی می باشند، مطابق با بند 4 و 5 چنانچه موفق به پذیرش با توجه به ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 شوند، از گذراندن دوره معاف می باشند.
  • کلیه متقاضیان باید دارای مدرک زبان باشند. در صورتی که این مدرک را به همراه نداشته باشند، حتما باید در صورت پذیرفته شدن یکی از مدارک مورد نظر را اخذ نمایند. زیرا در مرحله دوم برای مصاحبه باید دارای مدارک ذکر شده باشند در غیر این صورت از ادامه مصاحبه و شرکت در آن محروم خواهند شد.
  • دارندگان مدرک المپیادهای علمی که دارای مدرک طلای این المپیادها می باشند، از گذراندن آزمون کتبی معاف هستند. این دسته از داوطلبان تنها لازم است در مرحله ارزیابی شرکت نموده و تائید شوند. آن دسته از داوطلبانی که دارای مدال نقره می باشند نیز، در صورتی که بتوانند حداقل 90 نمره از نمره آخرین فرد پذیرفته شده را کسب نمایند می توانند در این آزمون پذیرفته می شوند.

مشاوره قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی

 

کلبه داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون هستند می توانند با استفاده از مشاورین و متخصصین ما تمامی اطلاعات مورد نیاز را به دست آورند. معرفی منابع معتبر، ارائه نمونه سوالات آزمون لیسانس به پزشکی و همچنین ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 با استفاده از این تماس قابل دریافت خواهد بود. همچنین به صورت دقیق با استفاده از این تماس می توانید در رابطه با تعداد شرکت کنندگان آزمون لیسانس به پزشکی نیز، اطلاعات دقیقی به دست آورید.

بسیاری از داوطلبان ممکن است در رابطه با شرکت در این آزمون با توجه به ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 و تعداد محدود آن و همچنین شرایط سختی که برای پذیرش آن وجود دارد، نیازمند مشاوره و کمک متخصصین باشند. آن دسته از داوطلبانی که در رابطه با منابع آزمون لیسانس به پزشکی معرفی شده مشکلاتی دارند و یا اینکه اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند، می توانند پاسخ سوالات خود را متخصصین ما جویا شوند.

برای کسب اطلاع دقیق از جزئیات آزمون در رابطه با ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 و مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی می توانید با مشاورین و متخصصین ما در ارتباط باشید. همچنین تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی نیز با استفاده از این ارتباط قابل شناسایی خواهد بود. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید.

 

جهت اطلاع دقیق از ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 ، تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی منابع مطالعه معتبر ، تعداد سوالات ، درصدهای مورد نیاز در هر درس با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 سراسر کشور 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی
ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی

 

بیشتر بدانید

منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی

رشته پزشکی بدون کنکور 98

 آزمون لیسانس به داروسازی

چگونه رشته پزشکی قبول شویم؟

شرایط نظام وظیفه دکتری

ثبت نام آزمون دکتری

نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

تعداد شرکت کنندگان در آزمون لیسانس به پزشکی

ظرفیت پذیرش آزمون لیسانس به پزشکی 98 – 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.