تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 1400

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 1400 برای کلیه داوطلبان و متقاضیان آغاز شد. هر کدام از داوطلبان شرکت در این آزمون می توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط تعیین شده برای ثبت نام در زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی به سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی مراجعه کنند. در واقع، اطلاع از شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی قبل از انجام هر گونه اقدامی برای ثبت نام در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی ضروری است. شاید برای شما هم سؤالاتی در رابطه با این آزمون از جمله تاریخ ثبت نام و برگزاری، آخرین مهلت ثبت نام و مواردی از این دست مطرح شده باشد.

 

در این نوشته، پاسخگوی تمامی سؤالات شما در رابطه با ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی هستیم و تمامی نکات و جزئیات لازم در رابطه با این آزمون مهم را خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض می کنیم. امیدواریم با مطالعه نوشته پیش رو هر گونه اطلاعات ضروری در رابطه با امتحان لیسانس به پزشکی از جمله زمان و نحوه ثبت نام  و همین طور آخرین مهلت ثبت نام را بدست آورید.

 

 

جهت شناخت بهترین کتب کمک آموزشی برای قبولی لیسانس به پزشکی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی

 

 

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی در چه زمانی انجام می گیرد؟

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی برای افراد و داوطلبان ورودی سال جدید در دی ماه سال گذشته آغاز شد و تا پایان دهه اول بهمن نیز ادامه داشت.

البته نکته مهم و قابل عرض این که، این زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی برای متقاضیان تمدید شد و در نهایت آخرین مهلت آن دهم بهمن ماه بود.

به عبارت دیگر، قرار بر این بود که تاریخ ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی تا اول بهمن ماه باشد.

اما این تاریخ برای رفاه حال داوطلبان و متقاضیان تمدید شد و آخرین مهلت ثبت نام برای هر یک از داوطلبان تا دهم بهمن ماه در نظر گرفته شد.

در این زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی کلیه داوطلبان می توانستند به سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی مراجعه کنند و فرآیند ثبت نام را مرحله به مرحله و با دقت تا آخرین مهلت ثبت نام انجام دهند.

در رابطه با زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی برای سال آینده فعلاً نمی توان نظری داد. اما احتمالاً زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی در همان دی ماه است.

اما تاریخ دقیق و همین طور آخرین مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام را فعلاً نمی توانیم خدمت شما دوستان عزیز داوطلب شرکت در این آزمون مهم عرض کنیم.

برای اطلاع از زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی در سال آینده و همین طور آخرین مهلت ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

مشاوران خبره می توانند اطلاعات خوب و ارزنده ای را در رابطه با زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی و البته آخرین مهلت و تاریخ در نظر گرفته شده برای ثبت نام در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی در اختیار شما دوستان عزیز داوطلب قرار دهند.

 

 

یکی از بهترین راه ها برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی مشورت با افراد قبول شده در این آزمون در طول سال های قبل است

 

 

 چگونگی انجام ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

در رابطه با چگونگی انجام ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی و بدون این که نیاز به مراجعه حضوری داوطلب باشد در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی انجام می شود.

در واقع، تمامی داطلبان در زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی و با توجه به تاریخ تعیین شده می توانند در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی برای ثبت نام اقدام کنند.

سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی که باید در زمان ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی به آن مراجعه کنید سامانه ای به نام education.tums.ac.ir است.

این سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی ذکر شده در بالا همان سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

در این سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی مرحله به مرحله پیش می روید و ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی خود را تکمیل می کنید.

در این بخش، با راهنمای ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

. در ابتدای شروع ثبت نام در این آزمون در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی باید بر روی لینک فعال اطلاعیه پذیرش دانشجو پزشکی مقطع کارشناسی کلیک کنید.

. در قدم بعدی بعد از کلیک بر روی عبارت اینجا بر روی عبارت شروع ثبت نام جدید برای آزمون کارشناسی به پزشکی بزنید و اینجاست که ثبت نام شروع می شود.

. در مرحله بعدی، فرمی را ملاحظه می فرمایید که چهار قسمت مختلف دارد. در بخش اول باید اطلاعات هویتی و شخصی خود را در فیلدهای مربوطه درج کنید.

دو قسمت بعدی مربوط به اطلاعاتی در مورد محل سکونت و همین طور سوابق تحصیلی شما دوست عزیز داوطلب است که باید اطلاعات درخواستی را در فیلدهای موجود وارد کنید.

. در آخرین بخش، شما باید لیستی از مدارک را در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی آپلود کنید.

به این ترتیب که، در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی در تاریخ ثبت نام ابتدا ارسال فایل را بزنید و سپس هر کدام از مدارک را به صورت جداگانه آپلود کنید.

در پایان نوبت به کلیک بر روی کلید تأیید و ورود به سامانه پرداخت در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی می رسد.

. در قدم بعدی در صفحه پیش رو می توانید کد ملی، نام و نام خانوادگی و همین طور مبلغ پرداختی جهت واریز را مشاهده کنید.

در صورت صحیح بودن اطلاعات بر روی عبارت ورود به سامانه پرداخت بانک ملت کلیک کنید.

در آخر وارد سامانه پرداخت الکترونیکی می شوید که در آن می توانید بعد از طی مراحل لازم هزینه مصاحبه ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی را در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی پرداخت کنید.

 

 

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی

 

 

شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی چیست؟

ثبت نام در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی تحت شرایطی خاص برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان انجام می گیرد.

 در این بخش، شماری از شرایط تعیین شده برای ثبت نام در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی در تاریخ ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی را خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض می کنیم.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق در مورد شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

. دقت داشته باشید که حداقل معدل لازم در دوره کارشناسی برای ورود به رشته پزشکی شانزده است.

پس اگر معدلی پایین تر از شانزده دارید متأسفانه امکان ثبت نام و شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی را ندارید.

. معدل کل دیپلم فرد شرکت کننده در آزمون لیسانس به پزشکی لزوماً باید هجده و حتی بالاتر باشد.

. حداکثر سن فرد داوطلب و متقاضی جهت ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی باید بیست و پنج سال باشد.

البته خبر خوشی را هم باید به شما بدهیم و آن هم این که افراد ممتاز همچون کسانی که رتبه آن ها در کنکور تجربی بیشتر از 500 نباشد، افراد دارنده مدال برنز، نقره و طلا از المپیادهای علمی دانش آموزی، دانشجویان برجسته پژوهشگر و افرادی که مؤفق به ثبت اختراعی شده اند شرط معدل دیپلم و همین طور کارشناسی شامل حال آن ها نمی شود.

 

 

آیا اطلاعی از مدارک مورد نیاز برای شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی دارید؟

مسلماً‌ لازمه ثبت نام در هر آزمونی برخورداری از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام است.

 مدارکی که جهت بارگذاری در سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی باید آن ها را آماده کنید.

آیا اطلاعی از لیست مدارک ضروری برای ثبت نام لیسانس به پزشکی دارید؟ آیا می دانید چه مدارکی را باید در سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی دانلود کنید؟

برای اطلاع از لیست کامل مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لیسانس به پزشکی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

چه منابع و کتاب های کمک آموزشی را باید برای قبولی بخوانم؟

سؤالی که شاید برای شما دوست عزیز داوطلب ثبت نام و شرکت در آزمون لیسانس به پزشکی مطرح شده باشد این است که خب چه منابع و کتبی را باید برای قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی بخوانم؟

آن هم منابع و کتب کمک آموزشی که از هر جهت جامع و کامل باشد و بتواند قبولی من را تضمین کند.

دیگر همه می دانیم که برای پذیرش در هر آزمونی انتخاب بهترین منابع مهم است و این موضوع به مراتب در رابطه با آزمون لیسانس به پزشکی هم صدق می کند.

اما این آزمون یک تفاوتی با دیگر آزمون ها دارد و آن هم این که قبولی در آن کار چندان ساده ای نیست و به همین راحتی ها نمی توانید قبولی را از آن خود کنید.

به عبارت دیگر، با توجه به جذب پایین دانشجویان از طریق این آزمون باید از هر جهت آمادگی لازم را برای شکست غول آزمون لیسانس به پزشکی داشته باشید.

یکی از راه های مهم و اساسی برای شکست این غول فراهم آوردن بهترین و جامع ترین منابع و کتب کمک آموزشی است.

منابع و کتب کمک آموزشی که بتوانند شما را به قبولی صددرصد در آزمون لیسانس به پزشکی برسانند.

آیا می دانید چه منابع و کتب کمک آموزشی می توانند بهترین باشند؟ اطلاعی از جامع ترین کتب و منابع موجود در بازار دارید؟

اگر به دنبال شناخت بهترین ها برای مطالعه و قبولی در آزمون لیسانس به پزشکی هستید از مشورت و همفکری با مشاوران ایران تحصیل غافل نشوید.

 

 

راه های دیگری هم به جز آزمون لیسانس به پزشکی برای قبولی در پزشکی هست…

شاید شما دوست عزیز هم جزء همان دسته افرادی باشید که می گویند اگر در رشته پزشکی قبول نشوم می میرم و فلان و بهمان.

از قضا تمام تلاش خود را هم برای قبولی کرده اید اما متأسفانه تلاش ها با شکست مواجه بوده و بنا به هر دلیلی نتوانسته اید رتبه لازم برای قبولی را در کنکور تجربی بدست آورید.

بعد از شکست در کنکور تجربی از آن جایی که راه دیگری نداشته اید در رشته ای دیگر در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل داده اید.

تا این که یک روز خبر مهمی را شنیدید و آن هم این که از طریق آزمون لیسانس به پزشکی می توان به قبولی در رشته پزشکی رسید.

همه تلاش خود را برای قبولی می کنید اما نمی شود که نمی شود. خب با این تفاسیر حتماً فکر می کنید که الان باید زانوی غم بغل بگیرید و یک گوشه قمبرک بزنید.

خیر دوستان عزیز. باور کنید دنیا هر روز سر جایش است و انسان ها همچنان به زندگی ادامه می دهند. کمی فکر کنید که ممکن است راه های دیگری هم برای قبولی در رشته پزشکی وجود داشته باشد.

حتماً‌ می پرسید چه راهی؟ منکه همه راه ها را رفتم اما نشد. باید بگویم که نه دوست عزیز هنوز یک راه باقی مانده است و آن هم چیزی به جز تحصیل پزشکی در خارج از کشور نیست.

آن هم در یکی از بهترین و شناخته شده ترین دانشگاه های کشورهای مختلف از جمله ترکیه، انگلستان، آلمان یا هر کشوری که دوست داشتید برای تحصیل پزشکی به آن جا بروید.

تازه خبر خوش تر این که می توانید بدون کنکور سراسری و دردسرهای ناشی از آن به تحصیل در رشته پزشکی در دانشگاه های خارج مشغول شوید.

خدا وکیلی از این بهتر می شود؟! واقعاً عالی است دوستان عزیز. فقط کافیست که تمام ملزومات ورود به رشته پزشکی در دانشگاه های خارجی را فراهم آورید.

هرگز ناامید نشوید و مطمئن باشید که مثل همیشه خواستن توانستن است.

 

 

جهت اطلاع از شرایط سنی ثبت نام در لیسانس به پزشکی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کانال ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 97

مطالب مرتبط 

منابع لیسانس به پزشکی

ثبت نام پرستاری بدون کنکور

زمان برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی

مامایی بدون آزمون

لیست رشته های ارشد بدون کنکور

ثبت نام ارشد بدون کنکور

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

5/5 - (1 امتیاز)

زمان ثبت نام لیسانس به پرشکی چه زمانی است؟ 

زمان ثبت نام لیسانس به پزشکی معمولاً در دی ماه هر سال آغاز می شود و آخرین مهلت هم معمولاً بهمن ماه است.

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی در چه سامانه ای انجام می شود؟ 

سامانه ثبت نام لیسانس به پزشکی همان سایت education.tums.ac.ir انجام می شود. در واقع سایت ثبت نام لیسانس به پزشکی همان سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران است.

آیا تاریخ ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی تمدید می شود؟

بله. معمولاً‌ این تاریخ تمدید می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور